Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  CSR Racing

Hozzászólások

(#901) razorka777 válasza Fehdavee (#900) üzenetére


razorka777
veterán

WTF? :Y

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#902) Fehdavee válasza Amur (#892) üzenetére


Fehdavee
tag

Hali!
Én is leszedtem kedvet hoztál hozzá :D Hát ebbe kicsit nehezebb a multi igaz még csak 9 autóm van és a legjobb egy road runner de itt nem csak nyerek mint racingben kicsit szokatlan :C
Nem tudom neked milyen autód van?
Nekem az idő tekerés itt nem is működik.....hiába állítom indítom újra a gémet vagy nem észre se veszi hogy állítottam akármennyit is állítok oda vissza. És nem is tudom ott folytatni a streakot újra kell kezdenem mint racingben. De amúgy itt mennyi rp kell a kocsihoz össze lehet szedni milyen autó a multi király? Kicsit sok a kérdés tudom bocsi XD :))

MI Mix 2

(#903) Fehdavee válasza razorka777 (#901) üzenetére


Fehdavee
tag

Nah látod én is ezt mondtam mikor láttam :DD de ezt hogyan csalta be?

MI Mix 2

(#904) uisz válasza Fehdavee (#900) üzenetére


uisz
csendes tag

Hali! Én meg ezzel . :) Hogy lehet ennyi Rp pont valakinek nem értem ? :( Én csütörtök délután ota játszom és itt tartok eleinte még 4000 rp pontot is adott de most már csak 220 Rp pontokat dobál és igy nehéz lesz elérni azt hogy a top 1 ben maradjon az ember ....

[ Szerkesztve ]

(#905) razorka777 válasza uisz (#904) üzenetére


razorka777
veterán

Én például biztos vagyok benne, hogy vannak cheaterek a játékban.
Lás fentebb a drag pakkot. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#906) Fehdavee válasza uisz (#904) üzenetére


Fehdavee
tag

Hali!
Ezek minig csapatok akik 24 órás segéddel tolják egész nap de hogy mi értelme azt nem tudom :B
Bár lehet csak csalnak de nem is izgat amíg simán be tudok jutni top1% ba addig nem zavar....

MI Mix 2

(#907) fery02 válasza Fehdavee (#906) üzenetére


fery02
addikt

Nagyon érdekelne engem is a miértje, mert milliónyi hasznosabb elfoglaltságot tud magának találni az ember. :D
Ez meg ráadásul unalmas is. Érdekes csapat az ilyen.

(#908) kroki84 válasza fery02 (#907) üzenetére


kroki84
tag

380k rp-től van Top1%. Csak akkor játszok már, ha dolgozok, így kicsit visszaestem. De már megint 1%-ba vagyok.

(#909) Amur válasza Fehdavee (#902) üzenetére


Amur
addikt

Szia!
Akkor classichoz még pár dolog:
Nekem T5ből a plymouth Roadrunner van. Szinte verhetetlen.Egyetlen kocsi szorít meg nagyon az pedig a Dodge Charger R/T Hemi, úgyhogy nemsokára feltuningolok egy olyat is.
A Roadrunnerhez: segéddel 1nél engeded fel a gázt, rögtön válthatsz 3ba,perfect 4-be.
Segéd nélkül 2ig váltasz.
Itt 8,7 alatti időt ritkán sikerült mennem, de ezek oldtimer kocsik.
Multiban nincs végtelen streak. Bronze után beadja két kártyáért a silvert,ha végigtolod 2 kártyáért a goldot, ott viszont mindenképpen vége van, kapsz három brutálisan jó kártyát(van persze hogy nulla, de folyamat dobálta nekem hétvégén a +100%RP-ket 20percre)
Gold után mindenképpen újra kell kezdened a streak-et bronze-tól(hacsak nem vásárolsz aranyért silver vagy gold streak lehetőséget. Ezt a gold megnyerése után kinálja fel).
Multiban ha meglátod a mistery racert azt mindenképpen nyomd le mert kapsz egy ingyen kártyát rögtön!
(nem szokott nehezet beadni ellenfélnek ilyenkor)
Időtekerés nekem müködik rendesen.(ha csak annyi volt a gondod hogy streak nem folytatható azt leírtam miért, de a benzint adnia kell ha tekered)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#910) kroki84 válasza Amur (#909) üzenetére


kroki84
tag

T3 Corvette Stingray-hez valaki tud váltási technikát? + Koenigsegg CCX-hez?

(#911) Fehdavee válasza Amur (#909) üzenetére


Fehdavee
tag

Hali!
Nekem is road runnerem van de nekem segéd nélkül olyan 9.0xx körüli idők sikerülnek 2 be váltok és majd 3 tól nitró neked hogy sikerül 8.7 es idő? Egy chargert én is tuningolok már. Am nekem teljesen nem tölti a benzint a cucc hiába állítom az időt semmi..... Bár mind1 is a racingbe se töltöm így soha...

MI Mix 2

(#912) 1stVikman válasza kroki84 (#910) üzenetére


1stVikman
senior tag

Szia, Stingray-hez: [link] ;)

(#913) Amur válasza Fehdavee (#911) üzenetére


Amur
addikt

8.7 csak segéddel.(pro tuner)
segéd nélkül 8.85-9,00 között.
kettő, 3 után nitro, én is így tolom. Rá kell érezni a ritmusára. Nagyon rövid idők vannak a váltások között.
Ha az indulás és a két ucsó voltás is perfect akkor nem lehetsz 9,00 felett!

Most nézem, félreérthető volt az elöző hsz, nem úgy értettem hogy segéd nélkül 8.7-es időknél nem sikerül jobb, hanem hogy a classicban általában! :)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#914) kroki84 válasza 1stVikman (#912) üzenetére


kroki84
tag

Kössz a linket. Működik a technika.

(#915) Fehdavee válasza Amur (#913) üzenetére


Fehdavee
tag

Szia!
Aham így már értem köszi! De nekem akkor sem sikerül 9 alá menni segéd nélkül....majd próbálgatom.
Am mennyi a határ a 3500 hoz?

MI Mix 2

(#916) Amur válasza Fehdavee (#915) üzenetére


Amur
addikt

Nem tudom én 197ezerrel vagyok 2199.

Dodge Hemi-t kell tuningolni, utánaolvasgattam fórumokon. Mindenhol a legjobb T5-ösnek tartják Classicban.
Azt írják segéd nélkül tudja a 8,7-et!
Megyek is pénzt farmolni és felhúzom gyorsan!

Más: beadta -75%ra a Ferrari 330-ast.(goldosok közzül a legdrágább és legjobb T5ös kocsi).
Mondom OK rászánom az 1100ft-ot a gold packra ami 550-et ad( 130 goldom volt és 650 volt az akciós ár).
Elindul a tranzakció, és lefagy a játék..mondom hátha csak belassult vártam, aztán fél óra múlva kilöttem.
A játék újraindítása után persze nem emlékezett semmire, nem vette meg sem az aranyat, sem a kocsit.
Írtam a supportnak. Azt írták ismerik a problémát, kövi patch-ben javítják.
Mondom ok akkor valahogy oldják meg hogy újra -75%-on megkapjak a kocsit.
Erre az volt a válasz hogy ezt nem tudják megoldani legyek türelemmel, beadja azt még..
Vicces mert akkor meg nem biztos hogy rászánom majd! Gondolom nem olyan nagy pénz az én ezresem hogy mókoljanak pár kóddal és csak nekem beállítsák -75%-ra az árat..
Viszont a support 15percen belül reagált, csak éppen megoldani nem tudták..
1 jó és 1 rossz pont.Egyik szemem sír,másik meg üveg..

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#917) Fehdavee válasza Amur (#916) üzenetére


Fehdavee
tag

Hali!
Köszi az infókat akkor farmolok a charger tuningra gondolom a hemi alatt arra gondoltál :D 3500. hely már esélytelen..

[ Szerkesztve ]

MI Mix 2

(#918) Amur válasza Fehdavee (#917) üzenetére


Amur
addikt

jaja dodge charger R/T hemi

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#919) Amur válasza Fehdavee (#917) üzenetére


Amur
addikt

Classicról beszélek
Durva lesz ez a dodge charger R/T hemi!
Még csak a nitro, gumi, váltó van fullra tuningolva, a többi ilyen 2-3mas szinten, és máris 621-es.
A Roadrunner fullra tuningolva 620-as.
Csodálkoztam is Multiban hogy néha beadott 622 és 624eseket is, azt hittem 620 a max..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#920) fery02


fery02
addikt

Sajnos ezzel a COPO-val az alapvető Pro Tuner mellé kell még venni pluszba Gumi segédet is, másképp csak a haját tépi az ember.
A top 1% határa most nagyjából 440k RP körül lehet tapasztalataim szerint.

Csigáztok amúgy a Classics-al nagyon. :)
Igazából a veterán kocsik jobban is érdekelnének, de két ilyen időrabló játék nem fér meg egymás mellett.
Legjobban annak örülnék, ha gondolnának egyet és befejeznék a sima CSR játék frissítgetését/tartalommal bővítését, mert akkor kezdenék is bele nyugodtan a Classics-ba, de természetesen elég nagy hülyeség lenne a fejlesztőknek veszni hagyni bármelyik pénzes zsák játékot is.

[ Szerkesztve ]

(#921) Amur válasza Amur (#919) üzenetére


Amur
addikt

Nos a Dodge Charge Hemit úgy lehet "kimaxolni" hogy a nitrot 4-esre visszaállítom, akkor kapásból 624-es lesz 622helyett.
Valamint a karburátort ha 4 vagy 5.szintre állítom akkor visszaveszi megint 622-re, így azt is érdemes 3mas szinten hagyni.
Időben nem láttam különbséget, segítség nélkül nekem 8,8 volt a legjobb, de átlagban inkább 8,9
pro tunerrel még nem toltam, kiváncsi vagyok.
Abban lehet különbség hogy szinte egyáltalán nem pörög ki a kerék kisebb nitro és karburátor kombónál.
A végén olyat húz.... király kis gép!
Segítség nélkül tettem egy multi próbát. Hardos ellenfelek mentek lazán, egy extreme-et is beadott, az hajszállal vert meg.
Váltás: szokásos perfect start(1-es feltünik mehet az első váltás). a következő két váltás mehet egyszerre, közben ellőve a nitro. Neten nem néztem, érzi ezt az ember mert ha már annyira közel van a két váltás egymáshoz,úgy sem lehet perfectre, olyankor jobb egyszerre letudni.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#922) Amur


Amur
addikt

Új frissités jött ki a Classichoz!
A ferrari brand után az Alfa Romeók jönnek.(nem véletlen a season alfája sem)
Ezekből lesz most a featured car.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#923) Amur


Amur
addikt

Classic a téma még mindig:
Na itt a maxos megoldás! 626-os performance index a dodge charge hemire:

Lényeg: minden maxos, kivéve a carburator az 3mas ill. az exhaust 2-es! :)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#924) Amur válasza Amur (#923) üzenetére


Amur
addikt

Ez a 626 nagyon jól hangzik, csak multiban nem az igazi, mert ugye ehhez válogatja az ellenfeleket..
Rendszersen bead extreme-et, ha full max tuninggal megyek akkor meg max hard, és azt meg simán lenyomom. Rekordidőt futni átpakolja az ember a tuningbeállításokat, de multizni nem ajánlott! :DDD

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#925) kroki84 válasza Amur (#924) üzenetére


kroki84
tag

457k rp a top 1% Határa. 23xx hely. Mióta 2 naponta játszok, mindíg visszaesek top2%-ba. :D

(#926) Fehdavee válasza Amur (#924) üzenetére


Fehdavee
tag

Köszönöm a sok hasznos infót :D

MI Mix 2

(#927) 1stVikman válasza kroki84 (#925) üzenetére


1stVikman
senior tag

Nekem annyira nincs kedvem mostanában játszani, hogy csak a top 5%-ban vagyok ~334K RP-vel. :D
Ma toltam egy órát, 35 ezer RP jött össze.
Szerintem ha bejutok a top 3%-ba és megnyerem az autót. akkor még azt a boss-t, meg a főgórét lenyomom, és szüneteltetem kicsit a játékot.

(#928) kroki84 válasza 1stVikman (#927) üzenetére


kroki84
tag

Nekem se sok kedvem van hozzá. Azért játszok már csak akkor, ha dolgozok. Az órát is már 3 órával tekerem, hogy hamarabb letudjam a kimaradt napot.

(#929) kroki84 válasza kroki84 (#928) üzenetére


kroki84
tag

513k-tól 1%.

(#930) kroki84 válasza kroki84 (#929) üzenetére


kroki84
tag

Enzo Ferrari :D

(#931) Yayoh válasza kroki84 (#930) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Kíváncsi leszek hogy gyorsabb lesz-e mint a Laferrari .. :)

Amúgy ez utólag is megvásárolható lesz mint a World Tournál nem tudjátok ? Mert ha nem akkor beásom magam a Top 1-be :D

[ Szerkesztve ]

(#932) Fehdavee


Fehdavee
tag

Hali!
Meglett machanical a boss autója: perfect start fel 4-be utána nitró és perfect végig

MI Mix 2

(#933) kroki84 válasza Fehdavee (#932) üzenetére


kroki84
tag

Nekem lefagyott a teló közben, így elúszott a verseny.

(#934) Fehdavee válasza kroki84 (#933) üzenetére


Fehdavee
tag

Az nem jó :( A boss autója valszeg nem lesz meg mert perfect starton csak 1 be lehet indulni ....

MI Mix 2

(#935) Fehdavee válasza Fehdavee (#934) üzenetére


Fehdavee
tag

Hali!
Mégis csak meglett Boss x autója: mechanic perfect start fel 2 be utána nitró és végig perfect:D Így már 95 autóm van :DDD
Nah jöhet a Enzo :))

MI Mix 2

(#936) fery02 válasza Yayoh (#931) üzenetére


fery02
addikt

Várj egy picit!

... Utólag is megvásárolható lesz. :)

---------------------------------------

@Fehdavee: Köszi az infókat!
Kíváncsi vagyok mikor foglak kocsimennyiségben leelőzni. :)
Ma nap végére 4 plusz kocsit szerezhetek (két mellék boss kocsi, egy S7, meg ennek a fő boss-tól nyerhető változata), de mindezekkel együtt is csak 92 kocsim lesz még "csak".

[ Szerkesztve ]

(#937) Yayoh válasza fery02 (#936) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Lottó számokat nem tudod ? ;]

(#938) fery02 válasza Yayoh (#937) üzenetére


fery02
addikt

Ahhoz upgrade-elnem kéne a jósgömböt...
Amihez viszont nincs jelenleg elegendő money, szóval megyek és nyomok hozzá pár versenyt. :)

(#939) kroki84 válasza fery02 (#938) üzenetére


kroki84
tag

93 kocsim van.

(#940) fery02 válasza Fehdavee (#932) üzenetére


fery02
addikt

Neked a Challenger Drag Pak hogyan bírja perfect start után 4-be a váltást? Harmadikba még oké, de utána köv. váltásnál beesik a fordulat (picit várok 3. után úgy viszont ok).
Vagy esetleg ezt úgy írod, hogy Mechanic segéddel engedi és anélkül meg nem?

Más: Megfogadtam, hogyha Payback-en mégegyszer a Huayra-s Luca áll ki ellenem, akkor mindenféle előkészület nélkül csak lenyomom a versenyt, mert nemhogy a kocsinyerős versenyen, de az azt megelőző versenyen is szarrá ver.
Ez a videó lett volna most legutóbb az alapom és úgy ott hagyott, hogy csak pislogtam...

(#941) fery02


fery02
addikt

[DURCI]
Nem tudom ti mit csináltok és hogyan, de itt szerintem már a játék készülék szerint is különböztet (másra már nem tudok gondolni), mert ez már nem az első alkalom nálam, hogy ugyanúgy csinálok mindent, mint ahogy más és én mégis vesztek, míg más azzal a technikával nyer.

Nem lett meg a Boss X kocsija. Ő 7.421-et ment, én 7.448-at.
Ugyanígy a Mopar Challenger sem lett meg. Az ellen 7.707-et ment, én 7.715-öt.
Mindkét esetben használtam Mechanic-ot.
Nagyon érdekelne most, hogy nálatok milyen időket ment ez a két köcsög.

De legalább a COPO boss kocsi meglett. Így lett most 91 kocsi.
Ez meg egy idegesítő szar játék.
[/DURCI]

[ Szerkesztve ]

(#942) kroki84 válasza fery02 (#941) üzenetére


kroki84
tag

Nálam is így van. Sok youtube-os videóban bemutatott technika nállam sem működik. Főleg a 3 csillagos RYF versenyek.

(#943) Fehdavee válasza fery02 (#941) üzenetére


Fehdavee
tag

Hali!
Pontosan ezeket az időket mente az én bossom is. A drag pac nagyon ottmaradt a másik csak egy picit :D A technikát már írtam... :F

MI Mix 2

(#944) fery02 válasza Fehdavee (#943) üzenetére


fery02
addikt

Hali!

Én a Drag Pak-al úgy csináltam, hogy perfect start után 4-be pakoltam, viszont 3-4 között lőttem el a nitrót, mert úgy véletlenül sem esett le a fordulat. Lehet mechanik segéddel elég lett volna 4-be váltás után nitrózni, nem kockáztattam meg (pedig utólag belegondolva lett volna rá lehetőségem, mert 5 mechanic van 4 boss versenyre).

Na mindegy, rohadjon meg a játék továbbra is. Vagy engem nem szeret vagy a telefonomat.

[ Szerkesztve ]

(#945) kroki84 válasza fery02 (#944) üzenetére


kroki84
tag

F@sz a játék.

(#946) rgaby


rgaby
tag

Nagyon nehéz lesz az 1%. 278e és csak 5%.

(#947) razorka777 válasza rgaby (#946) üzenetére


razorka777
veterán

Most vagyok 362k-nál ami jelenleg 1%, de mivel kitolták 20 napra a szezont, biztos jóval több kell, mint előtte. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#948) Amur


Amur
addikt

Tetszik az Enzo, megpróbálok majd kétfelé szakadni, de ez a kicsike is kell!!

Mondjuk a Classicban napi egy óra játékkal top1000ben vagyok(kb. sima CSR top1%-ának felel meg, most pl. 426.vagyok 67ezer RP-vel, igaz kicsit más a multi rendszer, itt nincsenek "végtelen" streak-ek, max 3mas, akkor érsz a Gold liga végére, és után csak komoly aranymennyiségért indíthatsz újra Gold ligát,amúgy bronzzal kell újra kezdened.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#949) 1stVikman válasza razorka777 (#947) üzenetére


1stVikman
senior tag

Nekem az előző szezonban csak top 5%-ba sikerült bekerülni, így nem lett meg a Mopar Drag Pack.
Most sem nagyon töröm magam versenyezni, mert nincs időm sajnos.
Bár már ~300K RP-m van, ez csak a top 4%-ba elég jelenleg.

(#950) kroki84 válasza 1stVikman (#949) üzenetére


kroki84
tag

Nekem kell, mert Ferrari-buzi vagyok. :D

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  CSR Racing
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.