Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 14

Hozzászólások

(#10101) vegitossj7 válasza ferni (#10100) üzenetére


vegitossj7
addikt

Kivéve, ha nem lesz cross platform, és külön piacot kap a next-gen és a current gen :K
Ezeket a coinokat úgy olvastam valamilyen glitchel csinálják, de a next-genbe szerintem ezt még nem ismerik :U
Általában azok vesznek coin-t akiknek van fölösleges pénzük, azoknak pedig rendszerint next-gen konzoljuk van :K
Itt nem M.O.-t kell nézni, hanem az értelmes országokban, ahol meg lehet élni egy fizetésből :K

Nekem ez a teóriám, remélem így lesz, a current-genre meg minek coin, ha a gazdagok a next-genen játszanak...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#10102) sch_a válasza vegitossj7 (#10101) üzenetére


sch_a
addikt

De most is külön piacok vannak, nem? Vagy ezt hogy érted?

(#10103) vegitossj7 válasza sch_a (#10102) üzenetére


vegitossj7
addikt

Most van PC Xbox és ps.
De ezeket azért kellett szerintem 1 piacra csinálni, hogy az emberek át tudjanak váltani, és a csapatukat is át tudják vinni :K
Viszont ha van esze az EA-nek a profitszerzéshez(amihez mindig van esze), akkor nem csinál cross platformokat, és csinál még 2 piacot, hogy a coinsellinget megakadályozzák :U

(Lagalábbis next-genen, ahol a gazdag réteg játszik.)

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#10104) sch_a válasza vegitossj7 (#10103) üzenetére


sch_a
addikt

Ja vagy úgy, én értettem félre. Remélem PC-n is tudnak valamit kezdeni ez ellen, mert így nem sok értelme van jelenleg az UT-nak.

(#10105) vegitossj7 válasza sch_a (#10104) üzenetére


vegitossj7
addikt

Szerintem valamit csinálnak azzal is, az Ignite engine miatt...
Az kéne, hogy onnan is kiszűrjék és máris sok embert szeretné meg hirtelen az EA-t, de ők ezt leszarják...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#10106) sch_a válasza vegitossj7 (#10105) üzenetére


sch_a
addikt

Az a baj, hogy ahogy te is írtad már korábban, nagyon úgy néz ki, hogy nekik valamilyen okból érdekük, hogy ne tüntessék el a coin hackereket, mert egy sima szkripttel ki lehetne őket szűrni, mégse teszik.

(#10107) ferni válasza vegitossj7 (#10101) üzenetére


ferni
őstag

Magyarországon is rengetegen vesznek..... nagyon-nagyon sokan... nagyon-nagyon-nagyon sokan...

Külföldön meg még főleg nem pénz az ott, amennyiért most a zsetont árulják, most főleg holtponton van a zseton, soha nem volt még ilyen olcsó...
PC:0,54 euro = 165 Ft/100k
XBOX: 3,57 euro = 1080 Ft/100k
PS3: 4,77 euro = 1450 Ft/100k

teljesen lényegtelen dolog az, amit írtál, ha külön is szedik a piacot semmi nem fog változni :)
ez a "Általában azok vesznek coin-t akiknek van fölösleges pénzük, azoknak pedig rendszerint next-gen konzoljuk van :K Nekem ez a teóriám, remélem így lesz, a current-genre meg minek coin, ha a gazdagok a next-genen játszanak..." nagyon nem állja meg a helyét, semmit nem fog változni, ha szét is szedik a piacokat, ez a teória nagyon nem fog beválni.

nagyon korai volt ez az X1/PS4... nincs még akkora váltás közel sem, játékkínálat se az igazi, rengetegen maradnak még a 360nál és a PS3nál is majd és bőven lesz igény zsetonra...

[ Szerkesztve ]

(#10108) vegitossj7 válasza ferni (#10107) üzenetére


vegitossj7
addikt

Na de akkor szerinted hogy szerzik a coinsellerek a coinokat? :U
Mert már az új Fifa induláskor végtelen coinnal rendelkeznek a nagyobb oldalak :U

Mellesleg a 80%-a aki coint vesz totál hülye a játékhoz, csak jó játékosaik vannak, és anyuci-apuci fizeti ezeket...

Egyértelműen a kereselet-kínálat függvényén alapszik az egész, azért ilyen olcsó, nem lett több fölös coinjuk, csak próbálják eladni azokat :U

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#10109) ferni válasza ferni (#10107) üzenetére


ferni
őstag

az egyik legnagyobb zsetonárulós oldal, a vipfifa, melynek több oldala is van... na ők napi 1000 millió zsetont adnak el, ha minden platformot figyelembe veszünk...
nem írtam el... ezermillió zseton/nap....
és ez csak az egy oldal.... van még egy csomó oldal.... felfoghatatlan számok...

"Na de akkor szerinted hogy szerzik a coinsellerek a coinokat? :U
Mert már az új Fifa induláskor végtelen coinnal rendelkeznek a nagyobb oldalak :U"
Online Idényekből szerzik, elindítják a meccset, megszaktíják úgy, hogy övék legyen a 3 pont és kapják a 15ezreket 8 meccs után....

épp azért ment most le a zseton ára a béka segge alá, mert most már a VB-s UTn csinálják ezt, mert ott 7 meccs után 30ezret szednek össze.

PCn az Online Idények első osztály totál játszhatatlan, mert csak ilyen csalók vannak ott tudtommal... szerencsére konzolon nincs nagyon ilyen, nem véletlen annyival drágábbak ott a zsetonok.

[ Szerkesztve ]

(#10110) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Gondoltam megnézem ezt a World Cupot, gyorsan megnyertem :C

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#10111) vegitossj7 válasza ferni (#10109) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ez szép és jó, nade találkozott már itt valaki coinhackerrel konzolon? :U

Pc-n egyértelműen csalnak, a leghülyébb is látja, na de konzolon kezdéskor 10 millio-s coint akciósan árulni(utcointrade) nem jön össze béna 15e + pakkból :U

Gltichelik, és ha nem lesz cross platform, akkor bukják a coinsellinget, mert az EA kijelentette, hogy illegális a coinselling- és buying. :U

Ettől függetlenül lesz szerintem ps3/xbox360-on, de lehet PC-n is ki tudják már szűrni ezeket egy ideig :U

"Online Idényekből szerzik, elindítják a meccset, megszaktíják úgy, hogy övék legyen a 3 pont és kapják a 15ezreket 8 meccs után...."
Mellesleg ezt Autowinnernek hívják, és csak PC-n van :U

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#10112) vegitossj7 válasza fpatrik17 (#10110) üzenetére


vegitossj7
addikt

Speedrun :D :R

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#10113) almos94


almos94
aktív tag

Üdv.!
Szerintetek melyik felállásban lenne ez a csapat a jobb? Illetve ötletek még a csapatba (csak 4-5*-os cselezéssel).
4-5-1
4-3-2-1

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#10114) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

2 kérdés!

1. World Cupban nem lehet tobbet, csak 1 csapatot csinálni? :/

2. Moreno 3 CSILLAGGOOOS????? Elsírom magam, most csináltam kimondottan rá egy csapatot, azt nézem hogy még esernyőzni se tudok XD

És egy jótanács: Fidel Martinezt kezdőbe! Valami félelmeten milyen kurvajó ingame :)

• Honor Magic5 Pro •

(#10115) boff


boff
senior tag

3.ik osztály csak engem szivat ennyire, hogy a 99%-os labdabirtoklással meg 40 kapuralövéssel 1:0 állásnál megfordítja az ellenfél 2:1-re a meccset a 90.-ik percbe?

[ Szerkesztve ]

(#10116) dracox


dracox
addikt

Ez a PC-s web app úgy látom már nem lesz sose megcsinálva.. Gyakorlatilag, ha nincs a telefonodon net vagy a házadban wifi akkor felejtsd el a web app-ot... grat EA ezt is elintézted. :C

(#10117) sch_a


sch_a
addikt

Reggel kinyitottam 150k értékben WC-ben pakkokat, most este meg nyitogatom az értük kapott ajándék pakkokat és egyszerre csak bumm, Ibra. Hát végem. :DDD

(#10118) Francesco003


Francesco003
aktív tag

Ezt komolyan nem hiszem el.....bejutok a döntőbe 11 -el 7:6 kurva szoros meccs és erre ..sajnáljuk ...szöveg megint.......3x jutottam tovább a 4.döntőn és mindig ez a szöveg ........rohadjanak meg a geci q..anyukba .................1 meccsre voltam a címtől..........

(#10119) boff válasza sch_a (#10117) üzenetére


boff
senior tag

Az kemény, ezekszerint mégiscsak megéri az 5k pakk. :DDD

(#10120) dracox válasza sch_a (#10117) üzenetére


dracox
addikt

Gratula a szép fogáshoz.. :C :C

(#10121) sch_a


sch_a
addikt

Szerintem több mint 1 millió értékben nyitottam már pakkokat, erre egy nyamvadt 5k-s ajándék pakkból esik, nem igazán akartam elhinni. :) Már csak azt nem tudom, mit kezdjek vele.

(#10122) dracox válasza sch_a (#10121) üzenetére


dracox
addikt

quicksell :U

(#10123) boff válasza sch_a (#10121) üzenetére


boff
senior tag

Szívesen adok érte egy oldschool sztárt. :D

(#10124) dracox válasza boff (#10123) üzenetére


dracox
addikt

Én emelem a tétet a csatár párjával...... Cavanit átpasszolom cserébe :DDD

(#10125) sch_a válasza dracox (#10124) üzenetére


sch_a
addikt

IF Bendtnerért odaadom. :DDD

(#10126) MdewC válasza sch_a (#10117) üzenetére


MdewC
nagyúr

Makkkkkerrr!!!! Grat!!!! :DDD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10127) MdewC


MdewC
nagyúr

Még a coinos témához:

Tudjátok min nem lepődnék meg? Ha az ea is szarrá keresi magát ezen. Ez mindent megmagyarázna! ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10128) dracox válasza sch_a (#10125) üzenetére


dracox
addikt

Egye fene...megválok tőle és akkor még te jársz így is jól :DDD

(#10129) sch_a válasza MdewC (#10126) üzenetére


sch_a
addikt

Köszi! :)

Hihetetlen nagy vaddisznó ez az ember, azt hiszem muszáj lesz megtartanom. :DD Az előbb egy meccsen két olyan gólt vágott, hogy csak néztem, a srác kicsit ideges lehetett, aki ellen nyomtam: [link]. Az első két videó az.

(#10130) evibly válasza sch_a (#10129) üzenetére


evibly
senior tag

Ühh, az a szabadrúgás elég beteg :-) Gratula!

Nekem egyedül Robbenhez volt szerencsém (de az WC mód), aki a top játékosok közül való és valamelyik kolléga mondta is, hogy bal lábbal életveszély a srác.Nos, ez így is van, vagyis, ha el tudom engedni a lövést, akkor 20 métertől tuti a gól. Viszont a rosszabbik lábával katasztrófa, ezért mindig úgy kell ügyeskedni, hogy ballal lőjön...

(#10131) sch_a válasza evibly (#10130) üzenetére


sch_a
addikt

Viszont elég nagy érvágás, hogy elvették tőle a 4* skillt. :( Jackson Martinez is ugyanígy járt.

(#10132) MdewC válasza evibly (#10130) üzenetére


MdewC
nagyúr

Igen, sőt jól is szerel. Van még 1-2 játékos, pl: Kalou, Costa, Yaya, meg még pára, akik nagy OP-ok labdavezetésben is, simán átrohannak 1-2 emberen ha kell...

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10133) Privi11


Privi11
csendes tag

Sziasztok!

Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy A vipfifa.com oldalon a rendelés kitöltésénél Mit jelent a :

Coupon ? Mit kel ide beírni?

* Player Level :

* Players League:

* Player Position

Ezeket se nagyon értem ha UL Team be szeretnék zsetont akkor ezt miért kel kitölteni.

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Privátba vagy itt .

(#10134) danikollar válasza sch_a (#10117) üzenetére


danikollar
őstag

Grat, ez igazán szép fogás. Nagyon nagy gólokat lehet vele verni.

(#10135) sch_a válasza danikollar (#10134) üzenetére


sch_a
addikt

Köszi! A héten szerintem be is vetem ellened. ;)

(#10136) Dr. Student


Dr. Student
senior tag

[link]

Jó hír.
Ti mit gondoltok ? :) Ignite pc... hivatalos.

Minimum gépigény:
Oprendszer: Windows V/7/8/8.1 -64-bit
CPU: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2.4Ghz
RAM: 4GB
HDD: 15.0 GB szabad hely
VGA: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
DirectX: 11.0

Ajánlott gépigény:
Oprendszer: Windows V/7/8/8.1 -64-bit
CPU: Intel i5-2550K @ 3.4Ghz
RAM: 8GB
HDD 15.0 GB szabad hely
VGA: ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460
DirectX: 11.0

[ Szerkesztve ]

Dr. Student

(#10137) Takika14 válasza Dr. Student (#10136) üzenetére


Takika14
aktív tag

Majd kiderül. Ha ez is ugyan olyan bughalmaz lesz akkor semmit nem ér a látvány..

(#10138) vegitossj7 válasza Dr. Student (#10136) üzenetére


vegitossj7
addikt

Mondja már meg valaki...
Miért jobb a GTX 460 a GTX 650-nél???? :F

Én meg sajnos még akkor vágtam a gépkonfigokat, mikor a 9800 gtx volt a menő, a maga 350k-s árával...
Mennyibe fájna ezt a trágyát szerintetek felhúzni?

2.8ghz dual core lg1155 socket
2 gb ram, KÉT SLOT!!!
9600 gt OC 512 ram, ami az UHD-t is tudja.Filmben ugye.
Lehet eladom a PS-t, mert a Fifán kívűl mással nem is tolom...
(Ugyanitt GTA V eladó PS-re :DDD )

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#10139) danikollar válasza sch_a (#10135) üzenetére


danikollar
őstag

Na akkor két Ibra lesz a pályán. :D

(#10140) pifu76 válasza Dr. Student (#10136) üzenetére


pifu76
tag

ez azért elég durva gépigény, I5-ös proci egy fifának? :F

elég sok embernek kell a zsebébe nyúlni mélyen....... :Y

(#10141) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Most szeretnék venni egy értelmes joyt a jétékhoz.Szerintetek xbox 360 controller vezetékes, vagy vezeték nélkülit érdemesebb venni?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10142) sch_a válasza danikollar (#10139) üzenetére


sch_a
addikt

Úgy a jó! :C

(#10141) LendvaiFeri1

Vezeték nélküli:
+kényelmesebb

-PC-hez kell hozzá egy wireless receiver is, így drágább
-elemet kell cserélgetni/akksit töltögetni

Vezetékes:
+csak rádugod a gépre és megy
+nem kell elemekkel/akksikkal bajlódni

-kényelmetlenebb a kábel miatt

Én sokáig vezeték nélkülit használtam, de amikor bedöglött a wireless receiverem, akkor inkább vettem egy vezetékest, mert nem akartam ~1 hónapot várni, mire ebay-ről megjön az új. Én a vezeték nélkülit jobban szerettem.

(#10143) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Csak ahonnan venném, ott adnak hozzá wireless receiver-t is, de ha ennyire macerás, akkor maradok a vezetékesnél.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10144) sch_a válasza LendvaiFeri1 (#10143) üzenetére


sch_a
addikt

Kb. 3-4ezerrel drágább tudtommal, ha receiverrel együtt veszed. Ha ez nem gond, nyugodtan vedd meg, mert tényleg kényelmesebb. :K Az elemek miatt van egy kis plusz súlya is, ami szerintem még jót is tesz neki. Én 2 pár energizer akksival használtam, ha lemerült az egyik pár, a másik már fel volt töltve, így egyből tudtam cserélni. Kb. havonta egyszer kellett cserélnem.

(#10145) zsoltirte válasza LendvaiFeri1 (#10143) üzenetére


zsoltirte
aktív tag

Pont, hogy a vezetékes macerás. Oda vagy láncolva fél méterrel a gép mellé... Ha meg van Hdmi kábel, akkor rá lehet kötni tv-re is a gépet és máris közelítesz a konzol játékélményhez.

[ Szerkesztve ]

(#10146) LendvaiFeri1 válasza zsoltirte (#10145) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Láncolva?

3 méteres kábellel?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10147) LendvaiFeri1 válasza sch_a (#10142) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

wireless receiver hogy működik? Csak simán bedugom az USB portba, és már érzékeli is a vezetél nélküli joyt?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#10148) sch_a válasza LendvaiFeri1 (#10147) üzenetére


sch_a
addikt

Pár kattintással kiválasztod az eszközkezelőben a megfelelő drivert hozzá, aztán párosítod a kontrollerrel és kész.

(#10149) MdewC válasza sch_a (#10148) üzenetére


MdewC
nagyúr

PS3-ra lesz még normálisan kiadva a köv Fifa? Vélemények? :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10150) zsoltirte válasza LendvaiFeri1 (#10146) üzenetére


zsoltirte
aktív tag

2,7m a kábel amiből lejön a kényelmes mozgatás, + biztosítás, hogy ne rántsd el a gépet. Persz ha a gép előtt ülve játszol, akkor gondolom elég lehet, másra viszont nem igazán alkalmas. Ez inkább attól függ, hogy hogy szeretsz játszani, de pl én Xbox360-n el nem tudnám képzelni, hogy a kábeles verziót, már csak azért se mert majd 3 méterre van a tv + az Xbox és így nagyon kényelmes. Én tuti a Wireless vezérlőt venném. :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 14
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.