Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dragon Age 2

Hozzászólások

(#151) maszi99 válasza Vistaboy (#150) üzenetére


maszi99
őstag

Én is láttam majd egy hete letölthető egy oldalrol, igaz csak németül!
El is mentettem a letöltést, de németül valahogy nemakarodzik nekem, de látom van akinek teljesen mindegy az élmény, ha nem is érti, csak pörögjön a játék!
Magam részéröl inkább várok, lassan jön a visszaszámlálás.
Az én legnyobb bánatom, hogy nem lesz magyar nyelvü, a Witcher-rel a másik nagy kedvencemmel szembe.
Remélem lesz majd csapat, akik rávetik magukat a forditásra, egy kis aprót mindenkinek megérne szerintem, mert nem mindenki tud jól idegen nyelveket, itt pedig igen gyakran, és sokat kell !
Pedig megérdemelnénk egy igazi forditást ha már 10 ezreket fizetünk egy játékért :Y

:R :R :R

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#152) Savaria_01 válasza maszi99 (#151) üzenetére


Savaria_01
tag

Ez így igaz :K

(#153) leviske válasza Savaria_01 (#148) üzenetére


leviske
veterán

Bethany mellein felröhögtem. :DD A többi képet inkább nem néztem meg, már úgyis csak 1 nap van hátra.

Amúgy -ha jól tudom- a demo-ban nincsenek engedélyezve a DX11-es effektek.

(#150) Vistaboy: Egységesen, persz... Azt jó 7 órával korábban kapják meg a X360 tulajok.... :o

Mondjuk mind1, úgyse lehet testreszabni Hawke-ot, szóval inkább 11. várós.

(#154) Sonja


Sonja
veterán

Elméletileg 18:00-tól tölthető az angol nyelvű demó PC-re. Xbox 360-ra már elérhető a demó!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#155) Vistaboy válasza leviske (#153) üzenetére


Vistaboy
veterán

Igen, sajnos mikor én ezt írtam, akkor még arról volt szó.

Lassan itt is kezd megmutatkozni az XBOX360 lélektani előnye. Először mindig azon érhető el minden. Utána jön a PC, majd később a PS3 (De sokszor a PC csak utolsó. Ami biztos, az az, hogy az XBOX az első). :o

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#156) leviske válasza Sonja (#154) üzenetére


leviske
veterán

9 óra volna köztünk és a BW közt? Én meg már kezdtem örülni, hogy biztos NY-i idő szerint lövik fel. (Bár ennek fényében már 1 órát késnek, szóval....

(#155) Vistaboy: Szomorú és egyben vicc.

(#157) Sonja válasza leviske (#156) üzenetére


Sonja
veterán

Annyi. :K Ide írd be, hogy "9 am PST" (idézőjelek nélkül természetesen) és megadja az időt aszerint, ahol épp vagy. ;)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#158) Dantenero72


Dantenero72
aktív tag

Muhaha én már töltöm is a demót,még 5 kemény perc :S

(#159) Воланд válasza Dantenero72 (#158) üzenetére


Воланд
titán

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#160) #PeTeY#


#PeTeY#
tag

Az igen, Elvileg 9 perce elérhető a pc demo, de a "letöltés" számláló, már majd 25 ezernél tart...

(#161) leviske


leviske
veterán

Vicc, hogy arra mentek, hogy minél többen töltsék le, erre behalt az oldaluk, amint elkezdődött a PC-sek rohama.Rossz belegondolni, hogy mi lesz velük a TOR indulásakor. :DDD

Am igazán rábízhatták volna az EA-re a Store-on keresztül az adagolást, vagy alapozhattak volna a p2p-re is. Én már azok közé tartozom, akik várhatnak másfél órát a lejövetelig.

[ Szerkesztve ]

(#162) Воланд válasza leviske (#161) üzenetére


Воланд
titán

Jaja, köhög elég rendesen az oldaluk. :K

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#163) Sonja


Sonja
veterán

Igazán lehetne mirror is, de nem. :(((

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#164) Dantenero72


Dantenero72
aktív tag

Az elejen 4MB/s-el jött most meg 800kb/s-el :( Pedig már "csak" 500MB kell!!! Arghhh... :D

[ Szerkesztve ]

(#165) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Én is elkezdtem - volna - szedni, de kemény 100 KB/s sebesség mellett 6 és fél órát ír, mint hátralévő idő. Éjfélig pedig nem maradok fenn. Majd reggel leszedem.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#166) Sonja


Sonja
veterán

No, végül is leért! :C Én innen szedtem. :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#168) Vistaboy válasza Dantenero72 (#167) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem kezdi el magától letölteni, legalábbis nekem nem kezdte el. Egyébként itt sem jobb a helyzet. 50-60 KB/s.

Csak meg kell várnom a holnapot. :O

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#169) leviske válasza Vistaboy (#168) üzenetére


leviske
veterán

Azért nem gyorsabb, mert ez az eredeti link, ami a demo oldalán is megjelent. Ha szemét akarnék lenni a BW-rel, akkor lekapnám torrentről, úgyis biztos már fellőtték valahova.

Basszus, így előkészülni egy ilyenre, aztán meg majd megy a pampogás, hogy még egy ingyenes cuccot is alternatív forrásokból szednek a PC felhasználók...

(#167) Dantenero72: Miféle böngésződ van, hogy ennyitől szétcsesződött az eddigi letöltésed?

(#170) Sonja válasza leviske (#169) üzenetére


Sonja
veterán

Gamershell-en van torrent, onnan lehet szedni! :K

Szerk.: Itt!

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#171) Воланд válasza Sonja (#170) üzenetére


Воланд
titán

:R

Most már megvárom, míg lejön az sp1 a w7-hez és szedem is le. THX!

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#172) leviske válasza Sonja (#170) üzenetére


leviske
veterán

Köszi a linket. :R

S:7-L:313 Höhö, úgy látom, hogy egy pár óráig ez sem igen lesz alternatíva. :DDD

MOD: Közben a 313-ból 421 lett. Királyos.

Am. figyeltétek, hogy a SP1 ugyanúgy 1,9GB, mint a demo? A Microsoft és a BioWare versenyzik, hogy kinek a cuccát töltik le többen?

[ Szerkesztve ]

(#173) Sonja


Sonja
veterán

(#174) Vistaboy válasza Sonja (#173) üzenetére


Vistaboy
veterán

Na ez a tuti. 2 MB/s átlagban. Már húzom is. :DDD

leviske: Akinél be van kapcsolva az automatikus frissítés, annak kvázi felesleges leszednie az SP1-et, mert a jó része már telepítve van a rendszerben. Majd ha rajta lesz a Windows Update rendszerén, akkor leszedetem vele, addig meg minek? Inkább DA2 demó. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#175) Sonja


Sonja
veterán

Még itt van a Softpedia is! :K Letöltés vezérlővel szedjétek, több szálon! Úgy biztos gyors lesz. ;)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#176) Воланд válasza leviske (#172) üzenetére


Воланд
titán

x86-os és x64-es telepítőt is tartalmazza, azért annyi. Update-ről nem annyit szed le, csak a szükséges cuccokat.

(#174) Vistaboy: Fent van már, nekem is onnan jön.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#177) TomLion


TomLion
tag

Gamershell p2p

''Jobb ma egy XP mint holnap egy Duron''

(#178) Vistaboy válasza Воланд (#176) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nekem összesen 3 MB-ot szedett le. :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#179) TomLion


TomLion
tag

Látom vótmá, sorry. Meg aztán nem is megy..

''Jobb ma egy XP mint holnap egy Duron''

(#180) Vistaboy válasza Воланд (#176) üzenetére


Vistaboy
veterán

Tévedtem, nem 3, hanem 73 MB volt. :B :P

Na de ez már OFF, hamarosan nyomok fel képeket a demóból, merthogy lejött közben az is.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#181) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Dragon Age 2 8990Ft+a játék normál változatát előjegyzőinknek ajándék 1600 Bioware Pontok-at adunk :Y :Y

(#182) Vistaboy válasza Darth_Revan (#181) üzenetére


Vistaboy
veterán

Na, még a végén jobban megéri majd előrendelni a normál változatot, mint a BioWare Signature Edition-t. :F

Ezért siettem, vazze? :DDD

Meg is kérdezem őket, hogy vajon a gyűjtői mellé is adnak-e pontokat? :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#183) #PeTeY# válasza Darth_Revan (#181) üzenetére


#PeTeY#
tag

Ilyen az 576-nál is van, még olcsóbban, csk nem írják mennyi pontot adnak ajándékba.

(#184) Воланд válasza Darth_Revan (#181) üzenetére


Воланд
titán

Megveszem mindkettőt, simát meg eladom egy ezressel olcsóbban.
BW pontok meg elmennek me2 dlc-kre.

(#182) Vistaboy: Az jó lenne, ha a Signature Edition-höz is adnának, lehet, hogy még akkor is állna amit fentebb írtam.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#185) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Vegyesek az érzéseim. :(

1. A grafikával nincs bajom, igaz, hogy nálam csak a DX9 működik megfelelő kártya hiányában, viszont a látvány így sem rossz, bár nem is olyan lenyűgöző, mint ahogyan a képeken eddig láthattuk. Viszont 1920x1200-ban nálam mindent maxra tolva 4xAA mellett röccenés nélkül megy, úgyhogy ezzel nem lesz probléma.

2. Az irányítás könnyű, szinte már túl könnyű. Mondhat a BioWare, amit akar, erről a játékról ORDÍT, hogy konzolokra készítették. Hiába tették bele a pause funkciót, gyakorlatilag - eddig legalábbis - nincs jelentősége, mivel a karakter mindent magától csinál. Ugrik, vagdalkozik, félregurul, stb. Gyakorlatilag csak a quickbar nyomkodásából áll a harc, mindent elvégez helyettünk az M.I.

3. A párbeszéd szinte egy-az egyben Mass Effect 2. Külön jelölve is van a Gonosz, Semleges és Jó beállítottságú válasz. Több nem nagyon van.

4. Ez a játék így első blikkre inkább egy interaktív mozi. Úgy van jellemezve, hogy akció-RPG, de szerintem inkább úgy 90% akció és 10% RPG rész van benne - karakterfejlődés, stb.

Természetesen ez még csak az első benyomásom, cirka 10 perc játék után. Majd holnap végigviszem a demót - most csak belenéztem -, és utána vonom le a végső konklúziót a teljes játék érkezése előtt.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#186) Sonja válasza Vistaboy (#185) üzenetére


Sonja
veterán

Viszont így csak Medium grafikai beállításokkal megy, azaz DX9-ben. Látszik is a képeken, nekem sokkal szebb volt. :D Mivel 4890-ed van, így a Configurációs progiban add meg neki a DX11-et, majd a játékban az Options -> Video részen a Mediumot át tudod tenni High-ba, ami a DX10-nek felel meg (írja is)! :K ;)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#187) leviske


leviske
veterán

(#173) Sonja: A BW szervere ledobott 1,1 GB-nál, szóval ez jól jött. :R

(#174) Vistaboy: Én is közben úgy döntöttem, hogy kell a francnak a SP1.

(#185): Le ne lődd az összes poént míg le nem szettem. :DDD Az originsben sem volt túl sok beleszólásunk a harcba. Vagy itt még annyi se lesz? Várj, meg ne mond, csak költői kérdés volt! :)

(#176) woland_y2k: Jahogy. Még szerencse, hogy kilőttem.

(#188) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, 3x próbáltam meg letölteni a demót, mindig 1,28GB-nél állt le a letöltés. Ennyit erről.

(#185) Vistaboy: haha, mégis csak megcsinálták a Dragon Age: Mass Effect Edition-t (vagy fordítva?)

[ Szerkesztve ]

***

(#189) buccsi


buccsi
tag

Végig vittem egy harcossal. Hasonló érzéseim vannak mint Vistaboy-nak, ezenkívül én úgy tudtam, hogy minden funkció elérhető lesz benne, ehhez képest az Invertory le van zárva. Ettől függetlenül nem lesz ez rossz játék szerintem. :)

Spoiler!

Szerintem Flemeth elkapta Morrigan-t. Ugyanazzal a mondattal nyit mint Morrigan az első részben.

Ha megjön a munkakedvem, leülök egy sarokba és megvárom míg elmúlik.

(#190) AtHoS válasza buccsi (#189) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nekem elég furcsa volt elsőre az irányítás. Előző részeivel nem gameltam, lehet azért.

Kellett kis idő, mire rájöttem, hogy a jobb egérgombra aktivizálódik a kijelölt feladat. Viszont legalább R-re ráugrik a legközelebbi ellenre. Lassan megtaláltam a speckó funkciókat is (1,2,3...), aminek bizonyára volt hatása, mindenesetre extra animáció az tartozott hozzájuk.

A karakter életereje magától kúszik felfelé vagy a támogató mágus nyomja fel időnként? Harcossal indultam :B

Sajna a bevezető rész után, mikor elindultam a csapattal és lepakoltuk az első hordát és szedegettem volna fel a cuccokat szépen összefosta magát a gama.

Eddig vegyes érzelmeim vannak a játékkal kapcsolatban. Kicsit, mintha olyan lenne, hogy megnyomok 2 gombot aztán megyek iszom valamit és mire visszaérek győztem a harcban.

Lehet szokni kell még ezt a "semmittevést" közben :DDD

Mod:

Én az első 420MB magasságában történt megszakadást követően bedobtam orbitba a letöltési linket, ami szépen le is kapta a demót

Mod2:
Valahol meg lehet nézni hol tart a letöltések száma?

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#191) Воланд


Воланд
titán

Hát nem tudom. :(
Bár még nem vittem végig, lehet, hogy csak az ajándék bw pontok miatt fogom megvenni.
Bővebben leírom majd a véleményemet holnap.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#192) vitaro


vitaro
senior tag

Nagyon örülök ennek a demónak, megspórolt nekem 9000 forintot. Ez, így, az Origins után egy rossz vicc. :(

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#193) Abu85 válasza leviske (#153) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Benne van a DX11 a demóban. Az extrém felbontású textúrák hiányoznak, de azokat 2 GB VRAM alatt úgy sem kapcsolod be. :N

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#194) leviske


leviske
veterán

Nah, végigjátszva. Ettől a részlettől elájulva nem vagyok, de úgyis két dolog fog majd meg: a történet és az, hogy személyre szabhatom a karaktert.

Ami egyelőre kifejezetten nem tetszik, az számomra is a harcrendszer. Valahogy olyan suta az első részhez képest. Bár lehet, hogy csak megszokást igényel. A történetmesélés egyelőre viszont kimondottan tetszik. Vicces lesz, ha éppen már leverném a fő ellent és egyszer csak "vohohoho, ez igazából nem is így történt". :DDD

(#189) buccsi: Ha elkapta volna, olyan külseje is volna. Ezért számoltak be különböző boszikról a kaszindok. Meg ez azt is jelentené, hogy ezt a szálat rövidtávon lezárták, pedig Muzyka nem ezt ígérte.

(#193) Abu85: Hát ez szomorú. És feltételezem ezek az extrém felbontású textúrák lesznek azok, amik a grafikához jelentősen hozzátesznek. No mind1, nekem a látottak is megfeleltek, ha blurral még javítanak rajta.

(#195) AtHoS válasza leviske (#194) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Igazából egyedül az Ogre volt fogósabb, a többi harc simán ment.
Mondjuk az Ogre-nél nálam csak a pajzsos csajszi maradt állva :DDD

Azért egész jól bírta ha aktiváltam nála a védekezést.

Na majd a teljes verzióban kicsit jobban áttúrom a taktikákat, mert a mágus sem lőtte el harc elején a csapatra ható buffot. Azt kézzel kellett aktiválgatnom

Amúgy egész jól megcsinálták ezt a most még harcolok, majd átvált mesélésbe, majd ismét vissza a harcba. Ezt tetszik. A utólagosan megdolgozott ingame elemek is jól néznek ki

read-only mode on the forum

(#196) Löncsi válasza leviske (#194) üzenetére


Löncsi
őstag

Nekem pont az új harcrendszer jött be, kicsit interaktívabb/látványosabb lett. :)

De kissé mintha "szegényesebb" lenne az egész játék, nehéz megfogalmazni őszintén szólva. Ettől függetlenül nem olyan rossz.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#197) Drizzt válasza Sonja (#186) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nahát, kipróbáltam a Dx10-et, a leírás alapján, változás: kinézet kb. ugyanolyan, csak az eddigi minimum 60 fps átváltozott 30 fps-re, plussz mindemellé elvesztettem a 8xAA-t is. Egyelőre a DX10 rész gyenge viccnek tűnik. Talán némi extra motion blurt vettem észre...

I am having fun staying poor.

(#198) sviba válasza Drizzt (#197) üzenetére


sviba
tag

nálam ugyanez

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#199) Vistaboy válasza Sonja (#186) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi a tippet, így már tényleg más a leányzó fekvése. :R

Sokkal gyorsabb is lett így a játék, 4xAA helyett 8xAA, plusz rányomtam még a 16xAF-et is, és fut, mint a villám. ;] Tényleg ér valamit az a DX10. :DDD

Majd végig is tolom, amint végeztem napi teendőimmel. :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#200) Vistaboy válasza Drizzt (#197) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem tudom, nálam pont hogy így jött elő a 8xAA és a 16xAF a lehetőségek között:

A sebesség pedig nálam gyorsabb lett, mint eddig. A látványjavítók mellett sem érzem, hogy ricegne a kép, 60 FPS alá nem nagyon esik a képkocka értéke, lemértem FRAPS-sal:

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dragon Age 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.