Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53401) RECSKA válasza sanyi0627 (#53396) üzenetére


RECSKA
veterán

En inkabb g4400as procit ajanlanek. Nem sokkal dragabb, de jofele :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#53402) csurenzoo


csurenzoo
aktív tag

Kicsit csalásnak érzem ezeket a ládanyitásokat: youtube

(#53403) GabN73 válasza csurenzoo (#53402) üzenetére


GabN73
addikt

Trilluxe meg 50-ből nyitott 2 kést. M9 bayo doppler+kara doppler.... :U

(#53404) Gyula84 válasza regener (#53398) üzenetére


Gyula84
veterán

köszi :)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#53405) bager13


bager13
aktív tag

Megihlettet COLDZERA a AWP-és mutatványával.
Jöhet a dislike! :P

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#53407) bager13 válasza rumos XIII (#53406) üzenetére


bager13
aktív tag

És tényleg, te kis gonosz... :DDD

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#53408) mntn válasza sanyi0627 (#53383) üzenetére


mntn
tag

g3220 + GTX750
1024x768 minden low, kivéve az árnyékok - átlag 100-150 fps (Nuke 80 fps). Korábban fullhd, minden maxon átlag 80-100 fps.

(#53409) mobal


mobal
MODERÁTOR

Ez az MM ez botrány, sosem fogok kikerülni a silverből... 13 - 16 -ra szerintem ma 3x kaptam ki :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#53410) Xero válasza mobal (#53409) üzenetére


Xero
nagyúr

Vedd fel ezt az accountomat. Ha van szórakozós mm és hely dobok inviteot, ha más nem ellesel ezt-azt.

[ Szerkesztve ]

(#53411) MarioAna válasza mobal (#53409) üzenetére


MarioAna
senior tag

14-1-ről szoptunk 15-15-re az előbb. Ilyenkor "I am more tilted than JDM" módba kapcsolok.

Hogy kerül olyan ember DMG/LE környékére aki:
1. nem tud lőni
2. nem tudja a füstöket
3. nem olvassa a radart
4. nem hallja meg ha leugranak és elszaladnak mögötte
5. nem hallgat/figyel az infókra
6. nem hallgat a tacticra?

(#53412) vzsryl válasza MarioAna (#53411) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Lehet, hogy épp zenét hallgatva tojt az egészre. Ha orosz, akkor meg szimplán genyó volt, mert nem voltatok honfitársak.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53413) BMS válasza MarioAna (#53411) üzenetére


BMS
őstag

1,2,5 és a 6 kb igaz rám és LEM vagyok :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#53414) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Eletem legdurvabb flickje, demo tickrate le sem birta kovetni :DDD
[link]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#53415) kristof_ válasza MarioAna (#53411) üzenetére


kristof_
tag

1. Bevallom a tutit, szarul lövök, néha "adja", de többször nem.
2. Elég régóta nem játszok "komolyan", max 1-2 haverral, pár alap spotot tudok, de megvagyok nélkülük.
3. Na azt pont figyelem mindig, néha túl sokat is.
4. Sokszor zene megy, vagy nincs kedvem nagyon hangosan játszani.
5-6. Az mm-ek 80%-ban már bemelegítés alatt muteolok minden ismeretlent, mert idióták és a saját nyelvükön üvöltöznek. Meccs közben egyszer-egyszer adok nekik még esélyt, de az esetek többségében 10mp múlva megy vissza a mute.
Mindkét accom dmg. Lehet ezzel idegesítem a csapattárakat, de ha ők idióták akkor pont nem érdekel a véleményük, ha meg komolyan akarnám venni az mm-et akkor premade mennék. Nekem az fontosabb, hogy én jól szórakozzak és általában nincs kedvem felidegesíteni magam a csapatomon.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#53416) Vanir válasza kristof_ (#53415) üzenetére


Vanir
veterán

Ezek alapjan inkabb menj el casualra, ne erositsd az igy is tul sok cancer player taborat...

(#53417) vzsryl válasza Vanir (#53416) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Na ne vicceljünk már... Én a privát rang eléréséhez is inkább DM-eztem, pedig kevesebb XP-t adott. CSGO-ban a casual = skill temető.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53418) tepenzed


tepenzed
őstag

srácok casualt hogy tudok úgy játszani, hogy ne legyen ilyen szar vote rendszer? Undorító az egész, haver nem hozza le egyedüli megmaradtként a kört kickelik vagy éppen mindjárt nyernék erre valaki újraindítja az egészet a sok hülye meg persze megszavazza...

(#53419) Gentlelelele válasza MarioAna (#53411) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Van hasonló Supreme rangon is ne aggódj :D

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#53420) kristof_ válasza Vanir (#53416) üzenetére


kristof_
tag

Pont, hogy a cancer playerek miatt fogok így viselkedni, mert nem tud megmozgatni egy olyan meccs ahol 5-ből 3 ember idióta, nem fogok tryhardolni és komolyan venni. Ha az első 5perc nem abból áll, hogy üvöltöznek és egymást szidják meg tk-znak, ha valami nekik nem tetszik, akkor odafigyelek a játékra és hajtani fog a versenyszellem.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#53421) zarayg


zarayg
aktív tag

Lőttem még hajdanán egy 4k-t

szerk: lesz 1080p is, csak a youtube lassú

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#53422) zkas90 válasza Vanir (#53416) üzenetére


zkas90
senior tag

Aki normális csapatjátékot akar, az keressen maga mellé 4 embert.
Aki pedig nem teljes csapattal megy el, az bizony készüljön fel arra, hogy a szórakozás nem mindenkinek jelenti ugyanazt.

Amíg nem grieferkedik valaki, addig egy szó sem érheti.
1. nem tud lőni? > keress olyanok embereket akik tudnak és menj velük

2. nem tudja a füstöket > keress olyan embereket akik tudnak és menj velük

3. nem olvassa a radart > keress olyan embereket akik "olvassák" a radart és menj velük

4. nem hallja meg ha leugranak és elszaladnak mögötte > keress olyan embereket akik hallanak/figyelnek

5. nem hallgat/figyel az infókra > keress olyan embereket akik hallgatnak az infókra és menj velük

6. nem hallgat a tacticra? > na ez pedig a legnagyobb röhej :D:D MM-re semmi 0 nyista taktika kell
Az egész azon múlik, hogy ki lő jobban. Még GE-ben sem kértünk egymásnak flasht, nem hogy normális taktikát csináljunk. Ja várj "rush valahova" és miragen "füstös A". Ez és ennyi.
A körök 99%-a alapozásból áll és ahol ellenfelet lövünk, oda megyünk / a másik rakóra.

A CS maga ennél sokkal mélyebb, de nem MM-en és nem random faceiten. Sőt még faceit challenger / fpl-ben sincs taktika. Ott is alapozás, ahol lőnek és ennyi.
Aki komolyabbat akar, az ahogy mondtam keressen maga mellé embereket és hajrá.
Továbbá csak röhögni tudok az összes MM-en tryhardoló emberen.

ui: A faceit challenger / fpl a legjobb lehetőség a tényleg normális játékra. Oda viszont nem jut be minden random ember, különben az is full cancer lenne (bár ott is vannak érdekes emberkék).

[ Szerkesztve ]

(#53423) Xero válasza zarayg (#53421) üzenetére


Xero
nagyúr

4k-t én is tudok mutatni (csak hs). Itt sem tudta a hangot és a rántást lekövetni a gotv. :DDD

(#53424) vzsryl válasza zkas90 (#53422) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Azt megkérdezhetem, hogy mikor lett a tryhardoló silverből világklasszis LAN player, vagy legalábbis annak tűnő ember?
Kissé elszaladt veled az a bizonyos ló, és mocskos rövid idő alatt.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53425) zarayg válasza Xero (#53423) üzenetére


zarayg
aktív tag

nem rossz :D követnélek, if u know what i mean

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#53426) zkas90 válasza vzsryl (#53424) üzenetére


zkas90
senior tag

neked mi a bajod? Fogalmazd meg normálisan légy oly kedves.

(#53427) vzsryl válasza zkas90 (#53426) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Te is tudod, mi is tudjuk, miről beszélek. Egy KuLi nem ír ilyeneket, mint te, közben meg 1-2 éve tryhardoltál silverben, és tök korrekten fogalmaztad meg a mondanivalód. Most meg olyan arrogánsan, lekezelően beszélsz itt az MM-ről, hogy a pofám leszakad. Vicc.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53428) zkas90 válasza vzsryl (#53427) üzenetére


zkas90
senior tag

Megint a semmiről beszélsz. Írd már le, hogy mi nem valós a hozzászólásomban légy oly kedves.
1 éve kezdtem a cs-t, zavar hogy ennyi idő alatt feléd kerültem vagy mi? Nem értem a frusztráltságodat.

Milyen hangnemben kellene beszélni az MM-ről? Mesélj már légyszives.
Mesélj azokról az időkről, amikor minden random meccs nagyon jó volt ... jah igen, elmúltak azok az idők.

Amikor silver voltam, akkor még nem láttam át, hogy mi is ez a CS. Most hogy már 1 éve ismerem és láttam számos dolgot, így magabiztosabban kijelentek dolgokat.
Mégegyszer kérem, hogy melyik része volt valótlan a hozzászólásomnak.

Mit írtam, amit még kuli sem írna le? Továbbá attól, hogy egy régi veterán nem ír le dolgokat, nem biztos, hogy nincs is úgy / nem gondolja úgy. Tudod sokan nem merik kimondani az igazságot, mert az nem lenne elfogadott a közönség felé. Na én nem vagyok ilyen.

Igazad van tryhardoltam az első fél évben. Aztán rájöttem, hogy full butaság és feleslege. Most azért mert régen csináltam (és azóta rájöttem hogy hülye voltam), most már ne nevethessek rajta?

17 éves koromban sokat ittam és ma idiótának tartom magam miatta. Simán szemen röhögném a 17 éves önmagamat.

(#53429) Xero - Az tényleg sokat elárul egy játékosról itt cs-ben, ja nem :-)
Amúgy azért kérdeztem rá arra, mert bármikor amikor hozzám szól, akkor kb ezt hozza fel. Most tényleg ennyire zavarja ez, vagy mi a kuki?

(#53430) bbdzyx - Ennek mi köze bármihez is?

(#53431) had423 - Az MM rák. Nagyon ritka normális meccset játszani rajta. Fosok a szerverek (utolsó 3 meccsen mindegyiken volt pár kör, amikor mindenkinek 200-300as lett a pingje). Az egész max random szórakozásra való, amire használom is néha.

[ Szerkesztve ]

(#53429) Xero válasza zkas90 (#53428) üzenetére


Xero
nagyúr

Azért egy 1v1-t megnéznék. ;]

Maximum abban tudtál fölé kerülni az az igazság. vzsryl is nagy idióta, de 10+ év tapasztalat van mögötte. Pontosan tudja, hogy melyik fűszál mögül lehet peekelni és melyik mögül nem. Persze ezt általában nagy ívben lesz*rja. :DDD

Az egész ugyebár abból indult, hogy szerinted fölé kerültél, amin hirtelen nem tudtam eldönteni, hogy röhögjek vagy röhögjek. ;)

[ Szerkesztve ]

(#53430) bbdzyx válasza vzsryl (#53427) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Mióta top donator gabi, meg v1ce twitchén, haha

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#53431) had423 válasza vzsryl (#53427) üzenetére


had423
aktív tag

Hát tény, hogy a faceit mostanában jobban pörög mint az mm, azok körében, akik a csapatozást jobban szeretik, és jól is csinálják. Zkas pedig elég nagy supportere az ilyen embereknek magyarországon (ha jól tudom), ezért írta csak sztem.

Valaki nem tudná streamelni a ga meccseket? Minor kvali van és eléggé megy a szekér, de a laptopomon nincs cs, és csak gotv-vel lehet specelni, arra is kevés a spot asszem.

[ Szerkesztve ]

(#53432) zkas90 válasza Xero (#53429) üzenetére


zkas90
senior tag

Erre mit mondjak. 1 év alatt eljutottam arra a szintre (és hasznosan tudok ott játszanI) ahol ő 10+ év tapasztalattal van. Nem én szálltam rá erre a témára, ő indított azzal, hogy kis silverből lettem lanos akármicsoda.

Ha már ennyire védi az MM-et, akkor gondolom jónak is tartja. Tehát a rangok alapján lehet ítélni is (én totál lekakilom és nem is érdekel).
Nem emlékszem fixen, de mintha ő nem érte volna el a GE-t vagy ha igen, akkor haverokkal közösen játszva.
Én meg LEM-től egyedül értem el a GE-t. Ez matematikai logika alapján felülmúlás. (Javítsatok ki ha tévedek, de az fix, hogy a CSGO-ban sokkal több órája van mint nekem van és hát na.)

Persze én ezt ismétlen teljesen lekakilom és nem ez alapján ítélek, viszont ha már ő hozta fel ezt a silverből lett akármicsodát...akkor hagy használjam már én is.

[ Szerkesztve ]

(#53433) Xero válasza zkas90 (#53428) üzenetére


Xero
nagyúr

Könyörgöm azt ne mond, hogy a faceit jobb mert kikergettek a világból. Ugyan olyan trágya tud lenni sok-sok server mint a valve vonalán, ráadásul ha beszívod a skandináv servert és ellenfeleket, akkor még inkább pórul jártál.

Az esea már érdekesebb, csak Európában egyre kevésbé pörög.

(#53432) zkas90: Ok ok :D

[ Szerkesztve ]

(#53434) vzsryl válasza zkas90 (#53428) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nem mondta senki, hogy valótlant írtál. Egész egyszerűen egy olyan ember beszél felülről, akinek 1 éve a banán csak egy gyümölcs volt. Ez itt a gáz. Ha nem érted, mire akarok kilyukadni, akkor az a te szegénységi bizonyítványod.
Szomorú amikor nem tudja valaki, hogy hol a helye.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53435) zkas90 válasza Xero (#53433) üzenetére


zkas90
senior tag

Végigolvastad a hozzászólásomat? Bemásolom azért megint:
"ui: A faceit challenger / fpl a legjobb lehetőség a tényleg normális játékra. Oda viszont nem jut be minden random ember, különben az is full cancer lenne (bár ott is vannak érdekes emberkék)."

Ezt tartom egyedül jónak manapság. Na meg ugye a praccok és hasonló dolgokat, de az más kategória.

(#53434) vzsryl - és azért mondhatod meg, hogy hol a helyem, mert te 10+ éve is tudtad, hogy a banán nem csak egy gyümölcs?
Miért az idő számít? Miért nem a tudás?

Amúgy ritka vicces ember vagy, nem tudsz normálisan érvelni, csak ilyen semmit mondó hozzászólásokat benyögni. Ez nem az én szegénységi bizonyítványom.

Továbbá ha nem írtam valótlant, akkor mi a bajod? :) Az hogy nekem 1 év kellett ezeknek a felismeréséhez, neked meg 10 év? Komolyan mond már meg, mert érthetetlen.

Az igazság leírása miért más tőlem, mint tőled? Ugyanúgy igazság.

[ Szerkesztve ]

(#53436) Xero


Xero
nagyúr

Na oldandó a feszültséget felraktam egy ace-t is, lehet rajta csámcsogni.

Teszem hozzá mind a két meccs lem-smfc szintűek ellen volt, szóval még mocskos kis szmörf is voltam. ;]

(#53435) zkas90: Úgy véled, hogy a serverek ott jobbak? Súgok: nem. A privát vason futtatott dedikált 128-as, na az ér valamit valós körülmények között. Minden más szerencsejáték a go-ban.

[ Szerkesztve ]

(#53437) zkas90 válasza Xero (#53436) üzenetére


zkas90
senior tag

Jobbak. Nem jók, de jobbak.
Az MM rákossága nem is a szerverektől olyan amilyen, hanem a közösségtől. Ugyanaz a szitu van faceiten is. Az egyedüli normális megoldás a két említett liga. Erről beszéltem, ha nem volt egyértelmű.

Soha nem volt olyan fos faceit szerver amin játszottam volna, mint amilyenen MM-en szoktam játszani (MM-ből is kifogható nagyon jó).

(#53439) Xero még mindig a másodlagos problémán próbálsz meg lovagolni, holott nem ez a téma gyökere ;)

[ Szerkesztve ]

(#53438) MurdR


MurdR
veterán

Mindenki nyugodjon le a picsába, elkészült a dolgozószobám fala.

Már csak a pult kell, meg a gépek áthelyezése, és kész is :D

:D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#53439) Xero válasza zkas90 (#53437) üzenetére


Xero
nagyúr

Nem egy faceit server dobott már le, kalandozott fel 10-20-as sv tartományba és hasonló nyalánkságok. De mind1 is igazándiból. ;)

(#53440) bager13 válasza zkas90 (#53432) üzenetére


bager13
aktív tag

Nyugi! Te vagy a legügyesebb. Adsz "attógrammot"?
Viccet féretéve, tisztára olyan vagy, mint aki beosztottból egyszercsak főnök lesz és elfelejti, hogy honnan jött.

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#53441) zkas90 válasza bager13 (#53440) üzenetére


zkas90
senior tag

Előtted is ott a lehetőség, hogy kifejtsd normálisan a miértjét, illetve hol írtam valótlant.
Sajnos addig elég unalmas ez a beszélgetés, mert csak puffogtok, de semmi tartalom.

Egyébként pont, hogy nem felejtem el honnan jöttem. Hisz a bejárt úton összeszedett tudást lehet később hasznosítani, ezért is írtam amit írtam.
Amúgy pedig igazából a nova 1-2 MM meccsek voltak a legjobbak, azokat élveztem igazán. Szívesen visszamennék oda.

[ Szerkesztve ]

(#53442) kristof_ válasza vzsryl (#53434) üzenetére


kristof_
tag

Azt azért megtennéd, hogy kiemeled azokat részeket zkas (#53422) hozzászólásából (amire te először ráugrottál), ahol úgy érzed, hogy arrogánsan fogalmaz és "elszaladt vele a ló"?
Ez most véletlenül sem kötözködés, de többször elolvastam és nem tudok rájönni, hogy ezzel mi volt a problémád.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#53443) Xero válasza kristof_ (#53442) üzenetére


Xero
nagyúr

"Továbbá csak röhögni tudok az összes MM-en tryhardoló emberen."

[ Szerkesztve ]

(#53444) szebe válasza Xero (#53439) üzenetére


szebe
őstag

Na mondjuk én meg pont ilyenekkel nem találkoztam, ellenben a fentebb említett svéd szeró+svéd ellenfél kombóval igen. Szerencsére mostanában az első 2 szerver ami kiesik, a svéd+brit, szóval egyre kevesebbszer gond.

Ja meg egy időben a holland szerverek játszhatatlanok voltak, annyira laggoltak, de azt javították.

Abból a szempontból "rosszabb" a faceit, hogy sokan hamarabb feladják fejben, mert "nincs tét".
Pedig van. Főleg ha rányúl az ember a premiumra.

(#53438) MurdR
Szép. :K Nekem egy NaVi-s zászlóra fáj a fogam :D

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#53445) zkas90 válasza Xero (#53443) üzenetére


zkas90
senior tag

Neked aztán kicsi az ingerküszöböd, viszont az állításomat tartom.
Nem tudok mást csinálni, amikor pl miragen minden körben moziba magának dobja az 1-way füstöt. :D
Istenem de cuki volt a srác. Vagányan szedegette onnan az embereket, utána meg ideges volt, amikor füstön keresztül kapta a fejest.

(#53447) bager13 - megint nem mondtál semmit, minek írod meg ezeket a hozzászólásokat? Kifejtem azért kicsit jobban. Tehát te olyan ember vagy, hogy ha nem ismersz egy témát, akkor ugyanúgy beszélsz róla, mint amikor már ismered 'valamennyire'?

[ Szerkesztve ]

(#53446) MurdR válasza szebe (#53444) üzenetére


MurdR
veterán

Köszi. :R

Ő nem zászló, asszonyom festette maszkolással. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#53447) bager13 válasza zkas90 (#53441) üzenetére


bager13
aktív tag

Xero-val és vzsryl-vel finoman szólva sem vagyok jó viszonyban, magyarán kölcsönös az utálat. De most igazat adok nekik. A hasonlattal meg a jellemhibádra akartam rámutatni. Magas ló effektus...

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#53448) had423 válasza kristof_ (#53442) üzenetére


had423
aktív tag

Én sem értem. Itt vélemények ütköznek, nem tudom mi köze ennek ahhoz hogy ki hol tartott 1-2 éve. Ne legyen már ilyen cs2hu fórum a topicból. :D

(#53446) MurdR: Szép kis skin oltár. ;]

[ Szerkesztve ]

(#53449) Xero válasza zkas90 (#53445) üzenetére


Xero
nagyúr

Én is szoktam dobni? Naés? Egyszer kiszednek, utána megint dobom, de vagy felmegyek ladder-be, vagy átkötőből szedem ki a pötyögőket. Nagy kaland.

Azért, mert dobom magamnak a füstöt, vagy flashelek a társnak tryhardolok? Könyörgöm ne vicceljünk már. Ez a játék lényege.

Képzeld 10 éve pubon is dobáltuk egymásnak a füstöt és a flasht. Nem azért, mert muszáj, hanem mert élveztük.

De ilyen alapon az összes pro is tryhardol, amikor mm-en, faceiten, esea-n füstöt, flasht dobál? Ne nevettess már könyörgöm.

A lényeg az, hogy gondolsz amit akarsz magadról, engem aztán nem zavar, csak ne nézz valakit azért hülyének, mert értelmesen akar játszani a körülményekhez mérten.

(#53448) had423: A lényeg az egészben az, hogy egy éve rankwhore volt. Rákapott az ízére, sikeresen fellőtte magát értelmesebb szintre a könnyítések során és nyilván ragadt is rá ez-az, most pedig lenézően beszél azokról, akik füstölnek-flashelnek egy nyomorult mm-en. Ez netto képmutatás, a fentebbi hasonlat pedig teljesen helytálló volt az én szemszögemből is.

[ Szerkesztve ]

(#53450) vzsryl válasza zkas90 (#53435) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Még mindig nem érted. Bager13 konkrétan a szádba rágja, és így se. Én rohadtul nem mondom, és nem mondhatom meg, hogy kinek hol a helye. Én annyit mondtam, hogy te nem tudod, kinek hol a helye.

Kristof: Telefonról nehézkes, de tessék:

"Továbbá csak röhögni tudok az összes MM-en tryhardoló emberen."

Egy éve konkrétan silverben tryhardolt, és tök aranyos volt. Most meg amit bager13 írt, az az igazság, magas ló effektus...

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.