Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10551) ronson


ronson
őstag

"tehetségtelenség kutatóból" azért én így nem bélyegezném meg őket, mert általában tehetséges emberek akik ott vannak, csak ezen kívül igazából, más kiugrási lehetőség nincs.
Régen meg még ennyi se volt.

(#10552) Kwisatzh válasza fcc (#10545) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

152 centin nekem nagyon nagyon gyenge volt....

A HRX570 ből 1080p re felskálázva jön ki "minden" HDMI-n a tv-re. A filmek, és a digitális tv adás is.
Ehhez képest mikor scarton rádugták a szerelők DIGI SD boxát, az 576i ben jött, és a tv már nem skálázta fel, ezért "méteres" pixelek, és nagyon nagyon szar kép volt :DD

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#10553) M_AND_Ms válasza klaczi (#10550) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Ezt a mókolást minden mai tv megoldja. A Diginek meg kéne venni a minőségi árut, amit elad és nem a olcsót. A 4:3-as Rtl verzió az analóg sugárzás része, nem kéne digitális tv címkével árulni.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#10554) klaczi válasza M_AND_Ms (#10553) üzenetére


klaczi
aktív tag

A TV2-vel miért nincs gond? RTLklub kereskedelmi csatorna és ha el akarja adni magát akkor vegye tudomásul, hogy technikailag más világ járja. Még jó, hogy a színes adáésárt nem kér felárat.

1. hozzászólás első mondatát olvasd el!

[ Szerkesztve ]

(#10555) M_AND_Ms válasza klaczi (#10554) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

A Digi azt kap, amiért fizet. És ő valamiért az olcsó termékért fizet
A digitális streambe az Rtl tuti 16:9-es képet ad (és nem ad az mellé 4:3-ast is), tehát a Digi az analógot adja nekünk digitálisként.
Amúgy, valóban mindkét fél ludas. A kisstílüség jó példája.

Már írták mások is, gyanús, hogy a Tv2 is az analógból van átvéve.

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#10556) M_AND_Ms válasza klaczi (#10554) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Ingyen és bérmentve? Én fizetek érte.
A digi az Ászf-ben leírja, hogy mit tartalmaz az ár (analóg és digitális), tehát nem ingyé' van, hanem pénzért.
Utána már ne találja ki senki, hogy ja hát ez olcsó, ezért senki se szóljon semmiért.
Ígérte és vállalta a digitálist is, onnantól kezdve szolgáltassa is és ne táncoljon vissza!

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#10557) Kwisatzh


Kwisatzh
senior tag

Sztem kissé túl van dumálva ez a retekklubb téma már megint :DD

De persze nyugodtan folytassátok, nem leállítani akartam...

[moderálva]

(#10558) zichie válasza Kwisatzh (#10538) üzenetére


zichie
senior tag

A UPC kábel esetében azért tudják megoldani, mert az nagra3-ban megy, ahol támogatott a CI+ rendszer. A Digikábel még a régi elavult nagra2-őt használja, ahol úgy tudom, hogy csak a sima CI rendszer működhet, de még ebben sem lennék biztos.
Több olyan CA modul is létezik, ami a nagra2-őt is támogatja, de úgy tudom, hogy ezek nem a kártyás, hanem az emus megoldást támogatják nagra2 esetében, ami viszont nem legális. Ilyen pl. a Diablo CAM is, ami kártyát is kezel (pl. conax, cryptoworks, viaccess, irdeto... stb.), meg emu is működik benne elavultabb "tört" rendszerek esetében, mint pl. a nagra2.

Ismerve azt a tényt, hogy a műholdas Digi már egy jó ideje nagra3-at használ, ezért ha esetleg lesz is a jövőben CI+ modul lehetőség, akkor az elsőként ott lesz majd.

[ Szerkesztve ]

(#10559) poli27 válasza zichie (#10558) üzenetére


poli27
veterán

Ezt nagyon rosszul tudod! Ugyanaz a kodolás, mint a müholdasnál, mind2 helyen Nagra 3 van !! Különben ingyen nézhetnéd az HBO-t !

(#10560) zichie válasza poli27 (#10559) üzenetére


zichie
senior tag

Nagra2 van, akárcsak a román kábeles Diginél, pc-s dvb-c tunerrel ez jól látszik a caid-ből... meg másból is... Viszont két CAID is van, ebből az egyik lehet, hogy n3-as, a 0x1880-as.

A műholdas CAID-k: 0x1802, 0x1880
A kábeles CAID-k: 0x1801, 0x1880

Ebből kiindulva, hogy ha a kábelesen is van nagra3 (a nagra2 mellett simulcryptben), akkor talán itt is lehetne CI+ modul+kártya.

(#10561) Kwisatzh válasza poli27 (#10559) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Nézik is ingyen... :C Legutóbb pár hónapja bizonygatta itt egy júzer, hogy ő mekkora király, mert egy csodaprogrammal ingyen nézi a számítógépén a kábeles HBO-t.

Mikor halovány kételyeimnek adtam hangot, akkor privátban jött a többi hős, de hogy igenis... :DD
Szóval darázsfészekbe nyúltál....

( Kéretik: Ne magyarázza el senki se a fórumban, se privátban. hogy ez miért lehetetlen, én sem hittem el, és azt se hogy miért lehetséges, mert úgysem hiszem el. A téma részemről itt lezárva.)

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#10562) marad válasza Kwisatzh (#10561) üzenetére


marad
csendes tag

Én vagyok az a júzer aki pár hónapja bizonygatott!Mondtam már 1x hogy amihez nem értesz akkor inkább maradj csendben!

[ Szerkesztve ]

(#10563) zichie


zichie
senior tag

Elkanyrodtunk a témától. A kérdés az, hogy nagra2 esetében megoldható-e a ci+ modul és a hozzá párosított kártya használata? Én azt feltételezem, hogy nem, mert a ci+ rendszert használó szolgáltatók (Magyarországon a UPC) nagra3-at használnak. Cáfoljon meg valaki, hogy ha nagra2-őn is lehet CI+ -os modulos megoldás.
Az is csak feltételezés, hogy a n2 mellett n3 is megy simulcrypt-ben, de erre akkor lenne egyértelmű bizonyíték, ha lenne olyan fórumtag, aki most fizetett elő hbo-ra és bizonyíthatóan n3-as kártyát kapott a boxhoz. Feltételezem, hogy ez ránézésre nem állapítható meg egy kártyáról.

[ Szerkesztve ]

(#10564) konrada válasza M_AND_Ms (#10555) üzenetére


konrada
tag

Szerintem is túl liheged.

A lakásodban lévő tévék!-re 3100 Ft-ért egy olyan csomagot kapsz, melyhez hasonlót a t-home, vagy az upc 6 ezerért ad, 1! db tévére, vagy még inkább STB-re, ha többön akarod nézni, akkor azokon még felárt is fizethetsz.

Ha neked ez kevés, úgy nyitott a kapu, mehetsz másikhoz, melyben az általad annyira szeretett retket neked megfelelő minőségben adják.
De ne akarj minket meggyőzni a probléma orvoslásának azon egyszerűségéről, mely annyiból áll, hogy fizessünk a két másik szolgáltatóhoz hasonló mértékű díjat, de legyen jó a retek, mert mi úgy vagyunk ezzel, inkább maradjon csak ennyi, és azt elviseljük így is.

...mert ha ennyire zavarna mint téged, és a pénz sem számít, úgy mi a helyedben már régen váltottunk volna és nem itt rinyálnánk ezen. :P

(#10565) Tacsika válasza konrada (#10564) üzenetére


Tacsika
aktív tag

+1 :C
Én már csak tudom (T...)
Már csak egyedüli vagyok a folyosón :W

[ Szerkesztve ]

(#10566) Kwisatzh válasza marad (#10562) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Súlyosan el vagy tévedve ha azt hiszed, hogy te vagy bárki megmondhatja ki miről írhat.... :W

[moderálva]

(#10567) marad válasza Kwisatzh (#10566) üzenetére


marad
csendes tag

Ment PÜ!

(#10568) Dot


Dot
őstag

Hali!

Milyen STB-ot ajánlotok, ha a következőek az igényeim:
HD, megállítható felvehető adás/időzítővel is, beépített hdd-re vagy usb-re/,
esetleges opcióként a felvett adást lan-on pc-re továbbítani.

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#10569) sandró60 válasza Dot (#10568) üzenetére


sandró60
addikt

Lehet,hogy egy-két igényedet nem tudja,de ez áll a legközelebb Igaz ugyan ez C-tuneres
[link]

[ Szerkesztve ]

(#10570) sandró60 válasza sandró60 (#10569) üzenetére


sandró60
addikt

Vagy még ezt is megnézheted ez tudja a Földi-T és a C-tunert is[link]

[ Szerkesztve ]

(#10571) M_AND_Ms válasza konrada (#10564) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Ti lihegitek túl.
Egy témához kapcsolódva említettem meg ezt az egészet, amiben arról az volt szó, hogy a beígért és leszerződött szolgáltatás és a teljesített közötti különbség van.
(egészen véletlen, hogy melyik szolgáltató és melyik adó az érintett, ti tesztek rögtön személyeskedő megjegyzést azzal, hogy ez épp a "retek")
Ennyi.
Nem gondoltam volna, hogy ekkora flame lesz ebből, és nekiálltok valamit ennyire bizonygatni. Bár nem tudom, hogy mit.
Hagyjuk!

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#10572) azozo


azozo
senior tag

Pl most itt bcsabán nincs is digitális jel
Elment :((

(#10573) M_AND_Ms válasza azozo (#10572) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Ne panaszkodj!
Megírták mások, hogy 3100 Ft-ért ennyi van. Nem szólhatsz semmit!
;-)

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#10574) allfinanz válasza Dot (#10568) üzenetére


allfinanz
senior tag

Próbáld meg Hybridboxszal.
Ez egy HTPC, valódi számítógép Win7-tel beépített DVB-C/T tunerrel és Conax olvasóval.
HomeSys magyar programmal pedig fel tudsz venni, mert 320 GB-os a HDD-je.
Tudja a Timeshiftet (olyan mint az IPTV, visszatekered, megállítod).
Van benne a Videótárak: MTV, Duna TV, AXN, DigiSport, RTL Most, tv2, Viasat3, stb.
Youtube kliens, amivel le is tudod tölteni az adott filmet onnan.
Torrent távkliens.
MobilEPG, hogy távolról is tudjad menedzselni a felvételeket, stb, stb.

http://hybridbox.tv/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=11&lang=hu

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#10575) sandró60 válasza allfinanz (#10574) üzenetére


sandró60
addikt

Amit ajánlottál annak elég "Húzos=90000-ft" ára van ;]

(#10576) Kwisatzh válasza sandró60 (#10575) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Nem mondta mennyi a felső limit :DDD

[moderálva]

(#10577) Bogyi007 válasza sandró60 (#10569) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ez a Selteka cucc baromi jónak tűnik. Kinek van ilyen s mi a véleménye róla?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#10578) dh66e válasza Kwisatzh (#10552) üzenetére


dh66e
veterán

Azért a sd adás meg a 152 centi nem fér meg egymás mellett akárhogy nézzük.Nem véletlenül HDTV-nek van keresztelve.Olyan forrással is kell etetni.

(#10579) Kwisatzh válasza dh66e (#10578) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Nincs gond, ha fel van skálázva, és úgy érkezik a tv-be HDMI-n. Látszik persze a különbség a digitális adásnál a valódi 1080i HD forrásjel, meg az 576i SD forrásjel között, de ha fel van skálázva egyáltalán nem néz ki rosszul. Azért (is) nem rendelek HBO-t mert láttam, hogy milyen szánalmas képe van a DIGI SD boxának, scarton... Fogalmam sincs miért, de azt nem skálázta fel a tv (pedig neki is kéne) , lehet állítgatni kellett volna, de nem azért volt ott anno a szerelőkkel a "próbabox".

Vannak régebbi borzasztó AVI fájlaink 7xx X 3xx rettenetes natív felbontással. Még azt is nézhetőre skálázza fel kütyü. Az Onkyoban faroudja chippek vannak, kipróbáltam, az talán még egy fokkal jobban skáláz, de szerintem ezt csak bebeszélem, mert sznob vagyok :DD :DD :DD

A csúcs a blu ray, de én nem látok különbséget közte meg egy nagyobb 1080p mkv között, bár a "vájtszeműek" állítják, hogy van.... :C

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#10580) Kwisatzh válasza Bogyi007 (#10577) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Jó is, állítólag, van pár, majd előjön egy tulaj hamarosan, de ha visszaolvasol, elég sokszor beszéltek róla...

[moderálva]

(#10581) br.rak válasza Bogyi007 (#10577) üzenetére


br.rak
őstag

Nekem van tapasztalatom- áttételesen- és eléggé felemás a dolog:
Ismerősnek volt egészen kb 2 héttel ezelőttig.
ami negatív és a visszaadás oka volt: hibás lett a hdmi csatlakozó (nem volt mozgatva, sem egyéb módon birizgálva). Ok , cserekészülék jött, ott az USB csatlakozó adta meg magát 2 nap után (én próbáltam volna egy harmadik kört is, de isminek itt lett elege belőle, de szerintem csak nagy pechje volt)
Pendrivre-ra nagyon jól vesz fel semmi gond, de külső HDD-re nagyon érzékeny azt vettük észre, ha egynél több patrició van, akkor meghülyül, random fagy, akár felvétel közben is. Ha nincs saját áramforrása a HDD-nek szintén vannak random fagyások, szóval csak külső tápos HDD jön számításba (de itt is próba-szerencse alapon), vagy pendrive (ebből szinte mindent megeszik)
A tuner érzékeny, megtalált minden adót, de a DIGISPORT + HD és NAT GEO WILD HD rendszeresen laggolt (Debrecen)
A médialejátszó része elég okésnak tűnt, egy - két fájlt nem tudott rendesen lejátszani ( ez akörül volt amikor a netes sorozat relesek átálltak xvid-ről mp4-re, itt PC-s lejátszáskor is voltak eleinte gondok, ez nem az STB hibája volt szerintem)
Timeshift bizonyos csatornákon egy idő után befagyasztotta gépet(talán sportM és a kódolatlan HBO-nál volt ilyen)

Szóval ha előtte valakinél meg tudod nézni valakinél, talán érdemes beruházni egy ilyenbe, sokkal jobb amúgy sincs a piacon

Br

[ Szerkesztve ]

(#10582) br.rak válasza Kwisatzh (#10579) üzenetére


br.rak
őstag

Ha Scart-on érkezik a jel, nem tudja a legtöbb tévé felskálázni mart analóg a jel, ha HDMI-n érkezne a jel 576i-s felbontással , talán tudná a TV-d

Br

(#10583) dh66e válasza Kwisatzh (#10579) üzenetére


dh66e
veterán

Te nem vagy sznob csak egy kis melós maximum. ;]
A sznob milliós rendszerekben gondolkozik,és még véletlenül sem Digire fizet elő. :(
Örülj neki ha nem látod,hallod a különbséget egy BD50 és egy mkv között egy csomó tárhelyet megspórolsz. :DD
Viszont visszatérve az HBO-ra ne erőltesd az álláspontodat.Okosított beltérivel minden megoldható csak éppen nem éri meg főleg a te kijelződön.(minőség).

(#10584) Bogyi007 válasza br.rak (#10581) üzenetére


Bogyi007
veterán

Köszönöm az infót. Találtam még egy készüléket Amiko STHD-8800 arról is jöhetne némi tapasztalat.

Hamarosan itt az olimpia meg a Foci Eb, s ugye van még az F1 is HD-ban s nem ártana valami cucc amivel tudnék felvenni. Ezért ez a sok érdeklődés. :D

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#10585) br.rak válasza Bogyi007 (#10584) üzenetére


br.rak
őstag

Jónak tűnik ez is. Ami nagy általánosságban gond szokott lenni a legtöbb STB esetén, az a külső HDD kezelése(adott típussal megy-e vagy sem), erről kell infót szerezni.
Ha még mindig 35000 körül van, jó vételnek tűnik.

Br

(#10586) Kwisatzh válasza br.rak (#10582) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Köszi. Nincs az égvilágon semmi jelentősége. Eddig csak a DIGI "próbaboxa" volt egyszer percekig bedugva, egyébként soha semmi a scartba. A HDMI-n jövö 576i-t felskálázza, a régi dvd lejátszónk (Thomson scenium) HDMI-n volt rádugva, és elég szép volt a felskálázott kép.

Pont ezért lepődtem meg, mert én még olyan ótvar képet mint ami abból a boxból jött ki nem láttam rajta soha. A saját tunerje analóg adásait felskálázza, box, videomagno, stb meg sosem volt rajta. ezért volt megdöbbentő szembesülni az 576i-vel.

Arra viszont jó volt, hogy lássam, milyen lenne ha HBO ra előfizetnék... Egy fillért sem adnék érte.

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#10587) Misi 007 válasza br.rak (#10581) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

"Ha nincs saját áramforrása a HDD-nek szintén vannak random fagyások, szóval csak külső tápos HDD jön számításba"

Ezt nagyon benézted barátom mert én csak táp nélküli 2,5-es HDD-re rögzítek mégse fagyott még sose felvétel közben...

(#10588) zichie


zichie
senior tag

A HBO-knak HDMI kimenetes boxon (Azbox HD Elite) jó képe van, az sd csatornák közül talán a négy mozicsatornának van a legjobb képe, amit azért a magas bitráta indokol is.
Ami viszont érdekes, hogy az AC3 hangnál (Onkyo házimozi erősítővel) néha 10-15 percenként egy-két tizedmásodperces hangkimaradás van. Nem tudom, hogy ilyen jelenség gyári boxon is van-e? A közszolgálati csatornáknál AC3 hang esetén nincs ez a jelenség, soha nem is volt. A hbo esetében sem mindig jön elő, igaz nagyon ritkán nézem.
A box-szal nem lehet gond, mert a közszolgálatiaknál nincs ilyen gond, az Onkyo erősítővel sem lehet gond, mert arra rá van kötve egy Dune Base médialejátszó, ahol szintén nincs ilyen jelenség. A hbo esetében mpeg hang esetében sincs ilyen jelenség.

[ Szerkesztve ]

(#10589) zichie válasza zichie (#10588) üzenetére


zichie
senior tag

A hozzászólásom a korábbi kódolatlan időszakra vonatkozott, mielőtt újra felvetné valaki a "kalóz édzsbíjó" témát. ;)
A lényeg, hogy hbo esetén hdmi kimenetes boxot célszerű kérni a szolgáltatótól. Az AC3 problémának meg nem tudom, hogy mi az oka, itt jó lenne tudni, hogy másnál jelentkezik-e.

[ Szerkesztve ]

(#10590) konrada válasza zichie (#10589) üzenetére


konrada
tag

Miért, lehet?

...próbáltam már, de az úgyfél-szolis leányzó hozzá nem értése, az hogy +1000 Ft-ot kéne esetleg fizetni, ha volna HD box, mind elijesztett.

...egyébként lehet javítani a hunyadis box képén is olyan módon, hogy nem scarttal, hanem a box hátulról szemből nézve jobb oldali bemenete (ahol a koax eleve bemegy) alatti kimentet átkötjük a baloldali bemenetre és az ottani kimenetet vezetjük rá koaxon a tévére, aztán a tévén valahol a 340 környékén a digitálison megkeressük.
Látványosan jobb a kép.

...mondjuk, nálam sem így van, mert nálam a gányolt vezetékeket és sok felé osztást ez a boxon átvezetés azzal bünteti, hogy jó pár adó szétesik, s én jó mekkmesterként úgy javítottam ki, hogy a box előtt osztottam a jelet, és így a koax nem arról jön.

...de érdemes ettől még kipróbálni, hátha másnak jobb a jelszint.

(#10591) Dot válasza allfinanz (#10574) üzenetére


Dot
őstag

Volt htpc, azt nem szeretnék!
Azok a boxok amit adnak/lehet bérelni arról vélemény?
pl "limitálva vannak" mint a T-s box..

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#10592) sandró60 válasza Dot (#10591) üzenetére


sandró60
addikt

Sajnos ami boxokat adnak nem mindenben felenek meg a mai követelményeknek.lásd Digi-most is a scart(Hd-adásokhoz :W ) kimenetes boxokat adják a hdmi-s korszakban.Csak nagyon rámenős leendő ügyfeleknek sikerűl a mai kornak megfelelőt"kiharcolni" ;]

[ Szerkesztve ]

(#10593) Kwisatzh válasza konrada (#10590) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Summa summarum:

Nekem havi 2 rugót megérne egy független kártyás HBO.

SD boxxal scart kimeneten vagy akárhogy mókolva egy fillért sem adnék érte, mert nem kell még egy doboz + hányadék a kép.

+ 1000 ér HD boxxal meg pláne, hiába lenne elfogadható a képe.

[moderálva]

(#10594) Kwisatzh válasza konrada (#10590) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

+ ez a mókolás nekem nem működne, mert nincs c tuner a tv ben....

[moderálva]

(#10595) Kwisatzh válasza Dot (#10591) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

HD boxhoz gyakorlatilag nem fogsz hozzájutni, és annak a bérleti díja havi 1000.
SD boxot "ingyen" adnak, az HBO-hoz, egyébként havi 300 Ft.

Nincsenek "korlátozva" teljesen "mezei" boxok.

Jobban jársz ha veszel egyet.
és most jön az én mániám/ajánlatom :DD :
Ha esetleg blu ray is kéne, akkor van már 65 ér 3D LG blu ray c tunerrel az LG BDC590, és 85 körül a HR550C merevlemezzel. Samsungok is vannak kicsit drágábban merevlemezzel és anélkül is. Nézz rá az LG és Samu honlapra. szerintem ezeknek van a legjobb ár/érték aránya.( WiFi, DLNA, médialejátszó a c tuner, és a blu ray mellett)

A BDC590 tavaly még 50 volt... :W

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#10596) V.Stryker válasza Kwisatzh (#10595) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

és most jön az én mániám/ajánlatom :
Ha esetleg blu ray is kéne, akkor van már 65 ér 3D LG blu ray c tunerrel az LG BDC590, és 85 körül a HR550C merevlemezzel. Samsungok is vannak kicsit drágábban merevlemezzel és anélkül is. Nézz rá az LG és Samu honlapra. szerintem ezeknek van a legjobb ár/érték aránya.( WiFi, DLNA, médialejátszó a c tuner, és a blu ray mellett)
- És ezzel fogja neked párosítani a Digi a kártyát? Anélkül ezzel se megy....szerintem ez mindnyájunk problémája.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#10597) Kwisatzh válasza V.Stryker (#10596) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Félreértetted....

Dot akinek írtam, Ő nem HBO-t akar, csak DIGI-t, és stb-t keres hozzá.

Csak egyszerre témáztunk a kettőn párhuzamosan. :DD

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#10598) V.Stryker válasza Kwisatzh (#10597) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Akkor sorry. :) Egyébként akkor már érdemesebb venni egy DVB-C tuneres, hálózati csatis, DLNA-s TV-t.....
Nekem médialejátszós a tv-m, plusz van HBO, ezért van box és még van médialejátszó is.... hogy miért? mert a digi faszsága miatt kénytelen vagyok boxot használni egyenlőre....a médialejátszó meg azért, mert a tv habár tudja, de még sincsenek olyan kényelmi funkciók benne, mint a médialejátszóban. De szerintem pár év és már a TV-k is fejfejlődnek egy jobb médialejátszó szintjére.

Egyébként marhára unom én is,hogy egy zsák távkapcsom van és egy rakat dobozom a tv körül...mert ugye házimozi szett is van, de nem a tv és filmek miatt, hanem a hétköznap reggeli rádiózás miatt...plusz légkondi távkapcs...basszus...az már hány távkapcs? :Y :W

Tele is a tököm.. :O

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#10599) Kwisatzh válasza V.Stryker (#10598) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Azér a zember nem szívesen cseréli le a tv-t, mert az sokkal drágább általában. Én sem cserélném le a 2008-as egyébként tökéletes plazmámat, csak mert nincs benne c tuner.
Nem is tettem. Vettem egy mindenes dobozt hozzá.

Távirányítót így csak kettőt használok beee beeee :DD, és csak egy all in one dobozom van igaz nincs HBO-m. A HRX570-é vezérli a tv-t is, lévén mindkettő LG.

Ha térhang (is) kell, csak akkor kezembe kell venni a másodikat is, az onkyoét, de arra is vérrel verejtékkel ráprogramoztam a tv-t. Szóval max kettő van a kezemben, a tv-é végleg nyugdíjba ment.

[ Szerkesztve ]

[moderálva]

(#10600) Pille69 válasza V.Stryker (#10598) üzenetére


Pille69
tag

Sajnállak. Szánalomra méltó életed van. Médialejátszós tv, külön box, médialejátszó, csak a reggeli rádiózás miatt házi-mozi szett, légkondi. Még jó, hogy kajára jut valami. Esetleg szervezzek a számodra egy adománygyűjtést mondjuk egy tanítható Logitech távirányítóra?
(Néhány hangulatjelet beillesztettem volna, de most nekem nem működik.)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.