Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 14

Hozzászólások

(#15001) MdewC válasza argentin27 (#15000) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az kemény, főleg, hogy tapasztalt kollégától jön ez a teszt visszajelzés. Ezért mondtam, hogy még én se vonnék le semmit előre. A tavalyi demóhoz képest jobb volt az eredeti 14, ebben lehet bízni. Pár napon belül ki fogom próbálni, de ezek szerint, ahogy sejtettem, a wcuphoz lett hasonló a játékmenet. Kíváncsi leszek. ;)

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#15002) argentin27


argentin27
senior tag

Még ha a WorldCup-hoz lenne hasonló akkor nem lennék csalódott, de inkább a PES köszön vissza ezen sztem! Remélem én is, hogy más lesz a teljes verzió de nem hiszem hogy nagy lenne a különbség!!!
Abban reménykedem,hogy csak a megszokás hiánya okozott számomra csalódás és ez a megszokással elégedettséggé változik!!!

[ Szerkesztve ]

(#15003) zsoltirte válasza argentin27 (#15000) üzenetére


zsoltirte
aktív tag

Milyen nehézségi szinten próbáltad?

(#15004) argentin27 válasza zsoltirte (#15003) üzenetére


argentin27
senior tag

Nem állítottam semmit amit alapból dobott.

Nem hiszem, hogy bármit is változtatna a nehézségi szint a labdavezetésen, rövid passzokon, labdafizikás és az emberek mozgásán!

[ Szerkesztve ]

(#15005) dracox válasza argentin27 (#15000) üzenetére


dracox
addikt

Szerintem jó pár 100 lejátszott meccs után a 14-ben jó hogy szokatlan a 15 új motorral :K
Én is kicsit ódzkodok az újdonságtól amit a 15 nyújt, de szerintem pár hónap folyamatos játékkal az ember a 14-re fogja azt mondani, hogy milyen fos volt az egész. ;)
Kiváncsi leszek én is a teljesre, hogy milyen apró finomításokat fognak végezni a Demo-hoz képest. Reméljük kárunkra nem válik :U

(#15006) zsoltirte válasza argentin27 (#15004) üzenetére


zsoltirte
aktív tag

Alapból a kezdőt nyomja be. Az a szint teljesen komolytalan és csak arra van, hogy aki soha nem látott még fifat annak is legyen egyből sikerélménye. Ott a gép semmit nem csinál, neked meg minden nagyon könnyen megy. továbbá...
Amatőr - nagyon könnyű
Félprofi - könnyű
Profi - nehezebb
Világklasszis - innentől kezdődik a foci ;)

Nyomj egy meccset a Chelsea ellen.. :K

[ Szerkesztve ]

(#15007) argentin27 válasza dracox (#15005) üzenetére


argentin27
senior tag

Én is ezt remélem hogy átváltozik a dolog majd amikor már hozzászoktam!
Valószinű hogy csak az újdonjág mondatja velem hogy nem tetszik egyenlőre, de sztem hozzá fogok szokni és biztos utána a 14 lesz a gagyi! :D

zsoltirte:

Ismerem a gép fokozatait, legendás és ultimate szinten sem igen jelent veszélyt a meccs kimenetelére a gép!
Nem értem hogy mi köze lenne a fentebb leírt véleményemhez a nehézségi szintnek??? :F

[ Szerkesztve ]

(#15008) TommyGun


TommyGun
őstag

Szerintem azért fura a labdavezetés mert több animációt és mozgást készítettek a labdavezetésre, ha nem szorongatnak baromi jól terelgetik a lasztit ami IRL is azért így van. 14-ben azért néha vicces volt amikor úgy kanyarodott egy-egy közepes labdavezető mint egy pótkocsi...ha nem nyomorgatják még pepe is egész jól elterelgeti a lasztit.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#15009) almos94


almos94
aktív tag

Sziasztok!
Hol érdemes megvenni a játékot, hol a legolcsóbb?
Előre is köszi a válaszokat. :R

Bocs, rossz helyre irtam.

[ Szerkesztve ]

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#15010) zsoltirte válasza argentin27 (#15007) üzenetére


zsoltirte
aktív tag

Nyomás alatt máshogy teljesítenek a játékosok. A való életben is így van.

[ Szerkesztve ]

(#15011) millerur válasza argentin27 (#15007) üzenetére


millerur
tag

Ugyanúgy változik vele a kapus és a játékosok intelligenciája is. (Nem krumplis zsákok mellett passzolgatod végig, stb.)

(#15012) argentin27


argentin27
senior tag

Azt a végigpasszolást nem arra értem hogy olyn könnyű a gép ellen hogy végig lehet passzolgatni hanem arra hogy semmi gondot nem okos a saját játékosaimnak az egyérintős hipergyors passzjáték, mint pl a 14-ben ott nem volt olyan egyszerű ez mert voltak labdakezelési nehézségek!!!!!

(#15013) PAUBEN


PAUBEN
tag

Sziasztok!

Új Fifa 15 Facebook csoport Lépjetek be !!! :R

facsébook Osszátok!! :R

[ Szerkesztve ]

(#15014) bab1987


bab1987
tag

Sziasztok! Tudom h kitört a Fifa15 demoláz, de remélem vki tud nekem segíteni.

14-el játszom Ultimate-ben. 1,5 napja olyan problémám van, h a meccsekért nem ad coint. Ez valami bug? A győzelmekért a pontokat hozzáírja a coint nem ad, se a meccsekért se a feljutásért. Valamit rosszul csinálok? Lassan nem marad ember a csapatban, mert nem tudok szerződéseket venni. Az is furcsa, h 3 kupát nyertem és még mindig 10 osztályt ír.

Vki segítsen mert kezd nagyon frusztrálni.

psn:balazsb1987

(#15015) MdewC válasza bab1987 (#15014) üzenetére


MdewC
nagyúr

Üdv! :)

Felhívod az ea magyarországi vonalát, munkaidőben 11:00 után azt hiszem 18:00-ig. 06 1 50 595 50-es telefonszámon.
VAGY bejelented panszticketben.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#15016) almos94


almos94
aktív tag

Az utolsó leállás óta nekem az EA tönkre vágta a játékomat: ha az ellenfél akkor én kapok BNF-et, már vagy ötödször történik ez meg... :W

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#15017) almos94 válasza almos94 (#15016) üzenetére


almos94
aktív tag

Neten hol tudnék kapcsolatba lépni az EA supporttal?

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#15018) bab1987


bab1987
tag

14 napon belül válaszol a kolega. Wow :C

psn:balazsb1987

(#15019) Scale


Scale
őstag

Utolsó TOTW a 14ben:

(#15020) bab1987


bab1987
tag

Mennyire marad játszható a 14 online része a 15 érkeztével?

psn:balazsb1987

(#15021) P. úr válasza bab1987 (#15020) üzenetére


P. úr
tag

Játszható marad. Ultimate teamben már nem lesznek új inform játékosok, de ugyanúgy élni fognak az online szerverek. Valószínűleg sok játékos marad még egy ideig a 14-nél, mert az új játék gépigénye magasabb.

(#15022) sanyi9007


sanyi9007
csendes tag

Sziasztok

Nekem is az a problémám,hogy ma délután toltam kb 3-4 meccset,nyertem egy kupát,vettem szerződést..és se coin,se szerződés,se semmi.Van valami megoldás,vagy majd megjavul?

U.I.Közben látom EA fórumon hogy nem vagyok vele egyedül.

[ Szerkesztve ]

(#15023) Sikoly85


Sikoly85
csendes tag

Nálam is ez a helyzet. Az egyszemélyes bajnokságban az egyik döndö meccset nem lehet elinditani mert játék inditási hibára panaszkodik és ez már egy hete. Idénybe meg 3szor kell letolni egy mecset, hogy végre meg adja a cointot és a pontot....!

(#15024) vegitossj7 válasza Scale (#15019) üzenetére


vegitossj7
addikt

Hát ez elég vaskos a 13-as uccsó TOTW-hoz képest :D

Mindegyik 2 hét múlva kb. 100-150k lehet max. :K

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#15025) argentin27


argentin27
senior tag

Ma csak 300k-t esett Hazard ára!

Reggel még 699k-ért ment a legolcsóbb, gondoltam eladom és elnyitom az árát, de mostmár csak 400k az ára ez VICC!!!

(#15026) argentin27


argentin27
senior tag

Ahogy látom 1 hét múlva itt apró pénzért fognak repkedni a komoly játékosok is!!!

(#15027) dani1453


dani1453
csendes tag

Sziasztok!
Valakinek nincsen olyan hibaja mint nekem?! 80% nal megall a demo letoltese ...

(#15028) losilee1337 válasza dani1453 (#15027) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Üdv nekem ps4re pikk pakk lejött és klaszisokkal jobb mint a 14 :)

Psn id: HungaryLosi

(#15029) TommyGun


TommyGun
őstag

FIFA 15-re van új topik ;]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#15030) Gercsa


Gercsa
senior tag

Sziasztok!

Bocs ha nagyon láma kérdés, de azt szeretném megtudni, hogy a hardveraprón meg ebay-en is amiket hirdetnek olcsó origin kódokat, ha egy ilyet megveszek, akkor magyar nyelv (menü/kommentár) is lesz a játékban, vagy az csak a dobozos magyar boltos verzió kiváltsága?

Nem én kiáltok, a gazdaság dübörög.

(#15031) Scale


Scale
őstag

Másnak se megy a mobilos app? Web Appba be tudok jelentkezni de a mobilosra nem, vagyis elfogadja a logint csak mégsem :DDD

(#15032) TommyGun válasza Gercsa (#15030) üzenetére


TommyGun
őstag

Jó kérdés, gondolom EUban EU lokalizáció van, amiben benne van vagy 15 nyelv, de egy amerikai kiadásban valszeg nem lesz magyar hanem mondjuk brazil meg mexikói..meg kell kérdezni mit veszel mert addig lutri ugye.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#15033) Gercsa válasza TommyGun (#15032) üzenetére


Gercsa
senior tag

Az ebayen EU kódot adnak, az tuti, csak a magyar nyelv a kérdés.

Nem én kiáltok, a gazdaság dübörög.

(#15034) evibly válasza Scale (#15031) üzenetére


evibly
senior tag

Engem Androidon gond nélkül beenged.

Egyébként vicces, hogy mióta a Wab App újra fullosan elérhető, azóta a mobilos alkalmazás is tökéletesen működik. Addig viszont Androidon tucatnál is többször kellett próbálkozni, mire beengedett...

(#15035) dani1453


dani1453
csendes tag

Valakinek valami otlete mit csináljak hogy letudjam tolteni a demot?? 80%nal meg al...

(#15036) dani1453


dani1453
csendes tag

(#15037) Scale válasza evibly (#15034) üzenetére


Scale
őstag

Hát nekem azt írja, hogy Login Completed és utána tölt tölt tölt, aztán kiírja, hogy nem elérhetőek a szerverek, andoidon.

(#15038) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

[link] ezek közzül 2 csatárt szeretnék.Melyik kettőt érdemes megvenni?

(#15039) MdewC válasza Sanyicucu (#15038) üzenetére


MdewC
nagyúr

COSTA és [link] :K

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#15040) argentin27


argentin27
senior tag

Most nyitottam egy 91-es JK Di Maria-t :Y :Y :Y

(#15041) MdewC válasza argentin27 (#15040) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ázzee!!! :D

Grat! :R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#15042) dracox válasza argentin27 (#15040) üzenetére


dracox
addikt

gratula :C

(#15043) argentin27


argentin27
senior tag

2,4 milla induló licitre ki is dobtam! :DD

Tegnap este eladtam Hazard-ot, gondoltam elnyitogatom az árát hátha és na lám egy bika fekete lap!

(#15044) Scale válasza argentin27 (#15040) üzenetére


Scale
őstag

Grat, na egy olyan kéne nekem a csapatomba :C :C
De amúgy nem csak 89es? :D

[ Szerkesztve ]

(#15045) P. úr válasza argentin27 (#15040) üzenetére


P. úr
tag

Gratula!

Eddig kinek mi volt a legjobb lapja csomagból az idei fifában? Nekem egy TOTY Ribéry esett 7,5k packból. 3 millát hozott a konyhára.

(#15046) argentin27 válasza Scale (#15044) üzenetére


argentin27
senior tag

Ja de 89-es bocs csak elírtam a nagy izgalomba!!! :DD

Már van Messi 5,2 milláért kéne szerezni valahogy :F

(#15047) Scale válasza argentin27 (#15046) üzenetére


Scale
őstag

Wow, 5.2M csak a MessI? :O
CRnek nem akar lejjebb menni az ára? Én őt próbálnám ki vagy Ibrát.
Wow, most nézem CR-t már lehet 9M-ért szerezni, Ibra is "csak" 6. :Y

[ Szerkesztve ]

(#15048) argentin27


argentin27
senior tag

Ha eladnám Bale-t talán kijönne Messi de úgy lenne az igazi ha Bale Messi Neymar trió rohamozna!

már Ibra is van 5,5m-ért

[ Szerkesztve ]

(#15049) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Nekem sosem lesz ennyi coinom :DD Most 1,7 milla van, de ebből nem veszek Messi-t vagy CR-t :(

(#15050) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ez egy nagyon komoly csapat: [link]

A cseréi is eléggé komolyak! :D Nem semmi, biztos ráköltött némi pénzt...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 14
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.