Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53701) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Ez a molotov eldobasnal baloldalt megjeleno valami (talan a molotovos üveg lenne? ) is csak az utobbi par hetben kerult elo? Nekem azota tunt fel.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#53702) phenomHUN válasza ReFleXx (#53701) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Ez valami bug, nálam és 4-5 fős csés haveri körben sem jelentkezett.

(#53703) had423 válasza edgR (#53697) üzenetére


had423
aktív tag

Nem lehet nagyon megtanulni pattern tanulmányozással sprayelni szerintem, inkább csak úgy, hogy sokat gyakorolja az ember, viszont eléggé nagy előny ha valaki 20-25 golyót ki tud okádni sprayelve nagyjából oda ahova akarja. Közel sem mindegy, hogy hova túrsz pl amikor berohan az eco az arcodba. Vagy mondjuk amikor nem számítasz az enemyre középtávon és 75 fokba rárántasz a mellette lévő fára, amit tökéletesen átvisz mind a 6 golyó, aztán korrigálni a maradék töltényből kell.

Entk: Valami aimbotz mapon próbáld meg mozgó botok ellen, vagy úgy hogy messzebbről húzod rájuk a célkeresztet és úgy próbálod letúrni őket. Be lehet rakni ilyen spray wallokat+show impactet is, és azokon lehet nézni, hogy hová mennek a golyók. Aztán amikor beizzott a railgun, menetelsz előre a skill-létrán, akkor láthatsz sok "66 in 2"-t, mert az enemy már inkább fejedre céloz majd. Ott majd pörgeted az only hs dm-eket, aztán az is sima lesz.

(#53704) ReFleXx válasza phenomHUN (#53702) üzenetére


ReFleXx
addikt

4:3 vagy 16:9ben toljatok?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#53705) borbas666


borbas666
aktív tag

Hali. Roccat kone pure desert strike véleményt tudna valaki mondani ? G100s- em besz@rt, most ezt néztem helyette .

iPhone 11 64GB / PS4 Slim 1TB

(#53706) mobal


mobal
MODERÁTOR

Ha kickelnek casual játékból - clutch or kick elven (tehát totál kreténen) - és mondjuk épp megcsináltam egy mission-t akkor kb. baszhatom?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#53707) regener válasza mobal (#53706) üzenetére


regener
veterán

A kérdőjelet cserélheted is pontra, mert így van...

(#53708) phenomHUN válasza borbas666 (#53705) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Egeres topik

Mi baja van, esetleg megválnál tőle?
Kone Pure Military amúgy amelyiket keresed, ebből. Amúgy jó cucc (ha még be tudod szerezni valahol).

(#53709) mobal válasza regener (#53707) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Köszi a választ, nagyon örülök! :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#53710) phenomHUN válasza ReFleXx (#53704) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Én 1366*728, 16:9, akiket kérdeztem 2 srác pedig 1280*1024, 4:3.

szerk:
Guuuugliztam, elvileg nem újdonság a hiba, találtam néhány postot elvileg fixálható: [link]. Ha mást nem tudsz, legfeljebb írsz a srácnak.

[ Szerkesztve ]

(#53711) P. úr válasza prtvlogan (#53674) üzenetére


P. úr
tag

Recoil master nevű mapot töltsd le. Azon be lehet állítani, hogy egy kis mozgó pöttyöt kövess, miközben lősz, ez az adott fegyver patternje. Statisztikát is mutat, hogy hány százalékban találod el a célpontot.

(#53712) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

wiw vs eecshu, 4v5ben pörög. :D

(#53713) Gentlelelele


Gentlelelele
aktív tag

Keresnék hasonló sors társat, aki még nem csinálta végig a Co-op részét az új operation-nak, vagy olyat, aki megint végig csinálná az egészet. Nem célom a rekord döntés, csak szeretném letudni őket. :) Steam profilom : GentlemanNo1

Illetve van rá esély, hogy közel a Globál ? :)

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#53714) prtvlogan válasza had423 (#53703) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Köszi! Sprayelni nem tudok, Úgyhogy inkább én is fejre megyek ha tehetem. Ilyen szervereket hol találok? , Mert játékon belül hiába megyek a szerverek böngészésére, nem tudok csatlakozni,..

(#53715) BMS


BMS
őstag

hali

2 éves cs go videókat nézegetek és ott félidőben meg meccs végén lehetett beszélni az ellenféllel...ezt lehet most is?mármint mikrofonnal

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#53716) sss válasza BMS (#53715) üzenetére


sss
senior tag

nem

(#53717) Vanir válasza BMS (#53715) üzenetére


Vanir
veterán

Sajnos patchelték pedig nagyon imádtam azt a bantert...

(#53718) Aakos


Aakos
csendes tag

Sziasztok! Van aki árul kulcsokért cs:go gift-et? Ha igen, akkor most hány kulcsért mennek? Kösz!

(#53719) edgR válasza BMS (#53715) üzenetére


edgR
őstag

beszélhetsz hozzájuk, maximum nem válaszolnak

(#53720) mobal


mobal
MODERÁTOR

"Operation Bravo" doboz eshet még?! :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#53721) oliwwer válasza mobal (#53720) üzenetére


oliwwer
aktív tag

Mindegyik doboz eshet még, csak sokkal ritkábbak mint az aktív dropposok.

(#53722) oliwwer válasza Aakos (#53718) üzenetére


oliwwer
aktív tag

4 kulcsért mennek, ha jól tudom.

(#53723) szebe


szebe
őstag

[link]
summit, széééép. Bukták is a mapot utána. :))

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#53724) po1son válasza szebe (#53723) üzenetére


po1son
addikt

Itt van az egész link... :))

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#53725) Ochocinco46 válasza szebe (#53723) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

:D :D
kicsit azért ez a DH helyre rakta, h pro csapatok ellen hol a helye (európai csapatokról nem is beszélve) Mert twichen néha sokat gondol(t) magáról, vagy legalábbis többet mint amennyi valójában :)

(#53726) 1m1s válasza szebe (#53723) üzenetére


1m1s
tag

fú de rühellem ezt a majmot.

(#53727) #03445504 válasza Gentlelelele (#53713) üzenetére


#03445504
törölt tag

Én sem csináltam még meg, holnap felveszlek

(#53728) Gentlelelele


Gentlelelele
aktív tag

Smurf

Mojo megint alkotott :D

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#53729) prtvlogan válasza P. úr (#53711) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

:R Ránézek, köszönöm!!

(#53730) edgR válasza Gentlelelele (#53713) üzenetére


edgR
őstag

szerintem :K !

(#53731) Vanir válasza 1m1s (#53726) üzenetére


Vanir
veterán

És te ki vagy, hogy lemajmozd? :)

(#53732) lemusz válasza Vanir (#53731) üzenetére


lemusz
addikt

Egy másik majom.

[ Szerkesztve ]

(#53733) Vanir válasza lemusz (#53732) üzenetére


Vanir
veterán

Ott a két pont. :D

(#53734) ReFleXx válasza mobal (#53720) üzenetére


ReFleXx
addikt

Héten láttam pub serveren lootolt egy szerencsés bravó ládát

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#53735) MarioAna


MarioAna
senior tag

Nekem is dobott egyet múlt héten casual-ozás közben.
Barátnőm accountján farmoltam a heti dropot - múltkor egy m4 nitrot dobott az övén (akkor 2EUR).
Jó beruházás volt megvenni neki akciósan a twitch drop miatt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#53736) szebe válasza ReFleXx (#53734) üzenetére


szebe
őstag

Ket ismerosomnek is esett Weapon Case 1 a heten. Instant 6eu.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#53737) 1m1s válasza Vanir (#53731) üzenetére


1m1s
tag

Jóój ne legyünk ilyen kis álszentek. :)

(#53738) had423 válasza 1m1s (#53737) üzenetére


had423
aktív tag

Nem annyira érdekesek a streamjei, de attól még nagyon utálni nem lehet. Mármint tényleg nem csinál semmi olyat ami megosztó lehetne. Szerintem kevered valakivel.

(#53739) oliwwer válasza had423 (#53738) üzenetére


oliwwer
aktív tag

Nem nagyon volt olyan megnyilvánulása ami miatt utálni lehetne, kíváncsi lennék az okára. Nekem tök normálisnak tűnt mindig is. Még a moe-val lejátszott szóváltásakor sem fordult ki magából vagy akármi, szóval tényleg nem értem.

Szerintem is keverheti valakivel

(#53740) bbdzyx válasza had423 (#53738) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Ha mások szeretik, akkor nekem nem szabad nem szeretni? Hol a logika? Azért véleménye lehet az embernek, nem?

update: delete, nincs időm flamelni

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#53741) Vanir válasza 1m1s (#53737) üzenetére


Vanir
veterán

Ebben hol az álszentség?

(#53742) had423 válasza bbdzyx (#53740) üzenetére


had423
aktív tag

Nem azt írta, hogy nem szereti summitot, hanem, hogy "utálja" azt a "majmot". Summit nem nagyon csinál semmit (lehet hogy jót se, de rosszat biztos nem), ami ilyen indulatokat gerjeszthetne akárkiben. Nem vagyok fan, de tényleg annyira közömbösnek tűnik mindenben a csávó.
Utálni ilyen Breivik féléket lehet inkább, ilyen twitcherek max "nem szimpik", vagy irritálóak.

(#53743) freeknight válasza had423 (#53742) üzenetére


freeknight
őstag

Miért ne lehetne utálni az olyan gyökereket, mint summit? Nekem már olyan szinten irritáló ez a wannabe "straight outta the Malibu ghetto" stílus, hogy az már taszító, és utálnivaló. Másik nagy "kedvencem" az usa scene-ből joshog, bár az legalább nem hiszi magáról azt, hogy profi.

(#53744) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

(#53745) vzsryl válasza rumos XIII (#53744) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Végre egy olyan taknyos orrú, akinek nem apuci veszi meg, vagy nem kétes ügyletből pottyan a kezei közé egy 10-20 millás német luxus verda.
Számomra ez üdvözítő, és tényleg szívből gratulálok neki. Mondjuk pasha egy fokkal okosabb volt, mert házat streamelt össze magának, de ugye ő idősebb is 8 évvel, tehát jobban kellett iparkodnia ezzel, mint flamie-nek.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53746) Vanir


Vanir
veterán

Üdv a mecsmékingen... Legalább nem spinbotozott. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#53747) freeknight válasza vzsryl (#53745) üzenetére


freeknight
őstag

Szerintem ez a verda többe kerül, mint egy ház lengyelben :DDD .
Nincs ezzel baj nyilván, ért ahhoz, amit csinál. Egy focistától vagy akárki mástól sem irigylem a vagyonát. Nyilván ha egy adócsaló kopasz "vállalkozó" az illető, az más, de ez teljesen korrekt.

Egyébként a moba-kban ennyivel több pénz van? Múltkor láttam hírekben valami kínai LoL-os gyerek, rommá törte a Ferrariját. A Ferráriját. Ott azért kicsit már megállt bennem az ütő :DDD

[ Szerkesztve ]

(#53748) szebe válasza vzsryl (#53745) üzenetére


szebe
őstag

A másik dolog: a linkelt cikkben is a csak a prize money jön elő. Bár a szerződéseket nemismerjük, úgy látszik mindenki gálánsan átcsúszik a havi párezer eurós "alapbér" fölött.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#53749) #81556480


#81556480
törölt tag

(#53750) lemusz válasza vzsryl (#53745) üzenetére


lemusz
addikt

Egy laikusnak aki semmit nem tud az eSportról a szavaiddal élve ez is "kétes ügyletnek" tűnhet. A többi pro is vett már bizonyára ezt-azt, de tudtommal nem nagyon szokták így közhírré tenni. Számomra a dánok szimpatikusak ebből a szempontból, mert ők a játék mellett ha jól tudom egyetemre is járnak vagy talán már végeztek is, ergó gondolnak a jövőre. Az öregebb játékosokon néha érezni, hogy pánikban vannak, hogy mi lesz akkor, ha ennek vége, mert nem lehet majd mindenkiből caster, meg analista... végzettség és klasszikus értelembe vett munkatapasztalat nélkül ott lesz sokuk hoppon maradva. Ez a BMW is rossz ilyen szempontból, mert elhiteti a kiskorúakkal, hogy csak játszani kell azt nekik is összejöhet. Pedig hanyan lehetnek profi csgo játékosok, akik megvehettek/nének maguknak egy ilyen autót? Szerintem nem sok, 30-40?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.