Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14501) Ace Ventura válasza Chaser (#14492) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Na látod, azt nem tudom, milyen feszen megye, és nem is találtam a BIOSbeállitások között.Első Dell notim, fura a BIOS-a.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#14502) SzaboZE válasza kcics (#14496) üzenetére


SzaboZE
addikt

Próbáld meg egy live cd-vel. Ha úgy is ez a tapasztalat, akkor keress meg. A bios SATA beállítást érdemes ATA módba tenni és úgy kipróbálni (ha van ilyen menüpontod). Amúgy nekem is volt már ilyen jelenségem, de az oprendszer cserével megoldódott.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#14503) Annesoft


Annesoft
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnek egy jo kis notebookot, a Dell markara mindenki eskuszik.

Leginkabb 14 colos legyen, de lehetseges 15.4 korul is.
Jatekra nem hasznalnam, inkabb dolgozni, netezni, neha filmet nezni. Fontos a hordozhatosag, konynuseg es hosszu akksi elettartam, mert sokat fogok utazni vele.

Mit ajanlanatok?
Jah... (pirulos szmajli) noies legyen :) szep:)

koszi

(#14504) premete válasza Ace Ventura (#14501) üzenetére


premete
veterán

Nem tudom, milyen laptop biosokat láttál, de talán a Dellé a legrészletesebb; olyan biost, ahol a cpu feszültséget lehet állítani, én még nem láttam, igaz csak 20 éve vannak folyamatosan laptopjaim. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#14505) premete válasza Annesoft (#14503) üzenetére


premete
veterán

Árban mennyiért szeretnél? Ami szerintem Dellben nőis, az az xps, azokból m1330, 9 cellás akkuval kecses, 6-7 órát elmegy, és 150 körül hozzá lehet jutni.
[Például]

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#14506) Annesoft válasza premete (#14505) üzenetére


Annesoft
csendes tag

250 ezer korul lenne ra keret.

(#14507) Retr0 válasza Annesoft (#14506) üzenetére


Retr0
tag

XPS 1340 fehérbe elég korrekt kis gép, és nőies.
Esetleg pirosba, de az már feltűnő szerintem.

(#14508) premete válasza Annesoft (#14506) üzenetére


premete
veterán

Annyiból újat is kapsz az m1330 red-ből. Sajnos, a Dellek nagyobb része szögletes és fekete, esetleg bordóban láttam még e4300-ast és e4200-ast; azoknak még hosszabb az akkuidejük, ráadásul az e4200-as ssd-s, a sok hurcolászást jobban elviseli az ssd, súlyban 1 kiló az e4200-as, az e4300-as kb. ugyanannyi, mint az xps m1330 nagy akkuval, kb. 1.8 kiló. A studio xps-ek is éppen árba beleférnének, de azoknak az akkuideje kb. egyharmaddal rövidebb.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#14509) Annesoft válasza premete (#14508) üzenetére


Annesoft
csendes tag

igen, nezegettem en is ezt, de nekem a 13 colos kepernyo kicsinek tunik.

mit szoltok ehhez? DELL inspiron 14z

(#14510) premete válasza Annesoft (#14509) üzenetére


premete
veterán

Sajnos már a Dellek sem olyanok, mint régebben voltak, főleg, mióta Lengyelországban készülnek; a Dellek között az Inspiron a belépő-szintű, legolcsóbb darab, nem az a kimondottan hurcolászásra készített, inkább este otthon az iwiw negyedórás átnézésére, poénos képek elküldésére 100 e-mail címmel a fejlécben a spammerek nagy örömére, majd gondosan letakarandó a matyóhímzéses, csipkés terítővel másnap estig.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#14511) Ace Ventura válasza premete (#14504) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Na hát akkor el is mondhatnád, hogy hol találom a cpu feszültséget:)

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#14512) premete válasza Ace Ventura (#14511) üzenetére


premete
veterán

Everest kiírja, akár gadgettel ki tudod tenni, és akkor látszik, amit kiválasztasz:

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#14513) Ace Ventura válasza premete (#14512) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Ja, értem már.Én azt hittem, hogy lehet állitgatni bizonyos intervellumokban.Picit visszavettem volna belőle, hogy ne melegedjen ennyire a 560-as cerka.Sajnos 50-55 fok között mozog.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#14514) premete válasza Ace Ventura (#14513) üzenetére


premete
veterán

mennyit ír ki akkuról üzemidőben wifis netezésnél?

Vannak szoftverek állítgatásra, még nem próbáltam, igaz. [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#14515) Annesoft válasza premete (#14510) üzenetére


Annesoft
csendes tag

dell studio peldaul 15 vagy 1555? ill milyen modell van meg? a dell magyr honlapjan mintha egy csomo nem lenne fent.

(#14516) premete válasza Annesoft (#14515) üzenetére


premete
veterán

Állandóan hordozni szerintem azok már túl nagyok, de minőségben jóval az Inspiron fölé vannak pozicionálva.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#14517) Annesoft válasza premete (#14516) üzenetére


Annesoft
csendes tag

igen, en is a hordozhatosag miatt szeretnek 14 colosat. jelenleg egy 15.4 Acerem van. Ezt is hordozom, dehat a kisebbel konnyebb lenne... szoval nemtom....
van vmi kompromiszzumos megoldas?

(#14518) premete válasza Annesoft (#14517) üzenetére


premete
veterán

A 13.3-as a 14.1-estől minimálisan különbözik, egy hétig használtam a lányom Dell Minijét, azután a 12.1-es is óriásnak tűnik, le is cseréltem a 13.3-ast 12.1-esre.
Szerintem nézz meg egy 13.3-as laptopot, első pillantásra lehet, hogy kicsinek tűnik, de pár nap után csodálkozni fogsz, hogy miért használtál előtte nagyobbat.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#14519) Annesoft válasza premete (#14518) üzenetére


Annesoft
csendes tag

de nagy excel tablakat kezelni, abrakat gyartani, mereseket vezerelni, szamolni tul kicsinek tunik nekem.

(#14520) premete válasza Annesoft (#14519) üzenetére


premete
veterán

1280x800-as a legtöbb 14.1-es is, ahogy a 13.3-asok és 12.1-esek is; bár a sógoromnak az xps 1530-asa 1900x1200-as, olyat lehet találni 200 ezer magasságában.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#14521) Retr0


Retr0
tag

Tudtok valami alternatívát az everest program helyett?
Beszaggat a gép tőle, amikor frissíti az adatokat.
Már 3 verziójával próbáltam és mindel ezt csinálta.
Főleg hőmérséklet kijelzés kellene a tálcán.

(#14522) Ace Ventura válasza premete (#14514) üzenetére


Ace Ventura
addikt

1 órát kb.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#14523) premete válasza Ace Ventura (#14522) üzenetére


premete
veterán

Gondolom, akkor az akku négy cellás; de 4 cellás akkuval is 2-2.5 órát elmenne a merom t2390-es procival, amivel volt ennek a testvére nekem, az Inspiron 1520-as.
Mivel az A860 is létezik T2390.es procival, ami nem drága, talán érdemes lenne kicserélni.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#14524) Chaser válasza premete (#14499) üzenetére


Chaser
titán

:C Nem néztem, bocs. egyet árulj már el nekem. Azt mondod 0.88V-on megyen a cpu 800-1800mhz-ig és ulv. Akkor az én T6400-esem ugyanúgy ulv by rmclock, 0.975V-on 1200-2000-ig megy, ha akarom 200mhz-enként. Az elővő fuji gépemben T5250 volt, annak a low vidje 0.95V, azon is ment 1.5Ghz max órajelet. Láttad a screent az E5200-ről? 0.7xxV@1200mh, de mutathatok olyat is, ami 0.896V@2500mhz-et tud.. Direkte nem csinálnak a gyártók vagy az intel sugalmára, vagy saját zsebük féltése miatt olyan sw-ket, amivel OS alól alul lehetne feszelni a cpu-t. Még szerencse hogy van pár független csoport amelyik xarik a fejükre és legalább egy részét ki lehet használni a cpu alulfeszelésének.

szerk: Ace Ventura: Pl cpu-z, biosban ne keresgélj, nem lesz benne még dellnél se:) Állítgatást meg felejtsd el:D Van 1-2 noti amiben van lehetőség, de azok kiba drága gamer gépek szoktak lenni, úgy laza 4-500k környékén:)

Retr0: realtemp v coretemp

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14525) Chaser válasza Ace Ventura (#14522) üzenetére


Chaser
titán

A probléma a te prociddal az, hogy nincs benne low órajel és fesz, sajnos legtöbb esetben az sw csak low feszig vehető vissza, de az esetek többségében elég "ulv státuszhoz":) Te esetedben ez kilőve. A T5250-em low órajele 6x166 volt 0.95V-on, max órajel 9x166 1.25V-on. Mondhatnám természetes, hogy ezt a 1.5Ghz-es órajelet is tudta 0.95V-on, ez 0.3V különbség, ami rengeteg még ilyen viszonylag alacsony órajelnél is. Nem tudom a chipseted eszi-e, azt se tudom milyen chipseted van, de ilyen cpu-t 5-7k-ért vehetsz apróban. C2d, 2 mega cache, asszem még VT-t is tud. Ha megmondod a chipsetet megmondom jó-e.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14526) premete válasza Chaser (#14524) üzenetére


premete
veterán

Attól, hogy az enyém 8 Wattot fogyaszt alapjáraton, azt írod, a tiéd 16 Wattot, alulfeszelve; az enyém 7-8 órát megy el wlan netezéssel, azt írod, a tiéd 3-4 órát. Azt írod, ez 5% különbség.
Másik: azt írod, hogy az xp felmegy AHCI-módban, más nem: XP nálam egyszer sem ment fel AHCI módban, egyetlen laptopon sem, a Windows 7 mindig.
Azt írod, a celeron és a speedstep-es C2D között minimális a különbség netezésnél, másoknál mindenhol a duplája az üzemidő C2D-nél.
Azt írod, hogy az Intel nem rendesen adja meg a TDP-ket, gondolod, hogy a konkurrencia nem verné nagydobra, ha az Intel kamuzna?
Szóval elég sok az ellentmondás, innen az irónia.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#14527) Chaser válasza premete (#14526) üzenetére


Chaser
titán

Értelmezési problémák :U Az én cpu-m 16W környékén 2Ghz-en fogyaszt prime alatt. Jelenleg netezek+mp3, 17W a teljes gép. Szted ebből cpu-ra mennyi jut? Egyébként hálózatról megy most és 1800mhz-en fut ilyenkor. Te gépedben nyilván alacsonyabb fogyasztású a chipset mivel 65nm-es, enyém 90, nálad ddr3 van, az én ddr2 ramommal szemben, előbbi 1.5V-on működik, utóbbi 1.8V-on. Azt is elfelejted, hogy a te gépedben a kijelző 12.1", enyémben 15.4"...tied led háttérvilágítású, enyém cfl. Számolj már, nehogy én írjak ironikusan...ráadásul nálad ssd van ha jól látom, nálam meg hdd....Sajnos a fogyasztás nem csak a cpu-ra korlátozódik, jó reggelt premete :P

Az xp felmegy AHCI módban ha sp3-as, mivel én is tettem már fel egy fuji gépre így nem hallomásból mondom:)

Nem mind1 milyen celeronról van szó, 65 vs 45 között van különbség, ha kicsit visszaolvasol akkor láthatod, hogy 45 nanos c2d vagy c2d alapú cpu-kra írtam ezt.

Az intel bő ráhagyással adja meg a TDP értéket, ha szoktál cikkeket olvasni, nem egy ph cikkíró is mondta már ezt, nem -csak- logoutosokra gondolok. Mit verjen ezen nagy dobra az amd? Az intel hazudik, mert azt mondja hogy x cpu-ja 35W-ot eszik max, ezzel szemben -hasszám- csak 20-at? Ha értelmezed a maximum fogalmát, akkor seperc alatt rájössz, hogy semmilyen jogi vagy erkölcsi hibát nem vétenek, mindössze "skatulyáznak", de valótlant nem állítanak, ilyet nem is mondtam.

1ébiránt azt gondolsz amit akarsz, nekem attól nem lesz rosszabb :R

szerk: E5200@2500mhz@0.896V itt. Nyilván ezt is álmodtam:) Ha a te cpu-d ulv, ez ulv2+ ;] Köszönhetően annak, hogy asztali lapoknál még a 11k-s GB lapokban is van lehetőség alulfeszelésre...vagy épp tuningra. 1ébként van olyan E8400 -alapból 3Ghz-, ami ekkora feszen tudja az alap 3Ghz-ét, az lesz az ulv3+:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14528) premete válasza Chaser (#14527) üzenetére


premete
veterán

legyen, ahogy mondod, a 4 és a 8 között 5% a különbség, a 8 a 17-nek 95%-a, az 1 óra a 2 órától minimálisan különbözik, AHCI módban nem megy fel a windows 7, a speedstep atba***s, bármelyik notebook cpu-t at tudod alakítani ULV-s re. az Intel kamuzik, mindenkinek kötelező annyiért eladni a laptopját, amennyiért szeretnéd, és ha azt mondod, hogy legyen ott vele x időben, az a másik félre kötelező érvényű. :D

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#14529) kcics válasza SzaboZE (#14502) üzenetére


kcics
csendes tag

Mit értesz live CD alatt?

Ádámnak és Évának volt köldökük??? ----Miért olyan hosszú szó a ''lerövidebbítendő''? (és miért ilyen nehéz kimondani?) :))

(#14530) vycman


vycman
tag

Sziasztok! Studio 1537-hez nem tudjátok, hogy honnan lehetne win 7 drivereket beszerezni? Van egy olyan gyanúm, hogy ha fent lenne az Ati 3450-es driver, akkor normálisan vinne 1-2 játékot. Nem vagyok nagy gamer, de nem hiszem el, hogy ilyen gyenge lenne a 3GB ram C2D T6400 + 256-os vga, mint amit produkál jelenleg!

Vagyis elég lenne az is, ha valaki le tudná írni, hogy melyik ati driver a legújabb, és hogy kell felrakni. :B Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#14531) Chaser válasza premete (#14528) üzenetére


Chaser
titán

:F Ilyen értetlen f@szt rég láttam a ph-n, mehetsz modihoz személyeskedésért, hajrá.

kcics: Live linux pl ami nem települ fel hdd-re, pár perc alatt használatra kész a rendszer.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14532) Ace Ventura válasza Chaser (#14525) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Dell A860 -as noti, ha minden igaz 965-ös chipset.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#14533) premete válasza Chaser (#14531) üzenetére


premete
veterán

Ha már a témát ugatod, ne légy ekkora tirpák népművészeti cserépedény, nem otthon vagy a tanyán :D

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#14534) TraderSystem


TraderSystem
csendes tag

Hali!

Valamikor, hogyha lehet még minél hamarabb szeretnék egy AlienWare laptopot vásárolni! :D Az ugye a Dell tulajdonában van. Nos, beszéltem a Supporttal (AlienWare) és azt mondták, hogy csak USA-s lakcímre szállítanak ki laptopot/gépet. Azt írta az emberke, hogy beszéljek a Dell Hungaryvel majd..... Bár gondolom, hogy erre még rájön egy kis felár, hogyha "egyáltalán" behozzák.... Még nem beszéltem velük, most a hétvége miatt, de szerintetek tudnak egyáltalán behozni garanciálisan, vagy ha nem akkor mit tudok tenni?!

Ui.: Persze úgy gondoltam, hogy összeállítom a Dellnek a gép-összerakójával a laptopot és azt küldöm el a "Dell Hungary"-nek és akkor ha ők azt talán tovább tudnák küldeni az AlienWarenek ők pedig valahogy kitudnák szállítani a "Dell Hungary"-nek... :U

Jah és az AlienWare M17x laptopra gondoltam... :DD

Előre is köszi a segítséget,

TraderSystem

[ Szerkesztve ]

(#14535) Chaser válasza Ace Ventura (#14532) üzenetére


Chaser
titán

Ha pm965 nagy eséllyel megy benne, majd megnézem.

premete: Ha majd 1x write onlyból read&writera váltasz akkor megbeszéljük...bár inkább akkor sem:) Aki szerint csak a cpu határozza meg a gép fogyasztását azzal kár vitatkozni, vagy észérveket mondani neki....hibáztam, sorry.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14536) Chaser válasza Ace Ventura (#14532) üzenetére


Chaser
titán

Megy benne biztosan, a hűtés is egész biztosan elboldogul vele, még ha ragaszkodunk is a túlzott 35W-hoz:)
Intel® Core™2 Duo Processor T5670 (1.8GHz, 2MB L2 Cache, 800MHz FSB)
Intel® Pentium® Dual Core Processor T2390 (1.86GHz, 1MB L2 Cache, 533MHz FSB)
Ezekkel is szzerelték a gépedet, de gondolom már nézted.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14537) Ace Ventura válasza Chaser (#14536) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Igen, néztem, csak nagy meló lenne benne cserélni.Főleg hogy 1 hónapos, igy a gari is ugrana. :U Teljesitményben elég nekem az 1 magos ceró is, csak az akkuidő lehetne nagyobb, na meg a melegedés kisebb

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#14538) Chaser válasza Ace Ventura (#14537) üzenetére


Chaser
titán

Valamit valamiért. Ki lehet ugyan cserélni ha ügyes kezű vagy, ha meg gond van visszarakod a régit, de lehet nem ér annyit. Nekem az akuidőd nagyon sántít, 1 óra iszonyat kevés wifivel. Hány Wh-s az akud és milyen állapotban van most? Hőfokok 1ébként teljesen rendben vannak, nézd meg premete csoda ulv cpu-ját 800mhz-en, 0.8xxV-on 48 fok ha jól emlékszem.

szerk: everest vagy rmclock megmondja hogy áll az aku

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14539) Ace Ventura válasza Chaser (#14538) üzenetére


Ace Ventura
addikt

32Wh az akku.1 hónapos, talán 1-2-szer lett töltve.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#14540) Chaser válasza Ace Ventura (#14539) üzenetére


Chaser
titán

Mondanál a cpu-hoz egy feszt? A poén kedvéért visszaraktam gyári 1.15V-ra az enyémet 2Ghz-en, szóval nem vesz vissza órajelet és feszt se a cpu, így kicsit nőtt a netes energiafelvétel 19-20W közt ingázik a mutató. Arra lennék kíváncsi mennyire használódott el az akud, everest megmondja. Ha 32Wh-s és nincs leamortizálódva akkor kb 32W-ot fogyaszt net alatt a géped óránként, ami kimondottan sok sztem.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14541) Rocko007 válasza Retr0 (#14521) üzenetére


Rocko007
aktív tag

hőmérsékletre a realtempet ajánlom

(#14542) GoZoL


GoZoL
senior tag

Sziasztok!
Dell studio 1555 laptoppal rendelkezek, az aláírásomba láthatjátok a részletes konfigot. A problémám az, hogy (tudom nem játékgépem van), hogy a dirt2 és a cod mw1 is szaggat ami szerintem ilyen konfiguráció mellett repülve kellene mennie. A legújabb hekkelt 10.3 drivert telepítettem fel és win7 prof oprendszert használok. A másik problémám ha lejjebb veszem a felbontást, akkor összeugrik a kép ahogy már páran jelezték itt is. Van erre valami megoldás? Előre is köszönöm!

(#14543) Chaser válasza GoZoL (#14542) üzenetére


Chaser
titán

Sztem meg egyik gamenek se kellene egy ilyen vga-n repülve mennie:) Asztali hd4670-en, ami egy "pöppet" erősebb, azon már szépen mennek 1280-ban.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14544) GoZoL válasza Chaser (#14543) üzenetére


GoZoL
senior tag

Na de akkor is ha leveszem a felbontást és majdnem minden dolgot low-ra állítok akkor is szaggatnak a játékok. Igazad van, gyenge a VGA. Marad a notebook egyéb elfoglaltságokra. :)

(#14545) Chaser válasza Rocko007 (#14541) üzenetére


Chaser
titán

Te írtad valamikor, hogy P8600 tudja a gyári 2400mhz-et 0.9V-on, az új jövevényről is van info?:) Ha meg tudnád nézni a micet a 1525-ben azt nagyon megköszönném, lehet-e vele hangot felvenni, illetve normálisan érzékeli-e a mic a jelet, ezt kellene tudnom. Láttam valamelyik hsz-edben hogy vettél a géphez egy távkapcsot, ez pontosan mire is jó? :F Sztem az enyémhez is lehet, az audiojackek mellett mintha egy infravevőt láttam volna. Jah feltettem a mediadirectet, a hozzávaló gomb be is hozza, de csak win alá települt, OS nélkül nem indul. Szép, de az mkv-t nem ismeri fel.

szerk: FrostyBoy84: Nem tudom milyen felbontáson próbálod meg milyen részletességgel, ha nagyon leveszed a felbontást azzal se jutsz előre, akkor meg a cpu lesz limites, habár elég erős a cpu-d, úh azt kilőném. Próbálkozz másik driverrel, hátha hoz javulást. Atinál nem feltétlen a legújabb jobb mindig régebbi szériás vga-hoz meg pláne.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14546) TraderSystem válasza TraderSystem (#14534) üzenetére


TraderSystem
csendes tag

Vagy AlienWare-vel senki sem foglalkozik? :O :( :F

(#14547) premete válasza TraderSystem (#14546) üzenetére


premete
veterán

Dehogynem, M17x 512 ezertől bruttóban rendelhető. [itt]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#14548) TraderSystem válasza premete (#14547) üzenetére


TraderSystem
csendes tag

Köszi, majd beszélek a hirdetés feladójával... Azt értem, hogy itt van M17x, de ez csak alap kategóriás, nem a Core I7-es és a 2 magos VGA-s! Úgy kellene valahogy, hogy összerakom a Dell Konfigurátorával a laptopot, elküldöm az összerakott laptop adatait és ha azt valaki be tudná hozni az országba.... :U :R

(#14549) Ace Ventura válasza Chaser (#14540) üzenetére


Ace Ventura
addikt

1.35V
Everest szerint.Kimondottan magasnak találom. :U

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#14550) Rocko007 válasza Chaser (#14545) üzenetére


Rocko007
aktív tag

igen, a t9550 a 2660 MHz-et 0,975V-on tudja, alap vid a 0,9V. Igen a mikrofon jól működik. Elvileg mehet a tiédhez is, ha van benne infra. A Media Direct az kb mint egy wmp9.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.