Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23551) Jhonny06 válasza oxox (#23547) üzenetére


Jhonny06
veterán

Olvass már vissza bazz, jézusom.. :D

(#23552) oxox válasza Jhonny06 (#23551) üzenetére


oxox
addikt

:B

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#23553) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Trailer for 'Toy Story 3: Inception' KO! :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#23554) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Van egy film, aminek az alap témája az időutazás. Pár részlet rémlik már csak a filmből:

vissza akarnak menni időszámításunk kezdetének idejére, felvenni kamerával Jézust. De a kamerát elhagyják vagy megsemmisül.

Valaki tipp?

(#23555) brownus


brownus
veterán

ez az a-team kellemes kikapcsolódás volt:) jobban bejött mint a the loosers

(#23556) oxox válasza DroneZ^ (#23554) üzenetére


oxox
addikt

ojé rémlik....s hagynak maguknak egy üzenetet valami kőlapon/síron....pedig könyvben is olvastam sok-sok éve.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#23557) littlelion21 válasza DroneZ^ (#23554) üzenetére


littlelion21
addikt

Esetleg ez...?

Magyar cím

[ Szerkesztve ]

(#23558) DroneZ^ válasza littlelion21 (#23557) üzenetére


DroneZ^
őstag

Nemhiszem hogy annyi elveszett Jézus videós film lenne szóval tuti ez :) :DDD

(#23559) Tibiajax válasza brownus (#23548) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#23560) Tibiajax válasza Tibiajax (#23559) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#23561) adalbert1 válasza Jhonny06 (#23540) üzenetére


adalbert1
veterán

A The Departed-ről jut eszembe, hogy végre láttam a film eredetijét, az Infernal Affairs-t. Számomra nem volt jobb mint a remake, igaz nem vagyok egy nagy keleti film rajongó. Viszont valamelyik nap néztem újra az Old Boy-t, számomra még mindig majd 10/10.
Amiket még láttunk mostanában:
Joyride - átlagos thriller, szerintem semmi extra
Frailty - ez egy fokkal jobban tetszett
Dawn of the Dead - nekem a tipikus újabb zombis filmek közül majd ez tetszik a legjobban (mondjuk a 28 days later után :) ).
1408 - az előzőknél sokkal parásabb, nekem mindkét befejezés tetszik.

Ja, a Psycho-n én is majd befostam, igaz lehettem vagy 12-3 éves (abban az időszakban az Alien után kb. a második legparásabb film amit láttam), egyedül éjszaka egy sötét szobában... Ma már nyílván nem lenne ekkora flash, de akkor és ott nagyon ütött...

Tarantino filmjei közül szerintem még a True Romance is jó, igaz ott csak író volt, a rendezést Tony Scott vállalta be. A Reservoir Dogs és a Pulp Fiction szerintem is absz. klasszikusok. :K

(#23562) Tibiajax válasza adalbert1 (#23561) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lehettem vagy 12-3 éves (abban az időszakban az Alien után kb. a második legparásabb film amit láttam), egyedül éjszaka egy sötét szobában...

nekem ugyanez. :) olyan '92-3 tájékán, valahol....
pacsit papának..

[ Szerkesztve ]

(#23563) No-kia válasza Tibiajax (#23524) üzenetére


No-kia
őstag

mikor melyik menynire tetszik, a tizedek meg, csak h elkülönüljenek és ne legyenek egyformák a pontozásaim, hülye gyerek vagyok, nem kell megpróbálni megérteni, kb lehetetlen, de ha rájösz a logikámra, adok egy sört

Szupercsapat: 8,6/10 tetszett, bár épp hogy beértemkezdésre :)

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#23564) mephi666 válasza No-kia (#23563) üzenetére


mephi666
nagyúr

a tizedek úgy jönnek ki, hogy mondjuk 1.0-1.9 van a f*s kategória... ezen belül is 1-10-ig osztályozod és mondjuk 1.0 a hígf*s, 1.9 pedig még mindig f*s, de már annyira nem híg? ;]

tegnap amit néztünk: air force one (az elnök különgépe)
régen jobban tetszett, ami miatt lehúzom: nagyon amerikai... (és csomó helyen már nagyon gagyi is) minden amcsi egy iszonyatosan nagy hősnek van beállítva, a végén pedig a migek elleni légiharc valami katasztrofálisan sz@r... jönnek a hősök f15-ösökkel, amazok a barbár kinézetű/szőrös keleti pilóták pedig mig-ekkel és bedarálják őket... semmi kitérőmanőver, csak megvárták, hogy leüsse őket 1-1 rakéta... nevetséges... a részletekbe inkább nem megyek bele jobban: 4.5/10 (a sok klisé meg heroikus hősök miatt)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23565) brownus


brownus
veterán

khm, nem is olyan rossz ez a fisbörn lány videó. kár, hogy olyan ragyás segge van, vmit igazán kenhetne rá... :U :DDD az biztos, hogy nem lehet vmi szűk... ekkora néger fasok után :D

(#23566) oxox válasza mephi666 (#23564) üzenetére


oxox
addikt

igen...nekem is jobban bevette a gyomrom regen....most, hogy lattam mar nehany repulot (itt szall le az ideerkezo gepek egy jo resze mogottem :D ...kb 80-100m-re), a gepen is erdekes dolgok voltak....szeretem mikor egy repulot ugy allitanak be, mint valami koncert termet....

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#23567) Integra válasza brownus (#23565) üzenetére


Integra
titán

told majd át a linket privben, kerestem én is, de nem találtam nézhetőt:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23568) brownus válasza Integra (#23567) üzenetére


brownus
veterán

ment egy, de ez se tuti minőség:)

ez viszont jó lesz:red trailer

(#23569) madgie válasza brownus (#23568) üzenetére


madgie
titán

Jááj, mikor Willis kiszáll a rendőrautóból, az üt! :))

(#23570) littlelion21 válasza brownus (#23568) üzenetére


littlelion21
addikt

fszom, lesz még olyan film az elkövetkező 50 évben ami nem képregényen alapul?

Más: ezt a trailert nyomták az Inception előtt, én komolyan majdnem elhánytam magam tőle, aztán otthon az imdb-n kutakodva jöttem rá hogy Fincher rendezte... :))

(#23571) oxox válasza brownus (#23568) üzenetére


oxox
addikt

hat az az utolso 3mp ne lett volna, mikor lelovi az rpg-t..... :O :O :O :O

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#23572) Typhoon47 válasza brownus (#23568) üzenetére


Typhoon47
őstag

abszolút várós a trailerek alapján :B :K

"Education is important but big biceps are importanter"

(#23573) No-kia válasza mephi666 (#23564) üzenetére


No-kia
őstag

úristen, ebbe már én is belekavarodtam, de tetszik... :D pihentetésképpen inkább megnézek vmi filmet... :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#23574) Integra válasza littlelion21 (#23570) üzenetére


Integra
titán

nemtom hogy sírjak vagy nevessek ezen...
már mint a red-en.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23575) lorcsi


lorcsi
veterán

nézem ennek a salt ügynöknek a bemutatóját..nem tűnik valami nagy durranásnak

(#23576) Integra válasza lorcsi (#23575) üzenetére


Integra
titán

semennyire se fogott meg, hiába van szép ajka ennek a nőnek még mindig:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23577) lorcsi válasza Integra (#23576) üzenetére


lorcsi
veterán

csak az van neki...alatta meg olyan aszott...csont és bőr
réárzett valahogy erre az elszánt-harcos-amazon dologra és mást nem is tud...végül is sokat kaszál vele, miért akarna több arcát megmutatni

(#23578) Zoo123 válasza lorcsi (#23575) üzenetére


Zoo123
senior tag

Mert nem az:
Salt, tipikus 1x nézős, akció film: 5,5/10

Ja és az egész film alatt hullámzott a zene, úgy "nyávogott" mint a régi szalagos magnók, vagy mint a walkman amikor kezdett kifogyni az elem, botrányos volt, és a fényerő is kevés volt, ki kéne már cserélni az izzót a vetítőgépben... :U
Pedig a WestEnd -20:15-ös vetítés, 4-es terem- nem tartozik a gagyi mozik közé.

Vagy csak én veszem ezeket észre :F

Más:

A-Team, na ez már jobban tetszett, nem lehet komolyan venni, az egymást cseszegetős párbeszédek jók :K : 7/10

[ Szerkesztve ]

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#23579) brownus válasza Tibiajax (#23562) üzenetére


brownus
veterán

after life, semmi extra. jobbat és mást is vártam. a fő mondanivalója szép, hogy élj míg teheted... de emellett lassú és klisés, erre kár volt pénzt elbaszni... 6/10

(#23580) mephi666 válasza mephi666 (#12753) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, tegnap megnéztük megint a cloverfield-et

nem sokat változott a véleményem... :( egyszerűen gagyi csomó helyen a megvalósítás... nagyon mű csomó jelenet beállítása (direkt belóg rengeteg helyen 1-1 falióra meg ez-az, hogy lehessen követni az időt) a szereplők is gyengék... a sztori nem lett volna rossz, de a megvalósítás béna... meg hogy rögzít az a kamera? sd-kártyáról beszéltek és úgy rögzítettek rá, mintha szalag lett volna :U fényképezőből kiindulva minden "snitt" 1-1 külön fájl... nincs olyan felülírás, mintha rávennél egy szalagra :W de ezek csak egyszerű példák... a betonvas b@szott oda megint legjobban: átszúrta a csajt, minimum belső vérzés, stb... (tüdö környékén volt átbökve, pár törött borda is lehetett azért) aztán szépen leemelték onnan (úgy tudom nem illik ilyenkor mozgatni a sérültet) majd kicsit később már futkározott a csaj... nemá' :( a "törhetetlen kamera" meg barátnőmnek is szemet szúrt... az elején, amikor voltak a robbanások, elment párszor a kép, de később pattant nagyokat és semmi baja sem lett...

röviden: jó ötlet, roppant gagyi megvalósítás... :( többször nem fogom megnézni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23581) legiaap


legiaap
nagyúr

5 perc mennyország:
Mit is mondhatnék róla. ár láttam jobb filmjét is Liam Neeson-nak. A végét meg abszolút nem értem.
5/10-es a film.
Végrehajtók:
Na ez meg egy hóóóótttt barom sztorit dolgoz fel. Nem hinném, hogy ilyen lesz a jövő.
Pont ezért nem tetszett a film.
5/10-es ez a film is.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23582) Tibiajax válasza brownus (#23579) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

öö..igen...ha kicsit rosszindulatóan, szigoruan közelítjük meg, igen..kb
de, azért egyszer meg lehet nézni..
nem baj, Ricci cicijei megérték azt a másfél órácskát

ezt a gagyi a-team-et megnéztétek óliba?

mephi666 [link] [link] [link]
nekem eddigi életem egyik legjobb péntek esti meglepetés/kikapcsolodás-élménye volt..

[ Szerkesztve ]

(#23583) mephi666 válasza Tibiajax (#23582) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, hát nekem azért nem tetszett, mert nagyon valóságosnak akarták beállítani... mint egy dokumentumfilmet, közben pedig tele volt bakikkal... más stílusokból jobban elviselem a hülyeségeket: pl akciófilmekben/horrorokban is bizonyos szintig az agyelszállásokat, de itt nekem furán jött ki... még a blair witch is hitelesebbnek tűnt anno... ízlések és pofonok: nekem nem jött be :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23584) brownus válasza Tibiajax (#23582) üzenetére


brownus
veterán

meg, egyszeri kikapcsolódásra tökéletes, főleg szerdán féláré...

(#23585) brownus


brownus
veterán

nem tudom kinek hogy tetszett affleck első rendezése a gone baby gone, nekem nagyon bejött, és itt az új filmje: the town , imdb link, részemről várós

(#23586) littlelion21 válasza brownus (#23585) üzenetére


littlelion21
addikt

Nekem anno nagyon bejött, az különösen amikor

SP

eldurran C.Affleck agya és kivégzi a gyilkost.

(#23587) legiaap


legiaap
nagyúr

Tekken: 7,5/10

Nagyon tetszett a film. Jól megformálták a karaktereket.
A játékkal is anno rengeteget játszottam, ezért alap, hogy megnéztem ezt a filmet.
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23588) hejesírásó válasza brownus (#23487) üzenetére


hejesírásó
senior tag

nagyon nagy! :C

az expandablest sokan várják innen?

én kiváncsi vagyok rá. vagy nagy bukás lesz (stalone, bruce, stb egy kupacon azért sok) vagy hatalmas film!

[ Szerkesztve ]

(#23589) MmDorian válasza Integra (#23539) üzenetére


MmDorian
őstag

a kutyaszortítóban-t én is csak a PF után láttam, nekem az utóbbi jobabn tetszik, mondjuk úgy, hogy a kutyaszorítóban csak 10/10. :):)

(#23590) Integra válasza brownus (#23568) üzenetére


Integra
titán

a terhesség utáni christina aguilerával miért nincsen ilyen video???:((( :B

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23591) Typhoon47 válasza hejesírásó (#23588) üzenetére


Typhoon47
őstag

áá nem... :N

"Education is important but big biceps are importanter"

(#23592) No-kia


No-kia
őstag

a szupercsapat mozifilmben feltüntek a régi szereplők? mert a wikipediában pár régi emberhez odaírták h szerepeltek a 2010es produkcióban, de nekem nem rémlenek.. :F

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#23593) Integra válasza No-kia (#23592) üzenetére


Integra
titán

nem, mert b.a. nem vállalata

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23594) hejesírásó válasza No-kia (#23592) üzenetére


hejesírásó
senior tag

nem, felkérték őket, aki elérhető volt, de pl a nagydarab morcos ember azt mondta nem vállalja ha csak egy két percet lesz benne, nem adja hozzá a nevét.

csak ha rendesen kap sort a f.könyvben.

(#23595) littlelion21 válasza hejesírásó (#23594) üzenetére


littlelion21
addikt

Hova szarjak...mintha válogathatna...vagy a tévéshopnak ennyire nagy a presztízse odaát...?

(#23596) hejesírásó válasza littlelion21 (#23595) üzenetére


hejesírásó
senior tag

nem mondtam h válogathat, csak elmondtam miért nem szerepelt T.

de ezerszer meg tudom nézni azt a forgó marinálós TV shoppos adását...az baromira jó. :B
azt pont nem találtam de ez is jó:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#23597) No-kia válasza hejesírásó (#23594) üzenetére


No-kia
őstag

kár érte, nem tudom miért csinálta, msot elkezdtem nézni a régi sorozatot, nagyon jó poénok vannak benne :DDD a filmbe lehetett volna több csipkelődés ba és murdock között

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#23598) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

The Final
jájj, nagyon durva. Jó kis kínzós részek, jó színészet.
Nem tudom hogy értékeljem, mert nem hétköznapi.

(#23599) Bubee82


Bubee82
őstag

Mostan-tan találkoztam két ígéretes trélerrel :K

Skyline
Monsters

Utóbbi kissé a D9-re hajaz :)

(#23600) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Youth in Revolt
10/7
Nem kell bedőlni a képeknek, ez nem a szokványos romantikus vígjáték a szüzességét elveszteni vágyó amerikai fiatalokról.
Nincs belőle egy egész raklappal, hogy elszédülj, mire vége, de azt a néhány poént igazán jól időzítik. Teljesen váratlanul csapnak le az emberre, és csak vihog magában egy percig, miközben a lelke könnyeket hullat a szánalomtól (és/vagy együttérzéstől és vagy a főhőst szánod, vagy magadat bírálos újra -> szóval kicsit "felkavar lelkileg".)
Aki szereti az abszurd világba átültetett sablonokat, az ne hagyja ki. Sokkal jobb, mint a Taking Woodstock, pedig azt is csak a vége felé utáltam meg, egy darabig még szórakoztatott.

A Whiteout is egész jól lekötött ahhoz képest, hogy a "semmi másra nem jó, csak ha Kate Beckinsale hiánya van az embernek". (Bár tagadhatatlanul jól jellemzi a film eszmei értékét, hogy az ő zuhanyzós jelenete a csúcspont a másfél órából. :DDD De pár pillanatra azért megmozgatja az ember fantáziáját a "nagy rejtély". (SPOILER: Bár én nagyon hamar rájöttem, hogy gyémántból lesz az a "kincs", de a legelején még elhitették velem, hogy valami X-akták stílusú felfedezés lesz, és a megtalált gép rakománya "kerítette hatalma alá" az öldöklő hóbúvárokat. Az pedig hihetetlenül irreális, ha nem tettek zsebre egy-egy marokkal, pedig erre céloztak a végén. :)) )

Eyeborgs
10/5
Olcsó filmnek híg a leve. Legalább is remélem nem költöttek rá sokat, bár pár jelenetben egész szép és "művészi" volt a CGI. (És próbálkozik egy kis társadalomkritikával a globális média kapcsán.)

The Crazies
10/6.5
Lassan milliószor hallottuk már ezt a mesét, épp csak annyi különbséggel, hogy minden mesélő picit másképp emlékszik rá. (Vírus volt, vagy zombik? Ááá.. Nem mindegy? Bajt okoztak és meghaltak, míg a hőseink menekültek.)
Én ennek ellenére még nem tudtam megunni ezt a műfajt. Ez nem a legcsillogóbb gyöngyszem ebben a kategóriában, de nyugodtan nézhető. (Pár gyengébb eresztésű, amolyan társadalomkritikus féle gondolat is el van benne rejtve. De ezekből is van már tucatszámra.)

The Losers
10/5
Na, ezt a filmet még ők sem gondolhatták komolyan. Vígjátéknak még nem, akciónak már messze nem. Ha a G.I.Joe előtt jön (mielőtt még az felmorzsolta az ember türelmét a témában), még lett volna esélye. Ennek is kb. az legnagyobb érdeme, hogy van benne, és magához képest igencsak a toppon lévő Zoe Saldana (pedig nem is csípem azokat a nőket, akik elvesznek a sötétben :DDD).

MirrorMask
10/7
Látványos, egyedi képi és hangulatvilággal bíró, mesés történet. Nem lesz a kedvence senkinek, de el lehet adni bárkinek a kisgyerekektől az öregekig. Én élveztem (néha izzott ugyan a biztosíték, de olyankor megmentették az ügyet valami közepesen jó poénnal).
Talán még jobb is, mint a Stardast, pedig az is elég látványos volt ahhoz, hogy végignézzem. (Na de azon túl nem sok...)

Severance
10/5.5
Áááá. Hol élnek ezek? Ez még nem elég nekem horror-vágjátéknak. Egyetlen szerencséje, hogy nagyon szórakoztatóan bénázik. (És nekünk extra poén, hogy SPOILER: magyarországra jönnek a "hülye amcsik" meghalni. ;])

Érdemes megnézni a Furry Vengeance-t? (Úgy izmosan, angol hanggal felirat nélkül ;])
Úgy néz ki lenyomta a Battlefield Eart-öt, pedig abból még ma is szoktam idézgetni. HBO-n láttam darabkákban, de ha kijönne BD-n, vagy leadnák HDTV-ben, én lecsapnék rá nosztalgiázni.
Az emberállat nem tud repülni! :C :)) :C

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.