Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52001) ReFleXx válasza szebe (#51999) üzenetére


ReFleXx
addikt

mennyi volt az ICL-en a dijazas? te biztos vagod, en nem talaltam infot az oldalukon.

po1son (#52000) bo1 meccsekre én sem tennék, majd bo3-nal inkabb.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#52003) had423 válasza ReFleXx (#51998) üzenetére


had423
aktív tag

Tier 1 fociban (vagy hogy nevezik), nem jellemző annyira a bunda. Alsóbb osztályokban pedig mindig jelen lesz talán.
Tryhardoló splyce pontosan úgy játszott, mint egy throwoló IBP, de az oddsok olyanok is voltak amilyenek. Viszont ha az envyusnak ez a losestreak (nrg, clg, gambit, meg ami előtte volt) igazából egy throwstreak, akkor tuti hogy a világ összes pénzére utaznak.

(#51999) szebe: Gabiéknak kéne mutatni valamit előbb. Nem nagyon olyan a hozzáállásuk, mint egy fizetett csapatnak, rml sincs... Icl díjazása egy t3 csapatnak még egész jó is szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#52004) szebe válasza ReFleXx (#52001) üzenetére


szebe
őstag

Fogalmam sincs.

Inkább arra próbáltam célozni ezzel, hogy ne az egy szem ICL legyen, ahova az ember lemehet, és megmérettetheti magát, hanem legyen több (akár kisebb, mondjuk 16 csapatos) lan idehaza is.

Major-ön meg továbbra sincs késkör. Nevetséges.

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#52005) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Ez jó meccsnek ígérkezik eddig. 1 ide, 1 oda, 1 ide, 1 oda... :DDD

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#52006) BlackTreff


BlackTreff
tag

Most melyik meccs megy?

[ Szerkesztve ]

(#52007) Årpi válasza BlackTreff (#52006) üzenetére


Årpi
őstag

NiP - LG

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#52008) GabN73 válasza vzsryl (#51994) üzenetére


GabN73
addikt

Lehet hogy csak bepróbálták az alsó-ágat, bár így is úgy is vagy VP vagy NaVi lesz az enemy :U

(#52009) BlackTreff válasza Årpi (#52007) üzenetére


BlackTreff
tag

Köszi, az szerencsére annyira nem érdekel! Még egy jelenlegi állást azért kérdezhetek?

(#52010) Årpi válasza BlackTreff (#52009) üzenetére


Årpi
őstag

14-5re vezet az LG

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#52011) ReFleXx válasza vzsryl (#52005) üzenetére


ReFleXx
addikt

Elszóltad :)

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#52012) po1son válasza ReFleXx (#52001) üzenetére


po1son
addikt

Arra én is kíváncsi lennék, de természetesen nem találtam. :DDD
Newzooonak egy a lényeg, hogy minél több pénz landoljon a sebébe szervezőként. Ezek a röhejes szabályok, hogy csak a büféből lehet vásárolni például...
2009ben voltam utoljára iclen cod2-ben, akkor nekünk sikerült nyerni, de akkor el is döntöttem ez volt az utolsó.
Ingyenes lan volt vagyis nem volt nevezés díj és nem is vártunk semmi komolyat csak annyit, amit megadtak hardvernyeremény összeget már a lan előtt. Töredékét kaptuk meg a nyereménynek és kiderült a végén, hogy cod4ben és cs 1.6ba lett szétosztva a nagy része a nyereménynek... Én a csapatban egy bontott csomagolásban lévő hyperx ramot kaptam, amiben 2x2 gb-nak kellet volna lennie, de csak 2 gb volt... :DDD
Kiderült hogy bturbonak éppen kellet még a gépébe 2 gb, mert a videokártya nem volt neki elég a cod4 winért... :W

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#52013) vzsryl válasza ReFleXx (#52011) üzenetére


vzsryl
nagyúr

El, de remélem az LG megnyeri a LAN-t. Jelenleg őket tartom a legerősebb csapatnak a világon. Fnatic-ot és Astralis-t is verniük kell. Még a VP-re leszek kíváncsi.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#52014) BlackTreff válasza po1son (#52012) üzenetére


BlackTreff
tag

Örülnöd kellett volna, hogy ekkora "sztárnak" adhattad a RAM-od másik felét! ;]

(#52015) P. úr válasza vzsryl (#52013) üzenetére


P. úr
tag

apropó VP: Nem tudom, hogy pasha [kisfilmjét] láttad-e. De ezek szerint ha van fasza konditerem a környéken, akkor aratni fognak. :DD

[ Szerkesztve ]

(#52016) po1son válasza BlackTreff (#52014) üzenetére


po1son
addikt

Akkoriban még egy dagadt kis senki volt... Csak a cod közösség ismerte akkoriban... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#52017) Vanir válasza po1son (#52012) üzenetére


Vanir
veterán

Szabad tudni a 2009-es nicked? Puszta kíváncsiságból. :) Ha jól gondolom akkor a Regressive nevezetű csapattal voltál lent.
Amúgy az első rész abszolút igaz, ami pénzt ezzel már Béluska elrakott az nevetséges.
A másik kedvencem pedig az adminok undorító korruptsága (ICL15, szem és fültanúja voltam amint valaki az egyik meg nem nevezett admint lefizetett egy gyrossal - viccen kívül ennyivel -, hogy hadd húzzanak másik csoportot).

[ Szerkesztve ]

(#52018) po1son válasza Vanir (#52017) üzenetére


po1son
addikt

xaero néven toltam 2007től egészen 2013 végig, amíg a cbnek vége nem lett. Középszintű játékos voltam a jobbak között, de elég sokat játszottam 5on5 ladderba top40ben. :K

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#52019) szebe


szebe
őstag

likvid-naticon is érik a meglepi :Y

#godren

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#52020) lemusz


lemusz
addikt

Nem is bánom, hogy kikapott az fnatic, legalább megtanulják egy páran, hogy sok az a folyamatos 80-90% rájuk, főleg BO1-ben... ;]

(#52021) kaszaking


kaszaking
tag

Szépen elverték a Fnaticot. 99-1% fogadási tippek azért nagyon elszálltak ezzel a fnaticcal

(#52022) DrTechnoid válasza lemusz (#52020) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Véget ért egy korszak , a régi szép időkben az "NA CSGO" még sértésnek számított :D

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#52023) had423 válasza lemusz (#52020) üzenetére


had423
aktív tag

Fnaticnak szurkoltam, de atom jót adott a liquid. Főleg simple meg adren a zölddel.
Kezd vége lenni ennek az eu uralomnak csben. Ezt bánom csak kicsit.

#52022 ben: Főleg ha most az lg nyer. B*sztatva leszünk hltvn. Vagyis inkább a svédek.

[ Szerkesztve ]

(#52024) he7edik. válasza had423 (#52023) üzenetére


he7edik.
addikt

Mert a nyócból csak hat csapat lesz európai... :W

Égő szöveg a flém vázon

(#52025) _-ORANGE-_ válasza lemusz (#52020) üzenetére


_-ORANGE-_
senior tag

Én amúgy sem komáltam őket, szépen hozták a Liquidesek, megérdemelték.

(#52026) had423 válasza he7edik. (#52024) üzenetére


had423
aktív tag

Sokra megy a 6 csapat ha mind egyet demoz az elkovetkezendo 4-5 honapban, es az az egy nem europai. :)

(#52027) szebe válasza he7edik. (#52024) üzenetére


szebe
őstag

+1

Egy top8-tol, meg a bo1-tol ne essunk at a lo tuloldalara. A lumin kivul tovabbra sincs kompetens amerikai csapat, bar teny hogy a (beugros) likvid jo uton jar.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#52028) zkas90 válasza had423 (#52023) üzenetére


zkas90
senior tag

A ló farkának van vége.
Azért, mert BO1-ben kikapott a fnatic hosszabbításban egy olyan meccsen, aminek még nem volt különösebb tétje, nem lesz jobb az NA csgo.

Egyedül az LG mutat jó teljesítményt a nem eu csapatokat figyelembe véve, viszont még velük is várni kell. A Cloud9 is elég erős volt egy ideőben, aztán most hova lettek? Kvázi esély nélkül kiestek a csoportból.

Az LG pedig nem NA csapat (telibe lehet fosni, hogy a szervezet az), tehát a kis amcsi hltv haterek továbbra sem fognak mivel vagdalkozni (nem mintha nem szarná le őket az értelmesebbje).

Egy major győzelem pedig még nem teszi jobbá az LG-t sem pl a fnaticnál, akik hánynál is tartanak?

------------------------------------------------

A CLG-ből jdm játékstílusa tetszik. Sok player 20 centiről nézi a monitort befeszülve, ő meg lazán hátradőlve kattingat :D

[ Szerkesztve ]

(#52029) po1son válasza lemusz (#52020) üzenetére


po1son
addikt

Én barom meg gyorsan megraktam még, amikor kiderült hogy dust2 lesz a map... Jó lett volna ez, ha 5-1nél nem adnak nekik 10kört.... Ezek a Hiko csapatok nagy mumusok nekem, mert eddig 483 eurot buktam ellenük + egy klaviatúrát... :W :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#52030) vzsryl válasza zkas90 (#52028) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Pont akartam írni, hogy én is ilyen pozícióban játszom. :DDD

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#52031) lemusz


lemusz
addikt

Ó mondom, ha valami d2 vagy infi lesz nem nézem meg az uccsó meccset, megyek ink. aludni, erre nem cobblestone? :D Há muszáj itt maradni, hátha meggazdagszunk.

(#52032) BlackTreff válasza lemusz (#52031) üzenetére


BlackTreff
tag

Az erő legyen veled! :DD

(#52033) DrTechnoid válasza lemusz (#52031) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Hú de jó lenne ha dobna egyet, 2 évig nem adnám el.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#52034) Komi28


Komi28
senior tag

Sziasztok!

Játék közben átlehet írni a saját nevemet? Esetleg consol-ban? Köszi

(#52035) had423 válasza zkas90 (#52028) üzenetére


had423
aktív tag

Nem is a liquidet tartom jobbnak, vagy NA-t. Arra céloztam, hogy lehet az lg-vel ez nem történt volna meg mint ami most csopiba az fnaticcal.
Nem tudom mitől lett jó scene hirtelen brazíliába.

(#52036) xenom0rph válasza had423 (#52035) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ha nem laikusként beszelnél akkor tudnád, hogy nem hirtelen lett ott szkínnn...

halahala

(#52037) had423 válasza xenom0rph (#52036) üzenetére


had423
aktív tag

Ez igaz.

(#52038) _-ORANGE-_ válasza Komi28 (#52034) üzenetére


_-ORANGE-_
senior tag

Shift+Tab, Barátlista bal oldalt, kis fül a neved mellett, beállítások, voilá.

[ Szerkesztve ]

(#52039) ReFleXx válasza Komi28 (#52034) üzenetére


ReFleXx
addikt

Consoleba -> name "uj neved"
Meg 1.6 irtam at igy, csgo-ban nem probaltam de sztem ott is muxik

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#52040) GabN73


GabN73
addikt

Én amúgy egy NaVi-LG döntőt szívesen néznék :K

(#52041) thomeef válasza GabN73 (#52040) üzenetére


thomeef
őstag

Elég nagy rá az esély, eddigiek alapján elég megfoghatatlannak tűnik mind2. NiP még érdekes lett volna ha van Pyth, de nincs.

Egyébként ez a D csoport elég viccesen alakul. G2 telibeveri C9-et, VP telibeveri G2őt, Navi telibeveri VP-t :DDD És az a vicc hogy mind a 4 elég komoly team. Legalábbis papíron. G2 VP-n revansot vehet ma. Szuper meccs lesz :C

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#52042) atee válasza thomeef (#52041) üzenetére


atee
őstag

Magyar idő szerint mikor nézhetőek a meccsek?

D-day 2002-01-04 01:54

(#52043) edgR válasza atee (#52042) üzenetére


edgR
őstag

16-tól másnap hajnali 2-ig

(#52044) sensejke válasza edgR (#52043) üzenetére


sensejke
aktív tag

Ha nincs olyan mint tegnap hogy az elso meccs ket oran at tartott..... :DDD

[ Szerkesztve ]

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#52045) kretenallat


kretenallat
senior tag

szeretnék több ismerőst, akik ha competitivet játszanak, akkor nyerni akarnak. nem sírok, ha vesztünk, viszont zavar, ha azért vesztünk, mert valaki elbaromkodja, vagy közli a harmadik körnél, hogy részeg.

LE rangban vagyok, nincs időm sokat játszani, általában egy(két) meccs esténként, a hétvége meg teljesen véletlenszerű, néha sok, néha semmi.

http://steamcommunity.com/id/kretenallat/

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#52046) lemusz válasza kretenallat (#52045) üzenetére


lemusz
addikt

"vagy közli a harmadik körnél, hogy részeg."

Hát ezen jót nevettem, megtörtént esetnek hangzik. :D

(#52047) szebe


szebe
őstag

Vásárolt már közületek valaki az esportstore oldaláról?

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#52048) phenomHUN válasza szebe (#52047) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Milyen egérpadot találtál? ;]

(#52049) szebe válasza phenomHUN (#52048) üzenetére


szebe
őstag

"Csak" telefontok. Ma egy hete rendeltem meg, fizettem ki, és mindig "being processed". Gondoltam rákérdezek itt, hátha valaki vásárolt már onnan, és van tapasztalata, de akkor dobok egy mail-t hogy vattafak.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#52050) kretenallat válasza lemusz (#52046) üzenetére


kretenallat
senior tag

én kevésbé találtam mulatságosnak...

sajnos megtörtént már több esetben is, más-más arcokkal, részeg, másnapos, betépett stbstb... frusztráló. és persze én vagyok a szörnyű alak, hogy nem nevetek... és MMben még könnyebb elfogadni, hogyan történik meg ilyen, de amikor friendsből összeszedünk egy premadet, akkor azért örülök neki, hogy nem LAN party és nem ül a közelemben.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.