Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  CSR Racing

Hozzászólások

(#701) kroki84 válasza Amur (#700) üzenetére


kroki84
tag

A Tire Crew nem nagyon jó a LaFerrari-nak.

(#702) razorka777 válasza Amur (#700) üzenetére


razorka777
veterán

Akkor lehet még gyakorolnom kell, mert full segédlettel 7.090 a mai legjobb.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#703) fery02 válasza kroki84 (#701) üzenetére


fery02
addikt

Gumis segédek az olyan autóknál, amik engednek rajtnál sokadikból indulni, úgy tudom inkább csak lassítanak.
Így például én LaFerrari-val is gyengébb időt megyek, ha van aktív gumis segédem.

(#704) kroki84 válasza fery02 (#703) üzenetére


kroki84
tag

Én is.

(#705) fery02 válasza kroki84 (#704) üzenetére


fery02
addikt

Akkor miért írod, hogy nagyon jó a LaFerrari-hoz?
Mindegy. :)

(#706) Amur válasza fery02 (#705) üzenetére


Amur
addikt

Azt írta hogy nem nagyon jó! :)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#707) kroki84 válasza Amur (#706) üzenetére


kroki84
tag

Ja. Azt írtam, hogy nem jó.

(#708) fery02


fery02
addikt

Valóban, igazatok van.
Elnézést! :)

(#709) Fehdavee


Fehdavee
tag

Hali!
Info: top 1% 401k rp
2190 hely
És én nem állítgatom az időt :P
Rekordom a laferrarival 6. 969 amúgy kell az összes segéd ennél lentebb is lehet menni csak vissza fele kell tuningolni egy keveset ha jól emlékszem kipufogót és nitrót kell :DD

[ Szerkesztve ]

MI Mix 2

(#710) Amur válasza Fehdavee (#709) üzenetére


Amur
addikt

Igen berlinettánál is jobb időket lehet menni lvl3mas nitroval. Érdekes.
Valszeg kevesebb ideig pörög ki.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#711) Spenike


Spenike
tag

Hah sikerált nekem is bekerülni a 3%ba 341k RPvel..
Vajon mennyi kellesz a végére megtartani a 3%ot ?:)

(#712) Spenike


Spenike
tag

Skacok nektek sem lehet most elérni a multit ???

Már helyre állt ,)

[ Szerkesztve ]

(#713) Spenike


Spenike
tag

1 Kérdés hol lehet meg nézni? hogy milyen jutalmakat kapunk csillagon ként azt tudom hogy 30 csillag után jár 1 Pagani Zonda S 7.3 ...

(#714) Spenike


Spenike
tag

Nah közben lekéstem még 1 kérdés ;)
Valaki tudja hogy lehet legjobb időt autózni váltani stb. Audi R8 V10 FSI-vel ?
Ez az 1 t4 prom van ezzel kellene sok RP-t farmolnom multiban ,)
+ még 1 kérdés hogy lehet t5 pro járgányokat szerezni csak multiban ?

(#715) fery02 válasza Spenike (#714) üzenetére


fery02
addikt

Ejj, megpróbálhatod máskor kevesebb hozzászólásba is sűríteni a mondandóidat.

Csillagos versenyekhez nem tudok hozzászólni.
Különböő autók váltási technikájához meg ajánlm a youtube-ot, mégpedig így rákeresve: "csr racing [autó neve] shift pattern".

T5 pro járgányokat meg multiban szerencsével lehet szerezni, streak nyerések végi kártyákból kihúzva.
Vagy persze szezonok végén, ha sikerül top1%-osként végezned, akkor is egy Pro kocsi (többnyire T5-ösök szoktak jutalomként lenni) üti a markod.

(#716) 1stVikman válasza Spenike (#713) üzenetére


1stVikman
senior tag

30 csillag után a Pagani a jutalom.
Amúgy ha 3 csillagot elérsz egy autónál, akkor autót nyersz. Ha megvan az összes megvehető autó, akkor a 3 csillag elérésekor meg aranyat nyersz, annyit, ahányas tier-be tartozó kocsival mentél. Pl. Audi R8 LMS ultra tier 5= 5 arany, ha lenyomod 3 csillagra és már nincs több megvehető autó.
Váltási technikák meg youtube-on kereshető, pl:
Tier 1
Tier 2
Audi R8 V10 FSI

Érdemes megvenni az olcsó kocsikat előre, pl. az összes tier 1-2-3-t, hogy utána a 3 csillag elérésével minél drágább autót tudj ingyen nyerni.

[ Szerkesztve ]

(#717) fery02 válasza 1stVikman (#716) üzenetére


fery02
addikt

Egyszerre megnyitva mindegyik videót gyorsan egymás után földöntúli ricsaj észlelhető. :D

(#718) D1Rect válasza fery02 (#715) üzenetére


D1Rect
félisten

Kb. mennyi kell az 1%-hoz? Most van ~230K de ez még csak top 9%, nem nagyon látok más esélyt, hogy belátható időn belül T5 pro autót szerezzek.

(#719) Spenike válasza 1stVikman (#716) üzenetére


Spenike
tag

Okés köszi neked is és fery02-nek a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#720) fery02 válasza D1Rect (#718) üzenetére


fery02
addikt

Nem tudom pontosan, mert én húsvét körül a Berlinettával felvertem magam 530000 környékre, ami ugye bőven benne van a top 1%-ban.
Viszont 1-2 napja osztotta meg valaki az akkori határt, ami kb 400000 volt, szóval annál valamennyivel több kell jelenleg.

@Spenike: Szívesen!

[ Szerkesztve ]

(#721) D1Rect válasza fery02 (#720) üzenetére


D1Rect
félisten

A "végleges" érdekel, akkor valahol 500 körül lesz, az kicsit mocsoksok.
Pár százat ad győzelmenként, ha buksz egyet, az meg több mint ezer.

Nekem egyedül egy 485 Speciale van fullon, a Berlinetta most "készül", már csak pár ötös upgrade hiányzik, de azokat mindig "kártyából veszem".

(#722) ttt1 válasza D1Rect (#721) üzenetére


ttt1
őstag

Nekem is 250 e-nél 200 pontot ad 150% bónusszal versenyenként ,de 1600 ha vesztesz..

(#723) Amur válasza ttt1 (#722) üzenetére


Amur
addikt

248 pont nekem is az alap(48 kocsim van), de veszteni meg nem kell(ott a blogger, ha 300k felé mész és már tényleg sokat bukhatsz kötelező)
Viszont gyakran előfordul most is(360e RP van top 3%) hogy 5-600 rp-t is kapok egy versenyért, ha nagyon lehajrázom.
Én most szabin vagyok, de 3-4 streaknél többet nem nyomok egyben le mert nem akarom elunni az életem.
Kétóránként tolok egy ilyen kört, van még bőven hová tekergetnem mert tegnap hajnali 5nél tartok.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#724) Candyman001


Candyman001
csendes tag

Halihó!
Nem vettetek észre olyasmit, hogy multiban az rp számláló néha visszafelé is számlál!??

(#725) razorka777 válasza Candyman001 (#724) üzenetére


razorka777
veterán

Ha vesztesz, akkor igen, visszafele számol. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#726) kroki84 válasza razorka777 (#725) üzenetére


kroki84
tag

:D

(#727) Candyman001 válasza razorka777 (#725) üzenetére


Candyman001
csendes tag

:D
Igazad van... De én olyan esetre gondoltam, hogy hozzáadja a vacak 271 pontomat, oszt rögtön utána vissza is veszi, utána meg a következő 2-3 futamot nem is számolja, majd csak a streak végén(legalábbis remélem, hogy annyit ad hozzá, amennyivel "tartozik")... Na ilyet észlelt valaki!?

[ Szerkesztve ]

(#728) razorka777 válasza Candyman001 (#727) üzenetére


razorka777
veterán

Ilyennel még nem találkoztam.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#729) fery02 válasza Candyman001 (#727) üzenetére


fery02
addikt

Ugyanezt én is észleltem, nem vagy egyedül. :)
Legutóbbi frissítés "hozománya".

Ráadásul engem konkrétan be is szarasztott, mert múlth hétvége fele cseréltem ROM-ot a telón, szóval újratelepítettem a játékot, amibe természetesen vissza is tudtam állítani a profilomat, de alapból az RP-met látszólag nullázta.
Aztán játszottam pár versenyt és visszaadott rendesen egyszercsak minden addigi RP-t, amit az előző ROM-on gyűjtöttem már össze.
Nem lett volna olyan kellemes kb 350k RP-t elveszíteni, mikor alapból elég ásítós egy játék tud ez lenni.

(#730) Fehdavee


Fehdavee
tag

Halihó!
Nah ma nyomtam egy kis maratont 16 os winstreak :D nem veszítettem egyet sem bár a vége vele már volt 7.245 idő is az már izgi volt csak meguntam. És meglett az összes autó ami dealernél kapható szóval királyság van :U
(474K rp 825. hely)

MI Mix 2

(#731) fery02 válasza Fehdavee (#730) üzenetére


fery02
addikt

Szép teljesítmény! Éberségből jeles vagy akkor (nem bambultál be egy rajtot vagy váltást sem)! :D
Aranyért veszegettél üzemanyag töltéseket vagy beaktiváltál egy 24 órás full üzemanyag tartályt?

(#732) razorka777 válasza fery02 (#729) üzenetére


razorka777
veterán

Ha be vagy jelentkezve a frászbuk profiloddal a játékba, akkor az RP pontjaidat soha nem fogod elveszteni.
Még akkor sem, ha újrakezded a játékot.
Ez vonatkozik a gyűjtött csillagokra is. :)
No para.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#733) Amur válasza Fehdavee (#730) üzenetére


Amur
addikt

Mennyivel "jobb" dolgok esnek kártyából mondjuk a 10.streak felett?
Én 5-6.-nál nem nyomtam sosem tovább(nem vesztettem csak nem szántam rá több időt), de ott sokszor gyengébb díjakat sikerült kiforgatnom mint az elsőben..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#734) razorka777 válasza Amur (#733) üzenetére


razorka777
veterán

Az a vicces, hogy semmivel nem kapsz jobb díjakat a későbbiekben sem.
Én 10 steakig vittem, csak a százalék miatt.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#735) fery02 válasza razorka777 (#732) üzenetére


fery02
addikt

Hogy érted, hogy nem vesztjük el az RP pontjainkat, ha be vagyunk közben jelentkezve FB profillal?
Gondolom ha időközben órát tekerünk (2 órát előre), akkor ugyanúgy elveszi a streak bónusz RP-ket így is, úgy is.

(#736) razorka777 válasza fery02 (#735) üzenetére


razorka777
veterán

Nem arra gondoltam.
Velem történt, hogy nullázta a mentésem.
Mondom sebaj kezdem előlről.
Tier egytől kellett kezdenem, de ahogy bejelentkeztem a facebook profilomba, az RP pontjaim visszakerültek, a multiban nyert autókat is visszakaptam.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#737) fery02 válasza razorka777 (#736) üzenetére


fery02
addikt

Jaaa, így már oké.
FB-om nincs a játékkal összekötve, meg újratelepítés után én a G+ fiókomat sem adtam meg neki mégegyszer külön, szóval saját szerveren tárolhat a játék mindent valszeg.

[ Szerkesztve ]

(#738) Fehdavee válasza fery02 (#731) üzenetére


Fehdavee
tag

Köszi! De amúgy nem nagyon szoktam elrontani már oda se kell néznem úgy megy ;)
Aranyért töltögettem a benzint de mindig visszaadta az aranyat vagyis többet adott. Am semmivel nem adott jobbakat mint szokott a kártya.

MI Mix 2

(#739) fery02 válasza Fehdavee (#738) üzenetére


fery02
addikt

Arany kártyákhoz azért szerencse kell ugye. Nekem egyszer volt már olyanom, hogy 3 kártyahúzásból mind aranyat adott. :)
Én is fogok majd költeni aranyért benzinre, csak előbb megveszem az utolsó aranyért vehető autót, de ehhez kb 7x arany mennyiség még kelleni fog.

Köcsög a játék amúgy e téren is, mert alkalmanként beadja az alapból 125 aranyért vehető autót akciós áron.
De köcsögségből mindig csak annyira csökkenti le ilyenkori alkalmakkor az árat, hogy még úgy sincs rá aranyam és minél több aranyam lesz, legközelebb megint annyival fogja olcsóbban adni, hogy úgy se tudjam megvenni.
Szóval hiába ad a kocsira nekem -50%, aztán -25%, stb kedvezményeket, látom előre, hogy ezt nekem végül akkor is full áron kell majd megvennem. :D

[ Szerkesztve ]

(#740) 1stVikman válasza fery02 (#739) üzenetére


1stVikman
senior tag

Én az Audi R8 LMS Ultra CSR-rel jártam így. Mikor alig volt pénzem, akkor 10 milla volt, és elkezdte néha bedobálni 5-ért. Aztán valamelyik frissítés után már aranyért kezdte el bedobálni, azt hiszem 250-ért. Akkor kb. 220 aranyam volt. Amint meg lett a 250 arany, hirtelen 500 lett az ára. Aztán mikor vettem valamit aranyért, és megint kevesebb, mint 250 aranyam volt, akkor az Audi is 250 lett, hátha veszek rendes pénzért arany csomagot. :D
Pénzért meg 21 milla körülire nyomták fel az árát. Kicsit trógerség.

Más:
Most a Venom Gt-vel ha megy valaki, az ne költsön nitro-ra. Stock-ra leszedve, nitro nélkül jobban megy a kocsi. A pontértéke is 706 helyett 710 lesz, ha minden más maxon van.
Váltási technika pro tunerrel multiban: perfect start 5 ezer körül, (visszaszámlálásnál 2 és 1 között kell elengedni a full gázt) majd váltás 3.-ba. Utána 4-5-6 perfect shift. Így 7,44x-7,47x közötti időket lehet menni.

Pro tuner/ mechanic nélkül ugyanez szinte, annyi különbséggel, hogy indulás után 2.-ba kell csak felváltani, és csak 1 mp-el később 3.-ba. Többi fokozat perfect shift. Video: [link]

Multi állása: nekem jelenleg 502K RP, ~980. hely, top 1%.

(#741) fery02 válasza 1stVikman (#740) üzenetére


fery02
addikt

De végülis ha úgy nézzük, ha egy kocsit odakínál -50%-os kedvezménnyel, akkor akár meg is érheti kipótolni IAP-pal azt a kevésnyi különbséget, legalább jóval hamarább érheti el az ember azt a határt, hogy nem kell aranyat költeni kocsira, hanem mehet multiban benzire meg egyebekre.

Venom GT technikájáért meg köszönet, még nem játszottam vele mostani Booster indulás óta, legalább nem kell vele szerencsétlenkednem majd. :R

(#742) kroki84 válasza fery02 (#741) üzenetére


kroki84
tag

Nincs Venom Gt-m. :(

(#743) Spenike


Spenike
tag

Hát szíves ez a játék R farm nem nagyon megy 400knál vagyok nem elég az 1%hoz :(
Nem hiszem hogy összetudom hozni :( 110-120 RP/csatával :P

(#744) fery02 válasza Spenike (#743) üzenetére


fery02
addikt

Az első mondatod úgy szerkezetileg eléggé odab@sz. :D

Tanácsom meg az lenne, hogy ne a Free multi versenyeken játssz, hanem bármelyik másikban (a kedvezőbb RP/verseny arány érdekében).
Persze ha nincs olyan Pro vagy World Tour kompatibilis kocsid, amivel Pro tuner (+ Blogger) segéd mellett nem tudsz érdemlegesen játszani (mert pl állandóan veszítesz), akkor nem szóltam.

Bár valahol el kell kezdeni és a sok szenvedés előbb utóbb könnyebbé teszi a későbbi érvényesüléseket multiban, ahogy gyűlik a pénz meg a Pro kocsik.

(#745) Spenike válasza fery02 (#744) üzenetére


Spenike
tag

Szívás akart lenni ! :P

Van t4 es Audi csak azzal nem tudok folyamatosan olyan jó időket menni ha bukok akkor meg -2400 RP ha nyerek 250 RP..így hiába többet hoz ha 1-2 menet után bőven -ba vagyok..
t5-ben meg simában tolom ahogy írtad de ott legyőzhetetlen vagyok a F12berlinettával ! ,)
Viszont ugye ott csak 110-120 RPk jönnek :( nem lehet valahogy PRO-t csinálni a F12berlinettából ?:)

(#746) razorka777 válasza Spenike (#745) üzenetére


razorka777
veterán

El kell nyerned Felix-től a World tourban. :)

De elég ha végig csinálod az olasz túrát és megkapod a LaFerrarit.
Azzal már tényleg legyőzhetetlen leszel. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#747) Spenike válasza razorka777 (#746) üzenetére


Spenike
tag

Már megvan csak még tuningolgatni kell :P
De az sem lesz pro nem ?azzal több RPt lehet majd farmolni ???

[ Szerkesztve ]

(#748) Amur válasza Spenike (#747) üzenetére


Amur
addikt

Nem lesz PRO, viszont a World Tourban indulhatsz vele, ott meg kb. annyi RP mint amennyi a PRO sorozatban+ sokkal több lové amit megnyerhetsz kártyákból, meg streak-ek végén!
Húzd fel gyorsan a La Ferrarit és irány a WT! Utána nem lesz gondod semmire!

A kocsik arany akciós árára: olyan nem fog szerintem bekinálni hogy -50% és van rá pénzed, ez a reklám része. Olyat viszont rendszeresen bekinál hogy 110 aranyért a t5ös kocsi ami amúgy is annyi,+200ezret mellérak.. köszönjük az 10 versenyből összefarmolom 8 perc alat..
Kényelmi szempontból viszont a 24 órás benzinre befizetek 808ft-ért.Rosszabbra is elköltök ennyit! csinálhatom sorozatban a streak-eket, nem kell időt tekergetni. Jó buli lesz!

Én 419ezer RP-vel is még top 2%-ban vagyok csak. Viszont van 2 szabadnapom! Belehúzok a végére.
Első alkalom lenne(ez kb. a 4. végigjátszott évadom) hogy 1%-ba sikerül kerülnöm.

La Ferrarihoz: legjobb időmet érdekes módon úgy mentem hogy full tuning mellett gumi segéd,nitro és persze pro tuner. Valamint hibáztam: tölpörgettem(éppenhogy) induláskor. Mégis 6,98-as idő lett belőle.
Ezt korábban is megfigyeltem, hogy ha gyakran túlpörgetem induláskor akkor előny a gumi segéd, akkor is ha a kocsi nem szereti alapból.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#749) Spenike válasza Amur (#748) üzenetére


Spenike
tag

Az igen akkor nekem tuti nem lesz meg az 1% :(
420 max 430ra még feltornásznám magam de többre nem megy majd akkor ha meglesz a La Ferrari talán azzal.. ,)

Azért majd ha elérted az 1% leírhatnád éppen akkor mennyi volt a határ ! ,)

+

"Olyat viszont rendszeresen bekinál hogy 110 aranyért a t5ös kocsi ami amúgy is annyi,+200ezret mellérak.. köszönjük az 10 versenyből összefarmolom 8 perc alat.."

Mármint mit farmolsz össze 8 perc alatt goldot vagy kreditet ???

[ Szerkesztve ]

(#750) Amur válasza Spenike (#749) üzenetére


Amur
addikt

-A 200ezret.persze.
-Majd leírom a határt ha elérem.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  CSR Racing
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.