Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 14

Hozzászólások

(#1) Dinter


Dinter
addikt

Minimális gépigény:

Processzor: Celeron E1200 Dual-Core 1.6GHz vagy Athlon 64 X2 Dual Core 3600+
Videókártya: GeForce 8400 Series vagy Raedon 9550 DX9 támogatással
Memória: 1 GB RAM
Op. rendszer: Windows XP
Tárhely: 8GB

Megjelenés: 2013. szeptember 27.

XBOX360/PS3/PC trailer:

Éld át a látványos gólszerzés örömét a FIFA 14 játékban! A FIFA 14 a nagy meccseket idéző élményt ígér, ahol a játékosok a díjnyertes játékmenet fejlesztéseinek köszönhetően a középpályáról felépített támadásokkal, a mérkőzés iramának diktálásával teremthetnek helyzeteket. Éld át a gólhelyzetekhez vezető játék fokozódó feszültségét és a tökéletes lövés izgalmát! A Tiszta lövés nevű új funkciónak és a vadonatúj labdafizikának köszönhetően minden kapura lövés valószerűnek fog tűnni, és amikor a futballisták tökéletesen találják el a labdát, az élmény felemelő lesz. A FIFA 14 lebilincselő online funkciókat és élő szolgáltatásokat kínál, melyek közvetlen kapcsolatot teremtenek a sporttal és a játékosok között az EA SPORTS Football Club segítségével. A FIFA 14 a foci közösségi hálója, ahol a szurkolók találkozhatnak és versenghetnek egymással, és osztozhatnak az élményben több millió másik játékossal a világ minden tájáról

Tiszta lövés (Pure Shot) – A kapura lövés átalakult. A játékosok változtathatnak az iramon és a megközelítési pályán, hogy megtalálják a legjobb helyet, ahonnan a kapuba bombázhatnak. A jól eltalált lövések érzésre is nagyobb sikerélményt nyújtanak. A szép lövéseken túl a játékosok kibillentett helyzetből és kapásból, célzás nélkül is próbálhatnak kapura lőni.

Valódi labdafizika – Találd el pontosabban és erősebben a labdát. A valósághű labdafizikával lemodellezett röppálya lehetővé teszi, hogy a labda eltalálásakor távoli bombákat, meredeken csavarodó, illetve pontosabb lövéseket adjanak le, pont úgy, mint a valós meccseken.

Labdavédés – Urald a középpályát és irányítsd a meccs tempóját! Pattintsd le és tartsd távol a védőket a labdától, miközben a labdát vezeted. Erőből is kiszoríthatod az ellenfeleket, mielőtt átvennéd a labdát, hogy aztán lerázd a védőket és helyzeteket teremts.

Csapattárs intelligencia – Jobb döntéshozással feszesebb, okosabb emberfogást és lekövetést kínál a játék, ahol a védők felismerik a helyzeteket, és támogatást nyújtanak a labda visszaszerzéséhez. A támadó játékosok új módokon járhatnak túl az ellenfelük eszén, és legyűrhetik a keményebb, okosabb védelmet is azáltal, hogy helyet teremtenek maguknak, felfutnak a vonal mentén és tempót váltanak.

Sprintelő labdavezetés – Gyors, váratlan irányváltoztatásokkal rázhatod le a védőket, miközben a labdával sprintelsz. A játékosok bármerre elmozdulhatnak, miközben megőrzik a lendületüket és megtartják a labdát.

Változó labdavezetési érintések – A labdavezetés első érintéses irányítása változik a sebességtől függően. Az ügyesebb játékosok uralmuk alatt tudják tartani a labdát, míg a kevésbé képzettek kevesebb jó érintést és több bizonytalan labdavezetést hajtanak végre, ami lehetőséget ad a védőknek, hogy elvehessék a labdát.

Második esély szerelések – A szerelési zóna megnövekedett, hogy a védők különféle szereléseket kombinálhassanak, hamarabb visszanyerhessék az egyensúlyukat egy rontott szerelés után, és legyen egy második esélyük is a labda megszerzésére.

Nyesett átlövések csavarása – A játékosoknak lehetőségük lesz úgy csavarni a labdát, hogy elkerülje az ellenfelet és pontosan érkezzen a csapattárshoz, vagy szabad helyre kiugratáshoz.
Ügyességi játékok – Kompetitív gyakorlási mód, amely lehetővé teszi, hogy a játékosok elsajátítsák a FIFA 14 alapvető labdakezelési trükkjeit. Legyél gyorsabb, jobb játékos, fejleszd képességeidet, és versenyezz saját teljesítményed vagy barátok ellen a vadonatúj minijátékokban.

Karriermód – Egész évben kutathatod a tehetségeket az új Globális Tehetségkutató Hálózattal, amely életre kelti a profi felderítők világát. Fejleszd és finomítsd a hálózatodat, és kutasd fel az ígéretes tehetségeket, hogy felfedd a képességeiket és tulajdonságaikat az átigazolási időszakra. Az új központi oldal segítségével könnyebb navigáció, kevesebb zavaró tényező és élő felderítői jelentések állnak majd rendelkezésre.

Teljes hitelesség – Az EA SPORTS hitelességének biztosítéka a hivatalosan licencelt klubok, bajnokságok és a több mint 15 ezer játékosból álló adatbázis.

Képek a játékból:

[ Szerkesztve ]

(#2) Dinter


Dinter
addikt

Mivel még nem volt ilyen téma, gondoltam csinálok egyet :)

(#3) balazs022


balazs022
csendes tag

Azt hiszem ezt is megveszem :DDD Bár félek, hogy nem lesz sok újítás a 13'-hoz képest, de akkor is. :D

(#4) balazs022 válasza Dinter (#2) üzenetére


balazs022
csendes tag

Jól tetted, már ideje volt. Nem sokára jön :)

(#5) Dinter


Dinter
addikt

Next-gen fifa arcok:

További képek

[ Szerkesztve ]

(#6) bandi0000


bandi0000
nagyúr

szóval akkor 100% hogy nem lesz új motor PC-re?

Xbox One: bandymnc

(#7) Dinter válasza bandi0000 (#6) üzenetére


Dinter
addikt

Igen.

(#8) bandi0000 válasza Dinter (#7) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ez azt marha jó, de azért lesz valami változás nem? Finomítottak a régi motron nem?

Xbox One: bandymnc

(#9) Dinter válasza bandi0000 (#8) üzenetére


Dinter
addikt

(#10) pifu76


pifu76
tag

nem tudja valaki pc-s verzióhoz magyar nyelven, sehol nem lesz elérhető a 24 ultimate team csomag? csak megint a konzolosok járnak jól?

origin-en mintha láttam volna, de ott azthiszem csak angolul lehetne megkaparintani az extra pc-s verzsönt :O

van valakinek valami infója erről? :U

(#11) Breki


Breki
veterán

FIFA 14 - Pure Shot & Real Ball Physics Trailer [HD]

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#12) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Várós:))

(#13) total90


total90
veterán

Topik követő hsz.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#15) Toxy


Toxy
aktív tag

(#16) d.véderjoe válasza Toxy (#15) üzenetére


d.véderjoe
tag

én letöltöttem, de nem indul el :(
csak fekete képernyő és a fehér nyilacska látszik...
update: csak default beállításokkal indult el!

[ Szerkesztve ]

(#17) Toxy válasza d.véderjoe (#16) üzenetére


Toxy
aktív tag

nálam minden rendben. minden beállítást maxra tettem. s rendesen fut

csináltam is egy gameplayt. (vmiért nem hd-be tette fel)

http://www.youtube.com/watch?v=jPFqzuUvP6E

(#18) Goatman


Goatman
aktív tag

Lenovo G580 laptopom van, (Pentium B960, 4Gb, GT635M) és nem hiszem el, hogy a FIFA 13 copy-paste grafika, ami eddig a 13-ban maxon ment, a demo-ban low-on is akad :W Drivert is frissítettem, totál diavetítés. Itt is elkezdték számolni a stadiont körülvevő városrészt á lá Crysis? Vagy a vegyél konzolt/bővíts gépet kampány újabb pofátlan megnyilvánulása ez?

[ Szerkesztve ]

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#19) bence188


bence188
tag

Nekem nem akar elindulni. Rámegyek hogy játék erre nem csinál semmit. Nem tudjátok mi lehet a baja?

(#20) Toxy válasza Goatman (#18) üzenetére


Toxy
aktív tag

Nekem 7670M van ami pár %-al jobb mint a gt635M és vigan megy minden fullon.

tehát nem tudom nálad mi a gond.

biztos hogy a dedikált vga-t használja fifa?

(#21) petyusz851 válasza Toxy (#17) üzenetére


petyusz851
tag

Második gólod az nem volt semmi külivel szépen kilőtted a hosszúfelsőt :C :Y Amúgy én is letöltöttem minden fullra állítottam és minden rendben van szépen fut laggolás sincs. :) Nem lett rossz játék sőt FIFA13-nál már szerintem most jobb fényévekkel. :D

(#22) Toxy válasza petyusz851 (#21) üzenetére


Toxy
aktív tag

igen, valóban szép gól :)

szerintem is nagyon jó lett már a demó is.
sokan írják hogy alig változott, ugyanaz mint 13 ránézésre. No ez nem igaz. Oké aláírom a grafika nem sokat változott, bár a mezek gyűrődnek mostmár.

de a játékmenet, a játlkosok mozgása, a labdakezelés tovább finomodott s sokkal élvezhetőbb mint a 13ban.

Szerintem aki teheti próbálja ki, mert úgy lehet érezni a különbséget.

(#23) mycsu29 válasza Toxy (#22) üzenetére


mycsu29
tag

Én is csatlakozom, szerintem is jobb lett.
Nekem élethűbbnek tűnt a demo alapján, mint a Fifa 13.

"...Pogánynak tartanak, mert nem tűröm a papok hatalmát..."

(#24) mycsu29 válasza Goatman (#18) üzenetére


mycsu29
tag

Én Dell Inspiron 15R N5110 laptopon ( Intel® Core™ i7-2630QM, GeForce GT525) próbáltam ki a demo-t max beállításokkal és tökéletesen ment.

"...Pogánynak tartanak, mert nem tűröm a papok hatalmát..."

(#25) Goatman válasza mycsu29 (#24) üzenetére


Goatman
aktív tag

Koszi mindenkinek, vegul egy alapos driver gyalu es registry pucolas segitett. Valamiert nem kajalta meg ezt a Lenovo altal 635re atnevezett 630Met, hiaba jelzett a kis ikon GPU aktivitast es adtam meg az nVidiat vezrrlonek..na mindegy.
En hatarozottan erzek nemi athallast a PES2013bol, kulonosen a labdavezetes es a becsuszas dinamikajaban, ami szerintem a jatek elonyere valhat. A fizika, ami kisse furcsa szamomra, meg nem pontosan tudom korulirni mi, de alapvetoen orvendetes, hogy szimulator iranyba tendal iden a sorozat.

[ Szerkesztve ]

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#26) TommyGun


TommyGun
őstag

Tegnap nyomtam vagy 2 órát a demot

Szerintem jobb lett a 14.

Jóval reálisabb lett a játékosok sebessége, azért a 13ban amikor kicselezek egy playert 2 lépés után már ott volt mellettem, most ha elmegyek melette ez már nehezebb lesz, mondjuk elmenni egy védő melett is nehéz lett, kivéve ha vmi nyomi nem csúszkál meg beleakar rohanni a playerembe...

A labda nélküli védekezés sokkal jobb lett, ugye amikor nyomod a passzt és magától előtte van a játékosod és fedezi a passzsávokat sokkal hatékonyabb lett, és ha végre közel érsz magától szerel is. 13ban volt hogy fél méterről szembe a labdabiroklóval is követte, most odalép, na nem annyira mint a 11ban ahol magától szerelt a gép de ha nagyon közel kerülsz nem követi hanem odalép, 13ban ez nem volt tökéletes mert túl közel passzsáv fedezéssel nem tudtál kerülni csak manuálisan. Ha nem megy el melletted a labdás egy csellel Az off playerek is jobban mozognak védekezésnél, nézzétek meg jobban mozognak a támadókkal és ha úgy van nem álldogálnak hanem besegítenek. A rúgás gombbal az odalépés is hatékonyabb lett. Szerintem a védekezés jóval hatékonyabb lett, persze ha becsúszol vagy odalépsz és nem jön be iszonyat otthagy a labdás, erre figyelni kell.

A támadásban szerintem az addig alkalmazott finom labdavezetést felváltotta ez a labdafedezős dolog. Nálam gamepeden klasszik kiosztással ha nyomva tartottad a trükk gombot akkor lassan vezette a lasztit pontosabban passzolt és némileg fedezte is de nem volt nagy szám. Ez az új lasztifedezés, rohadt jó szerintem. Ugyan lassabb lett a játékosok mozgása de szerintem túl gyors volt az egész labdajáték a 13ban, biztos mindenki tudja hogy 13ban 3 keresztpassz és már az ellenfél 16-osa elött volt a laszti, most jobban helyezkedik az ellenfél védelme nem annyira könnyű 3 másodperc alatt eljutni a 16hoz sem. Meg ahogy most észrevettem kifacsart/kiszorított testhelyzetből jóval pontatlanabbul passzol, és ez védekezésnél jól jön, ha rajta vagy akkor nem fog 20 méteres precíz passzokat tolni az ellen, jobban fel kell építeni a támadásokat, röhej volt hogy 3db 15 méteres passzból felvitte mindeki a lasztit a 16hoz, most már a középpályán is megkell tervezni a dolgot szerintem.

mellesleg én úgy érzem nem véletlen lassítja a játékot az EA, online meccsnél is szerencsésebb ha lasabb a játékmenet. Meg gyaorlatilag eddig annyi rárúgás volt 1-1 meccsen mint IRL egy fél szezonban.

Ha jól tudom csak az ignition motor nem került be a PCs fifába, de ez csak a next gen konzolokon lesz úghogy jelenleg olyanja még senkinek sincs aki halandó. Ez elvileg a játékosok közötti fizikát érinti majd. Ami szerintem most is javult egy picit, jobbak a mozgások. Kicsit pontatlanabb lett a játék ami nem baj, IRL is van meccs ahol szar minden. Ellenben minden más benne van a PCs verzióban, az új laszti fizika, az új rálövés. A laszti rúgás hangja és a kapufa kifejezetten jobb lett, tetszik.

Én már előrendeltem, ahogy néztem sok új játéklehetőség is belekerült, a menü is sokkal jobb lett, az egész hajaz a FUTosra, modernebb jobban átláthatóbb. A gépemen max felbontáson simán futott, nem gondoltam vólna, A 15-be amúgy már tuti belerakják az ingition motort. Állítólag a jelenlegi konzolok és átlag PCk nem bírják el ezért csak nextgen lesz.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#27) wednesday válasza TommyGun (#26) üzenetére


wednesday
őstag

Reméljük a 15-ben már lesz next gen, de elképzelhető sajnos a 16 inkább.

Azt tudom, hogy APU-s gép kell majd PC-n, mert ezeket a dolgokat, amit írtál azzal fogják számoltatni konzolon is. Ha ez rendelkezésre áll PC-n akkor egyszerűbb a portolás is.

Elég jó dolgokat írtál, főleg a labdatartás és védekezésről. Sok fifába hiányoltam, hogy nincs rendes középpályás játék, taktikázás stb. Azt hittem ez a 14 csak a 13 újracsomagolt változata lesz, de akkor szerencsére nem.
Mondjuk ez elképzelhető, hogy azért van mert rengeteg példány volt elkelni még a jelenlegi konzolokra (360, PS3) és ugye egyből jöhet annak a portja PC-re is. Ha a játékmenet javul az többet ér a grafikánál.

(#28) TommyGun válasza wednesday (#27) üzenetére


TommyGun
őstag

Az a baj hogy 2*3 perces meccset lehet csak tolni, így annyira nincs idő kitapasztalni mert hamar vége van, de egyelőre nekem tetszik. 13-ban benne van 800 órám, majd mindennap letolok vele 3-4 meccset online/offline.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#29) wednesday válasza TommyGun (#28) üzenetére


wednesday
őstag

Persze arra nagyon kevés az idő. A bírói ítéletekre leszek kíváncsi. Azt sose szerettem, hogy a saját 16-osomnál próbálok felszabadítani, azt ott kapok előnyszabályt, sima kifelé szabadrúgás helyett. Előnyszabály sokszor nem jól volt alkalmazva.

No meg az ütközési motor is néha érdekes volt. Volt, hogy felrúgja a 16-osánál a csatáromat, ami egy beívelt labdára futott, és a gép szerint ezt véletlen "karambol" volt.

(#30) fess válasza TommyGun (#28) üzenetére


fess
őstag

furcsállottam is,hogy olyan hamar elmegy a meccs,rá nem jöttem volna,hogy ezért :D

(#31) TommyGun válasza fess (#30) üzenetére


TommyGun
őstag

Sajna nem lehet feljebb tolni, mondjuk nem vágom micsoda hülyeség ez, 2*3 perc semmire sem elég, nyilván akinek tetszik megveszi és nem 1 évig ezzel fogja tolni. ráadásul ha jól tudom megjelenés után pár héttel le is szokták állítani hogy ne tudd használni a demot.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#32) vegitossj7 válasza wednesday (#29) üzenetére


vegitossj7
addikt

Amikor előnyszabályt ítél a bíró, akkor szimplán megállsz és szabadrúgást fogsz kapni. :D

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#33) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Na akkor ma az első meccs után tudatosult bennem,hogy a PS4-t első nap megveszem és nem várok Januárig :D
Nagyon-nagyon király :))

(#34) Carvus válasza TommyGun (#31) üzenetére


Carvus
senior tag

szerintem hamar lesz ehhez a demohoz is tool amivel pár dolgot lehet állítani!

(#35) TommyGun válasza Carvus (#34) üzenetére


TommyGun
őstag

Ha találsz ilyet belinkelhetnéd, ez szerintem nem warez. Én örülnék neki, már megrendeltem de szívesen játszanék hosszabb meccseket.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#36) d.véderjoe válasza Carvus (#34) üzenetére


d.véderjoe
tag

íme a tool amit kértél, bár én még nem próbáltam!

(#37) TommyGun válasza d.véderjoe (#36) üzenetére


TommyGun
őstag

Ha működik vki írja majd meg legyen kedves, csak este tudom kipróbálni...

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#38) Toxy válasza TommyGun (#37) üzenetére


Toxy
aktív tag

Működik. Tök jó!

(#39) TommyGun


TommyGun
őstag

Na az zsír, akkor este végre tudok maratoni tesztelést nyomni :)

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#40) salival


salival
aktív tag

Sziasztok!
Én mindig a legközelibb kameraállással játszok, ami 13ban a dinamikussal lehetett megoldani. Viszont itt a dinamikus is baromi távoli. Nem tudjátok, hogy lehet minél közelebbi kameraállást előhozni?

YNWA

(#41) TommyGun válasza salival (#40) üzenetére


TommyGun
őstag

Úgy hogy a fenébe látod kit lehet elöl indítani vagy hogy az ellennél épp indul e támadó?

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#42) salival válasza TommyGun (#41) üzenetére


salival
aktív tag

Radar. Nagyon megszoktam már évek alatt. Rákerestem a problémára a neten sokan panaszkodnak és várnak egy 1. napos frissítést a kiadáskor erre.
Közeli módnál sokkal kombinatívabban tudok játszani, jobban védekezni, cselezni.

YNWA

(#43) kungzi


kungzi
veterán

Origin-n elérhető a demo!

(#44) Carvus válasza kungzi (#43) üzenetére


Carvus
senior tag

egy pár napot késtél vele... :D

(#45) wednesday


wednesday
őstag

Na én is kipróbáltam a Demot, és tényleg több dolog változott, mint amit egyáltalán reméltem. Több mint a 12 és 13 között volt.
Teljes revolucióról természetesen nincs szó, de jobb lett a játékmechanika, amit lehet is érezni. Jobb a labdatartás, labdafedezés, védelem. Végre a többi védő is kiveszi a részét a védekezésben nem csak az az 1-2 amit mi irányítunk. Itt is körbeállhatják 3-an a támadót beszorítva és az előre passzt megakadályozva, így kénytelen hátra adni a labdát. Persze ehhez még sokat kell játszani, főleg a teljes játékkal, ahol nem csak ez a néhány él csapat van.
A változások eddig mindenképpen előnyösnek tűnnek. A PES-t is kíváncsian várom.

(#46) TommyGun


TommyGun
őstag

Viszont a rárúgás és a passz az sokkal gyorsabb lett, mármint nem gyorsabban gurul a laszti hanem maga a mozdulat. VÉGRE. Rohadt idegesítő volt a 13-ban hogy amíg rábikáztam, a mozdulat elkezésekor 2 méterre lévő védő odaért, ez baromi jó, sokkal jobb passzolni is pillanatok alatt elpöccinti ha kell.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#47) wednesday válasza TommyGun (#46) üzenetére


wednesday
őstag

Úgy vettem észre a sima passz is jobb lett. Végre nem csak a 2 pont közötti egyenes az egyszerű passz (amit marha könnyű keresztezni az ellenfélnek), ami csak lassította a játékot, hiszen egyenesen odament aki állt (ezért nem is mozoghatott) és kicsit statikus "flipperszerű egyértintőt" lehetett tolni csak. Most már kicsit helyezve van az átadás, próbálja úgy átadni, hogy az ellenfelet lehetőleg kerülje. Így életszerűbb is a játékosok mozgása és jobban lehet helyezkedni fordulgatni, több az apróbb ellépés.

Persze aki full manuálisan tolja annak ez nem volt eddig gond, hiszen oda helyezte a labdát ahova akarta (ahova sikeredett).

(#48) wednesday


wednesday
őstag

Jah igen, és én nem érzem azt, amit többen a FIFA 13 topicjába írtak volna, hogy lomhák lennének a játékosok és lassúak a passzok. Dortmunddal marha gyors ellentámadásokat vezettem. De ezek a dolgok eleve függenek a taktikától, felfejlődési sebesség hangolásától, a kényszerítőktől és a szöktetésektől stb.

[ Szerkesztve ]

(#49) TommyGun válasza wednesday (#48) üzenetére


TommyGun
őstag

Ha van hely megiramodni akkor baromi gyorsan lehet támadni csak most már sokkal nehezebb ezt megtenni de egy jó indítással bármi lehet, ez a része szerintem sokkal gyorsabb lett mint a 13-ban viszont jóval nehezebb ilyeneket indítani, ha jól rátapad egy védő nem tudsz megiramodni. Szerintem nagyon jó lett ez a 14.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#50) wednesday válasza TommyGun (#49) üzenetére


wednesday
őstag

Szerintem is jó lett. 12-13 váltásnál jóval több dolog van. Végül is logikus, hogy foglalkoznak ezzel a generációval is, hiszen ez fogja még kitermelni a fő bevélelt.

Kíváncsi leszek azért az új generációs gépekre készülő verzió minden fog különbözni. Szerintem elsősorban grafikában, de a játékmenet hasonló lehet. Majd kiderül.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 14
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.