Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23777) mephi666


mephi666
nagyúr

na, pénteken is mozizást csaptunk:

terminator 1-2-3-4 nonstop :B

nem térnék ki jobban az első 3 részre, itt 2-1-3 a ranglistámon az állás... a 2. rész magasan a legjobb (szvsz)

amire viszont kitérnék:
terminator - salvation
már pénteken este írni akartam róla egy komplett logout bejegyzést, de inkább nem tettem... most viszont higgadtan a véleményem leírnám:
ami tetszett a filmben: a látványvilág/környezet/fényképezés... :K ez rendben volt a cgi-vel együtt...

ami viszont nem tetszett:
pl. a csomó idióta logikátlan bugyutaság :( az, hogy a terminatorok rövidhullámokon "kommunikálnak", amikor a skynet ural szinte mindent... (beleértve a műholdakat is) elvileg a skynet már 20évvel korábban is egy iszonyúan fejlett rendszer volt, de itt olyan orbitális baromságokat csinált, amin majdnem sírtam... ott volt connor meg kyle, a 2 "nagy ellenség"... egyszerűen nem ölték meg őket, amikor lehetőségük lett volna... a terminator a végén elkezdett fojtogatni, ahelyett, hogy 1 mozdulattal kitépte volna mondjuk connor légcsövét... marcusnak meg ez volt a küldetése, hogy beépüljön? de miért nem ölte meg itt connort? miért vitték el a "skynet szívébe"? mellesleg, ha ez volt a skynet terve, miért nem várta 500 terminator az érkezőket? egy hiperfejlett mesterséges intelligencia hogy talál ki ilyen hülyeségeket, hogy odacsalogatja az ősellenségét, hátha az majd él a robbantgatós szenvedélyével? :U na, mindegy... a motoros terminátorok is hülyén jöttek ki... miért terveznek/gyártanak a gépek olyan gépeket, amit simán elvezethet egy ember? :U ez mekkora baromság már... volt még csomó ilyen logikai hülyeség, amibe nem mennék bele...

más oldalról: csomó régi kliséhez visszanyúltak és szerintem erőltetetten jött ki az egész... gondolok itt a beszólásokra: "még visszajövök", "gyere velem, ha élni akarsz", stb... olyan érzésem volt, hogy a rendezők felírták ezeket egy papírra, hogy "kellenek a filmbe" és ide-oda csak úgy berakták, hogy legyen... a másik nagy klisé, amivel a 2. részre akartak hajazni: az önfeláldozó gép... ahogy marcus felajánlja a szívét connornak :( ez is elég erőltetetten jött ki... nem mellékesen itt meg összehoztak egy szívátültetést a sivatag közepén egy sátorban... ez is milyen már? :U

na, többet nem írok erről a részről: 4/10 nálam... a régi részek is tele voltak logikátlanságokkal, de azok hozzátartoztak... meg itt nem is hasonló logikai malőrök voltak, hanem komplett baromságok...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.