Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  CSR Racing

Hozzászólások

(#101) Yayoh válasza Hombré (#100) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Én 9%-ba voltam , folyamatosan nyomtam én is multiba , van hogy 5 streaket nyomtam egymás után de 100-200 rp-ket ad , most vissza csúszhattam , de nem érdekel , úgyse leszek már benne.

(#102) fery02 válasza Yayoh (#101) üzenetére


fery02
addikt

Az biztos, hogy most eléggé nyomják a többiek. Ugye az F40 erősen feltétele most a single-ben való haladásnak, eléggé pályázik rá most mindenki, aki picit is komolyabban gondolja a játékot.

Én most 390k RP-vel is csak a top 2%-ban vagyok benne, de küzdök még.
Szerencsére én könnyen lépegetek előre benne, még ha én is csak ~200 RP/verseny felálással.

(#103) fery02


fery02
addikt

Kérdésem lenne hozzátok!

Single-t játszva ugye időről időre felkínál a játék akciósan megvehető autókat.
Szokott kínálni a játék így Hennessey Venom GT-t is?
Csak mert összegyűlt annyi aranyam időközben, hogy ha pl adna rá egy -50%-ot, akkor meg tudnám venni.

De van egy tippem, hogy azt a Jolly Joker autót nem igazán szokta akciózgatni a játék.
Csak hátha találkozott már mégis valaki ilyennel és megkérdem.

Ja és kis multiplayer infó:
Jelenleg kb 423k RP kell a top 1%-ba jutáshoz és pár napig a Koenigsegg CCX-el játszva bónusz RP-t kapunk.

[ Szerkesztve ]

(#104) Hombré


Hombré
csendes tag

Amikor bekerültem az 1% akkor 1800. voltam,valahol ott lehet a határ.Persze gondolom ez függ mennyien játszanak.Most 1168. vagyok 450.267 PP vel,ezzel az 1% ba vagyok. Hennessey Venom GT-t még nekem nem ajánlott fel.Igaz,hogy ahogy jön úgy nyomom le egyből mert erre nem költenék aranyat.

Ma reggel kipróbáltam a Koenigsegg CCX-t,172 PP sikerült kapnom mind a 6 versenyen.
Vissza raktam a Ferrarit azzal magasabb PP-t kaptam.Szóval azt hiszem maradok a Ferrarinál.

(#105) fery02 válasza Hombré (#104) üzenetére


fery02
addikt

Az úgy nagyon érdekes, hogy a CCX-el kevesebb RP-t kapsz, mikor arra ad a játék most bónuszt. :D

Én sem veszek aranyat, egyáltalán nem szükséges a játékban, haladás szempontjából, csak időközben a multis kártyákból meg a napi versenyekből gyűlt már össze jelenleg 143 és csak kocsik vásárlására érdemes őket elszórni.

Gondoltam, hogy nem adnak olcsóbban Hennessey-t, akkor így viszont szerintem elköltöm a legolcsóbb autók megvevésére.
Ugyanis ugye az is beleszámít az alap RP szerzésünkbe, hogy mennyi kocsi van a garázsunkba.
Pl nekem jelenleg 57 autóval alapon 157%-os RP-vel indulok multiban.

(#106) SylarHUN válasza fery02 (#105) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Valóban a CCX-el kevesebb RP-t kapni, pedig azzal kellene többet.

Sajnos annyira keveset ad a játék, hogy az 5%-ból képtelen vagyok előrébb lépni. Így még nem jártam. Legalább 4 napja nem jutottam tovább.

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#107) fery02 válasza SylarHUN (#106) üzenetére


fery02
addikt

Én ugyan nem mentem vele versenyt, de nekem multiban felugrott vele az RP százalékom 157-ről 257-re, ahogyan azt illik is neki, szóval nálam gondolom érvényesülne is a minimum 357 RP versenyenként.

Csupán csak azért nem próbáltam ki élesben, mert kellően beleástam már magam a top 1%-ba és most pihenek picit.

(#108) Hombré


Hombré
csendes tag

Sziasztok!

Érdekes ez az RP dolog,képtelen vagyok kitalálni miszerint működik.Össze vissza adja a pontokat.Próbáltam valami szabályt találni benne,nem sikerült.Van,hogy 122 RP azután 320 RP,következőre 144 RP.Azt hittem először,hogy az ellenfél erőssége,de nem.Figyeltem hátha az ellenfél RP mennyisége az amitől kevesebbet vagy többet kapok,de az sem igaz.Nagy kérdőjel az egész.

2 napja tiszta kínlódásba voltam,hogy tartsam az 1000 körüli helyezést,vissza csúsztam 1270 re,hiába játszottam sokat.Aztán minden változás nélkül hirtelen sikerült most a 700 körüli helyezésre felkerülnöm,pedig nem játszom annyit és az RP is kevés amit kapok.

Nem igazán értem azt sem,hogy csináltak 3 versenyt most.
Race The World: Free
Pro Club: 20.000
World Tour Club:64.000

Mind hármat kipróbáltam,nincs különbség RP be,pénz díj több de azért meg nem érdemes csinálni.Én szinte csak a Freet tolom,nagyon könnyű ellenfelek,az F12berlinettával simán verem a mezőnyt.

Régebben több kihívás volt a versenyekbe,most ha elcseszem a váltást akkor is nyerek:)

(#109) SylarHUN válasza Hombré (#108) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Szia!

A Berlinettára meg tudod nekem mondani a perfekt start hogyan a legjobb.
Illetve, hogyan érdemes váltani?

Mert egyenlőre sajnos rosszabb időket megyek vele mint a Pro Mercimmel.

PSN: Xbox:

(#110) Hombré válasza SylarHUN (#109) üzenetére


Hombré
csendes tag

Alap versenyen full gáz,amikor vissza számol a 2 és 1 között elengeded.A fordulat startnál vissza esik 5000-6000 közé.Váltasz 4 ig gyorsan és nyomsz egy nitrót. Az 5. 6. sebességet perfectre váltod.Ha sikerül akkor 7.645 vagy közeli időt tudsz menni vele.
Multiba az eleje annyit változik,hogy start után 4-ig váltod,ott vársz kb 1 másodpercet és nyomsz egy nitrót aztán rögtön 5 ös.A többi perfectre megy.Itt még annyi van,hogy a Pro tunert és a Bloggert megveszed.
Ha freebe csinálod a végén kapsz 100.000 et,tehát még pénzed is marad.Az idő amit tudsz vele menni 7.440 körüli,de mentem már vele 7.390 et is,a startol nagyon függ mennyi lesz a vége.

(#111) body007 válasza Hombré (#110) üzenetére


body007
addikt

es a z4-el, h nez ki a start?

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#112) Yayoh válasza body007 (#111) üzenetére


Yayoh
aktív tag

[link]

Ha nyerek kapok 90RP-t ha vesztek:

:W :(

(#113) Hombré válasza Yayoh (#112) üzenetére


Hombré
csendes tag

Bloggert megvenni mindig mert sokat lehet veszíteni!! Nem egy nagy pénz megvenni.

(#114) Yayoh válasza Hombré (#113) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Eddig nem volt rá szükség , mindig gyenge ellenfeleket rakott be , csak most előre tekergettem az órát , és egyre erősebbeket rakott be , hiába kezdtem új streaket , és a váltásokat is elb*sztam. Most jól megszívattam magam , mert így játszani se tudtam , mert vagy 4 óráig csak erőseket tett be. Ki van ez találva.. :)

(#115) fery02


fery02
addikt

Leírom akkor megint hogyan szereti a Berlinetta a gyorsulásokat. :)

Szóval Tuner pro segéd megvesz (semmi egyéb nem kell, pénzkidobás)
Perfekt start (visszaszámlálásnál 3-2 sec között elengedni a gázt) és igyekezni, hogy 5400-as fordulatnál indulj.
Indulás után azonnali nitró, közben felváltogatsz gyorsan 5-ig, majd a maradék két váltást perfektre.

Így könnyedén elérhető 7,36-7,42-es idő eredmény és ezzel csak szökőévente szívat meg a játék durvább ellenfelekkel.
Időtekergetőseknek csak is a Word Cup multi verseny javasolt, mert igaz, hogy 65k a beugró, de folyamatosan nyerve a streak-eket nem számol újabb belépési díjakat a láncba nyert streak-ek után és streakenként 156k-s nyeremény.
Kb 1 óra játékkal milliókat lehet összegyűjteni.

RP-ket meg 1000-esével csak úgy szórja, ha szezon kezdésnél játszunk és/vagy akkor, mikor már jó ideje nem játszottunk a játékkal, egyébként meg azt kell nézni, hogy menüben fent mennyi százalékot mutat.
Tehát ha pl 150%, akkor versenyenként 250 RP jár (függetlenül ellenféltől, időeredménytől, váltás sikerességtől).
Ez a százalék meg a garázsunk bővítésével tornázható fel kocsinként 1 egységgel, kártyákból kihúzott RP booster-ekkel ideiglenesen, láncban nyert streak-ekkel.

(#116) Hombré válasza fery02 (#115) üzenetére


Hombré
csendes tag

a láncba nyert versenyekkel egy baj van,arany kell hozzá,hogy legyen benzined.
szóval ez annak biztos jó akinek 999.999 aranya van.

(#117) fery02 válasza Hombré (#116) üzenetére


fery02
addikt

Erre van az óra tekergetés és így soha sem kell benzinre aranyat költeni.
Az más, hogy sokak értékrendjébe ez a szintű mahinálás nem fér bele.

Megjegyzem nem büntet érte durván a játék, annak ellenére, hogy tud róla.
Más játékokban meg tudják oldani, hogy ne lehessen így "csalni", ha nagyon akarják itt is meg tudnák szerintem. De azzal valószínűleg játékosokat veszítenének.

[ Szerkesztve ]

(#118) Yayoh válasza fery02 (#117) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Viszont nekem így nem ad +%-ot a streakek után , kiírja hogy túl sokáig voltan távol és így nem kapok . Amúgy én nem érzem szükségét a tekergetésnek , így is jól lehet haladni , amúgy is egy idő után a sokadik verseny miatt megunom..

[ Szerkesztve ]

(#119) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Köszönöm a kimerítő válaszokat, Berlinetta téren.
Nagyon jó a kocsi.

PSN: Xbox:

(#120) Hombré


Hombré
csendes tag

Óra állítás: én ezt teljesen véletlenül vettem észre.Elkezdtem csinálni,de valamiért mindig előbbre és előbbre kellet állítanom.Nem is volt gond addig míg egyszer csak beállt a benzin vissza számlálás valami 999,999 secre és onnan nem mozdult többet.Elkezdtem mindent csinálni vele de semmi nem történt.Brenyo nem volt,vissza számolni nem számolt.Megnézetem a neten mit írnak erről és bizony kiderült,hogy ez olyan mint a ban.Csináltam egy újra indítást és elkezdtem elölről:) A mázli az volt,hogy a Pro kocsikat amit addig nyertem megkaptam:DD Tehát sima lazán újra csináltam az egészet:)

A mostani F40 talán a legnehezebb Multiba,mindenki igyekszik megnyerni,jó lenne már ha vége lenne mert most kicsúsztam az 1% ból és már nem is igen tudok vissza menni.Nyomom de csak hátra haladok.
Gondolom tolja mindenki mint az örültek:)

De mi lesz aki nem tudja megnyerni? Gondolom csak meg lehet majd venni,mert ha nem akkor nem igen lesz megcsinálva a Laferrari.

(#121) fery02 válasza Hombré (#120) üzenetére


fery02
addikt

Azt nem tehetik meg, hogy később ne legyen elérhető játékbeli pénzen.
Tényleg nagyon nehéz tartani amúgy az iramot most.
Reggel láttam csak a 2%-ban vagyok benne, gyorsan nyomtam egy háromnegyed órát, közben kb 505k RP-vel sikerült újra visszalépnem a top 1-be.

Egyébként szerintem azzal, hogy behozták ezt a World Cup módot multiban, kb ugyanolyan lendülettel lett elnyomva a PRO autók értéke, mikor a World Cup módban jövedelmezőbb játszani és nem is kell oda PRO kocsi.

Ja meg valaki mondta, hogy ilyen 150 RP-ket kap versenyeken, amit nem tudtam hova tenni.
Ma reggel egyűttal kipróbáltam egy Free multi versenyt és ott én is tapasztaltam hasonló hányás RP-ket, több verseny után is.
Természetesen nem játszottam végig azt a streak-et, nem akarok bohóckodni.

(#122) Yayoh válasza Hombré (#120) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Olyankor goldért kell venni benzint és visszaáll .

[ Szerkesztve ]

(#123) Hombré


Hombré
csendes tag

Sajnos nem tudok most annyit játszani amennyi az 1% kellene. Az F40 különben is csak a Laferrira eléréséhez kell. A 2% gondolom meg lesz,nem pro lesz belőle azt kész. Nem történik nagy baj.

(#124) fery02 válasza Hombré (#123) üzenetére


fery02
addikt

Én is már csak azért törekszem az 1%-ban maradáshoz, mert ha már amúgy is benne vagyok, akkor már csúnyának érezném, ha kicsúsznék. Főleg, hogy időm is van és lesz is addig.

Amúgy, mint ahogy előzőleg is írtam, sajnos nem igazán számít már, hogy Pro vagy nem-Pro.

[ Szerkesztve ]

(#125) Hombré


Hombré
csendes tag

Sikerült vissza küzdenem magam az 1% ba :) Gyorsan 11 előtt lenyomtam pár kört és úgy lett vége,hogy azt írta az 1% ba vagyok.Remélem ez már így is marad,már csak várni kell estig,hogy meglegyen az F40 és mehet a verseny a Laferrariért :)

(#126) fery02 válasza Hombré (#125) üzenetére


fery02
addikt

Én éjszaka nyomtam még pár versenyt annak ellenére is, hogy benne voltam még a top 1-ben, majd állítottam be 11 előtt fél órával ébresztőt a biztonság kedvéért, hogy utoljára ránézhessek és nyomjak még majd pár versenyt biztos ami biztos alapon.
Arról viszont megfeledkeztem, hogy a telóm külső alkalmazásos ébresztője mostanában nem megbízható, mint ahogy ma sem volt az és végül délben keltem fel, mikor már késő volt. :)

Ha ezen múlott a Pro F40-es, picit lehangolt leszek. Rég vártam már ennyire eredményhirdetést, remélem most már nem kell sokat várni.

(#127) Hombré válasza fery02 (#126) üzenetére


Hombré
csendes tag

Nem emlékszel hányadik voltál?
Reggel néztem nem nagyon változott az éjszaka a helyezésem,nagyon keveset estem hátra.
Sokan már szerintem nem csinálták,belenyugodtak a sorrendbe.
Én 1625. zártam,valahol 2500 környékén volt a 2% határ.

(#128) fery02 válasza Hombré (#127) üzenetére


fery02
addikt

Neked akkor tuti meg lesz.
Én nagyon a határon lehetek, 2000-ben nem vagyok benne, valamennyivel kilógok (emlékeim szerint azért nem túl sokkal).
Jobban izgulok jelenleg, mint te az tuti. :)

(#129) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Elvek ide, elvek oda, muszáj voltam az idő állítgatást művelni, különben nem lett volna meg a 3%.

PSN: Xbox:

(#130) fery02 válasza SylarHUN (#129) üzenetére


fery02
addikt

Örülök, hogy megtörtél te is és végül áttértél arra a módra (még ha csak átmenetileg is), amivel érvényesülni is lehet komolyabban. :)

Az viszont hatalmas arcon csapás most, hogy 544k RP-vel én is végül a top 3%-ba kerültem. :W
Azt vártam, hogy valószínű 2%-os leszek, de ezt nagyon nem vártam (oké, jutalom szempontjából nem számít, de mégis durva).

(#131) Hombré


Hombré
csendes tag

Hát ezek a játék készítők rendesen bekaphatják:)Képzeljétek,mint írtam 1625. voltam 11-kor mikor zárt a verseny.A vége az lett,hogy kihozott 2400-nak. ?????? Marha nagy mák,hogy maradtam az 1%-ba.
Valahogy úgy emlékszem az volt írva az 1% Pro full upgrade-s autót kap,hát ez sem jött össze nekik.
5 milla bánta,hogy felnyomjam a járgányt.Grat nektek az F40 hez,go a La Ferrira:)

Most a Ruffos autóra lehet nem megyek rá mert kicsi pénzgyűjtögetés jön:)

[ Szerkesztve ]

(#132) Hombré


Hombré
csendes tag

Még valami,a multiba az van írva,hogy az 10% nyeri a Pro Rufftot az 1% meg 25 aranyat. Ezek totál bekavarodtak :)

(#133) fery02 válasza Hombré (#131) üzenetére


fery02
addikt

Eléggé elmebeteg lett az egésznek a vége, ezt én is alátámasztom. :)

Csak kíváncsiságból még ha emlékszel, elárulod mennyi RP-vel végeztél (én ezt szoktam nézni, nem a helyezést)?

Az biztos a "fully upgrade"-t illetően rosszul emlékszel, legalábbis félreértetted az írást.
Ez facebook hozzászólásokat is nézve sokak számára félreértett dolog, miközben ha pontosabban olvassuk akkor úgy szokott kinézni a szöveg, hogy "...7xx pp when fully upgraded".
Nem akarok most itt angol nyelv leckéket adni, de a kulcsszó a "when", amivel úgy néz ki fordításban a szöveg, hogy "7xx pp, amikor fullra van fejlesztve".
Tehát leírják, hogy fullra fejlesztve mennyire erős tud lenni a kocsi, de persze hülyék lennének fullosan adni a járgányt, még a top 1%-os játékosoknak is, mikor abból is jöhet nekik bevétel, ha valaki esetleg valódi pénzt szeretne szánni a minél gyorsabb kituningolásra.

Utolsó mondatodra:
Nálad ha a pénzgyűjtés nem a folyamatos multi versenyek nyeréséből áll, akkor miből? :)

(#134) Hombré válasza fery02 (#133) üzenetére


Hombré
csendes tag

Nyugodtan lökd az angolt,ami rám ragad annyit értek belőle.Közben megcsináltam a LaFerraris részt :) Már upgradelem :)
A multi ugye a tunner miatt időre megy,nincs sok idő piszmogni vele. Sima versenyt megyek ilyenkor eszelősen ráérősen :) Van igazság amit mondasz mert multiba lehet jól pénzt csinálni.

(#135) Hombré


Hombré
csendes tag

Ja az RP. Ha jól rémlik 650.000 környékén volt.

(#136) Hombré


Hombré
csendes tag

LaFerrari 1/4 :7.072. Tunner+nitro. Ennyit ment,de biztos lesz ez jobb is :)

(#137) Hombré


Hombré
csendes tag

Stella nem bírta a tempót :) Pro LaFerrari is meg van.

(#138) fery02 válasza Hombré (#136) üzenetére


fery02
addikt

Az szép időeredmény! :Y
Innentől valószínűleg World Cup multi versenyekben már nem kevés lesz a Berlinetta, legalábbis azt gondolnám, hogy a játék LaFerrari-s időeredményekkel fog keményíteni streak nyerések után.

Nem is gondoltam, hogy az utolsó pillanatokban annyi RP-t még összehozol, gratula érte! :R
Én ládde túl könnyelműen vettem az egészet, de mindegy, nem is érdekel annyira már.

Időre menő segédeket meg könnyű számolni, hogy meddig tartanak.
Ha gyorsan, rutinosan kattintgatva nyomjuk a versenyeket egymás után, akkor abba az 5 percbe 9 verseny fér bele, vagyis pontosan másfél streak.
Ebbe akár egy időtekerés is beleférhet még és ha ellenőrizve, hogy mennyi idő van még hátra, kevesebb, mint 10 másodpercet jelez, akkor már mindenképp várjuk meg, hogy leteljen és inkább aktiváljuk újra.

Szerk:
Pro LaFerrari? Nocsak, fizettél a végső összecsapásért, mikor is erősebb nitróval elnyerjük a Pro verziót? :)
Lehet végül én is elgondolkozok ennek az autónak a Pro-sításán (milyen szép szó ez :) ).

[ Szerkesztve ]

(#139) fery02 válasza Hombré (#137) üzenetére


fery02
addikt

Lehet, hogy már a "Szerk" utáni mondandómat már nem olvastad, ezért most újrapróbálkozok. :)

Tehát ha jól gondolom fizettél valódi pénzért azért a különleges nitróért, amit az egyetlen lehetőségnek ír a játék, amivel el lehet nyerni az autót. Ezzel semmi baj sincs, én is lehet becsábulok majd neki (eddig minden boss-nál kihagytam a lehetőséget).

Maga a lezajlás menete érdekelne, hogy hogy történt.
Szóval speckó nitró megvevése után milyen volt maga a verseny? Könnyen boldogultál?
Érezted, hogy durvábban gyorsult az autó (nehezebb volt pontosabban váltani) vagy csak simán lehagyódott az ellen a fenébe?
Volt olyan, hogy újra kellett kezdened a versenyt? Ez azért érdekelne, mert ha esetleg veszítenék, újralehet-e kezdeni anélkül, hogy megint valódi pénzzel kelljen fizetnem.

[ Szerkesztve ]

(#140) B********


B********
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Látom, azért vannak páran, akik játszanak ezzel a játékkal, ha van időm én is csak ezt tolom mobilon. Eddigi karrierem: T1-Mini Cooper S, T2-BMW 1M, T3-Mustang Boss 302, T4-Nissan GTR, T5-Mustang Cobra Jet, WT-F430, 458, F12, most pedig várom hogy megvehessem az F40-est. Közben multiban gyűjtögetem a rávalót, meg van pár "kirakott" pro autóm. Kár, hogy annyit nincs időm játszani hogy a multis fődíjakat megnyerhessem (top 15-20%-ba szoktam bekerülni).

(#141) fery02 válasza B******** (#140) üzenetére


fery02
addikt

Üdv! :)

[ Szerkesztve ]

(#142) Yayoh válasza fery02 (#139) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Nem kell semmi ,La Stella-nál nincs úgy hogy legyőződ , és akkor felajánlja hogy még egy verseny után megkapod az autót, hanem itt az utolsó versenyen automatikusan megkapod az autóját , mert írja hogy még az "International-nál kelleni fog". Én nem vettem semmi tunert , sem nitrót és így is megvolt elsőre. :)

Amúgy , én a Laferrari-val tunerel 7.2 -alá nem igen tudok menni , multiban nem jó mert kemény ellenfeleket dobál be, szerintem a 720PP miatt ,így én továbbra is a Berlinettával multizok.

[ Szerkesztve ]

(#143) fery02 válasza Yayoh (#142) üzenetére


fery02
addikt

Köszi az infókat!
Akkor valódi pénz nélkül Stellát "kivégezve" automatikusan megkapjuk a Pro verziót a kocsiból. Helyes!

Multi téren meg gondoltam, hogy ez lesz a LaFerrari-val.
Bár lehet csak még nem jöttünk rá a megfelelő váltási technikára.

Az biztos, hogy Berlinettával erős figyelmetlenség kell jelenleg, hogy veszítsek...utánanézek majd ennek a LaFerrari-nak multiban.

(#144) SylarHUN válasza fery02 (#143) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Nem kell egyik Boss ellen sem az a szuper nitro.
Csak vissza kell lépni a menüben, majd megjelenik, hogy start.
Igaz, mindent hibátlanul kell csinálni, mert különben nincs esély a győzelemre.
A Ferrari-k ból is sajnos csak egyet sikerült megnyerni, bár a többiből sem mindet.

Ma nyertem egy pár pofás verdát.

PSN: Xbox:

(#145) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Csillagokkal hogyan álltok?

Teljes garázsom.






PSN: Xbox:

(#146) B******** válasza SylarHUN (#145) üzenetére


B********
aktív tag

Az igen! Nekem most van 15 járgányom. Nem keveset költöttél rájuk ahogy látom! :)

(#147) fery02 válasza B******** (#146) üzenetére


fery02
addikt

Milyen csillagokra gondolsz?

(#148) B******** válasza fery02 (#147) üzenetére


B********
aktív tag

Talán facebook-os csillagokra. Mondjuk én nem játszottam soha a RYF módban. Egyébként van értelme visszamenőleg teljesíteni a korábbi "restriction" versenyeket? Autóim már lennének hozzá, de nem tudom van-e értelme pazarolni rájuk a benzint...

(#149) fery02 válasza B******** (#148) üzenetére


fery02
addikt

Tényleg, a barátos versenyek. Arra nem is gondoltam hirtelen.
Restriction versenyek pénzszerzésre jók. Minél többet teljesítessz egy kategórián belül, annál többet kapsz, am8g meg nem nyered az utolsó versenyt, mert onnantól már nem tudsz abban a Restrictionban versenyezni.

(#150) B******** válasza fery02 (#149) üzenetére


B********
aktív tag

Hát akkor azt hiszem hanyagolom őket, annyira nem lehet velük nagyot szakítani. Inkább multiban gyűjtögetek. Remélem nem árazzák majd túl az F40-est. Most van 3 misim meg két ingyen tuning kártyám...

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  CSR Racing
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.