Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31851) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Gondolom központi hiba lehet a Digi-nél. Nem volt net, és s tv-n adás is csak 1-2 csatornán. Pl. az összes sport közül csak a DigiSport1 ment, a többin nem volt jel. A net közben elindult.

Másnál is van gond Miskolcon?

(#31852) rwu válasza NoOne1976 (#31851) üzenetére


rwu
tag

Nálam is ugyanez a helyzet, szintén Miskolc.

S22U*hondacivic*

(#31853) rwu válasza rwu (#31852) üzenetére


rwu
tag

Már minden ok.

S22U*hondacivic*

(#31854) istnag


istnag
addikt

Srácok szerintetek egy jelerősítő megoldás lehet az itt említett problémámra: [link] ?
Mondjuk egy ilyenre gondoltam :[link]
Egyrészt egyszerűbb lenne nekem és lehet olcsóbb is. Érnek ezek valamit? Egyáltalán működne diginél?
Köszönöm előre is.

[ Szerkesztve ]

(#31855) M_AND_Ms válasza istnag (#31854) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Nem olcsóbb átnézni a kábelezést? Csatlakozókat megmozgatod, nem lazultak-e meg, a kábelt megnézed, megmozgatod a kanyarogban, szegletekben, ajtóknál és mindenhol, ahol elképzelhető törés, sérülés.
Ne úgy akard a lyukas lavór problémáját megoldani, hogy több vizet töltesz bele, hanem szüntesd meg a szivárgást.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#31856) istnag válasza M_AND_Ms (#31855) üzenetére


istnag
addikt

A kábelezés jó, mert az egyik tv kb 1 m re van az elosztótól, új kábel, új csatik, nincs törés, semmi. A box itt is ugyanúgy viselkedik mint a másik végponton. Ezért gondolom, hogy nem a kábelezés a gond. Itt a fórumban azt mondták pedig ez jelszint probléma lehet. Elképzelhető, hogy nem bír el két tv t. Ezért bátorkodtam feltenni a kérdést. :K

(#31857) unravel válasza istnag (#31856) üzenetére


unravel
őstag

Nekunk 4 eszkozon van digikabeltv. Tehat kettovel is kene mukodnie.

¯\_(ツ)_/¯

(#31858) Watt25 válasza istnag (#31856) üzenetére


Watt25
veterán

Meggondolandó, hogy a problémát nem a túl alacsony, hanem a túl magas jelszint okozza. A jelszint 100% körül van azon a tévén, amelyiken probléma van? Akkor szerezz egy csillapítót.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#31859) vvili


vvili
csendes tag

Sziasztok.

Hamarosan lejár a hűségem a T-nél,és úgy érzem hogy váltanom kell :) .Én Bp-en a 16.ker-ben a családi házas részén lakom,ahol egy újonnan kiépített Digi optikai hálózat van.Ha valakinek van már tapasztalata a szolgáltatás minőségével és folyamatosságával itt a kerületben,az kérem írja meg nekem a tapasztalatait.Természetesen az internet is érdekel,de az egy másik topic.Előre is köszi a válaszokat.

(#31860) istnag válasza Watt25 (#31858) üzenetére


istnag
addikt

Igen a S gondolom ez a Sign mindig magas 95 és 100 között inkább 100. A Q gondolom quality pedig a 0 és a 100 között ugrál.

[ Szerkesztve ]

(#31861) Pityu89


Pityu89
senior tag

Csepelen másnak is akad a digitális adás, vagy nálam van a hiba?

(#31862) xKRIPAPAx


xKRIPAPAx
csendes tag

Üdv!

Kaon na1600hd set-top-box-ra dugtam egy 64GB pendrive-ot, felismerte és vesz is rá műsort. A beállítások menüben hogy kell beállítani, hogy a time-shift is működjön? Úgy értem késleltetés stb....

" Leadership is something you earn, something you're chosen for. You can't come in yelling, 'I'm your leader!' If it happens, it's because the other guys respect you. " - Ben Roethlisberger -

(#31863) Watt25 válasza istnag (#31860) üzenetére


Watt25
veterán

Szinte tuti, hogy túl magas a jelszint!

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#31864) istnag válasza Watt25 (#31863) üzenetére


istnag
addikt

Hol tudnék venni, ilyen jel csillapítót?

(#31865) Watt25 válasza istnag (#31864) üzenetére


Watt25
veterán

Pl. itt? :)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#31866) klaczi válasza xKRIPAPAx (#31862) üzenetére


klaczi
aktív tag

Rendszerbeállítások-időeltolás-be

(#31867) unravel válasza vvili (#31859) üzenetére


unravel
őstag

Nincs ember aki elegedetlen a DIGI internettel.

¯\_(ツ)_/¯

(#31868) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Kőbányán este óta nincs TV- adás. Másnál nincs ilyen gond?

(#31869) opelastragsi válasza ubyegon2 (#31868) üzenetére


opelastragsi
csendes tag

Csepelen tegnap du. óta szakadozik a TV+INTERNET+TELEFON, de ahogy látom az ország több pontján (Digi FB)

(#31870) xKRIPAPAx válasza klaczi (#31866) üzenetére


xKRIPAPAx
csendes tag

Köszi a választ. Sajnos nálam szürke és nem választható az időeltolás opció. Valszeg a pendrive miatt... Kipróbálom merevlemezzel, ha sikerül kiürítenem egyet.

" Leadership is something you earn, something you're chosen for. You can't come in yelling, 'I'm your leader!' If it happens, it's because the other guys respect you. " - Ben Roethlisberger -

(#31871) M_AND_Ms válasza istnag (#31864) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Sok tévében van ilyen menüpont

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#31872) sarkan válasza vvili (#31859) üzenetére


sarkan
aktív tag

Szia!

Mi szintén a XVI. kerben lakunk. A múlt héten kötötték be az internet-tv-telefon kombót.

Idáig minden jó, az internet stabil, hozza a sebességet, a tv-vel sincs semmi gond. A telefonról nem tudok mit mondani mert azt nem használjuk csak az akció miatt kértük.
Az ár kb. a harmada mint a t-é.

[ Szerkesztve ]

(#31873) ada19


ada19
senior tag

A Cool HD képe pár napja már nem remeg.

Bocs ha már volt, kicsit (felületesen) visszaolvasva nem láttam.

Mégsenem

(#31874) istnag válasza Watt25 (#31865) üzenetére


istnag
addikt

Az első találatot én is néztem, de nem voltam benne biztos. Mindenesetre köszönöm . Megrendeltem.

(#31875) Trotter66


Trotter66
tag

Még van a Diginek két napja, hogy megjelenjen bekötni a kábeltv-t. Nem kapkodják el a 45 napos határidejüket, az biztos. :))

Van valaki a topicban, akinek van-volt hasonló tapasztalata a bekötési határnap betartásával?

[ Szerkesztve ]

(#31876) pjen válasza Trotter66 (#31875) üzenetére


pjen
félisten

45?nekem 15 napot mondtak.

[ Szerkesztve ]

(#31877) szili.tamas1


szili.tamas1
senior tag

Volt rola szo, hogy ha lejar a husegido, akkor le kell mondani vagy a netet, vagy a tv-t 90+8 napra. Az ugy szerintetek mukodhet, hogy lemondom a tv szolgaltatast, es elofizetek tanyeros digire arra a harom honapra?

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#31878) SUPREME7 válasza pjen (#31876) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nekem decemberben 30 napot mondtak. 30 nap után én zaklattam őket, hogy jó lenne megjelennének. Aztán végre megjött a szerelő, állítólag a digi nem ad elég anyagot a melóhoz, csak aznap több mint 20 lejárt bekötési határidejű szerződésű emberke papírja volt nála :)

(#31879) Trotter66 válasza pjen (#31876) üzenetére


Trotter66
tag

A telefonba azt mondták, hogy annyi a vállalási határidejük. Jó, hogy én csak egy vacak kábeltévét kértem és nem csomagot, de magasabb lesz a havidíjam....

(#31880) pjen válasza Trotter66 (#31879) üzenetére


pjen
félisten

Én is csak Tv t akarok és 15 napot mondták,lehet a helytől is függ.

(#31881) vvili válasza sarkan (#31872) üzenetére


vvili
csendes tag

Köszi az infót.Még egy hónap,és megrendelem.Bízom benne hogy hosszú távon is hasonlóan jól fog működni.

unravel :)

[ Szerkesztve ]

(#31882) fcc


fcc
aktív tag

Van olyan media player amiben van dvb-c-s tuner is? Amivel minden féle file-t lelehet játszani, és tv műsort is lehet felvenni.

(#31883) PeterPH válasza fcc (#31882) üzenetére


PeterPH
senior tag

Kb. egy hete linkeltem be ilyet: 31609

(#31884) GazRic


GazRic
senior tag

Egy technikai kérdés:
Bizonyos csatornák nem mindig jönnek be vagy szétesnek. (többen kábel problémát mondtak) Most azok megjavultak de más csatornák eltűntek. Ami eddig nem volt az előkerült és tökéletes.
Nálam lehet a gond?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#31885) sandró60 válasza fcc (#31882) üzenetére


sandró60
addikt

Vagy veszel egy ilyet [link] Ebben benne van minden.Az ára is elfogadható.Többet tud az egyszerű média-player-nél.

[ Szerkesztve ]

(#31886) unravel válasza GazRic (#31884) üzenetére


unravel
őstag

Nálam lehet a gond?

Fogd meg a kábelt amit kaptál a DIGItől. Kapd le az elosztókat és a legrövidebb úton csatlakoztasd rá egy dvb-c tunerre.
Ha megjelenik minden csatorna jól és nincs csomagvesztés, kockásodás, hanghiba stb...akkor házon belül van a gond.

¯\_(ツ)_/¯

(#31887) fcc válasza PeterPH (#31883) üzenetére


fcc
aktív tag

Ok, elkerülte a figyelmem.

(#31888) fcc válasza sandró60 (#31885) üzenetére


fcc
aktív tag

Ilyenen régen gondolkozom, van egy csomó dvd-m, csak nem tudom mennyire boldogul a különböző videó fájlokkal, és feliratokkal. Valakinek van tapasztalata vele?

(#31889) sandró60 válasza fcc (#31888) üzenetére


sandró60
addikt

Amennyire én tudom.A tapasztalat innen-onnan,hogy mindent lejátszik és ráadásúl a lejátszó jobb minőségben adja vissza a dvd-videókat(felkonvertál).Ráadásúl van benne egy winchester is amire sok média anyagot tudsz felvenni.A részletes leirását a linken olvastad?

(#31890) fcc válasza sandró60 (#31889) üzenetére


fcc
aktív tag

Annyira gongolkozom ezen, hogy már a használati utasítása is megvan.

(#31891) sandró60 válasza fcc (#31890) üzenetére


sandró60
addikt

Akkor irány a web(megrendelés)vagy az üzlet személyes vásárlás. ;)

(#31892) pjen válasza fcc (#31888) üzenetére


pjen
félisten

Szia.Nekem ilyen van csak a BD C 8300.Tényleg jó,lejátszik mindent,és jól együtt működik a serviio val is. :)

(#31893) fcc válasza pjen (#31892) üzenetére


fcc
aktív tag

Ok, kösz.

(#31894) fcc válasza sandró60 (#31891) üzenetére


fcc
aktív tag

Átkozott "fogtechnika". :DD

(#31895) pjen válasza fcc (#31893) üzenetére


pjen
félisten

Egyébként itt az aprón lényegesen olcsóbban is találsz,főleg ha nem fontos a 3D. :)

(#31896) sityupityu


sityupityu
veterán

Az Eurosport Hd-n nálatok is előrébb van a hang a képnél? Tegnap még nem volt semmi, ma a teniszt nézve vettem észre.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#31897) xKRIPAPAx válasza klaczi (#31866) üzenetére


xKRIPAPAx
csendes tag

Köszi. Külső hdd-vel sikerült. Mik az ideális beállítások ezekhez: időtúllépés kezdete, időtúllépés vége, felvétel hossza, azonnali ismétlés, reklám átugrása? Mi az ideális hdd méret (160Gb-s van most rajta) ?

" Leadership is something you earn, something you're chosen for. You can't come in yelling, 'I'm your leader!' If it happens, it's because the other guys respect you. " - Ben Roethlisberger -

(#31898) xKRIPAPAx válasza sityupityu (#31896) üzenetére


xKRIPAPAx
csendes tag

Nálam 18. ker.ben jó a Eurosport HD video-audio szinkronban van.

" Leadership is something you earn, something you're chosen for. You can't come in yelling, 'I'm your leader!' If it happens, it's because the other guys respect you. " - Ben Roethlisberger -

(#31899) sityupityu válasza xKRIPAPAx (#31898) üzenetére


sityupityu
veterán

Pontosabban az Eurosport 2 Hd-n vannak a problémák, a másik az jó. Majd meglátom, hogy a következő műsornál mi lesz a helyzet.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#31900) pjen válasza fcc (#31893) üzenetére


pjen
félisten

Még valami,legalábbis az enyémen Finn országra álltva jó az idő és az ékezetek.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.