Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10751) Hydra SR válasza Pilács (#10750) üzenetére


Hydra SR
addikt

A lepkék is ki voltak írva? :DDD :DDD

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#10752) Vamp


Vamp
senior tag

Fishing on Orfű volt a hétvégén Orfűn, 2 kép, amit tartok is valamire:D


link

[ Szerkesztve ]

(#10753) Jinxx válasza Oliverda (#10740) üzenetére


Jinxx
senior tag

3 szó. Le a kalappal! ;)

Még 2. Több nincs? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10754) Szten Márs válasza Vamp (#10752) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Azt nem fotóztad le, amikor a Rátgéber átugorta a tavat? :DDD
(látom a második kép a denszing in dö nájtklább része a dolgoknak :D )

[ Szerkesztve ]

(#10755) Vamp válasza Szten Márs (#10754) üzenetére


Vamp
senior tag

Azt sajna nem, épp a recepción ültem:D
A második pedig a jägerbárban készült első nap, ahol horror áron lehetett jégert inni, meg hallgatni a pofáját befogni nem tudó dj-t.
:D

(#10756) Fejo


Fejo
őstag

Art of Water:

Az alapötletet láttam valakitnél, de az én verzióm egész más formában és mínőségben mutatja meg a víz művészi oldalát... :D

[ Szerkesztve ]

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#10757) Oliverda válasza Jinxx (#10753) üzenetére


Oliverda
félisten

Köszi! :) Bikinről jelenleg nincs több... bár szívesen fotóznék azonos névre hallgató ruhadarabban flangáló nőket is. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#10758) gardener válasza Fejo (#10756) üzenetére


gardener
senior tag

Türelmes egy ember lehetsz.
Gratula! :R

(#10759) Jinxx válasza Oliverda (#10757) üzenetére


Jinxx
senior tag

Fotós fesztiválon lett volna rá lehetőséged, nem is kevés. ;)

(#10760) Jinxx válasza Fejo (#10756) üzenetére


Jinxx
senior tag

Legközelebb kiírod, hogy Fejo? :DDD
Egyébként jók, grat! :R

(#10761) Cassidey válasza Fejo (#10756) üzenetére


Cassidey
senior tag

Gondolom mindenki tudja, de en nem - hogy kell ilyet csinalni?:)

(#10762) Hydra SR válasza Oliverda (#10757) üzenetére


Hydra SR
addikt

Csak aztán nehogy az Omega együttes énekesével azonos névre hallgató kutyákat fotózz :)
Szépen exponáltad a képeket, jók a fények, csak szerintem az emberalakokat kicsit túlságosan alulra komponáltad, olyan törpék lettek emiatt a képen.

Fejo: nem hazudtoltad meg önmagad, ötletes téma, még ha nem is saját ötlet de szép kivitelezés :)
Valami slag-féleségből spricceltél egymással szembe vízsugarakat, ha jól látom.

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#10763) Fejo válasza Hydra SR (#10762) üzenetére


Fejo
őstag

Egy 1,5 literes pet palackot megtöltöttem vízzel és a közepén összenyomtam, ennek hatására lövelt ki belőle a víz. ;)

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#10764) runner 125 válasza Fejo (#10756) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hali!
Hát ez ismét brilliáns! :D
Főleg a 3. kocka,olyan mint egy atombomba :P
Gratu :R
Üdv.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10765) Hydra SR válasza Fejo (#10763) üzenetére


Hydra SR
addikt

+vakus derítés plafonról, vagy kültéri felvétel?

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#10766) runner 125 válasza Pilács (#10748) üzenetére


runner 125
nagyúr

Szia!
Egész jó kis fotó! :C
Valóban szép az összhatás. Talán a lepkét utólag én picit élesíteném. :B
Ha nem haragszol :B -kb ennyire. :R
Üdv.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10767) Oliverda válasza Hydra SR (#10762) üzenetére


Oliverda
félisten

:DDD

Köszönöm a kritikát, legközelebb majd megpróbálok figyelni erre. :R

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#10768) Pilács válasza runner 125 (#10766) üzenetére


Pilács
senior tag

Hehe, nem haragszok :) De nekem így már a lepke szárnyának az "erezete" túl természetellenes, lehet ha az eredetit moddoltad volna, akkor azon nem lenne ennyire mű múmúmú :DDD
Majd neki esek picit, ezen csak vágtam, kereteztem, és autó szintbeállítást nyomtam... Kössz a tippet!!

Üdv!

Ajándék szesznek ne nézd a fokát!

(#10769) Oracle


Oracle
senior tag

Én és a magnum :D

(#10770) runner 125 válasza Oracle (#10769) üzenetére


runner 125
nagyúr

Szia!
Szvsz a 2. akkor lenne ütősebb ha még alsóbb perspektívából fotóztad volna,illetve a cső végén lenne az élesség ;)
Üdv

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10771) Fejo válasza Hydra SR (#10765) üzenetére


Fejo
őstag

Kűltéri. ;)

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#10772) Cassidey válasza Fejo (#10771) üzenetére


Cassidey
senior tag

mi van a hatterben?

(#10773) Oracle válasza runner 125 (#10770) üzenetére


Oracle
senior tag

Van még 2 ilyen kép majd ha meglesz a tükrös gépem akkor megpróbálok jobban játszani a dof-al meg lekapni a torkolattüzet :DD

(#10774) Jinxx


Jinxx
senior tag

Az elmúlt 2 hétvégén készült képeim közzül egy pár. Fogyasszátok egészséggel. Véleményeket nem is kell írni, tudom, hogy némeik eleve rossz, vagy tucatszerű, egyik túl zajos, másikon sok az élesítés, de most ennyire futotta. Márcsak megszokásból muszáj volt feltöltenem párat. :)

[ Szerkesztve ]

(#10775) runner 125 válasza Oracle (#10773) üzenetére


runner 125
nagyúr

Az 1. tetszik! :R

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10776) runner 125 válasza Jinxx (#10774) üzenetére


runner 125
nagyúr

A mókus! :C Amolyan "vicces" h benéz a képbe :)
:R

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10777) Hydra SR válasza Jinxx (#10774) üzenetére


Hydra SR
addikt

Pedig egyre jobbakat teszel fel szerintem. Kivitelezésre az erdei pinty a legjobb, de a kaszáspók se rossz. Érdekességre meg szerintem is a mókus. :C

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#10778) Jinxx válasza Hydra SR (#10777) üzenetére


Jinxx
senior tag

Akkor csak azért nem érzem őket tökéletesnek, mert tudom milyen közülmények közt készültek, és mennyi rajtuk az utómunka. Az erdei pintyen legalább 2 élesítés van, nem tudom miért, lehet a stabi miatt, de nem volt egyik sem tűélesnek mondható. A mókus naggyából egy az egybeni vágás, már kicsinyíteni sem volt mit, és bal oldalt nem volt lombkorona, ezért lett így vágva, mert ott kiégett, a mókus meg legalább 2 fé-vel alul lett emiatt lőve, szóval ezen is van utómunka rendesen. A kaszáspók meg 50/1.8 gyakorlat. Mióta megvan alig látok pókokat, eddig meg ha tehették még rám is másztak. :D
Reptében lekaptam valami légyféleséget is, de azt már fel sem mertem rakni. Kicsit elbasztam technikailag. Nem figyeltem, iso800-on volt a gép, plusz pofánvakuztam 200addal, és csak itthon vettem észre. Persze kijelzőn fasza volt. Legnagyobb problémám az idő hiánya. Az, hogy hétvégén fotózgatok Normafán, meg a Margitszigeten az nem hobbi.

Runner! Köszi neked is!

Jóéjt mindenkibe!

(#10779) BLOODSHOT válasza Fejo (#10756) üzenetére


BLOODSHOT
senior tag

Kis H:Balázs koppintás, de ez is nagyon jó. Főleg a harmadik tetszik.

Vennék: Régi deszkás polókat, pulcsikat: Hook Ups, Flip, Birdhouse, Alien Workshop, Blind, World Industries.

(#10780) Hydra SR válasza Jinxx (#10778) üzenetére


Hydra SR
addikt

Jó hát a minőséget még gyakorolni kell, hogyan exponáljuk helyesen, hogy ne utómunkával kelljen szintbe hozni a fényerőt, hogyan tartsunk ki lehetetlennek tűnő záridőket kézből, rácáfolva a reciprok szabályra, hogyan komponáljuk már a keresőben mozgó témát, hogy ne vágással kelljen összehozni ami minőségromláshoz vezethet de ezek tanulható dolgok, csak gyakorolni kell. Majd idővel.
Ma (tegnap) nekem is csak fél órám volt leszaladni a rétre kattintgatni, ezt találtam:

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#10781) Hacker75 válasza Jinxx (#10774) üzenetére


Hacker75
aktív tag

Az 1,4,5,7 nagyon tetszik! Grat! :C

10780 Hydra SR - A második nagyon jó lett! :)

http://www.youtube.com/user/OOooHACKERooOO

(#10782) Fejo válasza Hydra SR (#10780) üzenetére


Fejo
őstag

Mindkettő tetszik, de főleg a 2.! :C

[ Szerkesztve ]

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#10783) Fejo válasza BLOODSHOT (#10779) üzenetére


Fejo
őstag

Dumáltam vele, neki sem a saját ötlete volt, Ő is úgy látta valahol. Ráadásul az enyém teljesen más megközelítése és kivitelezése a dolognak... :U

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#10784) Oliverda válasza Hydra SR (#10762) üzenetére


Oliverda
félisten

Kicsit megvágtam, talán így jobb. Illetve a wide szó is (még)jobban illik rá. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#10785) drkbl


drkbl
őstag

Színpadi fények

(#10786) Viszlát


Viszlát
addikt

Címe nincs, csak egy szimpla kávézói pillanatkép:

[link]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#10787) Cassidey válasza Viszlát (#10786) üzenetére


Cassidey
senior tag

Ez tetszik :) Nekem is van most uj kavezos


[link]


[link]


[link]

(#10788) drkbl válasza Viszlát (#10786) üzenetére


drkbl
őstag

Ez jó, olyan, mint egy fotó egy forgatásról (nem werkfoto, hanem ami a film sajtóanyaga, nem tudom, mi a neve) :C

(#10789) johnjohn válasza Viszlát (#10786) üzenetére


johnjohn
addikt

Kár, hogy nem látni a pincér kire vigyorog.Egyébként jól elkapott pillanat. :K

(#10790) biggamer válasza Jinxx (#10774) üzenetére


biggamer
veterán

Jók lettek ezek, mit akarsz. :C
Az erdei pinty tetszik a legjobban és a mókusos is tök aranyos.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#10791) Jinxx válasza biggamer (#10790) üzenetére


Jinxx
senior tag

Kösz mester! :R

(#10792) biggamer válasza Jinxx (#10791) üzenetére


biggamer
veterán

Nyéza sto. ;)

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#10793) biggamer


biggamer
veterán

[link][link][link]

[link][link][link]

[link]

Nagyon meleg van, ezt nehezen tűrik az állatok is, ezért nem várhatjuk el, hogy pózoljanak nekünk az állatok.
Ennyi sikeredett.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#10794) Jinxx válasza biggamer (#10793) üzenetére


Jinxx
senior tag

Látom voltál a medveparkban. Hogy tetszett?
A képek jók lettek, grat! 1. és a 3. tetszik a legjobban.

(#10795) biggamer válasza Jinxx (#10794) üzenetére


biggamer
veterán

Igen, tegnap voltam volt vagy 50 fok árnyékban. :O
Sajnos kivoltak az állatok, csak kínlódtak abba az őrűlt melegben de az emberek sem álltak a helyzet magaslatán.
De ez meg is érthető.

Hogy tetszett ?
Tetszeni tetszett, viszont többet vártam tőle.
Ekezdtem írni már vagy fél órája az indokaimat, de inkább kitörültem a békesség kedvéért.
De gondolom már Te is voltál ott, nem kell bemutatni a Tanyát.

Örülök, hogy tetszenek a felvételeim. :K

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#10796) Jinxx válasza biggamer (#10795) üzenetére


Jinxx
senior tag

Nem kell bemutatni, szerintem hasonló problémákat írnál le mint én.
Békesség kedvéért? Miért ki haragudna meg rád? :)

(#10797) biggamer válasza Jinxx (#10796) üzenetére


biggamer
veterán

A Tanya vezetősége.
Aztán jönne a Jóhírnév Csorbítása meg ilyesmi. ;]

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#10798) Jinxx válasza biggamer (#10797) üzenetére


Jinxx
senior tag

Az a tény, hogy mint egy átalgos látogató leírod a véleményed a parkkal kapcsolatban, még nem jelenti azt, hogy csorbítanád a jó hírnevüket. Már ha lehet hírnévről beszélni. Sokan azt sem sejtik, hogy létezik ilyen hely, ahol medvék vannak. Ennyi erővel meg nekik reklám ha írsz. :DDD

(#10799) runner 125 válasza Hydra SR (#10780) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nekem az első! :C :R
Gratu.
Üdv

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10800) Hacker75


Hacker75
aktív tag

Tudom, nem egy nagy eresztés, de ebben a melegben örülök hogy ennyit is sikerült...

Mod:Töröltem az egyik képem...

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/user/OOooHACKERooOO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.