Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52951) edgR válasza NyxNyxNyx (#52950) üzenetére


edgR
őstag

:F Ez új, nem tudtam.

(#52952) vzsryl válasza edgR (#52951) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Tényleg van ilyen, de az egyből 7 nap eddig egyedinek számít.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#52953) edgR válasza vzsryl (#52952) üzenetére


edgR
őstag

Akkor viszont tényleg az lehet, amit stp1dh is írt. Korábban volt eltiltása, és cooldown utáni első pár hétben kapta az újabb bant. Más esetben nem nagyon lehet "elsőre" 7 napos eltiltást kapni szerintem.

Ha mégis ez történt, és nem volt korábbi eltiltás, akkor én megpróbálnék egy support ticketet nyitni.

(#52954) Von Alfred válasza edgR (#52949) üzenetére


Von Alfred
csendes tag

Az általad leírtak közül semelyik sem történt meg. Csak az hogy 2 orosz srác kiszavazott mert egy botot irányítottam versengőben. Erre paff kickeltek és 7 nap eltíltás , úgy hogy előtte sose kickeltek.

De biztos csak hazudozni járok ide :U

(#52955) gtamate2 válasza Von Alfred (#52954) üzenetére


gtamate2
veterán

Adj fel ticketet a steam supportnál. Egyik barátom is így járt hogy kapott 30 napot griefingelésért, de tévedés volt és -igaz 2 hét után- de legalább visszavonták a bant tőle.

*Sn0w

(#52956) Von Alfred válasza gtamate2 (#52955) üzenetére


Von Alfred
csendes tag

Megpróbálom ,köszi! :)

(#52957) edgR válasza Von Alfred (#52954) üzenetére


edgR
őstag

Ezt nem mondtam, csak azt gondoltam, hogy elnéztél, elfelejtettél valamit, és amiatt kaptál egyből 7 napos eltiltást.

(#52958) Von Alfred válasza edgR (#52957) üzenetére


Von Alfred
csendes tag

Nem sajnos nem néztem el semmit, de ez az egész eltiltás system ha ilyen marad akkor inkább hagyom a francba a játékot :))

[ Szerkesztve ]

(#52959) Årpi


Årpi
őstag

Kickelős cuccnál szerintem nincs 30m-2h-24h-7d rendszer hanem kapásból 7 napot oszt ki...

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#52960) DrTechnoid válasza edgR (#52949) üzenetére


DrTechnoid
őstag

De van ilyen ,kickre is ad 7 napot ha a halmozati státuszban vagy, azaz bármit csinálsz , megy a 7 nap. Velem számtalanszor megtörtént, onnét tudom.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#52961) vzsryl válasza DrTechnoid (#52960) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Én folyamat kickelek trollokat, mégse kaptam érte bannt. Érdekes ez a rendszer.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#52962) edgR válasza vzsryl (#52961) üzenetére


edgR
őstag

Dettó. Megint csak a sötétben lehet tapogatózni és találgatni (mint a rangrendszernél), mert nem fogja publikussá tenni ezt sem a Valve.

(#52963) marcusa válasza vzsryl (#52961) üzenetére


marcusa
addikt

Szerintem aki sokat DM-ezik vagy casual-ozik annál beleszámít az ha a csapat rúg ki valakit, neked olyankor nem is kell szavaznod, ha megvan a többség. Mi főleg MM-ezünk, ott nehezebb összeszedni szerintem kitiltáshoz szükséges mennyiséget

:-)

(#52964) Shkiz0 válasza vzsryl (#52961) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Ma MM-eltünk haverral, és volt 3 TK-ja és 30 percet kapott. Szóval kizárt hogy ban, meg 24h meg 1 hét elsőre.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#52965) Vanir


Vanir
veterán

phantasy streamel, AÄAÄAÄAÄAÄAÄ néven meg én játszok, nézzétek a randomkodást. :)

(#52966) kretenallat válasza Vanir (#52965) üzenetére


kretenallat
senior tag

Ki az a phantasy?

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#52967) GabN73 válasza kretenallat (#52966) üzenetére


GabN73
addikt

Dignitas-ban játszott. Igaz CoD4-et :))

(#52968) Vanir válasza kretenallat (#52966) üzenetére


Vanir
veterán

Régi CoD4 player. Az ő videóin nevelkedtem mikor elkezdtem kompetitíven kodozni, szóval jó volt azért vele is nyomni egyet. :)

(#52969) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Ti szeretitek a cz-t? Versenyeken látom mindig hogy veszik, de én egyszerűen nem tudok lőni vele. Meg zavaró, hogy ilyen sokáig tart míg előveszi.
Elhatároztam, hogy megtanulom, de smurfön is szarrá aláznak. :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#52970) MurdR válasza NyxNyxNyx (#52969) üzenetére


MurdR
veterán

Áhh, utálatos egy jószág. Viszont ha CZvel nyomnak le, az idegesítőbb, mint ha P90-nel ledarálnak :DDD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#52971) edgR válasza NyxNyxNyx (#52969) üzenetére


edgR
őstag

Régebben gyűlöltem, most az egyik küldetés kapcsán muszáj volt elővenni, és kezdem megkedvelni. Távolra csak a tap-tap működhet, közelre viszont - mivel mozgás közben is elég pontos és gyorsan kidarálja magából a 12 golyót - rá kell tapadni az egér bal gombjára.

(#52972) sensejke


sensejke
aktív tag

Szemely szerint szeretem mert "eco" korben megveszem es eddig 10/7 alapon bejott ak ellen is. Persze csak kala vagyok.

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#52973) Xero válasza NyxNyxNyx (#52969) üzenetére


Xero
nagyúr

Mielőtt nerfelték én is nagy nehezen rászoktam. WP-vel kb elpusztíthatatlanná tett. Miután jött a nerf nem foglalkoztam már vele. Szerintem a tec-9 és a five-seven is jobb fegyver nála, igaz én sokszor wp mellé veszem, nem feltétlenül csak eco-ban, így számomra nagyon zavaró a lassú előhúzás.

(#52974) mepet válasza NyxNyxNyx (#52969) üzenetére


mepet
addikt

Nekem sem adja a cz, csak olyan közelről, h akkor már késelhetnék is...

A másik érdekes kérdés: CT oldalon szoktatok P250-et venni? Én max nagyfegyó mellé, ha $10k+-om van. Alapból p2000-et használok, távolra nem sokkal rosszabb, ha meg sorozni kell pisztollyal, az már rossz, smg ellen halovány az esély. Szerintem...

(#52975) Redneck válasza Xero (#52973) üzenetére


Redneck
veterán

Szépen összefoglaltad. Detto így érzem, szerintem túlnerfelték. Tec-9 helyett semmiképp nem raknám be, de a Five-Seven 20-as tára és átütőereje is jobban bejött.
Nerf előtt azért tényleg túlzás volt AWP-vel kombinálva. :) Gyakorlatilag egy tank lehettél ágyúval és minigunnal.

mepet:
Simán, AWP mellé, de néha eco körben is. Első körben régebben megvettem, de felesleges volt lehet. Gyorsan ki lehet rántani és gyorsan két golyót pontosan lőhetsz, ezért szeretem.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#52976) Vanir válasza NyxNyxNyx (#52969) üzenetére


Vanir
veterán

Egy hónapja raktam be CT-re próba gyanánt, azóta nem is váltottam vissza. Iszonyat dolgokat lehet vele művelni. Scout és AWP mellé szoktam rávenni, de nem is secondary, hanem inkább egy másik primary fegyvernek mondanám mellettük, még így szétnerfelve is.

(#52977) zarayg válasza mepet (#52974) üzenetére


zarayg
aktív tag

én T oldalon veszem csak akár eco-ban is, mert erősebb mint a glock, viszont CT oldalon kb felesleges, mert a p2k meg az usp kb ugyan annyit sebez, így azon az oldalon felesleges rávenni (szvsz)

más:
CZ igen is most is jó fegyó, ecohuntnak jó, csak lábról kell kezdeni a darálást :D

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#52978) gtamate2 válasza Vanir (#52976) üzenetére


gtamate2
veterán

Inkább lehetne, de egy hét mire előveszi. WP mellé nekem 90%-ban ezért volt szar, mert mire elővettem lelőttek.
Anno a nerf előtt viszont nagyon jó volt, ez a 12+12 golyó is édeskevés szerintem.

(#52974) mepet: Van hogy five-seven helyett is azt veszek. Fejre nagyon adja, a páncélt pedig átviszi a p2000-rel ellentétben (vagyis sokkal jobban). Bele kell jönni, közelről simán beadja az 1 hitet. (Pl d2 hosszún jól jön)

*Sn0w

(#52979) MurdR


MurdR
veterán

Ha valaki jól tudja használni a CZ-t, nem hiszem hogy nem lenne eredményesebb Fájszevennel vagy teknájtal. :U

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#52980) Vanir válasza MurdR (#52979) üzenetére


Vanir
veterán

Tekkel én is eredményesebb vagyok, T-ben azért nem raktam át, viszont az öthét egy 3-4-5 emberes velős T rush ellen nem mindig hozza ugyanazt a kívánt hatást, mint egy CZ.

(#52981) benceman00


benceman00
tag

Embere válogatja, hogy melyik pisztoly. CZ szerintem vésztartalék fegyvernek nem jó (pl ha kifogysz), mert lassan veszi elő. De ezt is megcáfolja JW aki simán húzza awp mellé.

Üdv, ASZPi

(#52982) kuLi_ válasza zarayg (#52977) üzenetére


kuLi_
tag

A CZ - ha a lövésen kívül tudsz is mellé okosan helyezkedni - minimum egy fixen megölt ember, ha nem egy proper execute jön a lerakóra. Awp mellé biztosan nem társítanám (mire előszeded nettó egy év), kizárólag force-buy estén venném fontolóra CT oldalon, de a fiveseven imho hosszabb távon jobb választás.

Első két golyó nagyjából halálpontos (first hit accuracyja nagyon erős), a következő ~6 golyó a kereszt környékén random szórás, az utolsó pár golyó pedig felmászik szépen. A legoptimálisabb ha nagy távolságra szigorúan 1-tap, középtávon kizárólag fejen tartva kétgolyós burstök fél seces szünettel, közelre pedig mintha mac10-eznél vagy lightning gunoznál (Quake).

Ez itt a reklám helye.

(#52983) ReFleXx válasza kuLi_ (#52982) üzenetére


ReFleXx
addikt

+1
tornakon is ezt szoktam latni, olyan mapokon mint pl inferno, ahol CT oldalon belehet allni olyan pozikba, hogy a kinezo T-ket fejbe lehet lodozni kozelrol.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#52984) zarayg válasza kuLi_ (#52982) üzenetére


zarayg
aktív tag

[link] Így szoktam pl d2-őn használni a CZ-t, szeretem, de csak B-nél jó :U

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#52985) Vanir válasza zarayg (#52984) üzenetére


Vanir
veterán

Jaj de fajt az a d2-őn......

(#52986) kuLi_ válasza zarayg (#52984) üzenetére


kuLi_
tag

Nem rossz ace amúgy. :)

Igazából első körben sem szeretem, eco ellen pedig kifejezetten wtf, az a +100$ money bónusz ugyanis eléggé gyász. Ugyanezt meglövöd egy 57-el vagy bármi mással és kapásból lenne $4750-ed a $3750 helyett, úgy következő körben pedig egy M4Ax-el várhatod nagyobb rangeből a force buyt. Amúgy nyilván personal preference.

Ez itt a reklám helye.

(#52987) Xero válasza Vanir (#52980) üzenetére


Xero
nagyúr

CT-ben siman jobb tobb emberre a 57. Ha harman jonnek te pedig ott allsz cz-vel hamar elfogy a golyo ha az elso kill utan nem kapsz fel valami fegyvert. 57-el meg ha kell bedaralom mindet.

(#52988) vzsryl válasza Xero (#52987) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Van is ilyen ace-om youtube-on, amikor ak-sok ellen nyomtam 5-7-tel 4 fejet+1 simát. Telefonról nem tudom linkelni. 5-7 néha jobb, mint az m4.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#52989) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Váo, jött pár válasz. :)) :R

mepet: Pont azért határoztam el hogy megtanulok lőni cz-vel, mert mostanában scout és awp mellé inkább p250-et veszek CT oldalon 5-7 helyett (kivéve ha nagyon ki vagyok tömve). Jobban adja.
De ez folyamatosan változik, régen pl. a glockot még első körben sem használtam, ma meg már imádom. Mikor kezdtem armor 5-7 minden körben ment, mert jobb voltam vele, mint rifle-lel.
Persze a tec-9 mindenféleképpen marad, kedvenc.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#52990) la_cc


la_cc
addikt

Sziasztok!

Tudom, hogy off, de cs-be (és máshol is) állandóan panaszkodnak, hogy halk a fülesemhez tartozó miki.

Semmilyen beállítás nem segített.

Tudnátok ajánlani valami jó kis usb-s mikit game-eléshez? Gondolom, ha lecserélem egy rendes darabra megoldódna ez a probléma.

Köszi szépen előre is! :R

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#52991) vzsryl válasza la_cc (#52990) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Zalman zm mic 1.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#52992) regener


regener
veterán

Ez csak nekem új? xD

(#52993) rumos XIII válasza regener (#52992) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Párnapja néztem énis. :D
Fb oldalukon: Jelenleg az oldal DDOS támadás alatt áll, és ezért nem elérhető. Elnézést kérünk a kellemetlenségekért, nemsokára újraindulunk

;]

[ Szerkesztve ]

(#52994) szebe válasza mepet (#52974) üzenetére


szebe
őstag

Nálam totál random, hogy most épp a p250 "ritmusát" érzem jobban, vagy 5/7-t.
CZ-t már csak max ha dobnak, de mindhárom előzőleg említett jobb, mint a p2k/usp.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#52995) MarioAna


MarioAna
senior tag

Inferno
1. Eco kör "STACK A" --> ketten halnak 10 mp múlva topmiden cross közben.
2. Társam ninja spoton, én library előttről tartom fal mellől archot, 3. a védő beáll default doboz mögé , hogy semmit nem lát (nem is peakel) majd engem szid amikor ráwalkol rövidről a T és hátbalő mindkettőnket.
3. 15-13-nál utolsó lehetőség rávesszük, B-n rakott bomba, ellövök kettőt a harmadik A CT bújik new box mögött, csapattársamnak mondom hogy nyomja le végig a defuset, AWP peekel jobb oldalt 3rd box mögül ellövöm, társam túléli, de bukjuk a kört mert nem vett defkitet, inkább MAG-7-re költötte, 16-14 loss gg wp.

Komolyan, mindenki ennyire autista akivel összekerülök?

A szokásos ellő az AWP és 1.5 mp-enként rápeekelnek egyesével az ACE-ért.
Le is dobott vissza DMG-be, hát a fszkivan ezekkel :D.

Értelmes emberekkel mixelnék DMG-LE szinten mozgok, most a retardhullám visszadobott seriffbe. Pont leszarom ha nem tudod ellőni 2m-ről, csak ne legyen toxic hangulat meccsen mert már az agyrák mellett gyomoridegbajt is kapok ezektől.
Kúúúva britek is amikor a skót tájszólásával elmondja hogy letolja banánt 1 és jön fel közön, ahelyett hogy beordítaná hogy BENCS.
Dam son, kill me.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#52996) Vanir


Vanir
veterán

Warning, ultrafos kvaliti mer ennyit bír a gép: [link]
A srác konkrétan kifutott midre, elment mellettem és beugrott a csatiba, ügyet sem vetve rám, vagy a másik két csapattársamra aki még miden állt. :DDD
(Én meg meghallottam hogy trappol ki valaki, elrántottam a popflasht az utolsó pillanatban és az vakított széjjel.)

(#52997) Mclovin


Mclovin
senior tag

Van egy accom amivel teljesen inaktív voltam másfél évig, ledobott silver elite-be és amolyan tesztféle gyanánt only solo mm. Most épp gold nova háromban vagyok de totál agyhalottak itt is akadnak. Buktuk a pistolt infi t-ben, bemondom, h 'Force, rush banana', elől megyek oszlopok mellett, szépen onetap aki a kocsinál van....erre a mögöttem lévő Amazing Blyatman, Moszkva hőse (orosz csapattárs) bedobja elém a molotovot, ezzel megakadályozva a rusht (lehetett volna átugrálni rajta, de feles voltam) és bukva a kört...csak egy sok közül. :O ;]

(#52998) Nxn908xxx válasza Mclovin (#52997) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

És ettől jobb lett a helyzet hogy ide beírtad? Keress magad mellé másokat és nem kell sírni Moszkva hőse miatt.

(#53000) MurdR válasza oliwwer (#52999) üzenetére


MurdR
veterán

Jó volt ilyet is látni Tőled. :R (;])

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.