Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) fjudors válasza Def26 (#590) üzenetére


fjudors
aktív tag

a szerződésmódosítási díj...
nézd meg, változott-e az ászf? mert ászf változás esetén díjmentessen felbonthatod a szerződést, ha nem fogadod el...apróbetüben benne van, ászf változás esetén díjmentesen bontható

én anno pl a pénztári befizetés díjváltozása miatt szüntettem meg díjmentesen, igaz be kellett fizetni, de visszakaptam...panasszal éltem előtte is, utána is, és nem fogadtam el a díjjat, csak tudomásul vettem.

(#602) -NOKIA- válasza Def26 (#590) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Örülj hogy csak 35k.
A CIB ezért 70ezret kért anno.

(#603) anunaki válasza zmathe (#595) üzenetére


anunaki
újonc

köszi :)

(#604) nimrod2121


nimrod2121
újonc

Sziasztok!
Merkantilnál volt 2008.10.hó -tól 2011.06-ig egy svájci frank alapú hitelem, amit utóbbi időpontban hitel átvállalással eladtam... Tavaly aug.-ban ki is fizette a hitelt a srác... nade akkor most nekem tényleg nem jár semmi csak az átvállalónak?? :( Ez elég gázos lenne... :F

(#605) Def26 válasza nimrod2121 (#604) üzenetére


Def26
félisten

Remélem, hogy nem, mert én meg átvállaltam. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#606) -NOKIA- válasza nimrod2121 (#604) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Nem jár vissza, de ha visszaolvasol, ezt már kitárgyaltuk.

[ Szerkesztve ]

(#607) nimrod2121 válasza -NOKIA- (#606) üzenetére


nimrod2121
újonc

Oké, bocsi, nem volt időm vissza olvasni több ezer hozzászólást, bár elkezdtem az elejéről...

(#608) mazsi


mazsi
senior tag

Komolyan nem tudom eldönteni, hogy hülyített, vagy fizetett biorobotok hígítják-e fel az itteni kommenteket.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#609) viharhozo


viharhozo
addikt

Volt egy kisebb devizas autohitelem, de semmilyen levelet nem kaptam. Van valamilyen jogveszto hatarido, ameddig ezt jeleznem kell (konkretan majus 31-re gondolok), vagy raerek vele foglalkozni a nyaron is?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#610) -NOKIA- válasza viharhozo (#609) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Nem cégként vetted fel? Benne vagy a határidőkbe, mármint azokéba akiknek jár a visszatérítés? Lakcímed ha változott bejelentetted a bank felé?
Én a helyedbe felkeresném őket. Ha minden stimmel főleg.

(#611) Def26


Def26
félisten

Voltam a Merkantilban. Kifizettem. Hát srácok azt az üvöltözést, káromkodást, sírást (szó szerint) amit ez a sok szerencsétlen ember művelt. :( Rossz volt látni, sajnáltam őket.

Volt egy csóka, aki 1.6M -ot vett fel, 5 évet fizette és most 2.2M a hitel az autón amit még évig kell fizetnie.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#612) MaxxDamage válasza Def26 (#611) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Esetemben is kiderült, hogy van majdnem 3.5 millió tartozásom a Merkantil felé. Motort ellopták, illető leülte büntetést és mikor a közel 1.6 millió hitelt kaptam, a Bank be is biztosította a járművet. (100% casco lopás és töréskár ellen) én bíróság ítélet hírdetés napjáig fizettem. Na erre mondom azt, hogy egy forintot se nekik és arra ügyelek, hogy a nevemen semmi "érték" se legyen... Eddig nem jelentettek fel bíróságon csak rendőrségen (még 2012/2013-ban ha jól rémlik) de oda vittem a korábbi bírósági ítélet dokumentumait és azzal le is zárták azt majd 5 év múlva talán elévül... (különösebben nem érdekel)
És még ők nem uzsorás banda mi!? Azok csak törvényesen.... :K

/Nem akarok vitákat szítani, de mindenkinek lehet saját véleménye és enyém az ami fent is olvasható/ -ezt mindenki vegye figyelembe, mielőtt rossz indulattal válaszolna- :R

Én hibáztam, mert hitelt vettem fel, de bank nagyobbat hibázott így magára vessen. (azt ők is tudják, hogy egy fityinget sem sajtolnak ki tőlem) és nem is küldik behajtás alá, mert az is + költség nekik, de én várom, hogy legyen bírósági ügy és viszek oda minden dokumentum / levél eredeti példányát...

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#613) air válasza MaxxDamage (#612) üzenetére


air
nagyúr

Ha nincs vagyonod, amiből lehetne végrehajtani, akkor a jövedelmedből is letilthatják a tartozásod.
Az, hogy valakit a lopásért elítéltek nem jelenti azt, hogy a te tartozásod megszűnt.
Ha a lopáskori érték, amit a casco 100%-ig fedezett alacsonyabb mint az akkori tartozásod, akkor bizony jogos még a követelés feléd.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#614) wwhy


wwhy
veterán

Megérkezett az Erste válasza az el nem fogadott elszámolásukra: gyakorlatilag ugyanazt a 18 oldalt nyomtatták ki szó szerint, egy helyre beszúrták a "újraszámolt" szót, ahogy első felindulásomban látom. Ez lenne az alapos magyarázattal ellátott újraszámítás :F Persze minden fillérre ugyanaz, mint az első elszámoló levélben ...

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#615) viharhozo válasza -NOKIA- (#610) üzenetére


viharhozo
addikt

Addig rendben van, h felkeresem oket, de van-e vmilyen hataridom? Aki kapott elszamolast, annak 30 napja van jelezni, h problemaja van vele. Aki nem kapott, annal feltetelezesem szerint nincs ilyen hatarido, de ebben nem vagyok biztos.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#616) -NOKIA- válasza viharhozo (#615) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Szerintem ne várj, ne keress határidőket, hanem intézd!!

Egyébként sem értem mire vársz, azt sem tudod a bankodra és rád melyik határidők vonatkozik!

[ Szerkesztve ]

(#617) mazsi


mazsi
senior tag

Ma fiókzárásig tud mindenki tiltakozni az elszámolása ellen, ha nem tartja jogosnak. Tessék rászánni azt az órát!

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#627) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

(#628) kop8


kop8
őstag

Üdv!

Valaki kapott már vissza az MKB-tól pénzt a kocsira?

Én már rég visszaküldtem a papirt, letelt már a 15 nap de még nem jött semmi.... :((

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#629) rii


rii
nagyúr

sziasztok

végtörlesztés esetén amit levonnak a végtörélesztésért, az az 1% (ami nálam 110.000 Ft lenne), vagy a fariban törvény miatt maximum 30.000 Ft-ot vonhatnak le?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#630) rii válasza rii (#629) üzenetére


rii
nagyúr

up

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#631) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Sziasztok!

Látom ilyen topic is van, bár nem túl aktív.

Kedvezményesen végtörlesztők ahol november 30 a kiértesítés határideje és 10.000Ft volt az elszámolás díjazása, kaptak már bármit is vissza? Főként FHB érdekelne.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#632) HookR válasza Real_Necro (#631) üzenetére


HookR
addikt

Levelet, amiben leírják, hogy nem jár vissza semmi. A jogtalanul beszedett összegnek valami ~31e-t (Kacagjunk együtt önfeledten! :U ) állapított meg a Raiffeisen.

"A 167 000 kedvezményes végtörlesztő közül 103 400 ügyfél kérte az elszámolás megküldését." - [link]
Az még 1mrd HUF (sokadik) rókabőr.

Tud valaki valamit a semmisségre törekvő perekről? Van valami érdemi fejlemény azon a téren?

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#633) Real_Necro válasza HookR (#632) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekünk még semmi nem érkezett... kíváncsi leszek betartják e a határidőt...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#634) SRII


SRII
őstag

kacagjunk együtt!!!

2008 autóhitel 2.20000 ft.
Fix 120 hónapra!
Fix Havi 29.900ft

2014 és 2015 ben minden 3. hónapban + havi törlesztő mellé 25.000 ft!(töke kamat)

2015 .04 jött a levél, levontak 650.000 ft-t és már csak 1.00000 (körül) ft van vissza.
2018. 09.22 lejárt volna a szerződés, és vége ....

Erre 3 napja levél érkezett merkantil baktól, ami benn áll!

Több mint 7,5 éve fizetem rendesen!!!!

Ha nem forintosítok marad az eddigi 29.900 havi törlesztő és 2026 ig kitolja a futamidőt és 2.98900 kell még fizetnem.

Ha forintosítok, felemeli 38.000 ft havit és 2.60500-ft-t kell még kifizetnem és kitolja 2022 .09 22 ig!!

Ki a faszom járt jól ezzel?

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#635) SRII válasza SRII (#634) üzenetére


SRII
őstag

módosítás: minden összeghez(kivéve havi) dobjatok egy 0 -át!
idegességemben már az jár a fejemben leadom valami autós buhera tanyára vigyék a francba....

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.