Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53801) shaddy1027 válasza mepet (#53799) üzenetére


shaddy1027
tag

Nem őket féltem, de ők nagyobb hatással lehetnek egy ügyvédek által uralt világra, mint egy-két tizenéves aki elbukott pár száz dollárt. Ezt meg szerintem senki se akarja, kivéve ha tényleg csak a játék szeretete miatt játszik ;]

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#53802) mepet válasza shaddy1027 (#53801) üzenetére


mepet
addikt

Én nem ugrálnék a bíróságon, ha egy szabályozatlan körülmények között üzemelő, legalább a világ felén tök illegálisan működő, egyelőre épphogy megtűrt kaszinót üzemeltetnék, ami kiskorúak tömeges kifosztásán alapul.

Ügyvédek által uralt világ? Sajnos (vagy szerencsére?) ott még nem tartunk. :B

(#53803) vzsryl válasza shaddy1027 (#53798) üzenetére


vzsryl
nagyúr

A tőzsdézésbe nem tudnak belekötni az ügyvédek, mert a steam mossa magát a szabályzatban. De a fogadós oldalakat tényleg meg tudnák szorongatni, és valószínűleg meg is fogják. Ez csak annyiból lesz gáz, hogy a tőzsdézést is visszaszorítja, és le fogja vinni az árakat.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53807) mepet


mepet
addikt

A Bloomberg is lehozott egy az indexeshez nagyon hasonló cikket kicsit korábban: VIRTUAL WEAPONS ARE TURNING TEEN GAMERS INTO SERIOUS GAMBLERS

nesh_019: PÜ ment.

vzsryl: Nekem pl. nem gáz a legkevésbé sem, ha lejjebb mennek az árak. Lehet úgy még akár vásárolnék is a marketen. :B

[ Szerkesztve ]

(#53811) ReFleXx válasza mepet (#53807) üzenetére


ReFleXx
addikt

ez 90%-ban ugyanaz, index forras megadas nelkül leadja más cikket? :DDD

nesh, hogy toled elkeruljon a lada mindenkepp kell varni szerinte, 15 napot...

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#53812) had423


had423
aktív tag

Ez a skin része a játéknak nem nagyon vonz, nem is tudok sokat ezekről a siteokról meg tradekről, viszont elég sokan elmerülnek benne, összeszednek valahogy megszállotsággal/szerencsével akár 30-40 ezer euró értékű skingyűjteményt, és aztán hogyan tovább?
Úgyértem ha mondjuk le vagy égve IRL, de akarsz venni egy kiflit a pékségbe, akkor csak felmész valami random skines oldalra és kiváltasz mondjuk valami kaki bizont igazi euróra full simán? Vagy ha valaki egy kocsit akar venni, akkor 40k steamesből csinál egy pillanat alatt 25-30k igazi eurót?
De akkor ezeknek az oldalaknak ami skint megvesznek, ugyanúgy el kell adniuk igazi pénzért, hogy megérje nekik, ami pedig nem kevés idő, közben meg veszik sorra az újabb és újabb skineket...
Nem tűnik annyira működőképesnek.

(#53813) lemusz válasza had423 (#53812) üzenetére


lemusz
addikt

Nem az oldalak veszik meg, hanem más felhasználók. És igen, ki lehet hoznia pénzt, kb 70%-on, tehát ami steamen 100 eurós skin, azt kb 70 euróra paypalra és onnan bankszámlára.

(#53814) vzsryl válasza had423 (#53812) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Kulcsokat meg játékokat vesznek főleg, de opskinsen skineket is valós pénzért lehet eladni, és sokan megveszik, sőt közöttük vannak kereskedők is, akik csak tőkének veszik meg, mert olcsóbb, mint steam piacon.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53815) szebe válasza edgR (#53800) üzenetére


szebe
őstag

Ilyen témában milyen forrást szeretnél? Lecseng a "szenzáció", hogy x összeget bukott, visszatradelik neki egy hét múlva aztán annyi.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#53816) edgR válasza szebe (#53815) üzenetére


edgR
őstag

:O Ha valakit gyanúsítok valamivel publikus fórumon, illik alátámasztani. Szerintem. Pl. egy előtte-utána steam inventory screenshot megteszi...

(#53817) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Kérlek segítsetek!

Végre vége az érettséginek és már játszanék, de nem tudok, mert tiszta lagg az egész..
4-5 hónapja játszottam utoljára és akkor még simán ment a játék közepes grafikán 100-120 fps-el, most meg low beállításokon 10 fps...
mindent alacsonyra tettem, próbáltam állítgatni a beállításokon, de semmi...
egyébként 4:3 1024x768-ban játszom, de ez sem számít, mert más felbontáson is laggol

net_graph 1 beírtam konzolba és a var: -nál 40-70 ms-t ír, amikor még jó volt a játék, akkor kb 0-nál volt ez az érték ha jól emlékszem, pingemmel nem lehet gond az 30 alatti

semmi ötletem nincs, a gépen is elvégeztem töredezettség mentesítést, meg vírusírtóval átfuttattam, de semmi

valakinek valamilyen ötlet?

most megpróbálom újrarakni, de nem hinném, hogy segítene :)

egyébként vegyetek fel ha gondoljátok nova 3 a rankom, anno sas 2 voltam, még amikor volt a rank update akkor lose-ként dobott le, de mindegy is a lényeg, hogy jó lenne csapatban játszani,és road to global:D

[ Szerkesztve ]

(#53818) DeathBat666 válasza DeathBat666 (#53817) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

újratettem, semmi változás drivereket is frissítettem, de semmi javulás :(((

(#53819) GabN73 válasza lemusz (#53813) üzenetére


GabN73
addikt

Miért lenne 70? 10% megy az oldalnak, meg 3% kiutalás paypalra. PP-ről meg free számlára.
(OPSkins esetén)

(#53820) szebe válasza GabN73 (#53819) üzenetére


szebe
őstag

Market ár 70%-ára gondolt szerintem.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#53821) Rizzo válasza szebe (#53820) üzenetére


Rizzo
aktív tag

A market árat soha nem kapod meg...

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#53822) mepet válasza Rizzo (#53821) üzenetére


mepet
addikt

Frankón elbeszéltek egymás mellett, igazán szórakoztató! :))

(#53823) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

hali. új telefont vettem felraktam rá a steam-et viszont a guard még a régi telefonon aktív. hogy tudnám átvarázsolni az újra anélkül hogy napokat keljen várnom?

(#53824) phenomHUN válasza -=Vacsek=- (#53823) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Steam topikban már ki lett tárgyalva: sehogy.

(#53825) dugo_ válasza -=Vacsek=- (#53823) üzenetére


dugo_
veterán

Titanium Backup-os visszaállításnak adnék egy esélyt, ha az se viszi át a lényeget, akkor kénytelen vagy várni.

(#53826) Vanir


Vanir
veterán

Minden Achievement arany, 100 lejátszott óra, csak fejes minden fegyverrel. Ebből kettőt kaptunk ma. Az egyik késsel végigrohant a mapon, majd Mirage-on bejött moziba és hátbaszúrt, anélkül, hogy bármilyen sarkot megnézett volna. Szánalmas ez a matchmaking.

Jöhetne már az Overwatch. :D

(#53827) Årpi válasza -=Vacsek=- (#53823) üzenetére


Årpi
őstag

[link]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#53828) -=Vacsek=- válasza Årpi (#53827) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

1000 köszönet :R

(#53829) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Kibaszottul elegem van mar, hogy mapfuggetlen minden masodik jatekban van egy faszkalap ragehacker.

70%-os hs-sel sikerult neki ezt abszolvalni...barmilyen szogbol fordult ra barkire, valahogy az utolso golyo mindig fej lett.

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#53830) vzsryl válasza Zomb€€ (#53829) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Akkor én azon a meccsen benyomtam a ragehacket?

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53831) Zomb€€ válasza vzsryl (#53830) üzenetére


Zomb€€
őstag

Most mit akarsz bizonygatni, hogy nincsenek csiterek, vagy hogy kiraly vagy?

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#53832) vzsryl válasza Zomb€€ (#53831) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Van középút is. Nem mindenki csal, aki a 2. félidőben hirtelen sokkal jobb lesz, hanem egész egyszerűen akkor kezdi el adni neki. Velem is sokszor van ilyen. Amikor valaki sokkal jobbnak bizonyul az első oldalon, és szanaszét reportolod, aztán fordulásnál elhagyja az erő, és megnyeritek a meccset, akkor már nem tartod csíternek. De ha fordítva történik, akkor sem kell egyből annak titulálni. Ettől függetlenül lehet, hogy csalt, de azzal a képpel nem bizonyítasz semmit. Ki merem jelenteni, hogy ha ellened játszanék álnéven, engem is szétreportolnál, pedig csak f@szmakkolok. Szerintem túlzottan rágörcsölsz erre. Meccs közben, ha mondod, akkor rendben van, de utána, ha lenyugszol, akkor SZ@RJAD MÁR LE, mert csak a vérnyomásoddal játszol. Öreg vagy te már ehhez. :DDD
Csak erre akartam kilyukadni.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53833) NyxNyxNyx válasza lemusz (#53813) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

És szerinted melyik a legideálisabb módja a skinkivételnek? Mármint azon belül hogy OPskinsen. Ha van mondjuk sok kis 3-4 eurós skinem azokat adjam el marketen és vegyek kulcsot, várjak egy hetet míg tradelhető lesz és rakjam fel? Ha egyből kulcsokra tradelem, akkor azért bukok az árán sokat. Vagy talán ideálisabb lenne egy drágább skinné feltradelni esetleg egy olcsóbb késsé?

szerk.: Ja azt hozzátenném, hogy minden skinem matricázott, ezért gondoltam a marketre egyből.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#53834) adise válasza NyxNyxNyx (#53833) üzenetére


adise
őstag

#53832

szóval igaza volt, csak arcoskodni próbáltál, hogy mekkora "király" vagy.

#53833

De miért nem rakod fel a 3-4 eurosokat opskinsre? bitskinsre? stb...
Ha marketon eladod és mást veszel már eleve buksz a steam levonás és utána mégegyszer buksz rajta az oldalak jutaléka miatt. A matrica persze senkit nem érdekel.

De ha nagyon egy itembe akarod a sok kis "szart" akkor is van lehetőség beváltani szinte mínusz nélkül

(#53835) NyxNyxNyx válasza adise (#53834) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát ha marketen adom el, akkor a matrica miatt visszajön a market ára a skinnek, sőt még több is ha olcsóbb skinről van szó. OPskinsen ezt gondolom nem nézik.

De akkor oké általános esetben ha nincs matrica biztosan megéri csak felrakni simán.

Akkor a kérdés máshogy: Ha marketen van pénzem azt mire érdemes elkölteni, hogy ki tudjam szedni jó áron? :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#53836) adise válasza NyxNyxNyx (#53835) üzenetére


adise
őstag

de a te elképzelésed szerint akkor opskinsre is felrakhatod drágábban a matrica miatt... ott is látják, hogy van rajta. bár nyilván lassabban fogod eladni.

opskinsen nézd meg mi megy. de igazából mindegy mert mindent megvesznek. Persze sand dune és hasonlókat nyílván lassabban. A magad dolgát annyival tudod megkönnyíteni, hogy ha egy itemet veszel csak arra kell várni hogy megvegyék. Én ált 24 órán belül mindig eladom ha elakarok valamit,de mindig az átlaghoz is igazítom az árat. Több 10? 100? dolláros itemeknél meg tényleg ne probálj meg 1-2 dollárt nyerészkedni 1-2 matrica miatt.

(#53837) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Ok, megoldódott.

[ Szerkesztve ]

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#53838) bager13 válasza adise (#53834) üzenetére


bager13
aktív tag

Nekem is volt már, hogy az egyik oldalon nagyon szar voltam. Aztán csere után "bekamusodtam", 4-5 killes körök egymás után és stb... Persze már jelentettek is ,hogy csalok.
Szóval nem feltétlenül csal ,aki varázsütésre jó lesz.

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#53839) adise válasza bager13 (#53838) üzenetére


adise
őstag

Nem is erre irtam, hanem a "Ki merem jelenteni, hogy ha ellened játszanék álnéven, engem is szétreportolnál"
kijelentést, amitt tett a másik fórumtárs felé. Nagyon nem szimptaikus, ha gyerekes, beképzelt stílussal egyből lenézve a másikat stílussal öntenék el az emberek a fórumot.

[ Szerkesztve ]

(#53840) Gentlelelele válasza vzsryl (#53830) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Annyira nem szimpatikusak nekem azok a meccsek, ahol nem én vagyok a topfragger. Olyankor mindig úgy érzem alul teljesítettem, de ez a meccs sem most történt :D

(#53829) Zomb€€ :Illetve nekem is volt tegnap egy meccsem, ahol 12:3ról fordultunk cache-n T oldalról és 15:15 lett a vége, csak azért mert az ellenfélnek elkezdte adni. Persze az is közre játszott, hogy az 1v4 es pisztoly kört buktunk, mert ketten késsel mentünk rá a másik kettőt meg kimakkolta és a továbbiakban is elég sokáig be voltunk tompulva.

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#53841) vzsryl válasza adise (#53839) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Félreértettél.
1. Odaírtam, hogy azért reportolna, mert f@szmakkolok.
2. Zombival majdnem minden nap együtt játszunk órákon át, és már TS-en is elmondtam ezt neki. Szerintem túlzottan rágörcsöl erre a csíter témára.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53842) had423


had423
aktív tag

Mik a félelmek most a WESA-val kapcsolatban, valaki nem tudja? Ez olyan akar lenni mint fifa, nem?

(#53844) wjbhbdux válasza had423 (#53842) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Igen, olyan korrupt mint a FIFA ;]

Az a baj vele, hogy az ESL és DH mögött álló svéd média birodalom kezébe kerülnek a csapatok, megmondhatják hogy hol játszhatnak stb, végetvethet a szabad verseny szervezésnek, ha a Valve nem lép közbe. Ez a baj a nagy üzemi esporttal,ha túl népszerû lesz egy játék mindenki megpróbálja a legtöbb pénzt kicsikarni belôle,mert ki tudja meddig lesz a CS a csúcson, aztán pont ezzel ölik meg. Lásd az észak amerikai 1.6 scene és a CGS esetét..

/s

(#53845) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Mikor lesz a legközelebbi Major vagy egyéb verseny, ahol szintén lesz közvetítés meg láda drop?

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#53846) wjbhbdux válasza Shkiz0 (#53845) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Július 5-10 ESL One Köln.

/s

(#53847) Maulgar


Maulgar
tag

Van némi felesleges erőforrás TS szerveren!

Akit érdekel használja bátran: 46.101.120.216

Ha írok legalább tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz

(#53848) sensejke


sensejke
aktív tag

Egy ilyen cs:go-t eltudnek viselni.

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#53849) gtamate2 válasza sensejke (#53848) üzenetére


gtamate2
veterán

Átjönne bf-ből mindenki ha ilyen lenne, így is elég levés az fps-em, szóval nekem nem igazán hiányzik ez.

*Sn0w

(#53850) Redneck válasza sensejke (#53848) üzenetére


Redneck
veterán

Ezt vajon mivel hozták össze? Nem néztem végig, itt a főnököm. Nem csés...

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.