Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 14

Hozzászólások

(#10851) argentin27


argentin27
senior tag

Öcsém kinyitottam most 25 WC packot és nem esett értelmes de mindegy erre nyitogatom az abból kapott sima UT pacikokat és felvillant egy zöld lap, gondoltam magamba most kaszálok, végre valami jó erre egy szaros zöld Dempsey alig ér kb 50k-t! :W

(#10852) boff válasza argentin27 (#10851) üzenetére


boff
senior tag

Én sima ut-ba 300k-ba nyitottam egy 10k érő zöldet. :))

(#10853) gyulakr válasza Sanceee FC (#10844) üzenetére


gyulakr
tag

"Full ázsiai keret, benne ezüst játékosok, mind 80+ paceval és mindenkit szerelnek, minden kapura lövés gól."

Ez gondolom a híres/hírhedt koreai ligából, mint pl. http://www.futhead.com/14/squads/7117888/. Gyorsak és erősek, sajnos ezüst mindegyik, ezért aztán még a handicap is segíti őket :) Vagy van a belga erőfejelős team, azzal is lehet meglepetéseket okozni http://www.futhead.com/14/squads/12488893/ (Ojo nálam 16 meccsen 19 gólt lőtt, az online 4. osztályban).

Sajnos amikor nincs handicap valami miatt, akkor szarrá ver egy alap BPL csapat is.

(#10854) ferni válasza Yodamest (#10841) üzenetére


ferni
őstag

sztem nincs ilyen 90.perces handicap....
szimplán az ellen feltolja ultra támadóra a végére és persze, hogy jobban támad.... tök logikus.
a 90. percben épp ezért születik ennyi gól, meg azért, mert az a perc tart a legtovább, már túl sokáig is...
a VBs UTban már nem tart olyan sokáig a hosszabbítás.

nem kell mindenben a handicap-et látni...

(#10855) boff válasza ferni (#10854) üzenetére


boff
senior tag

És mit tudsz javasolni ennek a kivédésére? Csak mert nagyon idegesítő, hogy enyém az egész meccs 100% labdabirtoklással kb és a végén meg így lazán megfordítja és nem tudom kivédekezni..

(#10856) boff


boff
senior tag

Csak összejött az első győzelem.. De így is 19 pontos kapuralövés kellett hozzá és csak 3:2-re tudtam hozni.

(#10857) argentin27


argentin27
senior tag

Az mi a büdös kurva anyja hogy 6-5 -re kikapok és a csávó 6 gólt fejelt de ami a legidegesítőbb hogy 4 gólt 0-szögből fejelt 2-t Rooney-val úgy hogy a kapusom végignézte az egészet leengedett kézzel! EZ MI a FAXOM???? :W :W :W EA FUCK

Ja Julio Cesar-ról van szó ha tehetném azonnal gyorseladnám csak DélAm-ba nincs más értelmes kapusom!

[ Szerkesztve ]

(#10858) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

olyan csatárt tudtok ajánlani aki nincs folyton lesen?Sturridge Cavani nem jó a számomra.

(#10859) LendvaiFeri1 válasza Sanyicucu (#10858) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Suarez,Benzema,Ibra,Lewa,RvP,Balo,Messi meg még sorolhatnám napestig...

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10860) boff válasza Sanyicucu (#10858) üzenetére


boff
senior tag

Jó ütembe kell indítani és nem lesz lesen. :D

(#10861) MdewC


MdewC
nagyúr

Elnézést, hogy dicsekszem picit, tegnap afrika 8-0ra megcsípett egy európai keretet, egyébként lehetett handi, elnézést kértem, :) a srác meg visszaírt, hogy 1. osztályban van egy ideje, de az ánusza már soha nem lesz a régi...! :DDD Jól esett az elismerése és hogy nem oltott. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10862) argentin27


argentin27
senior tag

Na végre esett WC pack utáni sima packból egy Agüero :C gyorsan el is adtam 280k-ért!

(#10863) argentin27


argentin27
senior tag

Mi a picsa van a játékkal? Mert elnyelt két vadász és egy katalizátor lapomat és a keret menüben amikor keretedzést akarok csinálni akkor azt írja hogy nincs rendelkezésre álló lap! Ti nem találkoztatok ilyesmivel???
Ja és ha egyénileg akarom a játékosokra tenni a fitness lapot akkor is azt írjha! Mi van ezzel??? :R :R :R

(#10864) boff válasza argentin27 (#10863) üzenetére


boff
senior tag

Keretedzést lassan 1 hónapja nem tudok alkalmazni csak úgy ha frissen megveszem és azonnal felhasználom. Nekem azóta rossz amióta írtam egy levelet, hogy adják vissza a benyelt keretedzésem, azt a választ kaptam, hogy visszakaptam és ott van a klubban aztán azóta nem tudok alkalmazni keretedzést mert hiába van 50db azt írja, hogy nincs rendelkezésre álló lap.. Korábban már írtam ez miatt a fórumra de nem kaptam választ és az EA is 1x azt válaszolta, hogy ha folytatni akarom a beszélgetést akkor írjak valamit aztán írtam és utána azt a választ kaptam, hogy az ügyet lezártnak tekintik...

(#10865) P. úr válasza argentin27 (#10857) üzenetére


P. úr
tag

Ne haragudj, de amikor olvasom a hirtelen felindulásból írt hozzászólásaidat, akkor azon gondolkozom, hogy te vagy [a srác] eltitkolt magyar testvére. :DD

(#10866) danikollar válasza argentin27 (#10863) üzenetére


danikollar
őstag

Nálam is ez volt pár napja és másoknál is a neten olvasgatva. Az a lényeg, hogy nagyon sok a fogyóeszközöd, ezért nem tudja mindet megjeleníteni. Gyors eladásba adj el belőlük és majd látni fogod, hogy jönnek vissza fokozatosan.

(#10867) argentin27


argentin27
senior tag

Már be se enged lépni az UT-ba! :W :W :W

danikollar: köszi megpróbálom amin beenged ez a csöves játék

[ Szerkesztve ]

(#10868) boff válasza P. úr (#10865) üzenetére


boff
senior tag

Van benne valami. :DDD

(#10869) pifu76


pifu76
tag

nem megy a FUT ? :F

(#10870) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Pont mikor ragequiteltem egy köcsög ganéjt a magyar csapatommal az 1. osztályban, kibasz az EA...
Megerősítem, behaltak a szerverek...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#10871) dracox válasza pifu76 (#10869) üzenetére


dracox
addikt

szerver lefőtt :DDD

(#10872) ferni válasza danikollar (#10866) üzenetére


ferni
őstag

akkor ezért nem látom az Alap összhangstílusukat a többi között a VBs UTban?
se kapusnál, se mezőnyjátékosoknál... :(
az összes többit látom, csak az Alapokat nem :(

[ Szerkesztve ]

(#10873) danikollar válasza ferni (#10872) üzenetére


danikollar
őstag

Igen. Most már a pakkokból csak a Katalizátor, Árnyék és Vadász lapokat teszem el emiatt, a többi quick sell.

(#10874) argentin27 válasza ferni (#10872) üzenetére


argentin27
senior tag

Akkor lehet hogy megvan a 2 vadász és katalizátor lapom is csak gyorseladnom kéne valami mást hogy látható legyen??? Tényleg rengeteg fogyóeszközöm van!

(#10875) MdewC


MdewC
nagyúr

suarez quick sell!!!

Ez a senki egy állatkerti ketrecbe való, nem a focipályára.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10876) argentin27 válasza MdewC (#10875) üzenetére


argentin27
senior tag

Mi baj vele?
Mert én pont az előbb nyitottam WC-ben és arra várok hogy ki tudjam próbálni csak ugye behalt az EA!

(#10877) Rypejakten válasza argentin27 (#10876) üzenetére


Rypejakten
addikt

(#10878) almos94 válasza MdewC (#10875) üzenetére


almos94
aktív tag

+1, nagyszerű játékos, de egy tahó patkány, akit örökre ki kellene tiltani a focipályákról, a játék nem erről szól, nem szabad, hogy a fiatalok akár a tv-ben is ilyet láthassanak!

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#10879) vegitossj7 válasza Rypejakten (#10877) üzenetére


vegitossj7
addikt

Szereti az OLASZ kaját Suarez :U

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#10880) argentin27


argentin27
senior tag

Valaki segítsen pleas! :R

Még mindíg nem tudom sehogyan elérni az erőnlét lapjaimat pedig gyorseladtam egy csomó más fogyóeszközt! A Saját klubbon keresztül sem tudok erőnlétből törölni mert ott sem jeleníti meg!
Ezáltal nem tudok játszani a WC-ben a legjobb keretemmel pedig azért a kieséses szakaszban nem árt!

HELP :R :R

(#10881) MdewC válasza argentin27 (#10876) üzenetére


MdewC
nagyúr

Fifa fb oldalán legjobb komment?

"How can I bite with suarez on Fifa14?"

A kutya harap!

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10882) boff válasza MdewC (#10881) üzenetére


boff
senior tag

Tudtam én, hogy nem véletlen van ilyen foga. :D

(#10883) ferni


ferni
őstag

nyitottam 5 VBs packot.

1. Glen Johnson
2. semmi
3. semmi
4. Juanfran
5. Abate
:DDDDDDD
megkaptam az egész európai jobbhátvéd felhozatalt 5 packon belül :DDDDD
:DD

(#10884) Krytec


Krytec
tag

Ilyet se láttam még, ahogy Cuadrado gólt lőtt a pakkból is ki jött :DDD

(#10885) Sanceee FC válasza gyulakr (#10853) üzenetére


Sanceee FC
csendes tag

Jaja, ők voltak azok. Wook-ra konkrétan emlékszem. Egyébként nem is lett volna baj, ha ügyesebb vagyok. Sajnos nem így volt, az ellenfél volt a jobb játékos :).

Egyébként idén, vagyis októberben vettem meg először a Fifát. Online később kezdtem el csak játszani először jól haladtam, mindig lestem egy-két trükköt fórumokról és ideig-óráig működtek is. Viszont most az a baj, hogy az 5-6. osztály között ingázom... Egyszerűen nem jutok fel.

Kíváncsi lennék egyébként, hogy akik itt eljutottak a top ligákba nekik mennyi időbe telt?

(#10886) MdewC


MdewC
nagyúr

Diego Lugano lenyilatkozta, hogy mindenki hülye, aki elhiszi, hogy Chiellini harapásnyoma mai.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10887) P. úr válasza MdewC (#10886) üzenetére


P. úr
tag

Lehet, hogy az egész csapat egy hétre előre harapdálta egymást edzés végén levezetésnek, hogy ha történik valami ilyesmi, akkor lehessen mutogatni. :DDD

(#10888) MdewC válasza P. úr (#10887) üzenetére


MdewC
nagyúr

Vagy a brazil csajokkal... :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10889) argentin27


argentin27
senior tag

Megint esett egy zöld lap de csak egy gyenge Marquez 12k :(

(#10890) dracox válasza argentin27 (#10889) üzenetére


dracox
addikt

Az a baj ezekkel a zöld lapokkal, hogy szép és jó ha esik de a gyengébbik fajtából :O nekem is Eyeama esett 25k-ért vitték is. többért nem kell senkinek

[ Szerkesztve ]

(#10891) almos94


almos94
aktív tag

Alig várom a holnapot, MOTM Martinez... :U

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#10892) MdewC válasza almos94 (#10891) üzenetére


MdewC
nagyúr

Martinez! Ahogy kell! Holnapra drágulhat a kék lapom. :)

Sajnálom az Olaszokat... :(

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10893) almos94 válasza MdewC (#10892) üzenetére


almos94
aktív tag

Jól van, ma adok érte 150-et, holnap elviszem 250-ért. :DDD

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#10894) zsoltirte válasza almos94 (#10878) üzenetére


zsoltirte
aktív tag

Suarez jellemzésnél én is a patkányt használom általában. Nem lehet véletlen. :) Hülye színészkedéseivel is elmehet a francba. Amúgy 3. harapása volt már. Én pl eddig csak egyről tudtam.

[ Szerkesztve ]

(#10895) almos94 válasza zsoltirte (#10894) üzenetére


almos94
aktív tag

Én SuaRAT-nek szoktam hivni, de a paraszt összes szinonimája megfelelő rá.

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#10896) argentin27


argentin27
senior tag

Remélem holnap Martinez és Godin is kap turbót! :R :R

(#10897) MdewC válasza zsoltirte (#10894) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sztem a minimum a VB eltiltás lenne.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10898) argentin27


argentin27
senior tag

Megint esett egy IF Medel de csak 12k! :(

Miért nem kapok egyszer egy nagyhalat???? :R :R

(#10899) ferni


ferni
őstag

én kiégtem bazdmeg.... megint kiejtett a legális cheat, az attribute kártyák... gusztustalan fos bazdmeg........

egész csapata felturbózva bazdmeg...
5 góljából 3 maki elé pattanós, hiába van ott 3 védőm is, meg vannak Lensnél jobb helyzetbe, pont az övé, igen egy noname Lensből lett az új Inzaghi egy attribute turbózás után..........
aztán Lukaku attribute kártya miatt lefejeli a pitába Kompanyt, majd D.Silva a 16os sarkától becsavarja a hosszúba...
és ez az utóbbi 4-4nél volt a 81. percben...
mondjuk ott már totál leblokkoltam, mert előtte a 76. percben vmi olyan emberfelettit fogott a szintén szarrá felturbózott Neuere, hogy nem bírtam magam túltenni rajta........................az már kajak gól volt és még sem....

szóval a legális cheat+fortuna megint kiejtett a faszba az elődöntőben.... mondhatni szenzációs érzés, hogy a sok noob, ahelyett, hogy megtanulna játszani csal, mert máshogy nem tud érvényesülni és még így is az életüket szét kell makkolniuk, hogy nyerjenek.................
nem értem az EA-t hogy gondolják ezeket az Attribute kártyákat bazzeg.... nonszensz.....

[ Szerkesztve ]

(#10900) losi73


losi73
senior tag

üdv szerintem nem harapott suarez csak jól rá nyomta a vállára a kiálló fogait mivel előtte jól szájba vágta,és igy jelezte neki bazd majd ki verted ezeket a fogakat ;]

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 14
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.