Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  CSR Racing

Hozzászólások

(#951) razorka777 válasza kroki84 (#950) üzenetére


razorka777
veterán

Én is. :)
De még mekkora!

Ezért fekszek rá erre a szezonra jobban, mint az előzőre.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#952) fery02


fery02
addikt

Mindig is furáltam azt a játékban, hogy nem képesek egyes autók indulásnál felemelni az orrukat, mikor ugye a valóságban gyakori az ilyen gyorsulási versenyeken (legalábbis videók és TV alapján).
Azt nem is várom el persze, hogy az alacsonyan fekvő egzotikumok felkapódjanak két kerékre, de az erősebb izomautók igenis csinálják.

Ma vettem észre multiban, hogy a Challenger Drag Pak-ok felkapják magukat indulásnál. :)
Ellenfél játékosokat láttam, saját kezűleg még nem vezettem azt az autót multiplayer-ben, csak single-ben.
Meglepődtem, hogy végre ilyet is látok a játékban.

(#953) Amur válasza fery02 (#952) üzenetére


Amur
addikt

Classicban is emelkedik az eleje a járgányoknak, sőt vissza is sűllyed. Jól néz ki!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#954) fery02


fery02
addikt

Valami nem stimmel nálam a játékkal. :F

Nálatok is csinál olyat a multiplayer, hogy streak nyerés után nem kínálja fel a következőt?
Egyszerűen csak a garázsba tesz, mintha a felkérésre (ami ugye most nincs) nemet nyomnék.
Ez így elég gáz, mert ugye nincs streak bónusz, hanem mindig újra kell nevezni.

Egyébként aki a C7-es Corvette-tel nyomja a multit (ahogy én is), vegye le stage4-re vagy a motort vagy a turbót, mert úgy jobb időt fog futni!

[ Szerkesztve ]

(#955) kroki84 válasza fery02 (#954) üzenetére


kroki84
tag

Nálam nem volt még ilyen.

(#956) fery02 válasza kroki84 (#955) üzenetére


fery02
addikt

Délelőtt még LaFerrari-val menve nekem is normális volt, most az elmúlt időszakban tűnt fel C7-tel játszva.
Először aszittem véletlenül rögtön a mégsére mentem, azért találtam magam a garázsba, de aztán feltűnt, mikor direkt figyeltem rá.

Lehet C7-re allergiás jelenleg a játék, vagy hogy nálam már a játék miatt holnap van és ez ilyen újfajta védekezés az időtekerés ellen (ennek örülnék is amúgy), majd meglátom a későbbiekben megjavul-e, ma már nem játszok.

(#957) kroki84 válasza fery02 (#956) üzenetére


kroki84
tag

Nekem se lett meg Boss X szaros kocsija.Megvert 2 századdal a szemétláda.

(#958) Fehdavee válasza kroki84 (#957) üzenetére


Fehdavee
tag

Hali!
Ennek nem örülök, én azt majdnem 4 tizeddel hagytam ott nem értem ti mit rontottatok el.... Am nekem se a copo se a c7 zo6 nem jön be mert nem lehet vele folyamatosan strekolni mert a copo lassú a zo6 meg kiszámíthatatlan egyszer lefulad máskor csak annyira esik le a forulat amennyire kell nem tetszik marad a jó öreg laferrari :DDD

MI Mix 2

(#959) fery02 válasza Fehdavee (#958) üzenetére


fery02
addikt

S7-tel 4 tizeddel jobbat mentél, azért ez már kellően hihetetlenül hangzik (mikor krokival ugyanolyan időt mentünk és ő is keni a játékot, úgy vettem ki az eddigiekből).
Lassan fogalmazok egy levelet ezeknek, hogy különböző telefonoknál másképpen viselkedik a játék, mert nagyon úgy néz ki.

Nekem LG G2-m van és tükörsimán fut 60 fps-sel. Lehet ez a baja valahol, hogy tükörsimán fut, mittomén valami bug a motorháztető alatt.

---------------------------------------------------

@Yayoh: Mikor fordult elő ez nálad? A mai napon csak vagy már régebben is?
Én pl még csak ma találkoztam ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#960) Yayoh válasza fery02 (#954) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Ez nálam is előfordult már párszor , elég idegesítő..

(#961) kroki84 válasza fery02 (#959) üzenetére


kroki84
tag

Jaja. Ha 4 tizeddel verted, akkor kb 7,0xx időt kellett menned. ferivel meg biztos hogy nem kúrtuk el, mert ugyanúgy váltottunk. Érdekes, hogy ebben a World Tourban az 5 bosS kocsiból csak 2 kocsit tudtam megszerezni, holott azzal a technikával váltok mindíg, ahogyan azok, akik elnyerték.

[ Szerkesztve ]

(#962) Fehdavee válasza fery02 (#959) üzenetére


Fehdavee
tag

Hali!
Sorry az offér 4 századdal menetm jobbat csak elírtam 7.38x et mentem.

MI Mix 2

(#963) Fehdavee válasza kroki84 (#961) üzenetére


Fehdavee
tag

Hali!
Igen a Wt óta én is sokkal nehezebben nyerem el az autókat csak azóta tudom őket elnyerni mióta mechankot ajánlották. Azelőtt régen a nélkül is simán ment amúgy én ennek személy szerint örülök mert így legalább tényleg van kihívás... És tényleg bocsi hogy 4 századot írtam az komoly lett volna kicsit :D Bár a drag pacot azt vagy 2 kocsihosszra otthagytam azt tényleg nem értem hogyan nem lett meg valakinek (kivétel akinek kifagyott a game)....mondjuk nekem is volt már olyan hogy a bossos versenyt elcsesztem ezért is nincs meg sok boss autó. Am nekem is laggmentesen fut LG F6 on .

MI Mix 2

(#964) Fehdavee


Fehdavee
tag

Infó: top1% 385k rp-1100- től van most :C Szerintem kicsit sok rp kell majd most a top 1% hoz a végén főleg hogy még 17 nap van :D Pedig szerintem az Enzo meg se fogja közelíteni a Laferrarit időben...

MI Mix 2

(#965) Yayoh válasza Fehdavee (#964) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Akkor már csak egy 40k-val vagyok lemaradva :D

(#966) kroki84 válasza Yayoh (#965) üzenetére


kroki84
tag

Már 405k.

(#967) fery02 válasza kroki84 (#966) üzenetére


fery02
addikt

... és ez csak emelkedni fog, egészen szezon végéig. :D

(#968) razorka777


razorka777
veterán

Én most 510-nél járok, de két hét pihi.

Most a GTA V jobban leköt. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#969) kroki84 válasza razorka777 (#968) üzenetére


kroki84
tag

Én feltolom 700k-ig, utánna pihenek a végéig. Annyi csak elég lesz.

(#970) Yayoh


Yayoh
aktív tag

Nekem ez a season is ennyi volt , végleg megöltem a telefonomat így egy darabig csr -se lesz :( :U

(#971) fery02 válasza Yayoh (#970) üzenetére


fery02
addikt

Ugye nem a játék volt a bűnös? :U
Elmeséled a részleteket? Egy ilyesmi kis off beleférhet szerintem a topikba, amolyan frissítőként is.

(#972) Fehdavee válasza Amur (#953) üzenetére


Fehdavee
tag

Hali!
Találtam egy technikát a Chargerre: minden maxra tuningolva (620) 5000-6000 közti fordulat fel 3-ba gyorsan nem fullad le soha, utana 50mph-nál fel 4 be 5000 fordulatnál nitró. Ez egy full stabil technika nekem mindig 8.7xx vagy nagyon max 8.800 szóval sok sikert ha neked van jobb technikád kérlek oszd meg :D

MI Mix 2

(#973) Yayoh válasza fery02 (#971) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Nem nem a játék miatt.Kb féléve leejtettem és nagyon összetört az üveg a kijelzõn én meg megpróbáltam magam kicserélni mert már potyogtak ki a darabok , de az lcd is sikeresen elrepedt..

(#974) Amur válasza Fehdavee (#972) üzenetére


Amur
addikt

Én is így váltok egy ideje. Tesztelgettem hogy bírja-e a felváltást háromig, bírta.
Ott kivárok amíg el kezd nőni a fordulat és akkor lövöm el a nitrót,és váltok rögtön 4-be.
Így a 8,69-8,74 közötti idő garantált.

Lassan felhúzom az Alfa Romeo Stradale-t amit az ucsó évadban nyertem.
Próbálgatom már(egy upgrade hiányzik csak). Pörgös hatsebességes járgány.
Érdemes lesz foglalkozni vele!

első 500-ban vagyok 172ezer RP-vel. (classic, mielőtt felsziszen aki nem figyeli hogy azt tolom mostanában :) )

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#975) Fehdavee válasza Amur (#974) üzenetére


Fehdavee
tag

Hali!
Pontosabban le tudnád írni hogy hogyan is csinálod ezt? full tuningon van? , mert ha én úgy csinálom ahogy leírtad nagyon rossz időket futok.... Előre is köszi!

MI Mix 2

(#976) Amur válasza Fehdavee (#975) üzenetére


Amur
addikt

Full tuning.
pro tuner segéd, multiban:
perfect start, fel háromig. Ahogy a fordulatszámmérő megindul felfelé nitro, majd perfect váltás 4-be.
Nekem így jönnek a legjobb idők.
Tartom magam az első 500ban! :)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#977) Fehdavee válasza Amur (#976) üzenetére


Fehdavee
tag

Hali!
Jah értem én segéd nélkül tolom....én csak 1500-2000. hely között mozgok "sajnos" nekem nem műkszik az óra tekergetés. Bar az durva hogy te mindig veszel segédet mert elég drága ebben a gémben hogyan tudod fedezni a költségeit?
Amúgy csr racingben már a 95 autóm fullra is van tuningolva és meg is szereztem minden egyes csillagot :D szóval most a játékot sikerült fullra kiakasztani :K

MI Mix 2

(#978) cat1


cat1
csendes tag

Sziasztok,

Classic: Charger-t 622-re tuningolva használom,(karburátor:4, kipufogó:3). Multiban pro tunerrel, perfect start, majd felpakolni egyből négybe és rá a nitro, 8,7 alatt lesz az idő, még az extreme is simán verhető. Ha a start sikerült utána már a tied, mert a többit nem lehet elrontani :DD Végigtolom mindig a három részt(bronz, ezüst, arany), mert ott jól adja az aranyat, majd kezdem elölről. Bronzban az első 1-2 verseny megy segéd nélkül is, utána már jó ha van. Pénz van rá dögivel, karrierben a GT40 a tuti nekem, igaz megvettem a 300 érmés bónuszt rá anno, ha csak simán nyerek és az mindig megy, akkor 20ezer/verseny.

Az előző szezon vége előtt le akartam törölni, mert csak 9 aranyam volt, de a Charger-t így használva mára már 1300 aranyam van, és a héten nem nagyon multiztam, mert a Z-m hangszórója beadta az unalmast és repült szervízbe, ami van helyette azzal meg nem tudok időt állítgatni, mert gyenguska ahhoz. :) , vagyis tudok, de mindig újraindul a játék. Jelenleg 411455 RP van, az előzőben 780 ezer volt.

A Ferrari 330 P4 remélem azért került ki a játékból, mert a kövi szezonban az lesz a megszerezhető, mire meg tudtam volna venni akciósan, eltűnt.

Racing: Az International-t csak akkor engedi, ha megvan mind a 4 bigboss kocsi( LaFerrari, P1, Veyron, S7)?

Az S7 nem sikerült elsőre, most vadászom a payback-ben és keresem a jó technikát hozzá, míg a 3 csillag nem lesz meg vele, addig felejtős.

[ Szerkesztve ]

(#979) cat1


cat1
csendes tag

Ránéztem az S7-re, mi a jó, de...nekem úgy nem jó. ahogy a jutyukon van :D ez már inkább csiszolható: start után egyből nitró+kettes utána perfect végig, a gyengus telón megy már 7,7 is, és itt van nem kevés fáziskésés, van remény, van remény:R

(#980) Fehdavee válasza cat1 (#979) üzenetére


Fehdavee
tag

Hali!
Fentebb írtam hogy lett meg nekem az s7. Am az international az csak majd egy pachbe jön ki mint a többi szerintem. A charger meg full tuningon is ugyan olyan időket meg segéddel talán még jobbat is. Nekem tegnap segéd nélkül sikerült az arany multi szóval segéd se kötelező :D Bár eddig nem sikerült mindig lehagyott a végén valaki egy picivel de segéddel eddig soha senki. A 300 aranyas cuccot meg én is megveszem a chargerre ha lesz annyim.
Én annyit kérdeznék még hogy neked mennyi a single állása mert én hiába toltam végig a t1 et minden mellék küldivel akkor se nőtt az rp% nem értem miért....Annyit ír az rp boost infónál hogy career progression-5 Bosses Beaten +25% ,de ez akkor nem fog soha fentebbmenni hiába csinálom meg a mellék küldiket? Már lassan a t2 is kész lesz fullra.

MI Mix 2

(#981) Yayoh válasza Fehdavee (#977) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Az kemény , inkább bele se gondolok mennyit játszhattál vele..Nekem csak 46 autóm van úgy hogy régóta játszom , igaz most egy fél évig kihagytam és most kezdtem el megint. :)

(#982) Amur válasza Fehdavee (#980) üzenetére


Amur
addikt

Nekem sem sikerült jobb időt menni a 622-es és 4.váltásig technikával, viszont azt figyeltem meg hogy tényleg igaz : a gold ligában az extreme ellenfeleket is le tudtam nyomni így!
Méghozzá most volt egy olyan streak-em ahol a goldban 3 db extreme ellenfelet is beadott(már a második után is úgy voltam vele hogy többet biztos nem ad..)
Az egyiket úgy hogy 8,72-es időt mentem(ami minden csak nem jó) még a perfect start sem sikerült.
Ezzel azt akarom mondani hogy lehet rosszabb időket fut így mint a 620-as full tuning melett 3masig váltva iduláskor, de a játék verhetőbb ellenfeleket ad be.
Sokadik streak-et toltam végig(bronze-silver-gold), és sokszor már a második után olyan szivatós ellenfeleket ad be goldba hogy egy idő után csak silverig nyomom, mert úgy is kikapok, de most nem!
Sorra lehet így tolni a goldokat is. (most pl. kaptam 25+15 goldot a végén meg egy képet a Ford GT40ből-már a 6.szelet)
Nekem még a Roadrunnerre lett megvéve a 300 goldos festés, és 20ezer jön vele.
ha kezd fogyni a pénz futok vele 5-6 versenyt carrierben, és megint van miből pro tunert venni.
A bronze-ot végignyomom segéd nélkül, esetleg ha már 3.-4. streak akkor oda is berakom, de nekem sem gond megkeresni az árát!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#983) cat1 válasza Fehdavee (#980) üzenetére


cat1
csendes tag

Nekem is csak 25% van ott, lehet az a max ott, de az aranyat is letolva már szép RP mennyiség jön össze:)

(#984) cat1 válasza Amur (#982) üzenetére


cat1
csendes tag

Örülök, hogy kipróbáltad! Igazad van amúgy, nem kell a perfect start sem hozzá, és sztem ez a legegyszerűbb technika, mindent ellőni az elején és csak várni kell a sült galambot :)

Azért veszem meg már a bronzban is a segédet, mert nekem hektikusan vált a Charger anélkül, vagy a 2-3 megy egyszerre, vagy a 3-4, és eleinte buktam sokat így, az a kevés zsé pedig megtérül a gold végén.

(#985) Spenike


Spenike
tag

CSR-ben most léptem reggel át az 1%-ot akkor 471k volt 1700.

(#986) kroki84 válasza Spenike (#985) üzenetére


kroki84
tag

Akkor még hanyagolhatom a játékot, mert egy ideig tuti az 1%-ba maradok.

(#987) Spenike válasza kroki84 (#986) üzenetére


Spenike
tag

Jah hát lol :Y Mennyi időt toltad a 700k ig ? félnapig csak azzal toltad :C :C :C ?

(#988) kroki84 válasza Spenike (#987) üzenetére


kroki84
tag

540k rp-van csak. És minden 3. nap játszok csak a munkahelyemen.

(#989) fery02


fery02
addikt

Eléggé meg tudja nyomni most magát a ranglistán, aki a mostani szezon közepi RP boost napokon minél többet tud játszani.
Egész jól esik LaFerrarival átlag 500 RP-ket szerezni a versenyeken. Viszont valamikor holnap véget ér a móka.
Top1 %-hoz 500k RP mennyiség nem elég jelenleg, ma este meg fogom tudni írni pontosan hol van a határ, most töltőn van még a telefon egyelőre.
Szerintem aki biztosra akar menni, 700k RP mennyiség alatt ne végezzen majd szezon végén!

[ Szerkesztve ]

(#990) Spenike válasza fery02 (#989) üzenetére


Spenike
tag

Hali
Érdekelne majd akkor hogy hol az % határ :)
+ Szemétségnek tartom ezt a + időt a többi szezonhoz képest meg még ugye ezzel a +200% is csak feljebb tolják a határokat többet keljen mindenkinek tolnia :(
522k val nem voltam még az 1%ban ...

(#991) razorka777 válasza Spenike (#990) üzenetére


razorka777
veterán

560k, és még csak 2%. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#992) fery02 válasza Spenike (#990) üzenetére


fery02
addikt

Elnézést, időközben valahogyan tökre megfeledkeztem a topikról. :/

Szóval tegnap este fele léptem át a top1%-ba 550k-val, ami úgy tűnik jelenleg már nem elég.
Én ma du 1-re feltornáztam magam 726k-ig, az már remélem csak elég lesz kb.

(#993) Yayoh válasza fery02 (#992) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Egy versenyért átlagosan mennyi RP-t kapsz? Mert én 300 körül most a bónusz nélkül , de így lehetetlenségnek tartom az ilyen 600-700k-kat elérni , ahhoz egész nap ezt kéne nyomnom , én meg kb 10 verseny után megunom :F

Amúgy 450k-val vagyok top 3%-ban , már csak az a célem hogy kapjak kocsit , nem kell pro:P

[ Szerkesztve ]

(#994) fery02 válasza Yayoh (#993) üzenetére


fery02
addikt

Alap szorzóm 92 kocsival a garázsban 192%, ami így alapon Pro vagy World Tour multit játszva 292 RP-t ad a versenyeken.
Erre ment rá az előző pár napos RP boost plusz 200 %-ja, ami így versenyenként ugye 492 RP-re jött ki és erre ugye még rá tudtak menni streak bónuszok és kártyákból kihúzott plusz RP százalék növelők.

Össz-vissz az elmúlt 2 napban 4 órámat rabolta el a játék, amit végig LaFerrari-val nyomattam, kb 35x000 RP-ről kezdhettem és így jött össze végül 726k RP mennyiség.

(#995) Fehdavee válasza fery02 (#994) üzenetére


Fehdavee
tag

Hali!
Érdekes 4 óra alatt majdnem 400k rp :C
Nem tudom te hogy hoztad össze , de ha átlagosan 650 rp kaptál egy versenyen ami talán túl sok is , akkor is csak 180-200k közötti rp jöhet össze 4 óra alatt :B
Szóval annyira élvezted a farmolást hogy gyorsan elszállt az idő vagy a te telód felgyorsítja az időt :P
Úgy számoltam hogy nekem kb 5 perc egy streak ami 650*6=3900rp ad egy órába így 12 streak fér bele 12*3900=46800 és 4 óra alatt pedig akkor kb 187200rp-t lehetett farmolni. Ha viszon úgy értetted hogy mind a két nap 4-4 órát farmoltál akkor pontosan kijön :D szóval valszeg így volt csak rosszul fogalmaztál ;)
Én ma toltam egy pár streakot így most 655k rp van top 1% de még a 620k is top egy volt mikor elkezdtem.

[ Szerkesztve ]

MI Mix 2

(#996) Spenike válasza Fehdavee (#995) üzenetére


Spenike
tag

Hali
Pont ugyan ezen elmélkedtem én is :P
Hogy a francba tudott 4 óra alatt ennyit összehozni ,)

540knál járok top 2% kecseg ez a játék is már hogy ennyi időt kellene rááldozni ! én nem fogok úgy hogy marad a top +3%ban meg maradás.....

[ Szerkesztve ]

(#997) Amur


Amur
addikt

Egy keveset toltam az rp bónusz miatt, így 2x játszottam összesen ebben az idényben és 7%-ban vagyok.
Egy kis aranyat besöprök és kész.
Viszont a classicban elöszőr top1000-ben leszek, ami itt azt jelenti hogy a nyeremény nem csak egy plusz festés hanem full tuninggal kapom meg a járgányt!(plusz lové,plusz arany)
Mondjuk még 10 nap(itt alapból hosszú az idény).

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#998) fery02 válasza Fehdavee (#995) üzenetére


fery02
addikt

Hali!

LaFerrari-val játszottam és azzal menve nálam 5 percbe belefér 8 verseny, ha közben nem kell órát tekernem, de sokszor szűkösen még úgy is.
Persze ha 5 perc alatt két streak végi animáció, kártyahúzás, stb jön össze, olyankor mindenképpen 7 verseny lehetőség a maximum.
Most nem fogok én is utánaszámolgatni, van egyéb dolgon is, meg az is lehet rosszul emlékszem és nem pontosan 350k-ról kezdtem, de 400k alatt volt az biztos.
Az egésszel azt akartam csak szemléltetni, hogy durván felküldhette magát azokon a napokon a ranglistán bárki, akinek volt ideje akkor játszani. :)

Más: Nem pár hete volt szintén Corvette C7-es RP Boost? Fő a változatosság. :)
BMW-s RP Boost-okat adhatnának, olyanra nem is emlékszem még pl, hogy lett volna bármikor is.

[ Szerkesztve ]

(#999) kroki84 válasza fery02 (#998) üzenetére


kroki84
tag

Tájékoztató jelleggel: 600k Rp-nél van az 1% határa.
Más: nem akarom ferit védeni, de simán meg lehet csinálni, ahogy ő csinálta. én is szoktam úgy, ha nagyon le vagyok maradva.

(#1000) Fehdavee


Fehdavee
tag

Helló!
én sem akartam senkit támadni amúgy.... csak gyors utánaszámoltam és sehogy nem jött ki. De gondoltam hogy a G2 jóval gyorsabb mint az én telóm.... Am igen az nekem is feltünt hogy c7 már megint annyira sz@ar ráadásul azzal multizni hogy csak gratulálni tudok nekik :(((
A BMW az lehetne annó annyira szerettem a z4 gt3 at most meg nemrég meg is lett pro verzióba nagyon szép :)
Egy kis classik: Am a top 1000 be nem csak a loved autót kapod meg? Mert akkor az nem full tuningos csak van rajta pár tuning. Amit eddig én vettem loved car az nem volt fullos. De a multiba ha fullosat kapunk akkor lehet még és is megküzdenék érte "csak" 900 hely kell :D

MI Mix 2

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  CSR Racing
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.