Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Fejhallgatós találkozó

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-03-23 00:09:22

LOGOUT.hu

2022. április 9. 10:00 - 15:00
a legközelebbi FEJhallgatós találkozó időpontja.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) contaxg válasza GML (#4450) üzenetére


contaxg
veterán

Én nem beszéltem velük.
De nem is gondoltam rá. :B

(#4449) Exodius
15 és 30 között

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4452) GML válasza contaxg (#4451) üzenetére


GML
őstag

Nagy kár :(

(#4453) Exodius válasza contaxg (#4451) üzenetére


Exodius
őstag

Verekedés lesz az Audeze fejesekért.....remélem azért nem. :)

(#4454) Exodius válasza Exodius (#4453) üzenetére


Exodius
őstag

Kajak ez lesz az első találkozóm! :) :))

[ Szerkesztve ]

(#4455) contaxg válasza Exodius (#4454) üzenetére


contaxg
veterán

hard times for a young heart! :D

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4456) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Najóvan, sajna nem tudok jönni mégsem. Lemaradtok a fasza FiiO hulladékokról :)
Mivel azonban immár Kishazánkban állomásozom, pótlom a pótolnivalókat, reméljük következő alkalommal :K

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#4457) contaxg válasza RetepNyaraB (#4456) üzenetére


contaxg
veterán

sajnálom.. :(((
lesz fiio ? mert akkor nem megyek :)

Megvettem a cérnakesztyűt az Obravo HAMT-1--hez.
Kéretik majd azzal fogdosni.Köszönet érte előre is.! :)

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4458) assemble


assemble
addikt

Egyebkent a kaja kerdest hogy szoktatok megoldani az ilyen talalkozon? Csak mert ugye ahogy nezem erosen belelog az idopont egy ebedbe :)
Szoval akinek ahogy kijon ugy megy kaja elott vagy epp utan, vagy ott valahol kozben megoldjatok? :)

(#4459) .DLL válasza contaxg (#4457) üzenetére


.DLL
veterán

(P.H.)

(#4460) contaxg válasza .DLL (#4459) üzenetére


contaxg
veterán

(#4458) assemble
Nasi, ücsi pik-nik alapon + pizzafutár

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4461) sanyi32


sanyi32
tag

szeretném megköszönni a lehetőséget. :R
nagyon jó kis találkozó volt. sajnos nem sikerült sok fejest meghallgatni, mert az Audeze EL-8 nyitott és zárt eléggé lefoglalt. meglepődtem, hogy egy Xperia Z3-ról ha nem is tudta megmutatni a valódi arcát, de azért élvezhetően szólt. A Beyer Dt 1770 Pro nekem kicsit száraz volt (nem volt annyira zenei mint az Audeze), de lehet még nem hallottam megfelelő forrásról. A Focalok is jól szóltak, akár utcára is jók lehetnek.
És persze a végén amikor az aktív Genelec megszólalt. :Y Azért kíváncsi lettem volna hogy esetleg egy klasszikus zenével mit kezdett volna.

(#4462) contaxg válasza sanyi32 (#4461) üzenetére


contaxg
veterán

Én is köszi! :) Sajnos csak egy fejest sikerült meghallgatnom, az amúgy igen remek Hifiman 560-at. Ha másért nem, már ezért megérte elmenni. :R

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4463) .DLL válasza contaxg (#4462) üzenetére


.DLL
veterán

Köszönjük ismét a lehetőséget, a szervezést és a helyszínt, szerintem is nagyon kellemes hangulatú találkozó volt, jó tapasztalatokat gyűjtöttem! : )

(P.H.)

(#4464) Radomer


Radomer
aktív tag

Én is köszönöm a lehetőséget! Remek volt a helyszín, és a felhozatal is pazar volt. :))

Contaxg még mindig nem tudom elhinni hogy tetszett. ;]

Nekem személy szerint az AudioTechnika r70x tetszett a legjobban. Remek kis fejes ennyi pénzért. :R

(#4465) Bodz válasza .DLL (#4463) üzenetére


Bodz
nagyúr

Túlélte a DT 880? ;]

(#4466) .DLL válasza Bodz (#4465) üzenetére


.DLL
veterán

Túl :DDD szerencsére nem volt veszélyben. De HE-560-at hallottam úgy megjáratni, mintha egy mobiltelefon szólna kihangosítva. De a planárok bírják! ;]

(P.H.)

(#4467) Exodius


Exodius
őstag

Végre élőben is találkoztam veletek.....nekem már ezért is megérte! Egyébként meg: ATH-R70x is elég szép sikert aratott. :)

(#4468) Bodz válasza .DLL (#4466) üzenetére


Bodz
nagyúr

Ó, igen, de azt nem nehéz elérni, a HE400S is nagyon hangos kifelé. Erre már nem mondanám senkinek, hogy tud mellette aludni az asszony pl. :) Meg hát a horkolást se nagyon szűrné, nullához közelít a szigetelése. Szóval senki se járna jól.

(#4467) Exodius: Na akkor mesélj, merre tovább a lejtőn? :)

(#4469) Radomer válasza Bodz (#4468) üzenetére


Radomer
aktív tag

Nem túlzott .dll. Úgy szólt kifelé a he560 mint egy kis asztali hangfal. A kollégának kicsit rossz a hallása, így adott rá kakaót rendesen. :Y :DDD

(#4470) contaxg válasza Radomer (#4469) üzenetére


contaxg
veterán

Amikor elkezdtem LCD 2-t hallgatni a családom két ajtót is becsukott, hogy ne zavarjam őket a tévézésben. :D

#4464) Radomer
Nem tudom mlért nehéz elhinni. A kényelmével nehéz versenyre kelni és hangban is rendben van. Hozza az árkategóriájától elvárt minőséget.

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4471) Radomer válasza contaxg (#4470) üzenetére


Radomer
aktív tag

Ok most már elhiszem. :R Nem tudtam eddig eldönteni hogy csak ironizálsz, vagy komolyan gondolod-e. :DDD

(#4472) contaxg válasza Radomer (#4471) üzenetére


contaxg
veterán

Ja! Egyébként i(r)onizálok.<3 :D
Tényleg rendben van az a cucc.. ;)

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4473) Exodius válasza Radomer (#4471) üzenetére


Exodius
őstag

De azért az M70x-hez kevés volt az az erősítő, azért nem volt basszusa! :D

[ Szerkesztve ]

(#4474) Exodius válasza Bodz (#4468) üzenetére


Exodius
őstag

Most mondhatnám, hogy a Focal Spirit Classic-ot meg a Audio-Technica ATH-R70x-et jobban megvizsgálnám, mert nagyon bejöttek, de bah.....egy ideig gyűjtögetnem kéne. ADA 300USB éppen-hogy elbírja az R70x-et. Az 500X-et meg szeretem azért. :)

(#4475) .DLL válasza Exodius (#4474) üzenetére


.DLL
veterán

AD500X-szel nagyon jó páros volt a DA-300USB! Így együtt még nem hallottam őket, de ezzel a párossal önmagában is ellennék egy darabig. Szóval ja neked az előrelépés, már nem két fillér lenne. :P

(P.H.)

(#4476) assemble


assemble
addikt

Tenyleg tok jo volt, koszi mindenkinek, nem nagyon volt meg dolgom ennyi jo fulessel ilyen kis helyen :)

Foleg ezek tetszettek: EL8 (nyitott), R70x, HE560, T1, K551, Focal Studio.
A DT1770 se volt rossz, csak nem volt szerencseje, hogy kozvetlen mellette hallottam az EL8-at :)

(#4477) #16820480


#16820480
törölt tag

Srácok, annyian írjátok, hogy tetszett az EL8, esetleg valaki vállalkozna rá, hogy íjon róla pár szót? Konkrétan egyéb fejesekhez hasonlítás (is) érdekel :R

(#4478) contaxg


contaxg
veterán

Őszi fejhallgatós találkozó – képriport

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4479) Radomer válasza contaxg (#4478) üzenetére


Radomer
aktív tag

Köszi a képeket! Szuper jók lettek. :R

(#4480) ntomka válasza contaxg (#4478) üzenetére


ntomka
nagyúr

Az a retro fejes amiről olyan sok kép van, az milyen darab? :)

Szám szerint egy embert ismertem fel csak a képekről amúgy. :D

ツ Headphones on - World off

(#4481) krx21 válasza contaxg (#4478) üzenetére


krx21
nagyúr

Klassz lehetett, kár hogy sajnos nem tudtam elmenni.

(#4482) contaxg


contaxg
veterán

A következő találkozó témája a fekete korong és a fejhallgató lenne.
Ezekkel kapcsolatosan szívesen fogadok ötleteket :) (akár privátban is)

(#4481) krx21
Remek hangulat volt! Sajnáljuk hogy nem jöttél el! :K

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4483) contaxg


contaxg
veterán

További témamegjelölés: az "elveszett gyerekkor", a zenével történő első találkozások.

Nekem ezek a könyvtárban töltött közös percek voltak a nagyapámmal.
Általában Mascagni Parasztbecsületét hallgattuk... <3

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4484) Ear001 válasza contaxg (#4482) üzenetére


Ear001
addikt

Soulines.;)

(#4485) Ear001 válasza contaxg (#4482) üzenetére


Ear001
addikt

AT szétlövés, ha sikerül szerezni több shellt. ;)

(#4486) krx21 válasza contaxg (#4482) üzenetére


krx21
nagyúr

Igen én is sajnálom, közbejött egy nem várt esemény, ráadásul aznap...

(#4487) Ear001 válasza contaxg (#4482) üzenetére


Ear001
addikt

Na hogy érthetőbb legyek. Szerintem a Solulnes Kubrick-ot be lehetne vetni a 750-es Jelcoval. Ennek ugye csak egy csavar tartja a fejrészét, így hangszedő csere egy másik, előre beszerlet hangszedővel pillanatok műve, és ha már ott vannak az Audio Technicak... ;]

(#4488) contaxg válasza Ear001 (#4487) üzenetére


contaxg
veterán

Szerintem nincsenek ott Audio-Technikák. :) :N

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4489) contaxg


contaxg
veterán

A mostani taliról ez most lemeradt..de majd igyekszünk bepótolni :)

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4490) Radomer válasza contaxg (#4489) üzenetére


Radomer
aktív tag

Bodz mély űrt hagyott bennünk...megint. ;]

Nem tűnik rossznak az a fejes. ;)

(#4491) contaxg válasza Radomer (#4490) üzenetére


contaxg
veterán

Ez lenne a csali Bodznak:D

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4492) .DLL válasza contaxg (#4491) üzenetére


.DLL
veterán

Bizony, valamit mostmár ki kell találni, hogy eljöjjön ő is. :K

(P.H.)

(#4493) #16820480 válasza .DLL (#4492) üzenetére


#16820480
törölt tag

Múltkor már azt hiszem úgy volt, hogy összedobjuk a vonatjegyet, csak az időpont nem volt jó neki.

(#4494) Radomer válasza #16820480 (#4493) üzenetére


Radomer
aktív tag

Vonatjegy mellé összedobunk neki egy szabadnapot is. :)

(#4495) #16820480 válasza Radomer (#4494) üzenetére


#16820480
törölt tag

Általában szombaton vannak a találkozók, szerintem akkor nem nagyon szokás dologzni. :B

(#4496) kemcso válasza #16820480 (#4495) üzenetére


kemcso
Ármester

Már akinek... Bodz pont emiatt nem szokott tudni jönni. Nade ugyan itt off, de a dec. 29-re tervezett fülhallgatós találkozó nem szombaton lesz ;)

(#4497) Radomer válasza kemcso (#4496) üzenetére


Radomer
aktív tag

Kényszermunkán van, vagy mi a szösz? :)) Most már tényleg kíváncsi vagyok mit csinálhat.. ;]

(#4498) emiki6


emiki6
veterán

Tudtam, hogy van ilyen topik!

Akkor lementem és ha jól alakul viszem a Technics EAH-820 -at. :)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#4499) contaxg válasza emiki6 (#4498) üzenetére


contaxg
veterán

:C
A következő tali retro party lesz.
10 évesnél fiatalabb fejest tilos lesz elhozni. :)
Benne vagytok?

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#4500) emiki6 válasza contaxg (#4499) üzenetére


emiki6
veterán

Én még nem voltam, nem bánnám, ha lenne 1-2 jó, de max 50k-s mai fejes, ami itthon is kapható. :R
Valamiért beleszerettem a BME-n az SRH-840-be, de a beyerek is nagyon kényelmesek voltak... Csak ugye ott nem volt, ami meghajtsa, csak telefon, meg amit ők hoztak...

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Fejhallgatós találkozó
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.