Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-23 08:56:57

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39480) tomcica válasza I02S3F (#39468) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ugy kell,mint a gyerekeknel,soksetaval vagy gyakorlattal megtuzdelve,csak addig futni amig nem feszul be.
Van eleg kaloria a testedben,csak vissza kell szoktatni,h ne csak szenhidratbol nyerjen energiat.
Ha jo napod van akar ehgyomorra (pl reggel felkeles utan,az mar kisebb bojt ha esterol szamoljuk) is mehetsz egy rovidebbet.
Erositesnek emelkedon nagy lepesekkel felfele (nem kell gyorsan) fekezvs lefele setalgass,akar hatizsak benne 2-3kg (viz is lehet ahogy iszod konnyul).Ez heti egyszer ad uj terhelest.
Kis bringa,uszas,szex stb. tessek kreativnal lenni es nem felni aktiv eletet elni.
Ma kidobott az agy 4:15-kor (5-re van huzva az ebreszto) pedig este eleg faradt voltam,fogtam feloltoztem es kimentem totyogni 10km-t.Utana mivel tobb idom volt a meloig hosszabb hasizom es torzs ment,bo pihenovel.Ha nem akar a test aludni,akkor befogom edzeni :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.