Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  CSR Racing

Hozzászólások

(#301) kroki84 válasza fery02 (#299) üzenetére


kroki84
tag

Fery02 köszi a segítséget.

- nekem az F12 berlinettával több rp-t ad, mintha pro- ban indítva a Minivel megyek 453-as szorzóval. (F12=153-as szorzó)

(#302) fery02 válasza 1stVikman (#300) üzenetére


fery02
addikt

Üdv és osszad te is a véleményeket, pörögjön a topik! :)

Elnézést, hogy nem írtam, hogy az a váltási technika Pro tuner segéd mellett működik csak!
Nálam már olyan alapvető, hogy anélkül nem megyek egy versenyt sem, hogy el is felejtettem megemlíteni. :)
Én is 7.08x körül szoktam a LaFerrari-val teljesíteni így és nekem is ugyanannyival rosszabb az időeredményem a gumis segéddel, mint nálad.

Tapasztalaim szerint általában azoknál az autóknál hátráltat a gumis segéd, amelyek engedik, hogy nagyon sokadik sebességi fokozatból induljunk és úgy is indulunk velük.

Ahhoz képest, hogy ez a 3. nap a szezonból, elég szép nálad az a 350k RP mennyiség, így tuti nem adnám már top1%-nál alább a helyedben. :)

Szóval hajrá neked is, meg mindenkinek!

kroki84:
Szívesen!

[ Szerkesztve ]

(#303) _stick_


_stick_
őstag

Youtube tele van shift pattern -ekkel, erre a szóra kel rákeresni.
Én csak a bosstól nyert PRO berlinettával megyek, alap szorzó 144%. Mikor tunerrel versenyeztem eddig mindig nyertem is. Viszont jelenleg 300k RP környékén állok és F12-vel kétszer annyi RP-t ad, mint a boost-os minivel. Szóval hiába a 440% a T1-től sokkal többet ad a T5.

(#304) kroki84 válasza _stick_ (#303) üzenetére


kroki84
tag

301000Rp-n vagyok jelenleg. Ha elvesztek 1 versenyt 0,01sec hátránnyal, miért vesz le kb 1900rp-t?

(#305) fery02 válasza _stick_ (#303) üzenetére


fery02
addikt

Mindig csak a Berlinetta-val?
Az úgy borzalmas unalmas lehet! :Y
Én 2 órát játszottam a Mini-vel, de már unom.

Arra meg nagyon kíváncsi vagyok hogyan ad nálad a Berlinetta többet a Mini-nél.
Ha kártyákból húzott RP bónuszoktól eltekintve fix RP-t kapsz a versenyekért, akkor kérlek áruld el, hogy pontosan mennyit! :)

Ha mindig változik, akkor az csak azért van, mert a 300k RP ellenére még mindig jutalmaz RP esővel a játék téged, ha jobban lehagyod az ellenfeleid.

kroki84:
Azért, mert vesztettél (mégha hajszálnyival is) és ezt a játékban elért, nyerésekkel kiérdemelt Tiszteleted bánja.
Magas lóról nagyot lehet esni elv alapján pedig minél több RP-d van, annál jobban büntet a játék vesztésekkor.

[ Szerkesztve ]

(#306) kroki84 válasza fery02 (#305) üzenetére


kroki84
tag

Már csak kevés rp-t ad a berlinetta. Kb 120-140 között.

(#307) _stick_ válasza fery02 (#305) üzenetére


_stick_
őstag

Szvsz a multis versenyeket át kellene alakítani.
Hiába megyek egy fullos, tuningos Minivel, ha berak ellenem egy T2-es autót , tuning nélkül is elver. Oda az RP, meg feleslegesen ment ki a pénz a tuningra. Sztem, ha T1-es autóval megyek csak T1-es autókat kellene ellenem betennie...
Emiatt nem is megyek a Minivel. Berlinettával úgy szedtem össze 1000-1500 RP-t futamonként, hogy a nem PRO-os futamon indultam, és ott ritkábban kapok velem egyszintű ellenfelet, hiába kevesebb az alap RP, annyira lehagyom, hogy azért önmagában kapok ~1000 Rp-t. Persze ez is csak egy darabig működik, mert ahogy nő az én RP-m úgy rak be erősebb ellenfeleket.
Kártyából húzott bónuszok nincsenek benne a fentiekben.

Igen, unalmas a berlinetta, de azzal és tuningal még veretlen vagyok :)
Próbáltam LaFerrarival is,de azzal többször is vesztettem már, mind a PRO-s versenyeken, mind a World Tour-on.

kroki84: csakis azért, hogy játssz még többet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#308) 1stVikman válasza _stick_ (#307) üzenetére


1stVikman
senior tag

Minivel segítségek nélkül akár 13.321-ig le lehet vinni az időt.
Nem az számít, hogy T1 vagy T2, hanem az autó pontszáma. Nekem 3 Minim (Egy RYF edition, a John Cooper Works és egy Pro Cooper S) van, a legnagyobb 348 pontos maxra tuningolva. Simán bead mellé 350-ig T2-es autókat is, akiket még le lehet nyomni.
Váltási séma szerintem csak a perfect start+ perfect shiftekkel jön ki úgy, hogy a 3.-ba váltáskor kell elnyomni a nitrót. A startot 5000RPM körülire kell belőni, ami nekem úgy sikerül, hogy padlózom a gázt, majd a visszaszámlálásnál az 1 körül vagy utána picivel engedem el, és úgy esik vissza a fordulat kb. 5000-re. Kicsit kell gyakorolni, hogy mikor legyen elengedve, de 3-4 single verseny után szerintem meg lehet tanulni. :D
Ettől függetlenül kevesebb RP-t kapok vele, mint T5 autóval.

Mostanában azt csinálja a multi a LaFerrarival, hogy 1-2 versenyre ad magasabb pontot (a plusz %-okkal 600-1100ig), aztán megmakacsolja magát, és mindegy mennyivel nyerek, vagy kit győzök le, elkezdi a fix 100 RP-t adni, ami alap szorzóval (garázsban 76 autó=+176%) csak 276 pont lesz. Mindegy, hogy Pro versenyre vagy World tour-ra megyek, nem számít RP-ben.
- T2 ellen
Időeredmény
Ha jól írtam a kódokat, akkor kattinthatóak a képek.

[ Szerkesztve ]

(#309) fery02 válasza _stick_ (#307) üzenetére


fery02
addikt

A Mini-vel sajnos úgy lehet csak érvényesülni multiban (úgy értve, hogy ne veszítsünk soha sem), ha veszünk pluszban nitró vagy gumi segédet is aranyért (elég a gumisat is, az olcsóbb).
Pro tuner + gumi segéddel 12,97x időket tudok vele menni úgy, hogy perfect-en indulok, azonnal be 2-esbe, 3-asba perfect váltás után azonnal nitró, majd a maradék váltások is perfect-re.

LaFerrari-t meg úgy kezeld, ahogy pár hozzászólással korábban leírtam és nem fogsz vele veszíteni! :)

Úgy veszem am észre, hogy autóváltásoknál eleinte gyengébb ellenfeleket ad be a játék néhány streak erejéig.
Ugye írtam tegnap, hogy 300k RP-ig csak a Mini-t használtam.
Utána 340-350k RP-ig meg csak a LaFerrari-t és ezresével adta az RP-ket legtöbbször.
Ha mindezidáig csak a LaFerrari-t használtam volna, valószínűleg már 300k RP fölött csak fix-en kaptam volna a kevesebb RP-ket.

[ Szerkesztve ]

(#310) kroki84 válasza fery02 (#309) üzenetére


kroki84
tag

Nekem 153%-al a LaFerrari 600-900 között ad, tuningja 713. Ha nyerem a Streaket, akkor amikor felajánlja a bónusz szorzót, nem kell elfogadni, hanem újra kell kezdeni, és így gyengébbek az ellenfelek, jobban le lehet hagyni. Ezt tapasztaltam.

(#311) fery02 válasza kroki84 (#310) üzenetére


fery02
addikt

Abban én is látok valamit, hogy ha mindig újrakezdjük a streak-eket, akkor esetleg tényleg jobban lehet gyűjteni az RP-t.

Viszont 3 ok miatt nem szívesen csinálom azt:
1.Csak egy darabig működik ez a megoldás is. Előbb utóbb (de ismerve a játékot, inkább előbb) úgyis összegyűlik az az össz RP mennyiség, ami után már akkor is csak fixen ad, ha fél pályával hagyjuk le az ellenfelet.
2. Ez azért költségesebb út jóval, mert mindig fizetni kell streak-ek előtt nevezési díjat. Főleg a World Tour nevezési díja húzósabb (oké, engem igazából ez az egész pont végülis nem annyira érint az én 55 millámmal).
3. Jól tudnak jönni azért összességében a streak sorban való nyeréséből adódó RP szorzók is.
Főleg ha kevés tankkal kihúzunk egy full tankot, akkor jó pár versenyt tudunk még tolni akár +100%-os RP bónusszal, ami ugye streak láncban nyerésekből tud összegyűlni.

[ Szerkesztve ]

(#312) kroki84 válasza fery02 (#311) üzenetére


kroki84
tag

Az a baj, hogy nem lehet kiszámítani, mikor melyik módszer a legjobb.

(#313) 1stVikman


1stVikman
senior tag

Ti hogyan csináljátok a benzinezést?
Mert én inkább megveszem 2 aranyért a full tankot streak közben, mintsem bukjam a magas bónusz %-ot meg a nevezési díjat a játékból való kilépéssel és óra tekergetéssel.
Valamelyik nap kb. 3 vagy 4 alkalommal is töltöttem aranyért streak közben, mert maxos volt a bónusz, akkor még dőlt rendesen az RP 3-4 ezresével. :D
Órát eddig 2x próbáltam állítani, lett is fullos benzin, de valahogy macerás.

(#314) razorka777 válasza 1stVikman (#313) üzenetére


razorka777
veterán

Én lenyomok tíz versenyt, majd várok.
Így legalább nem unom meg egyhamar. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#315) kroki84 válasza razorka777 (#314) üzenetére


kroki84
tag

Én is várok, ha kevés az aranyam.

(#316) Amur


Amur
addikt

Agera-t használ valaki? Nem jövök rá a jó váltási technikára.
Neten ezt írják:
Launch full throttle and let it go just before the 2 second mark..shift to 4th gear immediately,it will hang for a second or so then shift and nos to 5th when it hits the green light,the secret is to let it run deep in the red,almost to the last needle point(in 5th).....then in 6th..let it run,no 7th gear..
Lehet én fordítom félre(alap "neten" összeszedett angolom van):
full gáz amíg a 2-esre vált a visszaszámlálás,ott engedem el és rögtön felváltok 4.-ig, várok 1mp-et majd nitro és 5., az itt következő rész nem egyértelmű nekem. Pirosig engedjem 5.-ben és csak úgy váltsak 6.-ba?

Még nem full tuningos de 9,4 alá nem tudok menni(minden tuning 2-es v.3mas),azért bosszantó mert daily battle-ban alap berlinettával 9 alatt mentem..

Multihoz: én mindig azzal a kocsimmal megyek amit a legjobban ismerek, jelenleg egy T4 Corvette ZR1 pro
(konkrétan jobb időt tudok menni vele mint az Agera-val).
A bloggert mindig megveszem, de a streak1-ben senki mást nem bérelek mellé.
Streak2nél jön a pro tuner 58ezerért, nekem még csak 20 kocsim van, legutóbb top 4% sikerült(pont ucsó napokban nem volt időm játszani..)
Corvette ZR1nél nálam a legjobb "pattern": tökéletes indulás után rögtön 2-es,nitro a harmadik közepén, minden váltás perfectre lehetőleg. Nála a tökéletes indulás kulcsnak számít. Ha mégsem sikerült akkor inkább alacsony legyen a fordulat mint tölpörgetett,mert ha füstöl a gumi akkor 2-esből 3masba váltásra sokkal többet kell várni,és bukta van..
Én tolom a classic-ot is, ott a multi rendszere kicsit más, nincs fixen nyert RP, csak a streak-ek végén(vagy ha lebankolod persze), ez egy szempontból jó: bukni nem tudsz RP-t a meglévőből.. viszont nagyon bosszantó ha a streak ucsó versenyét bukod..
(classicnak van külön topicja?)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#317) 1stVikman válasza Amur (#316) üzenetére


1stVikman
senior tag

Kipróbáltam az Agerát a fent említett váltással. (Szerintem elég szar kocsi egyébként, anno örültem, hogy sikerült végigjutnom vele a bossig.)
Bár maxos a kocsi (704 pont), 7.800 volt a legjobb időm.
Indulásnál max gáz és visszaszámlálásnál 2 és 1 között engeded el, hogy perfect start legyen. Aztán fel 4-ig, utána perfect shift vagy kicsit pirosba engedve 5-be, és szintén picit pirosba engedve 6.-ba.
Nagyon nem kell figyelni, hogy pirosba engedd, mert olyan gyorsan kipörgeti magát a motor, hogy törekednél a perfect shftre, de mire rányomsz, már pirosban is van, de pont úgy lesz jó. :D
Youtubon 7.77x-et is tudtak vele menni, így szerintem a 7.8 nem is volt annyira rossz. :-P
[link]

[ Szerkesztve ]

(#318) fery02 válasza 1stVikman (#313) üzenetére


fery02
addikt

Az a baj én sajnálom az aranyat benzinre, viszont megtehetem, hogy annyi időt fordítok összességében a játékra, amennyit szeretnék.
Így én bizony pörgetem az órát, bevállalva a streak nyerési bónusz nullázásokat.
Az órapörgetés nálam már amúgy rutinművelet, pillanatok alatt megvagyok vele és semmi macerát nem érzek vele kapcsolatban. :)

Az olyanok mondjuk engem is nagyon csábítanak, mikor maxosra sikerül tornázni a streak bónuszokat, hogy benyomok aranyért benzint, de aztán mégsem vállalom be (mint mondtam van időm szerencsére játszani).

Majd akkor fogok benzinre költeni, ha meglesz az a maradék 2 db T5-ös autó a gyűjteményemből, amiket csak aranyért tudok megvenni (vagy esetleg a közeljövőben multiban megnyerni).
Aranyra külön nem szándékozok költeni.
Örüljenek, hogy vettem még a kezdetekben egy nagyon alap arany csomagot pár száz forintért, aztán időközben befigyelt még egy extra tank és ez a mostani valentini Ferrari.
Összességében már így is ezreket költöttem egy mobilos játékra (technikai támogatás meg megjegyzem továbbra is elég szegényes, pedig lehet bevételük bőven).

kroki84 :
"Az a baj, hogy nem lehet kiszámítani, mikor melyik módszer a legjobb."
Igaz lehet, de szerintem ez inkább csak olyankor téma, mikor már 300k RP fölött van az ember.
Addig szerintem nem kell vele foglalkozni, csak sorra nyomatni a streakeket egymás után azzal a verdával, amivel a legjobban le tudjuk hagyni az ellenfeleket.

corvette:
Nagyjából jól fordítottad le azt a netes írást, bár annak az illetőnek sem teljesen tökéletes az angolja, ahogy olvasom (bár nekem sincs nyelvvizsgám angolból). :)

A Classics-nak úgy tűnik valóban nincs topikja, de szerintem ide is beférnek a vele kapcsolatos írások, max legelső szó legyen csak annyi az adott hozzászólásban, hogy "Classics", aztán alá mehet a szöveg rendesen. :)

[ Szerkesztve ]

(#319) _stick_


_stick_
őstag

Korábban nyertem egy PRO-s ZR1-et, kifogom próbálni mit tud multiban.

BMW Z4 GTR3-ra van tudtok valami jó váltást? Sajnos egyelőre ez az egyetlen T5-ös PRO autóm, amit nem bosstól nyertem...

(#320) kroki84 válasza _stick_ (#319) üzenetére


kroki84
tag

LaFerrarit multis kártyából ki lehet húzni pro-ként?

(#321) Feri1977


Feri1977
senior tag

..továbbra is küzdök a problémával..a dátum előre és vissza állitgatásával elértem, hogy nem tölt a tank fel egyáltalán, eleve automatikus töltés sincs, piros már napok óta, nem tölt (nem veszek semmit mielött valaki..se aranyat se semmit..!), szóval nincs automatikus töltés se, meg az előre állítással se töltődött fel, ezt sok előre és vissza állítgatás után kezdte el pár napja, most mit tegyek? Mert már Tier 4-nél tartok és elég ideges vagyok..köszönöm nagyon előre is!! :F

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#322) kroki84 válasza Feri1977 (#321) üzenetére


kroki84
tag

Ha előre húzod, minek állítottad utánna vissza? Lehet az a gond.

(#323) 1stVikman válasza kroki84 (#320) üzenetére


1stVikman
senior tag

Én még nem találkoztam vele, de nehézség nélkül lehet elnyerni a Stella-ét, az PRO-s.

@Feri1977
Sajnos csak olyan működő megoldást találtam eddig neten, hogy 2 aranyért fel kell tölteni a tankot.

(#324) Feri1977 válasza kroki84 (#322) üzenetére


Feri1977
senior tag

Azért, mert a telefonom nem a valós időt mutatja érted, milyen már az...nem maradhat úgy XD

+1stVikman: értelek..csak nincs aranyom..már rég feltöltöttem volna..venni meg nem akarok..de kösz..

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#325) _stick_


_stick_
őstag

Én mikor multizok mindig óraátállítással töltöm a tankot.
Mikor befejeztem, vissza a teló beállításaihoz és automatikus óra állítás.
Nyilván a tank akkor kezd el újra töltődni, amikor az előre tekert időponthoz telik el az első 8 perc.

(#326) kroki84 válasza _stick_ (#325) üzenetére


kroki84
tag

Így van.

(#327) 1stVikman válasza Feri1977 (#324) üzenetére


1stVikman
senior tag

Benzin nélkül max úgy tudsz aranyat szerezni, hogy a Race your friends-ben szerzel 2 facebook ismerőst. Darabjáért egy aranyat ad.

(#328) ttt1


ttt1
őstag

Azért pofátlan a gamma.. 570-es alfám van T4-es multiba meg bead T5-ös 705-ös meg 708-as kocsit ellenfélnek, hogy a bánatba verjem meg? Eleve max a 3. hely garantált ...

Csak úgy tudod kiküszöbölni (és úgy is érdemes), hogy visszaállítos az időt jóval elöbrébb, megvesze 2 aranyért a tank refill-t és utána tudsz megint sokat tekergetni..:)

[ Szerkesztve ]

(#329) ttt1 válasza Feri1977 (#324) üzenetére


ttt1
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#330) Amur válasza 1stVikman (#317) üzenetére


Amur
addikt

Nem olyan rossz az az Agera. Kezdek ráérezni!
Nekem jobb időt sikerült(jóval futni) ha kettesben kihúzatom hármasig,majd onnan rögtön 5.-ig váltok,rögtön nitro,és hagyom 6.-ban pörögni,már nem váltok 7.-be.
Upgrade-ra nem költöttem hogy ha mégsem válik be akkor tudjak másik kocsit venni(ahogy elolvastam a hsz-ed hogy gyenge gép, vettem is egy Z4-et),de miután ráéreztem, végigtolom ezzel a T5-öt, sőt lehet multiban is kipróbálom. (karrierben a hard ellenfelek is könnyedén mennek ezzel a váltási technikával)
Egy berlinettát mindenképpen veszek majd, daily battle-ban volt módom kipróbálni, nagyon bejött.

_stick_ : próbáld ki a ZR1-et, jó kis gép az! (nem csak a nick-em miatt mondom :) )
korábbi hsz-ben leírtam a nyerő shifting pattern-t hozzá.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#331) _stick_ válasza ttt1 (#328) üzenetére


_stick_
őstag

Vagy multi helyett előrehaladásra "költöd" a benzint, T5-ös autóknál már nem tud erősebbet adni.

[ Szerkesztve ]

(#332) kroki84 válasza _stick_ (#331) üzenetére


kroki84
tag

Top 2%.

(#333) _stick_ válasza kroki84 (#332) üzenetére


_stick_
őstag

Én 410k RP-vel 1%, de ez a hajrában majd csak talán a 3%-hoz lesz elég.
Olyan 550-600K jó lenne elérni, sztem az elég lesz az 1%-hoz.

(#334) Amur


Amur
addikt

Engem most annyira nem csikol ez az Aston Martin. Inkább csak farmolgatok multiban.
Nem is veszek bloggert, csak pro tunert. A free upgrades kártyák és a pénz érdekel! (T5ös kocsim még nem fullos egyik sem, és lehet végül tényleg nem az Agera marad.. kezd idegesíteni hogy minden upgrade után más technikát kell kitalálni, ami a fejlesztés előtt még tökély volt utána már kuka.
A tire upgrade konkrétan rontott az időmön. Visszaraktam 1-esre és jobb időket futottam.)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#335) kroki84 válasza Amur (#334) üzenetére


kroki84
tag

360K-val 2%. World tour-ban LaFerrarival 900 körül kapok.

[ Szerkesztve ]

(#336) fery02 válasza Amur (#334) üzenetére


fery02
addikt

Ja hát váltási technikát szerintem csak úgy érdemes elkezdeni kikísérletezni, mire már fullosan van tuningolva a járgány, egyébként össze lehet zavarodni.

kroki84:
Onnantól nem igen lehet messze a top 1%, ugyanis vasárnap napközben volt az az RP mennyiség a határ pont.

[ Szerkesztve ]

(#337) kroki84 válasza fery02 (#336) üzenetére


kroki84
tag

Remélem meglesz, de már streak 1 be is nehezeket ad. Laferrarival már csak max 400at ad.

(#338) Amur válasza fery02 (#336) üzenetére


Amur
addikt

Jogos! Várok a full tuning-ig, addig nem bosszantom magam.
Ha multiban a kártyákra és a pénzre megyek akkor mi a nyerő taktika?
Streak befejezése után cancel, nem fogadom el a + x% RP bónuszt,mert akkor nehezebb ellenfeleket is ad, nagyobb az esély hogy nem tudom végigvinni a kövi sorozatot, nekem meg a pénhez és a kártyákhoz az alap.
Bloggerre nem költök,mert nem érdekel ha RP-t vesztek,viszont annyival több pénz marad a streak végén kapott lovéból,pláne ha pár tekercs dollár is kiesik a kártyákból.
Más tipp esetleg?
PRO kocsival megyek a PRO ligában(még nem toltam végig a T5-öt a world tour-hoz)
17ezer is pénz inkább a free-ben tolom.

Ha valakinek infó értékű esetleg, én 193ezer RP-vel vagyok a top10%-ban.
196ezerrel váltott 9%-ra

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#339) fery02 válasza Fehdavee (#293) üzenetére


fery02
addikt

Köszi egyébként, hogy közölted az Evora-s boss végső időeredményét!
Ez nagyon keménynek hangzik, ahhoz képest, hogy én 9,47x (szerintem te 9,272-t akartál írni amúgy :) ) körüli időket tudok csak menni ezzel az autóval (ennél a kocsinál úgy látom nem lehet trükközni nagyon semmit sem technikában, csak igyekezni perfekt-re csinálni mindent), pedig eddig a versenyek végig csak "Challenging" nehézségűek voltak és boldogultam is gond nélkül.

Ehhez képest nem várnám, hogy a legvégső verseny ennyire durva legyen, de majd ha az Astron Martinnal is itt tartok közvetlen a boss előtt, megnézem, hogy 5 arany értékű Mechanic segéddel el tudom-e nyerni mindkettő boss autót.

Alig várom. :)

(#340) kroki84 válasza Amur (#338) üzenetére


kroki84
tag

LaFerrarival nyerhető akár 5-6 streak is, csak minimális előnnyel lehet már nyerni. Van úgy, hogy épphogy.

(#341) Amur válasza kroki84 (#340) üzenetére


Amur
addikt

Még a T5öt sem fejeztem be, pont ugprade-re gyüjtök hogy full-os legyen vmelyik járgány, így LaFerrari még nem játszik nálam.
Jelenleg a PRO Corvette ZR1-el tolom a multit, nagyon ritkán kapok ki vele, annak ellenére hogy csak T5-ös ellenfeleket ad be hozzá. Biztos mert PRO T4-es.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#342) fery02 válasza Amur (#338) üzenetére


fery02
addikt

Minél kockázat mentesebb versenyt játszol, annál kevesebb a jutalom (kevesebb streak végi zsozsó, kevesebb kártyákból kihúzható érték).
Mivel nem tudsz World Tour-t nyomni (nagy kár, ott lehet igazán pénzt kaszálni nyerő autóval), akkor mindenképp a Pro versenyeket ajánlom és itt nem tudom, hogy milyen Pro autóid vannak, de válaszd azt, amelyikkel a legtöbbször szoktál nyerni és ne(!) szakítsd meg a streak-eket (mert ugye újra kell nevezési díjat fizetni utána), hanem ha másképp nem megy, az állandó kötelező Pro Tuner mellé vegyél mondjuk egy órás gumi segédet is 5 aranyért!

Gondolom ezt az utat nem próbáltad még.
Javaslom, hogy próbáld ki legalább egyszer, hogy 1 órán át így játszol és szerintem össze fog azért gyűlni jelentősebb dollár a végére.
Az a lényeg, hogy a Free multi versenyeket hanyagold, az csak az egyszeri játékosoknak van, akiknek semmi komoly céljuk sincs a játékkal vagy csak autót próbálni jelentősebb tét nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#343) kroki84 válasza fery02 (#342) üzenetére


kroki84
tag

Csak tájékoztató jelleggel: world tour multinak hála a laferrarit kb 80 %ban kihúzott ingyen tuninggal tuningoltam.

(#344) Amur válasza fery02 (#342) üzenetére


Amur
addikt

Próbáltam már a Pro versenyt is, de egy idő után nagyon nehéz ellenfeleket adott, azért hanyagoltam.
egy ZR1-esem van T4-es PRO-ban,megy egy Audi R8 V10 FSI (ez utóbbi még nem full tuningos- érdemes feltolni? Jobb lehet mint a Corvette?) T5-ös PRO járgányom még nincs.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#345) kroki84 válasza Amur (#344) üzenetére


kroki84
tag

Én nem tudom. egyik sincs feltuningolva még nekem.

(#346) Amur


Amur
addikt

huuh, azért az Agera-ban is van potenciál! Most toltam egy fél mérföldest, és 293mp/órára ment fel a végére!
Nagyon komolyat húzott féltávtól!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#347) 1stVikman válasza Amur (#344) üzenetére


1stVikman
senior tag

Szia!
Én anno single-ben a T4 és T5-öt csak az R8-as Audikkal toltam ki. Nekem könnyű volt velük váltani (persze ez szubjektív), és elnyerni a bossok kocsiját.
Mondjuk akkor még csak nem is gondoltam rá, hogy neten keresgessek tanácsokat meg váltás mintákat, csupán igyekeztem a perfect start+ shifteket összehozni. :D

(#348) fery02 válasza Amur (#344) üzenetére


fery02
addikt

Ahogy írtam, szerintem próbáld ki legalább egyszer Pro tuner + 1 órás gumi segéd kombóval mondjuk a ZR1-et Pro multiban, szándékos streak újrakezdések nélkül, hogy veszítesz-e úgy vele az alatt az egy óra alatt!

Nem ismerem amúgy a T4-es autókat, nem szoktam őket használni, így összehasonlításom sincs, hogy melyik a jobb, melyiknél.

[ Szerkesztve ]

(#349) Amur válasza fery02 (#348) üzenetére


Amur
addikt

Nyomtam most vagy 4-5 streak-et, elég sokat veszítettem.
Vagy én nem vagyok elég PRO a pro-hoz, vagy a ZR1 ide már kevés. Rááldozok akkor az Audira egy kis upgrade pénzt.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#350) _stick_ válasza Amur (#349) üzenetére


_stick_
őstag

Kevés a ZR1.
Írtam följebb, hogy gyúrd ki magad T5-re, ahol a WT-os bossok PRO verdáját el lehet nyerni.
Kezd az olaszoknál, és a Felixxel, mert a berlinetta nagyon erős. Konkrétan csak tunerral veretlen vagyok PRO versenyeken.
Amúgy meg én úgy játszottam az első 5 boss ellen, hogy megnéztem youtube-on, hogy melyik autóval lehet mechanic segéd nélkül elnyerni a boss autóját és azokat vettem meg. (T4 és T5 -ben is az audikat vettem)

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  CSR Racing
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.