Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24901) Integra válasza Pitterix (#24892) üzenetére


Integra
titán

azért látszik, hogy ezt nem ő csinálta.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24902) Integra


Integra
titán

nolan nem áll be a sorba. szerencsére. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24903) Integra


Integra
titán

jön az első expendables klón...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24904) Arnold2 válasza Integra (#24902) üzenetére


Arnold2
őstag

Azért remélem egy kevésbé parasztvakítós Imax-et azért elbír a dolog. Illetve Tom Hardy mint Bullok? Hmm hmm, remélem azért kigyúrja magát a dologra, s nem ilyen nyurga Gyurka marad a forgatásra.

Tony, Chuck és Tony no meg Dan egy filmben?! Hmm hmm (ez most elismerő hümmögés) én azért kíváncsian várom. Illetve ha Wesley hozza azt amit a Blade 1-ben, akkor nem lesz gond.

(#24905) Tibiajax válasza Integra (#24903) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Az aktuális főgonoszról Nolan egyelőre csak annyit árult el, hogy nem Rébusz lesz
rofl... azt a gagyi '66-es rébuszt kéne behozni.. :D az volt a legjobb

(#24906) Integra válasza Arnold2 (#24904) üzenetére


Integra
titán

én bukóra veszem ezt a snipes filmet sajnos már most. :DDD
mégis, amiért talán működhet, az az, hogy noha teljes lenyúlás az egész, annyira más lesz a sztori és a stílus, hogy ezzel már el tudják adni.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24907) Arnold2 válasza Integra (#24906) üzenetére


Arnold2
őstag

Azért annyira ne legyünk szigorúnak. Ugyanis Sly sem egy atomfizikai bonyolultságú sztorit kerekített össze: Sok izmos pacák keményen verekszik s még keményebben lő fegyverekkel, hogy Sly meg "umpa-lumpázza" a nőjét a film végére.
Ez nagyjából lefedi az akciófilmek 95%-át.
Vagy ha arra gondolsz, hogy belezsúfolni egy rakat nevet egy akciófilmbe, ám legyen. De legyen legalább annyira élvezhető mint Sly filmje volt (itt jegyzem meg én annyira nem vertem a popóm a földhöz).

(#24908) Integra válasza Arnold2 (#24907) üzenetére


Integra
titán

kiderül. természetesen megnézem ezt is:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24909) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Nab@ssz, Cameron eltolja a Battle Angel-t az Avatar folytatásai miatt :(((
Betöltöm a 40-et mire elkészíti :O

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24910) Tibiajax válasza BITBOYS (#24909) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja, hogy te még nem vagy 40??...
a talinkon én azt hittem, hogy.....

:DDD ;]

(#24911) BITBOYS válasza Tibiajax (#24910) üzenetére


BITBOYS
addikt

Csönd legyen, pisis! ;] :DDD
...és kösz az antibókot :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24912) Pitterix válasza BITBOYS (#24909) üzenetére


Pitterix
őstag

40-et???!!!!
Azt hittem még kölökképű robotika vagy..... :U :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#24913) BITBOYS válasza Pitterix (#24912) üzenetére


BITBOYS
addikt

Tibi beszél sületlenségeket :)
34 vagyok :O

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24914) Pitterix válasza BITBOYS (#24913) üzenetére


Pitterix
őstag

Az nem olyan szörnyű! :N

Red

Nekünk tök jó múvi volt, bár volt egy nagy hiba, ami mellett nem tudok szó nélkül elmenni.
Az elején Willis bácsi házának a fala túl vékony volt, se szigetelés, se két réteg, ilyen külső fal nincs! Penészesedne az ég a földdel, ja meg télen megfagynának benn.
A másik kis apró hiba: az autó előtt, ami előtt ugyebár nem megy semmi kavargott az avar, szállt egy kis por, vagy lehet az amerikai autók szívják befelé a cuccost... :U
Ennek ellenére:

7,4\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#24915) littlelion21


littlelion21
addikt

Robin Hood [2010]: ha úgy 15 éve látom szerda esténként a Szomszédok után egy 3 részes mini-sorozat formájában, akkor azt mondom hogy húha, és a mai napig emlékeznék rá. Ja, hogy ez egy 2010-es mozifilm...? Pfff...

40%

SPOILER

a kedvencem az volt, amikor a szaros kölkök belovagoltak Marion-nal az élen a csata közepébe a nyomorék kis lovaikon...na meg ahogy a kölkök vezére elkezdte nyírni a reguláris francia csapatokat 2 db késsel, de amolyan J.Statham-esen, akkor azt hittem lefordulok a székről.

(#24916) diablo1984 válasza littlelion21 (#24915) üzenetére


diablo1984
veterán

hát tény, hogy furcsa, pláne a történet sem az eddig megszokott történés-előzményen alapul....mondhatni jócskán belenyúltak az eddigi robin hood történetébe....

(#24917) diablo1984 válasza csaresz002 (#24845) üzenetére


diablo1984
veterán

nem 6, hanem 7+az új, meg a freddy vs jason....

(#24918) mephi666 válasza Arnold2 (#24899) üzenetére


mephi666
nagyúr

piranha:

spoiler:
a film elején, amikor beesett a sörösüveg a vízbe és kifolyt a sör, majdnem kinyomtam, mert ilyen szörnyűségeket még filmen látni is rossz :( végignéztem: csomó ismert(ebb) színészt összeszedtek a filmhez, nyomtak bele pucér csajokat, cs*csöket ész nélkül... meg bevadult piranhákat, ezt hozzárakták egy klisés sztorihoz és slussz... ha a melleket kellene értékelni, akkor az imdb-s (6.5-ös) pontszám megállná a helyét... de a film egészét értékelve: 2/10

ami kib@szta igazán a biztosítékot: a film végén jerry o' connel hullájával elterelik az egész piranha-rajt több percre, amikor előtte azok ész nélkül végigmészároltak mindenkit a parton... nem szálltak rá 1-1 fürdőzőre, hogy közben a többi kimenekülhessen... na, mindegy... meg mellesleg 1 kisebb lökéshullám kiirtott több ezer dögöt, a srácnak+csajnak pedig semmi baja sem lett... na, nem gond... ezt a "filmet" végre pozitív számmal lehetett értékelni... :K ma jönni fog az álom.net :B ...félek... :O

ja, megnéztük a felpörgetve-t... régen már láttam, elég klisés egy film, de azért popcorn-nal elmegy... 6/10-re jó (a karambolos jelenetek megvalósítása 9éves film létére sokkal jobbak, mint a megacápa cigi-s jelenetei)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24919) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

váá, ma este Winter's Bone végre. remélem, fasza kis péntek esti mozim lesz ma

(#24920) sti10p


sti10p
senior tag

Valaki ajánljon már egy jó kis új sci-fi-t amit még nem láttam!...

XY

(#24921) mephi666


mephi666
nagyúr

na, mindjárt kezdem az álom.net-et... ez az imdb-s 1.2 arra késztet, hogy megigyak 1-2 vodkát meg sört vegyek magamhoz... ha nem írnék: felakasztottam magam ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24922) BITBOYS válasza mephi666 (#24921) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ha nem írnál rád rúgjuk az ajtót! :K

sti10p: Előbb sorold fel miket láttál!

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24923) mephi666 válasza BITBOYS (#24922) üzenetére


mephi666
nagyúr

túléltem... de ez a film fos... egyebet nem tudok mondani :( teszek is egy szép 1-est imdb-n... a főszereplő csaj lóarcától meg hidegrázás kerülget... szerintem nyeríteni fogok este álmomban... ami miatt elviselhetőbb volt a film: a vodka meg 2-3 sör... meg pár csajszi formája :K kár volt erre a filmre pazarolni a pénzt a készítőknek...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24924) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Winter's Bone
hd,dts
hát..nem egy transformers :D
viszont nem is volt anyira nagy eresztés.. ennél többet vártam, a magam részéről. életszerű, hihető, klissémentes, cserébe viszont lassú és tompa. nem igazán van benne a feszültség, amire pedig, elvileg, menne a film.. én legalábbis lofszt se éreztem. kár érte. a lány aránylag jól játszik benne, valoban. (de az oscar-gyanut inkább ne erőltessük, sztem)
6/10

(#24925) No-kia


No-kia
őstag

Fűrész 3D : 6,5/10 tényleg kezd uncsi lenni, 3D nélkül meg jobb lett volna szerintem

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#24926) Fecogame


Fecogame
veterán

Berlin Calling

Egész jó film, egyszer nézhető kategóriába sorolom. Aki szeretni a "Techno" stílust, annak ajánlott a film :)

10/6

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#24927) sti10p válasza BITBOYS (#24922) üzenetére


sti10p
senior tag

Űr odüsszeia, Alien-ek, Predator-ok, akkor az a napperzselős űrhajós, Star-trek-ek, Pandorum, Event Horizon, Gattaca, The Island, Equilibrium hírtelen ennyi jut az eszembe.

XY

(#24928) zolynet


zolynet
addikt

Kétely/Doubt 2008 7/10
Meryl Streep óriásit alakít benne, imádom az arcjátékát. Néhol lassúnak tűnhet a film, de amilyen korban játszódik ahhoz sztem teljesen rendben van.

Life is too short to stay stock!

(#24929) Pitterix


Pitterix
őstag

Mamma Mia!

Ne tessék fikázni, de újra megnéztük és még mindig tetszik!
James Bond nagyon király! :D

8\10

Esetleg tudna ajánlani nekem valaki valami marha gyepás, hősös, verekedős, kardozós filmet, amit még nem láttam?
Még gyerekkoromban néztem egy szamurájos filmet, amiben volt késes, kardos, ha jól emlékszem egy két pajzzsal harcoló egyén is.Na ennek nem tudom a címét és elvileg nem fekete-fehér volt....
Jöhetne bármilyen ajánlás, régi, új, keleti, nyugati....

Egy kis off:
Esetleg, ha tudna valaki ajánlani egy olyan munkahelyet, ahol nem kell egész nap a hidegben, sárban, dzsuvában csúszni-mászni, port nyelni és 100000Ft-nál többet fizetnek, szívesen veszem!
Mert az építőiparból már nagyon elegem van!!!!!

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#24930) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Martyrs:

rendhagyó kritika. mert félúton vagyok, az első "rész" végén (akik látták, két részre szokták osztani).

hallottam róla, erős filmnek mondták. és olyanokhoz hasonlítgatták, mint a Haute Tension (Magasfeszültség).

namost, a Magasfeszültség ehhez képest egy lájtos délutáni ejtőzés. ez nem az a szint. olaszok közül Suspiriat láttam, az is ejtőzés kategória. Fűrész? az annyira zavaró volt, hogy kétszer bealudtam rajta.

nem a vér mennyisége az ereje, a Hullajó (Braindead) ezerszer véresebb. ez a film zavaró. annyira, mint mondjuk az Eden Lake szögesdrótos kikötözős, vagy fáklyás jelenete. nem, ez az Ichi szintje, a totális pszichózissal és sok vérrel és a Rec végének sokkfaktorával. emocionálisan legalább annyira kellemes, mint a Requiem egy álomért, csak van egy sokkal durvább vizuális sokkfaktora is.

és valami eszméletlenül intenzív: minden egyes kép, minden egyes beállítás úgy van véve, mintha valakik közelről figyelnék a szereplőket, mintha zavaró dolog történne. még a hűtő kinyitása is olyan szögből van véve, amiből alienek szoktak kiugrani az ajtó mögül. és az még csak a hűtő.

aztán a legnagyobb probléma: filmként túl jól működik. stimmelnek a beállítások, rendben vannak a színészek, a feszültséget vágni lehet. és zseniális a díszlet, ahogy a külsőségek a patyolattiszta szobákkal és a koszos fürdővel, ami kettősség végigmegy a filmen.

SPOILER!:jelenleg az a pillanat volt, ahogy a csaj lemegy a pincébe. már megvoltak a képek, mintha csak egy moziba ment volna be. csak épp megkínzott emberekkel. és ott a kulcs, lemenni az alap én szintjére. mint mikor a filmnéző betér a moziba, végignézi a kint lévő darabokat, majd beül és néz. és tudom, hogy most jön 30 perc kínzás. és tudom mi lesz a vége.SPOILER vége.

namost: tudom hogy végződik, kérdés kell e ez nekem. még írok, hogy döntöttem.

de addigis, hagyok nyomot arról, hogy vigyázni vele, mert ez tényleg, nagyon nagyon nagyon beteg és intenzív. aki nem látta, de szereti a horrort, ajánlott előtte a Rec, az Eden Lake és a Haute Tension. lemérni, hogy egyáltalán belevágjon e az illető. ha bármelyik nagyon zavaróvá válik a néző számára, akkor ez a film nagyon messziről kerülendő.

pontot nem kap. remekül van megcsinálva, minden képkocka művészfilmes igényességű. itt a probléma: kb nézhetetlenségig van erősítve a film, és van annyira jól összerakva, hogy működjön. csak és kizárólag nagyon erős idegzetűeknek. én szóltam.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#24931) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Halloween II
hd
7/10

(#24932) SLYM


SLYM
veterán

BluRay 1080p AVC DTS-HD MA5.1

ezt a formátumot milyen lejátszóval tudom lejátszani?

(#24933) Zoo123 válasza SLYM (#24932) üzenetére


Zoo123
senior tag

Media Player Home Cinema nekem mindent lejátszik, vagy VLC csak az több erőforrást zabál.
Ezeket próbáld ki.

Szerk: Ha az egy Blu-Ray image, akkor Media Player Home Cinema a te embered! :)

[ Szerkesztve ]

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#24934) Pitterix


Pitterix
őstag

Monsters: vajon érdemes lenne rászánni az időt? :U

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#24935) Gorneck


Gorneck
titán

Eredet - unalmas, kiszámítható 10/7,5 a képvilág, az effektek és DiCaprio játéka jó...

Gorneck#1239

(#24936) SLYM válasza Zoo123 (#24933) üzenetére


SLYM
veterán

köszi. Media Player Classic Home Cinemat töltöttem le. és működik :)

(#24937) Tibiajax válasza Gorneck (#24935) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a tegnap felrakott divxet nézted meg?

(#24938) adalbert1 válasza mephi666 (#24923) üzenetére


adalbert1
veterán

Azt a filmet én talán tavaly karácsony tájékán láthattam, szerencsére csak részleteket láttam belőle. :DDD Épp pakoltam valamit a szobában, és háttérzajnak ment a tv, és arra figyeltem fel hogy iszonyatos blődségek követik egymást... Amelyik akkora baki volt hogy kb. már az alapján egy rakás sz.r a film, az az mikor valamelyik arc megy a Mercedesével a kikötőbe, és összekenik szarral a kocsit (vagy csak bedobnak szart). És igen, full reális hogy otthagyom lehúzott ablakokkal/nyitva a tizenxmilliós kocsimat valahol éjszaka.... :W :DDD

The Ghost Writer: Egész jó lett.

(#24939) dokar


dokar
addikt

Altitude (2010)

7/10, egész jó :)

http://www.imdb.com/title/tt1407049/

extra - SEXRay

(#24940) Typhoon47


Typhoon47
őstag

RED (2010)

9/10

Odatett. : ) Nagyon aranyos, szerethető film. Végig "családi" hangulattal, remek poénokkal, kva jó színészekkel...Nézed.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#24941) Fecogame


Fecogame
veterán

Emlékezetkiesés

Egész jó film, egyszer nézhető kategória. Lehetett volna sokkal többet is kihozni a filmből.

10/6

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#24942) SLYM


SLYM
veterán

megnéztem ezt a HD, vagy blueray minőségű filmet. nagyon jó a minésőge. le tudnátok írni, hogy-hogy jönnek egymás után minőségben a típusok? köszi

(#24943) Tibiajax válasza SLYM (#24942) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

biztos, h jó topicban vagy, ugy egyébként?..

(#24944) F34R válasza SLYM (#24942) üzenetére


F34R
nagyúr

cam/tsync - R5 - Dvdrip - BD 720p - BD1080p

(#24945) DelArco


DelArco
aktív tag

Inception
Ez tényleg jó film biztosan megnézem még párszor. 9/10

Red
Teteszett ez is szvsz bőven a nézhető kategória még újra is lehet nézni. 7/10

Machete
Ezt meg egyenesen imádom. Pont ilyet vártam. 8/10

Youth hides the key to salvation

(#24946) SLYM válasza Tibiajax (#24943) üzenetére


SLYM
veterán

ja

F34R köszi

(#24947) F34R válasza DelArco (#24945) üzenetére


F34R
nagyúr

Az eredet tényleg jó_0_ most tudtam csak megnézni szinkronosan , de elgondolkodtató fajín film :DDD

Ti mennyire éltek külföldi filmekkel ? vagy megvárjátok a szinkront?

(#24948) Thom!


Thom!
veterán

Kick-Ass

Hát jó nagy szar gagyi kész...lassan szelektálni kéne a kvótát mert így hamar megtelik az éves csomag :D

Egyszóval válság ide vagy oda hálivúd nyomja a szarabbnál igénytelenebb filmeket, pedig...

(#24949) Cola111


Cola111
aktív tag

The Spy Next Door 10/5
Chan még mindig rutinosan és bámulatos frissességgel osztja a hatalmas pofonokat - nagyjából ez az egyetlen értékelhető motívuma a filmnek.

The Human Centipede 10/4
cím mögött egy pofonegyszerű, de iszonyatosan elborult ötlet lapult meg, ami a hatásos előzetessel,sikeresen elhitette velem, hogy ez egy olyan mozi lesz aminek megtekintése közben biztosan szenvedni fogok, de egyúttal imádni fogom minden egyes, beteges/zseniális percét.Hát nem. Aki látott már életében B kategóriás slasher-t, az kis túlzással nyugodtan áttekerheti a Human Centipede első 40-45 percét; a film első fele nyomokban sem különbözik futószalagon gyártott társaitól, ami azért problémás, mert ez a jellegtelen, buta tucatmarháskodás elviszi a játékidő felét. Pedig itt lehetne megalapozni a horrort.A forgatókönyvíró úgy volt vele gondolom, hogy a sokkhatás kitart a stáblistáig

I am Sam 10/7
Fogyatékosok szerepeltetése a vásznon mindig hálás és megtérülő dolog, persze megható meg minden.

Jonah Hex 10/5
Megan Fox nem váltotta be a reményeimet: itt is csak szép, de nem hiteles. Itt egy prostituáltat játszik (testhez álló szerep…)

Inside Man 10/8
Nekem nagyon bejött a film, Denzel Washington, és Jodie Foster hanyag eleganciája nagyot dob a filmen.

12 Rounds 10/8
Elvoltam, mert végig fent tudott tartani egy kisebb fajta feszültséget, meg izgalmat, nekem meg ennyi már elég is. (Tudom, nem is mondjátok, igénytelenség felsőfokon.) 12 menet tényleg mindent magában hordoz, ami rá ordítható egy B-filmre.Egy valamibe viszont nem lehet belekötni, mégpedig abba, hogy lassú lenne film.

(#24950) Tibiajax válasza Cola111 (#24949) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ehhh. Cola visszatért :C
:D
merre kószáltál?..:)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.