Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dragon Age 2

Hozzászólások

(#451) eri3k válasza kovsol (#449) üzenetére


eri3k
csendes tag

Nagyon de nagyon köszönöm :) átnéztem mit linkeltél ott votl egy link és ott is egy link és ott volt ez http://social.bioware.com/forum/1/topic/300/index/6482838 vais akinek van még ily problémája mint nekem annak itt a javitó pach-rá

(#452) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Azt hogy tudnám ellenőrizni, hogy az Exiled Prince, meg Black Emporium kiváltódott-e? Ha megnézem a DLC-ket, ott buy lehetőség van, pedig a megadott code már redeem-elve lett.

Itt nem kéne, hogy megjelenjen?

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#453) kovsol válasza Drizzt (#452) üzenetére


kovsol
titán

menüben látod: [link]

más: meglett az egész Champion armor set: [link] mind a négy darabjába van rúna slot is, és szetbonusznak ad wariorként: 3 strength, 5% armor, rugóként: 3 dexterity, 5% displacement, és mágusként: 3 magic, 5% defense

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#454) kovsol


kovsol
titán

kijátszottam, azért a vége mégse volt olyan rövid mint még reggel gondoltam

May the Force be with you!

(#455) Zoli133 válasza kovsol (#454) üzenetére


Zoli133
őstag

Ez a kijátszás hány óra játékidőbe tellet? És mennyi mellékküldetést csináltál?

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#456) kovsol válasza Zoli133 (#455) üzenetére


kovsol
titán

act 1 ben maradt pár küldetésem, mert véletlen rányomtam, hogy készen állok és tovább haladtam, de act 2 és 3 ban minden küldetést megcsináltam így volt kb 30 óra, de normal fokozaton játszottam, ha magasabb fokozaton tolja valaki ott persze több órával nő ez

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#457) kovsol válasza kovsol (#456) üzenetére


kovsol
titán

megnéztem guide mit ír a küldetésekre és nem találtam olyat amire nem emlékeztem volna act1 ben, szóval ott ezek szerint mégis megcsináltam mindent, viszont act2 ben találtam egy küldit amire nem emlékszem és abból jött volna egy másik még :B

máshol olvastam van olyan aki 25 óra alatt kijátszotta, pedig minden küldit kitolt állítása szerint, szóval tényleg nem túl hosszú

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#458) Drizzt válasza kovsol (#453) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nekem semmi ilyesmi nincs. 3 dolgot reggeltem be. Volt egy, amit a számlára plecsniztek CdGalaxisék, volt egy a dobozban, s még a kézikönyv végén a cd-kulcsot beregisztráltam. De DLC-m az nem jelent meg semmi.

I am having fun staying poor.

(#459) kovsol válasza Drizzt (#458) üzenetére


kovsol
titán

ezt a hsz -t nézed meg [link] te is menj fel a honlapra és próbáld ott hozzáadni a profilodhoz a cd kulcsokat

May the Force be with you!

(#460) Drizzt válasza kovsol (#459) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Kösz!

Viszont magamtól nem nagyon tudom hogy kellett volna rájönnöm. Mert ha a profilon megyek a DLC-kre, akkor meg akarta volna vetetni velem pontokért. :U

I am having fun staying poor.

(#461) Vistaboy válasza Drizzt (#460) üzenetére


Vistaboy
veterán

A tárgyak kódjait itt tudod beváltani:

http://social.bioware.com/redeem_code.php

Utána a profilodon ellenőrizd le. Ha benne vannak, akkor megtalálod majd őket egy ládában, ami a családod (vagyis a te) lakásában található. Küldetés ikon is jelzi.

MOD: A DLC-ket pedig le kell töltened és telepíteni. A "More Info" fülre kattintva találod a letöltési linket.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#462) Drizzt válasza Vistaboy (#461) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Tudom, az benne is volt a dobozban. Viszont ez, hogy a DLC-ket hol lehet letölteni, erre nem találtam utalást. Ha játékból mentem a DLC-re, akkor azt írta, hogy ennyi, meg annyi pénzért töltheted le. Ezzel az entitlementses linkkel ezen a topicon kívül nem találkoztam még sehol.

I am having fun staying poor.

(#463) Dantenero72


Dantenero72
aktív tag

Olyan kérdésem lenne hogy a Dragon Age save game editort hol találom?(daosavegame.exe)
Mert hála a jó BioWArenak Act2 végén rajtunk marad a slow debuff és emiatt a main charink slow motionben üt ami kb egyenlő a semmivel -.-" És ezzel az editorral meglehetne oldani,és az a gáz hogy erre egy user jött rá nem pedig a nagy okos fejlesztők szal ennyit róluk...

(#464) Rossi válasza kovsol (#457) üzenetére


Rossi
addikt

Ez igen. Én most fejeztem be az Originst másodszor, 46,5 óra lett a vége. Leliana's Song, Darkspawn Chronicles, Golems of Agmarrak, Witch Hunt, Awakening nincs benne...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#465) Rossi válasza Vistaboy (#423) üzenetére


Rossi
addikt

Ilyet ne is mondj!

Ha a Mass Effect 3 is gyenge lesz, akkor szeppukut követek el...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#466) Zoli133 válasza kovsol (#456) üzenetére


Zoli133
őstag

Ez elég rövidnek tűnik főleg h a hivatalos adat 40 óra.
origins hivatalosan 60 óra ott asszem mellékküldetésekkel vmi 65 körül fejeztem be 1x.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#467) kovsol válasza Zoli133 (#466) üzenetére


kovsol
titán

én még azt is lemerem fogadni legnehezebb fokozaton értették azt a 40 órát :((( vagy pedig beleszámolták azt is, hogy többször vissza kell tölteni, de nem tudom akár hogy nézem rövid lett, és nem én vagyok az egyedüli aki 40 óránál kevesebb idő alatt tolta ki

May the Force be with you!

(#468) Zoli133 válasza kovsol (#467) üzenetére


Zoli133
őstag

Esetleg az összes még ki sem adott dlc idejét is beleszámolták(mert dlc-k nyilván lesznek...) :F

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#469) zsole84 válasza Rossi (#465) üzenetére


zsole84
senior tag

Ezek után te meglepődnél? Mert én nem! :(

(#470) RI/OS


RI/OS
őstag

Azt a kurva élet...

Amikor éjjel sok banditát megölsz hightownban.
Akkor ad egy levelet, és megmutatja a banditák ''barrack'' ját.

Nightmareon az nagyon durva rész.
Kb. 3 órája próbálom lenyomni.

Dragon Age-t is nightmaren játszottam de ilyen nem volt.

Szóval a nehézséggel nincs baj :))

Meg az is kellemes, hogy ha nem figyelsz oda, hók egy whirlwindel rendszeresen kivégzi a csapatod felét :)

[ Szerkesztve ]

(#471) kovsol válasza RI/OS (#470) üzenetére


kovsol
titán

na igen, így még 40 óránál is több lesz a játék, normál fokozaton nem volt baráti sebzés, ott csak egy kupacra összehúztam őket és had szóljon a területre szóló varázslat

May the Force be with you!

(#472) Jarlaxle


Jarlaxle
senior tag

Nekem normalon 24 ora volt, ugy hogy minden kuldit megcsinaltam es minden beszelgetest elolvastam, plusz a codexbol is sokat. Javaslom, hogy akinek mar nagy rutinja van hasonlo jatekokkal, az ne normalon csinalja, mert mint kes a vajban fog haladni. Hozzateszem DAO az kb. pont 2x ennyi ideig tartott hasonlo korulmenyek mellett.

(#473) Kidus


Kidus
őstag

Na hat en este kivegeztem, mondjuk ugy, hogy a vegefele megenyhultem, ha nem is bocsajtottam meg teljesen :)
Az utolso resz, onnantol hogy a "champion" titulus megvan, mar egesz korrekt, es meg egy napig jatszhato. Onnantol mar van tortenet is, bar meg tenyleg nem kozeliti meg a DAO szintjet.
Latom azt is, hogyan valtozhat a tortenet a dontesekkel, valoszinuleg meg egyszer azert vegigjatszom a veget, hogy megnezzem, mi a helyzet, aztan egyszer az elejetol egy magussal.
Nem akarom most itt szetspoilerezni a topicot, ugyhogy majd leirom az osszkepet, ha azzal is vegeztem, mar ha valakit erdekel :P

Assuming Control

(#474) Arnold2


Arnold2
őstag

A rúnákat hogy lehet beletenni a különböző tárgyakba?

(#475) kovsol válasza Arnold2 (#474) üzenetére


kovsol
titán

[link]

a 3. képen látszik is a két törpe, ha már act3 ban vagy akkor a saját házadban találod meg őket

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#476) Healbacsi válasza RI/OS (#470) üzenetére


Healbacsi
őstag

Annal a szobanal addig kell kihuznod, amig a fonok egyedul marad. Ha jol osztod be, akkor fejenkent 1 healing poti es heal cd-n eleg lesz. Amint egyedul marad, mar csak futkarozni kell korbe, onnantol mar nem fog stealthbol ambusholni.
Ott en is elakadtam, korberohangaltam a piacon, minden penzemet elkoltottem fegyverre, pancelra, potikra es lement.
Azt vettem eszre, hogy a gear szintje nagyon sokat szamit nightmare-en. (no meg a potik mennyisege:)

[ Szerkesztve ]

(#477) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Nincs valami végigjátszás a játékhoz? 1-2 dolognál elakadtam. :B

pl herbalist task's, the deep road expedition, act of mercy. A térkép nem jelez semmit sem. :S

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#478) Zoli133 válasza Speeedfire (#477) üzenetére


Zoli133
őstag

Végigjátszás létezik itt , de angol nyelvű viszont a videóbol csak meglesz.

[ Szerkesztve ]

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#479) Speeedfire válasza Zoli133 (#478) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

:R

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#480) zabcs80


zabcs80
tag

Estét!

A Fools Rush In küldiben nem enged be a Chantryba, pedig a nyíl odamutat és "Isabéla" is ott áll a bejáratnál.
Nektek volt ilyen bug?

A tesónak Birthrightban írja a jobb páncélt, de istennek nem kapom meg.

Nekem a The First Sacrifice is bugos.

10K-ért azért ezt nem kéne. :)

[ Szerkesztve ]

(#481) Zoli133 válasza zabcs80 (#480) üzenetére


Zoli133
őstag

Nálam ez nem fordult elő, beengedett. ESetleg próbálj meg egy a küldetés elötti mentést visszatölteni hátha akkor beenged.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#482) zabcs80 válasza Zoli133 (#481) üzenetére


zabcs80
tag

Nem igazán szeretne beengedni. :)
Már mindent kipróbáltam, max. Isabela nem lesz a csapatom tagja. :)

(#483) Zoli133 válasza zabcs80 (#482) üzenetére


Zoli133
őstag

hmm találtam vmit dragon age wiki-n hátha ez volt a baj:
Bug! If you check the bodies before being instructed the chantry doors won't open and you can't finish the quest or get Isabela

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#484) #PeTeY# válasza Zoli133 (#483) üzenetére


#PeTeY#
tag

Remek bugnak tűnik.:)

Más. Ez az Isabela, az az Isabela, akinél meg lehetett tanulni az Originsben a duelist-et?

(#485) Zoli133 válasza #PeTeY# (#484) üzenetére


Zoli133
őstag

Igen ő az bár kinézetre kicsit megváltozott de ő az.
szerk: képek: origins és dragon age 2

[ Szerkesztve ]

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#486) kovsol válasza #PeTeY# (#484) üzenetére


kovsol
titán

igen az :K leírásból:
"Some players may recall meeting
Isabela in a brothel during the events of
Dragon Age: Origins, where she could
introduce the Warden to the Duelist
specialization… among other things"

May the Force be with you!

(#487) zabcs80 válasza Zoli133 (#483) üzenetére


zabcs80
tag

Köszi, elképzelhető, hogy ez volt a baj, de már tovább mentem. Úgy is újrakezdem, ha kiadnak vmi jó patchet. :)

(#488) Zoli133 válasza zabcs80 (#487) üzenetére


Zoli133
őstag

Én ezzel jelenleg úgy vagoyk hogy úgyis újra kezdtem ha befejeztem :)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#489) #PeTeY# válasza kovsol (#486) üzenetére


#PeTeY#
tag

Remek. Leírást nem olvastam (úgy látszik néha kéne:) ). csak követek egy gameplay videót és gondolkozóba estem, hogy mintha a DAO-ban is lett volna egy Isabela nevű hajóskapitány, (aki mellesleg felvitt anno a hajójára Leliana-val mutatni pár trükköt) csak baromira nem így nézett ki.

(#490) zhata válasza zabcs80 (#482) üzenetére


zhata
senior tag

Kár, jó csaj! :DD

(#491) zhata


zhata
senior tag

Mintha nem lenne koncepció...
Bár sok küldetést lehet kapni, de azok mintha mindig azonos mintára mennének.
Kezd unalmas lenni, bár még a városban vagyok.
(Azonkívül... primitív is egy kicsit.)
A Dragon Age Vérvonalakhoz képest hatalmas, de az Eszméléshez nézve is jókora a visszaesés.

(#492) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

Sziasztok! Nekem az a problémám a játékkal hogy folyamatosan fagy. Van hogy több másodpercre megáll a kép se hang se mozgás. 267.24 Beta driver-t tettem fel mert abban már elvileg vannak javítások de nálam csak rontott a helyzeten. GTX280 használok. :R

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#493) Blizz válasza Butcher-HUN (#492) üzenetére


Blizz
őstag

Ne dx 11-be próbáld futtatni a játékot,jelenleg semmi nincs,ami megoldaná ezt a problémát az NVIDIA-nál. [link]

No mistakes, just happy little accidents

(#494) Butcher-HUN válasza Blizz (#493) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

De ha nem abban futtatom akkor DX9 ben igen csúnya a grafika és a környezet.

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#495) Frigo


Frigo
őstag

(#496) buccsi


buccsi
tag

A harmadik rész lehet, hogy már csak egy szobában játszódik? :U :

[ Szerkesztve ]

Ha megjön a munkakedvem, leülök egy sarokba és megvárom míg elmúlik.

(#497) Vistaboy válasza buccsi (#496) üzenetére


Vistaboy
veterán

Á, ne legyél olyan szigorú, szerintem egy teljes házat lemodelleznek majd, DLC-kkel pedig hozzáteszik a hátsókertet, feltéve hogy a kutyaól el fog férni az udvaron, és ismét szükségünk lesz a mabarira. ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#498) capafog23


capafog23
őstag

Ancient rock wraith bossnál vagyok és ott tartok hogy lehetetlen megölni, nincs tankom és 4 hp potim van.

(#499) buccsi válasza Vistaboy (#497) üzenetére


buccsi
tag

Igazad van, ne temessük még el! Még az aktuális részhez se jött ki minden dlc. :DDD

Ha megjön a munkakedvem, leülök egy sarokba és megvárom míg elmúlik.

(#500) kovsol válasza capafog23 (#498) üzenetére


kovsol
titán

be kell tölteni egy korábbi mentést és vigyél tankot és vegyél potit

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dragon Age 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.