Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31051) adrian94 válasza cigam (#31050) üzenetére


adrian94
őstag

LG tv-m van ! ott ha bekapcsolom az automatikus csatorna frissítést akkor úgy magától keresi meg az új csatornákat nem ?

(#31052) cigam válasza adrian94 (#31051) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

A nevéből ítélve igen, de el kell olvasni a manuelt. Arra vigyázni kell, hogy frissítéskor felülírhatja a csatornasorrendet, mintha most csináltál volna egy teljes keresést. Ez is modell/gyártó függő. pl. az én Philipsem odabiggyeszti a lista végére, aztán majd én eldöntöm, hogy hova pakolászom.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#31053) Flashget válasza adrian94 (#31045) üzenetére


Flashget
félisten

A Digisport a DIGI zászlóshajója! Nem csak az olcsó árakkal HD csatornákkal tud új ügyfeleket szerezni, hanem a sporttal is.
Ha az a csatorna kikerülne, mert megszűnne vagy nem képes jogokat venni, akkor valóban csak idő kérdése mikor húzza le a rolót a Digi vagy adja el a Mo-i részét másik szolgáltatónak.
Egyetlen lehetséges ellenfele van Mo-n jelenleg az MTVA és az állami pénz, valamint a nyáron induló M4-es sportcsatorna, de ismertek a jelenlegi kormány és Digi kapcsolata így nem félek attól, hogy a jogok lejárnak majd és a DS lehúzza a rolót.

jelenleg ami 100% a bekerült retek klub csatornáknak az ára a kidobott német csatornák és az Universal.
És mindig az ÁFSZ melléklete a mérvadó abban mit írnak.

Realme GT Master Edition

(#31054) hb000 válasza cigam (#31050) üzenetére


hb000
aktív tag

Ilyen funkció természetesen van, csak ennek semmi köze nincs az eredeti kérdéshez. Hagyjuk, mert lényegtelen.

(#31055) GazRic válasza cigam (#31050) üzenetére


GazRic
senior tag

Na ez a funkció kell nekem Samsung Tv-n. Eddig ugyan nem találtam sajna.

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#31056) hb000 válasza cigam (#31052) üzenetére


hb000
aktív tag

A samsung hajlamos a csatornaszámozás-elbarmolásra.

Az új csatornák jan 3-tól élnek majd, ma még nem érdemes vacakolni vele. És egy új freki is lesz pár HD adóval, a 722-es (Bp), ez eddig nem volt.

(#31057) Flashget válasza GazRic (#31055) üzenetére


Flashget
félisten

Ne keress rajta mert nincs.

Realme GT Master Edition

(#31058) cigam válasza hb000 (#31054) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

semmi köze nincs az eredeti kérdéshez.

He :F

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#31059) unravel


unravel
őstag

Szegény ügyfélszolisok...most biztos percenként mennek a telefonok, hogy "HOL VAN A UNIVERZÁL CSENÖL????"

¯\_(ツ)_/¯

(#31060) GazRic válasza Flashget (#31057) üzenetére


GazRic
senior tag

Elég szomorú :(

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#31061) allfinanz


allfinanz
senior tag

VH-1 Classic (az eredeti!) VLC-vel:
http://87.104.131.92:4022/udp/233.138.48.69:5501
BUÉK!

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#31062) zsolt501 válasza Flashget (#31057) üzenetére


zsolt501
nagyúr

A régebbi Samsung B653-as Tv-ben benne volt ez a lehetőség, mikor ki volt kapcsolva a tv akkor ha talált új csatornát azt a lista végére tette, kár hogy ez a funkció kikerült az új szériák szoftveréből.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#31063) Flashget válasza zsolt501 (#31062) üzenetére


Flashget
félisten

Az újba csak fw frissítést keres ezért bekapcsolja magát vagy a külső HDD-t ha rá van kötve és ha talál újabb fw-t akkor telepíti. Na már csak ezért is nálam ez a funkció alapból ki van kapcsolva.
Sajna több dolog ami fontos lenne arra magasról tesz a samsung, de a smart a netezés, meg 3D meg pr. az megy minden másról.

Realme GT Master Edition

(#31064) McKalton


McKalton
tag

most akkor az universal channelen kívűl mi kerül ki a digi csatornái közül?

Valaki le tudná írni? Köszönöm.

Hardwired!

(#31065) zsolt501 válasza Flashget (#31063) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Igen tudom, hogy már csak szoftver frissítéseket szed le, pedig a csatorna lista keresést is meg tudná ugyan így ejteni, és bizony a marketing meg az nagyon megy, csak az nem érdekli a Samsungot, hogy a felhasználók mit is akarnak.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#31066) Flashget válasza McKalton (#31064) üzenetére


Flashget
félisten

Itt a jan. 3-tól érvényes csatornakiosztás. [link]

Amik repülnek:
Universal Channel (már repült)
német csatornák: RTL II, Super RTL, 3Sat, VOX és a France 24

Jöttek:
RTL Klub HD, RTL II, Film+2, Sorozat+, Muzsika TV
Jönnek:
Film+ HD
Cool TV HD
RTL II HD

Realme GT Master Edition

(#31067) Flashget válasza zsolt501 (#31065) üzenetére


Flashget
félisten

Néha már az a érzésem van, hogy tévét csak mi nézünk már európaiak. :)

Realme GT Master Edition

(#31068) M_AND_Ms válasza Flashget (#31066) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Universal Channel, jaj de kár! Hol fogom nézni a Sharknado-t és társait? 😢

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#31069) Flashget válasza M_AND_Ms (#31068) üzenetére


Flashget
félisten

biztos van akinek hiányozni fog, én nem néztem.
szerintem van annyi csatorna már, hogy képtelenség minden magyar nyelvűt eleve nézni...

Realme GT Master Edition

(#31070) ubyegon2 válasza Flashget (#31066) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Szoktam nézegetni ezt a csatorna kiosztást, de a sárga mezőben lévőket honnan lehet tudni? :)

(#31071) unravel válasza ubyegon2 (#31070) üzenetére


unravel
őstag

http://digi.hu/tv/csatornalista

¯\_(ツ)_/¯

(#31072) ubyegon2 válasza unravel (#31071) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Köszi! Nemrég meg pont azt olvastam itt, hogy pont nem ezt kell nézni, hanem az ASZF- et!
De így a kettő már úgy néz ki, minden igényt kielégít! :R

Ebben akkor RTLKlub HD van, csak nem írják külön!? Alakul ez. :)

[ Szerkesztve ]

(#31073) unravel válasza ubyegon2 (#31072) üzenetére


unravel
őstag

tényleg nincs benne
730 az rtl klub hd ha jól emlékszem
nekem tetszik ez az új csatornalistaböngésző. jó lesz ez.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#31074) adrian94 válasza unravel (#31073) üzenetére


adrian94
őstag

Most nézem ezen a linken a csatornákat és Székesfehérvárra csak 57 csatornát ír a 115 helyett.. azért van mert a HD-kat nem írja külön ? vagy hogy van ez ?

(#31075) HZoli87 válasza adrian94 (#31074) üzenetére


HZoli87
veterán

34-dik oldalt nézted?

(#31076) Watt25 válasza adrian94 (#31074) üzenetére


Watt25
veterán

Lejjebb (33. oldaltól) nézd a digitális kiosztást.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#31077) adrian94 válasza Watt25 (#31076) üzenetére


adrian94
őstag

Köszi mind kettőtöknek !

Viszont RTL Klub HD nem csak 3-ától kéne, hogy elérhető legyen ? Nekem már van ! amit lilával jelez azok lennének az új csatornák ? mert nagy része már nálunk van !

(#31078) HZoli87 válasza adrian94 (#31077) üzenetére


HZoli87
veterán

(#31079) adrian94 válasza HZoli87 (#31078) üzenetére


adrian94
őstag

:R

Akkor most így összesen hány csatorna lesz a Digi + csomagban amiből van sima is és HD is? Nekem most 115 csatornám van de abból kb 25-30 csatorna amiből van sima is és HD is...

(#31080) HZoli87 válasza adrian94 (#31079) üzenetére


HZoli87
veterán

Nálam (21+3):

DIGI ANIMAL WORLD HD
DIGI LIFE HD
DIGI SPORT 1 HD
DIGI SPORT 2 HD
DIGI WORLD HD
DUNA HD
DUNA WORLD HD
EUROSPORT HD
EUROSPORT 2 HD
HISTORY HD
M1 HD
M2 HD
MUSIC CHANNEL HD
NAT GEO HD
NAT GEO WILD HD
RTL KLUB HD
SPORT1 HD
SUPERTV2 HD
THE FISHING & HUNTING HD
TV2 HD
VIASAT NATURE-HISTORY HD

+

COOL TV HD
FILM+ HD
RTLII HD

(#31081) leslieke válasza Flashget (#31066) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sport2 HD is jöhetne végre.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#31082) GazRic válasza HZoli87 (#31080) üzenetére


GazRic
senior tag

Már vannak az uj csatornák?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#31083) Bogyi007 válasza GazRic (#31082) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ma még csak másodika van....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#31084) Zoshi85 válasza GazRic (#31082) üzenetére


Zoshi85
aktív tag

5. Hétfő.

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#31085) Flashget válasza GazRic (#31082) üzenetére


Flashget
félisten

Mennyire nem érthető, hogy jan. 3-tól?
Én arra számítok, hogy 5-én hétfőn 06:00 - 12:00 között fognak megjelenni az új csatornák, természetesen nem egyszerre mindenhol.

Realme GT Master Edition

(#31086) Bogyi007 válasza unravel (#31059) üzenetére


Bogyi007
veterán

Elég rendesen megy a sírás a facebookon - nekem ez fura is. nem volt ez olyan fontos csatorna (számomra konkrétan pocsék és fölösleges) hogy ekkora sírás-rívás legyen miatta.

De ez egyfajta népkritika is sajnos, a facebookozás megy ezerrel, de hogy pl a digi.hu oldalt bizonyos időközönte meglátogassák az emberek az már sajna nem megy nekik.....

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#31087) zsolt501 válasza Bogyi007 (#31086) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Én a problémát inkább abban látom, hogy a digi nem kommunikálja megfelelően az ilyen lépéseit, pl a számla levélben benne lehetne a tájékoztató, hogy ez és ez fog történni a szolgáltatással kapcsolatban, mivel a csatorna kínálat változás általában nem máról hónapra történik ezért lett volna idejük ezt az előfizetők felé kommunikálni, a másik a WEB oldalukon sem veszed észre hogy ki vagy bekerül 1-2 csatorna, ha csak kimondottan meg nem nézed az ÁSZF-et vagy a csatorna kínálatot, bezzeg a reklámot azt ki tudják tenni, de az ilyen változást nem...
Ráadásul a hírek közlemények közt sem találod meg a kikerülő csatornákat, szóval ezen kellene változtatni a diginek, mert ez így nem igazán ügyfél barát hozzáállás.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#31088) unravel válasza Bogyi007 (#31086) üzenetére


unravel
őstag

"Elég rendesen megy a sírás a facebookon"
Ez normális és érthető mondjuk én egyik csatorna miatt se tudnék ennyit vegődni. Akármelyik csatorna repül lesz aki leírja fb-n.

"pl a digi.hu oldalt bizonyos időközönte meglátogassák"
Lehetett tudni? Kint volt az ÁSZFben?

¯\_(ツ)_/¯

(#31089) hb000 válasza unravel (#31088) üzenetére


hb000
aktív tag

Kint volt, de hogyan...
Szerintem is tök jogos a sírás. Oké, a universal nem egy csúcs csatorna, de nem is a futottak még kategória.
Ezt írja a digis akárki a facebookon: "A módosítást már 30 nappal ezelőtt jeleztük a szokásos és megkövetelt módokon: országos napilapban, valamint a weboldalunkon is."
Eddig a változások között felsorolták, hogy milyen csatornák kerültek ki és esetleg milyen új csatornák kerültek be. Mostmár ez nincs, csak annyi, hogy a csatornakiosztás módosul.
Tehát a weboldalon közlés annyit jelent, hogy ha valaki végigböngészte a csatornalistát olyan szemmel, hogy vajon a universal benne van-e, na akkor rájöhetett.
Az országos napilapra kívánicsi lennék, nyilván apróhirdetésben két sor, hogy változik a csatornalista és ennyi.
Engem sem érdekel a universal, de az egész kommunikáció tök egyértelműen arra ment rá, hogy csak az utolsó pillanatban derüljön ki, és akkor le lehessen írni, hogy "dehát mi már egy hónapja ezt harsogjuk". Nagyon ócska húzás volt ez, a pökhendi stílusuk pedig hab a tortán.

(#31090) sandró60 válasza unravel (#31088) üzenetére


sandró60
addikt

Dátum szerinti közlést visszanézve kint volt.Csak sokan nem veszik a fáradságot,hogy meg nézzék.Nem a DIGI-t védem,de tárgyilagosan kell nézni.Nem csak a f@bookot ;]

(#31091) zsolt501 válasza sandró60 (#31090) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Akinek nincs internetje, és nem fizeti elő azt az országos lapot, az ugyan miből fogja megtudni, ezen is el lehet gondolkodni, mikor ilyeneket írtok, és itt nem csak rád gondolok.

Én szerintem és cáfoljatok meg ha nem így van, de nyugodtan ki lehetne az ilyet védeni a számla levéllel érkező tájékoztatással, mert számla levelet így vagy úgy mindenki kap.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#31092) Lajos1966 válasza zsolt501 (#31091) üzenetére


Lajos1966
tag

Ha nincs internete,hogyan reklamál a Facebook-on? :)

(#31093) zsolt501 válasza Lajos1966 (#31092) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Azért ne legyünk már szőrszál hasogatók, amúgy ma keresett két idős szomszédom is hogy mi lett az Universal chennellel, mert nincs a csatornán kép, mondom nekik megszűnt, ők is azzal kezdték, hogy ezt honnan tudhatták volna meg, mondom nekik az internetről, az ő válaszuk meg az hogy nekik nincs internetjük.

Hidd el ez azért így nem olyan egyszerű ahogy itt sokan elgondoljátok, nagyon sok embernek nincs internetje, örül neki ha a tv szolgáltatást ki tudja fizetni, és nem a Mindig Tv-t kell nézniük.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#31094) Flashget válasza zsolt501 (#31087) üzenetére


Flashget
félisten

1 hónappal ezelőtt már jelezve volt és be is írtam ide, hogy kikerül a törvény rá eső részüket teljesítették. Sőt fb-ra is beírták többen kérdésként, hogy valóban reptetik...most jöttek páran és azért irogatnak miért dobták ki, amiből azt sem tudni közülük mennyi a valóban digis ügyfél.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#31095) hb000 válasza zsolt501 (#31091) üzenetére


hb000
aktív tag

"Én szerintem és cáfoljatok meg ha nem így van, de nyugodtan ki lehetne az ilyet védeni a számla levéllel érkező tájékoztatással"

Pontosan így van. Postán egy számla mellé tett papíron, e-számlásoknak emailben elküldhették volna. Gyakorlatilag nulla költség. Csak ők nem akarták ezt nagy dobra verni.
Most komolyan: van, aki 2-3 naponta megnézi a digi weblapját és végigböngészi a teljes csatornalistát, hogy hiányzik-e belőle valami? Na ne már! Akkor ez a téma egy hónapja előjött volna :)

(#31096) Flashget válasza hb000 (#31095) üzenetére


Flashget
félisten

Most komolyan: van, aki 2-3 naponta megnézi a digi weblapját és végigböngészi a teljes csatornalistát, hogy hiányzik-e belőle valami? Na ne már! Akkor ez a téma egy hónapja előjött volna

Van aki fb-ot nézi naponta többször és vagyunk páran akik a hónap elején igen a digi oldalát (nem minden nap vagy naponta többször), hogy milyen változások jöhetnek 1 hónap múlva.
A téma pedig előjött, igen mint írtam.

Realme GT Master Edition

(#31097) zsolt501 válasza Flashget (#31094) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Te most engem félre értesz, vagy nem olvastad el az üzenetem végig, a probléma nem velem van, hanem azokkal akik semmilyen módon nem értesültek, vagy értesülhettek erről a dologról, mivel hiába használják sokan az internetet, de sokaknak még mindig nincs NET előfizetése, csak tv előfizetése.
Ezért is írtam azt, hogy a tájékoztatás a számlalevéllel történne meg azt biztos sokan megkapnák, de nem ez történik.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#31098) hb000 válasza Flashget (#31096) üzenetére


hb000
aktív tag

OK, elfogadom, tehát akad, aki megnézi. A többséget alapul véve viszont nem tartom korrektnek. Úgyhogy van két vélemény, asszem itt vége is a dolognak.

(#31099) Flashget válasza zsolt501 (#31097) üzenetére


Flashget
félisten

Nem értelek félre csak le írtam a törvényi kötelezettségének eleget tesz azzal, hogy a honlapon 30 nappal korábban kirakja a változásokat. Amilyen hevesen tudnak fb-ra írni azzal a vehemenciával már most megnézhetik a február 1-től érvényes csatornakiosztást is.
Régebben még EMKTV néven semmilyen tájékoztatást nem adtak csak azt vettük észre ami addig sztereóban szólt az már nem úgy szól vagy csatornák kerültek ki és kerültek be anélkül, hogy bármiről is tudtunk volna, kapták is az akkori hatóságtól (a sok feljelentést követően) a büntetéseket. Ekkor még törvény nem írta elő a 30 napot..aztán elkezdték a számla mellé berakni a változtatásokat majd jött ez a 30 napos rendelkezés, azóta a honlapra rakják ki a változtatásokat.
Ha a törvény azt írná elő, hogy kötelező a számla mellé vagy e-számla mellé mellékelni a változtatásokat akkor megtennék, de nem ezt írja elő.
Én nem őket védve írtam ezt csak a tényeket. Jelezni kell a hatóság felé, hogy ez így nem megfelelő tájékoztatás az előfizetők felé a cég részéről. Anno a sok feljelentés hatására változtak a 72 órás javítás, a 30 nappal előre jelezni kell a változtatásokat, internetnél a kötelező min. sebesség stb.

Realme GT Master Edition

(#31100) Flashget


Flashget
félisten

Új csatorna indul GALAXY néven

Ez is olyan csatorna lenne nálam, olvasva a tartalmát, amiről csak akkor tudnám, hogy van digin, mikor bekerül és mikor reptetik és fb-n megy a balhé miatta.

Realme GT Master Edition

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.