Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dragon Age 2

Hozzászólások

(#351) ollie válasza olymind1 (#350) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem meg sokkal nehezebb így.

***

(#352) Healbacsi válasza olymind1 (#350) üzenetére


Healbacsi
őstag

Nem akarok farkasert kialtani, de bennem megerositettek, hogy a 2. reszt a konzolosok szaja ize szerint keszult.

(#353) Rossi válasza Frigo (#335) üzenetére


Rossi
addikt

:((( :F :(((

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#354) #PeTeY# válasza Healbacsi (#352) üzenetére


#PeTeY#
tag

Ez eddig sem volt titok, a BW már a kezdetektől ezt is kommunikálta.
Pl.: [link]

(#355) Воланд


Воланд
titán

Na döntöttem.
Előrendelés lemondva, mind a signature, mind pedig a sima változatra nézve. Csábító az ajándék bioware pont, de csak azért nem fogom megvenni, várok inkább egy-másfél évet és megveszem az ultimate editiont (ha lesz), vagy az alapjátékot és hozzá a jobban sikerült dlc-ket, remélhetőleg töredék áron (alapjátékhoz biztosan hozzájutok olcsóbban). Én a demo alapján döntöttem (mégis mi más segítene hozzá a döntés meghozatalához, mint egy rész a játékból?) és így, ebben a formában annyira nem tetszik, hogy kiadjak érte 10.000HUF-ot.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#356) Healbacsi válasza #PeTeY# (#354) üzenetére


Healbacsi
őstag

Persze errol tudok, de valtig azt hittem, hogy a tobb atvezeto videoval es a jobb grafikaval meg lesz oldva, de sajnos a mellekszalak nagyon leredukalodtak. Mondjuk fogok vele jatszogatni, de en is varok vele jo par honapot, hogy essen nemikeppen az ara.

(#357) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Megéri Signature edition a +2k-t a simához képest? (azonkívül, hogy in-game jár 1-2 csecsebecse)

(#358) Zoli133


Zoli133
őstag

tudom sokan feliratozták már ezt a videót de ez most témába is vág
jah és elhangzik benne egy mondat "the days of pure RPG are over..."
azt hiszem ebben a mondatban minen benne van....

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#359) leviske válasza Darth_Revan (#357) üzenetére


leviske
veterán

Nem tudok róla, hogy a DLC-ken kívül lenne más pozitívuma. Ellenben 2 nappal később érkezik Magyarországra, szóval az sajátsága, hogy többet kell rá várni.

A CDGalaxistól most kapott mindenki levelet, hogy a sima változat már 7.-én elérhető lesz, így 8.-án már minden megrendelő kézbe veheti.

(#352) Healbacsi: Nem a konzolok hibája, hogy egyre több rétegnek akarnak megfelelni a stúdiók. Onnantól, hogy a 10milliós eladásokat kitűzték, várható volt, hogy jelentősen egyszerűsödik a játék az Originshez képest.

[ Szerkesztve ]

(#360) Vistaboy válasza Darth_Revan (#357) üzenetére


Vistaboy
veterán

Annyi, hogy az ÖSSZES (!) eddig bejelentett DLC, illetve előrendelői és bónusztárgyat megkapod. ;)

Egyébként örömmel jelenthetem, hogy sikerült összekaparni a pénzt a játékra, így végre nem kell azon filóznom, hogy megkapom-e az EA-tól a tesztpéldányt, vagy sem? :R

El is küldtem a megrendelést, mint korábban is mondottam volt, nálam egyedül a pénz volt a probléma - eddig. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#361) Rossi válasza leviske (#359) üzenetére


Rossi
addikt

De miért kurvulnak el a fejlesztők? Miért kell tönkrevágni egy tökéleteshez konvergáló játékot (számomra a DAO ilyen...)? Azért hogy a 8 éves kis pöcsök is játszhassanak vele? Komolyan mondom undorító ez a hozzáállás. Pár év, és az összes játék olyan szinten le lesz butítva, hogy már az oviban is azokat fogják nyomni...

A normális igényszintű értsd felnőtt emberek (mert hogy ezek aztán végképp nem gyerekjátékok, eddig), akiknek egy ilyen kaliberű játék egyenértékű lenne egy jó film megnézésével, vagy egy jó könyv elolvasásával, meg le vannak szarva...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#362) leviske


leviske
veterán

Nah, nálam is törölve a repertoárból határozatlan időre.

(#361) Rossi: A BW vezetősége kapta meg az EA egész RPG részlegének a koordinálását, gondolom cserébe példát statuáló eladásokat várnak tőlük. Márpedig ezt egy rétegjátékkal nem tudják elérni.

Talán majd ha Newell fantazmagóriája valóra válik a játékosok által szponzorált fejlesztésekről, akkor lesz esély arra, hogy újra mernek majd kockáztatni a stúdiók.

(#363) Darth_Revan válasza Vistaboy (#360) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Összes DLC? Erről hol van info? Mert ha nem csak 1-2 apró DLC-ről van szó, hanem a nagyokról is amik 640-800BW pont lennének, akkor már rendelem is elő :DDD

(#364) ollie válasza Darth_Revan (#363) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az összes, eddig bejelentett DLC-ről van szó.

***

(#365) Darth_Revan válasza ollie (#364) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Magyarul 1-et, "The Exiled Prince"-t :D (és néhány tárgy dlc-t ami a játékidőt nem növeli)

Hát nem tudom megér-e +2k-t egy külön 1,5k-ért megvásárolható DLC...erősen filózom, hogy DA2 Signature Edition-t vagy AC Brotherhood Codex Edition-t vegyem-e :(

(#366) maszi99


maszi99
őstag

:F :F :F pedig direkt kértem, hogy ne ..................... !!!!!!!!!!!!!!!!!!
:((( :((( :(((
(egyébként gratula, lenyűgöző teljesítmény, büszke lehetsz rá :C )

Az isten vezesse kezetek ezentúl a DA2 útvesztőiben :R
Szívemből kívánom!

Ámmen :R :R :R

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#367) Rossi válasza maszi99 (#366) üzenetére


Rossi
addikt

Ezt kinek szántad?

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#368) Healbacsi válasza Rossi (#367) üzenetére


Healbacsi
őstag

Szerintem nem fog ra valaszolni, mert egy-egy poszt utan a repliket pü.-ben keri:)

(#369) maszi99


maszi99
őstag

Visszaszámlálás van erősen, és egyetlen hsz sem, ez nem rátok vall!!!!!!!!!!!!!! :Y
Megtöröm a napok óta tartó csendet, mert többen jelezték felém ezt a problémát.
Meglepetésemre voltak közöttük akik szintén DA rajongók, és nem írnak hsz-t.
De olvasnák szívesen a fejleményeket, és most lennének a legkíváncsibbak, hogy rohanjanak-e a boltba, vagy sem, én újra átgondoltam tiszta fejjel a dolgot. :K
Sajnos pillanatnyi haragomnak köszönhetően visszamondtam az ajándékot :O , mert nem én akartam elsőnek kipróbálni, nem azért mert félek, hanem sokkal kényelmesebb hátulról figyelni számomra, aki olvasta a tesztemet tudja (élő megtörtént példa).
Valószínűsítem nem csak emiatt ritkítottak (emiatt az előző hsz), megkérek mindenkit a jó ügy érdekében vágjunk bele újra!
Elnézést kérek mindazoktól akiknek az ezzel válaszoltam a privjükre nem válaszoltam, nem kenyerem a harc, max a DA-val kapcsolatos hit megerősítése a célom. :R
És azoktól is akiket esetlegesen (félreértelmezve) szívükre vették. :R
A vita mindig jó, különbözőek vagyunk, de a jó cél ügyében a legszebb.
Remélem mindenki egyetért ebben.
Hogy lássátok milyen ember is vagyok igaz barátaimmal tekintsétek meg az aláírásom.
Összesítve valahol: egy család vagyunk nem?! ;)
Köszönöm minden DA rajongónak a figyelmet.

:R :R :R

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#370) Lenry válasza Воланд (#355) üzenetére


Lenry
félisten

ugyanez... :(
küldtem egy mailt a cdgalaxisnak, hogy storno

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#371) maszi99 válasza Lenry (#370) üzenetére


maszi99
őstag

Az én példányom nem onnan van, de én egy személy miatt utasítottam vissza az ajándékot.
És már bánom :O
Mert amit egy hsz-ban ítam itt egy tesztről ezzel kapcsolatban ritkítottak utána sokakat (hsz)!
Teljesen más megvilágításba helyezi ezt az egész DA topikot, aki szerencsések olvasták, teljesen leűltek tőle! :Y
Ha megigérik a Mod-ok, hogy nem törlik, újra felteszem!
Mindenki számára roppant tanulságos (más fényt vet az egész DA2-re) :K
Meg merem kockáztatni, hogy az összes megjelenő nagy durranásra is.
Néz meg az aláírást, lehet te is segíthetsz nekünk. :K
Ki tudja honnan érkezik a segítség :R

:R :R :R

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#372) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

PC Gamer tesztje a végleges változatról: [link]

Az az "EA preorder bonus" illusztráció nagyon adja :DDD

Záró sorok lefordítva:
Az évtized legjobb RPG-je? 9 év múlva kiderül, de jelenleg, igen.

94%
+
PC Gamer Editor's Choice plecsni.

[ Szerkesztve ]

(#373) buccsi válasza Darth_Revan (#372) üzenetére


buccsi
tag

Az értékelésben ezt írja: "The best RPG combat ever." :U Én a demóban nem ezt éreztem.

Tényleg jó az a kép. Ha valóban adják hozzá azt a sisakot, akkor értelmét veszti a játékban az a beállítási lehetőség, hogy kikapcsoljuk a sisak láthatóságát. :DDD

Ha megjön a munkakedvem, leülök egy sarokba és megvárom míg elmúlik.

(#374) Rossi válasza maszi99 (#369) üzenetére


Rossi
addikt

:F :F :F :(

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#375) SzlobiG válasza Rossi (#374) üzenetére


SzlobiG
félisten

:DDD Valami nincs rendbe.

(#376) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Kipróbáltam a demót, és mediumon 1024x768-as felbontáson akadás nélkül ment a fosabbik gépemen. Erre nem számítottam. Bár a grafikája nem sokkal különb az első résznél, illetve itt minden nőnek szilikoncsöcse van :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#377) kovsol válasza Darth_Revan (#372) üzenetére


kovsol
titán

DAO 2009 ben jelent meg az még előző évtized, ezért lehet még az évtized játéka, de még az elején vagyunk nagyon :B de a minden idők legjobb rpg játéka :F

May the Force be with you!

(#378) maszi99 válasza Rossi (#374) üzenetére


maszi99
őstag

Akkor szétbontom a dolgokat, hogy érthető is legyen :K

1. Felajánlottam egy saját Signature DA2 példányt a köz javára egy beszámolóhoz, egy VGA kíséretében amit egy cég ajánlott volna fel a teszthez.
Természetesen meglepetésnek szántam a beszámoló írójának az egészet.
A nagy elkeseredettség miatt meg próbáltam meg győzni, hogy igenis van értelme megírni a beszámolót, mert egy élő példával, amit ide is leírtam (törölték) teljesen más megvilágításba helyezi az egész játékot.
Balul ütött ki az egész, nem részletezem, fátylat rá.

2. Segítséget kérünk 1 igen spesiális VGA felkutatásában "vérdíj" is van kitűzve a nagyvadra.
Az aláírásomnál megadtam a pontos címet a felhívásra, de az 590-es vga topic-ba kissé kezdett elnyúlni a dolog, így meghírdettem itt is.
Ha valaki veszi a fáradtságot, és utánam néz, az világosan láthatja, hogy NEM VICCELEK, és a közösség összetartó erejében hiszek.
Hozzáteszem kellemes meglepetésemre az emberek java része nem a jutalom miatt teszi, hanem a tisztelet miatt, amit éreznek.

Más:
Az egyetlen hibám, hogy néha kissé túl lelkes vagyok, és néha ezt félreértelmezhetik, és adakozó is, ami meg időnként bántó is llehet.
Az elnézést pedig ezért kérem, köszönöm
20-on X éve játszom (nagy tapasztalatom van) és a játéktrendek, stílusok időnként változnak.
Jelenleg forradalmian nagy szemléletváltásra lesz szükség (ha lépést akarunk tartani az idővel), de ha megfelelően látjuk a dolgokat, akár élvezetes is lehet.
Ez szinte mindegyik játékra érvényes lesz előbb utóbb (nem a kozololosodásra gondolok).
Csak a privikre válaszolok kijelentésem feloldom, mert igen is mindenkinek joga van hsz-t küldeni a véleményéről, ha már benéz ide (ha nem érdekli a játék úgy sem teszi).
A folytatást később, mert nehéz napjaim vannak, és fáradt vagyok........

:R :R :R

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#379) Vistaboy válasza maszi99 (#378) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem tudom, én nem emlékszem semmi ilyesmire, hogy bármit is felajánlottál volna, valószínűleg törölte valaki a hozzászólásodat, mielőtt elolvastam (Nem csak én tudok törölni ám az oldalon). :)

Amennyiben legközelebb ilyen felajánlást óhajtasz tenni, úgy privátban tessék ezt közölni az érintettel és kevésbé lelkes formában, mert néha bizony még nekem sem volt világos, hogy mire is akartál kilyukadni valójában. :DDD És ha elfogadsz egy jó tanácsot: legközelebb kevesebb vallási témájú idézettel írj, mert azoktól feláll a hátamon a szőr. :((

A tesztet illetően pedig megnyugodhatsz, hiszen ahogy korábban is mondottam volt, már nem mondom le az előrendelést. Holnapután hozzák a Signature Edition-t, és azonnal bele is vetem magam a játékba. Ha minden jól megy, az ünnepre készen is leszek a teszttel. :K

VGA kártyára pedig semmi szükségem, most vettem egy HD 6870-et, az nekem bőven elég lesz a játékhoz. ;)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#380) maszi99 válasza Vistaboy (#379) üzenetére


maszi99
őstag

Megtört a jég! :C

Megkaptam a választ amire eddig vártam, és kifejezetten örülök, hogy mégis beadod a derekad, a beszámolóhoz.
Meg voltam győződve, hogy te töröltetted, hirtelen felindulásból az élő tesztemet innen, mert priviben jelezted felém, hogy ha ................... stb! (senkire sem tartozik)!
Ne rágódjunk a múlton, sérelmeken, félreértéseken, mert a DA közösség nem erre kíváncsi.
Amint látom neked is ez a meglátásod, különben nem válaszoltál volna.
Az idő szorít, erősen visszaszámlálás van, és egy igazi realisztikus beszámolónak igazán helye van itt, elvégre egy beszámoló az, ami alapján lehet a legjobban megítélni, megéri-e a játék a belefeccolt pénzt, és időt.
Soha nem foglalkoztam azokkal a cikkekkel, amik egy adott játékot az egekbe magasztalnak, vagy épp a sárba döngölnek, mert nem hitelesek a rajongók számára.
Remélem ebben maximálisan egyetértesz velem, hiszen ezt te tudhatod a legjobban ;)
Én nem török már hasonló babérokra, mert a rivaldafény már elvakít, különben is jóval túl vagyok a 4X-en, és közvetlen élő részese lehettem világszintű magyar fejlesztéseknek, sikerknek (game).
Kérlek ne vedd tolakodásnak, ha ebben segíteni szeretnék neked, mert teljesen más megvilágításba kerülhet az egész meglátásod az DA2-ve, és a soron következőkkel is.
Hangsúlyozom most csak a lejátszással kapcsolatban: ha mindenben hallgatsz egy kivénhedt motoros tanácsaira, akkor gyökeresen változhat meg a soron következőjátékokkal való szemléleted.
Hozzáteszem a beszámoló megírásában egy szóval sem akarlak befolyásolni.
Mint mondottam én egy háttérben meghúzódó, csendes szemlélődő vagyok, és az egyre ritkább gyöngyszemeket (játék) meg kell becsülni.
Ezt meg én tudom a legjobban, és nem azért mert rengeteg játékkal játszom éjjel nappal, hanem az idők folyamán megtanultam kiértékelni őket.
Nagyon jól láttam az idők alatt végbement változásokat, és igen nagy szemléletváltásra lesz szükségünk a közeljövőben.
Ezek fényében amit leírtam, tisztán látom, miért is lettem törölve a bizonyítás (hsz-em) :W
Amit leírtam nagy szavak, de hidd el egy próbát megér.
A döntés rajtad áll! :R
Nagy megtiszteltetésnek tartanám, ha a bizalmadba fogadnál. :K

Előre is köszönöm a válaszod! (akár ide vagy privibe) :R
Megzavaró, megtévesztő idézetek kihagyva :O (feláll a szőr tőle a...... tiszteletben tartom)

:R :R :R

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#381) CriticalHit válasza HaaS (#300) üzenetére


CriticalHit
őstag

már nem kell az ütések időzítésére sem figyelni
csak egérnyomkodás lett , ala diablo

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#382) keIdor


keIdor
titán

Na toltam bő fél órát a játékkal. Poén, mert az egyel egyáltalán nem játszottam, szóval ez nálam in medias res. 1920x1080, 8xAA, 16xAF, DX11, Very High és 1GB-os textúra pack rápakolva 20 és 60fps között ingázik. Ennek a textúrapacknak tényleg 1GB kell legalább, mert swappol néha, ami a kevés memóriára utal. A 20 fps-t is annak tudom be, de egyébként egyáltalán nem szaggat a játék, szóval jól meg van írva a motor.
Sok Mass Effect-ből átvett dolgot látok amúgy, a grafika elég szép. :K

A történet is érdekes, lehet érdemes lenne végig vinnem (utána meg az egyet) de valahogy ez a harcrendszer nekem nem jön be. :( Elég érdekes.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#383) vhunor válasza keIdor (#382) üzenetére


vhunor
őstag

Na majd fél év múlva, ha ez is 2-3 ezer forint lesz, kijött hozzá 78 dlc és kisikálták a hibákat. Az egyet nagyon szerettem, első napos vétel volt. Ninja Gaiden és DMC stílusú kaszabolást is szeretem. De nyugati rpg (vagymilettez) + keleti hentelés nembegyere.

(#384) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Hivatalos fórumon panaszkodnak az egymagos processzorral rendelkezők, hogy nem tudnak menteni és tölteni a játékban, valamint hogy az automatikus mentésnél lefagy a játék.

Utóbbira megoldást az jelent, ha kikapcsoljuk az automatikus mentést:

A játék könyvtárában a DragonAge.ini fájlban át kell írni ezt: AutoSave=1 erre: AutoSave=0.

Mások szerint a hangokkal van probléma, állítólag a BioWare már dolgozik a hotfix-en, de ez azért mégis csak gáz, hogy ennyi hiba legyen a játékkal. :(

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#385) kovsol válasza Vistaboy (#384) üzenetére


kovsol
titán

nálam hangok és auto save is tökéletesen megy, bár még most állok csak neki kb ott tartok amíg a demo vitt, mert nem volt hely a gépemen telepíteni :B

nálam HD3470 256MB DX11 beállításnál ha mediumra rakom instant kifagy játék betöltése után, ha highra rakom megy, de akad így

aki medium beállítással akar játszani mindenképp rakja át DX9 re a rendert, ha fellépne ez a hiba nála, mert megoldotta nálam az a fagyásokat

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#386) Vistaboy válasza kovsol (#385) üzenetére


Vistaboy
veterán

Sajnos én majd csak pénteken tudom kipróbálni, mert valószínűleg addig az időzár miatt nem tudok vele játszani. De remélem hogy nem lesz gond. :)

A DX11-re egyébként sokan panaszkodnak a hivatalos fórumon is, szerintük nagyon lassú és leterheli a gépet. Ha ez igaz, akkor már értem, hogy miért volt szükség a terep még tovább szűkítésére. :O

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#387) #PeTeY#


#PeTeY#
tag

Én végül lemondtam az előrendelést. Egyrészt nem voltam elégedett, másrészt kocsi műszakija is elvitte az erre félretett összeget. Viszont a kíváncsiság nagy úr, így elkezdtem nézni gameplay videókat a gameanyone.com-on. A játékmenet továbbra sem tetszik, sőt... Úgy érzem jó döntés volt lemondani, majd 1-2 év múlva kiegészítőkkel, dlc-k tömkelegével, patch-ekkel harmad áron megveszem. Viszont....

!!!!SPOILER!!!!

Flemeth imádni való.:) Vajon a "feltámasztása" után megkéri-e a Champion-t, hogy kutassa fel Morrigan-t meg a fattyát?

Szerk.: És persze várom Vistaboy beszámolóját. :R

[ Szerkesztve ]

(#388) Vistaboy válasza #PeTeY# (#387) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi az előlegezett bizalmat, sajnos erre még egy darabig várnotok kell, mivel csak holnap kapom meg a játékot, és egy napig csak a dobozát bámulhatom - képeket azért csinálok majd róla :DDD -, és csak pénteken tudok elkezdeni játszani vele.

A teszt körülbelül ünnep alatt várható, még jó, hogy most hosszú hétvége lesz. :C

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#389) kovsol válasza Vistaboy (#386) üzenetére


kovsol
titán

nekiálltam játszani vele, már van benne kb 1,5 órám egyelőre jobbnak találom mint a Demo volt, pedig nekem az is tetszett, már kaptam egy rakat küldetést is, estére majd összefoglalom mi a véleményem a játékról [link] menet közben lövök majd képeket

May the Force be with you!

(#390) thomboy


thomboy
tag

Sikerült kikerülnöm az aktiválási korlátot a SE-vel (BioWare fórumon találsz szerintem te is megoldást, Vistaboy, de ha nem leírom hogyan lehet). Két egykezes karddal akartam volna nyomulni, de lehet vak vagyok, mert ilyen opciót bizony nem találok. Ha valakinek mégis sikerült volna rábírni Hawke-ot, hogy úgy csapkodjon legyen szíves megosztani velem.

Mivel csak nem rég kezdtem, sokat nem tudok mondani még róla, majd később, de Origins/Awakening mentéseket megette, összes eddig begyűjtött addon, extra elvileg benne van, miután bejelntekeztem az acc-ommal.

Folyt. köv... :D

| Trance 4ever |

(#391) Vistaboy válasza thomboy (#390) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem tudsz két egykezes kardot használni, csak a Rogue tud mindkét kezében különálló fegyverrel küzdeni, de azok csak tőrök lehetnek. Warrior esetén csak kétkezes kard, illetve kard + pajzs kombináció használható.

Mivel ma hozzák a játékot nekem is, ezért jöhet a megoldás nyugodtan, mert akkor egy nappal előbb elkezdhetem kipróbálni, így hamarabb kész lehet a teszt is. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#392) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Egyébként nem semmi, hogy az elméletileg kizárólag januárig előrendelhető Signature Edition-t lehet csak megvásárolni a CD Galaxisban a Dragon Age II-ből, normál változatot nem.

Nyilván sokan visszamondták, így most szabadulnának tőle. Egy újabb pofon azoknak, akik előbb megrendelték. :(

Nem elég, hogy várnunk kell rá, még az is elképzelhető, hogy egy hónap múlva fele áron megkapja majd bárki a SE-t, csak hogy vigyék. :O

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#393) Kidus válasza Vistaboy (#391) üzenetére


Kidus
őstag

Es ezzel a laza mozdulattal mar el is asta magat az egesz nalam.
Kikerem magamnak a diszkriminaciot.... ha en azt a stilust szeretem, akkor nem fogok bazinagy ketkezes szarokkal hadonaszni, a pajzsot is ruhellem, ennyit errol.

Jatszom vele par oraja, a harcrendszer az elozohoz kepest egy fos, a skill rendszer szinten visszalepes, parbeszedekre lehetoseg alig, atvezeto tul sok, de legalabb a grafika is ugyanolyan fos mint eddig, es uszok a verben :(((

Remelem villant valamit most mar ( igy 8 ora jatekido utan ), ami eddig nem volt, legalabb valami camp-et, vagy barmit, amit tudok elvezni, mert ha nem, vegigjatszom csalodottan, es aztan kivagom a kukaba az egeszet.

[ Szerkesztve ]

Assuming Control

(#394) kovsol


kovsol
titán

SPOILER
Lementem a Deep Roadsra és a húgomat vittem magammal, de ugye meghal a fertőzésben (és persze az összes jó mágus cucc amim volt rajta volt és az is elveszik vele együtt) ha nem viszem magammal akkor is meghal az egyik csapattag ? Gondolom itt ezen a részen teljesen elválik a történeti száll
és meg volt az első normális boss harc is, mert ami korábban volt sárkány az vicc kategória volt ehhez a kő elementálhoz képest

SPOILER OFF

én is ki akartam próbálni a Dual W. Wariort, de tényleg csak Two-Handed vagy Shield+One-Handed cucc van, viszont mágussal iszonyat sebzést lehet kiosztani területre is, szerintem a második végigjátszásnál azt indítok majd

még1 dolog: a Lock Picking skillemet hogy tudom növelni? a dwarf rugó akit viszek a csapatban level 10 már és alig tud pár ládát kinyitni nekem

kb mekkora lesz a max szint mire végigtolom?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#395) Sonja


Sonja
veterán

Dragon Age 2 Walkthrough - Unlimited XP & Money Glitch :C

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#396) Воланд válasza Sonja (#395) üzenetére


Воланд
titán

Szééép. :DDD

SPOILER

Money Glitch az első részben is volt. A boltokban minden terméket el lehetett adni kétszer, utána meg visszavenni, persze olcsóbban, majd újra eladni. Drágább cuccoknál az ember megcsinálta az ember egy párszor a trükköt és rögtön annyi aranya volt, hogy nem tudta elkölteni. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#397) Vistaboy válasza kovsol (#394) üzenetére


Vistaboy
veterán

A zárnyitáshoz fejleszd a Cunning tulajdonságot. Minden 10. pont után egyel nagyobb zárakat tud majd kinyitni.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#398) Arnold2 válasza Vistaboy (#386) üzenetére


Arnold2
őstag

Ezt amúgy hol írták le, hogy pénteken játszhat csak vele a Balkán? Nem kicsi meglepetés volt, mikor megláttam, hogy csak pénteken lehet játszani.
(Az már csak kis nüansz, hogy a a két verzió más napon jelenik meg akkor a CE-Signature tulajok azok akik hamarabb játszanak).

Ezt nagyon csúnyán elqrták a Bionál. Én még ráadásul tegnap el is kértem magam hamarabb a munkából, hogy játszhassak vele.. :(

(#399) Vistaboy válasza Arnold2 (#398) üzenetére


Vistaboy
veterán

Le van írva a BioWare fórumán, ahol az időzárat mutatják. A hivatalos európai megjelenés 11-e, péntek.

Nem a BioWare rontotta el, hanem azok az üzletek, akik a megjelenés előtt kezdték árusítani a játékot. Mondjuk én annyiból örülök, hogy így biztosan játszhatok vele hétvégén, mert ha csak 11-én rendelhettem volna meg, hétfő előtt nem kapom kézhez.

Ami miatt én picit ideges vagyok az az, hogy ismét csak azok jártak jól, akik nem rendelték elő - a kalózokról ne is beszéljünk, mert azok már tolják pár napja valamennyi DLC-vel együtt :((( -, ugyanis a CD Galaxis árulja a visszamondott SE példányokat, holott január óta nem lehetne rá rendelést leadni.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#400) maszi99 válasza Vistaboy (#399) üzenetére


maszi99
őstag

Nálunk Székesfehérváron is hasonló a helyzet, a visszamondásokat illetően (576-ban). :(((

Más:
Kűldtem privit (bővebben) egy felkérésre, gondolkozz el rajta (a félreértések elkerülése miatt szinte semmi köze ehhez, és az elmúlt dolgokhoz). ;)

Köszönöm : Vistaboy!!!! :R

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dragon Age 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.