Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20901) kexksz válasza Face8814 (#20900) üzenetére


kexksz
addikt

Nincs lehetőség, és igen.

(#20902) szőröscica


szőröscica
addikt

Na, Act 1-et megcsináltam én is, egy Wizardot kezdtem egy barátommal együtt, egész jó. Viszont a történetre nem nagyon figyeltünk, szóval kezdek egy monkot is, azt egyedül fogom vinni, és elolvasok mindent.

(#20903) Face8814 válasza kexksz (#20901) üzenetére


Face8814
őstag

Thx.
Gondolom itt mindenki europai szerveren játszik....

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#20904) Asbee válasza Face8814 (#20900) üzenetére


Asbee
veterán

Nem tudod áttenni.

(#20905) sith7


sith7
nagyúr

Fúúú ... ezek a vámpír aurás sampionok, nem kis fejtörést tudnak okozni néha .... és ez még csak nightmare :)) ,,, mi lesz itt később .... :Y :)

(#20906) Nordic válasza sith7 (#20905) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én most futottam bele infernon egy vampirism+fast+molten kombóba. 4 ütés volt a 42k HP, mire visszaértem felgyógyult...ott is hagytam a csába:D.

(#20907) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Itt az ígért 3 videó a kipróbált Earthquake-ről.

Diablo III Barbarian Inferno Act1 - Earthquake build 01
Diablo III Barbarian Inferno Act1 - Earthquake build 02
Diablo III Barbarian Inferno Act1 - Earthquake build 03(Itt találtam egy remek cuccot is, még, jó hogy a sorcim még messze van a lvl60-tól ;] )

Jelentem, simán nem felesleges az EQ. Sőt szerintem egyenesen ajánlott, jóval könnyebb vele a haladás infernon. Persze így sem eszek meg minden bosst, de szerintem minden karakterrel van olyan, hogy ott kell hagyni, mert esélyed sincs.

[ Szerkesztve ]

(#20908) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Wizarddal mekkora dps körül kéne befejeznem normalt? (mármint mi számít jónak?)

(#20909) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

No vége Diablonak nightmare-en is, röpke 34 és fél óra játékkal, 51-es szinten. Monk, 13,6K hp, 2,3K dps. Gondolom majd hellen jön a meglepi, hogy ez mennyire kevés. Bár már betáraztam két fegyvert, a következő szinttől használhatom őket, kb. 1000-et fog dobni a dps-en.

(#20910) rt06 válasza sith7 (#20905) üzenetére


rt06
veterán

olyankor el kell tenni a segitot, mert amit te sebzel, az visszatolti belejuk

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#20911) sith7 válasza Nordic (#20906) üzenetére


sith7
nagyúr

az komoly :Y

szerk.: durvák a videók :K

rt06
thx, ezt nem tudtam

[ Szerkesztve ]

(#20912) paavoo


paavoo
aktív tag

Ez mennyire számít jónak inferno act2-n? Mire kéne gyúrni még? :) Amúgy act1 nagyon sima volt, viszont act2-ben elég sokszor onehitelnek, meg kicsit mintha megnőtt volna a hpjuk is, pedig 50k-kat critelek sokszor.

(#20913) Cyberbeni válasza paavoo (#20912) üzenetére


Cyberbeni
addikt

fegyverbe én a helyedben amethystet (reflects dmg ellen jó, ha nincs alapból a fegyvereden) vagy emeraldot (több dmg) raknék.
plusz jewelerrel fejleszd a gemeket

[ Szerkesztve ]

(#20914) CoyoteStarrk


CoyoteStarrk
csendes tag

Az mekkora poén, hogy egy required lvl 60-as item ad +xp-t/kill?:D

BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

(#20915) paavoo válasza Cyberbeni (#20913) üzenetére


paavoo
aktív tag

Köszi, igazad van, emeraldot beraktam :)
Elég drága a legmagasabb gem craftja, így hogy kitanultam, elvileg most a mobok is a legnagyobb rankú gemet dobálják majd?

(#20916) Bencus88 válasza CoyoteStarrk (#20914) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Remélem azért, mert gondoltak a kiegészítőre ahol lvl70-ig lehet majd fejlődni:)

(#20917) Realradical válasza Bencus88 (#20916) üzenetére


Realradical
őstag

2024-ig elfér a stashben :D

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#20918) Cyberbeni válasza paavoo (#20915) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nem fognak jobbat dobni, ha jól tudom, akkor a perfect square emerald a legjobb, amit dobhatnak, meg mindegyik gemből a legjobb 3-at még nem tudja a jeweler, ahhoz meg kell találni hozzájuk a receptet.

(#20919) Bencus88 válasza Realradical (#20917) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:DDD :DDD :C :C

(#20920) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ez valami vicc? Megcseréltem a két kezemben a fegyvert, s plusz 200 DPS-t jelentett...

I am having fun staying poor.

(#20921) Bencus88 válasza Drizzt (#20920) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ez engem is érdekelne, hogy számít e melyikbe melyik van.

(#20922) Drizzt válasza Bencus88 (#20921) üzenetére


Drizzt
nagyúr

A jelek szerint igen, s nem is keveset. Nálam 720 vs. 880 dps.

I am having fun staying poor.

(#20923) D1Rect válasza paavoo (#20912) üzenetére


D1Rect
félisten

Leginkább túlélésre.
Nekem ezekkel a statokkal sacc/kb. elmegy az Act2(pl. nem instadie ha jön egy elitepack, a sima mobokat meg ledarálom)
A DPS-em nekem is kevés, de a jobb fegyverek 10mG-ért vannak, amit sztem nem ér meg.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#20924) Bencus88 válasza Drizzt (#20922) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én még csak 13-as vagyok 40 körüli dps-el, de lehet dobna egy 45 50-ig.Kösz az infot.

(#20925) Xmodule válasza rznk1986 (#20002) üzenetére


Xmodule
őstag

inferno act2 eleje dh -val. de m
ost a 34-es wd -t huzom 60ra :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#20926) CoyoteStarrk válasza Cyberbeni (#20918) üzenetére


CoyoteStarrk
csendes tag

Nem, Flawless squere a legjobb ami eshet, az sem túl sűrűn potyog de azért össze lehet szedegetni, ellenben rohamosan zuhan a gemek ára, nem biztos hogy érdemes bármit is craftolni a jewelernél, de olyat ami eshet is olyat semmiképpen sem. Csak az elmúlt napban a perfect squere ruby ára közel 20k-t esett/db. történetesen onnan tudom, hogy 2 napja próbálok eladni 3at, de nem sikerül.

BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

(#20927) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Hell-en Butcherhez közeledvén a 20k élet, és 4500-as dps az normális? (értem ezalatt, h elég-e)

(#20928) CoyoteStarrk válasza RockHaRD (#20927) üzenetére


CoyoteStarrk
csendes tag

Ha nem írod, le hogy mivel vagy, nem fogunk tudni válaszolni. Amúgy ezek a statok akár a hell act4ig is elegek lehetne ha olyan karakterrel vagy.

BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

(#20929) Zan válasza D1Rect (#20923) üzenetére


Zan
aktív tag

Még is hogy a francba tudod elérni a 32k dmg-t? Most van a DH-m hell act1-ben,3.5k dam-mal és 20k life-val,de egyszerüen fingom sincs,hogy hogyan fogok én elérni 10-20k -s dps-eket..! Na meg 600-as resisteket..!

Minél jobb, annál jobb!

(#20930) Zan válasza CoyoteStarrk (#20928) üzenetére


Zan
aktív tag

Wizzard-al tolja, velem együtt. Én vagyok DH-val, ő meg wizz-el,de szopunk bő nyállal hellen...!

Minél jobb, annál jobb!

(#20931) gyuromoj válasza RockHaRD (#20927) üzenetére


gyuromoj
veterán

Én most ütöttem be Act2 főbossát Hellen. LVL56 Monk, 34k hp és kb. 4k dps-el.
Szerintem a DPS-el nem lesz gond, esetleg kicsit gyúrj még rá a HP-ra hogy a későbbiekben ne legyen nagy baj.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#20932) kovsol válasza Zan (#20930) üzenetére


kovsol
titán

Nem csodálom, két papír class. Nálunk én tankolok. Hell Act2 ben amik jönnek nagy behemót szörnyek a WD és DH társat 2 ütéssel kinyírja, de én monkkal 4-5db -t megtankolok a Monkkal, bár most lecseréltem a cuccokat és ráálltam a tankolós dolog. Rám ilyen 1500 kat ütnek ha nagy néha eltalálnak :)

May the Force be with you!

(#20933) Cybertrone válasza D1Rect (#20923) üzenetére


Cybertrone
veterán

Egy build johetne priviben, latom kemeny ez a wizzard:D! En lassan kifogyok az otletekbol, 54es vagyok es csak 10k ig sikerult feltolnom a dps-t:(

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#20934) kinghaxor


kinghaxor
aktív tag

Sziasztok! Eddig nem volt pofám ide beírni mert nem igazán szeretek kéregetni és nem is igazán ide való, de úgy tűnik nem maradt más lehetőségem. Akik eddig elolvasták az üzenetemet azok már biztosan tudják mit szeretnék. Hát igen, eltaláltátok! Egy újabb guest pass kéregetőre bukkantatok rá személyemben. Szóval akinek van még esetleg elfekvőben valahol egy fel nem használt, esetleg már beregisztrált, de már rongyosra játszott megunt darabja az gondoljon rám és írjon nekem egy privátot! Köszönöm!

(#20935) V.Stryker válasza kinghaxor (#20934) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Szerintem keress rá a hsz-ek közt a guest pass-ra, mert marha sokat belinkeltek. Hátha jó még valamelyik.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#20936) S e t h válasza Zan (#20930) üzenetére


S e t h
nagyúr

Olyan karakter nincs is a játékban. :W

Én kíváncsian várom hellen mit tudok alakítani, mert eddig a rémálom is meglehetősen gyengének tűnik.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#20937) skater86 válasza BloodyEddie (#20908) üzenetére


skater86
tag

Amikor én befejeztem, 900 dps körül volt a sebzésem.

(#20938) BorkL


BorkL
tag

Aki azt mondja, hogy hellen könnyű a játék, az a championokat is kinyírja, vagy azokat kikerüli? :P

(#20939) mpierre


mpierre
veterán

Nah normal megvolt, Diablo hullott, ahogy kell. Aztán nehézségi fokozat váltás után jött a pofára esés. Lvl31 barb úgy hullott el, hogy öröm volt nézni. Gondoltam leap a közepibe, ott nyomok egy stunt nekik, de odáig már nem jutottam el, mert vmi sapijon olyat rám b@aszarintott, hogy öröm volt nézni a feliratot. Ezt kb 3× tudtam eljátszani. Nehezen tanul a barb.
Tán ne legyek meglepve ~10-s rezisztekkel... :DDD, meg lvl 25-s cuccokban.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#20940) maross válasza mpierre (#20939) üzenetére


maross
veterán

Szerintem inkabb a hp-d mennyisege lehet problema...nightmare elejen nem kellene igy hullania, max stun utan :DDD. Nekem sincs semmi resistem, es 35-oskent is tele voltam 25-os cuccokkal.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#20941) mephi666


mephi666
nagyúr

tegnap próbálgattam: átalakítottam így a monkom 7.5k dps, 30k hp meg elkezdtem resire is gyűjteni... vitát kicsit lejjebb adtam dex+int+str-ért cserébe (kell az a damred, az iq meg a resik miatt: 30-40%-ra beállt egyelőre minden)

lényegében a sweeping wind sebez körülöttem szépen, idézett követő lefog pár dögöt, mantra rajtam, healből kijön a damnövelő buff... jobbklikkel szépen vágom az utat a tömeg közepébe, balklikkel körbecsapkodok, ha pedig gond van, biztos pottyan orb, amit célba veszek és arra vágom az utat magamnak (a nép meg kapja ezerrel a slow-t és a damcsökkentő áldást, eltalálni is alig tudnak a blokk miatt) :DDD ...hell act3-ban alig patkoltam még el (pár szutyadék rare banda azért betette) belial meg 4/5 alá nem tudta vinni a hp-m ;] jó ez a monk, remélem nem fogják tovább nerfelni (fél szint van még lvl60ig)

ui: párszor akkora tömegbe vetettem be magam, hogy a karaktert se lehetett látni, csak a dögöket, a kritjeimet meg a sok slowed/shared/blocked/stb feliratot :D hp meg általában meg sem mozdult

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20942) radi8tor válasza mpierre (#20939) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Majd besegítek haver. Én 33-as vagyok asszem. Már egész jól elvagyok Nightmare elején. :)

⭐ Stella

(#20943) kutga


kutga
nagyúr

SPOILER
Tegnap megvolt Belial, irány Act3. Eléggé megizzasztott, majdnem megfeküdtem de csapatban csak sikerült lenyomni.

Let the Zone take me if I am.

(#20944) persil válasza paavoo (#20912) üzenetére


persil
nagyúr

32% crit chance?!?!

lol

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20945) Genji


Genji
őstag

Vki tudna segíteni hell act1 butcherkill-ben SOS? Köszi!
BenjiroGenji#2481

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#20946) BorkL válasza Genji (#20945) üzenetére


BorkL
tag

Megyek! Épp most szólóztam le. :)

(#20947) persil


persil
nagyúr

SPOILER LEHET EGYESEKNEK

A 2. fejezetben valahol a stinging winds, black canyon mines és khasim outpost között szokott lenni egy event. Egy faszi áll egy teleport előtt és azt mondja, hogy ez a dungeon komoly kincseket rejt, de csak ezer évente nyílik meg rövid időre. Mielőtt belépek ki is írja, hogy időre megy a móka. Odabent egy folyamat ábra mutatja, hogy csökken az idő, mielőtt az egész beomlana. Normalon is elbénáztam, nightmare-en meg egy pakk shielding-es geci leölt, visszamenni már esélytelen, nagyon kevés az idő.
Megcsinálta már valaki, megéri egyáltalán, vagy ne keresgéljem most már?

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20948) mephi666 válasza persil (#20947) üzenetére


mephi666
nagyúr

spoiler:

néztem én is, de mintha csak azt jelölné a számláló, amíg nyitva a portál... szerintem esélytelen 2-3perc alatt az egészet kipucolni... mentem, mint a meszes, halál nélkül és úgy sem sikerült... viszont volt bent pár rare banda+láda: lehet, hogy erre érti? ha bemégy és kitakarítasz halál nélkül, jó vagy... viszont ha kidöglesz, akkor csak 2-3 perced van visszatérni, mert zárul a kapu :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20949) mpierre válasza maross (#20940) üzenetére


mpierre
veterán

Lehet nem fejjel kellett volna védeni az ütést...

Azért benéztem az AH-ba, így a 3-400 közti dpsből csináltam 600+ dps-t, meg szerváltam egy jó gatyát, övvel. Ugye a nemesebb szerveket védeni kell.

radi8tor1: Ok. Fejlődni is kellene.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#20950) kutga válasza persil (#20947) üzenetére


kutga
nagyúr

SPOILER
Passz, ez nekem sem ment, visszateleportáltam amikor már nagyon fogyott az idő. Gondolom van egy-két láda valamelyik sarkában.

Let the Zone take me if I am.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.