Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 14

Hozzászólások

(#10051) Francesco003


Francesco003
aktív tag

(#10052) Krytec válasza dracox (#10045) üzenetére


Krytec
tag

Megéri, a stickek és a kar fogása is jobb lett szerintem.

(#10053) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

nekem még mindig nem jó. :((

megjavult. :D

[ Szerkesztve ]

(#10054) danikollar válasza Francesco003 (#10051) üzenetére


danikollar
őstag

Nagyon komoly az a klip. :R

(#10055) Francesco003 válasza danikollar (#10054) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Mindjárt veszek egy hang SOLOT:ddd

(#10056) MdewC válasza Francesco003 (#10051) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ugyan ezt a klippet osztottam meg barátokkal facen, privben. :) Fullos! Csak az Olaszok hiányoznak...! :DDD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10057) dracox válasza Krytec (#10052) üzenetére


dracox
addikt

Akkor lehet majd ha úgy lesz rá keretem akkor beújítok :DDD

(#10058) Francesco003


Francesco003
aktív tag

Valakinek hasonló probléma?3meccsből 2nél sajnáljuk nem tudjuk elküldeni az adatokat......................elegem van.........

(#10059) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

Sajnálattal közlöm a döntésemet és lehet ezért utálni is de ma betelt a pohár a Blashe sporttárssal játszott meccsen.Nem ő rá vagyok mérges hanem erre a kaki játékra /még finom is voltam/.Befejeztem a Fifa 14-el való játékot és ezáltal a bajnokságunkat is.Törlöm le a gépemről mert már ott tartok hogy ráförmedek a kislányomra is emiatt a szar miatt.Nem ér ennyit.hozzá kell tennem ,hogy elég nyugodt természet vagyok.
Köszönöm mindenkinek a segítségeket és a sok meccset.További sok sikert kívánok mindenkinek!

Szevasztok!

(#10060) danikollar


danikollar
őstag

Most valami iszonyat, hogy milyen szarok a szerverek. Kezdődött azzal, hogy kb másfél órája egy fórumtárssal nyomtunk egy meccset, szar, lagos volt. 2. meccset már nem is tudtunk elindítani, pedig vagy 10 percig próbálkoztunk. Más ellenfelet is online idényekben alig tudtam találni, de miután talált, az is egy lassú, lagos meccs volt. Még a saját klubban is a játékosok listázásakor is hibát írt ki.
Ezután újraindítottam a gépem, azóta nem tudok belépni a FUT-ra, mert azt írja, hogy a FUT szervereken nagy forgalom tapasztalható és nem tudok csatlakozni. Kora délután már az egyik Angliában levő haverom sem tudott belépni, akkor én bent voltam. De most már én sem tudok belépni. Vicc. És egy-két napja azt merték mondani nekem a live chaten, hogy mindannyiunk netének a minőségével van a baj, nem a szervereikkel.

[ Szerkesztve ]

(#10061) vegitossj7 válasza Sanyicucu (#10059) üzenetére


vegitossj7
addikt

:(

Ezt hozza ki ez a szar az emberből, én is nyugodt típus vagyok, de ez engem is majdnem kicsinált...
Időben adtam el, és csak IF Bony miatt mennék vissza játszani, más okom nincs rá...
Ha szereted a Fifát, akkor maradj a 13-nál, abban nem fogsz csalódni. :K

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#10062) Francesco003


Francesco003
aktív tag

Azért tudnak ezek a rohadékok valamit.......Napi szinten életünk része a fifa....Én most is engedem a gyereket amazin spiderman 2özni ,hogy ne basszam fel magam..10meccsből 5öt nem add meg +a lassú szerverek miatt 2x annyi transferelni.Mennyi időt vesz ez el a embertől....nekem csak ma duán 1órám bánta...

(#10063) Francesco003 válasza danikollar (#10060) üzenetére


Francesco003
aktív tag

amúgy ha többször próbálkozol beenged....de mit nyújt érte cserébe:DDD

(#10064) danikollar válasza Francesco003 (#10063) üzenetére


danikollar
őstag

Percekig próbáltam, aztán feladtam. Inkább nézek egy filmet asszonnyal. :DDD

(#10065) MdewC válasza danikollar (#10064) üzenetére


MdewC
nagyúr

1 meccset letolok és sztem nálunk is az lesz... :D

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10066) Krytec


Krytec
tag

Miért nem jár azért semmi, ha a kapus 16oson kívül ér kézzel a labdába? Se piros, se szabad... Meg az is mi a ge*i hogy kezezésért se jár semmi, mikor David Luiz szögletnél kiboxolja a labdát :W

(#10067) MdewC


MdewC
nagyúr

Mindenképp analóggal játssz, nem lehet össze hasonlítani se!!! Mintha aknavetővel műtenél, vagy mintha drótkötéllel horgásznál... stb. :DDD

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10068) Francesco003


Francesco003
aktív tag

Valaki tudja ,hogy Van Persie az árfigyelő rendszerbe miért úgy van beírva --out of packs?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#10069) Blashe


Blashe
aktív tag

Most ezt tényleg komolyan gondolja az EA ?! Játszok online FUT idény mérkőzést, amit nagy nehézségek árán éppen hogy megnyerek, erre a végén kidob az egész rendszer mint macskát sz@rni ! Ráadásul BNF + hab a tortán, vissza se enged lépni az egész FUT-ba !
Kérdem én, miért fizettem én anno 10.000 szép magyar forintot ??!?!?! ezért ?! adják vissza de rohadt gyorsan

(#10070) ferni válasza Francesco003 (#10058) üzenetére


ferni
őstag

én a 2. meg a 3. idényemet buktam be ezzel a megnyert negyed- majd megnyert nyolcaddöntő után....
azóta inkább csak késő este fifázgatok, épp emiatt azóta elkerültek az ilyen problémák...
nevetséges...

"Miért nem jár azért semmi, ha a kapus 16oson kívül ér kézzel a labdába? Se piros, se szabad... Meg az is mi a ge*i hogy kezezésért se jár semmi, mikor David Luiz szögletnél kiboxolja a labdát :W"

a Fifa online szegmenseiben ki van kapcsolva a kezezés, offline be lehet állítani ,hogy legyen, de online nincs.

[ Szerkesztve ]

(#10071) vegitossj7 válasza Blashe (#10069) üzenetére


vegitossj7
addikt

Engem kinevettek, mikor ezzel álltam elő, és disconnecteltek....
Direkt csinálják ezeket, hogy legyen remény a köv. évre elhintve, hogy ezeket majd kijavítják... De nem fogják...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#10072) dracox


dracox
addikt

Amúgy faszák ezek a felkészülési mérkőzések... Kihullott Ribery a franciáktól most meg Reus-t olvasni :D... eltörölném az egész ilyen barátságos meccseket a fenébe.. :(((

[ Szerkesztve ]

(#10073) MdewC


MdewC
nagyúr

Megvan Sári és Gio, kár, h ennyire törp... :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10074) Scale


Scale
őstag

Sziasztok, most vettem meg a játékot, nálatok is elég gagyi a magyar kommentár?
Pl. első meccsemen néha össze-vissza beszéltek, nem is pontosan ami történik, a legfeltűnőbb az volt mikor 0-0nál ilyet szól, hogy "nem behozhatatlan a hátrány, még akár döntetlen is lehet.." és ez mind egy meccs alatt :U

(#10075) argentin27 válasza Scale (#10074) üzenetére


argentin27
senior tag

Scale: Drága koma készülj fel arra hogy ebben a játékban nem ez a legnagyobb hiba, ennél sokkal se sokkal nagyobb hibák vannak ami igazán szét tudja baszni az ember idegeit, amik meccs eredményt befolyásoló hibák, sőt már csalásnak minősülő hibák! Majd meglátod ahogy telik múlik a játékkal eltöltött időd!!! :Y :W

(#10076) dracox


dracox
addikt

Még jó hogy vettem egy 25k-s pakkot. Volt benne 3 játékos a többi szerződés :DDD de buzik ezek.. :DDD

(#10077) Dr. Student


Dr. Student
senior tag

Következőbe botlottam bele...

Feltelepítettem a laptopomra a fifát mivel vidékre jöttem hétvégére, hogy legalább pakkokat tudjak nyitogatni ...
feltelepítek mindent, ahogy kell.. és amikor az originen belül a játékra megyek aztán bejön a fifa ablakocska, ahol a játékbeállítások, játék és kilépést látjuk. Ott rámegyek, hogy játék és annyi ... se kép, se hang...

Nem értem miért történik ez... Valakinek valami ötlete ?

Tűzfalt néztem.
Újratelepítés megvolt.

Nagyon megköszönném... :R :R

Dr. Student

(#10078) MdewC válasza MdewC (#10073) üzenetére


MdewC
nagyúr

:DDD Gio első meccs, 2 gól, abból a második... :C

Mondjuk azóta semmi, uh megy vissza Sturridge... :)

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10079) MdewC


MdewC
nagyúr

Tisztelet az Uraknak!

Kollégák, melyikre szavaznátok? 4-5-1 v. 4-2-3-1?

Sajna most volt pár vesztett meccsem, kell egy kis varia, ea sajna nekem is bekevert 2x a köszönjük..., egyszer a negyed döntőben, egyszer meg a csoportkörök alatt ami miatt kiestem, ja, egy egyszer full kifagytam... :(

Most meg a nyolcaddöntőben sikerült egyenlíteni 3-1-ről, de a tiziket elbuktam sajna... Na szal a véleményetek kellene! :R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10080) MdewC


MdewC
nagyúr

Hétvégén nem fogok tudni tesztelni, jön a "kiccsalád", megyünk esküvő helyszínt nézni vidékre..., :D
de elég rossz, hogy nincs web app... mondjuk lehet nem is baj, mert mostanában csak a wc pakkokat nyitogatom... :DDD Na mind1, vkivel beszéltem, hogy a TOTS-ok után javulni fog, hát nem... :U

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10081) ferni válasza MdewC (#10080) üzenetére


ferni
őstag

én olvastam olyat, hogy nem a TOTSok miatt szedték ki az átigazolási piacot a Web Appból, hanem mert a rengeteg zsetont áruló oldal a Web Appot használta, az is elég nagy terhelés lehetett, illetve az Autobuyer & Autobidder programok is web appon voltak és emiatt is vették ki a Web Appból az átig. piacot, mert ez hatalmas terhelés volt (meg ugye a sima felhasználók is használták ezerrel) és amióta kiiktatták a Web Appot, azóta tényleg tökéletesen működik az átigazolási piac PS3on és csak az a fontosabb, mint a Web App... persze jobb lenne, ha lenne mind a kettő, de ez az EAtől már túl nagy elvárás... :U

"Sziasztok, most vettem meg a játékot, nálatok is elég gagyi a magyar kommentár?"
Én már ezer éve hangnélkül játszom a Fifát, ha mégis van rajta hang, akkor is a kommentátort offolom:D
Egyáltalán nem hiányzik :)

(#10082) Francesco003 válasza MdewC (#10078) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Megkaptam ma reggel őt
1kártyásba:DD A 3csomagba a végén nem szokott sürün ilyen jót adni:DD

És 4 csillagos csel ...végre valami pozitív ...

[ Szerkesztve ]

(#10083) MdewC válasza Francesco003 (#10082) üzenetére


MdewC
nagyúr

ÁÁÁÁ :D
Mit kérsz érte????? :D :D

Bakker 2 Sárit is meg Costát adott már, bárcsak lehetne cserélni!!! :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#10084) Francesco003 válasza MdewC (#10083) üzenetére


Francesco003
aktív tag

ontja a gólokat....esernyő csel 20-25ről --lő ...góóóól.Majd linkelem elmentettem.

(#10085) Francesco003


Francesco003
aktív tag

(#10086) sipike97


sipike97
tag

A Fifa Vb-verzióját hol tudom letölteni?

(#10087) Optimusx válasza Krytec (#10066) üzenetére


Optimusx
tag

Be kell állítani, asszem játékmenetnél, hogy kezezés legyen. Sajnos online meccseknél nem lehet.

(#10088) Dr. Student válasza Dr. Student (#10077) üzenetére


Dr. Student
senior tag

[Problémám]
Tegnap írtam, hogy van valami gond a játékkal Laptop alatt...

Valaki segítene mi lehet a baj ? A videón jól látható, teljesen megegyező.

Köszi..

Dr. Student

(#10089) vegitossj7 válasza ferni (#10081) üzenetére


vegitossj7
addikt

Mondom én szerintem a 15-re az összes ilyen köcsög coinseller lehúzhatja a rolót, a köcsög végtelen coinos youtuberek meg csak lesnek majd, hogy erre ők sem számítottak... :U
Inkább ne legyen Web App, csak akkor értelmesebb árak legyenek, és máris jobb lesz a játék :K
Én sosem vetemednék arra, hogy coin-t vegyek, bár már voltam olyan hülye, hogy elvertem 2k-t Fifa point-ra, azóta ez az aláírásom :U
100k-s packból Zapata volt a legjobb...

Köv. évre valaki ha teheti, tegye már el nekem ps3-ra El arabit :DDD

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#10090) vegitossj7 válasza Dr. Student (#10088) üzenetére


vegitossj7
addikt

Az opciókba vegyél le mindent minimumra, és indítsd ablakba.
Más nem tudom mi lehet, volt még valami baromság a dokumentumok között is, hogy az instance0-át ki kellett törölni, vagy valami ilyesmi, de ha az ablakos dolog nem oldja meg, akkor fogalamam sincs. :(

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#10091) elod22 válasza Dr. Student (#10088) üzenetére


elod22
senior tag

Leghamarabb frissítsd a VGA drivereket, ha úgy se megy, akkor kipróbálhatod a játék indítását rendszergazdaként vagy a játékbeállításoknál próbáld meg kisebb felbontással és alacsony grafikai beállításokkal, végső esetben ablak módban indítani.

(#10092) Dr. Student válasza elod22 (#10091) üzenetére


Dr. Student
senior tag

Nézem máris, köszönöm a tippeket.

Dr. Student

(#10093) Dr. Student válasza vegitossj7 (#10090) üzenetére


Dr. Student
senior tag

Kipróbáltam mindent.

instance0 nincs a dokumentum mappába.
Mindent feltelepítettem, legfrissebb minden.

Próbáltam mindent... jogokat adni a teljes mappához sima felhasználónak.
rendszergazdaként indítani. Vírusirtót kilőni... semmi.. bejön a logo és annyi se kép se hang. :(((

Ablakos üzemmód se megy, és mindent levettem min-re.

Nagyon szomorú vagyok... a Neten se találok semmi normális leírást róla. :(((

[ Szerkesztve ]

Dr. Student

(#10094) L_YKing válasza Optimusx (#10087) üzenetére


L_YKing
addikt

Offline se erdemes...
Olyan egyertelmu kezezesket nem fuj be... -.-

En jatekosom meg szarul kezeli le es hozzaer egybol kez... :U

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#10095) boff válasza L_YKing (#10094) üzenetére


boff
senior tag

Nagyon idiótán van megcsinálva a kezezés, ha bevan kapcsolva akkor félpercenként áll a játék kezezés miatt.

(#10096) wednesday válasza L_YKing (#10094) üzenetére


wednesday
őstag

Ez igaz. Nagyon random módon fújja be a bíró a szabálytalanságokat. Olyan mintha inkább időtényezőtől függne, nem a szabálytalanságok mennyiségétől. Meccsenként 2-3 lefújás, de nem több még akkor sem ha meggyilkolják a pályán a játékost.

Remélem 15-ben ezen javítanak. Előnyszabályt az ember a saját 16-osánál kap, aminek értelme 0. Elől meg nem. Illetve a nem a labdát "cipelő" játékos elleni szabálytalanságokat alig fújja be a játék.

(#10097) boff válasza wednesday (#10096) üzenetére


boff
senior tag

Általába arra kap az ellenfél 11-est is, hogy egy a saját játékosod meg az ellenfél játékosa ottragadt a te 16osodnál és amíg te támadást indítasz és már pont 1v1-be lőnéd kapura akkor állnak fel majd akadnak össze és 11-es az ellenfélnek. ;]

(#10098) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Stieber Zoltán a Hamburgba lesz a 15-ben :U
Kis Pacewhore :)

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#10099) dracox


dracox
addikt

Alig mentek fel az árak! C.Ronaldo-ért 7 misit kérnek Bale-ért pedig 3-at. Hol élnek ezek??? :DDD :DDD

(#10100) ferni válasza vegitossj7 (#10089) üzenetére


ferni
őstag

ugyanúgy lesz jövőre is zsetoneladás...
most is szépen szereztek PS3at/PC-t/Xdobozt ezek a zsetonárulós oldalak (abból a bevételből bőven telik nekik, el nem lehet képzelni mekkora mennyiséget adnak ezek el...) és most már onnan csinálják gondolom....
szóval nem fog ez megszűnni...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 14
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.