Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 14

Hozzászólások

(#10801) elod22 válasza dracox (#10799) üzenetére


elod22
senior tag

Kinyitottam 100 pakkot és semmi eddig :)
Még hátravan 60, remélem valami pottyan.

És pottyant is :D

[ Szerkesztve ]

(#10802) boff válasza elod22 (#10801) üzenetére


boff
senior tag

Ez az ajándék pakkból?

(#10803) elod22 válasza boff (#10802) üzenetére


elod22
senior tag

Igen :D
A 160-ból még maradt kb. 50 de már nagyon unom nyitogatni :)

(#10804) boff válasza elod22 (#10803) üzenetére


boff
senior tag

Neked legalább esett egy értékes.. Mondjuk én csak 40-50 pakkot nyitottam amit így ajándékba kaptam de azokból visszajött 50k mert az összes quicksell-be ment el aztán ennyi.

(#10805) ferni


ferni
őstag

jó pár napja kicsit beleuntam az EUs csapatomba, így 1 idényt letoltam egy 433(5) felállású Dél-Amerikai csapattal, akikkel sikerült is behúzni az VB-t, de azért annyira jók nem voltak.

viszont Hulk és Oscar nagyon jó volt, Oscar pont az volt ,akit kerestem KK posztba és még hasonló EUs játékos sincs, mint ő és nagyon is bevált :R az a Medium-High workrate pont tökéletes :R
a másik az Hulk, valami elképesztő, szavakba nem tudom önteni és az a balláb... :Y és még a jobblába se használhatatlan, hiába 2 csillagos.... pedig féltem ettől, mert Robben a sima UTban siralmas volt jobbal...
így hát alkottam egy hybridet miattuk :P

és Hazard így, hogy felturbózták bakker nagyon durva :C be is raktam KKnak, mert ilyen statokkal még 6 chem-mel is állat.... nagyon durván tolja, nézze meg mindenki a statjait, aki még nem látta :Y
majdnem az összes statja 90 felett van ;]

szóval most egy ilyennel alkotok:
http://www.futhead.com/14/worldcup/squads/13606572/
mindenkinek max összhang, csak ugye Hazardnak nem, bár nem is lehet észrevenni rajta, annyira túl van húzva az ember :C
meg ugye Thiago Silva JHVbe... :C mert még mindig nem dobott a játék egy brazil jobbhátvédet.... :(((

[ Szerkesztve ]

(#10806) dracox válasza elod22 (#10801) üzenetére


dracox
addikt

Na az szép fogás.. ez jobb, mint a zöld Benzema. pakkok ára vissza is jött ;] gratula :C

(#10807) MdewC válasza ferni (#10805) üzenetére


MdewC
nagyúr

Adom Maicont Baloért 1v1-be. :D

Bakfitty! :D Afrika most hozott egy gyorskilépős meccset 4-2, meg plusz 3 kapufával! :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10808) argentin27 válasza ferni (#10805) üzenetére


argentin27
senior tag

ferni:

Én is ráúntam az EU csapatomra mert valahogy nem megy velük a játék valamiért nem megy úgy mint a DélAmerikaival pedig az EU-s is elég bitang keret!
A DélA-val megnyertem az online VB-t de az EU-val egyszerűen nem tudom, elődöntőben beszopom velük álandóan és nem is úgy zúzzúk nekem mina DA!
Ezek a kereteim:

[DélAmerika]

[EU]

Esetleg valami javaslat???

[ Szerkesztve ]

(#10809) MdewC


MdewC
nagyúr

Hopp, egy Alexis esett 1db játékos pakkból! :))

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10810) argentin27 válasza MdewC (#10809) üzenetére


argentin27
senior tag

Én játszattam és eszméletlen fürge, ügyes kis pocok a chilei, főleg mióta kapott upgrade-t!

(#10811) MdewC válasza argentin27 (#10808) üzenetére


MdewC
nagyúr

Szvsz az eu keretben lassúak a KTK-k. ;) Am bitang csapatok!!!

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10812) argentin27 válasza MdewC (#10811) üzenetére


argentin27
senior tag

Igen észrevettem, valószínű hogy azért nem megy velük olyan jól mint a DélA-val, de nincs más alternatíva csak Iniesta, Fabregas, Candreva, Kroos de mind lassú! Nem éppen egy Messi-DiMaria páros akárhogy nézzük!
Na most felcsigáztál és elnyitogatok vagy 500K-t hátha esik fürge EU KTK! :R :R :R

(#10813) Scale válasza elod22 (#10803) üzenetére


Scale
őstag

Milyen ajándék pakkból? A VB-s pakkok mellé járókból esett?

(#10814) argentin27 válasza MdewC (#10811) üzenetére


argentin27
senior tag

Lehet kipróbálom ezt: [olasz attack]
abból ügyködünk amink van!

(#10815) argentin27


argentin27
senior tag

De jó lenne nyitni egy Benzemát! :R :R :R

(#10816) dracox válasza argentin27 (#10815) üzenetére


dracox
addikt

Vagy majd holnap egy felturbózott Neymart! Tuti fog kapni a mai meccse után :K

(#10817) argentin27 válasza dracox (#10816) üzenetére


argentin27
senior tag

Az biztos!
Nem szeretem az EU csatáraimat Sturridge-t és Balo-t azért kéne Benzema! Néztem a statjait húú ember ez egy állat!

[ Szerkesztve ]

(#10818) elod22


elod22
senior tag

Itt vannak az én csapataim:
EU [link]
DAM [link]

Scale: A WorldCup-ban nyitott csomagok után kapott 5000-es csomagban esett.
MdewC: én már kb. 5 Balo-t kellett quicksellel eladjak :)
Dracox: Az elmúlt napokban ismét a spanyol ligás csapatommal játszok. Jelenleg így [link] néz ki. De most, hogy Benzema LW lett, lehet visszatérek a jól bevált 4-3-3-ra a Benzema-Costa- Di Maria trióval. SIF Pedro, zöld Benzema árából és a maradék 3 millió zsetonomból pedig beszerzem Di Maria, Modric és Ramos lapokat TOTS változatban.

(#10819) ferni válasza argentin27 (#10812) üzenetére


ferni
őstag

de milyen fürge KTKra vársz? olyan nincs, Candreva a leggyorsabb 86 sprinttel, aztán Matuidi 83, Valbuena 82, Götze 82.
én tuti 2 csatárt tennék vissza két KTKnak és ha meg van Benteke őt előre :P
nekem a Benteke- Mandzu-Remy trió vált be elől 451en, de van még bőven gyors csatár EUban.

(#10820) argentin27 válasza ferni (#10819) üzenetére


argentin27
senior tag

Közben rájöttem megnéztem a futhead-on! Visszavonok valami gyors csatárt Candreva mellé mondjuk Rossi-t és már futnak is a bírkák!!!

(#10821) argentin27


argentin27
senior tag

Ez nem hiszem el megint LAGG GECI AZ EGÉSZ ONLINE!!!! KURVA ANYÁTOKAAAAAAAAAAAA

(#10822) dracox válasza elod22 (#10818) üzenetére


dracox
addikt

Elég jónak tűnik a liga bbva-s csapatod így is, de majd ha elkészítetted a végleges felállást játékosokkal akkor tolhatunk pár meccset :))

[ Szerkesztve ]

(#10823) almos94


almos94
aktív tag

Még jó, hogy nem csal a játék. Nem kaptam két fejes gólt a hosszabbitásban, nem futotta le az ellenfél Hazard-ja labdával az enyémet, minden tökéletesen működött...JA MÉGSEM!!! :W :W :W

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#10824) MdewC válasza argentin27 (#10820) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nagyon egyszerű! :) Nekem is megvan Sturridge, KTK-ban játszatom, mert ott a legveszélyesebb!!! Messze jobb ott, mint ST-ben és le is van tudva a gyors KTK kérdés! ;) Kapjon egy Maestro tuningot és Ready!!! Mellé tuning Candreva fullos, előre meg egy OP bika és jobb lesz a keret, mint valaha. Annyi, hogy Sturridge nem tudom milyen lábas, ha jobb, akkor a bal KTK-ba tedd! :) (ahogy Ferni is mondta.) :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10825) MdewC válasza elod22 (#10818) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ezt most inkább nem is láttam... :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10826) almos94


almos94
aktív tag

Iniesta szép kis tuningot kapott, ki is próbálom WC-ben. Neymar pedig nem fog WC-ben 89-re változni, brutális statjai vannak egyébként. :DDD

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#10827) danikollar válasza almos94 (#10826) üzenetére


danikollar
őstag

Pedig Neymar is megkapta a tuningot megint WC-ben!

(#10828) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

ÉN is megkaptam a tuningot a wc-be a reggeli kávé után. :DDD

(#10829) almos94


almos94
aktív tag

Akkor elnézést! Egy ismerősöm reggel még nem kapta meg... :R

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#10830) Yodamest


Yodamest
veterán

Én csak ezt nem értem, hogy lehet ilyen szarul megírni egy játékot...
Meccset találni kb lehetetlen, ha mégis találok 1 óra után és nyerek véletlenül akkor meg: sajnáljuk de hiba történt.... na kösz
Tehát ekkora fost nem tudom, hogy tudtak összerakni utoljára vettem én is fifát az biztos....
Érdekes más játékokban azonnal van szerver, matchmaking hibátlanul működik ez miért ilyen szar?

(#10831) vegitossj7 válasza Yodamest (#10830) üzenetére


vegitossj7
addikt

Mert ez nem érdekük, a profit megvan, nincs konkurencia, az emberek meg veszik mint a cukrot, főleg a PC-s Fifát a coinhackerkedés miatt, mint az elmúlt 4 évben, most is szarni fognak a játékosok fejére és mégjobban elbasszák...
5k alatt kell venni, többet nem is ér ez a szenny...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#10832) septoXe


septoXe
tag

Sziasztok!

Tudtok olyan oldalt mondani ahol megtudom nézni a játékosok karrier módbeli árait.
Sokkal könnyebb lenne gyors megnézni neten,hogy megbírom e venni.! :)
Tipp???

(#10833) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Szerintetek megéri megvenni Eto'o helyére RvP-t?

Mostani keretem: [link]

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10834) almos94


almos94
aktív tag

Őt ha valaki próbálta BPL csapatban, akkor lécci irjon majd, statjai nagyon jók, egyedül fejelésben gyenge és alacsony (ez a kettő pedig a Fifában nagyon fontos).

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#10835) boff


boff
senior tag

Help! Valami ésszerű magyarázat kéne arra, hogy 2. osztályba idáig 4/4 meccs miért a 90.-ik percbe fordít az ellenfél? Több gólos előnnyel is, volt 1 meccs aminél 2:0-ról fordított 3:2-re a 90.-ik percbe.. Meccs közbe nem sok köze van az ellenfélnek a játékhoz de mindig a 90.-ik percbe jön egy átok és megfordítja a meccset.. És direkt 1-2 napos kihagyásokkal játszom most az online idényt de mindig ez van..

(#10836) MdewC válasza almos94 (#10834) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem próbáltam, de szvsz túl alacsony CB-nek. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10837) Sanceee FC válasza LendvaiFeri1 (#10833) üzenetére


Sanceee FC
csendes tag

Nekem megvolt, de nem sokra mentem vele a BPL csapatomban. Nem is túl gyors, nem is elég erőszakos, de cselezni azt jól lehet vele. Inkább eladtam és ráfizetéssel vettem egy Agüero-t, majd később még egy Suarezt is. Eto pedig Suarez cseréje, ha sebességre vágyom :)
Mondjuk ha jobban tudnék cselezni, lehet bejött volna RVP is.

Azt viszont megjegyezném, hogy tegnap kaptam az öreg Persie-től három, azaz három fejes gólt egymás után David Luiz mellől. Szóval tud fejelni, ha úgy alakul az EA akarata.... :D

(#10838) almos94 válasza MdewC (#10836) üzenetére


almos94
aktív tag

Igen, nekem is ez a bajom, pedig a statjai nagyon ütnek, azért 10-12k-t nekem megér, majd kipróbálom egyszer. Mondjuk, ha az ellenfél nem a fejjátékra épit, akkor jó lehet, de ezt meg nem lehet előre tudni...

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#10839) MdewC válasza almos94 (#10838) üzenetére


MdewC
nagyúr

Annyiért veszteség nélkül ki lehet próbálni. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10840) danikollar válasza LendvaiFeri1 (#10833) üzenetére


danikollar
őstag

Szerintem nagyon jó RvP. Brutális lövése van. Nálam Suarezt és Agüerot is kenterbe verte.

[ Szerkesztve ]

(#10841) Yodamest


Yodamest
veterán

A fordítás a 90. percen a handicap miatt van. Amikor vesztésre áll egy csapat felerősödnek a játékosok, sokkal erőszakosabbak lesznek, minden labdát elérnek.
Én meg azt nem vágom, hogy miért van az ellenfélnek mindig olyan jó kapusa. Nálam Cech meg Lloris van, de sose védenek olyan jól mint az ellenfél kapusai.
Utóbbi 10 meccsből 8 szor az ellenfél kapusa lett a meccs legjobbja, nem egyszer 9.9-es értékeléssel!!! Ezt nem tudom megérteni mitől van, olyanokat védenek hogy az nem igaz, én meg egy hót gyenge erőtlen lövést kapok és vagy becsurog, vagy kiüti a kapusom az ellenfélhez aki belövi...
Már megszoktam, hogy 3. lövésre mennek be a labdák, tehát rálövöm mondjuk Lamparddal 16m-ről, a kapusa naná hogy védi, felpattan a laszti, ráfejelem lendületből Bentekével, azt is kitenyereli a gólvonalról a kapus, majd érkezik Hazard a 3. hullámban és ő már ÉPPHOGY eltudja lőni a kapus mellett, kb így néznek ki a gólok.
Nálam meg Balotellivel ellövi 35 méterről és gól... na mondom kösz.

(#10842) almos94 válasza Yodamest (#10841) üzenetére


almos94
aktív tag

Ismerős, van, hogy akár rúgok véletlen 3 gólt, de akkor is az ellenfél kapusa a legjobb. Meg kikapok mondjuk 5-4-re, az ellenfél 4 gólját egy játékos lövi és akkor is a kapusa a legjobb. :W

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#10843) boff válasza Yodamest (#10841) üzenetére


boff
senior tag

De akkor nálam miért nem erősödnek fel soha a játékosok? :D Vesztésre állok és 90.-ik perc akkor általába mindenkinek mintha 50-el lemenne minden értéke és örülök ha megúszom gól nélkül a végét.(99 fitness)

(#10844) Sanceee FC válasza boff (#10843) üzenetére


Sanceee FC
csendes tag

A 80. perc és a lefújás közötti idő valóban egy szürkületi zóna. Van amikor tényleg feltámad mindenki és 3-0-ról is lesz egy X a végére, vagy fordít az ellenfél, mert 5 perc hosszabbítást ad a spori.

Nem tartozik a hozzászólásodhoz, de a másik kedvencem pedig az a srác, akivel már többször találkoztam szerintem.
Full ázsiai keret, benne ezüst játékosok, mind 80+ paceval és mindenkit szerelnek, minden kapura lövés gól. Persze én sem vagyok nagy védekező, de mivel sima FUT-ban találkoztunk ugyanazon osztályban így elméletben a tudásnak is kb. egyformának kellene lenni. A papíron erősebb csapattal azért illett volna legalább egy gólt lőnöm, de még az sem jött össze és legyalult a pályáról...

[ Szerkesztve ]

(#10845) vegitossj7 válasza boff (#10843) üzenetére


vegitossj7
addikt

Felerősödnek, ilyenkor azt hiszi az ember, hogy ő a király, mindent jól csinál és az ellenfél a szar :K
Közben meg az ellenfél kapja a hendit és ő anyázza az EA-t :U
Megoldás:
Más csapat készítése, mással tolni 1-2 napig, vidiket lesni nyertesekről (Fifaralle), 1 feles minden vereség után :DDD

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#10846) evibly válasza boff (#10843) üzenetére


evibly
senior tag

Nálam is ment a hullámvasút legutóbb:

2:0-ra mentem, de már gondoltam is, hogy ez így túl sima, tuti lesz valami. Lett is, mert az ellenfél tipikus beadom oldalról, Benzema befejeli gólokkal feljött, sőt, vezetett a 2. félidő közepe tájékán 2:3-ra.

Tehát zsinórban szórt 3 fejes gólt úgy, hogy hozzá sem tudtam szagolni, és mindezt a semmiből, mindenféle előzmény nélkül.

De ez után az a ritka eset volt, hogy én is visszajöttem, szintén két góllal és végül nyertem 4:3-ra. Eléggé őrület volt :))

(De nem ez a tipikus, hanem amit ti írtok, vagyis a 90. percben való szívás valami nevetségesen összehozott góllal.) :DD

(#10847) boff válasza vegitossj7 (#10845) üzenetére


boff
senior tag

2 csapat van, mind2-vel ugyanez volt de csak a másodosztály ilyen. Mintha nem is ember játszana hanem valami ultimate-tól 16x erősebb szinten a gép kezdene játszani a 90. percbe és a bíró meg addíg hosszabbít amíg nem fordít.

(#10848) Yodamest válasza Sanceee FC (#10844) üzenetére


Yodamest
veterán

Attól, hogy egy ligában vagytok nem biztos, hogy egyenlő tudással!
PL: vannak sokan ilyen ős fifások, akik úgy építik a csapatot, ahogy jutnak fel szóval lehet, hogy 2. osztályban vagytok mindketten, de ő olyan jó játékos, olyan régóta tolja, hogy indít egy új UT, tök alap bronz játékosokkal és azokkal is feltud jutni a 2.-1. osztályba és közben vesz ezüst játékosokat ahogy van annyi zsetonja.
Meg persze van a másik véglet, aki ilyen full színes lapok, meg minden, Robbentől kezdve minden megvan neki és mégsem tud feljebb jutni a 5-6. osztálynál.
Én speciel előre örülök neki, ha a 2. osztályban full erős keret jön ellenem mert az azt jelenti, hogy nem játszik olyan jól a gyerek, de ha jön egy ilyen ezüst-bronz csapat, na akkor kezdek már előre félni!

(#10849) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

Én még nem kaptam bronz csapatot szerencsére.Igaz a 4. osztályba vagyok.Most toltam 1 meccset és 3-1 lett a vége.Kikaptam de úgy hogy az ellenfelem nem rugdosta előre a labdát nem igazán volt cselezgetős játékos és még futni se futott gyorsan.Hihetetlenül szépen játszott.Ritkán látni ilyen játékost.Alkalmazkodtam hozzá és nagyon jó meccset játszottunk.Kár hogy véget ért.

(#10850) boff válasza Sanyicucu (#10849) üzenetére


boff
senior tag

Én 3.-ik osztályba kaptam még 1 full bronz csapatot, 28:0 lett ide. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 14
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.