Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  CSR Racing

Hozzászólások

(#401) fery02 válasza 1stVikman (#397) üzenetére


fery02
addikt

Kb én is ilyen időket megyek azzal az autóval, bár én 7,63x alá nem tudtam menni csak Pro tuner-t használva, szal te ügyesebb voltál. :)
Örülök neki, hogy nem annyira feltétel pluszban aranyért még egy segédet használni vele, bár 20 percnyi játék alatt volt, hogy adott egy másik 650S-t, ami gumisegédet is használva levert.
Lehet további játék után gyakrabban adogatna be szopatós ellenfeleket, majd este próbálgatom még.

Nem annyira van ennél az autónál határozott technika szerintem, írtó hülye váltásos egy autó ez, meg rajt utáni felpakolhatás sem elég pattogós (mint pl LaFerrari-nál).
Szinte egész pálya hosszában pörgeti a kereket.

(#402) Amur


Amur
addikt

Már full-os a Berlinettám, de 7,9 alá nem tudok vele menni.(rögtön fel 4., ott nitro majd 2 perfect váltás)
Agera-val 7,704 a legjobb időm,de 7,8 alatt vagyok 100ból 99x.
Nagyon ajánlottátok a berlinettát, milyen váltási technikával csináljátok?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#403) kroki84 válasza Amur (#402) üzenetére


kroki84
tag

Elnyertem Miss S. One-77-ét, majd utánna payback versenybe bedobta Errol R8 LMS-ét, amit szintén elnyertem, de az nem lett Pro. Vajon azért, mert paybackben már nem Pro-t ad?

One-77 váltási technika tuner nélkül:
Indulás 7000rpm-en, rögtön fel 3ba, majd perfect shiftek végig, N2O 4.be ellőve. Ugyanezzel 3 csillag a RYF-en.

[ Szerkesztve ]

(#404) ttt1


ttt1
őstag

Ha ujratelepítem a gammat ,de most jelenleg be vagyok lépve gmaillal akkor menti automatán a játékot ?Ha nem akor nekem kell külön valahol beállítani?

(#405) kroki84 válasza ttt1 (#404) üzenetére


kroki84
tag

438000rp -nél van az 1% határa jelenleg. 440e rp és 3480. helyen állok.

(#406) 1stVikman válasza kroki84 (#405) üzenetére


1stVikman
senior tag

Ez hasznos volt.
Én 488K-val vagyok ~2100. helyen, top 1%-ban.

A single boss-ok kocsija nem pro sajnos.

@ttt1
Elvileg ha ugyanazzal a google-fiókkal töltöd le, akkor újratelepítés után érzékeli, hogy te vagy az, és megkérdezi, hogy visszaállítsa-e az x. szintet vagy akarod 1. szintről újrakezdeni.
Nekem eddig mindig visszaállította, de azért szoktam csinálni előtte mentést titanium backup-pal is, amit még egyszer sem kellett használnom, csak a paranoia. :D

@corvette
Berlinetta-ra ezt találtam multihoz: [link], meg itt egy video singleben: [link]

[ Szerkesztve ]

(#407) fery02 válasza 1stVikman (#406) üzenetére


fery02
addikt

Mintha én írtam volna ezt a hozzászólást. :)
Én is pont nekik szerettem volna válaszolni egy hozzászóláson belül, de már nem kell vele foglalkoznom. :B

(#408) kroki84 válasza fery02 (#407) üzenetére


kroki84
tag

Szivatnak a Veyron-ok WT multiba. Blogger nélkül már nem is merek indulni.
Kihúztam kártyákból a TT Rs-t. Spóroltam 25 aranyat.

[ Szerkesztve ]

(#409) 1stVikman válasza kroki84 (#408) üzenetére


1stVikman
senior tag

Én mikor több RP-t veszítek, mint amit 1-2 versennyel nyerek, onnantól használom a bloggert.
Ez jellemzően 300K körül jön el.
Kártyákból már nagyon régen nem kaptam kocsit. :(

(#410) Amur válasza 1stVikman (#406) üzenetére


Amur
addikt

Köszi.
Az volt akkor a hiba hogy én 4.után lőttem el a nitrot,nem induláskor. Na faragunk még akkor kicsit az időből.
Egyenlőre még magabiztosabb vagyok multiban az Agera-val.
Én még rendszeresen kapok kocsit, de csak T4-ig, T5-ös kocsihoz még nem kaptam kártyát.(vagy az nincs is?)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#411) kroki84 válasza Amur (#410) üzenetére


kroki84
tag

De van T5 is.

(#412) Amur


Amur
addikt

306k RP kb. mennyire van a 3%-tól?
Ma tudok csak nyomulni,de nem nagyon erölködők ha esélytelen mert akkor mindegy hogy 4 vagy 9%-ban leszek..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#413) Amur


Amur
addikt

valahogy nem lehet megoldani (sim kártya ki nélkül) hogy ne fogadjon hívást a telefon amíg játszom?
Mert ahányszor csörög a teló annyiszor lép ki a játékból, és bukom a streak-et a megvett pro tunert stb..
(alkalmazás leáll hibaüzi rögtön)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#414) paleinho válasza Amur (#412) üzenetére


paleinho
senior tag

380K már biztos 3%-ban van jelenleg, hogy a végére mire lesz elég azt nem tudom

(#415) Amur válasza paleinho (#414) üzenetére


Amur
addikt

Akkor tolom ma!
Ha előretekergetem az időt és sok versenyt tolok egymás után akkor nagyon kevés RP-t ad egy idő után.
Tehát nem biztos hogy megéri,mert amikor kivártam hogy visszatöltsön mondjuk 6 kannát(egy streak)
akkor ugy nyitott hogy repkedtek az 5-600RP-k, míg a 2.körben már csak 120-akat adott.
Persze az is benne van hogy első streak könnyű, a lead bonus nagyobb, éppen ezért csináltam azt hogy free multiban mindig új streak-et kezdtem, és láss csodát újra 5-600RP-ket adott a lead bonus miatt!
Lehet ezzel érdemes játszani,mert ez azért lényegesen több mint amit PRO modban is kapok!
Órát meg akkor előretekergetni mikor pl.este lejátszuk az éjszakai "köreinket" előre,napközben meg másfél óránként tolni 1-1 streak-et, mert RP-ben több fog jönni mintha leülnénk és letolnánk az egész napit előre.
LÉNYEGESEN több! Cáfoljatok ha nem így tapasztaltátok,mert ez még csak rövidtávú teszt!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#416) fery02 válasza Amur (#415) üzenetére


fery02
addikt

Én biztos, hogy legközelebb holnap 13:00 óránál előbb már nem fogok a játékhoz nyúlni, ugyanis onnantól kezdődik a szezon végéig kitartó szezonzáró RP Boost.
Free versenyeket továbbra sem játszom, ugyanis így 5xx ezer RP mennyiség felett mindenképp 200 alatt adnának RP-t, egyéb versenyeken meg minimum a dupláját kapom majd.

Jó, eléggé eltérőek a lehetőségeink, meg a jelenlegi helyzetünk neked és nekem, szóval az a stratégia, ami nekem előnyösebb, az nálad hátrányosabb és mindez igaz fordítva is.

(#417) ttt1 válasza Amur (#415) üzenetére


ttt1
őstag

Ezt szólj ha kitaláltad ,mert én du szoktam az előző napit lenyomni hajnali 2-től este 10-ig ..:)

(#418) Amur válasza fery02 (#416) üzenetére


Amur
addikt

Igen. Én holnap 13órás műszakban melózom,esetleg este tudok majd jászani,az meg lehet kevés(meg fáradtan nem is az igazi).
PRO kocsim még mindig csak T3 van, annál meg T5-ös sima kocsival több RP-t kapok free módban is.
World tour kocsim pedig még mindig nincs..(talán a bugatti szerezhető meg legkönyebben(két boss le is nyomva) de az meg nem tetszik..(nem maga a kocsi,hanem a viselkedése) Hajtok inkább a ferrarikra.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#419) Amur válasza ttt1 (#417) üzenetére


Amur
addikt

Elöző napit? Visszaállítod az időt nem előre? Ez müködik?! Ilyet még nem próbáltam!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#420) Amur válasza Amur (#415) üzenetére


Amur
addikt

Van T4 Pro car-om is(ZR1), azzal viszont már dupla annyi RP-t ad mint a T5-ös Ageraval Free-ben..
Sőt első körben 400-600 és 800RP is jött. Igaz itt több segítség kell hogy biztosan nyerjek sok lead bónusszal.
De van már pár milla, most nem ruházok be kocsira(ill. tulajdonképpen azt csinálom,mert nyerhetek egyet).

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#421) ttt1 válasza Amur (#419) üzenetére


ttt1
őstag

Én úgy szoktam, hogy beállítom este 6 körül aznap hajnali 2-re, majd onnan végigtolom este 10-11-ig (de mehetne másnap 2-ig). Akkor le van tudva az aznapi. A következő nap pedig szintén este 6 fele ..:) Remélem érthető volt ..:) Így nem vagyok elcsúszva 1 -2 napot .

[ Szerkesztve ]

(#422) Amur válasza ttt1 (#421) üzenetére


Amur
addikt

Érthető, és jó ötlet, sokszor nem tudom előre lejátszani, így akkor utólag is pótolható!
Egyébként visszatérve az RP kérdésre,
egyértelmű hogy ha sokat játszunk egymás után egyre kevesebb RP-t ad. Valószínü ez a "beépített védelem",ezért nem büntetik az idő tekergetést.
Érdekes módon a classic-ban fordítva van,ott a 3.streak végén kapod a legtöbb RP-t...vagyis minnél többet játszol,és nyersz egymás után annál több az RP.(ott bronze-silver majd gold streak bonus van)
Ez így lenne logikus, nem úgy hogy az elején kapom a legtöbbet.
Ez tényleg azért lehet így a CSR-ben hogy ne tekergessük az időt.
Amikor megteheti az ember akkor ki kell várni, ha viszont tudom hogy nem lesz időm rá,akkor még a kevesebb is több mint a nulla RP,vagyis akkor tekergetni "kell". :)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#423) 1stVikman válasza Amur (#422) üzenetére


1stVikman
senior tag

Játék közben, hogy ne legyen hívás aktiváld a repülőgépes módot! ;-)
Wifi megy akkor is, csak a mobilhálózat nem.
RP-k tekintetében én azt vettem észre, hogy nem attól függ, hogy kevesebbet kapsz ha egymás után játszol, hanem attól, hogy mennyi az össz RP-d.
512K RP-m van, de már kb. 350-370 ezertől csak 100 RP-t ad fixen. Mindegy, hogy PRO vagy WT verseny, mindegy mekkora az előnyöm, ennyi. Ez az alap garázs RP boost-tal (76 kocsi= 176 %) 276 pont versenyenként.
Ha streak-et csinálok, vagy kártyából húzok bónuszt, akkor is 100 RP+ a százalékos bónusz.
350K körül volt, hogy össze vissza adta az RP-t, volt, hogy 500-800-1000 pontokat is adott, aztán visszazuhant 276 pontra. Aztán még párszor eljátszotta ezt, végül beállt a fix 100+ százalékokra.

Az óratekergetéssel kapcsolatban nekem is eszembe jutott már, hogy visszafelé tekerjem az órát, csak nem mertem vele szórakozni. :D Féltem, hogy elveszi, amit addig csináltam. De figyelve arra, hogy mindenképpen az utolsó lejátszott játékig legyen csak visszatekerve simán működhet a dolog, mint ahogy említettétek is. :)
Pl. Éjfél után 10 perccel játszottam az utolsót, és most ~ 14 óra van, akkor visszatekerhetném az órát pl. hajnali 1ig, és játszhatnék addig, amíg újra a pontos időt nem mutatja a telefon?
Mert legközelebb akkor így teszek, így egyben lejátszva mondjuk 8-10 órát. :D

(#424) ttt1 válasza 1stVikman (#423) üzenetére


ttt1
őstag

Én így csinálom ahogy leírtad :)

(#425) Amur


Amur
addikt

Hihetetlen mi mocsok tud lenni a játék...
Direkt PRO módban megyek a T4-es ZR1-el. kétféle segítség(egyik aranyért).
Bead egy T5-ös kocsit full segítséggel. Persze hogy pont lejár a blogger, nem akarok rp-t bukni ezért a maradék 1versenyre szoló segítőket is megveszem darabját egy aranyért, így extreme helyett már hard-nak írja, és persze így is elbukom és levon 2146RP-t...
Amennyivel többet szereztem PRO-ban annyit el is buktam egy ilyennel.
Az hogy hány PRO beugró után vesztettem rögtön az első versenyen,és a reklámnézös újraindítás persze nem müködik.. kb. 600ezret költöttem már segítségre, PRO beugrókra, de még mindig csak top5%.
Tartok is egy kis szünetet mert kezdek besokalni!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#426) fery02 válasza Amur (#425) üzenetére


fery02
addikt

Haverom is a hasonló kicseszésekért hagyta abba a játékot. :)

Én már megtanultam kezelni.
300k-350k RP mennyiség fölött már kötelezően megy a Blogger is minden(!) egyes versenyre, még akkor is, ha tuti autóval megyek, mert sohasem lehet tudni.

És előre kiszámolom, hogy hány versenyre lesz elég.
Pl LaFerrari-val állandóan elég másfél streaknyi versenyre, még akkor is, ha közben időt pörgetek.
Ez a kiinduló alapom, ahonnan számolgatok és mikor már nem vagyok magamban biztos, benézek, hol tart a számláló.
Ha még van 10 másodpercem, akkor még belekezdek egy versenybe. :)

(#427) Amur válasza fery02 (#426) üzenetére


Amur
addikt

én is számon tartom, csak jött közben egy üzi,gyorsan ránéztem,és elég is volt hogy a rutin megszakadjon, utána meg elfelejtettem hogy az a 10-20 mp pont elég hogy kifussak..legközelebb nem számolom ennyire ki.
Most nem adom fel,csak lenyugszom! :)
Mindjárt nekiállok és elhasználom a holnap 13ig még elhasználható benzinmennyiséget aztán meló közben óránként szakítok egy 3-4 percet amikor lenyomok 1-1 streaket, este meg kb. éjfélig. Ha már ennyi időt beletoltam ebbe az évadba legyen meg az az aston martin!

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#428) 1stVikman válasza Amur (#427) üzenetére


1stVikman
senior tag

Most én is megszívattam magam.
Nyertem teli tankot kártyákból, nyomom a következő streak-et, ránézek segédekre van még ~50 mp-em.
Nyomok 2 versenyt, közben elfelejtem, hogy lejárnak az idők. 3. versenyt elindítom, rutinból nyomom tovább, mire észreveszem, hogy nincs segéd már a rajtnál állok fullos 458 GT3 ellen. Mondom mindegy lesz, ami lesz nem lépek ki, 3 századdal veszítek, eredmény - 3454 RP. :W
Úgyhogy megont 512K-n vagyok. :D

(#429) 1stVikman


1stVikman
senior tag

Mai agyrém:
Beadta T2-es bosst a payback versenyre. Néztem 3 youtube videót, meg ugye múltkor kigyűjtöttem a boss-ok idejét, és a Yoshiro gyerek bizony mindenhol 12.20x-es időt mutatott.
Mondom rámegyek az Alfa 4C-vel, azzal vastagon meglesz, erre mit produkált a Degecen született játékkészítői banda?:

Buktam is 2 aranyat, meg a nyugodtságomat. :D

[ Szerkesztve ]

(#430) _stick_ válasza 1stVikman (#429) üzenetére


_stick_
őstag

Nekem papa biz jött payback-re, az Ő és Ablerto autója nincs meg. WT-ből van két európai boss, akiknél az ucsó verseny van hátra, 7 aranyból 3 autó, így ajánlom kihasználni. Ha időközben bejönne Alberto is, akkor várnék vele, míg legalább 1 boss nem lesz utolsó versenyre.

A g+ szinkronizál, majd wifi és mobilnet kikapcs, utána mehet a verseny. Ha sikerül g+ szinkron mehet, ha nem, akkor adatok törlése majd g+ szinkron és mehet elölről.
Így nem vesztesz aranyat.

(#431) kroki84 válasza _stick_ (#430) üzenetére


kroki84
tag

Megszereztem Hughie McLaren 650S-ét.

Ezzel a technikával:
Perfect start, fel egyből 4-ig, nitró, majd perfect shift-ek.

(#432) Amur


Amur
addikt

Hol van kb. most a top 3%-os határ?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#433) 1stVikman válasza kroki84 (#431) üzenetére


1stVikman
senior tag

Milyen időt kellet menni hozzá?
Mechanic segítség kellett vagy nélküle is ment?

(#434) kroki84 válasza 1stVikman (#433) üzenetére


kroki84
tag

Az időt elfelejtettem lejegyezni, de olyan 7,8 körüli volt , ha jól emlékszem. Mechanikot nem használtam.

(#435) Amur válasza Amur (#432) üzenetére


Amur
addikt

378ezernél léptem át a top3%-ba.
Pont holnap nem fogok tudni játszani..(már hajnalban utazom, lehet a vonaton tolom még..ha lesz energiám),
így próbálok még ma stabilan gyökeret verni itt.
Nem lesz egyszerű mert Pro-ban a T4-es corvette-el mostmár rendszeresen szívat.
Folyamat hard ellenfeleket ad, abból pedig streak-et nem tudok végigvinni, max 4 hardot tudtam egymás után legyőzni(pro tuner+blogger, mert ha több segítőt beraktam, még nehezebb ellenfeleket adott...)
Lehet a streszmentesség kedvéért a free-ben fogok még tolni Agera-val(oda elég a blogger ha elváltanék,mert segítség nélkül is mindenkit verek ha nem hibázok)
másfél milla ment már el Pro beugrókra, pro tunerre,bloggerre, remélem megérte és végre sikerül a 2.évadomban megnyerni az első járgányt.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#436) Amur


Amur
addikt

Mennyire valós az a "toplista" amit a multiplayerbe való belépéskor mutat? (legfelül a saját eredmény,helyezés,alatta pedig még két utánam következő)
Mert ott az utánam lévőnek 2ezer RP-vel van kevesebbje, a kettővel utánam lévőnek meg 20ezer(!) RP-vel.
Ennyire éles határ lenne a 3 és 4% között?
Mondjuk van rá reális magyarázat: aki eléri , az úgy reagál mint én, csináljuk még pár ezer RP-t, hogy biztos benn is maradjunk!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#437) kroki84 válasza Amur (#436) üzenetére


kroki84
tag

Evora vajon mikortól lesz megvehető?

(#438) 1stVikman válasza Amur (#436) üzenetére


1stVikman
senior tag

Szerintem nagyon pontatlan.
Nekem is úgy jelöli, hogy az előttem és utánam lévők és köztem több ezer RP van, de ha játszom, és előrébb jutok, akkor nem csak egy helyet ugrok felfelé, hanem többet. Pedig nem szedek össze annyi RP-t, ami a játék előtt megnézett toplistán csak 1 helynyi ugrást biztosított volna.

Evora-t szerintem 1-2 héten belül beteszik a megvehető autók közé.

Ezt az óra visszatekeréses dolgot meg kicsit megbántam, hogy olvastam itt. Ma 2 órát "b@sztam" el, mert nem tudtam abbahagyni. :D

[ Szerkesztve ]

(#439) Amur válasza 1stVikman (#438) üzenetére


Amur
addikt

Kellett azért az! :)
Én elrontottam, mert reggel leültem hogy lejátszom az éjszakait, de előtte beléptem, utána pedig hiába tekertem vissza, és adagoltam neki az időt, egészen a belépésem időpontjáig nem adott már benzint..
Tanulság: belépés előtt kell visszatekerni.
Az előretekerésnél nem tapsztaltam ilyet(sőt ott csak "asztalra" rakja az ember, teker kicsit, gyorsan vissza, és tolja a streak-eket tovább).
Nem gond, én nyugodt szívvel lejátszom még a holnap estit is akár, mert úgy sem lesz lehetőségem a meló +utazás miatt tolni.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#440) _stick_


_stick_
őstag

~520k RP környékén vagyok, de már a könyökömön jön ki a játék. :W
Az aston martin szezon után megcsinálom a single pályákat, aztán pihentetem.

(#441) kroki84 válasza _stick_ (#440) üzenetére


kroki84
tag

Nekem is annyi van.

Vajon mi lesz a következő kocsi?

(#442) _stick_ válasza kroki84 (#441) üzenetére


_stick_
őstag

Tuti olyan ami nekem marhára kellene. :DDD
Akkor is kényszer szünet lesz.

(#443) kroki84 válasza _stick_ (#442) üzenetére


kroki84
tag

Láttam youtubeon a P1ről videót. Hogy lehetséges az, hogy valakinek már megvan?

(#444) Amur válasza _stick_ (#440) üzenetére


Amur
addikt

Már én is nagyon unom.. de én még csak 390ezernél vagyok. Még muszáj lesz tolnom hogy nehogy éppenhogy kiessek ha már ennyi időt beleöltem..

Kroki: lehet a fejlesztők rakták fel kedvcsinálónak.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#445) rgaby


rgaby
tag

Nah Berlinetta szezon. Az nem kell, max aranyra hajtok.

(#446) kroki84 válasza rgaby (#445) üzenetére


kroki84
tag

Nekem kéne Pro-ba. Hátha nem 1%-ba kell jutni érte. Maradna idő mellette másra is a játékban.

(#447) rgaby válasza kroki84 (#446) üzenetére


rgaby
tag

Ha adnák 3%ba akkor talán. Vagy 10be mint Venomot.

(#448) kroki84 válasza rgaby (#447) üzenetére


kroki84
tag

Jólenne.

(#449) kroki84 válasza kroki84 (#448) üzenetére


kroki84
tag

#3210 helyezés
543,389 Rp
1%

Elérhető az Evora. 750.000 dolcsi

(#450) _stick_ válasza kroki84 (#449) üzenetére


_stick_
őstag

Nekem is meglett. Kicsivel több mind 550k RP gyűlt össze.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  CSR Racing
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.