Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 14

Hozzászólások

(#10451) Privi11


Privi11
csendes tag

Sziasztok!

Nagy segítségre lenne szükségem !

Minap Be akartam lépni Fiókomba a EASPORTS oldalról és a ULT be akartam belépni ekkor kérte a biztonsági kérdésemet de teljesen más kérdést dobott be amire szerintem nem adtam választ bár már fene se tudja, szóval próbálkoztam próbálkoztam de 5x lehetett és blokkolta a Accountom. azt hittem csak az oldalról tiltott le de később próbáltam játszani és hát nem sikerült mert írta h blokkolva vagyok. Írta azt is változtassak jelszót meg biztonsági kérdést de mindhiába nem történt semmi. Segítségetek kérném ez ügybe! :(
( Privatba )

(#10452) ferni válasza Privi11 (#10451) üzenetére


ferni
őstag

Vedd fel a kapcsolatot az EAvel, van telefonszámuk, hívd fel az Ügyfélszolgálatot és ha jól tudom ott tudnak ezen segíteni.

A Fifa 14 dobozának hátulján ott kell vhol lennie a számnak.

(#10453) dudu5130


dudu5130
őstag

Üdv!

Valaki játszik trust gxt 28 gamepad-del? Most azt szereztem be, mert a másik már nem bírta a strapát és a jobb analóg kart nem ismeri fel a játék. Esetleg valami módja lenne?

(#10454) pifu76


pifu76
tag

ha valakit érdekel eladó 5000000 zseton pc-re, az írjon privit.

ár:4000 HUF

:R

(#10455) Optimusx válasza pifu76 (#10454) üzenetére


Optimusx
tag

Én 3500ért is adok annyit PC-re:)

[ Szerkesztve ]

(#10456) pifu76 válasza Optimusx (#10455) üzenetére


pifu76
tag

és ki mondta hogy rontsd az üzletemet? ;]

a kultúra kibaxta a biztosítékot??

(#10457) vegitossj7 válasza Optimusx (#10455) üzenetére


vegitossj7
addikt

en anno 3500 hufert 100k t adtam pc n :D

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#10458) L_YKing


L_YKing
addikt

En meg nem hirdetnek szakmai topikban :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#10459) pifu76 válasza L_YKing (#10458) üzenetére


pifu76
tag

ez nem szakmai hanem fifás topic, tehát ez is ide kapcsolódik :DDD

vagy valahogy úgy :Y

(#10460) Optimusx válasza pifu76 (#10456) üzenetére


Optimusx
tag

PC-n most nagyon lent vannak az árak, és igaza van az előttem szólónak, valaki admin törölje a hszeket.

[ Szerkesztve ]

(#10461) Scale


Scale
őstag

Milyen pakkból lehet nyitni kék,piros,fekete színű lapokat?

(#10462) Optimusx válasza Scale (#10461) üzenetére


Optimusx
tag

Ha nincs szerencséd akkor semmiből, tegnap 500.000coinért nyitottam arany csomagokat és semmi se jött.

(#10463) L_YKing válasza pifu76 (#10459) üzenetére


L_YKing
addikt

Szerintem meg szakmai. :K
De amugy sem hirdetunk topikban. :N

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#10464) Scale válasza Optimusx (#10462) üzenetére


Scale
őstag

Akkor aranyból is és prémium aranyból is jöhet?
Eddig nemhogy más színű kártya, de még értékes játékos se esett.

[ Szerkesztve ]

(#10465) Optimusx válasza Scale (#10464) üzenetére


Optimusx
tag

Nekem sem. max 5000 értékű játékost kaptam, nem hiszem el, hogy valakinek ilyen nagy mázlija van, hogy nyit két pakkot és TOTS, meg mindenféle jó lap esik, nekem meg semmi :((

(#10466) frenkye


frenkye
csendes tag

Sziasztok! 12 millió zseton eladó PC-re. 1M = 1000 Ft áron. Ha valaki egyben megveszi, 10e Ft-èrt viheti az egèszet! EA Tax nincs beleszámolva, szóval az 5% lejön. Minimális mennyisèg 1M. Paypal vagy utalás játszik. Azonnal kapod a zsetont, nem kell várni! Többi privátban! Köszönöm! Jó játékot mindenkinek!

(#10467) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Most már mindenki elkezdi?:D

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10468) L_YKing válasza LendvaiFeri1 (#10467) üzenetére


L_YKing
addikt

En szoltam... ;)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#10469) Optimusx válasza frenkye (#10466) üzenetére


Optimusx
tag

Nem akarom folytatni, de 1M max 800 :B

(#10470) Scale válasza Optimusx (#10465) üzenetére


Scale
őstag

Prémium csomag jobban megéri mint a sima arany, nem? Mert ott 3 ritka is van, és nagyobb eséllyel esik jó, és csak félszer több :DDD

(#10471) Optimusx válasza Scale (#10470) üzenetére


Optimusx
tag

Azt is nyitottam már 200k-ért de semmi, 100k-s pakkból se jött semmi, 25k-ból se, Nemtudom biztos valami rontás van az accomon.

(#10472) ferni válasza Optimusx (#10471) üzenetére


ferni
őstag

PCre 1 millió zseton most 2,11 euro, azaz 650 Ft... csak ,hogy tudjátok az árakat, ha már itt hirdettek.

(#10473) ferni


ferni
őstag

na zsinórban nyertem 3 online VB-t és hát akartam a 4iket is... erre 1. csoportmeccs, 5-3 győzelem, Sajnáljuk hiba történt... és kellett küzdenem rendesen ,hogy továbbjussak, de meg lett a 2. hely... aztán a Negyeddöntőben bakker jött egy szép áramszünet.... :U :U :DD :DD :DD
szóval most az egyszer nem az EA miatt kaptam BNFet :C :C

amúgy borzasztó packozni...
folyamat csak szerződések vannak a csomagokban, összes másodpéldány... 1-1 játékos néha akad, de az tuti használhatatlan...

az elmúlt 3 nyereményből, ami 18 pack és 9 nyereménycsomag, meg még nyitottam közben még jó párat leesett egy Vidal és ennyi... az is a legutóbbinál...
borzasztó bakker... amikor összegyűjtesz 5k-t és a csomagban van 3 szerződés, az összes többi gyorseladás..... nagyon nem adja a játékosokat most már...

ja és kipróbáltam a feljavított Candrevát, de Isco nekem köröket ver rá, szóval marad most Isco

és Benzema nagyon durván fel lett turbózva bakker :Y 82esből 87es lett :Y persze, hogy ő sincs még meg... :DD

[ Szerkesztve ]

(#10474) Optimusx


Optimusx
tag

megint 5 db 25k-s csodacsomagot kinyitottam és semmi nem jött belőle, komolyan már majd 1 millát rába**tam a pakknyitogatásra, de nem jön vissza az ára. Nem lehet igaz, hogy semmit nem kapok, inkább vettem volna 150ezerért egy játékost.

(#10475) dracox válasza Optimusx (#10474) üzenetére


dracox
addikt

Nekem meg az összes 25k-s pakkból egy Griezmann esett ami említésre méltó.....piacon 5-7k-ért viszik. Ha visszajön 50-60k akkor még sokat is mondok...

[ Szerkesztve ]

(#10476) Bazijoe73 válasza ferni (#10472) üzenetére


Bazijoe73
senior tag

És hol annyi ez engem is érdekelne?

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#10477) vegitossj7 válasza Bazijoe73 (#10476) üzenetére


vegitossj7
addikt

Így a Fifa végén már semmi értelme hírdetni Coin-t, az is baj, ha egyáltalán vettetek, főleg, ha packokra költöttétek... Az elején még megérti az ember, de így a végén fölösleges eladni, senki nem fogja megvenni.
:(

Amúgy

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#10478) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Miért ne vennének még most is az emberek?Szerintem nem mindenki fogja megvenni a 15-öt, lehet, hogy valaki marad a 14-nél, és a mostani csapatát fogja építgetni és terelgetni.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10479) dudu5130


dudu5130
őstag

Erre valaki?

(#10480) boff válasza Optimusx (#10474) üzenetére


boff
senior tag

Én pár napja 1,2-3 millát költöttem pakkokra és semmi. :D Aztán tegnap a 3.-ik 25k pakkból esett egy neymar úgyhogy remélem a kövi meccsen produkál valamit aztán visszajön az a 1,2-3M.

(#10481) sch_a válasza dudu5130 (#10479) üzenetére


sch_a
addikt

Többször volt már róla szó. Ha visszakeresel megtalálod.

Itt van: [link]

[ Szerkesztve ]

(#10482) Scale


Scale
őstag

Nektek nem laggol az online? Nekem már tegnap óta mindegyik meccs laggol mint állat.. meg kidobál az ultimate teamből is..

(#10483) dudu5130 válasza elod22 (#6978) üzenetére


dudu5130
őstag

Köszönöm! Most már működik. Még annyit, hogy azt nem tudod, hogy esetleg a gombok leosztását a vezérlőpultban nem leeht valahogy változtatni?

(#10484) vegitossj7 válasza LendvaiFeri1 (#10478) üzenetére


vegitossj7
addikt

Eladni nem érdemes, hisz már mindenhol fillérkért megy, hála a sok hackernek :U

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#10485) frenkye válasza ferni (#10472) üzenetére


frenkye
csendes tag

Köszönöm az infót! Akkor módosítok: Egyben 12M zseton = 8e Ft.

(#10486) boff


boff
senior tag

Nektek volt már olyan David Luiz-al, hogy beadtátok a szögletet és pontosan a fejére pattant rá de nem reagált semmit és kipattant a fejéről bedobásra a labda?

(#10487) gabee0324


gabee0324
tag

Sziasztok! U.T.-ben a ranglistáknál a klub értéke az mit jelent???

(#10488) boff


boff
senior tag

Na válaszolt az EA az anyázós levelemre..:D Természetesen nekem is az UO Trace meg netkapcsolatos baromsággal jönnek..

(#10489) Scale válasza boff (#10488) üzenetére


Scale
őstag

Milyen problémával kapcsolatban írtál nekik?

(#10490) boff válasza Scale (#10489) üzenetére


boff
senior tag

Folyamatosan a nyert meccsek utáni kapcsolatszakadás, majd BNF miatt és az anyázás meg azért ment mert wc online elődöntőt nyertem és utána kaptam bnf-t meg estem ki az EA miatt de előtte is sokszor sima ut-ben is csinálta párszor, általába ha 1 pont kellett a bentmaradáshoz online idénybe vagy sima online kupa döntőbe.

(#10491) Francesco003 válasza boff (#10490) üzenetére


Francesco003
aktív tag

A beérkező levelekre 10 munkanapon belül kap választ.

Általában ennél gyorsabban reagálunk de sajnos jelenleg rengeteg levelet kell feldolgoznunk, ezért elnézését kérjük a kései válaszokért.

A FIFA 14 játék igyekszik a lehető legigazságosabban eldönteni, hogy játékosok kilépése esetén kinek számolja fel a vereséget vagy a be nem fejezett meccset.

Természetesen előfordulhatnak "hibák a gépezetben", ami miatt néha a nyertes játékos kapja a vereséget.

Amiben tudunk segíteni az az, hogy meggyőződünk arról, hogy az ön internet elérésén nincs semmi gond ami miatt elvesztené a kapcsolatot a játékkal.

Ehhez az UO Trace adatokra lenne szükségünk, melyet az alábbi lépések segítségével tud elküldeni nekünk.

** UO Trace adatok beküldése

1. Töltse le az UO Trace programot egy windows alapú számítógépen / laptopon.

ftp://ftp.ea.com/pub/origin/patches/uo/uotrace.exe

2. Telepítés után le akarja tölteni a legfrissebb server adatokat, kérem engedje.
3. Kattintson az options -> advanced-re.
4. A fenti szövegdobozban adja meg a következő szerver nevet: easo.ea.com
5. Kattintson a Trace Route gombra.
6. Ha végzett a program, kattintson a Poll gombra és várjon amíg 100 csomagot küld az UO Trace.
7. 100 csomag (a Pkts r/s menü alatt látja, hogy eddig mennyi csomagot küldött a program) küldése után állítsa le az operációt a Stop Poll gombra kattintva.
8. Menjen az Edit menübe, majd válassza a copy opciót.
9. Nyisson egy jegyzettömböt (notepad) és a kimásolt adatokat mentse el egy txt fájlba.
10. A txt fájlt töltse fel a help.ea.com weboldalon az alábbi leírás segítségével.

http://help.ea.com/hu/article/how-to-attach-a-file-to-your-ea-help-ticket/

Köszönjük türelmét és együttműködését, várni fogjuk a kért UO Trace adatokat.

Üdvözlettel,
Andras S.
EA Felhasználói élmény csoport

(#10492) Francesco003


Francesco003
aktív tag

És ha én nem akarok érteni ehhez..........
upcnél a legjobb netem van.....közvetlen kábellel összekötve....mi lehet a hiba...............

[ Szerkesztve ]

(#10493) boff válasza Francesco003 (#10492) üzenetére


boff
senior tag

Pontosan ugyanezt a levelet kaptam. :DDD

(#10494) dracox válasza boff (#10493) üzenetére


dracox
addikt

szerintem ezek csak ctrl+c - ctrl+v kombinációt használják az ilyen hiba bejelentéseknél :DDD

(#10495) boff válasza dracox (#10494) üzenetére


boff
senior tag

És ez telik 1,5 hónapba. :D Pedig szerintem a levelek 90%-a pont ez miatt íródik..

(#10496) vegitossj7 válasza Francesco003 (#10492) üzenetére


vegitossj7
addikt

Fölösleges, csak idegeli magát az ember max. 2 ingyen pakkért...
Semmi értelme... :(

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#10497) Francesco003 válasza boff (#10495) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Na megcsináltam amit kértek...Most már én várom amit kértem.......kárpótlást.................

(#10498) boff válasza Francesco003 (#10497) üzenetére


boff
senior tag

Azt várhatod..:D Azt a választ fogod kapni, hogy vedd fel a netszolgáltatóddal a kapcsolatot mert nálad van a hiba és ezért nem áll módjukban kárpótlást adni, valami ilyesmi.. Én ezért nem is írok nekik választ..

(#10499) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Szerintetek miért nem tudja telepíteni a gép az illesztőprogramot az X360 vezetékes joyhoz?

Win7 64bit.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10500) sch_a válasza LendvaiFeri1 (#10499) üzenetére


sch_a
addikt

Nálad lesz a hiba. Öcsém gépén is Win7 van, néha kölcsön szokta kérni a kontrollerem és nála is egyből ment, ahogy rádugta. Linkeld már be, hogy pontosan honnan és milyen kontrollert vettél.

Meg nézd meg, hogy létezik-e nálad ez a fájl: C:\Windows\system32\DRIVERS\xusb22.sys.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 14
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.