Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16051) geprombolo válasza zazahoho (#16049) üzenetére


geprombolo
senior tag

Köszi. :R Nem ok nélkül ez a nevem, néhányan itt a topicban tudják (ha el nem felejtették azóta). És persze nem ok nélkül ez a topic az egyik kedvenc tanyám sem. Ebben a cikkemben találsz egy-két durva képet, biztosan tetszeni fog. :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#16052) szab.tam válasza szab.tam (#16023) üzenetére


szab.tam
nagyúr

pár napja megemlítettem itt a hdd, himuro, gányolós, becsomagolós próbálkozásomról. emlékeztető kép:

elnézést a nem működő linkekért. most aktiválódott az akkor még elérhetetlen cikk...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#16053) macko20 válasza szab.tam (#16052) üzenetére


macko20
őstag

Na ez már működik , jó kis írás,köszi.

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#16054) szab.tam válasza macko20 (#16053) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#16055) Wannacoke


Wannacoke
tag

kis kockahumor:
BÉLA!! Már megint a gép előtt ülsz! Ez már szenvedélybetegség!
- Jaj, szívem! Már megint frame-ket látsz. :B

(#16056) geprombolo válasza szab.tam (#16052) üzenetére


geprombolo
senior tag

Azt hittem, hgoy elevenen megsütöd, de ezek szerint tényleg hűvös a kis samu! :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#16057) Beretvás válasza geprombolo (#16056) üzenetére


Beretvás
addikt

Hogy halad a fiaid gépe?? Van valami uj müvelet fejlemény???

(#16058) szab.tam válasza geprombolo (#16056) üzenetére


szab.tam
nagyúr

naja. és azóta is köszöni, jól van.....

de mint a cikk hsz-aiban említettem, készül a terv: a fekvő ház tetején lesz egy doboz. benne bélelt járatok. és ezek elvezetnek a ház be-, kifúvó ventijéhez, és a táp beszívó ventijéhez. valamelyik szívó járatba fog kerülni a himuro, már doboz nélkül.

a prototípust megcsináltam. egy 10-es normás cd papír dobozból, puha felmsóronggyal bélelve. középen 1 lamellával, az is bélelve. gyakorlatilag a levegő a beszíváskor egy "u" alakot jár csak be a házon kívül, a venthez érkezés előtt. igaz, a táp egy aránylag csendes kivitel, nincs morgás, csak suhogó szélzaj. de éjszaka hallom. ezt már ez az eszköz is tökéletesen tompítja, 2 éjszaka próbáltam.

cél: a gépben megmaradnak a mozgó alkatrészek, (2 normál winyó, 3 venti), de a nullához konvergálom a hangját...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#16059) enginev3.0 válasza szab.tam (#16058) üzenetére


enginev3.0
félisten

Helló

Valami saját készítésű 3.5" hdd keretet tudtok mondani?

Most így néz ki a gép

winyó nélkül

Zacskó vinyó alatt, a sérülések elkerülése végett

Tádám

Semmi csavarozás csak ott van :D

Ez így jó? Mert valami olyan megoldás kéne ami tompítja a hangját a vinyónak... hogy ne zavarjon alvás közben :)

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16060) szab.tam válasza enginev3.0 (#16059) üzenetére


szab.tam
nagyúr

típusból nem vágom. mekkora tárkapacitású a winyó?

gondolom ez valami kis, 24/7 töltőgépecske. ha nem kell nagy teljesítmény, és elég korlátozott hely, akor ebből javasok 1-2-t.

én ebből és itt vettem már 3 db. 160-asat. 2.5", 5400, 1 tányér. nagyon halkak, nem melegednek, 60-70 körül írnak, olvasnak. van egy darab 320-as wd blue-m. annál sokkal jobbak. tehát hiába kapsz 5400-es nagyobb notivinyót 8k-ért, sokkal hangosabb és melegebb ezeknél. és 3 db. fujitsu után elég biztos, hogy minegyik példány ilyen...

ha van 2 szabad sata a lapon, akkor veszel belőle 2-t. (ha nincs, akkor 1-et) annyira hideg, hogy akár össze is gumizhatod, ha a minimális zugása is zavar, körbe is szivacsozhatad, nem fog túlmelegedni. és úgy bedobod ennek a helyére. csak hát ez + pénz kérdés, és tárhely alku kérdése. de zajtalanabb és hidegebb hdd-vel nem találkoztam még.

én is gondolkozom, hogy a kis gépembe beteszem rendszerwinyónak.(csak nincs kedvem most belül szerelni, mert nagyon macerás, alaplapkiszedős a csere...)

más.
EarL 007 linkelte ezt. nem tudom, hogy mennyire hatékony, jobb-e mint a cikkben lévő himuro-m, amit tovább kellett csomagolnom. meg hát ez jóval nagyobb, mint a helyed...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#16061) molnarpeter válasza enginev3.0 (#16059) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Első tipp, kezdésnek (belülről kifelé kb):
-vinyó
-alá vagy mellé gumibak
-fadoboz.
A gumibakot a következőképp képzelem el: kell egy gumidarab (kb. 1,5x1,5x1,5 cm, de inkább nagyobb, hogy stabil legyen), ennek az egyik oldalába fúróval csinálsz egy akkora lyukat, amibe belemegy egy vinyóhoz való csavar, a lyukba beragasztod a csavart. Innentől 2 lehetőség van: a szemközti oldalt vagy ragasztod (szerintem ne), vagy csavarozod. Az első magától értetődő, az utóbbit pedig így képzelem el: a csavarhoz hasonlóan egy csavaranya beragasztva, a fadobozon pedig a megfelelő helyen furatok, amiken keresztül betekered a csavart.

(#16062) enginev3.0 válasza szab.tam (#16060) üzenetére


enginev3.0
félisten

250GB-os

IDE sajnos sata nincs az alaplapon, így a 2.5 winyó még munkásabb és pénzesebb dolog, átalakítózni, és jó lenne egy 200GB fölötti winyó az meg már drága

Most azon gondolkodom hogy ráteszem még a tetejét, és berakom valami szekrénybe :D csak akkor a levegő meg nem éri annyira az egész gépet

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16064) enginev3.0 válasza molnarpeter (#16063) üzenetére


enginev3.0
félisten

Na igen, de ez már "összeg" amire nekem nincs keret most sajnos, így maradnék még is valami házi megoldásnál.

Aztán ha meglesz az összeg befektetek valami nagyobb 2.5" winyóba :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16065) szab.tam válasza enginev3.0 (#16064) üzenetére


szab.tam
nagyúr

végülis ezért jöttél ide a gányolóba, mert sok pénzért könnyű megoldást találni.

viszont vigyázzz, ha eljutsz a 2.5 notiwinyó vásárlásig: a fenti hsz-omban pont arra akrtam rávilágítani, hogy nagy különbség van köztük hő és zaj tekintetében. a 160-asaim nagyon jók, de a 320-as jóval hangsoabb és forróbb. az asztal tetején, lengőkábelre dokkolva teszteltem őket. a 3 kicsi jéghideg, (szinte szobahőmérsékletű) maradt végig és halk. a 320-as hagos volt, (alapzúgás + seek is), és forró a teszt végére.... ja, és jóval lassabb is. pedig új...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#16066) molnarpeter válasza szab.tam (#16065) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ha vinyókérdés, akkor Milyen winchestert vegyek? topic.

(#16067) enginev3.0 válasza szab.tam (#16065) üzenetére


enginev3.0
félisten

Most beleraktam ahogy mutattam, meg rátettem a gép tetejét is, és a winyó 39fokos ami már igen csak sok, ha nincs benne a gépbe hanem mellette van akkor 30-34fok körül volt, ráadásul a táp így 55fok fölött van, néha 60 :(

Na meg mindennek felment a hőfoka jó 10celziusz fokkal, így már megoldás kell

Berakom az ágyneműtartóba? :DDD

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16068) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nincs benne

Benne van

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16069) szab.tam válasza enginev3.0 (#16067) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem akarom agyonreklámozni a hervadt cikkemet, de hasonló problémákkal küzdök.

de megoldás lehet, hogy elviszed egy fiókba. csak az ide kábel hossza ugye...

mert sata-ból, (vagy esata-sata), van 1.8 m-es is:

[link]

és tápot meg ezzel szoktam jó messzire elvinni: 60 centi, massszív, és todható:
(ezt most nem találom, link megszűnt..)

és ilyen, profi hátlapi kivezetésre dugom:

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#16070) enginev3.0 válasza szab.tam (#16069) üzenetére


enginev3.0
félisten

Na igen, az egész gépet is eltehetném mert csak 23cm hosszú meg kb annyi széles is, magassága meg 9cm körül lehet, csak a tápkábel :D

Valamin még gondolkodom hátha eszembe jut. Meg érdeklődöm felénk itt a szűk körökbe hogy kinek milyen ötlete lesz.

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16071) szab.tam válasza enginev3.0 (#16070) üzenetére


szab.tam
nagyúr

megvan a sabil molex hosszabbító. nekem van vagy 10 db, asszem 600ft/db. volt az ára. külső eszközök tápellátására használom, ha kell, simán sorbakötök 3-4-et...

gyártó:
manhattan

igaz, ezek elég offtopic dolgok, mert nincs bennük semmi gány..... :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#16072) enginev3.0 válasza szab.tam (#16071) üzenetére


enginev3.0
félisten

Az egyik legjobb megoldás még mindig az ágynemű tartó:D bár nem tudom hogy akkor ha alszom mennyire hallanám :F de minden esetre csak valami ilyen szekrénybe tevős dolog lesz a vége úgy látom :D egyenlőre... sajnos semmilyen jobb ötletem nincs.

Amúgy van egy 3.5 fém rack-em is, amibe beletudom tenni, vagy 5.5-s nem tudom, de az még jobban hangosítja, mert fém... bár hűtésből meg jó :) most a szekrény tetején van a vinyó a gép mellett :D de a nagygép elnyomja a hangját... meg a zene

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16073) molnarpeter válasza enginev3.0 (#16072) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Dobd be a vinyót vastag rétegelt kartonból készült dobozba, a winchester alá egy csomag befőttesgumi ;] azt jóvan :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16074) szab.tam válasza molnarpeter (#16073) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:K :DDD

garis a winyó? potolhatatlan anyag van/lesz rajta?
és különben is: gyáva népnek nincs hazája, nem mered, meg ilynek.... :U :D

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#16075) enginev3.0 válasza molnarpeter (#16073) üzenetére


enginev3.0
félisten

Cipős doboz van egy pár :D arra is gondoltam :D sőt lehet az is lesz, valamit belerakok ami még jobban felfogja a zajt, meg esetleg egy ventit (bár azt nem tudom hogy) de biztos jó lesz! és ezt most komolyan gondoltam ;]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16076) molnarpeter válasza enginev3.0 (#16075) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Mindenképp tegyél bele ventit! Bélelésre hát őőő nemtom :D Esetleg összevagdalhatnád a cipősdobozt kisebbre, egy kis gyűrött újságpapírt raksz a vinyó alá oszt jóság van :K A ventit nem nehéz megoldani, csak molex --> venti 3pin átalakító kell, meg egy kis vezeték.

(#16077) molnarpeter válasza molnarpeter (#16076) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Megvan!!! Anyum kezében megláttam mondom ez kell neked :D Szal tojástartó, a kis bütykökre meg szivacs vagy hasonló. Hangszigetelésre mindenképpen megfelel.

(#16078) szab.tam válasza molnarpeter (#16077) üzenetére


szab.tam
nagyúr

papír nem feltétlenül való a gépbe. az én se k800i-s megoldásom sem tűzveszélytelen. láttam már, (saját tapasztalat), molex táp egyik ágát felforrósodni, és elfüstölni. igaz, az egy vga tápetető volt, és winyónál ugye töredék a fogyasztás, és így az elfüstölés veszélye. de ha a hiba a tápból indul ki, és nem a fogyasztó oldaláról, akkor minden előfordulhat. a papír ugye meg gyúlékony.... :K

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#16079) molnarpeter válasza szab.tam (#16078) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Most, hogy mondtad megnéztem a tápját... Egy DEER :Y Bár gondolom nem az a gép.

Enginev3.0: Sürgősen tápcsere lesz a profilodon lévő gépben.Ebben a kicsiben milyen táp van?

[ Szerkesztve ]

(#16080) Pista0001 válasza szab.tam (#16060) üzenetére


Pista0001
addikt

Nekem van egy olyan Nexus-om, hang szempontból nagyon jó, de ha nincs körülötte légáram akkor akár 10 °C-al is melegebb lehet benne a vinyó mint amúgy. Nekem egy Samsung SP2504C (250 GB, 7200 rpm, sata) volt benne, korábban simán a házba szerelve, előtte egy kis fordulatú ventivel 28-29 °C-os volt, a Nexusban ha az 5,25-ös hely takarója is benn volt akkor 41-42 °C, az előlap nélkül 39-40 °C, a mostani házban (alu) minimális légmozgással 33°C.

Amúgy 40 °C körüli hőmérséklet egy vinyónak egyáltalán nem sok.

(#16081) enginev3.0 válasza molnarpeter (#16079) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ebben a kicsiben egy passzív táp ami hozzá volt, fogalmam sincs, egy vékony kliens gép THINTUNE márkájú, b-max-tól vettem :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16082) szab.tam válasza Pista0001 (#16080) üzenetére


szab.tam
nagyúr

samsung-nál mindig fel kell tenni a kérdést:
az általadd említett értékek a belső szenzorból kiolvasott, everest vagy hd sentiel-ben látott értékek? vagy hőmérővel mérted? mert a szenzor csal, 5-7 fokkal kevesebbet mutat....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#16083) geprombolo válasza Beretvás (#16057) üzenetére


geprombolo
senior tag

Egyelőre élvezik a gépüket, mert lusta voltam felvenni a kapcsolatot a méhsejtrácsos sráccal, de ami késik, nem múlik. Meg hát festve is lesz a gép... majd.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#16084) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nem sokára kész a vinyó kuckó, szerintetek érdemes róla egy cikket írni? :D nem főoldalit csak egy simát, :U hagy dicsekedjek már ^^' :DD

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16085) macko20 válasza enginev3.0 (#16084) üzenetére


macko20
őstag

írj bátran,és képeket is kérnénk!

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#16086) czundermák


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog (1)

Üdv az uraknak!

Beköszönnék 2 mókolással, mégis mire nem jó egy sárban talált tápegység néhány alkatrésze? Igazi kincsesbánya egy ilyen döglött cuccos, mint az eszkimók a fókával, mindenét fel kell használni ;]

Nem túl jelentős módosítással felhasználható bármire egy jó sáros levakarhatatlan ventilátor, a gazdájának eléggé amperszaga van úgyhogy a sár sajnos kivégezte.
Lényeg hogy működhet például Sli-be kötött Gainward Dragonok légkavarójaként.
[link]
Az egyik kártya át van kötve cérnával, és így mindig maguk felé sikerül terelni a levegőt, a ház oldalának felrakása után sem okoz gondot neki.

Másik kicsit bonyolultabb, de a szigetelőszalag jóbarát hasonló esetekben. A döglött sáros táp nálam most életet mentett, mert volt rajt AUX dugasz ez elengedhetetlen volt, hogy beüzemeljem a vén kattogó P4-est.
Sajnos a 450-es Chieftec tápon már nem volt ilyen dugó. Az öreg rambuszos megérdemelte, hogy minőségi áramot kapjon, nem dughattam rá Mercury tápra :U

Az egyik Sata ág utolsó csatlakozója bánja az első lépést: [link] a 3.3V már meg is van.

Szerencsére a többi menykühöz nem kellett vagdosni. Szimplán molexről leszívja a magáét: [link]

Egybe így fest a dolog: [link]

Következő lépéshez szükség van egy döglött HD4670-re pontosabban a ventilátor dugaszára, mert a Powerleap átalakítóhoz szerencsére nem volt tápvezeték. Ez is hamar megvan: [link]

Már csak a beüzemelés volt hátra és a remény, hogy nem vág lukat egyik robbanó alkatrész se a mennyezetbe.
PLeap
Táp armada Van honnan be abálni a 160 Wattot :K

A végén szerencsére sikerült működésre bírni a szerkezetet. [link]

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#16087) TROG AIR válasza czundermák (#16086) üzenetére


TROG AIR
aktív tag

Grat!... :D

430 pozitív , 0 negatív....

(#16088) molnarpeter válasza czundermák (#16086) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Állati komoly! :D

(#16089) Pista0001 válasza szab.tam (#16082) üzenetére


Pista0001
addikt

Szerintem ezé pontos, vagy legalábbis annyit biztos nem csal. Párszor tapiztam amíg elérhető helyen volt, kézre biztos nem volt 5-7 fokkal melegebb mint amit az Everest kiírt.

Amúgy viszonyításnak jók mert a Nexus "hatását" próbáltam szemléltetni. Abból a dobozból még a seek hang se nagyon jött ki, a tipikus Samu rezgést is úgy eltüntette mintha soha nem is lett volna.

(#16090) szab.tam válasza Pista0001 (#16089) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ha van digitális testhőmérőd az jó.pontosan mér, és ebben a tartományban, (43 fokig, mert utána halott az illető, ugyi...).
burok nélkül, ha az everest 30-at mutat, tuti 35-et fogsz mérni. tapasztalatom szerint 40 tájékán már csökken az eltérés.

ez nem olyan kérdés, hogy némely samu alulmér, hanem az ellenkezője: még nem találkoztam olyannal, amelyik nem...

régi szériáknál mi van, nem tudom. az f1 óta tuti ez van.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#16091) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Félig meddig kész a HDD házikó, aztán neki látok a cikk megírásának :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#16092) molnarpeter válasza enginev3.0 (#16091) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Várom :))

(#16093) geprombolo válasza czundermák (#16086) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nekem P4T533-am volt, nagyon szerettem! Gratula, szép munka volt! :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#16094) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

egy kis fet hűtő borda készítés... AGP-s 6600GT-ről lett leszedve. 7800GTX-re került.

Csatlakozz a ReVoluthoz! "Kedvezményes* SMS értesítés KIKAPCS! Nem a havi fizum a karbonlámbnyom, hanem az éves kártyadíj, meg a havi zárlati díj! ___Üdv.: Zsolt___

(#16095) molnarpeter válasza --HARDCORE-- (#16094) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Najonsíplett, pészéstájlos :DDD
Jó lett, grat ;)

(#16096) --HARDCORE-- válasza molnarpeter (#16095) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Köszi! :R Sajnos nincs digi gépem, csak telóval készült képet tudok felrakni. ezzel annyira nem látni.. 3 sarkából lett lefaragva, hogy elférjen. illetve mivel nem találtam műanyag + rugós chipset leszorítókat, így két ház-alaplap közcsavarral lett rögzítve :DD

Csatlakozz a ReVoluthoz! "Kedvezményes* SMS értesítés KIKAPCS! Nem a havi fizum a karbonlámbnyom, hanem az éves kártyadíj, meg a havi zárlati díj! ___Üdv.: Zsolt___

(#16097) czundermák válasza geprombolo (#16093) üzenetére


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog (1)

Feelinges vasak ezek :))

Főleg így, hogy egy lapba, amibe a legnagyobb gyártott processzor 2Ghz-es volt, tolni benn Northwood-ot úgy hogy még húzva is van 3.4-re :DDD

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#16098) macko20 válasza --HARDCORE-- (#16094) üzenetére


macko20
őstag

Jó lett ,szerencsés vagy ,hogy a gpu ventije ezt is hűti.

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#16099) --HARDCORE-- válasza macko20 (#16098) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

hááát, ez a venti nem hűti eléggé... (12volton meg hagy némi kívánnivalót maga után) majd ha megkapom a gyárit ami pontosan ilyen kártyára lett tervezve, akkor kiderül.. (mert az elölről tolja a levegőt hátrafelé végig a kártyán)
gpu meg a ramok összesen nem melegszenek annyira mint a táp oldal..

Csatlakozz a ReVoluthoz! "Kedvezményes* SMS értesítés KIKAPCS! Nem a havi fizum a karbonlámbnyom, hanem az éves kártyadíj, meg a havi zárlati díj! ___Üdv.: Zsolt___

(#16100) albert8 válasza czundermák (#16086) üzenetére


albert8
addikt

Nagy ez nagy gánymunka lett
nagyonkomoly :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.