Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Fejhallgatós találkozó

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-03-23 00:09:22

LOGOUT.hu

2022. április 9. 10:00 - 15:00
a legközelebbi FEJhallgatós találkozó időpontja.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4751) vodkaboy22 válasza jippa (#4750) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Ne már ! Pedig úgy meghallgattam volna pár tiszteletre méltó planar-t és szívesen beszéltem volna veled. :))

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#4752) kemcso


kemcso
Ármester

Had kérdezzem meg, hogy nem arról szól ez a találkozó, hogy minél több eszközt meg lehessen hallgatni és örülni kell annak ha valaki tud hozni olyat, amit esetleg érdeklődésre tart számot? És a T40RP-t nem hozhatom, ha az a gyereké, nem az enyém? :U

(#4753) vodkaboy22 válasza kemcso (#4752) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Tulajdonképpen a cél szerintem az, hogy:
- Érdekességeket meg tudjunk hallgatni
- Új dolgokat és embereket megismerjünk
- Régi barátokkal beszéljünk
- Jó pizzát rendeljünk :)

Minden más csak mosoly kérdése :DD
És miért ne hozhatnád? Én is hozom az ass...onyt... :DD (Na jó meg a fejesét is : Beyer DTX-501p)

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#4754) contaxg válasza vodkaboy22 (#4753) üzenetére


contaxg
veterán

+1, hogy ne biznisz érdekek húzódjanak az összejövetelen, mert ha ennek a gyanúja is felmerül akkor köszönjük szépen, de nem :)

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4755) Ear001


Ear001
addikt

Hát nekem nem jön össze a hétvége... :W :W :W

(#4756) kemcso válasza vodkaboy22 (#4753) üzenetére


kemcso
Ármester

Mert új szabályként oda van írva a sarokba, hogy csak saját eszközt lehet hozni. És valakinek a jelentkezése után szólva lett, hogy: gondolja meg a hozott fejeseket, gondolja meg a részvételt :U

(#4754) contaxg mi abban a biznisz érdek, ha valaki hoz két fejhallgatót amit bárki meghallgathat? Akkor biznisz-érdek az is, amikor Fiio cuccok voltak elvíve. Meg az is, hogy az AT odaadja a bemutatótermét. Ne már...

(#4757) #16820480 válasza contaxg (#4754) üzenetére


#16820480
törölt tag

Oké, de most akkor az aláírásomban levő cuccok ugye eladók (jelenleg is), de ettől függetlenül én vinném, mert még ha nem is ott veszi meg helyben valaki, de sokan kíváncsiak rá, akkor most ez tilos, vagy addig nem árulhatom, amíg a találkozóra viszem őket?

(#4758) vodkaboy22 válasza kemcso (#4756) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Biznisz & Reklám megkerülhetetlen világunkban ez igaz. Szerintem a lényeg az, hogy bárki bármit hoz ne tegye ki elé az árcédulát lehetőlég és ne arról szóljon az egész, hogy na most haver azt a cuccot igazán megveszem tőled most!
Természetesen ha valakinek egy ilyen talin nagyon megtetszik pl egy dr dre beats fejes akkor szépen hazamegy és vesz magának másnap egyet :C Nyilván ilyen találkozókon alakul az ember ízlése és ez alapján fog következőnek sokszor beruházni. Még lehet engem is pl úgy meggyőz ott egy DAC vagy bármi, hogy másnap rohanok haza és rendelek egyet. EZ benne van a pakliban.
A lényeg a reklám ne legyen senki arcába tolva és ne ott legyen bizniccelés. Én se meg szerintem senki se fog úgy oda menni, hogy na figyu tetszik a kábel akkor gyere van a kocsiban 10 pár csomagolva 22,2 euroért csak most csak neked barátom...

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#4759) contaxg válasza kemcso (#4756) üzenetére


contaxg
veterán

Nem új szabály. Csak most ki is lett írva.
Akinek ez nem tetszik az ne jöjjön el. :)

Eddig is voltak akik bepróbálkoztak, csak le lettek állítva.
Attól, hogy Ti erről nem tudtok sajnos voltak és valószínűleg lesznek ilyenek.

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4760) kemcso válasza vodkaboy22 (#4758) üzenetére


kemcso
Ármester

Ezzel teljesen egyetértek, viszont mint írtam, "valakinek a jelentkezése után szólva lett, hogy: gondolja meg a hozott fejeseket, gondolja meg a részvételt".

(#4759) contaxg értem, vagyis nem, vagyis igen. De akkor ez nem PH!-s fejhallgató találkozó hanem contaxg-s fejhallgató találkozó :P

szerk:Az adott résztvevőről, aki nemkívánatos nem gondolnék bepróbálkozást.

[ Szerkesztve ]

(#4761) Tulku válasza kemcso (#4756) üzenetére


Tulku
veterán

Soha nem üzleteltem e fórum hasábjain cuccaimmal...

Másét soha nem árultam...mindig a kíváncsiság hajtott, a zene élvezete...de úgy látom, bizonyos pozíció harcok középpontjába kerültem, ezért a szervezőtől a távolmaradásom megfontolásának felvetését kaptam.

Mivel azon levelemre, hogy - természetesen figyelembe véve érveit, hiszen ezt a találkozót Ő szervezi - csak kizárólag számlával igazolható, általam birtokolt cuccal jelentkeznék, megismerkednék fórumtagokkal és az asztali fejes zenehallgatás egyes elemeivel, semmilyen választ nem kaptam, így személyem érzem "persona non grata"-ként nemkívánatosnak e össznépinek titulált rendezvényen.

A kérdéses két fejhallgató hangképére lettem volna kíváncsi komoly asztali láncokon, illetve mások (tapasztaltabbak) véleményére. Nem vagyok eladó, FM területen dolgozom egy multinacionális cégnél, soha nem foglalkoztam eladással.

Nagyon sajnálom, remélem senkit nem sértettem, illetve biznisz tevékenységemmel nem rongáltam megismerési folyamatait e tárgykörben....nyilván bizonyos elvek mentén egyes forgalmazott márkák nem minősülnek ennek, de ezt is megértem.

Folyó ügyeim kénytelen vagyok elintézni így a találkozó közelében, ugyanis nem szeretném, ha valaki érintkezésbe lépve velem szintén erre a sorsra jutna....

Mindenkinek jó és kellemes zenehallgatást kívánok!

Mert a zene a legfontosabb, nem a biznisz és megélhetés....

(#4762) contaxg válasza kemcso (#4760) üzenetére


contaxg
veterán

A PH! -án tilos a reklám így gondolom a fórum által létrehozott találkozókon is.

Talán érdemesebb lenne ha a saját portálodon tartanál jobban rendet ezen szempontok alapján és nem a találkozót bomlasztanád.

(#4761) Tulku
Én meg vagyok az Orleansi szűz kezét csókolom. :B

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4763) Ribi válasza contaxg (#4754) üzenetére


Ribi
nagyúr

Azért az üzleti érdek mihez képest.
Ugye a tali is egy bolt bemutatótermében van. Szóval ez nekik is reklám. :U
Vagy ez túl egyértelmű?

[ Szerkesztve ]

(#4764) contaxg válasza Ribi (#4763) üzenetére


contaxg
veterán

Soha nem éltek vissza vele, egyébként meg kb. fejenként egy ezres a terembérlet. Amikor nem ott volt és becsületkassza volt, saját zsebből lett kikerekítve az összeg, hogy illő módon támogatni tudjuk a befogadó intézményt.

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4765) Ribi válasza contaxg (#4764) üzenetére


Ribi
nagyúr

Más hogy él vissza vele, ha elhoz valamit, amit mindenki meghallgathat?
Részleteket nem ismerem a fentebb íróval kapcsolatban.
És mi a különbség az adott boltban lévő tárgyakhoz képest?

(#4766) contaxg válasza Ribi (#4765) üzenetére


contaxg
veterán

Ha érdekelnek részletek gyere el, és válaszolok minden kérdésre élőben :R

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4767) Ribi válasza contaxg (#4766) üzenetére


Ribi
nagyúr

Csak az nem lesz ott aki a másik oldalt is el tudná mondani ? :U

(#4768) vodkaboy22 válasza Ribi (#4767) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Priviben kérdezd meg... :W

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#4769) contaxg válasza Ribi (#4767) üzenetére


contaxg
veterán

Nem tudom hogy ott lesz-e vagy sem. Én csak egy kérést intéztem felé és remélem be is fogja azt tartani.

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4770) Tulku válasza Ribi (#4765) üzenetére


Tulku
veterán

Tudtommal a részletek:

Van egy brand aminek a kizárólagos forgalmazását megszerezte egy hazai CÉG. Mivel a brand termékeit a SZERVEZŐ már jó ideje árulta, ezért köztük a viszony megromlott.
Én elvállaltam egy blog írását, ami fülesekről, fejesekről szólna...ez a blog köthető a CÉG-hez.
Ez azután történt, hogy a polémia előjött..és én erről mit sem tudtam...

Én mint jó kisfiú tudattam azon két fórumon a topik gazdákkal nemes tevékenységem, ahová irkálok (fejes és füles topik) megkérdezték a moderátorokat és jóváhagyták szereplésem, természetesen vajmi keveset irkálok a brand termékeiről azok is inkább negatív előjellel vannak szerepeltetve, ugyanis nem igazán akaródzik hazudni, nem igazat mondani.
Adott két fejes, amit jó előre jeleztem, hogy elvinnék a találkozóra, mert én elég sz...nak hallom őket, de ez lehet forrás illetve fülprobléma is.
Ez a két fejes ahhoz a brand-hez tartozik amin a huzavona megy, tehát a SZERVEZŐ nem nézi jó szemmel, ha szerepeltetem őket. Ezt én elfogadtam, feltéve a kérdést, miszerint ha nem viszem őket akkor sem lát szívesen, amire választ nem kaptam és mivel fórum tevékenységet folytatott, így az az álláspont körvonalazódott bennem, hogy semmiképp nem vagyok kívánatos.

Hogy ki ne hagyjam, egy DAC topikban lefényképezett, és leócsárolt (1 dolláros dac-cal rendelkező) erősítőt is vittem volna, amiből pillanatnyilag 1 található Magyarországon, Vodkaboy kíváncsi lett volna a belsejére, szerettem volna élőben prezentálni neki...nem biztos hogy akár egy darab is elfogy belőle, itt viszont igaz, hogy én nagyon szépnek ítélem meg a hangját, mint erősítőt, a dac rész egy opció benne...
A rettenetes mennyiségre való tekintettel nem hiszem, hogy tömegcikk lesz belőel, figyelembe véve az eladási árát is...az biztos, hogy nekem eladási szándékaim semmilyen termékkel kapcsolatosan nem voltak és nem is lesznek....

Természetesen megemlítettem privátban, hogy a "biznisz" kitételek ezek szerint - legalábbis úgy érzem - kizárólag rám nézve értelmezendők, a SZERVEZŐ mint eladó kivétel ez alól, de megértem, hiszen ez az Ő területe.

Természetesen ilyen körülmények mellett ÉN nem kívánom a találkozó hangulatát rontani, illetve a rég várt hangok tisztaságát összemocskolni...azt hiszem ez érthető...

[ Szerkesztve ]

(#4771) Ribi válasza vodkaboy22 (#4768) üzenetére


Ribi
nagyúr

De ugye azért te is tudod hogy miért itt kérdeztem és nem priviben... :W

contaxg:
A diplomatikus válasz miután megkéred, hogy ne legyen ott ;)

Amiről ezek szerint kiderült, hogy kicsit egyoldalú. De ugye az érdekek. Ez nem meglepő, csak hát ugye...

[ Szerkesztve ]

(#4772) contaxg válasza Ribi (#4771) üzenetére


contaxg
veterán

Nem, a döntés lehetősége volt neki felkínálva.
Azért ez nem ugyanaz.. :)

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4773) contaxg válasza Tulku (#4770) üzenetére


contaxg
veterán

Lehet, hogy a moderátorok jóváhagyták a ph!-án az ezirányú tevékenységed, de ez számunkra ez semmilyen kötelezettséget nem jelent. Inkább igazolja azt a gyanút ami miatt fel lették kérve arra, hogy céges mezben (értsd eszközökkel) legyél kedves ne jelenj meg.

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4774) .DLL válasza kemcso (#4756) üzenetére


.DLL
veterán

Még nem olvastam el a többit, de itt egy kicsit nem értem, hogy mit nem értesz: nem arról van szó, hogy csak a saját fejesedet hozhatod el, ennyire ne vegyük már szó szerint, gyerekét vagy akár egy haverodét miért ne hozhatnád el? Nem erről szól a kisírás, hanem arról, hogy "Hoztam két fejest próbáljátk ki, amúgy ha tetszik akkor eladóóó"... Na ez az amit így fullba nem kéne tolni. De általában nem is teszik.
Inkább mindenki jegyezze fel, hogy mi tetszett neki, és miért, majd utána aprón vagy priviben keressen rá.

De az utolsó két mondat igaz az necces, mégha a Fiio cuccokat egy fórumtás kérte csak el, hogy elhozhassa, a forgalmazó meg odaadta. Ez a naiv véleményem :D Úgy tudom nem volt közöttük kapcsolat.
Hifipisti sem nyomult soha, hogy hallgassátok a sok jó AT fejest, sőt az utóbbi időben inkább elteszi őket, hogy a találkozón a hozott cuccok legyenek előtérben.
Nekem ez a tapasztalatom az utóbbi pár fejes taliról, és jó is szokott lenni a hangulat. :)

Szerk.:
(#4770) Tulku: Na ez új... mik történnek. :( -> a szomorúságom a helyzethez kapcsolódik. Bár mint blog író nem hiszem hogy tehetsz róla hogy hol milyen vitás helyzet alakult ki, és ez nem is a PH-hoz kapcsolódik. - magánvélemény.

(#4773) contaxg: szerintem attól, hogy elhoz egy érdekes eszközt, még nem nyomul vele, ilyen értelemvben tényleg ugyan ez a kategória volt a Fiio és más cégek mintadarabjainak jelenléte, pusztán a találkozó változatosságát bővítve, és sokan örültek is a próbának. Akkor ez miért ne.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#4775) contaxg válasza .DLL (#4774) üzenetére


contaxg
veterán

Köszönöm! :R

Egyébként az AT itthoni srácai nagyon jól tudják, hogy a találkozók után némileg felpörög a távol-keleti AT beszerzés és ezek ellenére most is vendégül látnak bennünket. :U

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4776) vodkaboy22 válasza .DLL (#4774) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Egyetértek az egésszel.
Minden évben amikor voltam jó volt a hangulat, mindig inkább erre figyeltünk mintsem másra és ebben sok mindenki mellett hifipisti is mindig segített nem pedig biznickedett. Pl én személyesen tök jókat beszélgetettem DIY témákban vele.

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#4777) emiki6


emiki6
veterán

Azt mondjátok meg nekem,van e értelme olyan fejest vinnem, ami nem jó (ss siberia v2)? :)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#4778) kemcso válasza contaxg (#4762) üzenetére


kemcso
Ármester

Egy PH! nevén futó találkozón zavart, hogy személyesen te döntöd el ki mehet és ki nem, mit hozhat és mit nem. Azt gondolom, hogy ugyanannyi joga van ott lenni bárkinek, ez egy közösségi találkozó. Ezért volt a beírás, még ha személyes támadásnak vetted is, nem ellened hanem az elv ellen szólt, (#4774) .DLL utolsó, neked címzett bekezdésével értek egyet.
Ha ez bomlasztás, akkor vállalom, bomlasztottam

Akkor is megkövetlek, ha nem tűnt fel nekem, hogy ez a te személyes szervezésű, rendezésű, stb találkozód és semmi köze a PH!-hoz (de akkor ezt jelezni kellett volna/kellene), ahol természetesen jogod van bármihez, hisz az a saját érdek- és üzletszférád.

:R

[ Szerkesztve ]

(#4779) #16820480


#16820480
törölt tag

Én csak azt nem értem, hogy ha a fülhallgatós találkozón mindenki meg tud férni egymás mellett, akkor ehhez most miért kell ekkora problémát kerekíteni. Nem lehetne, hogy nyugi legyen? :R

(#4780) contaxg válasza kemcso (#4778) üzenetére


contaxg
veterán

Akkor miért nem Te szervezted meg most és eddig? Hónapokig senki nem vette a fáradtságot arra, hogy valamit tegyen a találkozó érdekében. A lehetőség bárki előtt nyitva volt, van és lesz. Ne szeretném ha most az lenne kitalálva hogy én vagyok a csúnya rossz bácsi, mert mertem szólni egy fizetett bloggernek, hogy ne hozza el azt, amiről bloggerkedni szokott. Egyébként meg jöjjön bátran.

A találkozón a Ph! elveit próbáljuk fenntartani. Ha ezután még 1000x leírod ezt, hogy fórumos érdekek sérülnek, én 1000x is ezt fogom válaszolni.

Egyébként a találkozót még le lehet fújni... van családom, kutyám, macskám tudok mit csinálni helyette. :K

Hónapokig még a ph! közelében se jártam, biztos fontos nekem, hogy itt és így nyomuljak.

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4781) kemcso válasza contaxg (#4780) üzenetére


kemcso
Ármester

Fölösleges ezt folytatni, jó találkozót mindenkinek! :K

(#4782) f4lcon


f4lcon
őstag

én mint kibic azt hittem, hogy mindenki felnőtt ember, és észreveszi, ha a csúnya gonosz marketinges éppen hátulról akarja megmarketingelni. úgy látszik tévedtem, és a résztvevők annyira buták, hogy nem tudnak megkülönböztetni egy "céges" jelenlevőt egy "privát" jelenlevőtől.
én nem szervező szemmel nézem ezt az egészet, hanem végfelhasználó szemmel. ott meg az a jó, ha van választék. hogy az hogyan jön össze, az pont édesmindegy. ha rám akarnak melegiteni valami sz.art akkor meg nem hagyom magam.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#4783) bkercso válasza f4lcon (#4782) üzenetére


bkercso
nagyúr

Én annak is örülök, ha lesz egyáltalán találkozó, és nem hasal el a dolog a marakodáson, mint a hifishow is majdnem. (Bár ettől most messze vagyunk :R )
Egyébként meg elhiszem, hogy a gátlástalan nyomulás fárasztó és idegesítő egy ilyen bulin. Szerintem az ilyen embert helyszínről kell hazaküldeni.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#4784) fattyu válasza contaxg (#4780) üzenetére


fattyu
veterán

pofám leszakad tőled. phs fejhallgató néven szervezel valamit. Nyilvánvalóan egyértelműen kupec vagy. ott az aláírásodban a link a boltodhoz amiből üzletszerűen éldegélsz.

erre van egy srác aki reviewer. mondhatni. elvégre nem csinál mást mint reviewkat ír egy blogon. az hogy per pill egy cégtől kapja ( most még mert lövésed sincs mi lesz egy év mulva ) a termékeket amikről ír az egy dolog.

Erre te közlöd hogy Ő nem jöhet. Még jó hogy te ekkora ember vagy aki ezt eldönti.
Akkor nyilván te sem viszel se LCD-t se SEMMIT amit nálad lehet kapni.

Amit művelsz a fotós topikokban mostanság az sem semmi, de ez akkora wtf hogy az én arcomról ég le a bőr.

Mi a tököm történt veled? te 3-4 éve egy halál normális ember voltál. most meg kibaszol egy sráccal aki mint magánember is szeretett volna sok sok mindent meghallgatni mert magának keres fejhallgatót is éppen, azért mert hobbiból ír reviewkat? Tudod mi lett volna az értelmes hozzáállás? adsz neki egy lcd-t tesztelni ír arról is és le van tudva.

De ehelyett "emberi nagyságról" tettél tanubizonyságot.... Tudod részemről innentől a te szervezésedben semmire nem mennék el és ha csak te árulnád ebben az országban amire vágyok akkor inkább kifizetném áfát vámot dhl postát vámkázelési jutalékot mindent, de neked....

pedig vettem tőled x éve dolgot...

a gálám kifordul

mi lesz a következő? vodkaboy ne menjen mert idpnként el is adja amit csinál?
beszarok menten komolyan.

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#4785) emiki6


emiki6
veterán

Attól félek volt,nincs találkozó... :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#4786) zsocy


zsocy
őstag

Hú srácok, ez aztán gyorsan eszkalálódott!

Nem arról van szó hogy bárki ki lenne tiltva, hanem az lett kimondva hogy senki sem árulhatja a termékeit. Ráadásul ahogy olvasom, az érintett nem is akart semmit árulni, egy félreértés volt az egész az elejétől!

Vegye mindenki egy kicsit lazábban magát, ezen nincs értelme összekapni és megsértődni. A zenehalgatás lenne a cél, vagy micsoda...

(#4787) .DLL válasza emiki6 (#4785) üzenetére


.DLL
veterán

Pedig a K92 nem is olyan rossz, persze még be kell járatni...

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#4788) Szevam


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Srácok, ne hülyéskedjetek már!!! Azt elhiszem, hogy ha sok férfi van egy rakáson, akkor csak a hisztéria megy, de ezt ne csináljátok legyetek szívesek! :W

Már kezdem előkészíteni a sütihez a dolgokat, azért kérnék egy megerősítést, hogy lehet-e vinni? :B

[ Szerkesztve ]

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#4789) Bodz válasza Szevam (#4788) üzenetére


Bodz
nagyúr

Ha nem árulod a sütid, akkor lehet bizony. :D

Amúgy egy picit talán higgadjon le mindenki, felesleges veszekedni.

[ Szerkesztve ]

(#4790) Szevam válasza Bodz (#4789) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Sajnos nincs ingyen :N , békét és jó hangulatot kérek cserébe :K

[ Szerkesztve ]

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#4791) BigBlackDog válasza Szevam (#4788) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Na igen, ez van, mikor betéved az Asszony is a topikba! :DDD

(#4792) krx21


krx21
nagyúr

Én úgy gondolom, hogy minél több eszköz van amit meg lehet hallgatni az csak jó... Az hogy ki milyen érdekkel hozza oda, az szerintem teljesen mindegy... Örülni kéne neki. Szeretné eladni, vagy csak megmutatni, összehasonlítani, ez mind egyéni dolog. Speciel én megköszönöm, hogy meghallgathatom...
Hol tévedek? Én egyszerűen ezt nem is értem...
Bocsánat ha valaki nem teljesen ért ezzel egyet... :R
Meghallgatjuk, összehasonlítjuk, megbeszéljük, véleményezzük... Mi a baj?

[ Szerkesztve ]

(#4793) vodkaboy22 válasza BigBlackDog (#4791) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Kis feleségem hasonló reakciót produkált mint nálad az Asszony, így azt kell mondjam én a hölgyekkel értek egyet már csak azért is mert itt ül mellettem és árgus szemmel nézni mit maszatolok... :C

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#4795) Montesantos


Montesantos
senior tag

Sziasztok!

Időben szóljatok ha nem lesz semmi, 220 km -ről utaznék :) szabit is vettem ki vasárnapra (nekem meló lenne)

Gabi

(#4796) zatom válasza Montesantos (#4795) üzenetére


zatom
tag

Dehogynem lesz.Semmi helyrehozhatatlan nem tortent - szerintem.
Mindenki aludjon ra egyet, es meg harmat, aztan talalkozunk.
Ez a forum eddig a segitokeszsegrol, tapasztalatcsererol szolt, miert kellene valtoznia?

(#4797) vodkaboy22 válasza zatom (#4796) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Így igaz, ha "egyszerűsíteni akarunk" szóljatok hozok agregátot és az utcán megoldjuk csak legyen elég hosssszabító. :DD

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#4798) #16820480 válasza vodkaboy22 (#4797) üzenetére


#16820480
törölt tag

Aggregátor mellett nagyon király lesz nyitott fejeseket próbálgatni :D

(#4799) vodkaboy22 válasza #16820480 (#4798) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Majd a zártak lesznek előtérbe, de ott is kényszerűen "jó" bassszus élményünk lesz.

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#4800) #16820480 válasza vodkaboy22 (#4799) üzenetére


#16820480
törölt tag

Majd csak elektronikus zenét viszünk, ahhol jól megy aláfestésnek az aggregátor :))

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Fejhallgatós találkozó
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.