Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10051) philoxenia válasza Fejo (#10048) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szétment az előbb a böngészőm... :O

Ha az eredeti kép engedi, akkor a fűszálat az átlóba tenném, a legyet meg aranymetszésbe.
Ezt azért itt vágtam, hogy a fűszál éle a fölső sarokba essen. :K

John: Szép. Az előtérbe jó lenne egy szál növény, még ha az élesség nem is lenne rajta. Így nincs amin a szem kapaszkodót találjon, ahonnan elindulhat. :)

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10052) Fejo


Fejo
őstag

A mai kedvencem (jön majd a többi is). Nem teljes képkocka, crop.

[ Szerkesztve ]

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#10053) Fejo válasza johnjohn (#10049) üzenetére


Fejo
őstag

Nekem tetszik! :C

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#10054) philoxenia válasza Fejo (#10052) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nagyon szép. :C

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10055) drkbl válasza Bandesz99 (#10033) üzenetére


drkbl
őstag

Klassz kép lett, gratula! Mintha selyem burkolná...

@Fejo: Nagyon jó lett, olyan ne nyúlj hozzám hangulatot áraszt, az a fej és a kis "méregzsák" :DDD

(#10056) johnjohn válasza philoxenia (#10051) üzenetére


johnjohn
addikt

Van olyan is, de az asszony van az előtérben, és Ő nem járult hozzá a publikáláshoz !

(#10057) Fejo válasza Fejo (#10052) üzenetére


Fejo
őstag

Ebből lett kivágva:

Nem tudom eldönteni melyik tetszik jobban, a crop vagy az eredeti. :F Nektek?

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#10058) johnjohn válasza Fejo (#10053) üzenetére


johnjohn
addikt

Köszönöm ! :R

(#10059) Zola007 válasza Fejo (#10052) üzenetére


Zola007
veterán

Hát a mondat engedi sejtetni a büszkeséget is, hogy még cropként is ilyen penge fotót sikerült csinálnod :DD
Nagyon szép, magasságát jól eltaláltad a vágásnak, olyan "kolibris" kép lett. Látom sikerült egy jó combos delikvens elkapnod. Én múltkor poszméht akartam, de mindig fenékkel fordult felém. Na annak volt akkora puttonya, amekkorát még nem láttam (kb 6 mm-es goyóbis).

Az tetszik még, hogy a szárnyából szinte semmit sem látni, de maga tök éles és így benne van a dinamika meg az élesség is. :C

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#10060) Zola007


Zola007
veterán

Figyu firefoxosok! Nektek is szórakozik mostanság az oldal betöltésénél? Nekem nem hozza be az összes képet, de azt figyeltem meg, hogy a kepfeltoltes.huról linkeltekkel semmi baja. Néha csaj a mellette lévő szövegből jövök rá, hogy valaki rakott fel képet.

Az is gyakori, hogy egy hozzászólásnál nem adja be az összeset. Csak egy válaszból jövök rá, hogy van még ott (pl mikor látok hármat és beírják, hogy az 5. teszik a legjobban)

:F

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#10061) drkbl


drkbl
őstag

Selyemtánc

Selyemtánc

(#10062) Zola007


Zola007
veterán

Flickeresek, lehet hogy valaki már írta, nem tekertem vissza
Szerintem egyszerűbb, ha a nagy kép tulajdonságainál lévő direkt linket rakjátok de, akkor még a flickeren hagyhatjátok a látogatók számára beállítva kisebbnek a max méretet és csak minket részesítetek ebben a kiváltságban.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#10063) philoxenia válasza drkbl (#10061) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szép, tetszik. :K

Zola: nekem le is fagyott egyszer ezen az oldalon, de a többin nem, csak a "Digitális fényképeim"-en.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10064) johnjohn


johnjohn
addikt

(#10065) Zola007 válasza johnjohn (#10064) üzenetére


Zola007
veterán

Falufeeling előjött, ez jól jel.
Keret nem sok egy kicsit? pl [így]
Szerintem túlságosan elvonja a szemet vastag fekete, de lehet, hogy én látom rosszul. Mindenesetre szép kép

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#10066) johnjohn válasza Zola007 (#10065) üzenetére


johnjohn
addikt

Köszönöm.Nálam valójában fekete a háttér , úgyhogy csak a fehéret láttam. Megnézem máshogy is.

(#10067) philoxenia válasza johnjohn (#10064) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szép. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10068) gardener válasza drkbl (#10061) üzenetére


gardener
senior tag

:C
szép

Hát igen, a rózsák....

(#10069) vegesj


vegesj
tag

Felrakok én is pár képet, egyszer ezt is el kell kezdeni :B
[link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#10070) werttzui válasza vegesj (#10069) üzenetére


werttzui
őstag

Ez a második mi ez a hely??

PENTAX

(#10071) Szten Márs válasza vegesj (#10069) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

A 10mm-es gyújtótávúak Sigma 10-20mm-essel születtek?

(#10072) vegesj válasza werttzui (#10070) üzenetére


vegesj
tag

Nógrád megye, Nógrád község (Budapesttől kb.60km-re a Börzsönyben - a háttérben az látható).

(#10073) Zola007 válasza vegesj (#10069) üzenetére


Zola007
veterán

Jók a képek, szép a színe mindegyiküknek. Szegény méhet azért gondolom kellett kergetni, menekülhetett kifelé szegény.
A kutya is aranyos, bár baromi nagy az a csillanás a lábainál, de egész poénos.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#10074) vegesj válasza Szten Márs (#10071) üzenetére


vegesj
tag

Nikon 10,5 f/2.8 AF DX Fisheye.
A torzítás Nikon Capture NX-el korrigálva. :K

(#10075) vegesj válasza Zola007 (#10073) üzenetére


vegesj
tag

A bogárka kelepcébe került egy időre mivel ragaszkodott ahhoz hogy az ablaküvegen keresztül meneküljön és ez nem ment neki (a fotó után kiengedtem).
A kutyás képet a 10.5-ös halszemmel csináltam (más nem volt nálam akkor)
aminek a nagy látószöge miatt a kép felső szélén a nap is ott volt
(a kép vágása miatt az már nem látszik) és innen ered a becsillanás.
A halszemre ráadásul ugye napelenző sincs,hacsak azt a kis valamit nem tekintjük annak amit kialakítottak rajta :DDD .

[ Szerkesztve ]

(#10076) Zola007 válasza vegesj (#10075) üzenetére


Zola007
veterán

Akkor elég nyugodt méhecke volt, mert amit én fotóztam múltkor az meg akart mindenáron gyilkolni. Megcsináltam a fotót, az meg jött utánam vagy 30 méteren keresztül, a végén már szedtem a lábom (kanyarba is követett).

mára ez:

most nézem, lehet, hogy egy kicsit sok a teteje és egy kis szűkítést elbírna, na sebaj

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#10077) werttzui válasza vegesj (#10072) üzenetére


werttzui
őstag

Rémlett valami csak fura pózban fotóztad amúgy laktam ott is :)

PENTAX

(#10078) vegesj válasza Zola007 (#10076) üzenetére


vegesj
tag

Felénk az ilyen kinézetű (viszonylag nagy testű,sötét színű és sárgás vöröses csíkos potrohú) állatkát dongónak nevezik, bár lehet hogy nem ez a tudományos megnevezése.
Nem olyan ideges természetű mint a méhecske (nekem legalábbis ez a tapasztalatom vele).
Amúgy meg lehet azért ment utánad a te méhed mert azt szerette volna hogy még több képet készíts róla :DDD - te meg nem vártad be, pedig milyen képek lehettek volna belőle :W

A lila virágod szép, de a teteje lehet hogy tényleg sok egy kicsit :K .

[ Szerkesztve ]

(#10079) Zola007 válasza vegesj (#10078) üzenetére


Zola007
veterán

csak azért sok, mert megcsináltam a vágást, csak rosszat töltöttem fel. De már nem akartam magyarázkodni (mod időből meg már kifutottam)

Hát nálunk meg úgy nevezik, hogy Bombus terrestris (földi poszméh) legalábbis ami utánam jött.

A tiéd valszeg Bombus lapidarius és szerintem nőstény

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#10080) vegesj válasza Zola007 (#10079) üzenetére


vegesj
tag

Én vidéki vagyok és felénk ezt nem tudná kimondani senki így minden ami így néz ki az nálunk dongó. Az pedig hogy nőstény lett volna rejtély számomra, bár lehet hogy igazad van mivel szemmel láthatóan tetszett neki hogy fényképezik :DDD

A képvágás miatt pedig nem hiszem hogy magyarázkodni kéne hiszen mindannyian csak műkedvelők vagyunk (és nem vérprofi fotósok akik a sok, nagy nemzetközi díjaikat már nem tudják otthon hová tenni) így az elsődleges szempont nálunk nem a tökéletesség kell hogy legyen hanem az hogy örüljünk annak amit csinálunk és esetleg ezt megosszuk másokkal is. :K

[ Szerkesztve ]

(#10081) Szoles válasza philoxenia (#10018) üzenetére


Szoles
senior tag

philoxenia, drkbl, D4rkm4n!
Köszönöm az értékeléseteket! Ez az első képem, amit be mertem ide dobni, kicsit fostam a kritikáktól... :) Csak úgy megörültem a brekusznak, meg hogy sikerült lefotóznom, hogy gondoltam, megmutatom.

Igen, a szűkebb vágás jobb, igazatok van.

D4rkm4n! Kénytelen voltam ennyire alulról fotózni, mert le kellett tennem a gépet a földre. Sötét volt már nagyon, 4 másodpercet exponált a gép ISO100-on még legtágabb blendével is. Így, hogy felhívtad rá a figyelmemet, igazad van, jó lett volna még az orrát is behozni élesbe. Persze a kapkodásban eszembe sem jutott, hogy növeljem az ISO-t, és akkor szűkíthetném a blendét. (Hű, de okos vagyok, így utólag!)
Másik (bár nem is tettétek szóvá), hogy brekusz ugyan mozdulatlanul kivárta, amíg fényképezem, de a "tokája" közben folyamatosan mozgott, az emiatt lett életlen.

Még egyszer kösz az értékeléseket!

Csináltam még föntről is, vakuval, de valahogy nekem ez kommersz nagyon: [link]

(#10082) Zola007 válasza vegesj (#10080) üzenetére


Zola007
veterán

Én is vidéki vagyok, hidd el, a javából. :K Csak egy kicsit kötözködtem, mert mi is dongónak hívjuk, de az originál neve poszmeh. :D

Vágásra meg annyit: gondolom te is tudod, hogy milyen, ha nem olyat sikerül kiadni a kezeid közül, mint amilyet szeretnél.

by Zola

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#10083) Bandesz99 válasza BLOODSHOT (#10036) üzenetére


Bandesz99
tag

koszi mindenkniek... nem flick-r en nem vagyok csak a devianatart meg a fotosokvilagan...

So live that your memories will be part of your happines!

(#10084) drkbl


drkbl
őstag

Toronymaradék
Várudvar, Csesznek

(#10085) Zola007 válasza drkbl (#10084) üzenetére


Zola007
veterán

Szép a többi képed is, éles, jók a színeik, de nem kirívóan, még megtartják a "békés várrom" hangulatot, de egyszerre kicsit ilyen "történelmi emléknapok plakát"-szerűek is. :)

Panorámát nem akarsz csinálni a környékről? (állványod van egyébként?)

Bogarakat is nézegettél? néha felénk is olyan fajok tudnak előbújni ilyen jó régi kövek alól, hogy csak lesek.

Illeltve nagyobb méretben is kérhetjük a képeket? (direktlink)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#10086) biggamer válasza drkbl (#10084) üzenetére


biggamer
veterán

[link]

Utólagos engedelmeddel egy kicsit szépítettem rajta gyorsan, eltüntettem a sorompót meg egy kicsit vágtam is belőle.
Nagyon szép kis vár maradvány féleség / igazi ? /, merre található ?
Ilyenkor irigykedek. :)

Zola007
Ott van a kép felett az ALL SIZES felirat, na arra kattintsál aztán előjön nagyobban is.

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#10087) Zola007 válasza biggamer (#10086) üzenetére


Zola007
veterán

Ott van a galéria NEVE jobboldalt: Csesznek 2008 :D (milyen szépen kioktatjuk egymást flickr-ből) :D

Egyébként a nagyobban alatt a még nagyobban gondoltam. :)
A flickr csak 1024-et engedélyez vmelyik oldali legnagyobb méretnek?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#10088) biggamer válasza Zola007 (#10087) üzenetére


biggamer
veterán

Öregszünk hááát öregszünk.
A szemünk se már a régi... :D

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#10089) Szoles válasza biggamer (#10088) üzenetére


Szoles
senior tag

töröltem

[ Szerkesztve ]

(#10090) drkbl válasza Zola007 (#10087) üzenetére


drkbl
őstag

Köszönöm a véleményeket, a javítást majd nyugisabb időben átnézem... Én töltöttem fel 1024-ben: ami "folthatású", az 800, ami részletekben is érdekes, az 1024 - képernyőre vagyok optimalizálva :) Lehet szó nagyobb méretről is, pár megás méretkorlát van / kép. Lehet TIFF is ;]

(#10091) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Bocsi! Ez a hsz másik topikba ment volna. Lehet törölni.

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#10092) biggamer válasza Szoles (#10089) üzenetére


biggamer
veterán

[link]

És így ?

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#10093) Fejo válasza biggamer (#10092) üzenetére


Fejo
őstag

:C Így tényleg jobb!

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#10094) Fejo


Fejo
őstag

Folyt köv. :D

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#10095) biggamer


biggamer
veterán

[link]

Vonattal mentem Pestre, oszt kihasználtam a helyzetet. :)
Ennyire sikerült kipofoznom a képet, mert tiszta dzsuva volt a mozdony ablaka, az alagút bejárata a szembenap miatt olyan világos volt mint egy atomrobbanás és a vonat is mozgott. :B
Hírtelen ennyi kifogást tudtam összekaparni. ;]

Fejó
Szerintem is.

A bigacsigás nagyon gyóóó lett, a másiknál szép a jobboldali lilás virágos rész, de nekem kicsit sok a jobboldal. :U

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#10096) Szoles válasza biggamer (#10092) üzenetére


Szoles
senior tag

Igen, igen, jobb! Mit csináltál vele a vágáson kívül?

(#10097) j.bravo


j.bravo
addikt

Megint jó a termés, csak lesek :) Fotózni akaroook! Nem az irodában ülni!

(#10033) Bandesz99 : Tényleg baromi jó! Szívesen megnézném FF-ben is.
(az exif szerint 15mp volt ;))

Fejo: jók az ízeltlábúid! Tényleg mintha a képek - minőségi oldalról - jobbak lettek volna az otthon készült képek esetében; de nem tudom hogy a Sigma 180 nem szereti, vagy csak más utómunka kéne... de az is lehet hogy az asztalon történő fotózásban csak nagyobb a rutinod... :F Mindenesetre az egész csak azért tűnik fel, mert eddig jó magasra tetted a lécet. ;)
A #10052 viszont baromi jó lett, hogy még a csomag is ott van a lábán...
Talán a crop jobb. Ha a letört fűszál nem zavarna be, az eredeti talán még jobb lenne, de így a crop. Szerintem. :)


(#10049) johnjohn
: nem rossz így se, de az igazi akkor lenne ha még egy hölgyet odaültetnél a közepébe és készítenál róla pár portrét... (akár maradhat is a ruha :D csak harmonizáljon a virágos háttér színeivel)A házikós jó! A keret szerintem nem zavaró.

(#10069) vegesj: a második nekem kissé túlszaturáltnak tűnik, pedig szép lenne. A harmadikon pedig valamiért nagyon furcsák a színek... a szomorú szemű kutyus kár hogy középen van. Az utolsó, virágos szép :) talán még jobban nézne ki egy kicsit "panorámásabbra" vágva. Egy próbát talán megér :)

(#10076) Zola007: tényleg vágj belőle, jobb lesz! :D

(#10084) drkbl:jól néz ki a toronymaradék, jót tett neki a sorompó kivétele is. :)

Szoles: jók a azok a békák, ügyesen vakuztál, nem kel pofánvakuzott hatást.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#10098) Zola007 válasza Fejo (#10094) üzenetére


Zola007
veterán

Szép a csiguli!
Mondjuk így még nem láttam virág közepén, de érdekes, az biztos.
Én is előtúrom már majd az autópályás képem :U
(Megint mikor újratöltöttem az oldalt, akkor láttam meg, hogy van még egy képed mellette)

Az is nagyon szép, csak nem tudom eldönteni, hogy zavaraó-e a lila jobboldalt. Olyan határeset. Tetszik is, mert megbontja a nagy zöldséget (engem is mindig idegesít, hogy nagy zöldek a képeim, közepén vmi fekete v. barna kis állatkával), de egy kicsit mégis fura, mert nem engedi a szemem a lepkén maradni.
Talán ha közepebbre vágnád a lepit és nagyon szélre a lila valamit, akkor másabb lenne.
Azért másabb mert így is nagyon jó, így nem mondhatom, hogy úgy jobb lenne. :R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#10099) Zola007 válasza biggamer (#10095) üzenetére


Zola007
veterán

Kicsit szellemjárta a kijárata az alagútnak, a fehér részek legalábbis nekem ezt az érzetet keltették. A classic szellemfotókon szokott így kinézni (vagy csak fáradt vagyok :F )

nem is tudom, hogy szellemlovas v. vasparipa, legyen hát szellemlovasparipa :C

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#10100) Zola007


Zola007
veterán

Vágva vagyon, remélem így tetszetősebb:

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.