Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dragon Age 2

Hozzászólások

(#701) Midoriko


Midoriko
csendes tag

Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy a játék rajta volt az egyik gépen otthon és már nincs, erre feltelepíteném a másikra és nem engedi, azt írja ki hogy használatban van a Key és emailt kér meg minden ezt hogy tudom kiküszöbölni, nagyon irritáló ha már egyszer megvettem nem tudom oda telepíteni ahova akarom, köszi a segítséget

(#702) leviske válasza Midoriko (#701) üzenetére


leviske
veterán

Én úgy tudom, hogy a játékaidat annyi gépre pakolod fel, ahányra csak akarod, a lényeg, hogy ugyanaz az origin fiók legyen.

Szóval, ha key probléma van, akkor más eredetű a dolog. Szerintem.

(#703) Midoriko válasza leviske (#702) üzenetére


Midoriko
csendes tag

Hát igen eddig én is úgy tudtam, de már mindegy, mert sikeresen meg crack-eltem az eredeti játékot úgy hogy ez egy kicsit vicces, de legalább már működik :)

(#704) Midoriko


Midoriko
csendes tag

Sziasztok! Lenne egy nagyon cukorfalat problémám :) a koliban működik a játék a kiegészítőkkel itthon meg nem és azt írja ki, hogy a tartalom nem engedélyezett?? ez most mi? ott működik és semmi baj nincs itthon meg nem? remélem tudtok segíteni, mert már a falra mászom :)

(#705) leviske válasza Midoriko (#704) üzenetére


leviske
veterán

A koliba hamarabb telepítetted? Ha nem akkor szerencséd, mert csak beszrt az origin az otthoni gépeden. Egyébként érdemes ügyelni a rendszerújrahúzásoknál, mert ha nincs uninstallálva a játék rendszer újrarakás előtt, akkor buktál egy aktivációs lehetőséget. (Ez esetben meg érdemes ráírni a supportra, hogy mi a helyzet.)

(#706) Str8 sk8r


Str8 sk8r
őstag

...nincs véletlen egy oldal, vagy link, ahol megtekinthető lenne az összes varázslat, és képesség magyar nyelven? :B ...sokat segítene legalább egy leírás, mert így elég macerás... :R ...

...személy szerint én nem játék tipus rajongó vagyok, és szerintem, ha nem hasonlítgatjuk az első részhez, és főleg, ha nem ugyanazt várjuk ettől a játéktól is (mert ez teljesen más kategória), akkor ez is egy nagyon jó kis game...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#707) ldave


ldave
félisten

Hybris legyőzéséhez van valami tippetek? 50% körül mindig elhasalok. Fő karakterem egy warrior.

A Slime draws near! Command?

(#708) leviske válasza ldave (#707) üzenetére


leviske
veterán

Rég mentem a játékkal, és annyiszor van abban a labirintusszerűségben csata, hogy nem tudom, egyáltalán mentem-e ellene. Mindenesetre ez hasznosnak tűnik.

(#709) ldave válasza leviske (#708) üzenetére


ldave
félisten

Nem szeretem a wiki oldalakat, amíg nem játszottam végig egy játékot, mert klikkelek egyet valahova, aztán máris jön a spoiler, hogy az adott karakter meghal vagy elmegy vagy valami ilyesmi :)

Próbáltam tegnap többféle csapattal, de nem ment, lehet jobb cuccok kellenének, majd megnézem később újra.

A Slime draws near! Command?

(#710) leviske válasza ldave (#709) üzenetére


leviske
veterán

Sokat ne várj vele, mert fejezetenként nullázódnak a mellékküldetések, ha jól emlékszem. Mindenesetre ha van egy healer meg egy tank a csapatban, akkor már nem szabadna, hogy túl nehéz dolgotok legyen, főképp, hogy 4-en mehettek.

Egyébként milyen fokozaton játszol?

(#711) ldave válasza leviske (#710) üzenetére


ldave
félisten

Normál nehézség, PS3. Lehet csak béna vagyok, de eddig minden ment, előtte győztem le a nagy sárkányt (high dragon vagy mi) a bányánál, ott nem volt gondom.

A Slime draws near! Command?

(#712) leviske válasza ldave (#711) üzenetére


leviske
veterán

Pedig annál nehezebb harc nincs a játékban szvsz, szóval itt nem a felszereléssel van a gond, hanem a taktikával.

Egyébként úgy látom, hogy érzékeny az elektromos és tűz sebzésre, szóval érdemes ezt nyomni rá. Emellett nem szabad hagyni, hogy varázsoljon és el kell kerülni a csapdáját.

(#713) leviske


leviske
veterán

Dragon Age 3

Nem tudom, ki hogy van vele, de engem meggyőztek afelől, hogy van esély az Origins folytatására és nem csak Morrigan miatt. Nem akcióval vitték el a trailert, határozott továbblépés mutatkozik a Flemeth/Morrigan páros ügyében és olybá tűnik, hogy a DA2-ben megvillantott másik oldal (Flemeth támogatása) most már értelmet is nyerhet azzal, hogy valamelyikőjük mögé be lehet állni.

Emellett az, hogy a játék csak az új motorból fakadó finomításokat kapott grafikai téren, nem pedig komplett redesignt és mindezt majdnem 4 év fejlesztési idővel megspékelve... Biztató a helyzet. :)

(#714) Rossi válasza leviske (#713) üzenetére


Rossi
addikt

Amennyire nekem bejött a DAO, akkorát csalódtam a DA2-ben, esélytelen, hogy akár csak kipróbáljam, nem hogy megvegyem a 3. részt.

Még ME3-at sem próbáltam ki, pedig holnapig 10 EUR-ért megvehetném, és még a fordításában is részt vettem egy darabig...

[ Szerkesztve ]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#715) genndy válasza Rossi (#714) üzenetére


genndy
addikt

Én nem vagyok ennyire elutasító, tény hogy a DAO nagyon jó lett, a DA2-vel meg rossz irányba vitték a dolgot, de várjuk ki a végét. Én mindenesetre kíváncsian várom a 3-at, még ha annyira nem is, hogy 1. napos vásárlás legyen belőle.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#716) bitpork válasza Rossi (#714) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Jah ez így van. De a causal gamereknek ez kell, nem DAO1 sajnos.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#717) leviske válasza Rossi (#714) üzenetére


leviske
veterán

Azt én se mondom, hogy már most tuti vétel, de úgy gondolom, hogy a trailer reménykeltő volt. Szerintem érdemes azért figyelni a híreket és messze elkerülni a BW-es nyilatkozat. Számomra biztató, hogy a SWTOR nyomásából visszább vettek (azaz gondolom már nem fogyaszt el annyi fejlesztőt), és most ebben az évben nem is kell kiadniuk semmit. Designt se cseréltek, csak egy jobb motorra váltottak (ez felteszem gyorsítja a munkát). És minderre többszöröse idő állt rendelkezésükre, mint a második rész esetében, designváltásostul és új motorfejlesztésestül.

A ME3-al meg szerintem sokat vesztettél, mert egy igazán epikus zárása lett a trilógiának, mégha az utolsó pár perccel nem is voltam 100%-ig elégedett (bár elsőre fel se fogtam, hogy az volt a játék vége :DDD )

(#718) The Game


The Game
csendes tag

http://m.youtube.com/watch?v=KpX5n424yaA&gl=HU&hl=hu&client=mv-google&guid= dragon age 2 gameplay(elnezest a lagert)

NFS WORLD:TheGame88595 youtube:MD10ism

(#719) D5


D5
aktív tag

Sziasztok!
Egy kis nosztalgia gyanánt tolnám a DA2-őt, de dx11 mellett sehogy nem tudom teljes képernyőre tolni, mindig kiugrik ablakos módra. Írják, hogy a teamviewer kikapcsolása segítene, de nekem fogalmam sincs, hogy mi az, és hogy hol/hogyan kellene kikapcsolni. Segítenétek ebben? Vagy van más ötletetek is?
Előre is köszi!

(#720) D5 válasza D5 (#719) üzenetére


D5
aktív tag

Ha esetleg hozzám hasonlóan problémája lenne DX11-ben a teljes képernyős móddal, akkor itt a megoldás:
le kell tiltani a távsegítséget a windowsban, és kész is (nemzetközi fórumokon teamviewer írnak, de nekem ebből nem következett a távsegítség... :DDD )

(#721) raskolnikoff válasza D5 (#720) üzenetére


raskolnikoff
őstag

A Teamviewer egy külön app amivel mások gépét tudod irányítani (távsegítség, végülis). Ha tudomásod szerint ilyet progit nem telepítettél fel, akkor ne foglalkozz vele. Ha esetleg más igen, akkor nézd meg a telepített progik listáját.
Viszont segíteni nem tudok a problémádon. :(

EDIT: hmm picit elkéstem :D

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#722) D5 válasza raskolnikoff (#721) üzenetére


D5
aktív tag

Semmi gond, a jövő játékosainak jól jöhet még. ;)

(#723) SLYM


SLYM
veterán

sziasztok corypheus-t hogy lehet legyőzni? automatikus szintlépést használtam eddig, tehát bele se néztem a skillekbe. a csapatom tagjai a betti nyilas törpe, a pagonyelf csaj, meg a kalázcsaj. az a legnagyobb gond, hogy a nyomorult embereim még úgy is leállnak harcolni, hogy passzívra állítottam őket, illetve négyünket összefogva irányítom a csapatot. van valami egyszerű megoldás? nem hiszem el, hogy a skillekkel kell szórakozzak sztori módban a játékkal easy nehézségen. a tárgyakat mindig azt adtam nekik, amik a legtöbb csillagosak voltak

[ Szerkesztve ]

(#724) SLYM válasza SLYM (#723) üzenetére


SLYM
veterán

up!

(#725) vjacintka


vjacintka
tag

Sziasztok!
Nem tudom, hogy van-e még itt élet de reménykedem. :)
Feltelepítettem a Dragon Age 2-t(eredeti lemezes verzió) egy kis nosztalgia szempontból, mivel az Origins és a kiegek megvoltak már.
Azonban feltettem hozzá az 1.04-es patchet, hogy tudjon települni a magyaritás, de az alábbi a probléma:
[link]

Ötlet valaki?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dragon Age 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.