Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10151) Terapeuta válasza werttzui (#10149) üzenetére


Terapeuta
őstag

Főleg ha arconhányja az embert ;]

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#10152) j.bravo válasza Terapeuta (#10148) üzenetére


j.bravo
addikt

De jó! Komolyan.

Whatever.

(#10153) *Ropi* válasza Terapeuta (#10148) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ezt nagyon elkaptad, minden elismerésem, grat! :K

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#10154) Tüzi válasza Hydra SR (#10138) üzenetére

Ez kemény, grat!

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#10155) Fejo válasza *Ropi* (#10145) üzenetére


Fejo
őstag

A csiga önszántából mászott fel a virágra, nem én tettem oda. ;)

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#10156) vegesj


vegesj
tag

Elkészültem a beígért panorámákkal (valójában egy téma de az egyik jpg formátumú kép, a másik pedig egy QuickTime mov formátum - ez utóbbit QuickTime playerrel megnyitva úgy lehet körbeforgatni mintha egy filmet néznénk ha esetleg valaki még nem ismerné).
Először a Data.hu-ra akartam felrakni de a harmadik sikertelen feltöltési kisérlet után feladtam
így inkább a Rapidra raktam fel (és oda lássatok csodát elsőre felment - hát nem vagyunk még Európában úgy látszik :DDD )
Elég nagy lett (bár készítettem már nagyobbat is) a kettő együtt kicsomagolva kb.130MB
(a letöltési méret 68 mega körül van).
A nyári kánikulára tekintettel négy évvel ezelőtti téli képekből lett összerakva (akkoriban még volt hó télen).
Még egy apróság előre, a képek állvány nélkül lettek elkészítve így az első és az utolsó kép összeillesztése nem pontos (ez csak a QuickTime-os változatnál észlélhető mivel az a körpanoráma).
Akit érdekel innen leszedheti:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#10157) Jinxx


Jinxx
senior tag

Fejo #10057: Nekem a szűkebb vágás jobban tetszik, jó kép lett, a #10094-en lévő kettő szintén nagyon jó, főleg a csigás! #10137: Ezek is nagyon szépek, de szívesen nézegetnék már tőled is valamit, ami nem makró. ;) Az már profin megy.
Xantomas #10133: Jó képek lettek, az ilyenekhez kell a fantázia. Grat!
Hydra #10138: Szép lett, grat hozzá!
Terapeuta #10148: Jól elkapott pillanat, nekem tetszik! Ha nem lenne mindkét oldalt a háttérben egy-egy emberi alak, akkor etalon lenne.
Na, ideje menni aludni, mielőtt kifolyik a szemem.

Egy kis off: Bánhatjátok, hogy nem jöttetek a balatoni fotósfesztiválra! Olyan dolgok voltak a kezembe, hogy csak csorgott a nyálam patakokban, a hangulat állati jó, természetfotós túrák szintén! Még most is eléggé a hatása alatt vagyok, nemsoká dobálgatok fel képeket is.
Jóéjt, Jóreggelt! Kinek mi... :)

[ Szerkesztve ]

(#10158) Szoles


Szoles
senior tag

Bandesz99 #10117: Gyönyörű! Szinte érzem a tenger illatát! ;)

vegesj #10129: Szépek, és hihetetlen élesek. Főleg a szépség és szörnyeteg tetszik. (Hogy a túróba csináljátok? :O )

Xantomas #10133: A léckeritéses tetszik leginkább. Az utolsóba beletekerted a zoomot?

Fejo #10137 és #10155: Mit mondjak? A megszokott színvonal tőled! :C

Hydra SR #10138: Lenyűgöző! :R (Még nekem is, pedig pókiszonyos vagyok.)

*Ropi* #10145: Az eddigi legkomolyabban megkomponált hozzászólás! :DD

hemaka #10147: Kösz!

Terapeuta #10148: Nagggyon jó! :C

j.bravo #10150: Kösz, jól esik a bátorítás!

vegesj #10156: Letöltöttem, megnéztem. Szép nagy panoráma, kellemes, barátságos a táj. Hazai pálya? A körpanorámánál nem lehet valahogy összecsalni a végeket?

[ Szerkesztve ]

(#10159) Bandesz99


Bandesz99
tag

Gyonyou latvanyban volt ma este reszem. :Y Picit zajosak, mert meg mindig nincs psem.

[link]

[link]

So live that your memories will be part of your happines!

(#10160) Bandesz99 válasza Szoles (#10158) üzenetére


Bandesz99
tag

koszi, neked is Ropi :DD

So live that your memories will be part of your happines!

(#10161) Hacker75


Hacker75
aktív tag

(#10133) Xantomas - Nagyon jó képek, a pad és a korlátok nagyon bejön!
(#10136) Szoles - Jó kép lett, ez a temlom kicsit futurisztikus nekem...
(#10137) Fejo - 3,5,6,8,10 nagyon komolyak! :C
(#10138) Hydra SR - Undorító! (maga a pók) A kép az tökéletes! :R (Hogy én miért nem tudok ilyeneket az 50/1.8+közgyűrűkkel... :F :W )
(#10148) Terapeuta - Nagyon aranyos... :) :C
(#10156) vegesj - Leszedtem a panorámát, én 1-2 helyen a felhőknél alakítottam volna még rajta, de alapjába véve tetszik! Grat!

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/user/OOooHACKERooOO

(#10162) Fejo


Fejo
őstag

Hydra, Zola007, Ropi, j.bravo, Jinxx, Szoles, Hacker 75:

Nagyon köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#10163) Lauda válasza Bandesz99 (#10159) üzenetére


Lauda
félisten

Nagyon jó képek. A shutter speednél mit jelent a 10/300 second? :B

(#10164) Szoles válasza Bandesz99 (#10159) üzenetére


Szoles
senior tag

Ezek is nagyon szépek! A lábnyomokat előre megfontolt szándékkal (különös kegyetlenséggel, sikervágyból? :) ) gyártottad oda? A következő mi lesz, hová fokozod? Kis parti tüzet raksz, az fogja megvilágítani a lábnyomokat? ;) Hol is készült a kép, hol tengeted napjaidat?

Ja,a másik, ezt korábban elfelejtettem megkérdezni! Például ENNÉL a képnél hogy a francba exponáltál 13 másodpercet? Negyed kilenckor még nem lehetett sötét. Sötétítő szűrő, vagy ennyit számít az F22 blende?

(#10165) BLOODSHOT válasza Bandesz99 (#10159) üzenetére


BLOODSHOT
senior tag

Jók nagyon, bár nekem az első kicsit sötétke.

Itt egy kis minimál kép:

[link]

Aminek nagyon örültem, hogy tegnap bekerült az egyik fotóm a The Very Best Of Flickr csoportba.
Amibe semm extra nem lenne, de baromi nehéz bekerülni, szinte minden képet elutasítanak. Összesen eddig 25 kép van a csoportba és azok is mind profi fotósok általá készített képek.

[ Szerkesztve ]

Vennék: Régi deszkás polókat, pulcsikat: Hook Ups, Flip, Birdhouse, Alien Workshop, Blind, World Industries.

(#10166) BLOODSHOT válasza Fejo (#10155) üzenetére


BLOODSHOT
senior tag

Ez egy nagyon szép példány. Hol leltél rá? :R

Vennék: Régi deszkás polókat, pulcsikat: Hook Ups, Flip, Birdhouse, Alien Workshop, Blind, World Industries.

(#10167) Terapeuta


Terapeuta
őstag

Köszönöm mindenkinek :R

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#10168) Jinxx


Jinxx
senior tag

Na, naggyából megvagyok a balatoni fotósfesztiválos képekkel, íme az első adag.
Tájképek:

(#10169) vegesj


vegesj
tag

Mindenkinek köszönöm a feltett képeimre adott véleményeket.
ROPI:a napraforgósat sajnos nem tudom újra megcsinálni hacsak nem ad valaki kölcsön egy időgépet :DDD mivel négy éve készültek.A Csóványost ábrázoló téli kép pedig azért vignettál mert egy Nikon CoolPix5700+Raynox tele előtéttel lett csinálva és sajnos betakarta a sarkait (vágni pedig nem volt szívem mert akkor kisebb lett volna a kép).
Többen is említettétek hogy tetszett a lepke és a hernyó amiből az a tanulság hogy egy bridge géppel is lehet jó képeket csinálni és nem csak DSLR-el (ezek ugyanis szintén az említett CoolPix 5700-al lettek készítve ami ráadásul már nem is egy mai darab).
Szoles:kérdezed hogy hogyan lettek ilyen szépek és élesek a képek amire nagyképűen rávághatnám azért mert profi felszerelésem van és tudok fotózni :DDD
de ezek egyike sem igaz :( .
Egyrészt már említettem hogy a képek egy 5 éves bridge géppel lettek csinálva másrészt pedig be kell vallanom hogy a képeim szinte mindegyike több-kevesebb szoftveres utómunkával is alakítva lett.Én egy nagyon amatőr (de érdeklődő) fotós vagyok és nem is akarok "igazi" fotós lenni mivel nekem így jó :DDD
(azért nem vagyok az ismeretek bővítése ellen).
Ami a körpanorámát illeti (hazai pálya valóban) valahogy biztos össze lehet hozni a végét csak nem ezzel a programmal amit én használtam (Arcsoft Panorama Maker) de az is lehet hogy azért nem tudta összerakni rendesen mert az összeillesztés során a két kép között akkora lett az eltolódás hogy azt már képtelen volt korigálni a program
(ha a képek készítésénél állványt használok akkor szerintem jó lett volna az a rész is).
Hacker75 :Köszönöm neked is és bevallom volt azokkal a képekkel pár gond kezdve az elég zajos részektől a szerencsétlen helyen lévő felhők miatti árnyékokig (pl.a várat alig látni pedig az az egyik helyi nevezetesség).

[ Szerkesztve ]

(#10170) Jinxx


Jinxx
senior tag

Ezek talán jobbak lettek... Esküvői képek:

A természetfotó nagyobb adag, de az is jön nemsoká. Addig szemezgessetek ezekből, remélem lesz köztük ami tetszik nektek is.

(#10171) vegesj válasza Jinxx (#10170) üzenetére


vegesj
tag

Érdekes képek, különösen a harmadik hol készült Szicíliában valami vendetta alkalmából.
Ezek a mai esküvők sem a régiek már, meddig lesznek ezek együtt ha már az első napon előkerül a kés :DDD .Amúgy jó képek csak talán az elsőnél nem ártott volna a térdelő férfi arcából is láttatni valamit.
A kisgyereknél pedig ez valami kötelező szabály hogy nem középre komponáljuk a témát :F szerintem úgy jobb lenne (esetleg ha az üresen maradt részen lenne valami pl.játék úgy nem lenne olyan üres az a rész) ez persze csak az én véleményem.
Mikor jönnek a természetfotók :C - nekem az a téma a kedvencem :K .

[ Szerkesztve ]

(#10172) Jinxx válasza vegesj (#10171) üzenetére


Jinxx
senior tag

Köszi szépen!
A férfiarc hiányzik, de elég jó pillanat a nő arca, ami oldalról nem lenne ilyen jó. De ízlések és pofonok. Egyébként elég nehéz volt helyezkedni, itt egy werk, ezen látszik:

A baba akkor lehetne jó középen, ha a kamerába nézne. De így, hogy kinéz a képből elég fura lenne szerintem, ezért hagytam helyet mellette.
Este jön a többi kép is, de ha nem akkor holnap délután.

Ja, a képen látható pár 2 modell, aki csak a mi kedvünkért játszott végig egy esküvőt, szóval a késes balhé után nemsokkal elváltak útjaik, hacsak nem dolgoznak együtt máshol is. Sajnos a műtermi fotózásra már nem tudtunk bejutni, pedig ott is lehetett volna jó képeket gyártani.

[ Szerkesztve ]

(#10173) werttzui válasza Jinxx (#10172) üzenetére


werttzui
őstag

Esküvői fotós tréning? :DDD :DDD

PENTAX

(#10174) hemaka válasza Bandesz99 (#10159) üzenetére


hemaka
nagyúr

Szépek lettek, de vakuztál a másodiknál? :Y :)

A többieknek is gratu, jó képek! :)
Az esküvős durva, nyüzsögnek a fotósok. :D

(#10175) Jinxx válasza werttzui (#10173) üzenetére


Jinxx
senior tag

Nanáhogy! :DDD
Még egy werk. Érdemes megfigyelni a mamikat az ablakban. :D

(#10176) *Ropi* válasza Jinxx (#10175) üzenetére


*Ropi*
félisten

Több a lány fotós, mint a fiú? :F :Y :C

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#10177) Jinxx


Jinxx
senior tag

És végül egy pár természetfotó:

[ Szerkesztve ]

(#10178) philoxenia válasza *Ropi* (#10176) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kinek telik jobb gépre.... ;]

Jinx: nagyon jók.... :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10179) werttzui válasza Jinxx (#10177) üzenetére


werttzui
őstag

Nagyon jól sikerültek grat :K

PENTAX

(#10180) Jinxx válasza *Ropi* (#10176) üzenetére


Jinxx
senior tag

Szerintem fele fele arányban lehettünk. Persze főleg nőket láttam 1d-vel meg 70-200 2.8 L-el szaladgálni. ;]
Köszönöm a vélemények. :)

(#10181) *Ropi* válasza Jinxx (#10177) üzenetére


*Ropi*
félisten

Minden elismerésem. :R

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#10182) vegesj válasza Jinxx (#10172) üzenetére


vegesj
tag

Akkor ez nem igazi esküvő volt, így már értem.
Mondjuk azon sem csodálkoztam volna ha igazi és ez a késes dolog egy modern esküvői szokás felétek :DDD .

(#10183) vegesj válasza Jinxx (#10177) üzenetére


vegesj
tag

Szépek a fotók, milyen objektívet használtál a készítésükhöz?
Előttem áll még egy makó objektív választás erre az évre és amikor szép makrókat látok érdekel hogy mivel készültek :K .

(#10184) Jinxx válasza vegesj (#10183) üzenetére


Jinxx
senior tag

Új szerzeményeim 70-300 IS USM, egy 50/1.8 mkI és egy közgyűrűsor. Pók az 50-essel, szitakötő a telével. A 4. pókost 60/2.8 makróval meg egy ikervakuval követtem el, de sajnos elcsesztem és elég sok az utómunka rajta.

(#10185) Fejo válasza Jinxx (#10177) üzenetére


Fejo
őstag

A szitakötős! :C :R

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#10186) Jinxx válasza Fejo (#10185) üzenetére


Jinxx
senior tag

Köszönöm! :B

(#10187) Xantomas válasza Hacker75 (#10161) üzenetére


Xantomas
őstag

Egyenként írogatok, de igazából van ami többeknek szól, csak nem írok külön külön :)

hemaka (#10134) - Obim nekem sincs, lévén hogy fix obis, bridge gép :) Makró lencsére meg ehhez nem igazán szeretnék pénzt szórni, bár egy 3 darabos Soligor lencsekészlet nagyon érik. Inkább egy árnyékoló "tulipán" kéne.
DSLR-től odzkodok, amit használok családi gép, lassan túl lesz a 20000. expón. Ilyet egy dslr hogyan bírna ki? Nem lenne szívem nem engedni hogy más is használja.

Zola007 (#10139) - Pedig ha tudnád, hogy a lámpás nagyrésze szanaszét van PS-ezve :) volt rajta egy fél Suzuki, meg egy 1,5 felesleges ablak.

j.bravo (#10150) - Az utolsó kép, az gyakorlatilag úgy készült, hogy ültünk ketten a számítógép elött, mert tanítottak PS-ezni, szólt NIN Ghost albuma, mindketten hulla fáradtak voltunk, és egyszerűen elgurult a gyógyszer. :) Inkább poén kép, de valamiért megvan a varázsa.

Jinxx (#10157) - Köszönöm!

Szoles (#10158) - nem, nem tekertem bele a Zoomot, bár az volt a cél. Csak egy effekt.

Bandesz99 (#10159) - Ha csak egy picit sejtenéd, hogy mennyire írigyellek. :) Mind a víz közelsége, mint a táj miatt.

Jinxx (#10172) Jinxx - Szegény lány, mire eljut a saját esküvőjére, megutálja az esküvői ruhát, ha gyakran csinál ilyet :)

(#10177) - A szöcskés nagyon tetszik, de a 2. pókos, az valami nagyon durva. Mikor nagyban néztem, végigfutott a hátamon a hideg. Elérte a kellő hatást, és egy ilyen képnél ez a lényeg.

Hacker75 (#10161) Hacker75 - Köszönöm.

Tényleg, egy S5600 tulajokhoz szólok most. Nem tudja valaki honnan lehet beszerezni a masinához árnyékolót? Az utóbbi időben annyi jól szerkesztett képet sikerült a becsillanással elrontani, hogy egyre komolyabban zavar. Nem olyan kell ami Szűrőmenetre megy rá, mert akkor nem tudok használni UV, vagy ND szűrőt, hanem olyan amit az objektív test külső részére lehet felpattintani. Már azon vagyok, hogy inkább eljátszadozok az objektív szögeivel, és megcsinálom fekete matt kartonból.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#10188) Oracle válasza Jinxx (#10177) üzenetére


Oracle
senior tag

Szép képek gratu :C csak azok az undormány pókok...

[ Szerkesztve ]

(#10189) drkbl válasza Xantomas (#10187) üzenetére


drkbl
őstag

Nekem a 18-55 kitobihoz vett napelenzőm a szűrőmenetbe megy, de "ismételi" a menetet, lehet szűrőt elérakni.

(#10190) Bandesz99 válasza Szoles (#10164) üzenetére


Bandesz99
tag

koszi a kommentet. a labnyomok teljesen tudatlanul keruletk oda.. setalgattam ott. ha jol emlexem egy capart kovettem.. mert kb 2 meterre votlak a parttol.. nem nagyok csak pici 1,5 meteres capak...van azokrol is kep. igaz nem egy nagy szam... feny nem volt sok hisz a naplemente alatt keszult...
hogy hol keszult. a bahamakon dolgozom mint a lifeguard. a disney cegnek van egy privat szigete. ott tengek-lengek szeptemberig.. meseszep hely. olyan szinek vannak itt. sajnos napkozben nem lehet fenykepezogeppel jarnom... pedig neha olyan szinek vannak..
a 13mpes kep a szuk blende miatt ilyen hosszu... ez a kep is naplemente utan keszult... csak sajnos az eget nem tudtam belekomponalni, mert iszonyat modon beeget.szuroket nem hasznaltam. cokin szurokkel fogok probalkozni majd, remelem 1 honapon belul megkapom a sigam 10-20al egyutt!!!
xantomas: igen en is irigylem magam.. tokeletes hely munka, csak maganelete nem nagyon van az embernek....
hemaka: igen vakuztam, kivancsi voltam milyen lesz.. nekem tetszett :D

So live that your memories will be part of your happines!

(#10191) tbs válasza Jinxx (#10168) üzenetére


tbs
addikt

Szombat du. a görög faluba elértünk végül... Sajnos csak pár óránk volt, de a rohadt nagy tömeg ellenére jól szórakoztunk... :K (Bongyorhajú kékpólós Nikonnal és fordított bézbólsapi, hosszúhaj, napszemüvegszerű szemfedős - Pentaxszal...) A modell srác durván jó arc volt. :DDD No meg Brigi is... :K :Y

(#10192) Zola007 válasza Xantomas (#10187) üzenetére


Zola007
veterán

(#10155) Fejo: Ez egy igen böcsös példány, mekkora lehetett valóságban? Kép nagyn jó minődségű, kicsit olyan, mintha egy tojást szorongatna :)

(#10156) vegesj: Köszönjük szépen a panorámát és a vele töltött munkaidőt. Szép méretes lett, az biztos. Mennyít kellett vágnod, illetve méretezned, hogy kijöjjön? Egyénként kézből dícsértes. Mostanság szerintem én is kikúszok vmi közeli dombra/hegyre és megpróbálok alkotni valamit (hétvégén találtam kb. 4-5 hektáros pipacsrétet nem messze tőlünk, főleg arra pályázom)

(#10159) Bandesz99: nekem nem tűnnek zajosnak, illetve vhogy az esti képeknél már megszokta az ember. Ellenben összhatásban tetszenek, egy kicsit sötétnek érzem, de poén, hogy belevetted a lábnyomokat is. (a 2. egy kicsit csámpás :D ) Küldjek PS-t?

(#10168) Jinxx: Nekem főleg a kis állóvizes tetszik, de egyébként a fesztiválon felvittek titeket, vagy ez maszek akció volt.
(#10170) Jinxx: szépek az "esküvői" képek is, bár nekem ott is a babás teszik a legjobban. Miért aranyszabály az, hogy nem szabad kinéznie a képből? (nekem sok ilyen kép tetszik, nem hiszem el, hogy én vagyok az egyetlen.)
(#10177) Jinxx: basszu, a pókok nagyon durvák (kár, hogy élőben rondább) Acsa jólett, a birka pedig tök poén

most tépek, de majd a későbbieket is megnézem, ígérem!

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#10193) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Ken Rockwell tényleg büszke erre a képére?
Vagy én nem értem, hogy mitől is olyan nagyszerű ez a fotó? :F

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#10194) Hacker75 válasza Jinxx (#10177) üzenetére


Hacker75
aktív tag

Nagyon jók, különösen az 1,5,6,7,8. :C

http://www.youtube.com/user/OOooHACKERooOO

(#10195) zsity


zsity
tag

Üdvözlet mindenkinek!
Újoncként (2-3 hónapos fotós hobbival) beköszönnék egy pár képpel, érdekelnek a vélemények. Merre tovább? Egyáltalán van-e értelme fotózással foglalkoznom...:)

szerk.: Illetve előbb rá kell jönnöm a képbeszúrás mikéntjére...:)

[ Szerkesztve ]

(#10196) zsity válasza zsity (#10195) üzenetére


zsity
tag

Hát azt hiszem, egylőre csak így fog összejönni... Ha valaki tud segíteni azt megköszönöm...;)
Gyertyafény
Első svenk
Erzsébet híd kicsit másként
Erzsébet híd kicsit másként 2

Ha valakit érdekel a többi, megtekintheti itt!

[ Szerkesztve ]

(#10197) Szoles


Szoles
senior tag

(#10177) Jinxx: Mind nagyon jó! :C Nálam az első pókos és a "kiváncsi bárány" a befutó. Bár ha újra megnézem őket, akkor meg talán másik... Túl jók, ez a baj! ;)

(#10190) Bandesz99: Teljesen jók a lábnyomok, azt hittem szándékos. A helyért és kalandért irigyellek, nagyon jól csinálod! Egyébként egyszer jártam már a "környékeden", tudom, hogy milyen szokott lenni arrafelé egy naplemente. Nem lehet megállni, hogy ne akard lefényképezni.
Apropó cápák! Víz alatti képeket mikor látunk Tőled?

(#10193) D4rkm4n: Ez igenis egy profi fotós művészi munkája! Csak Te nem értesz hozzá! K.R. igenis nagy művész, és természetesen ehhez olyan cucc is kellett. (Olvastad alul?) Például tudnál Te bármikor is egy ilyen képet csinálni? Na ugye! ;)
Ami esetleg megtéveszthet Téged, hogy pl. ezen a fórumon is lelkes amatőröktől csak komolyabb képeket látsz, amik egy része ráadásul gagyi gépekkel készült. :D

[ Szerkesztve ]

(#10198) j.bravo válasza zsity (#10196) üzenetére


j.bravo
addikt

Hmm, a most linkeltek, azt kell mondjam, nem is rosszak, nekem legalábbis tetszenek ezek a nézőpontok. Jókat választottál ki (a flickr galériában akad még egy-kettő ami tetszene, de ezek jobbak - szerintem).

Whatever.

(#10199) zsity válasza j.bravo (#10198) üzenetére


zsity
tag

Köszi...;)
Melyik tetszene még a galériából? Csak, hogy egyezik-e az ízlésünk...:)
Nekem valahogy érzésre látszik a galériámon a fejlődés...aztán lehet rosszul látom..., de a régebbi képek gyengébbek az újabbakhoz képest...:) És nagyjából pont így vannak sorban...:)

(#10200) Aranytaltos


Aranytaltos
csendes tag

Az a gondom, hogy csesznek segíteni a KODAk forgalmazó üzletek, a CD -amin volt a szoftver magyar verziója megsérült. Tud nekem valaki segíteni? A Kodak weboldalán magyar verzió nem tölthető le.

Nem ertek mindenhez de vannak olyan reszek amihez jol

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.