Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  CSR Racing

Hozzászólások

(#1201) DonToni


DonToni
aktív tag

Ha valakit érdekel... :)
Album

[ Szerkesztve ]

-Anti-

(#1202) Spenike


Spenike
tag

Hali

Classic hoz 1 kérdés melyik a legnagyobb festés bónusz ? eddig amit láttam 10500-as keridtet ad van nagyobb ? és menyibe kerül?

(#1203) Amur válasza Spenike (#1202) üzenetére


Amur
addikt

Tier függő, de kb. ott van a max!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1204) ABDUL96


ABDUL96
tag

Sziasztok!Nem gondoltam volna hogy erről a híres jàtékról is van fórum itt,de ennek örülök jó látni :) Egyébként most tartok a Tier5 utàni World Tour-ban és kicsit kevés a pénzem és nemtudok dönteni,hogy az Armada Crew-ban melyikkel érdemesebb folytatnom a Koenigsegg után?A Ruf CTR3 vagy Aston Martin One-77?Mert sajnos pont annyi Cash-em van amennyi valamelyik vételéhez kell.

(#1205) fery02 válasza ABDUL96 (#1204) üzenetére


fery02
addikt

Szia!
Ha tovább akarsz jutni, akkor előbb utóbb-úgyis mindkettő autóra szükséged lesz, szóval kb mindegy melyiket veszed.
Gondolom mindkettő autóhoz tartozik egy mellék boss, akiket le kell verni, hogy kiállhass végül a fő boss-szal, hogy aztán tovább tudj haladni World Tour-ban.

(#1206) ABDUL96 válasza fery02 (#1205) üzenetére


ABDUL96
tag

Hàt persze tartozik hozzàjuk főnök csak azon gondolkodtam melyikbe lenne olcsóbb valamivel a tuning :D

(#1207) fery02 válasza ABDUL96 (#1206) üzenetére


fery02
addikt

Bevallom őszintén nekem már jó ideje nem kell foglalkoznom azzal, hogy a tuningok árait nézegessem. Kezembe kerül egy akap autó, rutinszerűen nyomom rá pörgős tempóban a tuning vásárlásokat, nem fordítva különösebb figyelmet az árakra.

Így jár az, akinek 110 millió játékbeli dollár van a számláján. :D

(#1208) DonToni válasza Spenike (#1202) üzenetére


DonToni
aktív tag

Hy!

Classicban a Ferrari 330 P4-re van 375 aranyért egy festés, ami 13.125 dollárt hoz. Ennél jobb nincs.
(5. szintű restore kell hozzá természetesen, az utolsó festés...)

Amúgy a Racingben jelenleg 485.000 RP -nél van az 1% határa!

-Anti-

(#1209) DonToni válasza fery02 (#1207) üzenetére


DonToni
aktív tag

110 Millió dollárhoz, hány csilliárd órát kell játszani...??? :DDD
Most hányadik vagy a ranglistán ? :)

-Anti-

(#1210) fery02 válasza DonToni (#1209) üzenetére


fery02
addikt

My profiles alatt 24 órányi játékidőt ír nálam, ami tuti nem igaz.
Szerintem annak a többszöröse mennyiség simán benne van és van egy sejtésem, hogy nem is akarom én tudni hogy hogyan állna a pontos játékidőm. :)

Úgy tud így gyűlni a pénz, hogy gyakorlatilag szerintem már évekre visszamenőleg igyekszek mindig top1%-ban végezni, ami eddig egyedül a Ferrari F40-es szezonnál nem sikerült csak.
Bár nem egyből kezdtem a multiplayer-t játszani. Miután bejött a multiplayer mód a játékba, utána 0.5-1 évig hanyagoltam a játékot, viszont mikor visszalendültem, azóta igyekszem mindig a fentebb leírtak szerint játszani.

Jelenleg 567 ezer RP-vel 650. vagyok a ranglistán és van egy sejtésem, hogy ez már elég is lesz a Pro Reventón-hoz.
Azt gondoltam amúgy ilyen kategóriájú autónál nagyobb lesz a versengés majd.

(#1211) ABDUL96


ABDUL96
tag

Szerintetek mekkora az esély arra hogy egy időt menj az ellenfeleddel fej fej mellett mégis egy ezredcentire nyersz? :D
Ez amolyan Vin Diesel szlogen lehetne a játèkban :D
Mindegy, hogy egy centivel nyersz, vagy egy mérfölddel.Ha nyersz, nyersz.

[ Szerkesztve ]

(#1212) DonToni válasza fery02 (#1210) üzenetére


DonToni
aktív tag

Az a 24 óra tuti nem igaz... max. arra az egy napra... :D
Általában 500.e. RP már elég szokott lenni az 1% -hoz... én is úgy gondoltam, hogy komolyabb lesz a verseny ezért a Lamboért, de van egy sejtésem, hogy ez sem fogja verni a LaFerrarit, ezért nem is mennek rá annyian...

Inkább arra leszek kíváncsi, hogy a következő World Tourban mik lesznek...! :)
(Nagy vágyam lenne egy Corvette C6R, Koenigsegg Regera és egy Lamborghini Veneno... :) talán majd a 2. részben :D )

-Anti-

(#1213) DonToni válasza ABDUL96 (#1211) üzenetére


DonToni
aktív tag

Egy évben egyszer nekem is előfordul, hogy ezredre azonos időt megyek valamivel... :)
(persze multiban soha)
Egyébként 8 mp. -et menni Agera R-el... hát.. :N

-Anti-

(#1214) ABDUL96 válasza DonToni (#1213) üzenetére


ABDUL96
tag

Velem legtöbbször multiban fordul elő :D sokallod azt a 8 mp-et? :D atlagosan olyan 7,920-ra szokott menni mert mechanikus tuningot zsetonért csak Boss-ok elött szoktam vásárolni :)

(#1215) DonToni válasza ABDUL96 (#1214) üzenetére


DonToni
aktív tag

Igen, sokallom... :) mivel alapból lehet vele 7.7 -es idő elejét menni! :)

Próbáld meg úgy, hogy 7000-es fordulatról indulsz, utána egyből 3. -ba váltasz, megvárod míg beleforog a pirosba, váltás (4.) hagyod kb. fél másodpercig, utána 5. és nitró és megint csak beleforgatod a pirosba (de ne tiltásig!) utána 6.

Vagy indulásnál 5000-es fordulatig hagyod vissza esni (kb. itt van a Perfect start) utána egyből 3. -ba váltasz és innentől ugyan az minden...

Ezzel én olyan 7.710 - 7.720 körüli időket szoktam menni.

-Anti-

(#1216) Amur válasza DonToni (#1215) üzenetére


Amur
addikt

Feltételezve hogy már full tuningon van. Lehet még nem ért oda, és azért csak ennyit megy.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1217) DonToni válasza Amur (#1216) üzenetére


DonToni
aktív tag

Hát ha jól látom a #1211 -es hozzászólásban a képet, akkor az 704 -es, tehát fullon van... legalább is nálam is ez a max. szint... :)

-Anti-

(#1218) Fehdavee


Fehdavee
tag

Hali!
Mai napig nem toltam ezt a muktit ma mentem ket streakot a masodik 20 ig ment igy most 360k rp van mar csak a 3% lesz meg de az is jo :)

MI Mix 2

(#1219) fery02 válasza DonToni (#1212) üzenetére


fery02
addikt

Max arra az egy napra ja, annyira beteg még nem vagyok. :D

Reventón is tucat T5 autó lesz szerintem is a játékban és az írt autólehetőségeidből igazából a Veneno valószínűségét látom leginkább, ugyanis így, hogy megszerezték a Lambo licenszeket, valószínűleg nem állnak meg a kettő jelenlegi Lambo-nál.
Ugye Ferrari-ból is került elég sok a játékba.

----------------------------------------------------------------

@Fehdavee: Jól odab@sztál neki, nyomjad tovább keményen! : :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1220) ABDUL96 válasza DonToni (#1215) üzenetére


ABDUL96
tag

Hát próbálkozok de eddig csak a 7,9 jön össze :D kicsit amúgy reflex játèk is a váltá miatt :D

(#1221) ABDUL96 válasza DonToni (#1217) üzenetére


ABDUL96
tag

Igen maxon van sajnos :D egyébként hogy lehet egy Tier5 -ös Veyron például 720 as?

(#1222) DonToni válasza Fehdavee (#1218) üzenetére


DonToni
aktív tag

Gratulálok! :D én 17-nél már eret vágtam magamon.... :D

-Anti-

(#1223) DonToni válasza ABDUL96 (#1220) üzenetére


DonToni
aktív tag

A reflex idővel megszokássá válik... :) én pl. a LaFerrarival már szerintem csukott szemmel is végig nyomnám.... :D

Agera R -nél meg annyi a lényeg, hogy mikor vissza számol, akkor 2 után engedd fel a gáz, utána két gyors váltás és mindig forgasd bele a pirosba! :) ennyi.

-Anti-

(#1224) ABDUL96 válasza DonToni (#1223) üzenetére


ABDUL96
tag

Már alakul :D már megvan a 7,82 csak most szívom a fogam hogy a top 10% meglegyen ha már későn kezdtem ezt a season-t :D

(#1225) Fehdavee


Fehdavee
tag

Most nem lett meg a lambo :( no mind1 majd megveszem az estehez kepest 1000 szintet estem vissza neztem is nagyot XD. Viszont ez a mostani szezon kicsit jobban izgat de szerintem ez se alazza majd a laferrarit csak megszorongatja mint a tobbi 720pp gepsarkany.

MI Mix 2

(#1226) DonToni


DonToni
aktív tag

Háh! :D Lamborghini Veneno szezon.... így teljesüljön minden kívánságom! :D
Amúgy olvasta mindenki, hogy ez már a nemzetközi szezonba lesz és full tuningos lesz alapból (720) ?! :U

Az a "baj" hogy most a Classicban is egy ZL1-es Corvette a nyeremény, szóval megint ketté kell szakadnom... :DDD

-Anti-

(#1227) fery02 válasza DonToni (#1226) üzenetére


fery02
addikt

Továbbra is szeretik az emberek keverni ezt az "alapból full tungos lesz" dolgot úgy látom. :)

Ha jobban odafigyelve olvasod, akkor úgy hangzik a szöveg, hogy "720p when(!) fully upgraded".
Tehát lefordítva, 720p-s tud lenni, fullosan kituningolva. Egy szóval nem írja, hogy alapból full tuningos lesz, ez a "csapda" már nem az első eset a játékban.
Természetesen ezt is nekünk kell majd 720p-re tuningolni, súlyos milliók árán (most én erre vállat söpörtem :D).

Amúgy valóban szépen beletrafáltál a Veneno-ba és én is szinte biztos voltam, hogy megint egy Lambo fog majd jönni. :)

(#1228) fery02 válasza Fehdavee (#1225) üzenetére


fery02
addikt

Nocsak, az alap kiadású Lambo sem lett meg? Ez nem is rád vall, bár valahol el kell kezdődnie a játék alább hagyásának. :)
Nekem 57x ezer RP-vel lett meg a Pro kiadás (elég dögös festést sikerült hozzácsapniuk) és 1600. lettem így a világranglistán.

Nem bánnám, ha lezavarnánk gyorsan az International-t, aztán hirtelen meglepnének minket egy CSR 2-vel. :)

(#1229) rgaby


rgaby
tag

Remélem a CSR2 menni fog a telómon (Samsung S4 Mini)

(#1230) DonToni válasza fery02 (#1227) üzenetére


DonToni
aktív tag

Nem kevertem... egész egyszerűen átsiklottam a "when" szócska fölött... :U (most egy világ omlott össze benne, hogy meg kell tuningolni... :DDD vállat nem söprök, de 17+ milla, csak elég lesz már rá... plusz a free upgradek)

Ami jobban érdekel az a "PP" a 720 mögött... annak mi lenne a jelentése ???

Beletrafáltam a Venenoba, bár azt hittem, lesz egy köztes autó még előtte... valami Buick a Cadillack mellé... :D

-Anti-

(#1231) fery02 válasza DonToni (#1230) üzenetére


fery02
addikt

Akkor csak figyelmetlenség volt, oké. :)
Csak mert valóban előfordulnak ilyen félreértések.

Az a PP, arra én is felfigyeltem és én sem értem.

(#1232) Fehdavee válasza fery02 (#1231) üzenetére


Fehdavee
tag

A 720pp az az osszteljesitmeny/osszpontszam. A wt ben a fobosszoknak van ilyen autojuk a 4 legjobb autonak a gameban. Csak igy az a kerdes hogy ez benne lesz az internationalba mi lesz a fobosse mert ez mar nemigen lesz lehet valami megdurvabb lambo. :C

MI Mix 2

(#1233) fery02 válasza Fehdavee (#1232) üzenetére


fery02
addikt

Valszeg igazad lehet. :)
Sose nagyon foglalkoztatott, meg nem is mindig néztem, hogy p vagy pp, inkább a számot néztem csak mindig előtte, de akkor már ezt is tudom, hogy mi.

(#1234) DonToni válasza Fehdavee (#1232) üzenetére


DonToni
aktív tag

Akkor a "PP" valami "power point" rövidítés lehet...?! :U

A Venenonál jobb Lambo, tudomásom szerint nincs! (hacsak nem valami über brutál Aventador SV-t nem lehet majd ennél is jobban megtuningolni... esetleg egy Elemento )

Van egy olyan érzésem, hogy a Wt-ban lesz még egy Koenigsegg is vagy valami ilyesmi... Ferrari FXX, Zonda Revolucion, SSC Ultimate Aero, Marcedes CLK GTR, Porsche 917, az új Ford GT, stb... lenne még ötletem... :DDD

-Anti-

(#1235) rgaby válasza DonToni (#1234) üzenetére


rgaby
tag

SSC Tuatara?

(#1236) Fehdavee válasza rgaby (#1235) üzenetére


Fehdavee
tag

Igen SSC en csodalkozok hogy nincs mar bent regota gondolom meg nincs meg a licensz mint a lamboval volt se en is valom mar oket az valszeg alazna a laferrarit is :)

MI Mix 2

(#1237) Fehdavee


Fehdavee
tag

P1 GTR egesz jo egy ideig eleg a tuner azutan neha bedob egy ket ellenfelet aki megszorongat de nitro segeddel orvosolhato! :) 375 k volt a hatar nekem a top 1% hoz.

MI Mix 2

(#1238) alces


alces
tag

A pp szerintem performance point lehet, mint más játékokban.
A P1 GTR volt nekem az ász, de hogy meg lett a héten a LaFerrari, más lett a véleményem. Alapon gyorsabb a McLaren, de segédekkel verhetetlen a Ferrari. Csak az a vicces , hogy gumisegéddel rosszabb időt megyek, mint nélküle... :D
385k az 1 % jelenleg. Elég hosszú a szezon, ki tudja mennyi lesz elég az 1 %-ért.
P1-el 7.3 körüli időket megyek, csak motorsegéd. A gumisegéd nagyot dob, de a nitrós adja neki igazán, akkor megy 7.1 körülire.

[ Szerkesztve ]

(#1239) Amur válasza alces (#1238) üzenetére


Amur
addikt

Azoknál a kocsiknál ahol előnyödre válik ha gyorsan felváltasz, ott nem jó a gumisegéd.
Sőt néha érdemes játszani az upgrade-kel is, és pl. a gumiból visszavenni, meglepő(de valahol reális), jobb időt fogsz menni!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1240) fery02


fery02
addikt

Nekem ma tűnt fel, ahogy játszogattam a multit, hogy kevésbé tölti be a játék az ellenfeleknek az egyéni profil fényképeit a játék.
Szinte csak a default piros sisakokat látom minden képen, meg azt a néhány alap rajzolt ember fejeket.

Netem is jó pedig, nem értem.

(#1241) rgaby


rgaby
tag

404e körül az 1%

(#1242) rgaby


rgaby
tag

Más se tud belépni a multiba?

(#1243) Fehdavee válasza rgaby (#1242) üzenetére


Fehdavee
tag

Én nekem nincs semmi baja :D A multi nekem régen csinált olyat ha beléptem a gamebe akkor egy idő után tudtam csak multizni mert kiírta hogy offline miközben fent volt neten a teló, de akkor is be tudtam lépni csak várni kellett egy kicsit vagy rokonnekteltem ha mégsem akarta az igazságot.

MI Mix 2

(#1244) rgaby válasza Fehdavee (#1243) üzenetére


rgaby
tag

Már megy

(#1245) DonToni


DonToni
aktív tag

Hmmm... nagy a "csönd"... :) gondolom mindenki rá van függve a játékra... :))
Tud valaki nyilatkozni, hol van most kb. az 1% határa ?

-Anti-

(#1246) rgaby válasza DonToni (#1245) üzenetére


rgaby
tag

Most léptem át: 454e már az

(#1247) #13110016 válasza DonToni (#1245) üzenetére


#13110016
törölt tag

Én abbahagytam. Irgalmatlan sokat kellene farmolni, hogy minden ferrarit meg mindn más autót megvegyek... a tuning is baromi drága, + még a kocsik... te jó ég.

(#1248) fery02 válasza #13110016 (#1247) üzenetére


fery02
addikt

Én sajnos elkéstem ezzel a belátásommal és engem nem ereszt már a játék.
Egyszerűen túl über szinten áll a profilom benne, hogy csak úgy befejezzem. :D

Igazából irigyellek. Ettől a játéktól menekülni kell és jobb előbb, mint később. :)

(#1249) Lac1036


Lac1036
újonc

Sziasztok! Segitseget szeretnek kerni. Olyan problemam van a jatekkal hogy hirtelen nem enged versenyezni bejon a tolto kepernyo es megall megy a zene es semmi. Ha ujra rakom akkor egy versenyt letudok nyomni de a kovetkezonel ugyanugy megall... Tudna vki segiteni vagy talalkozott mar vki ilyennel? Elore is koszonom

(#1250) DonToni válasza #13110016 (#1247) üzenetére


DonToni
aktív tag

Tisztelet! :R Én már nem tudok szabadulni tőle... :N (túl addiktív a dolog) és való igaz, most így belegondolva eszméletlen sok zsét kellene össze szedni, amihez rengeteg multit kéne lenyomni... és bár a Ferrarik a legköltségesebbek, ott van mellettük még a 3 másik tour és most jön még a nemzetközi is...!

Azért a mentéseket őrizd meg, hátha később még kedvet kapsz hozzá... :U

-Anti-

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  CSR Racing
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.