Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  CSR Racing

Hozzászólások

(#1) jericho69


jericho69
tag

CSR Racing

Utcai drag racing beltéri kedvelőinek ajánljuk a frissen megjelent CSR Racing című játékot. A határozottan kellemes grafikájú alkalmazásban többek között Audi R8-at, Ford GT-t, Chevrolet Camarot vagy akár egy BMW M3-at is hajthatunk, sőt turbózhatunk, nitrózhatunk vagy tuningolhatunk egyéb módokon. Persze csak ésszel, hiszen nagyjából ezen múlik a rendkívül gyors lefolyású gyorsulási verseny, amiben, ugye, még kanyar sincs...

Aki csak bele akar kóstolni a másodpercek alatt elfüstölő gumik világába az ne is várjon tovább, az alkalmazás ingyenesen vihető android és iPhone-ra, de a komolyabb tuninghoz már alkalmazáson-belüli vásárlás szükséges. A videó segítségével betekinthettek a játékmenetbe.

Jöhetnek az időeredmények, autó vásárlási tanácsok és minden egyéb, a játékkal kapcsolatos dolog :)

(#2) jericho69


jericho69
tag

Kezdésnek mondjuk ki melyik T2-es autót ajánlja? Én a BMW 1M és Camaro SS között vacilálok. Még pár verseny és össze jön annyi pénz, hogy meg tudjam vásárolni valamelyiket.

(#3) bugizozi


bugizozi
őstag

Hello!

Először egy tableten kezdem el játszani ezt a jatekot, most telon szeretném. A tabletről hogy tudom áthozni a mentést a telora?!

:R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#4) FZsolt15 válasza bugizozi (#3) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Elmented valamilyen backup programmal: Titanium Backup(a mentest pedig átmásolod a másik SD-jere), vagy Helium(ennek van felhő alapú mentése).

[ Szerkesztve ]

(#5) FZsolt15 válasza jericho69 (#2) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Én is Tier2-es kocsit akkarok venni. A Forf Mustang GT-n gondolkodom.

(#6) jericho69 válasza FZsolt15 (#5) üzenetére


jericho69
tag

Én azóta lassan T5-ben gondolkodom :)
T2-nek végül egy Camaro SS-t választottam. Ha lecsökkented a súlyát jó kis autó az.

(#7) FZsolt15 válasza jericho69 (#6) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Akkor kipróbálom azt, már van rá 70.000 pénzem.
A Drag Racinget is szeretem de meguntam, most ez a kedvenc :)

(#8) FZsolt15


FZsolt15
aktív tag

Tipp: ha elfogyik a benzim egy pár órával előrébb kell állítani a telefonban az időt.

(#9) bugizozi válasza FZsolt15 (#4) üzenetére


bugizozi
őstag

Needs ROOT

Rootolva kell lenni a telonak, vagy csak sima telepítési jog kell?!

:R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#10) FZsolt15 válasza bugizozi (#9) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

A Titanium Backuphoz root kell, de a Heliummal (régebben carbon) elehet menteni root nélkül az adatokat is.

[ Szerkesztve ]

(#11) FZsolt15 válasza bugizozi (#9) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Lehet hogy ez a mappa tartalmaza a mentéseket: SD-Android-com.naturalmotion.csrracing
Onnan gondolom mert áthelyeztem és elszálltak a mentések (vissza téve se letek meg ugyhogy nem biztos:D)

(#12) FZsolt15


FZsolt15
aktív tag

Újra én :B , nem nagyon van élet a topikban.
Melyik T3-as kocsit vegyem meg? Chevrolet Corvette?

(#13) Mezcal


Mezcal
addikt

[link]
A Tier 4-es Boss kivégezve, autója elnyerve.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#14) FZsolt15 válasza Mezcal (#13) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Ez igen :C
Menyit költöttél tuningra?

(#15) body007 válasza bugizozi (#3) üzenetére


body007
addikt

Nem kell semmit mókolni (én 2 eszközön játszom párhuzamosan), felhőbe menti az állapotot. Szal amelyik eszközön le van maradva a játék, elindítom ott, megkérdezi és letölti az adatokat. Gondolom a google fiókkal van összehangolva.

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#16) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Nem tudjátok vanehhez valóban működő cheat progi?

(#17) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Sziasztok!
Én is nyomatom a játékot Ipad minin.
Nagyon jó.

Az én garázsom:


PSN: Xbox:

(#18) fery02 válasza SylarHUN (#17) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Szép teljesítmény!
Én is hasonlóképp állok, legalábbis szintben meg kocsimennyiségben.

Bár nekem közel sincs ennyi T5 kategóriás járgányom, összesen mégis van már 29 autó a garázsban (40-nél achievement jár).

Igazából tavaly október óta nem néztem rá a játékra, pont a mai nap telepítettem újra már egy másik telómra kíváncsiságból, hogy mennyit változott a játék és meglepetésemre például rengeteg új autó került a játékba (bár ahogy várható volt, egyre inkább csak aranyért lehet sokat megvenni belőlük).
Ezekből az új kocsikból igyekezni fogok zsákolni sokat, bár ehhez rengeteg farmolásra lesz szükség (ami amúgy mindig is jellemző volt a játékra, bár ez gondolom a többi ilyesmi játéknál is így lehet).

Azért is tartottam majd' egy évnyi szünetet, mert akkor erősen felhúzott az akkoriban újdonságként érkezett multiplayer, ahol eléggé úgy tűnt, hogy hosszabb távon az érvényesül, aki minél több valódi pénzt beletol a játékba.
Hirtelen belenézve pár percre ez most sem tűnik másképpen, ugyanúgy lehet aranyért venni segítséget most is még, de egyébként nem tudom gyorsabban lehet-e pénzt szerezni még így is, mint az unalmas single versenyeken nyomni egymás után ész nélkül.

Tudnál mesélni az utóbbiakról? Gondolom játszod a multiplayer-t.

[ Szerkesztve ]

(#19) SylarHUN válasza fery02 (#18) üzenetére


SylarHUN
senior tag

A multi nem szól többről, mint az aktuális autó megszerzése, ami mindig egy nagyon dögös, és a játékban külön nem megvehető változat.

Multit lehet akár arany nélkül is gond nélkül nyerni, van kreditért megvehető 5 perces motor tuning 54.xxx kreditért.
Általában 17 nap áll rendelkezésre a xy százalékba jutáshoz. De itt nem csak autót lehet nyerni, hanem aranyat is.

Sőt, ha végig megnyertél egy streaket 3db kártyát választhatsz, amik sokféle ajándékot tartalmaznak, köztük autókat is, puzzle szerűen kell őket össze illeszteni. Ezek az autók PRO kategóriájúak.

PSN: Xbox:

(#20) SylarHUN válasza SylarHUN (#19) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Most ilyet lehet nyerni.

Előzőleg ilyet lehetett.

Így néz ki a puzzle szerű autó össze rakás.

PSN: Xbox:

(#21) fery02 válasza SylarHUN (#20) üzenetére


fery02
addikt

Köszönöm a válaszod!

Ebben a szezonban most jelenleg az első 15%-ban benne vagyok, aranyat biztoa fogok kapni, de sajnos ott már olyan ellenfleket rak be nekem, hogy egyikük ellen sincs esélyem.
Direkt már csak első néhány leggyengébből szemezgetek, akik ránézésre simán verhetőek, aztán tovább menve pofámba dobja, hogy ilyen meg olyan segítségeket használt az illető és persze jelzi is, hogy ez Hard vagy Extreme nehézség lesz. Innen visszalépni meg köcsög módon nem lehet.

Én segítséget amúgy nem találtam játékbeli pénzért, csakis aranyért (1 arany/ fő), de tavaj én is olyanra emlékszem pedig, hogy percekre lehetett őket játékbeli pénzből is venni.

Látom viszont, hogy olyan is van, hogy 1100 ft-ért 24 órára mindenki segítségét megkapjuk.
Nem tudom ez mennyire érheti meg, te próbáltad már?
Lehet a mostani T5-ös autóimmal még úgy sem tudnék bejutni abba a százalékba, ahol autó jár (egy fullos BMW-m van, meg egy szintén fullos RUF-om.

Célom a 22 milliós CSR AUDI, azzal biztos durván lehetne aratni azzal az 1100 Ft-os booster-rel. :)

Tényleg, te tudsz olyan autóról, amihez lehet olyan Decal-t venni, ami 5850-nél több bónuszt ad?
Direkt ezért vettem még a garázsba néhán T5-ös autót, hogy hátha valamelyikhez lesz olyan Decal, ami által azt vinném farmolásra mindig, de csalódtam eddig még.

(#22) SylarHUN válasza fery02 (#21) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Sajnos így az utolsó napokban csak fizetősen juthatsz valamire. Leginkább a 24 órás tuning előfizetés a jó. Mivel ha nem nyered meg a versenyt, akkor nincs levonás.

Az Audi A8 CSR nem jobb a RUF-nál. Tapasztalat, nekem van mind kettő.

Sajnos én is képtelen vagyok 4%-ről 3-ra jutni.

Segítséget nem közvetlen a verseny előtt tudsz játékpénzért venni! Hanem amikor látod az adott streak-en belüli összes ellenfeled.

Bővűltem egy ilyennel.

A barátok elleni részben, ha elérsz 30 csillagot, kapsz egy ilyet.

Brutális T4-es, az esetek nagy részében, még a félig tuningolt T5 is veri.

PSN: Xbox:

(#23) fery02 válasza SylarHUN (#22) üzenetére


fery02
addikt

Közben észrevettem én is igen, hogy ha nem közvetlen verseny előtt szeretnénk segítséget bérelni, akkor van lehetőség játékpénzes fizetésre. De ugyanígy játékpénzért a bloggert is ki lehet bérelni 5 percre ugyanannyiért.

Szóval nem feltétlen szükséges a 24 órás booster. Főleg, hogy így is benne vagyok a Top 6%-ban jelenleg (legalábbis reggel még benne voltam), kíváncsi vagyok mennyit zuhantam így, hogy most tud legdurvábban fejlődni mindenki RP-ben mindenki.

Ennek örülök, hogy a RUF is bő jó egy CSR AUDI-val szemben, viszont akkor meg nem értem annak az azt az irreális magas árát.

Egyébként ugyanazt az A1-es AUDI-t szereztem be én is még ma reggel. Nézegettem milyen Pro kocsikat tudnék kirakni és mihez mennyi puzzle darab kell még és akkor vettem wszre, hogy ez az AUDI játékbeli pénzért is beszerezhető. Le is csaptam rá. :)

Barátokat csak FB-n keresztül lehet játékba integrálni ugye? Csak mert akkor nekem nemigen lesz olyan Pagani-m. :/

(#24) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Na végre!

PSN: Xbox:

(#25) fery02 válasza SylarHUN (#24) üzenetére


fery02
addikt

Tehát minimum ennyi RP kell jelenleg a top 3%-hoz. Köszi és Gratula! :)

Én is benne vagyok már a 4%-ban 186k-val, úgy tűnik onnan még elég sokat kell gyűjteni.
Mondjuk én is megkapnám már így a Mercit, de nem egyedi mintázattal.

Neked vannak már multiplayer-ben megszerzett autóid? Esetleg egyedi matricásak?
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy olyan autóval több Decal bónuszt kapnánk-e az alaphoz képest.
Csak hogy tudjam érdemes-e nagyon strapálnom magam most a 3%-ba jutáshoz.

Ja és tudsz valami aktívabb magyar fórumról a játékkal kapcsolatban? Vagy csak ez van? :)

[ Szerkesztve ]

(#26) SylarHUN válasza fery02 (#25) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Köszönöm!

Nekem is még csak egy ilyen autóm van a Zonda R. Viszont nyilatkozni még nem tudok róla semmit, mert nem fullos.

Viszont a mai nap alapján, azt kell mondanom, hogy elérhető áron megszerezhető legjobb autó a BMW Z4.
Azonnal meg futottam vele az eddigi legjobb időmet.

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#27) fery02 válasza SylarHUN (#26) üzenetére


fery02
addikt

Akkor végülis multiplayer-ben nyert kocsid még neked sincs, ugyanis ugye ez az említett Zonda is baráti versenyekkel lett szerezve.

Akkor most mindkettőnknek meglesz az első multiplayer-ben szerzett verdája. :)
Szerencsére még van esélyem bekerülni a top 3%-ba, nincs késő még.

BMW Z4-et valóban szeretem én is, a legtöbbet használt autóm az egész játékban.
Lehet multiplayer-ben is visszatérek majd hozzá, mert nem vagyok róla meggyőződve, hogy a pár napja fullosra tuningolt RUF-om jobb nála. Ráadásul azzal nehezebben jönnek össze a váltások (jobban figyelni kell), míg BMW-vel gond nélkül összejön mindenhol a perfect shift.

Csak úgy említésképp:
Challenge-kben kipróbált CSR-es Ford GT-re nagyon rácsodálkoztam. Kb a legkezesebb T5-ös autónak tűnik így hirtelen.
Rögtön start előtt gázra taposra a may fordulat nála alapon perfect indulás, semmi ügyeskedés, időzítés sem kell visszaszámlálásnál. :)
Meg utána is könnyedek a váltások. Kár, hogy az is 11 millió. :)
De így, hogy mondod, hogy nem annyira nagy szám a CSR AUDI, lehet az a Ford lesz inkább majd fele annyiért.

(#28) SylarHUN válasza fery02 (#27) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Nem az egy másik Zonda.
A fekete Carbon Zonda R az múltban nyert.

PSN: Xbox:

(#29) fery02 válasza SylarHUN (#28) üzenetére


fery02
addikt

Jaaa, értem. :)

(#30) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Újabb kártyából húzott autó!

A Daily Battle mindenképpen nyomjad, mert aranyat is lehet nyerni!

PSN: Xbox:

(#31) fery02 válasza SylarHUN (#30) üzenetére


fery02
addikt

Nekem is gyűlnek az ilyen kirakós darabkák szépen. :)
Bár ezek gyenge autók sajnos. Annak ellenére, hogy Pro-k, egy mezei T5-ös több RP-t hoz nálam a konyhára.

Daily kihívásokkal meg egy bajom van.
Úgy tűnik óvatosan kell tekergetni az órát, ugyanis ha annyira előre tekerjük, hogy utána gyakorlatilag egy adott napon nem tudunk játszani (mert nem hagytunk előzőleg benzint rá), akkor újrakezdődik az a napi jutalom sor.
Akkor is, ha egyébként a játék beli visszaszámláló szerint nem hagyunk ki egy egész napot.

[ Szerkesztve ]

(#32) #86973952


#86973952
törölt tag

Classic változattal játszik valaki? Ezzel nekem nem volt problémám, de Classic -nál már 3x állt vissza korábbi mentésre, pedig "fiókon" keresztül játszom.... szóval ment a levesbe. Pl. kilépek 10 -es szinten 2 új fejlesztéssel és amikor újra belépek, akkor megint 9 -es szint van és minden utána elért dolog törlődött...

Ennél vannak ilyen tapasztalatok? Ezzel régen nem jutottam el sokáig, mert nem nagyon volt időm akkoriban játszani.

[ Szerkesztve ]

(#33) fery02 válasza #86973952 (#32) üzenetére


fery02
addikt

Az komoly dolog, ha visszafejlődnek e téren. :D

Nekem ezzel a sima CS Racing-gel semmi bajom sincs a felhőmentéssel.
Pont tegnap éjszaka volt játék újratelepítésem Rom csere után és gond nélkül visszállítódott a profilom.

(#34) #86973952 válasza fery02 (#33) üzenetére


#86973952
törölt tag

Majd rálesek erre. Én nagyon meguntam, amit a Classic csinált...

1x még azt mondom oké, 2. alkalommal már felvágott, de jól van, aztán 3. is jött, akkor már komolyan ideges lettem.

(#35) fery02 válasza #86973952 (#34) üzenetére


fery02
addikt

Nekem a CSR Racing-nél úgy volt újratelepítés után, hogy egyből indításkor rákérdezett a játék, hogy kívánok-e nulláról indulni vagy visszaállítsa a legutóbbi játékomat.

[ Szerkesztve ]

(#36) #86973952 válasza fery02 (#35) üzenetére


#86973952
törölt tag

Igen, ez meg volt. Ennek ellenére is ezt csinálta. Tehát nem nullára dobott vissza, hanem korábbi állásra. Pl. este megcsináltam egy szintet meg vettem 2 fejlesztést. Aztán másnap délelőtt meg olyan volt, mint ha este nem is játszottam volna vele. Amúgy többször is jött elő ezzel, hogy visszaállítsa -e a régit vagy újat kezdek, pedig folyamatos wifi (fiókomon keresztül) alatt volt és el sem távolítottam a játékot...

(#37) fery02 válasza #86973952 (#36) üzenetére


fery02
addikt

Aznap este Wi-Fi-ről játszottál vagy esetleg nem túl stabil mobilnettel?
Ezekre tudok még gondolni.

Én Rom telepítéskor direkt ezért a felhős játékaimat el szoktam indítani még utoljára stabil Wi-Fi kapcsolat mellett is, hogyha azidáig véletlenül a mobilnetem miatt nem tudott mindent felküldeni felhőbe, az pótolódjon.

(#38) #86973952 válasza fery02 (#37) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én is a wifi -re gondoltam, hogy ő lenne a ludas, de tök stabil. Betegség miatt most sokat vagyok itthon, úgyhogy mindig wifi -n vagyok, mióta ezzel játszom. Tehát nem lehet ilyen problémája. Másik dolog még ami eszembe jutott, az a fiók (FB, G+). Őszintén megmondom nem tudom.

Viszont most hogy rábukkantam erre a témára megint meghozta a kedvem a játékhoz, mármint a Racing -hez, nem a Classic -hoz. :D Pedig utóbbiban szerintem van pár olyan dolog, ami hiányzik a Racing -ből és jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#39) fery02


fery02
addikt

Kicsit csalódtam most a multiban nyert Merciben (az egyedi matricásat sikerült megnyerni, a top 3%-os helyezéssel).

...mármint Decal téren csalódtam.
Minimum azt vártam volna, hogy lehet majd rá olyan Decal-t pakolni, ami több bónuszt tud adni, mint pl egy mezei, olcsóbb T5-ös autó Decal-ja..
Valójában, ahogy nézem a legtöbbet adó Decal hozzá kevesebbet bónuszt ad, mint a többi átlag T5-ös kocsi esetében. :F

Na de legalább PRO és sok RP-t hozhat majd a konyhára a következő szezonban. :)

[ Szerkesztve ]

(#40) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Végül itt zártam.

Szép kocsi, jó drága a tuningja.

Úgy érzem a Ferrarit már nem lesz olyan könnyű összehozni.

PSN: Xbox:

(#41) #86973952 válasza SylarHUN (#40) üzenetére


#86973952
törölt tag

Grat. Szép.

Én még most ismerkedek a játékkal, szóval én még csak döcögni járok fel, frankó ilyeneket látni.

(#42) fery02 válasza SylarHUN (#40) üzenetére


fery02
addikt

Nem tudod esetleg véletlenül, hogy 602-ről mennyit ugrik minden tuning mellett? Csak úgy kíváncsiságból.

Ferraris kupa az eddigi tapasztalataimból sima ügy lehet (ugyanis elég csak a top 3% is, nem ad több Decal-t az egyedi matricás verziós se).
Ugyanis ebbe a 23-as szezonba is kb csak néhány napja csöppentem bele és top 3%-osas végeztem és nem is vettem 24 órás segítő boostert.
Na most ezeket nem önfényezésből írom, csak hogy nem kell ide emberfeletti teljesítmény és idő rááldozás.

[ Szerkesztve ]

(#43) SylarHUN válasza fery02 (#42) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Az enyém most 666 :)
Eddig úgy tapasztaltam, pontosan 1 mp-el lassabb mint a Z4-RUF duó.

Neked is az utolsó napokban 300-500 közötti rp-t adott a győzelmeknél?
De ha veszítettem, akkor 1100-at vont le.

Megint kiraktam egy kocsit!

A röhej csak az vele, hogy a nem pro SS eltűnt a garázsomból és ez van a helyén.

PSN: Xbox:

(#44) fery02 válasza SylarHUN (#43) üzenetére


fery02
addikt

De akkor nem is az a max tuning szintje még a kocsidnak ugye?

Utolsó napokban nekem is többszörösen adta az RP-t igen, jelezte is a játék, hogy globálisan mindenkinek adnak ilyen RP booster-t ösztönzőleg, hogy nyomjuk meg a finálét. :)

Úgy vettem észre, hogy veszítéseknél arányosan annál többet von le, minél magasabb az RP szintünk (magas lóról nagyot lehet esni elven).
Nekem is a végén már 22xxxx RP-vel már 1100 körül vont le...

De ilyen levonás csak nagyon ritkán fordult elő, ugyanis a motor tuningoló mellett, blogger-t is lehet venni 5 percekre játékbeli pénzért, amivel szintén éltem is, amikor csak tudtam.

(#45) fery02 válasza fery02 (#44) üzenetére


fery02
addikt

Közben én is megtapasztaltam, hogy az még nem a max szint. :)

Az enyém most 676-os és még 5 alkatrész fejlesztésem hiányzik a csúcshoz. Legalább még 1 millió lesz ez is és szerintem kb 2 milliót már biztos költöttem rá eddig.
Kár hogy nem számoltam.

(#46) fery02


fery02
addikt

Közben fullra kituningoltam a multiban nyert Mercit.
Ennek is 704-es érték lett a vége, mint a Z4 és a RUF esetében is.

Titkon reméltem, hogy ezután feloldódik majd esetleg egy újabb választható nagy bónuszt adó Decal, de továbbra sem ez lesz a pénz farmolós kocsim. :/

Ellenben kipróbáltam multiban hogyan lehet vele haladni.
Lévén, hogy T5-ös PRO kocsi, csak úgy szórja nekünk az RP-t. :)
Néhány tanknyit játszottam vele az este folyamán és máris benne vagyok full nulláról indulva a top 3%-ban 117k RP-vel.

Szerintem ha valakinek van legalább egy T5-ös PRO kocsija, nem érdemes egyéb kocsikkal multizni és semmi szükség sincs 24 órás booster-ekre.

Persze segítségeket bérelni kell így is, előszeretettel szopat minket továbbra is a játék ilyen autóval is.
Szóval a szokásos szisztéma szerint megy a multi, miszerint hogyha megnyerünk egy streak-et, következőnek olyat dob, amiben tuti szopunk már rögtön az elején extra segítség felvevése nélkül.
Ilyeneken nem is idegesítem magam, mert utána új streak-et kezdve megint lehiggad a játék és játszható ellenfeleket ad, majd következőleg megint ultrabrutál streak és így tovább. :)

Szerencsére amennyi RP-t adnak a versenyek, ahhoz képest csak töredéknyit von le veszítés esetén. Ez az arány persze gondolom romlani fog, minél fentebb megyünk a ranglétrán.
Kb 250k RP-nél fogom szükségét érezni szerintem blogger bérlésének.

(#47) SylarHUN válasza fery02 (#46) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Én most le vagyok higgadva. Alig játszom vele. Inkább GT6 vagy Forza4.

Nem használom az óra előre állításos kiskaput. Csak tisztán szeretek és szerettem is mindig játszani. Megvetem a bármilyen szintű csalást, akár mekkora is legyen az.

PSN: Xbox:

(#48) fery02 válasza SylarHUN (#47) üzenetére


fery02
addikt

Ja konzollal, olyan játékok mellett érthető is. :)

Én azért állítom az órát, mert nem szeretem, hogyha megmondja nekem a játék, hogy mennyit játszhatok vele és nem is érzem, hogy más játékostársakkal kicsesznék ezzel.
Mellette tisztességesen farmolom a pénzt, szóval egyéb hack-elős csalást eszembe sincs használni.

Valószínűnek tartom, hogy a dobogós top helyezettek multiban is hasonlóan cselekednek és a fejlesztők is csináltak volna már ellene valamit, ha olyan eget verő bűn lenne. Nem tartana sokból szerintem.

De egyébként meg ha bannolnak, akkor legalább játszhatok helyette más, normálisabb (nem ilyen fuel rendszeres) játékkal. :)

Amúgy látja a a játék az óraállítást, egyszer mikor más másfél nappal előrébb jártam az időben, szólt, hogy feltűnően sok Daily challenge-t teljesítettem rövid időn belül, ellenőrizzem a telefonom dátum beállítását.
Szóval akkor is csak dádá volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#49) fery02


fery02
addikt

Nektek megy a multiplayer?
Nekem sikertelen csatlakozást ír és aszongya próbáljam újra később.

Itt is szokott ilyesmi lenni vagy nálam van valami? Netem az van rendesen, ezt is telóról írom.

[ Szerkesztve ]

(#50) fery02


fery02
addikt

Ok, nem nálam volt a probléma.

"CSR Racers! We're aware that many of you are having issues with multiplayer right now. Our support team are looking into the problem.

Thank you for your patience!

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  CSR Racing
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.