Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 14

Hozzászólások

(#10651) ferni válasza MdewC (#10648) üzenetére


ferni
őstag

rendben, mostantól használom :)

(#10652) Francesco003 válasza MdewC (#10648) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Adom !!én pont most akartam írni:DDD

(#10653) Francesco003 válasza ferni (#10647) üzenetére


Francesco003
aktív tag

itt egy példa !
Jansent értem miért gyengébb a belgánál de rodrigeuz nem ...számomra ő most a top..wcbe

(#10654) ferni válasza Francesco003 (#10653) üzenetére


ferni
őstag

nem csak a statokat kell nézni.
Vertonghen nem elég gyors szerintem, míg Rodriguez nálam gyengébb, mint Jansen és a némettel az egész védelmem is sokkal stabilabb, az a 191 cm és a gyorsasága az nagyon üt együtt... én nem is szeretek alacsony szélsőhátvédeket használni, mert rengeteg fejes gólt lehet róluk kapni, Jansennél ilyen nem igen fordulhat elő :) (mondjuk ez a svájcinál se lenne nagy probléma, elég megnézni a statjait).
de ami tényleg Jansen mellett szól az az, hogy sokkal stabilabb az egész védelmem vele, mint Clichyvel vagy Rodriguezzel és ez nem igen mérhető statban :)

de persze mindenkinél más válik be, nem véletlen írtam oda, hogy "szóval nekem" :P Benteke is csak 81es mégis sztem ő a legjobb csatár egyértelműen a VBs UTban, a sima Fifában nekem nem vált be, de itt nagyon is, 1,4es gól/meccs mutatója van kb és van egy rakat gólpassza is.

[ Szerkesztve ]

(#10655) MdewC


MdewC
nagyúr

Tisztelet! :)

Mindenki nyugodjon le a csába, szvsz Ők a legjobb LB-k a wcupban! :DD Mondjuk utóbbit még nem próbáltam... :U :B

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10656) Francesco003 válasza ferni (#10654) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Nekem meg BAlotelli:DDDDD

Fiam megnyerte Neymart.......Messi ,Sanchez mellé már csak egy Suarez hiányozna vagy egy aguero.
Nézzem Hummelst tegnap még simán 83ma meg 87es jobb mint T. silvám...Beszarás..

(#10657) Francesco003 válasza MdewC (#10655) üzenetére


Francesco003
aktív tag

CSak az olasz de siklót még Böde is leszereli a FradibólD:DDD

(#10658) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

Suarez ktk vagy csatárnak a jobb? [link]

[ Szerkesztve ]

(#10659) MdewC válasza Francesco003 (#10656) üzenetére


MdewC
nagyúr

Adom, csak küldj már egy Balot!!! :D Adok még mellé Cavanit, Guarint, Luizt, Fernandinhot, Vargast, Marcelot, csak jönne már!!!

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10660) MdewC válasza Sanyicucu (#10658) üzenetére


MdewC
nagyúr

ST. Máshol nekem nem jött be.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10661) Francesco003 válasza MdewC (#10659) üzenetére


Francesco003
aktív tag

már kettőt adtam el 0ért:DDD

(#10662) Scale


Scale
őstag

Egyszerűen nem megy a játék :D Most is 87es csapat jön ellenem kék Mandzsuval és robben&reus párossal a szélén.. nem is ez a gáz, mert nem tudtak nagyon kapura lőni, ők lőttek 3x kapura de abból 2 gól is, én meg 11x lőttem kapura és 0.. valamiért nem igazán megy a gól szerzés, ez már a jó sokadik meccs amikor ez megy folyton. :(

(#10663) argentin27


argentin27
senior tag

Rohadék LAGGOLÓS qrva anyjába plusz mindenki FULL TOTS !!! HÁNYADÉK BANDA!!!
:W :W :W

(#10664) ferni válasza Francesco003 (#10656) üzenetére


ferni
őstag

akik benne voltak a heti TOTWban, de nem kaptak MOTM lapot, azokat is felturbózták, azért 87es pl Hummels.
[annak a 6 IFnek, akik ott vannak, nekik lett felturbózva a VBs lapjuk.]

(#10665) argentin27


argentin27
senior tag

Megnyerek nagy nehezen egy nagyon laggolós meccset erre a végén közni: sajnáljuk, de menny a kurva anyádba és BNF nekem a másiknak meg 3 pont !!! Ez vicc esküszöm!!!! :W

[ Szerkesztve ]

(#10666) MdewC


MdewC
nagyúr

A jó öreg turbó Kolumbinnya!! :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10667) Scale válasza ferni (#10647) üzenetére


Scale
őstag

Amúgy igen, érdekelne, hogy hogyan működik ez a hibrid csapat dolog :K

(#10668) Scale válasza ferni (#10647) üzenetére


Scale
őstag

Szia!
Amiket mutattál csapatok (dél amerikai-német, német-olasz) mennyit kóstálnak?
Ez eléggé tetszik a sprintes-fejelős első sor miatt :D

(#10669) MdewC válasza Scale (#10667) üzenetére


MdewC
nagyúr

Bejött a team? :) Taktikákat variáltad? :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10670) ferni válasza Scale (#10668) üzenetére


ferni
őstag

a kolumbiai csapatok nagyon olcsóak, egy komolyabb játékos nincs benne igazából.
a Mandzu, Persic, Maggio teamnél pedig csak Schweini aki drágább, mert Neuer helyett lehet Adler is, vagy Marchetti stb.

[ Szerkesztve ]

(#10671) MdewC válasza ferni (#10670) üzenetére


MdewC
nagyúr

Azért a kolumbiai játékosok többsége elég bitang jó. ;)

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10672) ferni válasza MdewC (#10671) üzenetére


ferni
őstag

az árukra értettem :D
játékban persze, hogy jók.

[ Szerkesztve ]

(#10673) ferni


ferni
őstag

amúgy már leírták itt valamikor ezt az összhangos témát, de most vissza nem keresem, de:
[link]
innen fogom mondani a példákat.

van az alapeset, tegyük fel, ha van 5 (de lehet itt akármennyi, 2től 7ig lehetségesek) összeköttetése egy játékosnak és mind az 5 sárga, akkor meg van a max összhangja, ha 1 piros és 4 sárga, akkor nincs meg, ha 1 piros 3 sárga 1 zöld megint meg van a max összhang, ha 2 piros, 1 sárga és 2 zöld ,akkor is meg van az összhang, tehát hybrideknél ki kell egyenlíteni a piros összhangvonalakat az a lényeg nagyon leegyszerűsítve.

van 6 féle eshetőség
1. Piszczek-Blaszczykowski. azonos klub és nemzetiség, ez a perfect link, futheaden ez világoszöld, ez 2 piros vonalat helyettesít, ezért van meg Blaszczykowskinak a max összhangja, csak ez az azonos klub és nemzetiség tud helyettesíteni 2 piros összhangvonalat.
Tehát az előző példához visszatérve 5 összeköttetésnél ha van 2 piros, 2 sárga és 1 ilyen perfect linked meg van az összhangod, mert ez 2t üt ki.

2. Sirigu - Thiago Silva, az azonos klubban játszók, viszont különböző nemzetiségűek, zöld szín/strong link, ez 1 piros vonalat helyettesít, Sirigunak ezért van meg a max összhangja, 1 piros, 1 zöld,

3.Ashley Young - Ashley Cole, 1 ligában, de különböző klubban játszó, azonos nemzetiségűek, ez 1 zöld vonal, 1 piros vonalat helyettesít, ezért van meg Cole összhangja, ez is strong link, másik példa erre De Rossi és Marchisio, Yaya,-Tioté, Ramos- Iniesta stb.

4. Xabi Alonso - Song, 1 ligában/bajnokságban játszók, viszont más klubban és más nemzetiségűek, ez a sárga vonal, ez nem helyettesít pirosat, ez a köztes állapot a piros és a zöld vonal között.

5. Balotelli - Di Vaio, különböző liga, viszont azonos nemzetiség, ez is sárga vonal.

6. sem a liga, sem a nemzetiség nem stimmel, ekkor jön létre a piros összhangvonal, erre van sok példa a fentebb linkelt csapatban.

angolul kicsit összegezve.
Chemistry links are connections between players in your team. When you place two players next to each other, they form a connection. This connection is represented by a coloured link.
Dead Link: Represented by a red line. Stands for no connections between two players.
League Link: A league link (or “Weak Link”) is represented by an orange line.
Nation Link: A nation link (or “Weak Link”) is represented by an orange line.
League & Nation Link: A league & nation link (or “Strong Link”) is represented by a green line.
Club Link: A club link (or “Strong link”) is represented by a green line.
Nation & Club Link: A nation & club link (or “Perfect Link”) is represented by a green line.

a perfect linknek fontos szerepe van, például a kolumbiai bundes csapat 2.0ás változatában Quintero és Jackson Martinez, ott épp ezért van meg Quintero összhangja, de perfect linkekkel ilyen csodákat is össze lehet hozni :D
[link]

remélem nem lett nagyon összevissza, próbáltam érthetően leírni példákkal és nem mindenféle hülye szót használva... de meccsnézés közben nem volt könnyű írni :D

ha túl össze-vissza és érthetetlen lett bocsi, ez nem az erősségem :D
ha elkezdesz csapatokat építeni hamar meg lehet érteni és megjegyezni ezeket.

[ Szerkesztve ]

(#10674) vegitossj7 válasza ferni (#10673) üzenetére


vegitossj7
addikt

Lal :D

[link]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#10675) ferni válasza vegitossj7 (#10674) üzenetére


ferni
őstag

na ebből a kettőből már tuti megérted :DD :D

(#10676) argentin27


argentin27
senior tag

Nagyon jó érzés lenyomni a TOTS betyárokaaaa! :C :Y :R

(#10677) boff


boff
senior tag

Végre másodosztály. :D Nem hittem volna, hogy sikerül eljutni idáig de csak összejött.

(#10678) MdewC


MdewC
nagyúr

A Suarezem meg turbót kapott!! :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10679) danikollar válasza MdewC (#10678) üzenetére


danikollar
őstag

Ja néztem én is WC-ben, hogy Suarez szép upgradet kapott, meg Hummels is. Viszont sima UT-ben "pechemre" tegnap nyitottam Suarezt, nem ma. Ma azért jobb let volna. :B

(#10680) MdewC válasza danikollar (#10679) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az tuti! :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10681) vegitossj7 válasza danikollar (#10679) üzenetére


vegitossj7
addikt

Milyen WC-d van neked? :D
Az enyém tiszta, nincs benne Suarez, meg Hummels :D

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#10682) argentin27


argentin27
senior tag

Még hogy nincs handicap! A nagy gcit nincs!!!! :W

(#10683) boff válasza argentin27 (#10682) üzenetére


boff
senior tag

Nagyon defektes lett a szekered mostanába. :DD Pihentesd kicsit, de nem garantált, hogy utána jobb lesz..

(#10684) Scale válasza ferni (#10675) üzenetére


Scale
őstag

Köszi, igen már így érthető :R

(#10685) argentin27 válasza boff (#10683) üzenetére


argentin27
senior tag

Megnyertem a WC Online-t, sima UT-ben Online feljutottam a 2. osztályba és azóta úgy érzem mintha elfelejtettem volna játszani!!! Nem tudom mi van de most nem pörögnek úgy az embereim mint szoktak, mindenki olyan mint a tank, sík ideg vagyok!!! :Y

(#10686) Nazara válasza argentin27 (#10685) üzenetére


Nazara
őstag

Jobbak az ellenfelek? :U

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#10687) argentin27 válasza Nazara (#10686) üzenetére


argentin27
senior tag

Nem feltétlenül! Ezen én is elgondolkodtam és nem ez a baj! Azért a meccs 20. percében mindenki felméri az ellenfelet hogy milyen és voltak nálam gyengébbek ( nem vagyok super spíler) de mégsem tudtam játszani mert mindenki bezombult. :Y

(#10688) boff válasza argentin27 (#10685) üzenetére


boff
senior tag

Nálam is 10 meccsen tankok és 1 meccsen jók kb. szóval én is szívok de csak az idegel fel nagyon mikor 70%-os labdabirtoklással és 20-25 pontos kapuralövésel kapok ki 1-2:0-ra.

(#10689) almos94 válasza argentin27 (#10687) üzenetére


almos94
aktív tag

Van ilyen, első osztályt játszottam sokáig, 18 pont körül szereztem mindig, aztán megindultam és most az ötödik osztályban vagyok úgy, hogy alig tudok pontokat szerezni, közben 76-os csapattal verem az ellenfeleket WC-ben, ismerősökkel barátságos online meccseket nyerek sorba. Ez van sajnos, nem lehet sorba nyerni a meccseket, az EA megakadályozza... :W

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#10690) ferni válasza almos94 (#10689) üzenetére


ferni
őstag

van handicap, létezik, de az ilyen első osztályból vissza az 5.ig... annak már más okai vannak :)

(#10691) danikollar válasza ferni (#10690) üzenetére


danikollar
őstag

Ezt már párszor kitárgyaltuk, de akkor megint. Én most megint a 2-ból a 7-ig estem vissza. De ilyen hullámvölgyet már éltem meg, de akkor csak 5-ig estem vissza.
És kínkeservesen tudtam most az 5-be visszajutni. Ma pl. a csúcs csiliárdos spanyol keretemmel 3 meccsből 3-at vesztettem az 5. osztályban, a holland keretemmel, amit hetekkel ezelőtt építettem, de nem játszottam vele online, csak tegnap óta, nem veszettem még meccset. Érzem, hogy sokkal jobban csinálnak mindent, mint a sokkal nagyobb ratingű spanyolok. Ez mi ha nem hendikep?

(#10692) boff válasza almos94 (#10689) üzenetére


boff
senior tag

Én meg wc-be nem tudok érvényesülni pedig dél-amerikai és európai csapatból is mostmár elég tisztességes csapatot tudok összerakni de akármelyiket rakom össze 100 összhangal egyszerűen mindenki betonból van a pályán és ugyanez van ha mindenhova mindenkiből a legjobbat rakom be.. Nem is játszok vele inkább.

(#10693) almos94 válasza danikollar (#10691) üzenetére


almos94
aktív tag

Tényleg lehetne ezt sokáig fokozni, szerintem nem is kell erről beszélnünk.
Nálam egy példa: TOTS Sterling senkit (de tényleg senkit) nem futott le az elmúlt 3 online meccsemen, ja egyébként 95-ös tempójú, kösz EA! :W

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#10694) ferni válasza danikollar (#10691) üzenetére


ferni
őstag

nem fogok ebbe belemenni... fogjátok rá a játékra, hogy visszaestek egyhuzamban 5 osztályt, biztos a játék hibája...

létezik handicap, de nem 30 meccs keresztül.... ennyit írtam, nem azt hogy nem létezik...

az ilyen TOTS lapoknál kicsit gyakrabban jön elő, de biztos nem 20-30 meccsen keresztül... illetve ha bronz/ezüst csapattal játszik az ember is előjön, de mint írtam ennyire huzamos ideig nem...
de én nem szeretem amúgy se az IF szupersztárokat... arra jók az IF lapok, hogy a gyengébb játékosokat felhozzák egy jó szintre, de ilyen TOTS Mandzuknak meg IF Reusnak és full TOTS csapatoknak értelmét nem látom.

[ Szerkesztve ]

(#10695) argentin27


argentin27
senior tag

Én szándékosan nem használok se IF, se TOTS lapokat mert akkor botrányos módon nem tudok játszani érdekes módon! Amikor sima csapattal tolom akkor szokott menni, kivéve most!

(#10696) boff válasza ferni (#10694) üzenetére


boff
senior tag

Mikor 30 meccsen kerresztül minden meccsen 10-15x hagyod ki üres kapura aztán a 90.-ik percbe lőtt 1 góllal kapsz ki az szerintem nem a játékos hibája.

(#10697) ferni válasza boff (#10696) üzenetére


ferni
őstag

nem akarok erről tovább vitázni, inkább hoztam egy kis olvasnivalót, olvassátok el mind a négyet.
Taktikázz Okosan #20 - Fejben dől el!
Taktikázz Okosan #16 - A tudatos játéktempó (itt főleg "A tudatos játék" részét ajánlanám.)

ezt meg a sok kihagyott ziccerhez, mert nagyon is rajtad múlnak a dolgok:
Taktikázz Okosan #25 - 1on1 szituációk
ez meg a beadásos Ovvy videó leírva magyarul, nagyon hasznos
Taktikázz Okosan #22 - Tudatos beadások.
de van ezen az oldalon sok ilyen cikk.

de rengeteg ilyen dolog van, amire oda kell figyelni és nagyon hasznos is, nem véletlen linkeltem be korábban Ovvy csatornáját, amiből nagyon sokat lehet tanulni.

[ Szerkesztve ]

(#10698) boff válasza ferni (#10697) üzenetére


boff
senior tag

Elolvasgatom mindjárt őket de amúgy arról nem tehetek mikor üres kapuval vagyok szembe és 0,1mp-ig megnyomom a b-t, hogy laposan begurítsa, még helyezem is aztán kivágja a stadionból a labdát meg mikor nyomom, hogy izomból dobja ki a labdát és kigurítja az ellenfélnek.. :D Én ilyenekre gondolok.

(#10699) argentin27


argentin27
senior tag

Mindenki TOTS FULL csapat ez már vicc!!! Nehéz őket megverni, márha tud játszani mert némelyiknek hiába van csilliárdos csapata mégis suta! Ami kiborít hogy kétszer gyorsabbak és mindent elfejelnek! De még állom a sarat, nagyobb százalékban még tudom hozni ellenük a meccset! :C Remélem így is marad! :R

(#10700) boff válasza argentin27 (#10699) üzenetére


boff
senior tag

Kezd el te is olvasgatni amit Ferni linkelt, nagyon hasznos! :K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 14
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.