Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53101) kuLi_ válasza expander (#53100) üzenetére


kuLi_
tag

Viszont nagyon szépen néz ki, a CS:GO pedig ezerrel dübörög a mainstream mediában,... Szerintem ennek a lépésnek van köze ahhoz is, hogy hamarosan rajtol az E-LEAGUE. Meglássuk, én egyelőre csak szép csendben röhögök. :DDD

Ez itt a reklám helye.

(#53102) expander válasza kuLi_ (#53101) üzenetére


expander
senior tag

redditen ossze van gyujtve kb ~20 tweet a top csapatok jatekosaitol, ahol senki nem orul es nem is erti a jelenlegi nuke/infi cseret. ha pedig nekik sem tetszik es elso ban lesz minden meccsen, akkor b@szhatja a volvo :D

(#53103) mepet


mepet
addikt

Egy kalap alá a csalókat, a sokad-accokat! Ez remek ötlet! Nyilván ki nem tilthatják őket, hiszen ezzel komoly bevételtől esnek el. Pl: letölt a csaló egy elavult cheat-et, elindítja a csgo-t, felmegy akármilyen vac-os szeróra és már repül is a VAC ban. Ekkor letölti az újabb cheat-et, vesz egy másik CSGO-t a store-ban, így fizet a Valve-nak. Ez a pénz kell nekik, tehát teljesen nem tilthatják ki az ilyen elemeket. Viszont, hogy a csalók és a másod/sokad accok egymás játékát barmolják el, ne a becsületes játékosokét, ezt támogatom.

Mellesleg azért nem semmi, teljesen jogosan kiakadtunk néhányan itt a topicban a smurfökre (ill. arra, hogy még dicsekednek is vele egyesek), Gaben olvassa a ph-t, és másnapra elkészíti az updatet! Ez már valami, látjátok, érdemes itt megosztani a véleményetek! :))

(#53104) edgR válasza kuLi_ (#53101) üzenetére


edgR
őstag

Pontosan. Ugye "teljesen véletlenül" játszották az előző major ALL-STAR meccsét is ezen a pályán.. :DDD

(#53105) kuLi_ válasza expander (#53102) üzenetére


kuLi_
tag

Ugyanez a sosem látott mass-okádás zajlott le akkor is, amikor begurult a vonat (gyk. de_train), majd megjelent rá 3 hétre pár taktikailag jóval intelligensebb csapat (Virtus.Pro) olyan brutális körökkel mindkét oldalon, hogy több hónapig fixen borítékolható win volt számukra, ha nem került instant ban-ra. Nagyon érdekel, hogy ez a map kinek fog kedvezni, azonban van egy olyan sanda gyanúm, hogy a kisebb távolságok miatt inkább a dinamikusabb, "pörgősebbeknek", akik inkább erőből oldják meg a dolgokat, mintsem füstfalakkal (EnVyUs többek közt véleményem szerint klasszikusan ilyen kaliber, a franciák amúgy is abszolút nuke szakértők voltak ~10 éven át).

Mellesleg lemaradtam arról, hogy amúgy de_cache is kapott egy full HD ráncfelvarrást, szóval lehet, hogy igazam lesz végül?

[ Szerkesztve ]

Ez itt a reklám helye.

(#53106) po1son válasza mepet (#53103) üzenetére


po1son
addikt

Avval lehetne még igazán megfogni a csalókat, ha hardware ban lenne bevezetve még pluszba.
A régi szép időkbe cod:uo-ba nagyon jól működött aztán valamiért nem vitték tovább. Talán esetleg valamilyen jogokat sértettek, hogy az anti-cheat program leolvasta az alaplap sorozatszámát....
Pedig a 16 éves pistike az első alaplap vásárlás után biztos jobban átgondolná, hogy megéri-e csalni továbbra is?!

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#53107) Xero válasza kuLi_ (#53105) üzenetére


Xero
nagyúr

Nuke-on azért a NiP volt elég nagy király. Gyakorlatilag az egyetlen csapat akit akkor sem temettem, ha alig volt ct körük. Iszonyatosan jól támadták.

(#53108) RECSKA válasza po1son (#53106) üzenetére


RECSKA
veterán

Akkor azert sok vasarlot buknanak volvoek...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#53109) kuLi_ válasza Xero (#53107) üzenetére


kuLi_
tag

Én itt amúgy a CS:S korszakra gondoltam inkább, ott ugyanis olyan füstöket, flasheket dobáltak nukeon Ex6TenZék hogy köpni-nyelni nem bírt senki és konkrétan ezeket az okosságokat emelte át amúgy később Fifflaren a NiP-be (felismertem több régi VeryGames kört, botrány sokat játszottunk anno ellenük az ancients színeiben, továbbá muhaha), de őket amúgy sem szeretem emlegetni, mert őszintén, mi a francot tudsz még amúgy ahhoz hozzátenni, hogy ~2 évig köpni-nyelni nem bírt ellenük senki... :)

Ez itt a reklám helye.

(#53110) szebe válasza expander (#53102) üzenetére


szebe
őstag

Ha instaban lesz sokaig, akkor majd szepen visszahozzak a round robin csoportkoroket fix mapleosztasokkal :DDD

Kivancsi leszek mit mokolnak infernon. Tippre nyitnak majd egy uj bejaratot b-re :))

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#53111) po1son válasza RECSKA (#53108) üzenetére


po1son
addikt

Egy codnal lehet sok vásárlót bukna az actvision, mert ott a játékból eladott példány szám a lényeg és a millió dlc, mivel ebből van a bevétel.
Viszont a volvonal simán megtehetnék azt, hogy ingyenes legyen a játék bizonyos korlátok között, mert a pénz az in-game itemekbe van. Akik csalnak azok általában nem main accounton szoktak.
Itt egy cikk, amitől lefog esni az állad link.
Kicsit sajnálom is kodiaket ilyen szempontból, hogy neki még nem került be semmi, mert rengeteget köszönhet neki a magyar cs community és simán megérdemelné. Úgy gondolom St.Gellért elférne valamelyik operationbe, de hát nagyobb reklám kéne neki...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#53112) errorcode06


errorcode06
őstag

Visszakerül majd az infi aktívba, illetve lehet tudni hogy meddig tart a "renoválás"?

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#53113) Redneck


Redneck
veterán

Infit kivették, helyette egy félkész nukeot raktak be? Ezek idióták.

Remélem az inferno nem valami okádék textúrával jön vissza... Én szerettem így ahogy volt, és a legtöbb ismerősöm is.

Nem lényeg hogy gagyik a szerverek, nem számít hogy ezer éves a toldozott foltozott Source engine (mostmár elszállt gépigénnyel), a sok majom úgyis csak termeli a pénzt az itemekkel. A 10 forintos fejlesztések dübörögnek és minden megy tovább.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#53114) demerion válasza Redneck (#53113) üzenetére


demerion
tag

A szervereken nem valószinü, hogy fognak változtatni mert "jóvanazúgy, menjen faceitezni aki normálisat akar", de nem elképzelhetetlen, hogy a távoli jövőben lesz változás.

Engine váltás viszont egy nagyon meredek kérdés. A source 2 teljesen más fizikai motort használ, ahhoz hogy a mostani smokeok stb ugyan úgy működjenek rengeteget kellene vele dolgozni.

(#53115) mobal válasza kuLi_ (#53109) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Milyen fiatal voltál ;]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#53116) wjbhbdux válasza demerion (#53114) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Sose lesz engine váltás, már a Valve is Unityt használ az új VR játékaihoz..

/s

(#53117) Redneck válasza demerion (#53114) üzenetére


Redneck
veterán

Nem azt szeretném hogy új motoron fusson félre ne érts! Csak azt hogy a meglévő ezer éves engine legyen jobban optimalizálva. Egy-egy régebbi konfigon amin a CS:S nagyon frankón ment, ez sokszor élvezhetetlen. Engem nem érint, de a baráti körömben vannak páran akik ezért nem vennének új gépet.

Azt viszont látom hogy a megjelenés óta mekkora lett az fps csökkenés azokon a pályákon is amik semmit sem fejlődtek.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#53118) po1son válasza wjbhbdux (#53116) üzenetére


po1son
addikt

És szerinted a half-life 3 mire fog jönni, ha nem az új source motorra???

;] :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#53119) perecKING


perecKING
senior tag

Sziasztok! Nehany honap kihagyas utam [visszatertem]
Johetnek a disz lajkok! :DDD

(#53120) zarayg válasza perecKING (#53119) üzenetére


zarayg
aktív tag

szép, csak ez a moovie maker :U :DDD

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#53121) edgR válasza errorcode06 (#53112) üzenetére


edgR
őstag

Egész biztos. A Nuke esetében is eltartott jó pár hónapig.

(#53122) wjbhbdux válasza Redneck (#53117) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ezt minden CS-vel eljátszották, az eredeti gépigénye is hatalmasat ugrott az évek alatt. magyarországon lanklubok zártak be az 1.6 miatt, mert már nem volt meg a 100 FPS ahol a gyakorlatilag ugyanúgy kinéző 1.5ben még igen. CS Source is amikor kijött sokkal jobban futott, látszatra meg nem sok változott hiába kapta meg a TF2 féle engine frissítéseket később.

GO-ban valamennyire megértem mert legalább a Nuke teljesen új eljárással készült, nevezhetnénk Source2 prototípusnak is, meg a sok skin is nyilván ront a helyzeten.

/s

(#53123) ReFleXx


ReFleXx
addikt

ahoz hogy renovaljak nuke-t , minek kell kivenni a poolbol nem vagom, csinaljak meg azt ha kesz es le van tesztelve csereljek ki azt jonapot....

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#53124) wjbhbdux válasza ReFleXx (#53123) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nem mondták, hogy renoválják az infernot, csak parkoló pályára került mint az Aztec is korábban. Az is lehet hogy legközelebb új pálya jön valamelyik helyére, a lényeg hogy túl sok pálya nem lehet egyszerre mert annyit nem tudnak a prok se begyakorolni.

/s

(#53125) kuLi_ válasza mobal (#53115) üzenetére


kuLi_
tag

"A lányos anyák kedvence." (c) (tm)

Ez itt a reklám helye.

(#53126) perecKING válasza zarayg (#53120) üzenetére


perecKING
senior tag

Ha na.. :D

(#53127) vzsryl válasza wjbhbdux (#53124) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Aztec?
Azt kivették poolból vagy 10-12 éve, cbble-lel együtt. Cbble visszatért GO-ban cobblestone néven, de aztec-ből nem lett semmi. Szerintem infit meg akarják renoválni, hogy kiegyensúlyozzák.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53128) Buuster


Buuster
tag

(#53129) szebe válasza vzsryl (#53127) üzenetére


szebe
őstag

Volt azért a kábelnek 1.6 vége felé egy igen jó változata, a forge.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#53130) had423 válasza kuLi_ (#53101) üzenetére


had423
aktív tag

Tulajdonképpen akkor a tegnapi 3 infernós bo3 a nice-gamingel az egy búcsú est volt. :D

(#53131) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Te jo eg, ennyire meg nem rakott keszre a cse...
Nem tudom minek koszonheto, talan mindenki szet akarja csalni magat a prime bevezetese elott.

8 meccsbol mindegyiken volt az ellenben minimum 2, 100+ pinggel rendelkezo, a legy reakciojat is meghazuttolo novoszibirszki parasztgyerek. Annyira szurrealis volt mar az egesz, hogy el sem hiszem.

A hab a tortan az volt amikor a tarsam benyogte, hogy most akkor o is bekapcsolja, es adta az infokat. Itt moralisan kicsit megbicsaklottam azert :DDD

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#53132) mepet válasza szebe (#53129) üzenetére


mepet
addikt

cpl_mill és forge. A két eddigi legjobb pálya a csé történetében... Hiányoznak.

(#53131) Zomb€€: remélem azért reportoltad. Mármint a társadat. is. :B

[ Szerkesztve ]

(#53133) Zomb€€ válasza mepet (#53132) üzenetére


Zomb€€
őstag

Akit csak ertem... ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#53134) GabN73 válasza kuLi_ (#53125) üzenetére


GabN73
addikt

Hát igen, a zongora tudás... ;] ;]

(#53135) Zomb€€ válasza Zomb€€ (#53131) üzenetére


Zomb€€
őstag

Ja a masik - ki kell irnom magambol - hogy lem-sup szinten nem lehet megdobni egy kurva window vagy ct smokeot mirage-on? Keptelenek felfogni, hogy mennyi minden mulik egy-egy pontos fuston, ami teljesen takar? (Najo a novoszibirszki csicskanak nem...)

En anelkul nem megyek mmezni egy mapra, hogy legalabb az alap spotokat tokeletesen megdobjam. Ebben ugy tunik nincs sok tarsam :(

Ja es nem, az nem erzesbol jon amikor pixelre kell megdobni.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#53136) vzsryl válasza Zomb€€ (#53135) üzenetére


vzsryl
nagyúr

De.:D

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53137) Zomb€€ válasza vzsryl (#53136) üzenetére


Zomb€€
őstag

;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#53138) regener válasza Zomb€€ (#53135) üzenetére


regener
veterán

Akkor nem megyek feljebb a rangban, mert infis B ct füstön kívül egy se jut eszembe. ;]

(#53139) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Atyaeg mit talaltam a gepemen 9 evvel ezelotrol.
Fogalmam sincs mit keresett nalam, de a cime, hogy:
piki gyöker
:D

https://www.youtube.com/watch?v=roJGwVRJdpA&feature=youtu.be

kuLinak lehet van infoja :K

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#53140) Årpi


Årpi
őstag

Is S1mple - Anakin Skywalker in Star Wars? :C :D

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#53141) regener válasza Årpi (#53140) üzenetére


regener
veterán

Próbáld újra :D

Vagy: [link]

[ Szerkesztve ]

(#53142) Zomb€€ válasza Årpi (#53140) üzenetére


Zomb€€
őstag

Sosem volt szimpatikus a csavo, de most raadasul egy idiota is. Kb elete lehetoseget dobja el es megy vissza a "putriba".

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#53143) bypass|HUN


bypass|HUN
tag

Szevasztok!

Szeretnék informálódni, egy oldallal kapcsolatban, hátha itt valaki tud segíteni.
[csgodouble]
Mennyire legális ez?
Illetve amit itt feltesz az ember tétnek eurót/skint az legálisan csereberélhető?
Továbbá, ha az itt árusított skint, creditet ellopják (2-3 nap után üresen kifosztva az acc) akkor veszélyben van a steam fiókom is?
Érdemes egy ilyen helyen a supportnál jelezni az eseményt (acc nullázás)?
Köszönöm.

Üdv: bypass

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#53144) MurdR válasza bypass|HUN (#53143) üzenetére


MurdR
veterán

Rengetegen használják világszerte a doublet. A Te steam accod semmiképpen nem lehet veszélyben, mert ha withdrawolsz, akkor egy BOT küld Neked offert, amit el kell fogadnod, megerősítened, stb.
A legaltásba nem tudom mit értesz? szerencsejáték, virtuális itemekkel.
Én használtam már párszor, de rettenetesen nyögvenyelősen működik...

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#53145) langward


langward
tag

Végre elértem a supreme-t (nem boostolt..) :B

Pedig nem volt sok win az elmúlt időszakban, mondjuk végig az első háromban voltam.

[ Szerkesztve ]

(#53146) perecKING válasza langward (#53145) üzenetére


perecKING
senior tag

:DDD de!

[ Szerkesztve ]

(#53147) langward válasza perecKING (#53146) üzenetére


langward
tag

Töröld má le!! ;]

(#53148) jonnyjoker01 válasza langward (#53147) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:))

Üdv. Johnny

(#53149) Vanir válasza Zomb€€ (#53135) üzenetére


Vanir
veterán

Mi a haverokkal (otos premadeben) mult heten jutottunk el oda, hogy kene mar egyket smokeot megtanulni, mert igy sose lepunk feljebb Supremebol. :DDD

(#53150) ReFleXx válasza Vanir (#53149) üzenetére


ReFleXx
addikt

sarcasm? :Y

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.