Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 14

Hozzászólások

(#9501) vegitossj7 válasza bmw528 (#9500) üzenetére


vegitossj7
addikt

Nekem ps3-n is ezt írta tegnap a 13.... :W

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#9502) danikollar válasza bmw528 (#9500) üzenetére


danikollar
őstag

Elvileg itt lehet csekkolni a szervert, hogy online-e, de most mennie kellene az oldal szerint.

(#9503) bmw528 válasza vegitossj7 (#9501) üzenetére


bmw528
tag

jól hangzik, 3 napig nem foglalkoztam a játékkal, megnyugodtam, kiegyensúlyozottan éltem életem, visszajövök és folytatódik a rémálom :((

(#9504) bmw528 válasza danikollar (#9502) üzenetére


bmw528
tag

igen azt néztem, elvileg menni kellene, 10-ből kb. egyszer be is enged, de játékot nem igazán merek így elkezdeni, tuti kidob, szemét ea

(#9505) bmw528


bmw528
tag

Lehet hogy rájöttek mi a hiba, most javítják és innentől tökéletes lesz? :U

(#9506) vegitossj7 válasza bmw528 (#9505) üzenetére


vegitossj7
addikt

A válasz:
Nem, és egy Fifával sem fognak foglalkozni 2 hétnél tovább :K

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#9507) MdewC


MdewC
nagyúr

Ultimate off bajnokság 1. osztály, sztem eddigi legjobb offline meccsem:

1.
2.

:DDD

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9508) argentin27


argentin27
senior tag

Ha már nyitottam egy TOTS Moreno-t, az ára elég karcsú ezért építek neki egy csapatot!
Ez hogy tetszik nektek? Esetleg változtatást?

[link] :R

(#9509) MdewC válasza argentin27 (#9508) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sztem jó lesz, ha elfogadsz egy tanácsot, akkor Falcao helyett berakod Ibarbot. Nekem is ott van, a magassága, sebessége és lövései miatt iszonyat veszélyes azon a poszton, Falcao lassú lesz oda, mert szélről kell indulnia. Így be tudnád tenni Sharaawyt Zuniga helyére a link miatt, mert Zuniga támadásban gyenge, az olasz sokkal jobb azon a poszton, max a kolumbiait beteszed LB-be, nálam ott nagyon hatékony védekezésben és jól be tud segíteni. Sztem így erősebb lesz a csapat. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9510) barcabome


barcabome
aktív tag

Biztosan létezik a handicap, de én még ilyen jól nem szórakoztam a fifában mint az előbb. :DDD :DDD :DDD

Összeraktam a híres nevezetes silver-bronz-gold játékosokkal vegyített MLS csapatot. Kupában próbáltam ki online 4-3-3-ban.

Az ellenfelem egy erős Bundesliga csapattal jött. Már a meccs elején elkezdett káromkodni angolul, mikor még a kezdőrúgás sem volt elvégezve.

A meccsen 2 lövése volt a gyereknek, nagyon béna volt, kick-off gólokat próbált rúgni, meg szélsőkkel beadogatta folyton. Egy értelmes támadása nem volt.

3-0-ra nyertem (Chávez, Besler (szögletből fejes), Martins).

A gyerek végig szidott, anyázott, handicappel vádolt stb... Nagyon jól szórakoztam, mert a hangján hallatszott, hogy max. 15 éves és anyuci megvette neki a coin-okat. :C

[ Szerkesztve ]

(#9511) sch_a


sch_a
addikt

Valaki linkelt mostanában egy programot, amivel ki lehet szűrni a coinhackereket. Be tudnátok még egyszer linkelni? Próbáltam keresni, de nem találom. Visszajutottam az első osztályba, de természetesen továbbra is játszhatatlan...

(#9512) argentin27 válasza MdewC (#9509) üzenetére


argentin27
senior tag

Köszönöm a tanácsod, nagyon tetszik, a szerint fogok változtatni a csapaton! El S. jó ötlet ezért még Falcao-t is beáldozom! :R :C

(#9513) Nazara válasza sch_a (#9511) üzenetére


Nazara
őstag

Itt. :K

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#9514) sch_a válasza Nazara (#9513) üzenetére


sch_a
addikt

Köszi! :R

(#9515) barcabome


barcabome
aktív tag

Serie A-s csapatba jobb oldali csatárnak kit ajánlanátok 4-1-2-1-2-ben Ibarbo cseréjének? Jelenleg Sau van, mert Vucinicet CAM-ként használom. Nincs semmi bajom Sau-val nem is akarom eladni, csak kéne még egy alternatíva. :R

Esetleg Tévez? Mondjuk ő elég lassú oda. Murielen vagy Di Natalén gondolkodom, de nem tudom melyik legyen. Összhangstílust is írjatok hozzá!

Szerk.: Eddig ami legjobban tetszene, egy HUNTER Di Natale, 89 PAC, 89 SHO lenne úgy. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9516) almos94 válasza MdewC (#9485) üzenetére


almos94
aktív tag

4-3-3-ban játszok, Kalou nélkül, mivel csak pár darab van a piacon és nagyon drága.
Csapatról még nem szeretnék irni, majd 15-20 meccs után, csak egy valami: IF Drogba egy állat, komolyan ilyen jó csatár szerintem kevés van. Futóversenynél, aki nem 90+ pace-szel rendelkezik azt mind elnyomja, remekül fejel és 40 méterről is adtam már vele gólt Buffonnal a kapuban. Azt hiszem ezt a kis csapatot imádni fogom. Plusz IF Sneijder is nagyon ott van, ha lesz lóvém, akkor megveszem MOTM Sneijdert, ő biztos még jobb lesz.
A komplett csapatról is majd irok, felállással, mindennel együtt.
:R

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#9517) boff


boff
senior tag

Mekkora nagy kamu ez a 100k pakk... A legértékesebb játékos is max 700-ért ment volna el aukción...

(#9518) almos94 válasza boff (#9517) üzenetére


almos94
aktív tag

Én kaptam egy Matát, 2-3 1200 körüli játékost a többi sz@r, nem éri meg... :W

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#9519) dracox válasza boff (#9517) üzenetére


dracox
addikt

már nyitható???? :D lehet bepróbálkozok én is akkor..azt hittem nem is lesz

(#9520) MdewC válasza argentin27 (#9512) üzenetére


MdewC
nagyúr

Na király, remélem beválik! :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9521) MdewC válasza almos94 (#9516) üzenetére


MdewC
nagyúr

Gondoltam, hogy jó lesz... :D A felállásra is kíváncsi vok, szenvedős cucc, az tuti ha azzal jönnek... :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9522) argentin27


argentin27
senior tag

Jó ez a 100k-s pack egy Özil egy Lahm és a többi filléres! FCK EA!!! :W

(#9523) almos94 válasza MdewC (#9521) üzenetére


almos94
aktív tag

Ja még valamit kifelejtettem: eleinte nagyon zavart Drogba H/H workerate, de rájöttem, hogy mennyire hasznos is lehet, sokszor Sneijder mögött helyezkedik el támadásindításnál, ezért beadásokra lendületből be tud robbanni, nagyon szépen ki lehet ezt játszani.

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#9524) MdewC válasza almos94 (#9523) üzenetére


MdewC
nagyúr

Vagy akár indíthat is... ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9525) boff válasza almos94 (#9523) üzenetére


boff
senior tag

Legalább nincs az, hogy a saját 5ösödnél passzolnál 1-et és előreküldi a labdát a picsába a lesen álló Drogbának...

(#9526) dracox válasza boff (#9525) üzenetére


dracox
addikt

Vagy rengeteg kapufát szerzel aminek egyébként a gólvonalon túl a helye :DDD

(#9527) boff válasza dracox (#9526) üzenetére


boff
senior tag

Abból is akad pár. :DDD

(#9528) Toxy


Toxy
aktív tag

A patch ma éjfélkor lesz elérhető?

Vagy csak holnap délelőtt?

(#9529) illogiknoize válasza MdewC (#9498) üzenetére


illogiknoize
csendes tag

Köszi!

Ezt a drogkartellt lehet megnézem majd.. :)

(#9530) illogiknoize válasza vegitossj7 (#9499) üzenetére


illogiknoize
csendes tag

Lassú de ügyes védőkre mondanál néhány példát?
Online csak manuális védekezés van nem? Vagy mit értesz rajta, az úgynevezett taktikus védekezést?

Köszi a tippeket neked is, a coop kamera tényleg nagyon jó!

(#9531) BlessedElroy


BlessedElroy
senior tag

Jön ma is vmi TOTS vagy TOTW vagy akármi? :F

Origin: BlessedElroy

(#9532) sch_a válasza BlessedElroy (#9531) üzenetére


sch_a
addikt

Szerintem TOTS már nem lesz több, TOTW meg biztos lesz, de a népszerűbb bajnokságokból nem lesz benne senki, gondolom.

(#9533) evibly válasza barcabome (#9515) üzenetére


evibly
senior tag

Én elsőként személyes hősömet, Giovincot ajánlanám:

- tök olcsó, iszonyú gyors, jó is lő, egyedül a fejelés nem megy neki, mivel nagyon alacsony. Bár, én több fejes gólt is szereztem már vele, mert ő odaér olyan labdákra is, amire más csatár nem. Ha szereted a kiugratós játékot, akkor lefut mindenkit... Tökéletes kiegészítője az erősebb, lomhább csatároknak, én Hunter chemistryvel használom.

- Nem mondtad, hogy ki a másik csatár, de Balotelli is jó választás, mert erős, brutál távoli bombái vannak, jól fejel, nem annyira drága.

- Gomez: én őt is gyakran használom, mert kapura törés közben egy védő sem tudja elnyomni, jól fejel, pontosan lő, dinamikus. Nálam Finisherként fut.

- Végül Llorente: a másik kedvencem. Már volt olyan eset, hogy nagyon kellett a gól, és egy utolsó szögletre behoztam és befejelte. 87-es (!!!) a fejelési értéke, ha jön be egy labda az ötös környékén, azt betolja. Futni ne akarj vele (ezért is kapott egy Engine chem-et tőlem), de centerezésre 16-oson belül jó, mert nagydarab, és erős.

(Ok, tudom, h gyors csatért keresel, de belejöttem a listázásba :-)

(#9534) BlessedElroy válasza sch_a (#9532) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

:R

Origin: BlessedElroy

(#9535) MdewC válasza barcabome (#9515) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ahogy a Kollégák írták, Balo. De ott van még Ibarbo (fullos) és Muriel is... ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9536) barcabome válasza MdewC (#9535) üzenetére


barcabome
aktív tag

Bal oldali csatár Balotelli, cseréje Gomez. Jobb oldali csatár Ibarbo, cseréje Di Natale és Sau.

(#9537) MdewC válasza barcabome (#9536) üzenetére


MdewC
nagyúr

Akkor ennyi. :DDD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9538) vegitossj7 válasza illogiknoize (#9530) üzenetére


vegitossj7
addikt

Beállítások menüpont alatt
Auto-Air ball-Manual
Sosem vált embert a gép ha védekezel, csakis te szabod meg kire váltasz :K
Szögleteket a legkönnyebb kivédeni, hisz a coop kamerával látsz mindent, kiválasztod a védőd, és beállsz a megszokott beívelési pontra, és kifejeled :DDD
Zóna védelem alapjai:
Csak a félpálya felénél támadod le az ellenfelet, addig csak a passzsávokat próbálod meg fogni. :K
Ha nagy passz jön, és pl. Eto'o-t kell megfékezned, nem bugol be, így elé tudsz futni időben, és jól pofán tudod könyökölni :K

A jó védők (szerintem):
Rami,Pique, Westermann, Zapata(csak fosul fejel kapura...), Wollscheid, Matip, Naldo, Ricardo Costa (az a fejelés ver mindent, sőt még Yepes is tetszett nekem(de az csak fan volt),
Leginkább az ellentámadásokra kell koncentrálni, én ezt a csapatot ajánlom nagyon :
[link]
Olcsó, és nagyon jó :K
Pique helyett simán lehet pl. Varane :K

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#9539) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Na, megvolt a napi skill gól...
1. vidi

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#9540) boff válasza vegitossj7 (#9538) üzenetére


boff
senior tag

Én próbáltam a koop kamerát de 19"-on nem volt túl élvezhető hiába ültem közel..:D Viszont tényleg jó előnyei vannak, amint lesz 22" vagy 24"-es monitor szerintem csak koop nézetbe fogom tolni, de így nagyon nehéz lenne megszokni, legalábbis úgy, hogy élvezzem.

(#9541) dracox válasza boff (#9540) üzenetére


dracox
addikt

Akkor mi a helyzet a 107 vagy nagyobb centis LED tv-kel?? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9542) danikollar


danikollar
őstag

(#9543) almos94 válasza danikollar (#9542) üzenetére


almos94
aktív tag

Nekem már ez túl sok! Igy is mindenki már full TOTS csapatokkal játszik, unalmas. Jövőre megveszem a játékot megjelenéskor, és ilyenkorra befejezem...
Próbálok érvényesülni érdekesebb, gyengébb keretekkel, de TOTS csapatok ellen elég nehéz, még akkor is, ha az ellenfél szerencsétlen kezdő: előrevágja és persze, hogy Gervinho vagy Doumbia lefutja az én arany védőimet... :W

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#9544) illogiknoize válasza vegitossj7 (#9538) üzenetére


illogiknoize
csendes tag

:R

hasznosabbnál hasznosabb infók!:)
az miért van, hogy egy high/med BK-nak könyörögni kell, offenzív módban hogy előre menjen?

(#9545) illogiknoize


illogiknoize
csendes tag

mennyi az esélye, hogyha lemegy végre ez a tots bullshit, visszaállnak a játékosok árai az eredeti értékekre?

(#9546) dracox válasza illogiknoize (#9545) üzenetére


dracox
addikt

Szerintem már nem nagyon fognak feljebb csúszni az árak. Rengeteg a nyitott játekos a TOTS-ok miatt amit nem tudnak eladni.hamarosan jön a 15 is.

(#9547) lofagi válasza BlessedElroy (#9534) üzenetére


lofagi
addikt

Megtaláltalak! Pont ilyen vagy miközben játszol. Sorry az offért, ezt muszáj volt. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#9548) vegitossj7 válasza illogiknoize (#9545) üzenetére


vegitossj7
addikt

Majd novemberre lesznek szerintem megint normalizálva a piac :K
De amúgy, szerintem senki nem fog a 15 után a 14-el játszani...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#9549) vegitossj7 válasza illogiknoize (#9544) üzenetére


vegitossj7
addikt

Attacking position statja számít ilyenkor, azzal indulnak be :K

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#9550) naeztnem1


naeztnem1
csendes tag

sziasztok! az tényleg igaz, hogy éjfél után már elérhető lesz a world cup?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 14
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.