Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Fejhallgatós találkozó

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-03-23 00:09:22

LOGOUT.hu

2022. április 9. 10:00 - 15:00
a legközelebbi FEJhallgatós találkozó időpontja.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) contaxg válasza Bodz (#4350) üzenetére


contaxg
veterán

szervezd a szabit :D

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4352) bkercso válasza contaxg (#4344) üzenetére


bkercso
nagyúr

Addigra már messze leszek... :O

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#4353) .DLL válasza bkercso (#4352) üzenetére


.DLL
veterán

Mi lenne az utolsó jó hétvége számodra? Búcsú bulival egybekötött találkozó lehetne. :D

(P.H.)

(#4354) krx21


krx21
nagyúr

Szeptember melyik hete lenne tervezve?

(#4355) biokox


biokox
tag

Valószínűleg addigra meglesz az EL8.

(#4356) contaxg válasza biokox (#4355) üzenetére


contaxg
veterán

igen, meg lesz :D éppen tegnap jelentettem be az Audezenak, hogy kelleni fog EL-8

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4357) biokox válasza contaxg (#4356) üzenetére


biokox
tag

Úgy értettem nekem USA-bol de küldj privit mennyi lenne nálad a gari miatt nem mindegy

(#4358) contaxg válasza biokox (#4357) üzenetére


contaxg
veterán

Szerintem a magyar ára az kb. 700 dollár + a hazai áfa

Lesz Audio-Technica r70x is. Gondolom 700ez is sokakat fog érdekeli.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4359) Ear001 válasza contaxg (#4356) üzenetére


Ear001
addikt

Lesz zárt is?

(#4360) contaxg válasza Ear001 (#4359) üzenetére


contaxg
veterán

igen zárt osztáy :D :C

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4361) biokox válasza Ear001 (#4359) üzenetére


biokox
tag

Az EL8 az lesz

(#4362) Ear001 válasza biokox (#4361) üzenetére


Ear001
addikt

Mármint a tiéd?

(#4363) biokox válasza Ear001 (#4362) üzenetére


biokox
tag

Igen

(#4364) Bodz válasza contaxg (#4351) üzenetére


Bodz
nagyúr

Igyekszem majd. :)

(#4365) Ear001 válasza biokox (#4363) üzenetére


Ear001
addikt

érdekel... :DD

(#4366) gaborka8x8


gaborka8x8
aktív tag

Mint áprilisban írtam [link] októberben fejhallagatós találkozó Kiskunfélegyházán. Mindössze annyi változás, hogy nem október 3-án, mint akkor írtam, hanem október 10-én, mert csak akkorra tudtam termet szerezni.

Tehát, az I. Kaporka Open Fejhallgatós Találkozó Október 10-én kerül megrendezésre Kiskunfélegyházán a Desperado Étteremben (Kiskunfélegyháza, Szent János tér 4.) 9-től 17 óráig. Belépés díjtalan. (És a kilépés sem bizonytalan. :) )

További információkat a későbbiek folyamán közlök.

"A zene nem azért van, hogy ne legyen csend! " (Pernye András)

(#4367) krx21 válasza gaborka8x8 (#4366) üzenetére


krx21
nagyúr

Budapest mikor lesz???

(#4368) contaxg válasza krx21 (#4367) üzenetére


contaxg
veterán

nagyjából szeptember végén

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4369) krx21 válasza contaxg (#4368) üzenetére


krx21
nagyúr

Köszi. Figyelem majd...

(#4370) contaxg


contaxg
veterán

Tegnap lejelentettem igényünket egy DT1770 PRO fejesre is a tali idejére. Előjegyezték a kérést :) Egyelőre nem túl sok darab lesz belőle az országban.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4371) contaxg


contaxg
veterán

október 10? :)

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4372) .DLL válasza contaxg (#4371) üzenetére


.DLL
veterán

Elvileg jó, már alig várom! :))

(P.H.)

(#4373) Radomer válasza .DLL (#4372) üzenetére


Radomer
aktív tag

Majd szabaddá teszem magam, ha lenne dolgom akkor is. :)

(#4374) contaxg válasza Radomer (#4373) üzenetére


contaxg
veterán

Szuper! Akkor már 3-an vagyunk! :D

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4375) biokox válasza contaxg (#4374) üzenetére


biokox
tag

Meg én.

(#4376) GML válasza contaxg (#4371) üzenetére


GML
őstag

Hol is?

(#4377) krx21


krx21
nagyúr

Szeretnék menni én is...

(#4378) Blasku


Blasku
tag

Nem akarna véletlenül a találkozóra menni olyas valaki, akinek HiFiMan HE-500-asa van? ;)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=blasku

(#4379) Radomer válasza Blasku (#4378) üzenetére


Radomer
aktív tag

HE-560 esélyesebb..

(#4380) Blasku válasza Radomer (#4379) üzenetére


Blasku
tag

Kár :(

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=blasku

(#4381) .DLL válasza Blasku (#4380) üzenetére


.DLL
veterán

Dehogy kár :D (tudom, jobb lenne mindkettő) :K

(P.H.)

(#4382) Blasku válasza .DLL (#4381) üzenetére


Blasku
tag

Az is biztosan nagyon jól szól, de azt olvastam róla, hogy egy picit más karakter mint az 500-as. No meg a Zeos Pantera nevezetű úriember a YouTube-on igencsak felkeltette a HE-500 iránti érdeklődésemet a videójával ([link]).

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=blasku

(#4383) Radomer válasza Blasku (#4382) üzenetére


Radomer
aktív tag

Gyere el meghallgatni, és le se akarod majd venni a fejedről. ;)

[ Szerkesztve ]

(#4384) sanyi32


sanyi32
tag

nekem is jó lehet.

(#4385) gaborka8x8


gaborka8x8
aktív tag

Meghívó az I. Kaporka Open Fejhallgatós találkozóra és Börzére

Szeretettel meghívjuk mindazon zenebarátot, akik érdeklődnek a fejhallgatós zenehallgatás és a hozzá kapcsolódó technikai eszközök iránt az első és egyben hagyományteremtő
Kaporka Open Fejhallgatós Találkozóra és Börzére, ami
2015. október 10-én (Az elkövetkező 10 évben pedig minden október második szombatján)
Kiskunfélegyházán kerül megrendezésre 9 és 17 óra között.
Az I. Kaporka Open Fejhallgatós Találkozó és Börze helyszíne a Desperadó étterem lesz (Kiskunfélegyháza, Szent János tér 4.)

Tehát, a fenti időpontban és helyszínen mindenkit szeretettel várunk, aki részt akar venni egy (reményeim szerint) jó hangulatú találkozón, elhozza a gyári, vagy saját építésű fejhallgatóját, fejhallgató-erősítőjét, DAC-ját, zenelejátszóját, audio PC-jét, kábelét és egyéb "kütyüjét", valamint nem utolsósorban kedvenc zenéit, hogy azt a többi résztvevőnek megmutassa.

Kérek mindenkit, hogy a részvételi szándékát, illetve, azt, hogy milyen technikát, zenéket vagy bármi egyebet hoz, a
gaborka8x8@freemai.hu
címen jelezze, lehetőleg telefonszám feltüntetésével együtt.
(Természetesen előzetes jelentkezés nélkül is el lehet jönni a találkozóra, de az érdeklődők számára támpontot nyújt, ha tudják, milyen technikai eszközöket lesz módjuk meghallgatni a találkozón.)

A találkozón való részvétel ingyenes. (A börze részen való árusításért jelképes 2000 Ft/asztal "helypénzt" kérünk, melyből a későbbi találkozók gördülékenyebb lebonyolításához szükséges hálózati hosszabbítókat, elosztókat kívánjuk megvenni.)

Mindenkit szeretettel várunk: gaborka8x8

"A zene nem azért van, hogy ne legyen csend! " (Pernye András)

(#4386) contaxg válasza gaborka8x8 (#4385) üzenetére


contaxg
veterán

OK a mi talink Budapesten lesz, ehhez nekem semmi közöm :R

A lényeg, hogy Ismét megkaptuk a jól bevált Audio-Technikás bemutató szobákat. A dátumot a házigazdánk határozta meg. Ezért sem volt szavazás arról, hogy mikor legyen. A múltkori összejövetelen elég kevesen voltunk, így szerintem el fogunk férni kényelmesen.
Várható érdekességek.Audeze EL-8 (nyitott, zárt,) Audio-technica fejhallgató erősítős csúcs DAC (2 millióért), M70x, R70x, remélem lesz még Beyerdynamic DT 1770 PRO is addigra és talán az új Beyerdynamic T1 is elérhető lesz. Ha van ötlet: óhaj, sóhaj, szóljatok és megpróbálom beszerezni.:)

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4387) zatom


zatom
tag

En is jovok.

(#4388) Ear001 válasza contaxg (#4386) üzenetére


Ear001
addikt

Heed Elixir?

(#4389) krx21 válasza contaxg (#4386) üzenetére


krx21
nagyúr

Oppo pm3....

(#4390) Radomer válasza krx21 (#4389) üzenetére


Radomer
aktív tag

HE-1000 ;]

(#4391) contaxg válasza Ear001 (#4388) üzenetére


contaxg
veterán

Gondoltam rá.....

(#4389) krx21
(#4390) Radomer
Meglátjuk.. :R

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4392) .DLL válasza zatom (#4387) üzenetére


.DLL
veterán

Yeee! \o/

Ear +1! :K

(P.H.)

(#4393) GML


GML
őstag

Remélem nem lesz aznap próbám és egész nap tudok menni.
A szokásos rig-et megpróbálom vinni.

[ Szerkesztve ]

(#4394) Blasku válasza Radomer (#4383) üzenetére


Blasku
tag

Szívesen mennék, de nem is akarok üres kézzel odamenni :).

Nagyon nincsenek igazán egzotikus dolgaim, a láncom egy Music Streamer II+-ból és egy iFi iCAN Micróból áll, ami egy Sennheiser HD580-at hajt meg HD600-as rácsokkal. Talán az iCAN erősítőm lehet ebből a legnagyobb kuriózum, elhozzam?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=blasku

(#4395) GML válasza Blasku (#4394) üzenetére


GML
őstag

Itt nincs olyan, hogy rossz, feleslegesen elhozott dolog. Minden jó valamire, ha másra nem, elrettentő példának ;]

Így legalább te is össze tudod hasonlítani a te láncoddal a többi fejest. pl

(#4396) Blasku válasza GML (#4395) üzenetére


Blasku
tag

Igaz, ha másnak nem, akkor nekem jó lesz összehasonlítási alapnak :K.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=blasku

(#4397) .DLL válasza Blasku (#4394) üzenetére


.DLL
veterán

Hozd csak, támogatom! :K A +-os MS2-t még nem hallottam, az erősítőt meg pláne. :) Múltkori találkozón a HD600 eléggé tetszett, elvileg az 580 eléggé hasonló hozzá. Tied lenne a Vodkaboy féle változat? (a rácsok miatt gondolom, ő kicserélte) :)

(P.H.)

(#4398) contaxg


contaxg
veterán

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4399) GML válasza contaxg (#4398) üzenetére


GML
őstag

Sajnálom, de nem tudok menni. Legfeljebb a végére esek be 1-2 fejessel. :O

(#4400) contaxg válasza GML (#4399) üzenetére


contaxg
veterán

:( Azért gyere ha tudsz...a végén általában bekapcsolja a házigazdánk a Genelec cuccokat.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Fejhallgatós találkozó
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.