Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Fejhallgatós találkozó

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-03-23 00:09:22

LOGOUT.hu

2022. április 9. 10:00 - 15:00
a legközelebbi FEJhallgatós találkozó időpontja.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) Radomer válasza kemcso (#4050) üzenetére


Radomer
aktív tag

Országos járvány van ez sajnos elkerülhetetlen...aki nem kapja el az is elkapja csak nagyon jó az immunreakciója, és észre sem veszi. Azért remélem nem lőjük le aki eltüsszenti magát. :DDD

Természetesen tiszteletben tartom a véleményed! :R

[ Szerkesztve ]

(#4052) Ati1979 válasza Radomer (#4038) üzenetére


Ati1979
veterán

:R

Nem jó mert mások is elkaphatják. Simán. Ezért nem is megyek szerintem. Még kb. egy hét és ok amúgy.

(#4050) kemcso

Köszi!
Egyetértek.

(#4051) Radomer

Nekem nagyon jó az immun rendszerem (15 éve nem voltam beteg) most mégis elkaptam. Egyszerűen ha van fertőző ember a közeledben akkor nem vagy biztonságban. :(

(#4053) .DLL válasza Ati1979 (#4052) üzenetére


.DLL
veterán

"Nekem nagyon jó az immun rendszerem (15 éve nem voltam beteg) most mégis elkaptam."

Az durva, akkor ez most eléggé újdonság erejével hathat rád. Lehet hogy az immunrendszered elbízta magát.
Nekem is elég jó, de évente 1 becsúszik (tavaly mondjuk nem volt egyáltalán) idén már átestem rajta, azóta is vitaminkúra van, tél elején elfelejtkeztem erről...

(P.H.)

(#4054) contaxg válasza Ati1979 (#4052) üzenetére


contaxg
veterán

Orvos barátokkal körbevéve annyit tudok mondani, hogy ez az elmúlt évek legdurvább bacija. Nekem sem lett volna semmi bajom ha az a múlt pénteki kiruccanás nem lett volna olyan ütős. :D

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4056) Ati1979 válasza .DLL (#4053) üzenetére


Ati1979
veterán

Többször ettem jégkrémet nulla fok alatti hőmérsékletnél. :)
Volt hogy esett a hó is. Pólóba meg vékony kabátba járok télen.

Szóval nem vagyok valami fázós típus, de a lehet hogy a jégkrémek nem tettek jót. :)

Ja igen elég nehezen viseltem. Szokatlan volt a számomra kissé. :)

(#4054) contaxg

Igen azt mondják ez elég durvának számít és két hét az átfutási ideje. Ezt én is alátámasztom. Szerintem még több is ha valakinek nem erős a szervezete.

(#4057) Radomer válasza Ati1979 (#4052) üzenetére


Radomer
aktív tag

Megértem és gyógyulj mihamarabb. :K

(#4058) Ati1979 válasza Radomer (#4057) üzenetére


Ati1979
veterán

Köszönöm mégegyszer! :R

(#4059) kemcso válasza contaxg (#4054) üzenetére


kemcso
Ármester

Főleg mert az influenza vírus :P

(#4060) jzola válasza krx21 (#4040) üzenetére


jzola
tag

meglepődnék ha egy szakközépbe vasárnap (önszántukból) tolonganának a nebulók..
(én nem tudom még mindig vas. mikor érek BP. re szóval "talán" vagyok továbbra is)

"De nyelvelnek, zsibongnak, ûznek S nekihajtanak önvesztükre Mindig új hitnek, dalnak, tûznek."

(#4061) gelbelex válasza kemcso (#4059) üzenetére


gelbelex
őstag

:K

Ati, jobbulást!

(#4062) bkercso válasza .DLL (#4043) üzenetére


bkercso
nagyúr

Tedd ki a kamerák képét netre, akkor a délelőtt folyamán az otthon maradottak eldönthetik, jönnek-e délutánra! :P

Amúgy gyors gyógyulást mindenkinek! Tényleg durva, a környezetemben is ezt mondják. Remélem, megússza, aki eddig már megúszta!

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#4063) #16820480 válasza Ati1979 (#4052) üzenetére


#16820480
törölt tag

Jobbulást!

Egyébként egy 500 forintos orvosi maszk esetleg? A szád meg orrod úgysem kell a hallgatózáshoz.

(#4064) Radomer válasza #16820480 (#4063) üzenetére


Radomer
aktív tag

+1

Rakunk ki a bejárathoz Biohazard táblát, és már is meg lesz oldva a tömeg. :DDD

Jól indul a mai nap is. Eddig is betegek voltak a kollégák, de mára 6/1 az arány. Egyedül tartom a frontot..

Áldás és átok is egyben. ;]

(#4065) GML válasza Radomer (#4064) üzenetére


GML
őstag

Ilyenkor szoktam behozni a AD500X-et-et ;]

(#4066) birno válasza Ati1979 (#4056) üzenetére


birno
addikt

2 het? :Y
Akkor lehet en sem tudok menni, meg csak az elsoben vagyok, furcsallottam is, hogy nagyon lassan akar elmulni.

Maszk arra lehet jo, hogy ne terjessze tovabb az ember, de szerintem a hallast is befolyasolja, szoval kerdes, hogy ugy mennyi ertelme van.

(#4067) #16820480 válasza birno (#4066) üzenetére


#16820480
törölt tag

Atinál sok, mert ha ő jön, akkor jön az AK240 is :P De egyébként ha amúgy ráérnétek, akkor a társaság, beszélgetés meg egyebek miatt is szerintem szívesen látunk.

(#4068) GML


GML
őstag

Contaxg, a HA-s srácokra számíthatunk? Sileo, T1, K1000 lesz? :U

(#4069) bkercso válasza #16820480 (#4067) üzenetére


bkercso
nagyúr

Beteg lettem én is. :((( Eddig is az voltam egy hordható szinten, de mára jelezte, hogy nem tréfál, így komolyan veszem.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#4070) Radomer válasza bkercso (#4069) üzenetére


Radomer
aktív tag

Napi 2x 1000mg c vitamin.

Jobbulást szintén. ;)

(#4071) contaxg válasza GML (#4068) üzenetére


contaxg
veterán

Végül nem beszéltem velük...

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4072) GML válasza contaxg (#4071) üzenetére


GML
őstag

:O Szomorúan hallom. Remélem a következő találkozóra jönnek majd. :)

Bkercso: Jobbulást!

[ Szerkesztve ]

(#4073) contaxg válasza GML (#4072) üzenetére


contaxg
veterán

Ha tud valaki egy számot szívesen felhívom őket. A múltkor is LinkedIn és mail címeken keresztül sikerült pár nap után elérni valamelyiküket. Utána beregisztráltak a PH-ra is. Az a ciki hogy nem tudom milyen néven. :B Nálam most kb 500 nick van akivel leveleztem és fogalmam sincs mi a nevük. :O

Pedig tudtam, hogy ezért kapni fogok :R .

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4074) krichd1 válasza contaxg (#4073) üzenetére


krichd1
addikt

[link]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#4075) kemcso válasza krichd1 (#4074) üzenetére


kemcso
Ármester

utolsó feltűnés
2014-11-28 11:39 :U

(#4076) .DLL válasza bkercso (#4069) üzenetére


.DLL
veterán

Jobbulást neked is, akkor most három nap szigorú fekvés. Maximum re-kreáló zenehallgatás! :))

(P.H.)

(#4077) bkercso válasza Radomer (#4070) üzenetére


bkercso
nagyúr

5g-ot tolok, por formájában. ;)
THX mindenkinek, és viszont kívánom, akinek szüksége van rá! :R

.DLL: "akkor most három nap szigorú fekvés"
Igen. Csak közben vinni kell a gyerekeket, menni gyógyszerért stb. :U

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#4078) Ati1979 válasza gelbelex (#4061) üzenetére


Ati1979
veterán

Köszi! :R

(#4063) sheratan

Bolondot nem szívesen csinálnék magamból azért. :)
Az az igazság, hogy ma már visszamentem dolgozni, de azért még érzem, hogy le vagyok gyengülve valamennyire. Most egy egész napos Pesti kiruccanás nem biztos, hogy jót tenne.
A hétvégén ki akarom pihenni ezt az egészet.

(#4066) birno

Ez most egy ritka szar valami. Sokkal lassabban regenerálódik a szervezet, mint egy átlag influenzából. Ráadásul az antibiotikum is rátesz egy lapáttal. Szóval én olyan 2 hét + os influenzának mondom ezt a mostanit, ha a teljes felépülést nézed.

Én sajnos az első héten nem szedtem be az antibiotikumot, ezért lett lassabb a felépülés. Második héten felírtak valami gyengébbet és így már nagyjából ok lett. Szerintem ha az első héten beszedtem volna akkor már rég túl lennék rajta.

A következő találkozóra azért szívesen elennék. Addigra már remélhetőleg megjön a két új audeze is.

(#4069) bkercso

Sajnálom. :(

(#4079) birno válasza Ati1979 (#4078) üzenetére


birno
addikt

Ja, majd legkozelebb, pedig par meleg hangubb DAC-ra kivancsi lettem volna...
Minden raszorulonek jobbulast, a tobbieknek pedig jo szorakozast! :)

(#4080) krx21


krx21
nagyúr

Gyógyuljatok meg! Sok folyadék és c vitamin... :K

(#4081) contaxg válasza krx21 (#4080) üzenetére


contaxg
veterán

Űzüm, űzüm... :DDD :U

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4082) Peter.b válasza bkercso (#4069) üzenetére


Peter.b
újonc

Sziasztok, olvastam már nemrég a taliról. Azóta beütött, amire számítottam: lakásfelújításunk elkezdődik. Sajnos az iparosok nem dobozolják be a poharakat (és nem dobják ki a csetreszeket :D )
Szóval most nem jó. De aztán nagyon :K
(A Human másik fele is távol van)

[ Szerkesztve ]

(#4083) Peter.b


Peter.b
újonc

Egyik barátom készül menni (talán Sileostul), nem tudom hogy sikerül-e neki.

(#4084) Radomer


Radomer
aktív tag

A900X már nem jön talira. :( Az új tulaj lemondott arról, hogy elvigyem az új szerzeményét közmeghallgatásra. Cserében a legendás és hű társam a Sennyheiser ;] HD429 csatlakozik a bulihoz mindenki legnagyobb örömére. :D

(#4085) contaxg válasza Peter.b (#4083) üzenetére


contaxg
veterán

OK, :R Mi van a fejes projekteddel?

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4086) Peter.b válasza contaxg (#4085) üzenetére


Peter.b
újonc

Khmm :B
Jól halad :N

(#4087) kemcso


kemcso
Ármester

Az én ottlétem is kérdésessé vált: nálam is beütött a megfázás :((( :((( :(((

(#4088) krx21 válasza kemcso (#4087) üzenetére


krx21
nagyúr

Ne már... Gyere, ha csak megfázás, akkor nincs baj...

(#4089) #16820480 válasza kemcso (#4087) üzenetére


#16820480
törölt tag

Jobbulást! De nehogy már mindenki lemondja :(

(#4090) .DLL válasza kemcso (#4087) üzenetére


.DLL
veterán

Gyógyulást neked is! Próbálj talpraállni vasárnapig. ;)

(P.H.)

(#4091) drgordiusz


drgordiusz
újonc

Sziasztok, épp fejhallgató/erősítő vásárlást tervezek, ha nem bánjátok, elmennék a holnapi találkozóra.

(#4092) gabesz345


gabesz345
csendes tag

Sziasztok!
Én is egy újonc vagyok, az AVX-en ajánlották a fülestalit. Mikorra lehetne végülis menni, akkor csak délelőttre v. délutánra is.
Vinnék egy csöves füles-erősítőt, esetleg rendszer is vihetnék, csak gyalogszerrel elég nehézkes lenne valszin (vonat, busz).

(#4093) Radomer válasza drgordiusz (#4091) üzenetére


Radomer
aktív tag

Nem gond. ;)

(#4094) Radomer válasza gabesz345 (#4092) üzenetére


Radomer
aktív tag

9 től lesz a tali. Jöhetsz bármikor. Délelőtt látogatok is lesznek, délután talán zártkörű.

(#4095) .DLL


.DLL
veterán

"Névtábla" akkor legyen, ha igen hogy legyen? :D

drgordiusz, gabesz345: töltsétek ki a jelentkezési lapot. ;)

(#4094) Radomer: Igen, délután zártkörű lesz. :K

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#4096) Radomer válasza .DLL (#4095) üzenetére


Radomer
aktív tag

Vignetta a legegyszerűbb szerintem. :)

(#4097) #16820480 válasza .DLL (#4095) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ha valaki bevállalja, hogy nyomtat, akkor legyen szerintem. Nekem éppen nem megy a nyomtatóm, úgyhogy sajna kiesek a körből...

(#4098) .DLL válasza #16820480 (#4097) üzenetére


.DLL
veterán

Nekem nyomtatóm sincs... Az iskolában van, de az most szintén kiesik, legkorábban reggel tudnék nyomtatni. Nem tudom van-e öntapadós lap az irodában...

Más: Aki betegség jeleit fedezte fel magán, most hogy érzi magát? Van aki mégis el tud jönni?

(P.H.)

(#4099) Radomer válasza .DLL (#4098) üzenetére


Radomer
aktív tag

Nekem sincs nyomtatom. :( Ha más nem lesz öntapadós matricát kellene szerezni, és a helyszínen feliratozni.

(#4100) .DLL válasza Radomer (#4099) üzenetére


.DLL
veterán

Az is jó, aki megjön, mondja a nevét, ráírjuk, ennyi. :)

(P.H.)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Fejhallgatós találkozó
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.