Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42301) pulcsi


pulcsi
tag

Valaki probalt felvenni friend listbe mert tegnap megjelent egy nev a listamon csak nem tudom h spam vagy innen valaki?

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#42302) Cyberbeni válasza F-ECT$ (#42300) üzenetére


Cyberbeni
addikt

minden háromszázadikon van.
egyébként meg diablo3.com-on végignézed az összes fegyvert, mert van még pár mf-es.

(#42303) sith7 válasza Sirandrish (#42290) üzenetére


sith7
nagyúr

ok :R

(#42304) Gorneck válasza Cyberbeni (#42299) üzenetére


Gorneck
titán

A tűzes végig megy...ahogy sztem a többi is...csak az alaprúna nem...

A lassítás elve sztem xar, mert normál mobra még hat, de elitre ahol igazán kéne semmit se ér...legtöbb átszalad rajta, mintha ott se lenne.

Gorneck#1239

(#42305) Cyberbeni válasza Gorneck (#42304) üzenetére


Cyberbeni
addikt

akkormeg a testrészeső mégrosszabb.
egyébként elite ellen is ér valamennyit, csak infernón 65%-os reduction-t kapnak asszem

[ Szerkesztve ]

(#42306) mikromanus


mikromanus
veterán

Kis tescos wizardallasjelentés:
Kissé el van hanyagolva szegény varázslólányka, mert szűkös volt az idő. ELjutottam Ghomig. Sajna nem találtam olcsó élhető kiskaput a Büdöske ellen így két megoldás lehetséges a tescos munkamenet folytatásához:
- idegen erőforrás bevonása: végül is nem volt arról szó, hogy szar vagy olcsóközép cuccban soloban kell befejezni...
- kis fegyver upgrade és specializálódás. Kell kis DPS vagy erősebb tank képesség. Csak az túlmegy a 2-3 milla összcucc álláson jóval.
Lehet lenyomomom csapatmunkával, aztán ha végigmegyek akkor visszatérek rá utána értékhatáron belüli de drágább cuccban.

Nézegettem leírásokat. Egyes részeken "nem triviáli"s és "gyerekjáték" minősítésűek a statjaim Ghom ellen állítólag és a többi része is az actnak ugyanez, de ilyenkor kételkedek, hogy ugyanazt a sebességet és nehézséget adják Amerikában és Európában :DDD. Vagy csak szimplán nem egészen patch utáni a buildjük. Mindenesetre a 30k DPS kevés ennyike védelemmel Gom-bá ellen. Sajna a diamond skin se megoldás. Nem védelmet növel, hanem plus életet/sebzésfelfogást ad, így ha még meg is van a Ghom gáz bug, akkor se érvényesül.

No. Majd ha végre kialszom magam döntök. Vagy csak megyek picit monkban. Az is muris. Legalábbis Act 1-ben

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#42307) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

be van bizonyítva (vagy hivatalos oldalon leírva), hogy infernón csak 20%-a működik a life stealnek? pub game közben írták, és nem nagyon találtam hivatalos infót erről.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#42308) Diablo18 válasza maross (#42236) üzenetére


Diablo18
senior tag

igen
mert mint említettem imádtam a diablot de ez az új téma nekem nem jött be
mert annyival nem jobb
az ah t meg magas ívből kakálom le

a játék élmény hiányzik (azért a kettő kicsit húzósabb volt mire fel fejlődtél meg mire végig mentél rajta)

(#42309) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

Nem akartam új armort venni a barbáromnak, mert a DH-ra gyűjteném a pénzt, de erre a 3M-es bidből még vissza is jött: [link]
újra eladni meg nem fogom
@mikromanus: amint kell egy kis skill, megáll a tudomány? [link]
Ne add fel!

[ Szerkesztve ]

(#42310) mikromanus válasza Cyberbeni (#42309) üzenetére


mikromanus
veterán

Ghomhoz nem skill kell, hanem izom :DD

Edit: Ezt szerintem láttam, de mivel a cuccai és statjai nem látszanak, így tescos viszonylatban irreleváns hogy ezzel ment neki. Azért keresek bővebb leírást majd. Hátha nem is kell sok hozzá, csak kishitű vagyok :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#42311) tatabánya válasza Cyberbeni (#42309) üzenetére


tatabánya
senior tag

azért ez nem skill, hanem gear :)) :

Stats are : 28k dps 42k hp 900 resistall (with force armor)  40% crit chance 210% crit damage

(#42312) Cyberbeni válasza mikromanus (#42310) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ugyan már: nem elég egy helyben állni és nyomvatartani egy gombot=skill
pill és rakok be képet a barbáromról, elég bestia lett ezzel az új armorral
@tatabánya:
"36k damage, 28k hitpoints, 500 res all, 5k armor, 150 mf"

"I just killed him (after 12 tries...lol), but melee style,"
-ide jönnek a statok, amiket te írtál-

kész, gatyát visszafestem láthatatlanra és csinálok egy új barbárt TheRapist néven: [link]

[ Szerkesztve ]

(#42313) mikromanus válasza Cyberbeni (#42312) üzenetére


mikromanus
veterán

"36k damage, 28k hitpoints, 500 res all, 5k armor, 150 mf"

Hm. Szerintem az óceán túlpartján valami baj van Ghommal. Biztos javították és most már játszható. Vagy ha európai aki ezt nyomta, akkro van ok a pirulásra, hogy nem megy.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#42314) #57919488 válasza tatabánya (#42311) üzenetére


#57919488
törölt tag

"azért ez nem skill, hanem gear"

RMAH mindent megold csak add el a házat meg midnent :DDD

(#42315) drk88


drk88
senior tag

Nah akkor már én is belinkelem a barbáromat nehogy kimaradjak a sorból! :)

Barbárom tank gearban éppen, van hozzá farm mf gear act1/2-re.

(#42316) Gorneck válasza Cyberbeni (#42305) üzenetére


Gorneck
titán

A legtöbb átgangol rajta...kb semmi értelme, mert sima moboktól ritkán kell futni....bár azokból is rémlik, ami kb le se szarja...és még sorolhatnám tovább a hasonszőrű használhatatlan WD skilleket...

Gorneck#1239

(#42317) tatabánya válasza #57919488 (#42314) üzenetére


tatabánya
senior tag

igazad van most jött meg a fizu be is tolom az egészet, mondjuk nem biztos hogy elég lesz egy cipőre is...

(#42318) vhunor válasza Cyberbeni (#42312) üzenetére


vhunor
őstag

Ez milyen páncél?

(#42320) vhunor válasza vhunor (#42318) üzenetére


vhunor
őstag

Már látom, tárgytalan.

(#42321) dobolan válasza tatabánya (#42311) üzenetére


dobolan
senior tag

Ilyen statokkal simán kinyírható ghom, nem kell hozza loh vagy egyéb trükközés sem.

(#42322) #57919488 válasza tatabánya (#42317) üzenetére


#57919488
törölt tag

Haha, nem mered! ;]

Idővel vissza farmolod majd és senkinek nem fog feltűnni. De én nem akarlak rábeszélni ám. annyira :DDD

(#42323) Cyberbeni válasza vhunor (#42318) üzenetére


Cyberbeni
addikt

[link]
amulet miatt +100vitality is megvan
remélem legendary buff közben még adnak mellé 50-100 all resistet meg a többi statra is 100-at (mármint 2-es set bónusznak, hogy ne kelljen újat vennem :D )
esetleg fent említett bónuszokat 3 cucc mellett adhatná, és akkor a gatyát is megveszem
@mikromanus: no skill=no (ghom) kill

[ Szerkesztve ]

(#42324) vhunor válasza Cyberbeni (#42323) üzenetére


vhunor
őstag

Régiek nem lesznek buffolva, legalábbis én ezt olvastam utoljára (lehet közben már változott az álláspont).

régi=ami már "kiesett".

[ Szerkesztve ]

(#42325) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Attól, hogy virágnyelven van leírva, vagy ki van csillagozva, még játék árusításnak számít a játék árusítás... :U

(#42326) Cyberbeni válasza vhunor (#42324) üzenetére


Cyberbeni
addikt

tudom, hogy a régi tárgyak nem lesznek módosítva, olvasd el újra, hogy mit írtam.
attól még ha a set bónusz módosul, az a régiekre is érvényesül...

[ Szerkesztve ]

(#42327) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

a játék kezdetén demon's set monkot akartam csinálni, csak kiderült, hogy baromi drága :D
és persze ahhoz képest "meh" statok lehetnek rajta/van rajta alapból, meg a set bónusz is "meh"

[ Szerkesztve ]

(#42328) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Egy kis érdekesség[link], avagy, a barbár melyik skillből mennyi loh-et kap valójában. Nem tudom, hogy mennyire fedi a valóságot, de a double tornádós alap skillekkel(sprint+ww) elég karcsú a gyógyulás, viszont így már érthető, miért kell tömeg ennek a buildnek.

(#42329) Cyberbeni válasza Nordic (#42328) üzenetére


Cyberbeni
addikt

dt barbárod van, és ezeket nem tudtad? az enyém (wotb nélkül) 6-7.67-et üt másodpercenként, szóval én nem aggódok annyira a loh miatt. (plusz ww-ből is gyúgyulok kicsit.)
még 1as-t engedhetek a kesztyűből, de nem találtam értelmes áron értelmes statokat.

[ Szerkesztve ]

(#42330) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

RMAH-ban el lehet adni mostanában valamit, vagy ne is próbálkozzak vele? Barbárom teljes gear-jét árulgatom AH-ban, egyelőre 500K jött 2 cuccból... de lassan megy. Van 2-3 olyan cucc, ami elviekben 2-3-4 milla.

RMAH egy vicc, 0.5 eu egy Star emerald... pár hete még 1.04 euért simán el tudtam adni egy Star Ruby-t most, meg ennyi? Átszámolva maradna 0.35, ami == 350K gold...
RMAH nagyon panghat ezek szerint :(

Vaterán meg már 340 Ft / 1 M gold... Iszonyat gyorsan csúszik bele a játék gazdasága a gödörbe...

[ Szerkesztve ]

(#42331) maross válasza Ren Hoek (#42330) üzenetére


maross
veterán

tegnap elvittek 4 cuccomat, tegnapelott 1-et, elotte kb 5 nap alatt 1-2ot, pedig folyamatosan 10 darabbal porog az rmah. nem ertem en ezt, mikor mar majdnem feladnam, hirtelen elvisznek parat, total random.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#42332) Ren Hoek válasza maross (#42331) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Nah akkor király. :) Milyen árakon áraultad, ha szabad kérdezni? Gondolom csúcs cuccok.

(#42333) Cyberbeni válasza Ren Hoek (#42330) üzenetére


Cyberbeni
addikt

minek adod el a cuccaidat? max 2-3k jön be belőle, de ha vissza akarsz menni játszani, akkor eléggé a 0-ról kell kezdened majd

(#42334) sith7 válasza maross (#42331) üzenetére


sith7
nagyúr

total random

pontosan ... van mikor 1 hétig semmi, majd hirtelen egy nap elmegy 2-3 item is egyszerre

(#42335) maross válasza Ren Hoek (#42332) üzenetére


maross
veterán

5-30 euro kozott

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#42336) Gyuri27 válasza maross (#42335) üzenetére


Gyuri27
félisten

Miket szoktál feldobálni?

Amd - Radeon - Ryzen

(#42337) radi8tor válasza Ren Hoek (#42330) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vaterán meg már 340 Ft / 1 M gold

Ha tudnád, hogy az a Vaterás 100% haszonnal adja el. ;)

maross: Azóta is várom a linket a buildedről. Ne legyél szégyenlős. :P

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#42338) maross válasza Gyuri27 (#42336) üzenetére


maross
veterán

teljesen valtozo, amim epp van. nem vagyok raallva semmire.

radi: beleptem tegnap este batte.net-re, nem talaltam sehol, 5 perc es 50 kattintas utan feladtam.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#42339) proci985 válasza Nordic (#42328) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

life leechel nekem egész jó volt.

double tornado és fulldex DH kb az, amivel leech a nagyon magas dps miatt szépen működik.

mikromanus: hm, ez nem jó hír. és akkor képzeld el, hogy A3 hogy nézett ki 4mes cuccall:).

más: DHnak mennyi crit/vita/dex/allres/egyéb kell?

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#42340) Ren Hoek válasza radi8tor (#42337) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Persze Botol ezt értem... vagy arra célzol hogy ebay-ről még ennél is olcsóbb?...

...és tényleg... ebay.de-n 0.5 euró 1M

(#42341) radi8tor válasza maross (#42338) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Battle.net-re belépsz, lent jobbra Diablo 3 logóra katt, majd fent a View profile-re katt (nickneved alatt).

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#42342) Cyberbeni válasza radi8tor (#42341) üzenetére


Cyberbeni
addikt

vagy csak mondd egy battletaget, az is elég.

(#42343) maross válasza radi8tor (#42341) üzenetére


maross
veterán

Na majd este, itt munkahelyen nem enged ilyen luxust. En csak arra emlekszem, hogy beleptem, odatalaltam a diablo3 hatteru reszre, jobbfelsoben ki lehetett listazni a karaktereket, es a wowosaok voltak ott, es az istenert se tudtam diablora valtani.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#42344) Cyberbeni válasza maross (#42343) üzenetére


Cyberbeni
addikt

írj egy battletaget és idehekkelem a linket.

legújabb statokkal még mindig nem brainless spinning act3 :(
bár elég nehéz meghalni, de azért a banelingek eléggé tudnak írtani, meg az armor leszedő szárnyas szörnyek se túl barátságosak, meg van egy-két hely, ahova nem lehet csak úgy belepörögni :( lehet marad act2, vagy megyek act4-re, mert az is barátságosabb. (de sokkal rövidebb sajna)

[ Szerkesztve ]

(#42345) Nordic válasza Cyberbeni (#42329) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem értem, hogy honnan kellene ezeket tudnom(fejből?, magamtól?)? Azt tudtam, hogy nem 100% a loh a legtöbb skillnél. Viszont hogy csak 20%-a a sprintes sebzésnek a loh, meg 13%-a a ww-nak azt már nem. Az, hogy te ráálltál az as-re, az biztos jó, de nekem nincs rá idegzetem/goldom, hogy most megint lecseréljek minden cuccot.

(#42346) vhunor válasza Cyberbeni (#42344) üzenetére


vhunor
őstag

A tiédhez hasonló statjaim voltak amikor DT-ztem, csak az attack speedem volt alacsonyabb, de tényleg nem volt agyatlan hent act 3. Én főleg a tremorokat meg a swift fejszéseket utáltam, főleg ahol nincs hely kimozogni a szemetebb dolgaikat. Hordás árkános shieldes tremor a keep dungeonsban nem vicces. A madarak meg hárman ötfelé mennek.

Nordic: tényleg nem ártott volna valami ingame Dio-wikit berakniuk, ha már ennyi rejtett matekkal dolgozik a játék. Ez még belefért volna abba az 5+ évbe.

[ Szerkesztve ]

(#42347) Cyberbeni válasza Nordic (#42345) üzenetére


Cyberbeni
addikt

google

@vhunor: akik bevörösödnek, azok is elég durván tudnak sebezni

egyébként 14% ias is bőven jó szerintem, mert 26%-al már elég durván szívja a fury-t a ww.

[ Szerkesztve ]

(#42348) mpierre válasza Nordic (#42345) üzenetére


mpierre
veterán

Egyet kell értsek. Nem matekolni, számolgatni vettem egy ezt a játékot.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#42349) Cyberbeni válasza mpierre (#42348) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Diablo 2-ben is az volt a lényeg, hogy bizonyos breakpointok meglegyenek, szóval szerintem nincs azzal baj, hogy számolgatni kell.

(#42350) Sirandrish válasza Cyberbeni (#42349) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azzal valóban nincs..sőt..
Az viszont baromság hogy ilyen, nem épp elhanyagolható infók amúgy nem fellelhetőek a játékban..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.