Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10051) Laraxior válasza oriic (#10050) üzenetére


Laraxior
titán

az 580on is csak 1.5GB van :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10052) Cybertrone válasza Laraxior (#10049) üzenetére


Cybertrone
veterán

De még nem futott ki belőle... 1536mb van a karin... :DDD Mellesleg kicsit megkéstek vele... szerintem már nem sokan gamelnek vele... aki tolja aszondja bughalom... esetleg én majd a singlet megpróbálom.... talán... bár azt meg már beta állapotban 90%-ra toltam ;]
Meg sajna ez pont nem az a game amiért kéne venni 2gb-os vagy 3 gb-os karikat... :(
A környezet legalább már rombolható valamelyest? :B

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#10053) peterm711 válasza Laraxior (#10049) üzenetére


peterm711
aktív tag

1680x1050-es felbontáson :Y ?? Azt hiszem bajban leszünk, lassan érik az 580 leváltása is...

(#10054) Csavez™


Csavez™
veterán

Beteszteltem én is a Crysis 2 dx11 ultra beállitásokat.
Huu,gyönyörű lett a játék, fas.. ki van hogy tegnap vittem végig.
5940x1080 ultra dx11, minden maxon 50-70 fps,3D-ben nem mőködik most sajna,de valami nem stimmel a patchel,vagy lehet jön ki valami új nvidia driver.
Néhol gondol egyet és lemegy 20fps -re,aztán egy idő után visszaugrik 65re úgy hogy 1helyben állok.
Mind1 ,szó mi szó,gyönyörű lett! :C majd csak javítják a hibákat...
Jaa a karikat csak 70-80%-ban használja.

[ Szerkesztve ]

(#10055) Laraxior válasza peterm711 (#10053) üzenetére


Laraxior
titán

:K meg tudom nézni 1920ban is..de azért a 30MB-ért olyanmindegy..szükséges a 2GB vram az biztos. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10056) peterm711 válasza Laraxior (#10055) üzenetére


peterm711
aktív tag

szép, már nekem is patch-eli magát, kiváncsi vagyok mi lesz ebből...

(#10057) Laraxior válasza peterm711 (#10056) üzenetére


Laraxior
titán

patch az semmi..külön kell lekapni a két pakkot :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10058) peterm711 válasza Laraxior (#10057) üzenetére


peterm711
aktív tag

az is meglesz :K , akkor lett beépitett benchmark is?

(#10059) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

GTX465 nem tudja rendesen a tesszelációt? :F

Ilyen a kép nálam:

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#10060) Laraxior válasza oriic (#10059) üzenetére


Laraxior
titán

[link]

az enyém ilyen... Heaven Benchmark azért szebb volt

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10061) oriic válasza peterm711 (#10058) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Így megy a benchmark elvileg:

01. Download oaMan from: http://developer.nvidia.com/content/oaman-ui-tool
02. Extract the oaman.zip file into a directory on your HDD
03. Start the oaman.exe
04. Click on Application > Add OA Application
05. Navigate to the Crysis2.exe which is located inside \Bin32 of your Crysis 2 installation
06. Leave the “Command Line arguments” window empty and click “OK”
07. oaMan output in the Log should be:
GetOaAppInfo : Getting benchmark information of application [Crysis2.exe]
getInfoThread : Start getting application information
08. Crysis 2 should start and close itself again and the log should say:
getInfoThread : Benchmark [] | [benchmark.cfg] found
Add benchmark [benchmark] to application list
getInfoThread : Exit Successfully
GetOaAppInfo : Successfully get benchmark information
09. Right click on Crysis2.exe in the Application List and select “Add to benchmark list”
10. Make your custom settings for the benchmark via the available options for Crysis2.exe and the
respective benchmark
11. The game should now appear in the Benchmark List on the right side
12. To start the benchmark click on Benchmarks menu point > Run benchmarks > Run all benchmarks
13. The benchmark will now start
14. Once the benchmark is done you can save your results by clicking on the menu point
Benchmarks > Save results
15. You will also see the Avg (Average), Min (Minimum) and Max (Maximum) FPS (Frames Per Second) in
the Benchmark List next to the benchmark you have just run

Live-Die-Respawn

(#10062) Cybertrone válasza oriic (#10061) üzenetére


Cybertrone
veterán

Az a nem mind1... csupán 15 pont után le is fut a cuccos... majd lesz egy hozzáértő aki csinál egy felhasználóbarát kis progit és akkor fasza lesz! :K :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#10063) oriic válasza Cybertrone (#10062) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nálam lement a benchmark, csak az eredményeket nem találom. :DDD

Live-Die-Respawn

(#10064) oriic válasza oriic (#10063) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Beépített benchmark eredmények:

Zotac Geforce GTX465 1GB@750-1500-1720

1440x900as felbontás(monitorom max ennyit tud)

Ultra beállítás

DX9

Minimum: 40,766 fps
Maximum: 63,211 fps

DX11

Minimum: 29,586 fps
Maximum: 50,607 fps

Live-Die-Respawn

(#10065) Cybertrone válasza oriic (#10064) üzenetére


Cybertrone
veterán

Teljesen jó... nem látszik hogy kifutott volna a memóriából... ez a kari ennyit tud! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#10066) oriic válasza Cybertrone (#10065) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Játék közben az afterburner végig azt írja ki hogy a video memória használat: 999mbyte. :DDD

Live-Die-Respawn

(#10067) norb55


norb55
senior tag

Nekem csak feketeképernyő van meg hang mióta felraktam a patchet :D

(#10068) Laraxior válasza oriic (#10066) üzenetére


Laraxior
titán

kevés az..100% :K ha elég lenne akkor nem használná mindet :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10069) gYaLo


gYaLo
őstag

Idle 45fokos win szerint a 480as :C
Nektek milyen hőmérsékleteitek vannak ?

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#10070) norb55 válasza gYaLo (#10069) üzenetére


norb55
senior tag

Nekem mind a kettő kari 48fokos most :)

(#10071) Laraxior válasza gYaLo (#10069) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem ennyi ebben a pillanatban ;]
Twin FrozR killer Ninja Mini ;]

[link]

szoba: 24°C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10072) gYaLo válasza Laraxior (#10071) üzenetére


gYaLo
őstag

Most majdnem beszóltam.. ;]

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#10073) Laraxior válasza szab.tam (#10041) üzenetére


Laraxior
titán

[link]

ez lenne az...elég potom pénzért jutnék hozzá...egy próbát megérne nem? only GPU természetesen :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10074) Qru válasza gYaLo (#10069) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nekem olyan 43fok körül van netezés közben. Igaz megtámogattam a gyári hűtésem 2db 12-es ventivel.

#nincsbennetarcsi

(#10075) gYaLo válasza Laraxior (#10071) üzenetére


gYaLo
őstag

Mondjuk egy fél óra black ops után hány fokos ? :B

Qru: milyen ventik ? mennyire hangosak ? Gondolom h nem csak az a kettő van a gépedben ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#10076) szab.tam válasza Laraxior (#10073) üzenetére


szab.tam
nagyúr

egy próbát persze, hogy megér. (hát még nekem..) :DDD
(más fszval a galagonya tipikus esete...)

de konkrétan ilyet sem láttam még. a pci-ban való akármi a tápetető, vezérlő célhardvere a peltiernek?

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10077) Laraxior válasza gYaLo (#10075) üzenetére


Laraxior
titán

szerencséd..pont most toltam a zombiet :D több mint fél órát mentem,szóval....
Eddig ment fel a VGA:

[link]

és ugye nem alapórajelen :D

szab.tam: van hozzá vezérlő meg minden...teljesen kóser cucc..csak a lefogatás okozhat gondot ugyebár..meg a venti hangja :D de ezek mind megoldható problémák..még meggondolom hogy ez legyen van a Thermalright HR03 :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10078) Qru válasza gYaLo (#10075) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Van 1 venti elöl a gép orrában, 2 a gép tetjében, 1 a procihűtőn, 1 szerver venti hátul (kb 2x vastagabb mint egy sima 120-as), 1 az oldallapon és 1 a ház aljába rögzítve a vga alatt (meg a táp ventije ugye).

Galéria Az eslő képek még szerelés közbeni állapot aztán a végén teljesen felventizva a szajré. Nem halk de gémer gép. Netezésre ott a csöpp kis Samusung-om.

#nincsbennetarcsi

(#10079) Laraxior válasza szab.tam (#10076) üzenetére


Laraxior
titán

sajnos már lejárt az ideje neki... kicsi a teljesítménye..viszont annál nagyobb a fogyasztása.. (73W) :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10080) Qru válasza Laraxior (#10079) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Mekkora max TDP-re van hitelesítve a hűtő?

#nincsbennetarcsi

(#10081) Laraxior válasza Qru (#10080) üzenetére


Laraxior
titán

Northwood-os P4re... :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10082) Qru válasza Laraxior (#10081) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor kb 80W.

#nincsbennetarcsi

(#10083) gYaLo válasza Laraxior (#10077) üzenetére


gYaLo
őstag

Hát ez eléggé sok, azt hittem jobban hűt a mini ninja ;] :B

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#10084) szab.tam válasza Laraxior (#10079) üzenetére


szab.tam
nagyúr

még 1x mondom. nem bízom a peltierekben. vannak felhasználási területek, ahová biztos ok, de az nem a számtech... fából f*karika....
a vége mégtöbb hő -> mégtöbb gond...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10085) Laraxior válasza gYaLo (#10083) üzenetére


Laraxior
titán

57°C sok 810/1620/3900MHz@1.038V-on? szerintem egyáltalán nem....

szab.tam: marad a régebbi elgondolás a Thermalright :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10086) szab.tam válasza Laraxior (#10085) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:K

nagyon várom a próbálkozásodat!

nekem meg talán már a héten megjön a 15 centis pcie16x riserem. ha működik, akkor műtik is át 30-asra....
és ha még az szuperál, indulhat a gépen kívüli vga hűtés mókolás :))
(csak most éppen mindenféle 20 kiló alubordákra, maratásokra, hőcsövekre elszórni való pénzem nem van....) :O

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#10087) gYaLo válasza Laraxior (#10085) üzenetére


gYaLo
őstag

Nem 91 fokos, Papa ? :B

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#10088) Laraxior válasza gYaLo (#10087) üzenetére


Laraxior
titán

az az FPS :W :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10089) gYaLo válasza Laraxior (#10088) üzenetére


gYaLo
őstag

persze :DD akkor meg nagyon kevés :DDD

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#10090) Laraxior válasza gYaLo (#10089) üzenetére


Laraxior
titán

Kár hogy limites a single :U

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10091) gYaLo válasza Laraxior (#10090) üzenetére


gYaLo
őstag

Jaah most tudatosult bennem h zombiztál :B

Metro teszthez elég az alap játék, vagy kell update is ?

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#10092) Cybertrone válasza gYaLo (#10091) üzenetére


Cybertrone
veterán

Kell neki a patch... aztán lehet benchelni! :R Más kérdés hogy nekem nem indult el! :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#10093) N_A_S


N_A_S
veterán

Csatlakozom egy MSI N480 GTX Twin Frozr II -vel. Ma végre cserélték a lapomat, úgyhogy megvettem ezt a kis szörnyeteget is. :)

https://tinyurl.com/phnas

(#10094) gYaLo válasza N_A_S (#10093) üzenetére


gYaLo
őstag

Nagyon jó áron van, nem csoda h mindenki ilyet vesz :K

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#10095) N_A_S válasza gYaLo (#10094) üzenetére


N_A_S
veterán

Igen, már kb másfél hónapja szemeztem vele, csak el kellett adnom a 460-at, utána meg beszart az alaplapom is.

https://tinyurl.com/phnas

(#10096) gYaLo válasza N_A_S (#10095) üzenetére


gYaLo
őstag

Tegnap vettem át az enyémet 56k-ért, ma kezdődött akció, 54k-s áron :B

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#10097) Sandrew válasza gYaLo (#10096) üzenetére


Sandrew
őstag

Hol?
Nekem is be kéne szereznem... Vajon melyik az erősebb? HD5830 CF Húzva vagy GTX480 alapon?

(#10098) gYaLo válasza Sandrew (#10097) üzenetére


gYaLo
őstag

pcx :K
Én a GTX 480at támogatnám ;) ha van olyan játék, ami nem kezeli jól a cf-et akkor már hatalmas hátrányban vagy..

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#10099) rumkola válasza Sandrew (#10097) üzenetére


rumkola
veterán

én tuti a 480-at vinném

(#10100) szab.tam válasza Sandrew (#10097) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a 480-at a 6850 cf ami már elveri. a legtöbb helyen. de akkor ott a kártyánkénti 1 giga ram, ami megint korlátos lehet.
nézegettem összehasonlító teszteket ebben a viszonylatban, mert a power color már 4x beharanngozott 2010 ősz óta, 2011./ 2. q. kiadással egy passszív 6850-et. van még 2 napjuk.... :DDD

de az 5830 cf kevés. felejtő... :N

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.