Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#331) Jim74 válasza Lauda (#320) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm asz infót :R Amit írtál csak újabb megerősítés, hogy nálam valami nem okés. Mint írtam, a barátom szinte ugyanilyen adatokkal szerződött, mint Apukád és hasonló összeget is kapott vissza, mint Apukád. Esetleg elárulod, hogy melyik cégnél volt a szerződés?

Az a baj, hogy oké panasszal élek, hogy számolják újra. Újraszámolják, azt mondják, hogy jó. Mehetek a békéltető testülethez, ahol már meg kell mondanom, hogy szerintem mi nem jó pontosan, hol van eltérés.
A képlet, amivel számolnak az meg olyan qrva bonyolult, hogy ember legyen a talpán, aki kiigazodik rajta. A részletes elszámolásról nem is beszélve. 20(!) oszlop van a táblázatban, ami a részletes elszámolást tartalmazza, ebből a táblázatból van A és B verzió. Képtelenség kiigazodni rajta :( Pedig nem vagyok rossz matekból...
Fel van tüntetve az összes törlesztőrészlet, amit kiszámláztak, de nincs sehol, hogy az elszámolás szerint mennyit kellett volna fizetnem. Ráadásul az oszlopmegnevezések is túl vannak bonyolítva.
Pl. van egy ilyen, hogy "Visszafizetésre elkülönített túlfizetés". Ebben az oszlopban 2010. decemberében és 2011. januárjában van egy-egy összeg, ami kb. kiteszi a visszafizetés összegét. A többi sorban 0 szerepel... Ezek szerint 2005.01-től 2010.11. hóig minden teljesen korrektül volt számolva?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.