Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 14

Hozzászólások

(#9001) clizer válasza boff (#8996) üzenetére


clizer
tag

Hát sajnálom, hogy nem jött be, Son nálam igen jó.:)

(#9002) MdewC válasza vincentvegla (#8998) üzenetére


MdewC
nagyúr

Minden tiszteletem... :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9003) almos94 válasza sch_a (#9000) üzenetére


almos94
aktív tag

Egyetértek, minden játékban ki lehet szűrni a hackereket.
Elég nagy szégyen, hogy a Fifában ennyi van.

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#9004) boff válasza clizer (#9001) üzenetére


boff
senior tag

A legjobb megmozdulása az egy 40 méteres felsőléc volt :U Nem nagyon helyezkedett jól és minden labdát úgy vett át, hogy 15m-re elpattant és arról még álmodni se mertem, hogy utánafusson vagy valami. Sajnálom, hogy el kellett adnom de nagyon nem illett bele a játékba. :O

(#9005) MdewC


MdewC
nagyúr

Tisztelet!

Ez a válogatott lehet az utolsó művem, a kolumbiai mellé, kb 90-100K és kész lesz: Azzurri :) :) Természetesen linkelem majd. :)

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9006) argentin27 válasza MdewC (#9005) üzenetére


argentin27
senior tag

Ez bitang jól néz ki! Ez full összhangos, zöld mindenhol! :C :C :C

(#9007) MdewC válasza argentin27 (#9006) üzenetére


MdewC
nagyúr

Köszönet! :R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9008) MdewC


MdewC
nagyúr

Figyelem! Figyelem! :DDD

Aki kitalálja, vagy a legfrappánsabb választ adja, hogy mi történik a képeken, Neki fizetek 1 sört. :DDD
1.
2.

Online olasz kupa, első forduló... :C

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9009) argentin27 válasza MdewC (#9008) üzenetére


argentin27
senior tag

VTF??? :Y :Y :Y

(#9010) argentin27 válasza MdewC (#9008) üzenetére


argentin27
senior tag

Gól lett belőle?

(#9011) vegitossj7 válasza MdewC (#9008) üzenetére


vegitossj7
addikt

Még mindig jobb, mint a szöglet glitch... :W

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#9012) boff válasza MdewC (#9008) üzenetére


boff
senior tag

Ez az egyik új taktikád? :D

(#9013) danikollar válasza MdewC (#9008) üzenetére


danikollar
őstag

Valszeg sztrájkolnak a fiúk! :DDD

(#9014) bmw528 válasza MdewC (#8976) üzenetére


bmw528
tag

UO Trace adatok pl nálam tökéletesek, ezért nem tudták mire fogni, egy idióta találta ki ezt a rendszert (vagyis hogy nem, így kibújtak a felelősség alól)

(#9015) L_YKing válasza MdewC (#9008) üzenetére


L_YKing
addikt

Nekem úgy tűnik mint ha néptáncolnának :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#9016) dracox válasza MdewC (#9008) üzenetére


dracox
addikt

Ha ebből nem lett gól akkor semmiből :D

(#9017) MdewC


MdewC
nagyúr

Tisztelet az Uraknak! :R

Igazából azt vártam, hogy vki bedobja, hogy csak nem leigazoltam az EA fejlesztő csapatát és csak nézik a "problémát" (lasztit...) :DDD :DDD Úgy, hogy ezért mindenkinek jövök 1 sörrel, csak emlékeztessetek! :C

A valóság az egyébként sajnos csak egy szimpla beragadás, annyi történt, hogy felrúgtam a srácot ziccerben, szabi, mondom no para, Pogbával kimozdulok gyorsan a sorfalból és befutok hátra, hogy legyen még1 magas jól fejelő emberke a 16-osnál. Erre ez az ostobenkó játék beakadt és nem tudta elvégezni a szabadot sem az ellenfél... ;] Arra mondjuk volt esze, hogy megkért legyek olyan jó fej, fuckoljam meg magam és lépjek ki... :N
Mondtam, hogy ráérek másnap estig is, unalmamban meg fogtam és felfuttattam az összes játékosomat, akik szintén beragadtak, de a folyamatos néptánc miatt fáradtak folyamatosan. Ezt pedig érzékelhette a hiperszónikus EA szerver is, mert a játékosokkal együtt kezdett befáradni és kb 15 perc után megszakította a kapcsolatot...! :C Húrrá! :D

Gól nem lett, a glitchnél tényleg jobb, a játék pedig megint nem javult semmit... :DDD

Röviden!!!!

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9018) Yodamest


Yodamest
addikt

ha licittel megnyerek dolgokat azokat nem lehet valahogy egyszerre betenni a klubba? nagyon zavaró, hogy egyenként rá kell kattintani és rámenni hogy küldés a klubba :F

(#9019) Optimusx


Optimusx
tag

MIA *****! 3. online meccsemet menném ma, de az 1 percben kíírja, hogy megszakadt a kapcsolat az ellenféllel az a mostani eredmény szerint lesz elbírálva a meccs és faszán levonja a szerződést, meg hozzáad kemény 0 pontot az idényhez .... :W :W :W

(#9020) Optimusx


Optimusx
tag

Annyira kvára örülök h karbantartás előtt nem volt ennyire szar most meg ami eddig jó volt az is elromlott

(#9021) MdewC válasza Optimusx (#9020) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sch_a kolléga megmondta, hogy ez a karbantartás lényege! :DDD :((

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9022) Optimusx válasza MdewC (#9021) üzenetére


Optimusx
tag

Most olyan ideges lettem, mint még egyik játéktól sem, durva.. majdnem kettétört a kontroller :W :W

(#9023) dracox


dracox
addikt

Az a poén srácok hogy kegyetlenül idegesít minket ez a játék, de azért játszunk vele, mert szükségünk van rá.:DDD

(#9024) MdewC válasza dracox (#9023) üzenetére


MdewC
nagyúr

Mi ezzel a gond? A lényeg, hogy nem úgy működik, ahogy kéne. Sajnos. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9025) PAUBEN válasza Optimusx (#9019) üzenetére


PAUBEN
tag

Van 1 tippem h coin hackerrel találkoztál ^^ pc?

(#9026) sipike97


sipike97
tag

Tots Mandzukic vélemény? megéri az árát?

(#9027) dracox válasza MdewC (#9024) üzenetére


dracox
addikt

Majd 15re hátha megjavul minden baja és kapunk egy bugmentes FIFA-t :D SIPIKE: boff kollégának volt már szerencséje hozzá :). Ő választ ad neked.

[ Szerkesztve ]

(#9028) Optimusx válasza PAUBEN (#9025) üzenetére


Optimusx
tag

pc igen, de a legidegesítőbb h szar csapat ellen dobott be, tehát volt benne 5 bronz játékos és 2* egymás után őt kaptam, mondom ezaz végre van esélyem, erre megszakad.. De most per pillanat ami még felb**z az h 5. osztályban világklasszist ha jó formában voltam elvertem 2-0 2-1 re, most meg 4. o-ban profi csapattól kikapok 3-1re, mert a jó kis drága csatáraim nem képesek 15-16 méterről a kaput eltalálni! Nem is azt kérem h lőjjék be csak a kaput illene eltalálni egy ritka arany játékosnak.. de mintha elfelejtettek volna focizni, vagy csak a gép butítja le őket, de amatőr, félprofiban mindig 6-0 vagy többeket játszok és ott nem lövik mellé .. :W

(#9029) boff válasza sipike97 (#9026) üzenetére


boff
senior tag

Nekem nem igazán vált be, állandóan melléfejelt és úgy mozog mint a frissen kötött beton, helyére IF Ramost vettem, ő sokkal jobb. Mandzu se rossz egyébként de nálam nem hozta a hozzá fűzött reményeket így inkább eladtam. Ha veszel akkor az a lényeg, hogy 190 körül max mert annyiért lazán eltudod adni ha neked sem válna be.

(#9030) argentin27


argentin27
senior tag

Egy hete nem jó a webapp, mostmár kezd kiborítani ez a tetves EA!!!! :W

(#9031) sipike97


sipike97
tag

értem, akkor nem biztos h kiprobálom, nem igazán tudom h milyen csapatot csináljak olyan 220 k van rá és igazából jó lenne ha minél több IF illetve Tots lenne benn

(#9032) MdewC válasza boff (#9029) üzenetére


MdewC
nagyúr

IF Ramos elég király nem? Szépen aprít a kolumpiai squadomban is, mondjuk csatárban egy fokkal jobb, mint KTK-ban 4-5-1-ben, de nem tudom kihagyni. :) Ha helyzetbe kerül akkor belövi, egész jól fejel, gyors, magas, erős és szép a cipője... Mi kell még??? :DDD

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9033) almos94


almos94
aktív tag

Egy kis dicskevéssel kezdenék: [link]
Nem nagy valami, de legalább TOTS, és ki is próbálom ebben a csapatban: [link]

Szerintetek életképes ez? Nem szeretnék költeni rá, ezért van ez a felállás. Próbáltam már 4-3-1-2-t, de 4 lassú középpályással képtelenség játszani. Nem tudom, hogy a két kolumbiai a szélen mennyire tudják majd kiszolgálni Tonit, de nem is akarnám őket kihagyni a csapatból...

[link]
Ez pedig a fő csapatom. Én még egy TOTS Ramseyt szeretnék bele venni, Gerrard helyére. Ötletek, hogy kit cseréljek még le? (normális áron)

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#9034) Nazara válasza almos94 (#9033) üzenetére


Nazara
őstag

Szvsz vagy a formációt állitanám át 4-3-2-1-re, vagy megvenném Zunigát és Cuadradót párszáz coin mindkettő, viszont sokkal jobban adnak be mint Muriel és Ibarbo.

A BPL-be Kompany-t tudom ajánlani Koscielny helyett.

:R

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#9035) Blashe


Blashe
aktív tag

Cuadrado-val egyetértek én is. A másik oldalra én Armero-t ajánlanám. Védekezésbe is sokat besegít, villámgyors, és hát a beadásai is halál pontosak.

(#9036) almos94 válasza Nazara (#9034) üzenetére


almos94
aktív tag

Az a baj, hogy Ibarbo és Muriel is tök jól játszik, Tonit ugyan nem próbáltam, de lehet épiteni a fejjátékára. Honda is nagyon jó, de kell mindenképp 2 KK (KVK), nehéz összeállitani egy ütőképes csapatot, úgy, hogy mindenkinek legyen hely benne. Átállítottam a felállást 4-3-2-1-re, igy 100-as az összhang. Honda KK poszton érdekes lesz, majd hamarosan kipróbálom.

Kompanyt el is felejtettem, hamarosan megveszem. Most Ramsey-re leszek nagyon kiváncsi. Rooneyt milyen összhang lappal tuningoljam? Én motorra gondoltam, adna neki + pace-t.

Blashe: Armero drága, tényleg nem nagyon akarok erre költeni :N
Viszont Cuadradót csak meg kéne venni, annyian ajánlják.

[ Szerkesztve ]

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#9037) MdewC válasza almos94 (#9036) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ezt a felállást javasolom inkább ezekhez az emberekhez: 1., viszont ha nem szeretnéd kihagyni, akiket a többiek javasoltak, akkor ezt: 2.! Ezt a formációt használom a második csapatomban, Ibarbo és Muriel bomba itt KTK-ban! :) Van néhány gondolatébresztő játékos is. :)

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9038) MdewC


MdewC
nagyúr

Érdekes... Amikor nem akad a játék és nem lassulnak be a játékosok: Első két vidó. (Oflline 1. liga, ultimate Cheale) :((

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9039) dracox válasza MdewC (#9037) üzenetére


dracox
addikt

Ezt a TOTS Toni-t nem szívesen raknám be egy futóversenyre :DDD

(#9040) MdewC válasza dracox (#9039) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ismersz, én se, de ha már a Kolléga kihúzta és ki kell próbálni, akkor miért ne? Elég ha fejbe lövik lasztival, a többit megoldja! Legalább esett egy értelmes lap. :)

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9041) dracox válasza MdewC (#9040) üzenetére


dracox
addikt

Nem a gyorsaságáért szeretik hanem a "halálos" fejese miatt ez egyértelmű :R

(#9042) MdewC


MdewC
nagyúr

A héten buktam vagy 100K-t, mert nem lehetett kereskedni a web app-en. Ezt vajon ki kárpótolja? :(((

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9043) MdewC


MdewC
nagyúr

Illetve a történet vége:

"Megértem, hogy megoldást szeretne, de az ügyfélszolgálatnak megvannak a korlátai és bármennyire szeretnénk, nem tudunk javításokat írni a játékhoz.

Ha a lépések elvégzése nem segített, nem tudunk mást tenni, mint várunk a fejlesztők által kiadott javításra."

:F

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9044) almos94 válasza MdewC (#9037) üzenetére


almos94
aktív tag

Köszönöm a fáradozásod!
4-2-3-1 nem is jutott az eszembe, mindenképpen ki kellene próbálnom Tonit, befejező csatárnak tökéletes, csak legyen aki kiszolgálja.
:R

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#9045) ali75


ali75
aktív tag

Ez a srác nem olasz válogatott??? [link]

(#9046) MdewC válasza almos94 (#9044) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem volt fáradság. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#9047) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

most jelenleg ez a bundes csapatom [link] de valamiért nem megy a játék velük.8 meccsből 1 győzelem 1 döntetlen 6 vereség.felálláson vagy ember cserén gondolkozzak?Sok felállást kipróbáltam már de valamiért nem megy velük. :((
nekem valamiért szükségem van 2 KVK-ra .a 4-1-2-1-2 felállásba jó KVK-t kérnék! :)

[ Szerkesztve ]

(#9048) boff válasza MdewC (#9032) üzenetére


boff
senior tag

Az biztos, hogy jó..:D 6 védő próbálta 1x szerelni az utolsó előtti meccsen abból 5 lepattant és aki szerelte annak már csak a labdát kellett elpöckölnie.. És olyan védők, hogy Ramos +15ös játékosedzéssel meg stb.. Már a sima verzió is nagyon komoly volt, igaz ezt az IF-et még nem sikerül igazán kihasználni de meccsről meccsre egyre jobb, pl most is lőtt egy olyan gólt a 16-os bal sarkától bal belsővel, hogy bement a hosszú filóba kikerülve a kapus kezeit. :U

(#9049) L_YKing válasza boff (#9048) üzenetére


L_YKing
addikt

Hogy lehet jól védekezni fifába? Hiába állok rá egyszerűen mindig kapom a gólokat... Utolsó 6 meccsemen 42 gól esett... Egyszerűen mindig kapok gólt... :U

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#9050) boff válasza L_YKing (#9049) üzenetére


boff
senior tag

6 meccs alatt 42 gól? :Y Próbáld lezárni a passzsávokat és csak akkor próbálj meg szerelni amikor tutinak látszik, gyakorold sokat, de azért ez durva. :F

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 14
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.