Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 14

Hozzászólások

(#10551) L_YKing válasza vegitossj7 (#10550) üzenetére


L_YKing
addikt

Csak offline játszom... :D
Nincs net az xbox közelében. :( Majd ha veszek one-t akkor

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#10552) dracox válasza vegitossj7 (#10546) üzenetére


dracox
addikt

Az ilyen gyökerek minek játszanak egyáltalán??? Keressen magának valami más stílusú játékot ha ilyenhez folyamodik már valaki.....

(#10553) dracox


dracox
addikt

Amúgy a türkizkék lapok mikor lesznek, ha lesznek egyáltalán? Youtuben láttam pár videót hogy. 13-ban egy türkizkék Griezmann 95ös :DDD az elég nagy turbó lapnak minősül

[ Szerkesztve ]

(#10554) clizer válasza pifu76 (#10545) üzenetére


clizer
tag

Azt is be kell gyakorolni.. Egyszerűen középkezdésnél vagy le kell támadni az indító játékost, vagy a kurzort hátravinni a védőkre, és legalább az egyiküket a kapushoz vezetni, amíg az ellenfél várja a kiugratás pillanatát.

(#10555) Scale


Scale
őstag

Ezen ti mit változtatnátok? Amúgy nem találtam még meg a hozzám való felállást, most ezt próbálgatom, de kevésnek érzem a 3 védőt, hiányzik az a két szélső védő.

[ Szerkesztve ]

(#10556) argentin27 válasza Scale (#10555) üzenetére


argentin27
senior tag

Próbáld ki a 4-5-1-et, sztem a legjobb felállás a játékban de persze ez stílus függő!

(#10557) Scale válasza argentin27 (#10556) üzenetére


Scale
őstag

Sokáig 4-3-3-at toltam, de a két szélső támadó annyira sose jött be, ugyanannyit tudtam elérni velük mint a szélső közepekkel, ezért váltottam erre inkább, 4-4-2-re fogom lehet átrakni, vagy 4-1-2-1-2-re, de még nem tudom :/

Amúgy ha gyakran váltogatom akkor mindig módosítsam az embereim pozícióját aktuálisra? Mert nem olyan olcsó mulatság ha ilyen gyakran váltogatom.

(#10558) argentin27 válasza Scale (#10557) üzenetére


argentin27
senior tag

Nem fontos de ha megteheted akkor ajánlatos!
Én is 4-3-3-ban toltam eddig de 1 hónapja átszoktam a 4-5-1-re és azt kell mondanom hogy sokkal-sokkal jobb és ezért a játékom is sokkal jobb lett! A két KTK-val eszméletlen zűrzavart lehet okozni a védelmekben és bitang labdákkal lehet tömni a CS-t, a JK és a BK mindig felér a támadásokkal és a JHV és a BHV nagyon jól váltja le a szélsőket ha azok behúzódnak középre!!! Én újjá születtem ezzel a felállással és tegnap meg is nyertem az Online WC-t!!!

Ja de ez a 4-5-1 sztem akkor a legjobb ha sokpasszos kiugratós játékot játszol, nem pedig a kifutok szélre beadom befejelem buzizágot!

[ Szerkesztve ]

(#10559) Scale válasza argentin27 (#10558) üzenetére


Scale
őstag

Nem tűnik rossz felállásnak, de nem tudom ki legyen a 2. KTK-m Oscar mellett.. Suarezt v Aguerót érdemes lenne átrakni oda vagy keressek valami középpályást arra a posztra?

Ja nem, csatárt nem lehet KTK-ra rakni, szal ez felejtős.

[ Szerkesztve ]

(#10560) Optimusx


Optimusx
tag

Volt már olyan nektek, hogy a játékosaitok teljesen lebutítva csinálnak bármit? Mert most elhatároztam, hogy a védőimre rakok védekezés +15öt biztos ami biztos, megyek online idényben, verhető csapat ellen bedob , könnyedén végigviszem a labdán a játkosai között, majd mellélövi vagy 5*, ellentámadásánál mikor az ellenfél támad a védőim semmi nem csinálnak szerelésnél odapasszolja az ellenfélnek majd rálövi a kapusom meg se mozdul gól. Eljátszotta még ezt párszor, csak egyenesen végigszalad és rálövi és nem bírják leszerelni majd gól ... Én meg 25kapuralövésből 5ment kapura és azt is védte, 4-0ra elver, úgy h edzés kártyák voltak a játékosaimon, ráadásul sprintelni se tudtak rendesen, ez mia *****!!!

(#10561) Nazara válasza Scale (#10559) üzenetére


Nazara
őstag

De lehet, csatárból-->középső támadó-->KTK. De ha már a középső támadó lapot rárakod, akkor is elérhetsz max. chemet. Szvsz Suárez fasza oda, az egyik legjobb csatár a játékban. :K

(#10562) argentin27 : Azért ezzel a Ramires verhetetlen dologgal vitatkoznék. ;) bármelyik jobb angol ligás CDM köröket ver rá, ha valóban védekezésről van szó, nem pedig csak hajkurászásról.

:R

[ Szerkesztve ]

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#10562) argentin27 válasza Scale (#10559) üzenetére


argentin27
senior tag

Elsőnek kezdjük a KK-val ott Ramires verhetetlen, jól szerel, gyors, jól fordul, jól passzol és még helyzetbe is jól hozza magát, maestro lapot rakj rá, mindenképpen szerezd be a palit!!!!!!!!!!
KTK legyen Oscar és Suarez mert jól fordulnak és mozgékonyak, CS pedig legyen Agüero a gyorsasága miatt!!!

(#10563) vegitossj7 válasza Nazara (#10561) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ha Angol CDM kell:

Javi Garcia, Fer, Carrick, Matic, OP Obi Mikel, Huddlestone, de semmi képpen nem Ramires, pacewhore megoldás nagyon :U

Amikor az ember letol 10 meccset és abból a 10-ből mindengyiknek legalább 7 ugyanolyan játékosa van, az elveszi a kedvét az egésztől szerintem...

Senki nem tolja itt eredetien? :O Hol van egy jóféle 5* WF csapat, vagy akár egy skiller csapat, vagy valami...

Csak a BPL és itt meg is áll általában a tudomány...

Nem akarok senki se megsérteni, de lássatok túl a mainstream játékosokon, ez az Ultimate Team lényege. :R

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#10564) MdewC válasza Scale (#10555) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ha négy-öt-egy, akkor neked ez a csapat kell: 4-5-1.

Max a cseréket... :D

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10565) Scale válasza Nazara (#10561) üzenetére


Scale
őstag

Max chem? :F

(#10562) argentin27: Megnézem össze tudom-e így dobni a srácokat :K

(#10566) elod22


elod22
senior tag

Azoknak akik szeretik váltogatni a formációkat, játékos posztokat (mint én :) ), a következő pozíció váltásokat ajánlom. A zárójelben leírtam, hogy váltás után melyik posztokon érhet el maximális összhangot a játékos (manager és a 10 meccses hűség bónusz néha szükséges).
CS->KT (CS, KT, KTK)
BK->BSZ (BK, BSZ, BT), JK->JSZ (JK, JSZ, JT)
KVK->KK, KTK->KK (KVK, KK, KTK)
KT->KTK, KK->KTK (KT, KTK, KK)

(#10567) Nazara válasza vegitossj7 (#10563) üzenetére


Nazara
őstag

Nekem is ez a bajom, mindenhol a mainstream csapatok. AMivel nem is lenne gond, inkább a játékmód. állandóan beivelések, high pressure, meg hosszú inditások. Legújabb tudomány, Etóval középkezdésnél lesprintel az alapvonalamig aztán beadja az érkezőnek....

Ehhez mit szólsz? Kedvenc keretem ezidáig, 90%+-os passzolási hatékonyság, és 60%+-os labdabirtoklás.

Nekem már nincs is kedvem játszani, pedig ez a csapat kurva jó, de FULL TOTS keretek ellen nem sok esélye van az embernek, ilyen 5-5, 5-4-eket szoktam tolni... Mikor elvesztem a labdát, akár passz, akár csel, akár lövés miatt, egyből jön a kontra, és a magasra tolt védelem miatt mindig csak a szopás megy....

(#10565) Scale: Maximum összhang. A csapatmenüben a kártya egyik oldalán mutat egy számot, 1-10 között, minél nagyobb annál több bónuszt kap a játékos... állitólag.. szvsz. bullshit.

[ Szerkesztve ]

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#10568) boff válasza vegitossj7 (#10550) üzenetére


boff
senior tag

Elég 1 meccsen gólt lőni és 10/10 előrebasszák utána. :D

(#10569) vegitossj7 válasza Nazara (#10567) üzenetére


vegitossj7
addikt

Velem minden Fifában eljátszák a lefutok a szélre+bead kombót, de aki nem nyomja mint a hülye a contain-t, az röhögve kivédi ezeket :U

Nem rossz csapat, bár nekem sosem feküdt a 4-3-3 felállás, én a 4-2-2-2-re esküszöm, imádom a CDM-ket, na meg a jóféle techinkás CAM-eket :K
Nézegess innen, annó csináltam vagy 50 csapatot, mindegyiket kipróbáltam (talán az ilyen 15 milliós csapatokat nem :DDD ), mindegyik jó volt, talán a Ghánai csapat volt kevés, az is csak a csatár hiánya miatt...
Próbáld ki a koreai csapatot, vagy akár egy liga MX et, nézegess az ezüstök között :DD

Vagy még megvan fpatrik17 csodafejes csapata, sőt ezen kívül is volt egy, amiben Kovács is benne volt, nekem az is tetszett, de nem mainnak, csak ha már felbassza magát az ember a sok fejes gólon :D

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#10570) Nazara válasza vegitossj7 (#10569) üzenetére


Nazara
őstag

Azért szeretem, mert Draxler hamis kilences, csakúgy mint Messi a Barcában, és ugyanazt a játékot játszom. Mindig van kinek passzolni, az ellenfeleknek fogalmuk sincs arról, hol a labda éppen, erről néhányan innen is tudnának nyilatkozni... :DDD Fasza gólokat lehet szerezni, egyetlen hátránya, hogy mivel egész pályás dominanciát alkalmazok, sokszor tényleg könnyű lekontrázni, mert a két CB is a felezővonalig feljön.

Futheaden téged követlek, nézelődtem már a csapatok között, csakúgy mint fpatrik17 kolléga csodái között is. Anno még épitettem is egy ilyen vanden borrés, malandás, kouyatés teamet. :DDD

szerk: a középkezdős beadást sokszor azért nem tudom kivédeni, mert mire vált a játékosom a hátvédre, addigra már túl közel van hozzá a csatár, és nincs idő felgyorsulni.

[ Szerkesztve ]

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#10571) argentin27 válasza Nazara (#10570) üzenetére


argentin27
senior tag

Nazara:
vegitossj7:

Én egyáltalán nem BPL csapattal nyomulok, csak Ramiresről véleményeztem!
Nekem bejön a pali jól tudok vele védekezni, de oda is írtam hogy stílusfüggő a dolog! Azért mert nektek esetleg nem jól teljesített az nem azt jelenti hogy másnak sem lehet jó!!!

(#10572) Nazara válasza argentin27 (#10571) üzenetére


Nazara
őstag

Nem azt irtuk, hogy nem jó, csak hogy vannak fényévekkel jobbak. :K A BPL-es rész pedig nem neked szólt, hanem a közösség 90%-áról alkotott vélemény a tapasztalataink alapján. :R

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#10573) argentin27 válasza Nazara (#10572) üzenetére


argentin27
senior tag

Rendben ezt megbeszéltük! :K

A BPL-es dologgal kapcsolatban ugyan az a véleményem mint a tiétek, mert tényleg az esetek 90%-ában BPL-es az ellenfél, alig-alig van Seria A pedig ott is vannak nagy zsugások és még sorolhatnám!

Nekem személy szerint abból van elegem hogy a 90% a sebességre teszi a hangsúlyt, csak gyors játékosok, elfutni mindenki mellett, szélrefutni beadni csicskaságok stb....
A legtöbben nem is tudnak játszani átlagos gyorsaságú játékosokkal (tisztelet a kivételnek), mert 3 passznál többet már nem tudnak egymás után produkálni!!! PL: David Silva, David Villa stb... etek nem olyan gyorsak de zseniális dolgokat lehet velük csinálni a pályán!!!!

(#10574) argentin27


argentin27
senior tag

Az előzőhöz még annyit fűznék hozzá hogy a TOTS szarság engem is kiborít, amikor full TOTS az egész csapat és pluszba mindegyiken HUNTER és ÁRNYÉK chem-lapok vannak, ja és nem tud játszani az illető csak a plusz adottságok miatt tud gólt szerezni vagy kifejelni, befejelni mindent!!!!
Ez vicc!!! :W

Én korlátoznám ezeket úgy hogy a kezdő 11 és csere keretben max: 2 IF vagy TOTS játékos lehet!!!
Nektek erről mi a véleményetek???

(#10575) MdewC


MdewC
nagyúr

Tiszteletem! :)

Az a vélemény, hogy sztem illik tiszteletben tartani, hogy ki, hogy szeret, vagy hogy tud játszani. Ezt sztem senkinél nem lehet elítélni, kivétel ez alól a játék hibáinak felhasználása az ellenfél kárára. Az nem fer, sőt elítélendő, de az, ha vki pl. sokat kereskedik és csinál egy fullos csapatot és játszik vele úgy, ahogy tud, az rendben van. Nekem leginkább az olaszok jönnek be, ha tehetem, akkor a legjobb lapokkal játszom és úgy, ahogy az ellenfelem engedi. ;) A hibákat pedig javítsa az ea.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10576) Scale válasza vegitossj7 (#10569) üzenetére


Scale
őstag

Mit értesz containt alatt? :DDD

Amúgy most ilyenre változtattam a teamem, kipróbálom így, szóljatok ha lenne jobb megoldás:

(#10577) MdewC


MdewC
nagyúr

Sztem fullos ;), mindenképp próbáld ki, hogy mennyire fekszik. Amit javasoltam KTK posztokra, pl Sturridge, azért lenne hasznos, mert gyors és ezeken a posztokon a fejelés is jól jöhet, mert rendszeresen felérnek! Próbáld ki, sztem Aguero is KTK-ban talán hasznosabb lehet, de majd meglátod. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10578) argentin27 válasza Scale (#10576) üzenetére


argentin27
senior tag

Én Oscar helyett betenném Suarezt KTK-ba!

(#10579) Scale válasza MdewC (#10577) üzenetére


Scale
őstag

Igen, amíg amúgy sima Bentekém volt, addig a szélül felfutós beadós taktika jobban bejött mint suarez/agueróval, mert jobban fejelt mint ők és nem sok védő volt aki lefejelte, de TOTM Benteket most tuti nem fogok beszerválni.. Oscar elég jól teljesít, de ha Aguerot beraknám a helyére pl, akkor nem tudom ki támadna :F

(#10578) argentin27: az se rossz ötlet, bár Oscar szegény nagyon akar teljesíteni :K

[ Szerkesztve ]

(#10580) ferni válasza MdewC (#10575) üzenetére


ferni
őstag

Én se tudom ezt hova tenni...
Én világ életemben mindig csak a győzelem, győzelem, győzelem lebegett a szeme előtt és kész.
Minden fifának megvannak a sajátosságai és évről évre alkalmazkodni kell ehhez és úgy alakítani a dolgokat, hogy hatékony legyen és lehessen nyerni.
Én kontrázni szerettem világ életemben és ezt a játékstílust vegyítem mindig azzal, amivel kell, ez ugye évente változik.
Tehát én kontrázni szeretek ehhez gyors játékosok kellenek és azok is vannak és igen, elég sokat is adok be, de nem ilyen beadom valahova a tömegbe azt majd lesz valami... lehet a beadásokat is tudatosan használni és sokkal hatékonyabban lehet őket alkalmazni.
én az idei fifában egy pacewhore, crosswhore köcsög vagyok, ha így kéne fogalmaznom, na bumm, de mivel én online versenyeken is játszogatok (sajnos most a fifa 14ben szinte nincs is már, de előtte elég gyakran), ezért nekem csak a győzelem az elfogadható és évről évre eszerint alakítom a játékomat. Van egy alap, ak ontra foci és ezt alakítgatom évről-évre úgy ahogy kell.
Az összes kiadásnak vannak bajai és mindig OP valami... 12ben és 13ban például elég volt a Realnál előretenni egy CRt és meg lehetett vele oldani a dolgokat egyedül is, most már ezt nem igen lehet.
Idén pl a fejesek az OPk....vagy alkalmazkodsz vagy kikapsz... én inkább az előbbit választom.

Amúgy akik csak fejesre játszanak a legtöbb meccsen meg vannak totál halva, persze van 1-1 meccs, amikor minden bemegy nekik, de nagyon könnyen le lehet őket védekezni, mert egysíkúak, meg kell találni az aranyközéputat és jól kell ezeket vegyíteni, ennyi.

(#10581) ferni válasza dracox (#10553) üzenetére


ferni
őstag

azokból csak 1 darab létezik.
magának a játékosnak kell kérvényeznie, aki bent is van a játékban és ő kap egy ilyen lapot (és ő ugye odaadhatja másnak is) és valami kegyetlenül fel van turbózva minden értéke, a 14ben is léteznek ilyenek.

Tehát ha ismered igazából Ibarbot, akkor megnyerted az egész UT-t úgy ahogy van :DD

"Vagy még megvan fpatrik17 csodafejes csapata, sőt ezen kívül is volt egy, amiben Kovács is benne volt, nekem az is tetszett, de nem mainnak, csak ha már felbassza magát az ember a sok fejes gólon :D"

http://www.futhead.com/14/squads/9647424/
ennél nincs jobb :))

[ Szerkesztve ]

(#10582) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Lehet, sőt biztos, hogy nem ide tarotozik, de azért egy próbát megér, hátha valaki tud segíteni.

Miért csinálja a következő dolgokat a gép? (képekkel illusztrálom.) Elvileg, ha nincs meg, vagy nem adnak valamilyen eszközhöz illesztőprogramot, a gép pedig kéri, akkor a következő módon kell telepíteni, ami nekem nem sikerült.:( Én így próbáltam frissíteni:

1. Lépés: Nyissuk meg az eszközkezelőt. [link]

2. Lépés: Jobbkatt az ismeretlne eszközre, majd illesztőpogram frissítése [link]

3, Lépés: Itt válasszunk a két lehetőség közül(mind a kettőt megpróbáltam.), amikor már letöltötte, és telepíteni az illesztőt akkor 10-ből 10x ezt csinálja:

[link]

Már minden létező dolgot nempróbáltam(többször is írtam ezzel kapcsolatban ebben a topicban), de elvileg ennek a dolognak minden esetben működnie kéne, de nem akaródzik.

Vezérlőpultban ez a kép fogad: [link]

Ezt az illesztőprogramot töltöttem le, [link] de sokra nem mentem vele.

Xbox 360 wired controller, Win7 64bit.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10583) MdewC válasza ferni (#10580) üzenetére


MdewC
nagyúr

Egyet értek és nekem is évek óta fontos a kontra és a beadás is. Ez mellett persze a védekezésen van a fő hangsúly, persze az a legszebb, ha tudsz variálni stílusokat és egy jó passz kombinációval vagy egy szereléssel megleped az ellent. Vegitossj7 kollégával és Francesco003 kollégával is ezért szeretek játszani, mert nehéz ellenfelek, változatosan nyomják, lehet aprítani egymást és megvan a tisztelet! Sajna ez hiányzik az onlineból sokszor! (Nekünk is illene még pár meccset letolni, mondjuk én is eléggé rászakadtam a wcup-ra! :DDD)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10584) dracox válasza ferni (#10581) üzenetére


dracox
addikt

Most már világos..Ezt nem tudtam, hogy egy van belőlük.... Igazából CR-t ismerem személyesen.. lehet megkérdem majd, hogy kérjen egy ilyen lapot nekem csak ST-ben :DDD

(#10585) MdewC


MdewC
nagyúr

Kérlek ezt lessétek Skacok! :D

Ezeknek most nagyon örültem, a kolumbiai kerettel sikerült alkotni: egy ollóval bead és félfordulattal kapást és egy bombinyeket beakasztani online... :DDD

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10586) dracox


dracox
addikt

Ez az Ochoa tuti turbó lapot fog kapni :DDD

(#10587) pifu76 válasza LendvaiFeri1 (#10582) üzenetére


pifu76
tag

gyaluld le a Win. 7-et aztán tegyél fel Win8-at. jobb is gyorsabb is, ott sztem nem lesz problémád. :K

(#10588) MdewC válasza dracox (#10586) üzenetére


MdewC
nagyúr

Turbó SPL-t! :C

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10589) dracox válasza MdewC (#10588) üzenetére


dracox
addikt

Kivédte a brazilok szemét is :DDD

(#10590) argentin27


argentin27
senior tag

:C

Most vertem agyon egy FULL TOTS csapatot kivéve Messi volt sima lapos! Jó meccs volt 5-1 lett csak az volt a baj hogy a koma annyiból állt hogy 25-30 -ról zúzta rá a kapura álandóan és kész, közelebb nem is merészkedett! Azért ez vicces nem? A TOTS-eknek bitang lövési statjai vannak és csak erre játszani vicc! Azt nem értem hogy ha arra megvan az esze hogy ilyen bitang drága csapatot összehozzon akkor miért nem próbál meg játszani is velük??? :Y

(#10591) 4ron


4ron
senior tag

Nem tudom volt-e már, de van egy szavazás a FIFPLAY.com-on, mely felmérésnek célja a hivatalos sajtóközlemény szerint az, hogy az EA Sports minél jobb képet kapjon a játékosok igényeiről. Elég sok szavazat van és állítólag továbbítani fogják majd a listát. Én már szavaztam, egy próbát megér :)

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#10592) Blashe


Blashe
aktív tag

Első osztályban tanyázok és eléggé adja a játék mostanában :)
Ellenfelem elég hamar feladta.

(#10593) LendvaiFeri1 válasza Blashe (#10592) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Csapatról képet plz.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10594) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Rui Patríciot nagyon élethűre sikerült megcsinálniuk az EA-s srácoknak, ugyanis ezzel kedveskedett nekem:[link]
:DD

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#10595) gabee0324


gabee0324
tag

Ezek nagyon pörögnek! Eddig 6-ból 6 online. :C

[link]

[ Szerkesztve ]

(#10596) Blashe válasza LendvaiFeri1 (#10593) üzenetére


Blashe
aktív tag

[link]

Ezen a védelmen, ember legyen a talpán aki átjut :)
Nagyon kevés gólt kapok velük.

[ Szerkesztve ]

(#10597) LendvaiFeri1 válasza Blashe (#10596) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó, olasz védeleeeeeeeeeeeeeem.:D :R

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10598) evibly válasza gabee0324 (#10595) üzenetére


evibly
senior tag

Ilyen összeállításon már én is gondolkodtam, de nem voltam elég bátor, hogy összerakjam és online meccseket játsszak velük :-)

És egy ilyen ratinggel rendelkező csapat jellemzően milyen ellenfeleket kap?

(#10599) gabee0324


gabee0324
tag

80 körülieket dobál! Volt már 84-es Seria A is! Engem megleptek, azt mondom egy próbát megér! :K :K :K

(#10600) gabee0324


gabee0324
tag

Huszti és Stieber a legjobb, Szalai meg OP fejes! ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 14
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.